مزیت های خدمات سئو سایت توسط سئو روز

گزارش بازرگانی،   4000420043

خدمات سئو خدماتی هستند که، معمولاً توسط سایت های بزرگی مثل سئو روز ، ارائه می شوند و به شما کمک می کنند تا در بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو موفق شوید. سئو به شما کمک میکند که در موتورهای جستجو مانند: گوگل و بینگ بیشتر دیده شوید.

شما به طور خاص بر روی نتایج جستجوی مربوط به شرکت، محصولات، خدمات یا کسب و کار خود تمرکز می کنید و میخواهید که افراد بیشتری وارد سایت شما شوند و اگر محصولاتی برای فروش دارید، بیشتر بفروشید یا چندین دلیل دیگر که برای این کار باید از سئو کمک بگیرید.

مزیت های خدمات سئو سایت با سئو روز به شما کمک می کند تا ترافیک ارگانیک کسب کنید. سئو به شما کمک می کند تا تجربه کاربری سایت تان را بهبود ببخشید. به شما کمک می کند تا برند خود را بهتر و بیشتر معرفی کنید. به شما کمک می کند تا با بزرگترین رقبایتان رقابت کنید.

از آنجا که موتورهای جستجوگر مانند گوگل برای تعیین رتبه یا موقعیت یک وب سایت در نتایج جستجو به بیش از 200 فاکتور ارائه داده اند، برای موفقیت در سئو به تخصص قابل توجهی نیاز دارد. به همین دلیل است که بسیاری از مشاغل سایت خود را به سایت های بزرگ که کار خدمات سئو انجام میدهند، میسپارند.

چند نمونه از متداول ترین خدمات سئو در سئو روز شامل موارد زیر است:

 • خدمات بک لینک
 • خدمات دیجیتال مارکتینگ
 • خدمات رپورتاژ آگهی
 • خدمات افزایش سرعت سایت

برای بسیاری از شرکت ها، خدمات سئو سایت هر آنچه باعث بالاتر آمادن سایت شما کمک میکند، فراهم میکنند. اگر فروشگاه محلی یا تجارت الکترونیکی هستید، خدمات سئو و تجارت الکترونیکی یک مزیت رقابتی را ارائه می دهند که می تواند تأثیر استراتژی سئو شما را به حداکثر برساند.

در برخی موارد، خدمات سئوروز به خدمات خاصی از سئو می پردازد، مانند:

 • سئو داخلی، که به بهینه سازی های مربوط به وب سایت شما مانند برچسب های عنوان، محتوا و موارد دیگر متمرکز است.
 • سئو خارجی، که به بهینه سازی های مربوط به حضور آنلاین شما مانند لینک های وب سایت شما می پردازد.
 • سئو تکنیکال، که به بهینه سازی های مربوط به باطن وب سایت شما مانند سرعت سایت ، معماری سایت و موارد دیگر تمرکز دارد.

از آنجا که برای بهبود رتبه سایت در سئو نیازمند انجام اصولی سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال می باشد، باید این کار را به افراد متخصص یا سایت های معتبر مانند سئو روز بسپارید.

7 مزیتی که سایت خدماتی سئو روز ارائه میدهد:

اکنون که تعریف خدمات سئو را دانستید، لازم است خدمات سئو ارائه شده توسط سایت هایی چون سئو روز را مرور کنید. در حالی که هر شرکتی قوانین، هزینه و نحوه کار خود را دارد.

اگر شما به دنبال شرکت هایی برای ارائه دهنده خدمات سئو هستید، باید این موارد رو بررسی کنید:

1. حسابرسی سئو

هر شرکتی باید دارای خدمات حسابرسی سئو باشد. با یک حسابرسی سئو، ارائه دهنده خدمات سئو شما نگاهی عمیق به استراتژی فعلی شما می اندازد. حتی اگر شما یک استراتژی سئو ندارید، سایتی که برای خدمات سئو انتخاب کرده اید، وب سایت شما را از دیدگاه سئو ارزیابی می کند و به بررسی مکان برتر بودن و استفاده از پیشرفت می پردازد.

در حالی که می توانید از ابزارهای رایگان حسابرسی سئو بهره مند شوید، آنها بینشی همانند تیم متخصص سئو را در اختیار شما قرار نمی دهند. به همین دلیل خدمات SEO باید شامل حسابرسی سئو باشد. اگر این کار را نکنند، این نشان دهنده عدم آمادگی و سرمایه گذاری توسط شرکت سئو شما است که انتخاب کرده اید.

2. تحلیل رقبا

مهم نیست که صنعت شما چقدر خوب است، شما می خواهید یک تجزیه و تحلیل رقبا با خدمات سئو سایت خود داشته باشید. با استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل رقبا، سایت شما می تواند رقبای آنلاین و آفلاین را کشف کند. این کشف می تواند استراتژی شما را آگاه سازد، به شما کمک کند از نقاط ضعف رقبا استفاده کرده و از آنها بهره مند شوید.

در حالی که بسیاری از آژانس های SEO شامل تجزیه و تحلیل اولیه رقبا با خدمات خود هستند، شما می خواهید با شرکت هایی که تجزیه و تحلیل رقبا را به عنوان بخشی منظم از استراتژی شما انجام می دهند، شریک شوید. آنها رقبای شما را به طور مداوم ارزیابی می کنند، همیشه به دنبال فرصت ها هستند.

به عنوان مثال Seorooz.net هر ماه یکبار رقبای شما را آنالیز می کند. این رویکرد فعال به به سئو روز این را امکان می دهد استراتژی های رقابتی برای مشتریان خود ایجاد کند.

3. استراتژی سفارشی

استراتژی سفارشی سئوروز یکی از مولفه های اصلی است. وقتی رویکردی شخصی به تجارت خود دارید، می توانید بازده سرمایه گذاری خود را چندین برابر افزایش دهید.

اگر روی سئو سایت سرمایه گذاری می کنید، تیم شما باید اطمینان حاصل کند که آژانس شما یک استراتژی سفارشی ارائه می دهد.

بدون استراتژی سئو در بیشتر موارد ، شرکت ها با این نوع استراتژی ها در صفحه اول نتایج جستجو ظاهر نمی شوند، اما این به کسب و کار شما کمک نمی کند زیرا فقط 25 درصد کاربران از صفحه اول نتایج جستجو فراتر می روند.

به همین دلیل تیم شما نیاز به سرمایه گذاری در خدمات سایتهای های SEO دارد که استراتژی های سفارشی را ارائه می دهند.

4. بهینه سازی سئو خارجی

وقتی روی خدمات سئو روز حساب می کنید، بسته شما باید شامل بهینه سازی سئو خارجی باشد. در بهینه سازی سایت، سئو خارجی به فاکتورهای بهینه سازی خارج از وب سایت شما اشاره دارد که در رتبه بندی شما در نتایج جستجو تأثیر دارند.

به عنوان مثال، پروفایل بک لینک شما می تواند رتبه بندی شما را در نتایج جستجو شکل دهد. نمایه لینک برگشتی شما، به عنوان مرجع، به کمیت و کیفیت وب سایت های لینک دهنده به سایت شما اشاره دارد. به عنوان مثال یک وبلاگ نویس مواد غذایی، هنگام به اشتراک گذاشتن کوکی های سفارشی که برای عروسی آنها درست کرده اید، ممکن است به وب سایت شما لینک دهد.

به عنوان بخشی از خدمات یک سایت SEO ، آنها اغلب موارد زیر را برای سئو خارجی ارائه میدهند:

 • تبلیغ محتوای وب سایت خود به وبلاگ نویسان و مدیران سایت
 • در حال توسعه محتوای قابل اشتراک برای وبلاگ سایت خود
 • نظارت بر موارد ذکر شده شرکت شما در رسانه های اجتماعی توسط کاربران و تأثیرگذاران
 • بهینه سازی نمایه گوگل برای کسب و کار من

اگر نمی دانید سئو روز با خدمات خود بهینه سازی خارج از صفحه را ارائه می دهد یا نه، فقط سوال کنید! آنها می توانند نمای کلی از آنچه خدمات آنها شامل می شود و همچنین معنی محصولات خاص ارائه شده به تیم شما ارائه دهند. به این ترتیب، کارکنان شما می توانند در هنگام انتخاب آژانس، تصمیم خوب بگیرند.

5. بهینه سازی سئو داخلی:

بهینه سازی سئو داخلی یکی دیگر از مولفه های مهم معنایی سئو روز است. آژانس خدماتی سئو روز با بهینه سازی سئو داخلی، و دیگر موارد سایت شما را تا رساندن به صفحه یک گوگل و لینک های ابتدایی همراهی میکند.

چند نمونه از موارد خدمات سئو داخلی سایت:

 • به روزرسانی برچسب های عنوان، توضیحات متا و...
 • حسابرسی معماری اطلاعات، هدایت ها و ساختار پیوند داخلی وب سایت شما
 • ایجاد نقشه سایت
 • بهینه سازی تصاویر سایت خود مطابق با بهترین روش ها
 • در حال تحقیق و بهینه سازی وب سایت خود با کلمات کلیدی ارزشمند و مرتبط
 • تجزیه و تحلیل قابلیت استفاده، سرعت و طراحی سایت شما

در بیشتر موارد، سئو داخلی بخش قابل توجهی از خدمات سئو شما را تشکیل می دهد. به همین دلیل است که اگر شرکتی که خدمات سئو ارائه میدهد، سئو داخلی سایت شما را انجام ندهد پس بهتر است به دنبال شرکت دیگری باشید.

. گزارش های ماهانه

شفافیت در مورد سئو بسیار ضروری است. شما آژانسی را می خواهید که تیم شما بتواند به آن اعتماد کند، به همین دلیل مشارکت در یک سایت سئو است که گزارش های منظم ماهانه را در بر می گیرد.

با یک گزارش عملکرد، کسب و کار شما می تواند فورا از نتایج استراتژی سئو شما مطلع شود. به عنوان مثال، گزارش شما ممکن است میزان بازدید ارگانیک وب سایت، نرخ تبدیل و رتبه بندی در نتایج جستجو را در بر داشته باشد.

خدمات بهینه سازی سایت شما علاوه بر دریافت گزارش ماهانه، باید با مدیر حساب اختصاصی خود نیز وقت داشته باشد. وقتی جلسات منظمی با مدیر حساب خود دارید، تیم شما می تواند سوالاتی را بپرسد، گزارش شما را یکی به یک بررسی کند و موارد دیگر.

به طور خلاصه، جلسات روتین به شما و تیم شما کمک می کند که در همان صفحه آژانس سئو سایت خود باقی بمانند.

7. بهینه سازی مترقی

سئو یک استراتژی مداوم است، به همین دلیل است که سئو روز به طور کلی بر مشارکتی که تجارت شما با آژانس سئو شما تشکیل می دهد تأکید می کند. شما به طور مداوم با آژانس خود همکاری می کنید، به همین دلیل شرکت های جستجوگر سئو باید به عنوان توسعه کسب و کار شما کار کنند. همچنین به همین دلیل خدمات آنها باید شامل بهینه سازی تدریجی باشد.

با بهینه سازی مداوم، سئو روز، سایت شما را به طور مداوم بهینه می کند. حتی پس از اینکه سایت شما استانداردهای سئو را رعایت کرد، آنها همچنان به دنبال روش هایی برای بهبود و ارتقا استراتژی سئو سایت شما هستند که به شما امکان می دهد درآمد بیشتری کسب کنید.

به عنوان مثال مدیر حساب اختصاصی شما ممکن است کلمات کلیدی دیگری را برای هدف کسب و کار شما پیدا کند. این کشف به محتوای جدیدی تبدیل می شود که منجر به ارتقا آن محتوا به وبلاگ نویسان و مدیران سایت در صنعت شما می شود.

هر چقدر استراتژی سئو شما پیشرفته یا موفق شود، شرکت و سایت های سئو می توانند آن را یک درصد بهتر کنند. به همین دلیل است که برای شغل شما بسیار مهم است که با آژانسی که این موضوع را تشخیص می دهد و پتانسیل سایت شما را می بیند، شریک شود.

سایت سئو روز در ایران یکی از بهترین ها و با سابقه ترین شرکت های ارائه دهئده خدمات سئو سایت می باشد.

یکتانتتریبون

پربحث‌های دیروز

 1. چراغ سبز رئیسی به جهان؛ انتقاد از آمریکا

 2. سردرگمی سیستماتیک مردم

 3. سازمان شانگهای ، مقدمه تشکیل " اتحادیه آسیا "

 4. روایت "نشنال اینترست" از فلج شدن اسرائیل در برابر توان موشکی مقاومت

 5. وزیر ارتباطات: تولید گوشی داخلی باکیفیت شدنی است /مردم باید همراهی کنند

 6. سرقت میلیاردی از انبار‌های باربری‌ در تهران

 7. یک جدال قدیمی در علوم انسانی و فرهنگ‎

 8. تورم منفی امارات برای بیست و ششمین ماه متوالی!

 9. کلیپی که اشک رییس جمهور را درآورد

 10. بایدن: آماده بازگشت به اجرای کامل برجام هستیم

 11. زاکانی مدیران زن در شهرداری را اخراج می کند؟!

 12. بهترین چیپ تاریخ در فوتسال توسط کاپیتان تیم ملی

 13. انگلیس و آمریکا: ایران فوراً اتباع ما را آزاد کند و به مذاکرات وین برگردد

 14. تکنیک‌های نامحسوس «بی‌بی‌سی» در جهت‌دهی به ذهن مخاطب

 15. شانس واردات خودرو هنوز وجود دارد

 16. پشت پرده افشای جزئیات ترور شهید فخری‌زاده چیست؟

 17. رئیس‌جمهور در نشست سازمان ملل؛ مجاهدت شهیدان سلیمانی و المهندس نبود امروز داعش همسایه مدیترانه‌ای اروپا بود/ تحریم دارو در دوران کرونا جنایت علیه بشریت است

 18. محمد اسلامی: آمریکا فوراً تحریم‌ها را لغو کند و به برجام برگردد

 19. ذوالقدر در مجمع تشخیص چه خواهد کرد؟/ دیدگاه متفاوت دولت رئیسی درباره FATF/ موفقیت رئیسی باعث بازگشت اعتماد خواهد شد

 20. تصاویری از زیباترین کبوتری که تا به حال دیده‌اید!

 21. سردار حاجی زاده: عهد بسته‌ایم آمریکا را از منطقه اخراج کنیم

 22. سرلشکر سلامی: برای شکست آمریکا قدرت‌اندوزی کرده‌ایم

 23. قالیباف: بی عرضگی در حل مشکلات نتیجه پشت کردن به سنت های الهی است/ راه حل مشکلات، تمسک به باورهای دوران دفاع مقدس است

 24. تاریخ سازی تیم ملی هندبال زنان ایران در آسیا/ صعود به نیمه نهایی و کسب مجوز جهانی

 25. هشدار مستقیم ایران به آمریکا/ آیا سرنوشت عین الاسد در انتظار پایگاه حریر است؟

پربحث‌های هفته

 1. منجلاب دوستی با آمریکا و عربستان!

 2. چرا رئیس جمهور به مجمع عمومی سازمان ملل نمی‌رود؟

 3. توکلی خواستار برکناری استاندار جدید سیستان و بلوچستان شد

 4. چراغ سبز رئیسی به جهان؛ انتقاد از آمریکا

 5. چرا برکت نتوانست به وعده تولید ۵۰ میلیون دوز واکسن عمل کند؟ / حرکت در مسیر سخت «برکت»

 6. سردرگمی سیستماتیک مردم

 7. عملیات نجات توسط یک روحانی در کوه

 8. درباره غائله های  لواسانی و خیابانی…

 9. دستور رییسی درباره بیژن عبدالکریمی

 10. مدرس خیابانی در خصوص حقوق نجومی‌اش به مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان چه گفت؟

 11. دعوای کاذب درباره عضویت ایران درباره سازمان همکاری شانگهای

 12. چرا آمریکا در خلیج فارس یگان پهپادی مستقر کرده است

 13. پشت پرده سخنرانی سرکرده القاعده با لباس سنتی عربستان

 14. تقدیم لایحه دولت به مجلس، برای ساماندهی نیروهای شرکتی و قراردادی

 15. توییت جالب عباس خامه‌یار درباره تانکرهای حمل سوخت در لبنان

 16. اسرائيل يتيم مي‌شود!

 17. معاون اول رییس جمهور: قیمت لبنیات نباید افزایش یابد

 18. آزمایش جنگنده های ابابیل از سوی قطر

 19. ستون فقرات توسعه اقتصادی کشور کجاست؟

 20. معایب دادن حق طلاق به زن چیست؟

 21. سازمان شانگهای ، مقدمه تشکیل " اتحادیه آسیا "

 22. رسانه صهیونیستی: ارتش اسرائیل ترسیده است/ انگیزه و توان کافی برای جنگ نداریم

 23. شکاف در غرب

 24. روایت "نشنال اینترست" از فلج شدن اسرائیل در برابر توان موشکی مقاومت

 25. رستم قاسمی: ساخت یک میلیون مسکن تورم‌زا نیست

ابر آروان

آخرین عناوین