تبریک قالیباف به پزشکیان

  4030416059 ۲۸ نظر، ۳۶ در صف انتشار و ۹ تکراری یا غیرقابل انتشار

رئیس مجلس شورای اسلامی با تبریک به رئیس‌جمهور منتخب گفت: مجلس دوازدهم خود را کنار دولت چهاردهم می‌ داند و از هرگونه کمک و حمایتی فروگذار نخواهد کرد.

تبریک قالیباف به پزشکیان

به گزارش ایسنا، متن پیام محمدباقر قالیباف رئیس مجلس به مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب به شرح زیر است. 

«بسم الله الرحمن الرحیم

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، نشان از اقتدار ساختاری و کم نظیر جمهوری اسلامی ایران دارد، چرا که این انتخابات مبتنی بر راهبردهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب با حضور و رقابت جدی همه سلایق سیاسی و در کمال امنیت، آرامش و سلامت، تنها چند هفته بعد از فقدان رئیس جمهور عزیزمان به بهترین نحو به پایان رسید و مردم عزیز ایران و  دیگر کشورها این صحنه سیاسی را مشاهده کردند، صحنه‌ای که بی تردید از چشم دشمنان دور نمانده است و در نتیجه اقتدار و امنیت کشور عزیزمان را افزایش خواهد داد. 

البته روشن است که نمایش توان و اقتدار ساختاری نظام جمهوری اسلامی به هیچ وجه به معنای نبود نگرانی از کاهش مشارکت در این انتخابات، مخصوصا در مرحله اول آن نیست. مدتی است که این نگرانی وجود دارد و اکنون زمان آن رسیده است که ما مسئولان صریح تر، علنی‌تر و با دغدغه بیشتر، رویکردها و نگاه های علمی مختلف را درباره علل این کاهش مشارکت بشنویم و متناسب با آن تصمیم بگیریم و دست به اقدامات  عملی بزنیم.

در همین جا لازم می دانم ضمن تشکر از رهبر معظم انقلاب که زمینه را برای مشارکت حداکثری مردم ایجاد کردند، از همه مردمی که علی رغم همه سختی‌های معیشتی و تمام ناملایمتی‌ها پای صندوق های رای حاضر شدند، صمیمانه قدردانی کنم. مخصوصا که مشارکت ۵۰ درصدی در مرحله دوم فرصتی مجدد داد که بتوانیم با  اصلاح در رویه‌ها مخصوصا تغییر در نظام اداره کشور، شرایط را برای افزایش مشارکت در شأن نظام مردم پایه جمهوری اسلامی، فراهم کنیم.

انتخابات را باید فرصت گرانقدری برای بازنگری در روش‌ها، رفتارها و سیاست ها بدانیم. فرصتی برای افزایش همدلی ها و همکاری ها در سطوح گوناگون سیاسی و اجتماعی. نتیجه انتخابات را باید معیاری برای تنظیم رفتار و منش سیاسی و اجتماعی خود بدانیم و همه ما، از مسئولین و گروه های سیاسی گرفته تا مرجع های سیاسی و اجتماعی بر اساس این نتایج، باید بدنبال ارزیابی در رفتار و منش سیاسی خود بوده و جهت گیری های سیاسی خود را با خواست و اراده مردم در چارچوب مبانی انقلاب هماهنگ سازیم.

همچنین به رئیس جمهور محترم و منتخب، برادر عزیز و گرانقدرم جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان که موفق به رای اعتماد مردم شریف ایران شدند، صمیمانه تبریک عرض می کنم و از  ایشان تشکر می کنم که در تبلیغات های انتخاباتی، ضمن تاکید بر وحدت و اجماع داخلی، بر عمل ذیل سیاست‌های رهبری معظم انقلاب و همچنین بر اجرایی کردن قانون برنامه هفتم پیشرفت کشور به عنوان برنامه اصلی خود تصریح کردند که این دو راهبرد بهترین مبنای همدلی و همکاری و تعامل بین قوا خواهد بود.

همه دغدغه مجلس دوازدهم، پاسخ به مطالبات مردم، مخصوصا حل مشکلات اقتصادی است و در همین راستا در چارچوب قوانین، مجلس دوازدهم خود را کنار دولت چهاردهم می داند و  از هرگونه کمک و حمایتی فروگذار نخواهد کرد و  وظیفه خود می داند با نظارت همدلانه و موثر به دولت کمک کند تا آسایش مردم و پیشرفت کشور محقق شود.

بار دیگر ضمن تبریک به رئیس جمهور محترم و منتخب، از خداوند متعال برای همه مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران توفیق خدمت بیشتر به  مردم عزیز ایران را خواستارم.»

دیدگاه کاربران

ناشناس۳۵۴۸۴۰۷۱۴:۵۷:۲۵ ۱۴۰۳/۴/۱۶
احسنت سردار
مهران۳۵۴۸۷۲۹۲۰:۱۷:۲۲ ۱۴۰۳/۴/۱۶
یه زمانی به آقای رییسی با هجده میلیون رای میگفتن رییس جمهور اقلیت حالا پزشکیان با حمایت خاتمی و روحانی و ناطق نوری و کروبی و خاندان هاشمی و لاریجانی ها و ... شانزده میلیون رای آورد اونم در هفتاد استان کشور رای کمتر آورده و فقط مناطق ترک نشین باعث رای ایشون شدن رو چی بهشون بگیم رییس جمهور اقلیت یا ...
ناشناس۳۵۴۸۴۴۳۱۵:۲۰:۴۸ ۱۴۰۳/۴/۱۶
شما آقای قالیباف مثل دوره روحانی چوب لای چرخ این دولت نزارید
ناشناس۳۵۴۸۵۵۹۱۶:۴۹:۲۱ ۱۴۰۳/۴/۱۶
این چوب لای چرخ نیست !
ناشناس۳۵۴۸۴۷۶۱۵:۴۳:۱۰ ۱۴۰۳/۴/۱۶
آقای قالیباف آنقدری که جنابعالی و مجلس بر قانون هایی مانند محدودیت فضای مجازی و عفاف و حجاب پیگیری نمودید بر سر حداقل حقوق کارگران و افزایش حقوق کارگران پیگیری نداشتید.
ناشناس۳۵۴۸۵۸۸۱۷:۰۸:۳۴ ۱۴۰۳/۴/۱۶
آن وقت پزشکیان انتخاب می شود از همان مجلس؟!!!!! وای خدای من از دست این جماعت.....
ناشناس۳۵۴۸۷۴۴۲۰:۲۸:۳۳ ۱۴۰۳/۴/۱۶
هیچ ربطی ندارد ! پزشکیان در مجلس هم برنده بود
ناشناس۳۵۴۸۵۹۱۱۷:۰۹:۴۸ ۱۴۰۳/۴/۱۶
کف حقوق در سال 1400 100 دلار الان 122 دلار!! ولی دوستان همان دولت سابق آمدن سرکار دوباره!!!!
اربا۳۵۴۸۵۳۳۱۶:۳۳:۴۶ ۱۴۰۳/۴/۱۶
درود بر قالیباف همه باید به ریس جمهور کمک کرد و همه در کنار هم برای مشکلات مردم بکوشیم .وحدت
سلام‌بر قالیباف درود بر پز شکیان۳۵۴۸۵۴۴۱۶:۳۸:۴۰ ۱۴۰۳/۴/۱۶
اقای قالیباف مد یر قوی می باشد اما برخی حامیان جلیلی او را خراب گردند
ناشناس۳۵۴۸۵۷۰۱۷:۰۰:۴۲ ۱۴۰۳/۴/۱۶
جاه طلبی قالیباف بی نظیره
ناشناس۳۵۴۸۵۸۲۱۷:۰۶:۰۳ ۱۴۰۳/۴/۱۶
پیام بسیارمودبانه و حاوی پیامهایی است که آقای قالیباف تاحدودی ب خود آمده و متوجه شده که مطالبه مردم چه چیزی است.خداکندخارج از تفکرات سیاسی و جناحی وخداناکرده عدم همکاری با دولت صرف تنبیه مردم بابت این انتخاب نباشدوواضحتراینکه لازم است مجلس هم متوجه وتسلیم خواسته مردم باشدوبادولت همکاری صمیمانه ای داشته باشدودنبال تلافی جویی نباشد
ناشناس۳۵۴۸۶۸۲۱۹:۰۲:۰۲ ۱۴۰۳/۴/۱۶
یک بار دیگه پیام تبریک رو با دقت بخوانید...احتمالا بهتر متوجه می‌شوید.
ناشناس۳۵۴۸۵۹۲۱۷:۱۰:۳۵ ۱۴۰۳/۴/۱۶
لیاقت ریاست جمهوری از آن شما بود که کشور را متحول می کردی که با تخریب ها.....
عشقم حاج قاسم۳۵۴۸۷۶۱۲۰:۵۰:۳۱ ۱۴۰۳/۴/۱۶
شک نکنید.. فقط به یک مورد کوچک اشاره میکنم...پیگیری و ایجاد کارگروهی ویژه متشکل از نمایندگان مجلس برای پیگیری حقوق کارگران در این چندسال مدیریت و ریاست جناب دکتر قالیباف در مجلس.. خداوکیلی کوتاه بیاین و تمامش کنید، منطقی باشید و منطقی فکر کنید میشه لطف کنید اشاره ای به یکی از نطق های جناب دکتر قالیباف که از پایین بودن حقوق کارگران و اصلاح آن بفرمایید..با تشکر
ناشناس۳۵۴۸۷۹۳۲۱:۳۵:۲۰ ۱۴۰۳/۴/۱۶
اگر آقای قالیباف قصد خدمت داره، جایگاه نمایندگی مجلس و ریاست مجلس کم جایگاهی برای خدمت نیست،
ناشناس۳۵۴۸۶۹۰۱۹:۱۷:۰۱ ۱۴۰۳/۴/۱۶
امیدوارم تو مجلس بهش گیر ندن
ناشناس۳۵۴۸۷۴۶۲۰:۲۹:۱۸ ۱۴۰۳/۴/۱۶
اميدوارم مسئولان پيام مردم أز شركت نكردن در دور اول و شركت كردن در دور دوم را بخوبى درك كرده باشند بعلاوه اون پنجاه در صدى را كه راضى نشدند شركت كنند را كاملاً جدى بگيرند
ناشناس۳۵۴۸۷۵۲۲۰:۳۸:۲۹ ۱۴۰۳/۴/۱۶
دلیلش رو میخوای بدونی چرا رای نیوردی..یکی اون ضد قانون رو درباره برجام نوشتید تو مجلس دو.ضد قانون حجاب رو نوشتید.سه.تمام قوانین وضع شده چهارسال قبل بدون کارشناسی ویکط فه وبرضد مردم نوشته شد.چهار حمایت بدون دلیل علمی از دولت .پنج.وزرای ضعیف رو حمایت کردید..شش.اجازه دادید شکم اقتصادر و سفره کنند درصورتی که میدونستید اینکار تمام کشوررو زمینگیر میکنه.ودرنهایت سمت مردم نایستادید..مردم هشتادمیلیون میشه نه ده میلیون
ناشناس۳۵۴۸۷۵۳۲۰:۴۲:۰۴ ۱۴۰۳/۴/۱۶
پشت پایی که به جلیلی زدی و باعث شدی پزشکیان رای بیاره . مثلا خواستی رّیس محلس بمانی تا بعدا به ریاست جمهوری برسی با حمایت پزشکیان
ناشناس۳۵۴۸۷۵۴۲۰:۴۳:۴۶ ۱۴۰۳/۴/۱۶
اقای پزشکیان خیلی خیلی تبریک میگوییم ولی شما را خدا قسم میدهیم جلوی این افقان ها رابگیرید ومثل دولت پاکستان چون کشورشان ومردمش رادوست دارد اینها را ازاین کشور بیرون کنید به قول حضرات بالایی ۵ ملیون به قول مردم ایران ۱۵ ملیون اینها ازسهم زن وبچه ها ماایرانی میگیرند وبخورد اینها میدهند
ناشناس۳۵۴۸۷۷۴۲۱:۰۹:۳۷ ۱۴۰۳/۴/۱۶
برنده دوئل جلیلی پزشکیان قالیباف بودش قطعا اونقدر که با پزشکیان می‌تونه همکاری کنه با جلیلی نمیتونه کار کنه
ابوالقاسم باقری۳۵۴۸۷۷۹۲۱:۱۷:۵۱ ۱۴۰۳/۴/۱۶
بسمه تعالی آقایان زاکانی وقاضی زاده که خودشان می‌دانستند کاندیدای پوششی هستند باچه منطقی وجدان خودشان را توجیه میکنند که اینقدر وقت مردم وامکانات کشوررابرای تبلیغات انتخاباتی تلف کردند ؟
ناشناس۳۵۴۸۷۸۱۲۱:۲۰:۴۴ ۱۴۰۳/۴/۱۶
من حاضر م قسم بخورم دربین نامزدها بهترین کس قالیباف بود حیف که مردم به برنامه رای نمیدن به احساسات رای میدن
کشاورز۳۵۴۸۷۸۲۲۱:۲۲:۳۵ ۱۴۰۳/۴/۱۶
امیدوارم دولت ومجلس باهمدلی فکری بحال اقتصاد ومشکلات مردم بکنند.
ناشناس۳۵۴۸۷۹۱۲۱:۳۳:۱۲ ۱۴۰۳/۴/۱۶
کاش جلیلی به نفع شما کنار می‌رفت
ناشناس۳۵۴۸۸۱۹۲۱:۵۲:۰۷ ۱۴۰۳/۴/۱۶
تشکر از آقای قالیباف به جهت وفاق وهمدلی واعلام همکاری صمیمانه اشان برای حل مشکلات مردم وکشور عزیزمان ایران وانتظار می رودکه این همکاری بدوراز هیاهو وجناح بندی های سیاسی که واقعاً نتیجه اش جز گسستگی سیاسی واجتماعی نتیجه ای در تمام این سالها نداشته است ان شاءالله باشد
ناشناس۳۵۴۸۸۵۱۲۲:۳۶:۵۵ ۱۴۰۳/۴/۱۶
از الان حامیان پزشکیان جلوتر از خودش میگن اگه کاری نکنه ،مقصر مجلسه نمیذاره واقعا آدم الان میفهمه جاهلیت آخر زمان یعنی چه؟؟؟

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

yektanetتریبون

پربحث‌های هفته

 1. دیدار پزشکیان با رهبر انقلاب

 2. یک تبریک و چند یادآوری به رئیس جمهور منتخب

 3. پزشکیان؛ نهمین رئیس جمهور ایران

 4. یک یادآوری مهم به اصلاح طلبان

 5. اعلام آمادگی دانشگاه تهران برای برگزاری مناظره بین زنگنه و جلیلی

 6. نظرات برگزیده مخاطبان الف: پزشکیان امید مردم را ناامید نکند/ دولت پزشکیان باید دولت متخصصین باشد

 7. پاستور که کاخ سفید نیست خانم ابتکار!

 8. نشست رئیس جمهور منتخب با فعالان ستادی

 9. چند خط مشفقانه برای پزشکیان

 10. طبل غازی میان تهی!

 11. ادعایی که معلوم نیست از کجا آمده!

 12. قالیباف خلبان پرواز تهران - سن پترزبورگ شد / لباس خلبانی بر تن رئیس مجلس

 13. درخواست احمد توکلی از مجمع تشخیص درباره تاثیر معدل در کنکور

 14. از: مردم ایران به: رییس جمهور ایران

 15. رییس‌جمهور جدید چه کارهایی را نباید بکند

 16. چرا تهران در مقابل کاهش قیمت مسکن مقاومت می کند؟!

 17. جلیلی: تا امروز بابک زنجانی را ندیده‌ام/ دادگاه کرسنت در حال برگزاری است

 18. پیشنهاد یک اصلاح‌طلب برای حضور مخبر در دولت پزشکیان/ تبریک سران کشورها و نامزدهای انتخابات به رئیس‌جمهور منتخب

 19. در دفاع از میزان مشارکت در انتخابات ۱۴۰۳

 20. تحلیل روزنامه دولت از رای جلیلی و پزشکیان/ نقش مهم قالیباف در کمک به اجماع برای حل مشکلات مردم

 21. جزئیات جلسه دونفره جلیلی و پزشکیان

 22. ۲ دستورکار مهم پیش روی مسعود پزشکیان

 23. طرح مجلس برای افزایش حقوق و دستمزد کارگران به میزان تورم

 24. «عراقچی» محتمل‌ترین گزینه دولت پزشکیان برای وزارت خارجه

 25. واکنش زاکانی به کمپین جمع‌آوری امضاء برای برکناری شهردار تهران

آخرین عناوین