روحانی در جلسه هیات دولت: یک نفر به دولت خسته نباشید نگفت /همه باید منتخب مردم درانتخابات ریاست جمهوری را یاری کنیم/ انتقال دولت باید با آرامش کامل انجام شود

سیاسی   4000402026 ۳۹ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۷ تکراری یا غیرقابل انتشار

رئیس جمهور برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد با تامین امنیت کامل وسلامت مردم با توجه به پروتکل های بهداشتی را از کارهای مهم و افتخارات بزرگ دولت دوازدهم دانست و گفت: انتخابات با یک مفهومی از ارکان نظام است و جمهوریت بدون انتخابات حاصل نخواهد شد.

یک نفر به دولت خسته نباشید نگفت /همه باید منتخب مردم درانتخابات ریاست جمهوری را یاری کنیم/ انتقال دولت باید با آرامش کامل انجام شود

به گزارش الف ،حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت، اظهار داشت: جمهوریت و اسلامیت دو پایه بسیار مهم نظام است و همه توان ما باید حفظ این دو پایه باشد تا متزلزل نشود و همه تلاشها، اقدامات، فداکاری ها و مجاهدت ها تا امروز برای محفوظ ماندن اسلامیت و جمهوریت نظام بوده است.
دکترروحانی در تشریح اهمیت اسلامیت، با بیان اینکه همه ما باید تلاش کنیم با رفتارمان به اسلام لطمه نزنیم، گفت: اسلام به خودی خود دارای سیاست، اخلاق و احکام روشن و دارای عدالت و احترام به همه قومیت ها و جنسیت ها است و در اسلام همه چیز درجای خود قرار دارد.
رئیس جمهوربا تاکید بر پرهیز از دروغگویی، خاطرنشان کرد: باید جامعه ای داشته باشیم که هیچکس به دروغگو اعتنا نکند و درواقع اسلامیت همین است و به شعار دادن نیست.
دکتر روحانی با بیان اینکه راستگویی، صداقت، احترام و حسن ظن د اشتن به مردم و آبروی مردم را پایمال نکردن اصل مهم در اسلام است، گفت: همه باید تلاش کنیم اسلامیت به تمام معنا در جامعه حاکم شود.
رئیس جمهور در ادامه به اشاره به اهمیت جمهوریت به عنوان دومین پایه نظام اسلامی، گفت: در جمهوریت اگر بتوانید 50 درصد مردم را سهیم کنید، کار حداقلی است، اگر 70 درصد را سهیم کنید در نقطه قابل قبول قرار دارید و با همراه کردن 90 درصد به نقطه اوج رسیده اید.
دکتر روحانی با تاکید بر اینکه در انتخابات و جمهوریت باید فضا را باز کنیم و مردم را در آغوش بگیریم، گفت: طرد کردن مردم هنر نیست و نگران شدن و اندوهگین شدن مردم فایده و سودی ندارد.
رئیس جمهور تصریح کرد: بیخودی برای مشارکت کم مردم در انتخابات علت درست نکنیم، مشکلات اقتصادی دلیل اصلی کاهش مشارکت نبوده است.

رئیس جمهور افزود: اینکه امروز غصه می‌خوریم چرا حضور مردم در انتخابات بیش از 48 درصد نبوده است و اینکه مقام معظم رهبری با بیان صریح و مراجع تقلید همه را برای حضور در انتخابات دعوت می‌کنند به معنای آن است که صندوق آرا برای نظام مهم است.

دکتر روحانی گفت: اگر در دوره‌ای حضور مردم مقداری کاهش یافت باید بررسی کنیم که علت آن چیست و این موضوع مشارکت 48 درصدی بایستی فقط یک بار در تاریخ کشور اتفاق بیفتد. می‌توان دلایل کاهش حضور مردم را به دقت مورد تحلیل و بررسی قرار داد.

رئیس جمهور در عین حال اظهار داشت: اینکه مردم پای صندوق رای آمدند به آمریکا نشان داد که مسیر غلطی را انتخاب کرده و نتوانسته است ملت ایران را از شرکت در انتخابات ناامید کند.

دکتر روحانی اضافه کرد: اگر مشکلی وجود دارد باید آن را حل و فصل کنیم و نباید با صندوق قهر کنیم و مشکلات را برای انتخابات بعدی برطرف سازیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه همه باید به آقای رئیسی که 18 میلیون رای کسب کرده و رئیس جمهور منتخب مردم شدند یاری و کمک کنیم اظهار داشت: به محض اینکه صبح روز شنبه وزیر کشور اعلام کرد نتیجه انتخابات روشن است در تماس به رئیس جمهور منتخب به ایشان تبریک گفتم و حضورا نیز خدمت ایشان رفتم و ضمن تبریک مباحث خوبی درباره سیاست خارجی، روابط بین‌الملل، مسائل داخلی و اقتصادی مطرح شد البته این نوع جلسات را ادامه خواهیم داد و باید همه واقعیت‌های کشور دقیقا و بدون کم و کاست برای ایشان توضیح داده شود.

دکتر روحانی با اشاره به اینکه این دولت در شرایط بسیار سختی کشور را اداره کرد و معتقدم دولت سیزدهم شرایط آسانتری خواهد داشت اظهار داشت: در این دوران، جنگ اقتصادی بر کشور ما تحمیل شد که در تاریخ ایران بی سابقه و در تاریخ جهان کم سابقه بوده است به نحوی که برای واردات دارو و مواد غذایی مشکلات فراوانی داشتیم اما با وجود همه این مشکلات تمامی وزارتخانه‌ها به ویژه وزارت نفت تلاشهای گسترده‌ای انجام دادند تا ارز لازم و مورد نیاز کشور را تامین کند.

رئیس جمهور افزود: برخی در انتقادات خود می‌گویند نگاه این دولت به آسمان است البته که چنین است و ما به آسمان و رحمت خداوند در کنار تلاش و کوشش مردم توجه داریم و وقتی ترامپ از برجام خارج شد دست روی دست نگذاشته و تلاش کردیم کمبودها را جبران کنیم و توانستیم کشور را بدون نفت اداره کنیم این درحالی است که حتی یک نفر هم به این موضوع اشاره نکرد و به دولت خسته نباشید نگفت و متاسفانه با بی‌انصافی واقعیت‌ها گفته نمی‌شود.

دکتر روحانی خطاب به ملت ایران گفت: دولت کار بزرگی انجام داده است و جنگ را به پایان رسانید، دولت در سایه ایثار و فداکاری مردم و رهنمودهای مقام معظم رهبری آمریکا را پای میز مذاکره در وین کشاند و مسائل مهم را حل و فصل کردیم و اگر بخواهند و اختیارات به آقای عراقچی داده شود همین امروز می‌توانیم تحریم را تمام کنیم.

رئیس جمهور افزود: عهد دولت با مردم این بود که در برابر آمریکا تسلیم نشویم و بتوانیم کشور را در جنگ اقتصادی اداره کنیم و مواد اولیه را تامین نماییم و به این عهد خود پایبند بودیم.

دکتر روحانی خاطرنشان کرد: دولت در میان همه مشکلات توانست مشکلات اساسی بانک ها را حل و فصل کند و تکلیف موسسات غیرمجاز را روشن نماید و برای این کار پول زیادی هم پرداخت کرد و بخشی از نقدینگی حدود 700 هزار میلیارد تومان به خاطر اصلاح بانک‌ها است.

رئیس جمهور با بیان اینکه با دادگاه نمی شود با فساد مبارزه کرد، خاطرنشان کرد: این دولت مقابل فساد ایستاد و جلوی آن را گرفت و این ما بودیم که با شفافیت توانستیم جلوی فساد را بگیریم، معتقدیم هیچ راهی برای مبارزه با فساد جز شفافیت وجود ندارد و دولتی که اطلاعات را در اختیار مردم گذاشت و پهنای باند را افزایش داد این دولت بود.

دکتر روحانی گفت: امروز باید با آرامش ، امنیت و همدلی قدرت را به دولت سیزدهم منتقل کنیم و خوشحالیم که رئیس جمهور منتخب اعلام کرده که به دنبال شایسته‌سالاری است و نگاه حزبی و جناحی ندارد و ما از این سخنان استقبال می‌کنیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه باید تا ساعت و لحظه آخر همت همه ما خدمت به مردم باشد، اظهار داشت: دولت کرونا را با شرایط مناسبی تحویل دولت بعدی می‌دهد و برای تهیه واکسن تلاش خود را همچنان ادامه خواهیم داد و واکسن داخلی نیز به زودی وارد بازار می‌شود.

دکتر روحانی افزود: در سه ماهه اول امسال صادرات غیرنفتی نسبت به سال گذشته 69 درصد افزایش داشته است و تراز تجاری نیز سه ماهه اول امسال مثبت بوده است.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به میلاد با سعادت علی بن موسی‌الرضا ع) این امام بزرگوار را فخر همه ایرانیان، شیعیان و مسلمانان جهان دانست و گفت: بخشی از زندگی امام هشتم نشانگر فخر و درایت و جایگاه فرهنگ ویژه ملت بزرگ ایران است.

دکتر روحانی اضافه کرد: مامون، امام هشتم را به ایران دعوت کرد و اصرار داشت که امام حتما این سفر را انجام دهد چرا که از علاقه و عشق مردم ایران نسبت به ائمه اطهار اطلاع داشت و می‌خواست برای استحکام قدرتش از آن استفاده کند.

رئیس جمهور گفت: ملت ایران در پایان قرن دوم هجری جایگاهی در دنیای اسلام داشت که هم مسلمان بود و هم به خاندان رسالت عشق و علاقه داشت و امام هشتم زمانی که از جنوب غرب ایران وارد کشورمان شد در طی مسیر از خوزستان تا نیشابور و مرو مورد استقبال گرم و عاشقانه مردم ایران قرار گرفت.

دکتر روحانی خاطرنشان کرد: امام هشتم برغم میل باطنی ولیعهدی را با شرایطی به خاطر حفظ مصالح دنیای اسلام پذیرفت و از این فرصت برای بیان حقانیت اسلام و تبیین و تشریح آموزه‌های دینی استفاده برد.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه نسل جوان بایستی با تاریخ سیاسی امام هشتم (ع) اطلاع داشته باشند، گفت: انقلابی بودن به حرف و سخن نیست بلکه انقلابی بودن به معنای این است که تابع امام هشتم باشیم و مصالح دنیای اسلام را مراعات کنیم و حتی جایی که لازم است با حاکم وقت مراعات کنیم، انقلابی بودن به معنی با حاکم وقت حرف زدن و با او همسایه بودن درصورت لزوم است و برای اینکه مصالح دنیای اسلام حفظ شود حتی سمتی که مایل به آن نیست را با شرایطی بپذیرد.

دکتر روحانی گفت: انقلابی بودن از یاد نبردن اهداف مهم است و بسیار خوشحال هستیم که بعد از قرنها هنوز حرم مطهر امام هشتم شیعیان، پناهگاه همه عاشقان و علاقمندان خاندان رسالت است و افتخار ما این است که پیرو راه پیامبر و اهل بیت(ع) هستیم.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۲۰۵۸۵۷۷۱۱:۱۷:۵۶ ۱۴۰۰/۴/۲
وقتی روحانی میگه باید انتقال دولت در آرامش انجام بگیره یعنی اینکه بدنبال آشوب و فتنه هست/
ناشناس۲۰۵۸۷۳۴۱۲:۲۱:۱۹ ۱۴۰۰/۴/۲
خدا قوت دلاور
ناشناس۲۰۵۸۷۴۳۱۲:۲۳:۱۶ ۱۴۰۰/۴/۲
هزینه جابجایی اموال دولتی در روزهای پایانی رصد شود مثل به یغما رفتن دردی هشت سال نشود
ناشناس۲۰۵۸۸۱۴۱۲:۴۴:۰۵ ۱۴۰۰/۴/۲
خسته نباشی دلاور! خداقوت قهرمان! اون چنان رونق اقتصادی ایجاد کردی که صفا از کلبه ما رفته است!!!
ناشناس۲۰۵۹۰۴۵۱۳:۵۲:۱۳ ۱۴۰۰/۴/۲
هیچ دولتی به اندازه دولت فعلی از منافع غرب حمایت نکرده و به ایران آسیب نزده
ناشناس۲۰۵۹۴۵۹۱۶:۴۲:۲۹ ۱۴۰۰/۴/۲
از ویران کردن ایران خسته نباشید
ناشناس۲۰۵۹۶۷۵۱۸:۴۴:۴۸ ۱۴۰۰/۴/۲
بی تردید دولت روحانی تا آخرین لحظه دست از نابودی زیر ساخت های مملکت برنخواهد داشت شک نکنید .
ناشناس۲۰۵۸۵۸۳۱۱:۲۰:۳۵ ۱۴۰۰/۴/۲
کارت را باید خوب انجام می دادی
ناشناس۲۰۵۸۶۰۰۱۱:۲۸:۲۶ ۱۴۰۰/۴/۲
ای وای من ، خسته شدی حسن جون ، بخدا ما له شدیم ، بهتره چند سالی بری پیش خارج پیش فرزندت تا خستگی هات در بره .
ناشناس۲۰۵۹۵۶۸۱۷:۳۶:۴۹ ۱۴۰۰/۴/۲
میتونه خودش بماله دست و پاهاش رو فیزیوتراپی هم لازم نیست
ناشناس۲۰۵۹۷۸۱۲۰:۰۷:۱۵ ۱۴۰۰/۴/۲
فعلا ممنوع خروج هستن مسئولان تا ببینیم چی پیش میاد
علی هاشمی۲۰۵۸۶۰۱۱۱:۲۹:۰۶ ۱۴۰۰/۴/۲
واقعا که . خسته نباشید که تورم ، بیکاری ، افت ارزش پول ،ورشکستگی و سرگشتگی رد و برای کل ملت ایران آوردید. جناب روحانی شما اینکاره نبودید . تیم اقتصادی ناکارآمد و فشل بودند . ای کاش به زندگی مردم فقط از پشت شیشه اتومبیل خود نگاه نمی‌کردید . فقط برو ...
ناشناس۲۰۵۸۶۱۳۱۱:۳۴:۳۸ ۱۴۰۰/۴/۲
گند زدن مگه خستگی داره؟
دکتر مهناز معتمدی۲۰۵۸۸۱۰۱۲:۴۳:۲۳ ۱۴۰۰/۴/۲
دوست عزیز، آیا این رفتار شما معدب است که به رییس جمهور توهین می کنید! واقعا ایشان بسیار در کار خودش موفق بود ولی نگذاشتند که پیروزی هایش به نتیجه مردم کمک کند.
ناشناس۲۰۵۸۶۲۰۱۱:۳۷:۴۱ ۱۴۰۰/۴/۲
خسته نباشید که گوش و جیب مردم را در بورس بریدید و تورم افسار گسیخته درست کردید و ارز و طلای بانک مرکزی را بین دوستان تقسیم کردید واقعا خستگی داره انشالله هر وقت خستگی شما در رفت منتظر محاکمه باشید
000۲۰۵۸۶۴۷۱۱:۴۸:۴۶ ۱۴۰۰/۴/۲
تبدیل نابودی ریال در طی سه سال نابودی بورس تعطیلی کارخانجات تولیدی تورم بیکاری فقر عمومی خسته نباشی دلاور
ناشناس۲۰۵۸۶۵۳۱۱:۵۰:۳۸ ۱۴۰۰/۴/۲
خسته نباشید تقریبا کشور رو شبه طویله تحویل دادید جنگلم نیست چون جنگل حیوانات قانون دارند. شما هیچیو کنترل نکردید...
ناشناس۲۰۵۸۶۶۵۱۱:۵۴:۰۷ ۱۴۰۰/۴/۲
حسن جون به قوله ما دهاتی ها نه خسته کی خستس دشمن
ناشناس۲۰۵۹۸۶۹۲۱:۰۷:۴۴ ۱۴۰۰/۴/۲
از اینهمه ویرانی خسته نشدی روحانی؟؟؟ خسته کرده همه رو ، خودت خسته نشدی؟؟
ناشناس۲۰۵۸۶۶۹۱۱:۵۵:۲۵ ۱۴۰۰/۴/۲
در مواردی هم لفظ خسته نباشی را مخصوص کسانی بکار میبرن که زیاد خرابکاری کرده باشند
ناشناس۲۰۵۹۶۰۷۱۷:۵۶:۴۳ ۱۴۰۰/۴/۲
اره واقعا که خسته نباشی اقای ريیس !!!
ناشناس۲۰۵۸۷۴۵۱۲:۲۳:۵۷ ۱۴۰۰/۴/۲
خسته نباشید از این همه کار شکنی در انتخابات.
ناشناس۲۰۵۸۷۵۱۱۲:۲۵:۴۴ ۱۴۰۰/۴/۲
آقای روحانی ، جنابعالی هر وقت توانستید فقط یک کار ، فقط یک کار از کل کارهای ۸ ساله دولتتان را به مردم معرفی کنید که با نیت بالابردن سطح زندگی اکثریت ملت ایران بوده است آن وقت می توانید توقع خسته نباشید شنیدن از مردم را داشته باشید .
خندوانه۲۰۵۸۷۵۵۱۲:۲۷:۰۸ ۱۴۰۰/۴/۲
خسته نباشی پهلویون، بیا دستمال رو بگیر عرقتو خشک کن که گند زدی :))))
سید۲۰۵۸۸۳۸۱۲:۴۸:۴۵ ۱۴۰۰/۴/۲
حالا هم که توقع داری کار برجان و توافق را بدهیم به جناب عراقچی بره یکسره اش نماید ِِ بعد به شما میگوییم خسته نباشید !!!!!
ناشناس۲۰۵۸۸۴۹۱۲:۵۱:۳۷ ۱۴۰۰/۴/۲
با همه انتقاداتی که هست خسته نباشید البته قوه قضاییه با کسی نباید تعارف داشته باشد اگر خطایی در هر کجا بوده باید منصفانه رسیدگی شود
حسین مقدم۲۰۵۸۸۵۹۱۲:۵۵:۴۶ ۱۴۰۰/۴/۲
تمام حرفاش درسته
vahid۲۰۵۸۸۶۳۱۲:۵۸:۰۰ ۱۴۰۰/۴/۲
بابت دروغهایی که گفتید وبه ریش مردم خندیدید از شما وهمکارانتان کمال قدردانی را داریم!!!!
ناشناس۲۰۵۹۰۳۵۱۳:۵۰:۴۱ ۱۴۰۰/۴/۲
چه کار کردی یه نگاه تو اینه بنداز جوان تر هم شدی
ناشناس۲۰۵۹۰۵۰۱۳:۵۲:۲۶ ۱۴۰۰/۴/۲
خسته نباشید بابت چی؟؟؟
ناشناس۲۰۵۹۰۸۳۱۴:۰۱:۱۵ ۱۴۰۰/۴/۲
تشکر که نکردند هیچ برای توجیه خود میزان کم مشارکت و آراء باطله را هم گردن دولت انداختند .
ناشناس۲۰۵۹۲۱۵۱۴:۴۸:۲۶ ۱۴۰۰/۴/۲
نگران نباشید. چند ماه بعد مردم میفهمند دولت چه خدماتی انجام داده.
ناشناس۲۰۵۹۲۱۶۱۴:۴۸:۳۰ ۱۴۰۰/۴/۲
هر کارمند سالی 30 روز مرخصی داره . شما هم نمی خوای از مرخصیت استفاده کنی ؟
سعید ر۲۰۵۹۷۷۲۱۹:۵۹:۰۷ ۱۴۰۰/۴/۲
بابت استخدام شایسته سالارانه دختر دانشگاه آزادیتون به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تبریک میگم
ناشناس۲۰۵۹۹۲۶۲۱:۴۷:۴۵ ۱۴۰۰/۴/۲
مهمتر از همه تو با طرح مسخره بنزینت که جمعه خبردار شدی رابطه ملت با نظام را شکرآب کردی.
هاشم پرورش۲۰۶۰۰۳۴۲۲:۵۹:۳۸ ۱۴۰۰/۴/۲
خسته نباشی دلاور خدا قوت
R۲۰۶۰۰۷۳۲۳:۲۷:۴۶ ۱۴۰۰/۴/۲
خسته نباشی حسن جون
ناشناس۲۰۶۰۰۷۴۲۳:۲۷:۵۳ ۱۴۰۰/۴/۲
حسن جون! تو رو خدا جایی نرو! کشور به وجود تو خیلی نیاز داره! هنوز خیلی چیزها مونده که نابودشون نکردی! تو رو خدا بمون و همه رو داغون کن!
R۲۰۶۰۰۷۹۲۳:۳۰:۱۶ ۱۴۰۰/۴/۲
خسته نباشی حسن جون نابودی بورس بیکاری گرونی ظلم ی مردم تورم و..... خسته نباشی واقعا ک ملت رو به..... کشیدی در واقع تو این چند سال حرکتی نداشتی درواقع و ندیدیم
یکتانتتریبون

پربحث‌های هفته

 1. مقایسه در آمد اعضای هیات علمی در ایران با کشورهای پیشرفته غربی چه می گوید؟

 2. بازداشت رئیس یکی از ادارات به دلیل رفتار غیر اخلاقی در محیط اداری

 3. آقای مهندس ، آقای دکتر!

 4. مردان اقتصادی دولت دوازدهم در قاب تاریخ

 5. سعیدی: امروز روز تلخی برای مجلس بود، از مردم عذرخواهی می کنم

 6. نخستین انتصاب و نخستین سیاست رئیسی چه باید باشد؟

 7. عکسی زیبا از جواد فروغی

 8. جهانگیری: امروز نمی توان به مردم دروغ گفت

 9. کارِ کیست؟!

 10. دو كلمه با ظريف و روحانی

 11. کشف ۲۰۰۰ کیسه سیمان احتکار شده

 12. برای تصویرسازی از ایران چه کرده ایم؟

 13. یک نفر در کرج به اتهام انتشار تصاویر خالکوبی دستگیر شد

 14. شاید و بایدهای احیای برجام بعد از روحانی

 15. ۳۸۲ حیاط خلوت دولتی دور از چشم دستگاه های نظارتی

 16. مجلس یازدهم و امتیازات نادرست گذشته

 17. حاجی میرزایی: مدارس به هر طریقی باید بازگشایی شوند

 18. بی‌توجهی مسئولان به پیشنهاد سپاه درباره باز شدن خروجی سدها/ ارسال ۵۰۰ مخزن آب از سوی سپاه به خوزستان  

 19. هشدار مجدد روسیه درباره توقف مذاکرات وین: ایرانیان نمی‌توانند فراموش کنند

 20. ۳۳ پیشنهاد برای رفع مشکل کم آبی

 21. ماجرای رقصیدن عضو هیات مذاکره کننده بعد از مکالمه روحانی با اوباما

 22. تحلیل "نیویورک تایمز" از مواضع اخیر رهبری در مورد مذاکرات وین

 23. سخنگوی دولت: ما کارنامه سیاهی به جای نگذاشته‌ایم

 24. اندیشکده آمریکایی: قطع روابط امارات و عربستان حتمی است

 25. رهبر انقلاب: در این دولت معلوم شد که اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد

ابر آروان

پربحث‌های هفته

 1. مردان اقتصادی دولت دوازدهم در قاب تاریخ

 2. سعیدی: امروز روز تلخی برای مجلس بود، از مردم عذرخواهی می کنم

 3. نخستین انتصاب و نخستین سیاست رئیسی چه باید باشد؟

 4. جهانگیری: امروز نمی توان به مردم دروغ گفت

 5. کارِ کیست؟!

 6. دو كلمه با ظريف و روحانی

 7. برای تصویرسازی از ایران چه کرده ایم؟

 8. شاید و بایدهای احیای برجام بعد از روحانی

 9. ۳۸۲ حیاط خلوت دولتی دور از چشم دستگاه های نظارتی

 10. مجلس یازدهم و امتیازات نادرست گذشته

 11. بی‌توجهی مسئولان به پیشنهاد سپاه درباره باز شدن خروجی سدها/ ارسال ۵۰۰ مخزن آب از سوی سپاه به خوزستان  

 12. ماجرای رقصیدن عضو هیات مذاکره کننده بعد از مکالمه روحانی با اوباما

 13. سخنگوی دولت: ما کارنامه سیاهی به جای نگذاشته‌ایم

 14. رهبر انقلاب: در این دولت معلوم شد که اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد

 15. اعتراض تند روح الامینی به جلسه غیر علنی مجلس

 16. چرا مردم ادعاهای دروغ را باور کردند/طراحان طرح «صیانت از فضای مجازی» قائل به اهمیت افکار عمومی نیستند

 17. تجمع محدود در یکی از خیابان‌های تهران + ویدیو

 18. پاسخ قالیباف به نامه رضا کیانیان

 19. فرودگاه‌های تهران در روز تحلیف ریاست‌جمهوری بسته می‌شود

 20. انتقاد رضایی از طرح صیانت از حقوق کاربران اینترنتی

 21. واکنش وحید یامین‌پور به طرح صیانت از حقوق کاربران

 22. ربیعی: کارنامه دولت، سیاه نیست/ روایت صفارهرندی از چینش کابینه رئیسی/ کارت زرد مجلس به رحمانی‌فضلی/ نظر لاریجانی درباره تغییر قانون اساسی

 23. واعظی: مجلس برای این تشکیل نشده که حق مردم را محدود کند

 24. قالیباف: مسدودسازی اینستاگرام و واتس‌اپ برنامه مجلس نیست

 25. روحانی: تجربه جنگ اقتصادی وکرونا نشان داد که فقط باید روی پای خود بایستیم

آخرین عناوین