زنوزی: سرمربی جدید تراکتور خارجی خواهد بود  

  4030130067

مالک باشگاه تراکتور گفت: طی چند روز آتی سرمربی خوب خارجی انتخاب خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، محمدرضا زنوزی مطلق امروز (پنجشنبه) پیش از تمرین تراکتور اظهار کرد: در دو ماه اخیر درگیر بیماری همسرم بودم و مشکلات و کاستی‌هایی در مجموعه وجود داشت که متأسفانه حضور نداشتم. از تمامی بازیکنان، کادر فنی، سایر اعضای تیم، مدیریت باشگاه، اعضای هیأت‌مدیره، رسانه و کارکنان باشگاه که در مراسم‌های همسرم در کنار من و فرزندانم بودند، تشکر می‌کنم. شما برای ابراز همدردی با پیراهن مشکی بازی کردید که اقدام باارزشی است. هواداران در تهران و قزوین نیز تنهایمان نگذاشته بودند. از مالک، مدیریت و هواداران تیم خوب شمس‌آذر نیز تشکر می‌کنم که استقبال خوبی از تراکتور و هوادارانش داشتند و با بنده اظهار همدردی کرده و در این غم بزرگ، تنهایمان نگذاشتند.

مالک باشگاه تراکتور با بیان اینکه می‌توانستیم با کسب نتایج خوب در سه بازی اخیر به صدر جدول برسیم، تأکید کرد: یکسری اتفاقات رخ داد که باعث شد نتایج آن طور که می‌خواستیم رقم نخورد. شما تمام تلاش‌تان را انجام دادید و گاه با یک اشتباه، برد به مساوی و باخت تبدیل می‌شود. فوتبال همین است. برخی روزها هم خوب بازی نمی‌کنیم ولی اشتباه رقباء باعث می‌شود که دست پُر از زمین خارج شویم.

او با تأکید بر اینکه تراکتور در دیدار با سپاهان استحقاق کسب سه امتیاز را داشت، گفت: متأسفانه موقعیت‌هایمان تبدیل به گل نشد. فوتبال در دنیا یک پدیده عجیب و بی‌نظیری است که این همه جمعیت را به استادیوم می‌کشاند. شیرینی فوتبال همین بوده و شما بهترین بازی را انجام می‌دهید ولی برنده نمی‌شوید. 

زنوزی با اشاره به جایگاه تراکتور در جدول رده‌بندی، مطرح کرد: فاصله‌مان با صدر زیاد شده، ولی باز هم نمی‌توان گفت چه تیمی قهرمان است. ناامید نیستیم و هنوز شانس داریم. خیلی چیزها در فوتبال تاثیرگذار بوده و می‌تواند نتایج را تغییر دهد. ۲۱ امتیاز دست‌نخورده و جام حذفی باقی مانده و باید با تمام قوا در ادامه مسابقات حاضر شویم.

او ادامه داد: یادم می‌آید گسترش فولاد در زمان دسته یک، پنج بازی مانده به پایان رقابت‌ها، حدود هشت امتیاز از تیم صدرنشین عقب بود. همه اعضای تیم هم‌قسم شده و در پنج بازی متوالی پیروز شدیم. سرانجام با تفاضل گل کمتر از صعود به لیگ‌برتر بازماندیم. البته دو امتیاز از دیدار با نساجی مازندران طلب داشتیم که رئیس هیأت فوتبال استان مازندران، مسئول لیگ یک بود و مانع دو امتیازمان شد که در نهایت شایستگی‌های خودمان را نشان دادیم.

او با بیان اینکه تلاش‌مان را برای کسب ۲۱ امتیاز باقی مانده انجام می‌دهیم، بیان کرد: فقط کار خودمان را انجام داده و به نتایج سایر تیم‌ها اهمیت ندهیم. بازیکنان بزرگی داریم و فوتبال خوبی بازی می‌کنیم و هر مربی و کارشناس می‌گوید تراکتور دو تیم همسطح دارد. گاه به دلیل وجود بازیکنان همسطح در یک پست، مربی در انتخاب ترکیب اولیه تیمش دچار مشکل می‌شود. نمی‌توان از آقای خمس ایراد گرفت. ایشان هم در انتخاب بازیکنان از بین دو بازیکن همسطح در یک پست، سردرگم بود. به همین دلیل نتوانستیم ترکیب اصلی تیم را پیدا کنیم. نمی‌توان برای مربی هم ایراد گرفت؛ چرا که می‌خواست به همه بازی برسد و آماده باشند. یکی از اساسی‌ترین مشکلات امسال همین بود و در این سه دیدار به همین دلیل با مشکل مواجه شدیم.

زنوزی خواستار یکدلی و هم‌قسم‌شدن اعضای تیم شد و افزود: طی چند روز آتی سرمربی خوب خارجی انتخاب خواهیم کرد. هر کدام از شما توان فنی بالایی دارید و یک نفر باید شما را هماهنگ کند تا در زمین موفق شویم. از آقای خمس به دلیل زحمات فراوانی که متحمل شدند، تقدیر و تشکر می‌کنم. ایشان در بدترین زمان ممکن با نظر خودش جدا شد. آقای خمس دوست بنده بوده و تا ابد هم چنین خواهد بود و شاید روزی دوباره برگردد.

او ادامه داد: هیأت‌مدیره و مدیرعامل گزینه‌های سرمربی‌گری را بررسی کرده و به دلیل اختلاف ساعت، شبانه‌روزی در حال مذاکره‌اند. از آقای مظفری‌زاده که تیم را خوب مدیریت کرده‌اند و همچنین از آقایان نصیرزاده و اعضای هیأت‌مدیره همچون آقایان الیاسی، رستگارپور، انیسه و محمودزاده و سایر مدیران تیم به جهت زحماتی که می‌کشند، تقدیر و تشکر می‌کنم.

زنوزی با بیان اینکه شجاع خلیل‌زاده و ریکاردو آلوز مثل دو برادر برای همدلی تیم زحمت می‌کشند، گفت: تیم امسال از نظر همدلی و اتحاد قابل قیاس با هیچ کدام از تیم‌های دوران خصوصی تراکتور و گسترش فولاد نیست. آقایان خلیل‌زاده، آلوز و مظفری‌زاده در این راستا تلاش کرده‌اند و امیدوارم در پایان فصل نتایج آن را ببینیم. 

او با بیان اینکه شکست مقابل ذوب‌آهن را باید در دیدار جام حذفی جبران کرد، اظهار داشت: کار خودتان را به دور از حواشی انجام داده و تمرکزتان را حفظ کنید. کسانی موفق هستند که تهدیدها را به فرصت تبدیل کنند. وقتی مطالبی علیه شما نوشته می‌شود، به جای اینکه روحیه‌تان را ببازید و ناراحت شوید، شجاعت به خرج داده و به خودتان بیایید و در زمین توانایی‌هایتان را ثابت کنید.

مالک باشگاه تراکتور تأکید کرد: امسال خیلی خوب بودید و در چند دیدار ابتدایی و بازی با شمس‌آذر در تبریز و ذوب‌آهن در اصفهان بدشانسی آوردیم.

او با تأکید بر اینکه سال آینده بازیکنان بزرگی جذب خواهیم کرد، گفت: چهار، پنج بازیکن ملی جذب خواهیم کرد. همان طور که سال قبل گفته بودیم امسال بازیکنان خوبی می‌آوریم، الان هم می‌گویم تیم سال بعد بهتر از تیم کنونی خواهد بود و هواداران خیالشان راحت باشد.

زنوزی خاطرنشان کرد: ما تمام بدهی‌های قبل از خودمان و زمان خصوصی‌سازی را تسویه کرده‌ایم. اکنون بدهی نداریم و به عنوان اولین تیم برای مجوز حرفه‌ای اقدام کرده‌ایم.

او خطاب به اعضای تیم، گفت: از شما می‌خواهم که در هفت دیدار باقی مانده و مسابقات جام حذفی به خاطر من، زحمت‌کشان گروه توسعه سرمایه‌گذاری دریک و هواداران‌مان با تمرکز بالا و بیش از توان و ظرفیت تلاش کنید. با تلاش و همت کارکنان شرکت‌های تابعه دریک هزینه‌های تیم تأمین می‌شود. انشاءالله فردا بازی را می‌بریم و در شش بازی آینده و جام حذفی هم پیروز می‌شویم. موفقیت در هر دو جام دور از دسترس نیست. تمام تیم‌ها شانس یکسانی در جام حذفی دارند، شما بازیکنان بزرگی هستید و می‌توانید این کار را انجام دهید.

او در پایان گفت: من از هواداران تشکر کرده و خواهش می‌کنم به صورت یکدل پشت تیم‌شان باشند. امسال نتایج خوبی کسب شده و سال آینده باید تیم قدرتمندتری داشته باشیم. هواداران حمایت کنند تا دل من هم آرام باشد و بتوانیم تیم بهتری نسبت به امسال بسازیم.

yektanetتریبونخرید ارز دیجیتال از والکس

پربحث‌های دیروز

 1. لطفاً شوق خدمت نداشته باشید!

 2. حماس با دمپایی، اسیر اسرائیلی می‌گیرد

 3. پیشنهاد عجیب شریعتمداری به شورای نگهبان/ ابقای قالیباف در ریاست مجلس / آخرین گمانه‌زنی‌های انتخاباتی

 4. مقتدی صدر: سکوت بس است، سفیر آمریکا را اخراج کنید!

 5. "محسن هاشمی" کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری می‌شود

 6. کافه سگ‌ها پلمب شد

 7. قالیباف مجدد بر کرسی ریاست مجلس نشست

 8. حسین شریعتمداری: آن روز دیده بودم این فتنه‌ها که برخاست

 9. توضیحات مدیرعامل اسبق بهشت زهرا درباره کفن ۲.۵ میلیونی

 10. اوباش عامل درگیری در بیمارستان خاتم الانبیاء زاهدان دستگیر شدند

 11. معترضان در استانبول کنسولگری رژیم صهیونیستی را به آتش کشاندند

 12. هاشمی: در اخبار دیدم که نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری شده‌ام

 13. خاندوزی: ایران به رشد اقتصادی پایدار رسیده است

 14. اعتراف مهم بایدن در مورد ایران

 15. گردشگر آلمانی از اهرام ثلاثه مصر بالا رفت

 16. انصاری: حسن خمینی تصمیمی برای کاندیداتوری در انتخابات ندارد

 17. فعلا امکان تک نرخی کردن ارز وجود ندارد/ فاصله بین نرخ های ارز باید به حداقل برسد

 18. هرگونه خدمت به اتباع خارجی مجاز، منوط به داشتن بیمه درمان و حوادث است

 19. نتانیاهو: حمله به اردوگاه آوارگان رفح «اشتباه غم‌انگیزی» بود

 20. آمریکا: به فشار برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای ادامه می‌دهیم

 21. بزرگراه بعثت و خیابان پاستور شرقی به نام شهید رییسی نامگذاری شد

 22. واکنش آمریکا به گزارش فصلی آژانس انرژی اتمی درباره ایران

پربحث‌های هفته

 1. بی‌بی‌سی: پهپاد ترکیه در شناسایی محل سقوط بالگرد رئیس‌جمهور ایران اشتباه کرد

 2. ابلاغ قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تا دو هفته دیگر

 3. شهادت رئیسی و خودفرهیخته پنداری برخی از ما !

 4. پاسخی که شهید رئیسی به امانوئل مکرون داد

 5. رئیس‌جمهور بعدی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

 6. ۶ نکته کلیدی درباره سقوط بالگرد رئیس جمهور/ یک کارشناس خبره صنعت هوایی توضیح می‌دهد

 7. سردار رادان: رسیدگی به وضعیت حجاب مطالبه مردمی بود

 8. برای مقاصد خود، از شهادت رئیس‌جمهوری هم نمی‌گذرند!

 9. گمانه‌زنی‌ها درباره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری/ انتقاد رسانه اصولگرا از سوءاستفاده انتخاباتی از شهادت رئیسی

 10. همه چیز برای فروش !

 11. چرخش راهبردی یک کشور عربی در مقابل ایران

 12. بازخوانی یک جنجال قابل‌تامل در ماجرای یافتن بالگرد رئیس جمهور

 13. لطفاً شوق خدمت نداشته باشید!

 14. سعید جلیلی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری می‌شود

 15. نظرات برگزیده مخاطبان الف: شورای نگهبان درباره ردصلاحیت‌ها باید پاسخگو باشد/ قدرت نظامی بالا باعث نتیجه‌دادن مذاکرات می‌شود

 16. اطلاعیه ستاد کل درباره حضور ناموفق پهپاد ترکیه در ایران 

 17. بی‌تفاوتی به فقدان رئیس‌جمهور و تلقی فانتزی از امر ملّی

 18. حماس با دمپایی، اسیر اسرائیلی می‌گیرد

 19. او این چنین جاودانه شد

 20. «بیژن زنگنه» با این کارنامه رویش می‌شود نسخه هم بپیچد؟!

 21. پیشنهاد عجیب شریعتمداری به شورای نگهبان/ ابقای قالیباف در ریاست مجلس / آخرین گمانه‌زنی‌های انتخاباتی

 22. سانحه بالگرد شهید رئیسی و احتمالات/ «موج کوهستان» یعنی چه؟

 23. فرانکنشتاین خاورمیانه!

 24. جنایتکاری که حتی ظاهرسازی هم نمی کند!

 25. مقتدی صدر: سکوت بس است، سفیر آمریکا را اخراج کنید!

آخرین عناوین