تیم فوتبال پدیده در مسیر تغییر نام به "شهرخودرو" قرار گرفت

گروه ورزشی الف،   4001027043

مسوولان باشگاه پدیده و اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی پس از گذشت نیمی از فصل جاری لیگ برتر فوتبال، از آغاز روند اداری تغییر نام این تیم فوتبال به "شهرخودرو" در قالب کمیسیون ماده پنج خبر دادند.

تیم فوتبال پدیده در مسیر تغییر نام به "شهرخودرو" قرار گرفت

قایم مقام باشگاه شهرخودرو در گفت و گو با ایرنا در تشریح اقدامات این باشگاه برای دریافت مجوز کمیسیون ماده پنج فعالیت های ورزشی گفت: در حال حاضر اقداماتی مانند انگشت نگاری، آزمایش عدم اعتیاد و همچنین استعلام های سابقه کیفری انجام شده و پاسخ این موارد به ورزش و جوانان داده شده است.

اسماعیل حیدرپور افزود:با اقداماتی که صورت گرفته و سابقه روندهای اداری مشابه برای دریافت مجوز کمیسیون ماده پنج اداره کل ورزش و جوانان، به نظر می رسد تا حدود یک هفته دیگر این روند خاتمه یابد.

وی ادامه داد: قبلا مدیرعامل تیم گهردرود بودم و زمانی که این تیم در سال ۹۱ به لیگ برتر صعود کرد ظرف یک هفته برای این تیم لیگ برتری مجوز گرفتم لذا معتقدیم دریافت مجوز کمیسیون ماده پنج برای شهرخودرو نیز زمان بر و مشکل نخواهد بود.

قایم مقام باشگاه شهرخودرو گفت: صدور مجوز یک باشگاه ورزشی کار امنیتی آنچنانی ندارد و شامل اخذ سابقه کیفری، انگشت نگاری و عدم اعتیاد است و با حسن نیتی که در اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی سراغ دارم فکر نمی کنم برای صدور مجوز مشکلی باشد.

حیدرپور افزود: باتوجه به تغییر مالکیت باشگاه، مجموعه شرکت پدیده شاندیز نیز خواستار تغییر نام پدیده است و این مجموعه اقتصادی در این خصوص حق دارد.

مدارک همچنان نقص دارد

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در این خصوص گفت: باشگاه پدیده در حال پیگیری است و مدارک خود را به اداره ورزش و جوانان مشهد داده است اما مدارک تکمیل نشده است و وقتی مدارک تکمیل شود پرونده به اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ارسال می شود.

جبار قوچان نژاد افزود: این که الان باشگاه به دنبال دریافت مجوز کمیسیون ماده پنج است اتفاق نیکی است، الان باشگاه یک نماینده معرفی کرده و در حال تکمیل مدارک است اما مدارکشان هنوز نقص دارد.

وی ادامه داد: نمی توان یک زمان قطعی برای خاتمه یافتن فرایند تغییر نام تیم از پدیده به شهرخودور اعلام کرد و باید توجه داشت پرونده پس از تکمیل به دست اداره کل خواهد رسید و این مرحله زمان زیادی برای صدور نمی برد.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: خارج از نوبت و چارچوب زمانی معمول، اداره کل ورزش و جوانان پیگیر صدور مجوز برای باشگاه فوتبال شهرخودرو است.

تیم پدیده مشهد (شهرخودرو) تا هفته ۱۵ لیگ برتر با کسب تنها چهار امتیاز در انتهای جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر قرار دارد.

خداداد عزیزی، پیشکسوت فوتبال خراسان در یک پیشگویی تلخ، کسب امتیاز لازم در نیم فصل پیش رو توسط این تیم را غیرممکن خوانده و سقوط شهرخودرو، به عنوان نماینده فوتبال خراسان به لیگ آزادگان (دسته یک) را قطعی دانسته است.

 
 

یکتانتتریبون

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. واکنش کیهان به سخنان جدید سیدحسن خمینی/ دفاعیات میرسلیم از خودروسازان داخلی/ روایت خطیب‌زاده از پیشنهاد ایران برای ادامه مذاکرات وین

  2. وقتی در اولین روز آزادسازی قیمت‌ها، تریلی حامل روغن نباتی چپ می‌کند!

  3. آخرین تصویر از پیکر مطهر عالم ربانی آیت الله فاطمی‌نیا در بیمارستان

  4. خودروهایی عجیب و دفاعی عجیب تر!

  5. امیدی که در عربستان ناامید شد

  6. از اعتراض تا آشوب

  7. ساده انگاری در گذار از اقتصاد رانتی

  8. صفر تا ۱۰۰ ماجرای تجمع رانندگان اتوبوس؛ از توضیحات زاکانی تا فیش‌های حقوقی رانندگان

  9. معادله برجام و مذاکرات وین دقیقا در چه نقطه ای است؟

  10. درخواست یارانه ای مهم مجلس از دولت/ فعلا به همه یارانه بدهید

  11. اعزام موشک‌های اتمی روسیه به مرز با فنلاند

  12. وحیدی: اصلاح یارانه‌ها به نفع مردم است/ واکنش شمخانی به اعتراضات مردم درباره گرانی‌ها/ وزیر ارتباطات: سرعت اینترنت افزایش یافته است

  13. فاصله این طرف تا آن طرف جاده مخصوص چقدر است؟!

  14. گوشت مرغ به زیر ۴۵ هزار تومان رسید!

  15. وزیر کار امشب پاسخ می‌دهد

  16. کسری بودجه دولت چطور تامین می شود؟

  17. فکری برای این قشر حقوق‌بگیر کنید

  18. وحشیانه‌ترین آدم‌‌کشی در آمریکا همراه با پخش زنده ۱۸+

  19. سرودی که دهه نودی ها را به شوق آورد

  20. روایت یک عکس متفاوت از مرحوم فاطمی نیا

  21. بانک ها؛ عامل شکل گیری ثروت های نجومی در جامعه

  22. قیمت‌ها در آینده کاهش می‌یابد

  23. چرا این زرنگ ها تمام نمی شوند؟!

  24. امارات و جاه‌طلبی‌های رئیس جدید

  25. نصف درآمد نفت از صادرات میوه!

  ابر آروان

  آخرین عناوین

  بلیط هواپیما