فرصت ویژه خرید ارزان بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث + بیمه عمر رایگان در فروردین ۱۴۰۰

گزارش بازرگانی،   3991225029

ارزان‌ترین بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه در فروردین 1400

آیا به ضرورت خرید بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه اتومبیل فکر کرده‌اید؟ مگر می‌شود به خودرو فکر کرد و ناخودآگاه به تصادفات و خسارات آن توجه نداشت؟ با توجه به آمار تصادف‌های جاده‌ای و آسیب‌های جدی وسایل نقلیه و سرنشینان خودرو، می بایست برای جبران هزینه های مربوط به آن به فکر بیمه وسیله نقلیه خود باشید. بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه، هر یک، به نوبه خود به عنوان پرفروش‌ترین بیمه‌های خودرو مطرح می‌شوند. در همین راستا به معرفی بیمه‌های اتومبیل: شخص ثالث و بیمه بدنه می پردازیم. سپس این دو بیمه را با هم مقایسه می‌کنیم. در نهایت نیز شرایط ویژه ای را برای خرید این دو نوع بیمه اتومبیل معرفی خواهیم کرد. این فرصت استثنایی با هدیه‌ای رایگان و ارزنده به مناسبت نوروز سال 1400 همراه شده است.

بیمه شخص ثالث خودرو؛ بیمه‌ای اجباری

بیمه شخص ثالث تنها بیمه اجباری خودروها و وسایل نقلیه مختلف است. اگر خودرو فاقد بیمه شخص ثالث باشد، پلیس به محض رویت، خودروی راننده خاطی را توقیف می‌کند. با خرید بیمه شخص ثالث، ضمن پیشگیری از جریمه و پرداخت هزینه‌های سرسام آور تعمیر خودرو در صورت بروز تصادفات مختلف، از پوشش های مختلف و مزایای بیمه شخص ثالث بهره مند گردید.

سقف پوشش جانی بیمه شخص ثالث به اندازه دیه در ماه حرام همان سال برآورد می شود. قوه قضاییه مبلغ پوشش جانی بیمه شخص ثالث را معادل دیه مصوب همان سال تعیین می‌کند. امکان کمتر یا بیشتر کردن آن توسط هیچ یک از افراد بیمه گذار و بیمه شونده نیست.

بیمه بدنه خودرو؛ بیمه ای اختیاری در کنار بیمه ثالث

شما می توانید از بیمه بدنه به عنوان مکمل بیمه شخص ثالث بهره‌مند شوید. هر چند که بیمه بدنه خودرو اجباری نیست و خرید آن برای هر راننده ای اختیاری می باشد؛: پوشش‌هایی که بیمه شخص ثالث ارائه نمی کند؛ با در دست داشتن بیمه بدنه پوشش داده شود و هزینه های آن نیز برای شما جبران گردد.

تفاوت بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه برای وسایل نقلیه

پس از معرفی بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه خودرو، یکی از بارزترین تفاوت‌های آن‌ها در اجباری بودن بیمه شخص ثالث و اختیاری بودن بیمه بدنه مشخص شد. به غیر از این نوع تفاوت، تفاوت های دیگری نیز میان این دو نوع بیمه خودرو وجود دارد که به شرح زیر می باشد

جبران خسارت های وارد شده به خودرو

در بیمه شخص ثالث تنها خسارت های مالی به افرادی غیر از راننده پرداخت می‌شود. اما در غیر از این موارد، این بیمه بدنه است که به یاری شما می‌شتابد: بیمه بدنه خسارت‌های خودروی شما جبران می‌کند. اگر خودروی شما به عنوان راننده وسیله نقلیه مورد نظر آسیب ببیند، اینجا بیمه بدنه است که هزینه ها و خسارت‌های وارد شده به خودروی شما را جبران می‌کند. به همین جهت است که وجود این بیمه در کنار شخص ثالث به شما کمک شایانی می‌کند.

حق بیمه

مبلغ حق بیمه‌نامه در بیمه بدنه به این صورت می باشد که با توجه به قیمت خودروی مورد نظر، مبلغ آن تعیین و تخمین زده می شود. این در حالی است که کاملا برخلاف بیمه بدنه، قیمت خودرو در بیمه شخص ثالث هیچ تأثیری روی مبلغ حق بیمه نامه ندارد.

پوشش‌های مختلف بیمه‌ای

هر یک از بیمه های مختلف خودرویی از جمله بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه دارای پوشش های بیمه‌ای مختلفی هستند که وجود هر یک از آن ها در کنار یکدیگر می تواند در جبران هزینه های بیشتری به آسیب دیدگان و صاحبان خودرو و وسایل نقلیه کمک بیشتری بکنند. بیمه شخص ثالث دو نوع خسارات مالی و جانی یا همان خسارات بدنی شخص ثالث را پوشش می دهد و بیمه‌گر متعهد به پرداخت حداکثر پوشش بیمه شخص ثالث اتومبیل برای جبران خسارت های جانی و مالی مطابق حداکثر تعهدات توافقی در بیمه‌نامه شخص ثالث است. بیمه بدنه همه خسارت‌های بدنه اتومبیل راننده را پوشش می‌دهد.

پوشش خسارات ماشین با بیمه اتومبیل

خرید آنلاین بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث

در صورت نداشتن بیمه شخص ثالث، پلیس می تواند شما را توقیف کند. اما برای خرید بیمه شخص ثالث و سایر بیمه های دیگر خودرو از جمله بیمه بدنه دیگر نیازی به شکل حضوری و اتلاف وقت و انرژی شما نیست؛ بلکه شما می توانید تنها با ورود به سامانه‌های آنلاین خرید بیمه راحتی و در عرض چند دقیقه بیمه مدنظر خود را خریداری نمایید. پس از بررسی سایت‌های بیمه‌ای مختلف، خرید بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه از سامانه بیمه دات کام پیشنهاد می‌شود. استعلام قیمت بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه و مقایسه حق بیمه شرکت‌های بیمه‌ای مختلف تنها بخشی از مزایای مختلف خرید اینترنتی بیمه های خودرو از سایت بیمه دات کام مقدور است.این کارگزاری برخط معتبر بیمه شرایط ویژه تری برای شما در آخر سال 1399 در نظر گرفته است:

جشنواره " شاید ارزان‌ترین در بیمه دات کام باشد"+ عیدی سال 1400

بنا به گزارش بیمه‌گزاران مختلف، بیمه دات کام همواره ارزان‌ترین بیمه‌ها را با توجه به شرایط شما ارائه می‌کند. ضمنا این شرایط قیمت پایین بیمه همواره با جشنواره‌های تفخیف و پروموشن‌های ویژه مطلوب‌تر می‌گردد. به عنوان مثال می‌توان به جشنواره " شاید ارزان‌ترین در بیمه دات کام باشد" اشاره کرد. این جشنواره تا انتهای فروردین 1400 ادامه دارد. در این بازه زمانی محدود، علاوه بر شرایط بهینه خرید بیمه با قیمت و کیفیت مناسب، برای خرید بیمه‌های اتومبیل شرایط استثنایی در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه استعلام و خرید آنلاین بیمه شخص ثالث، این بیمه‌نامه را با تخفیف 15 درصدی برای خودروی خود تهیه نمایید.

عوامل مختلفی نظیر ویژگی‌های خودرو، توانگری شرکت بیمه‌گر، پوشش‌های بیمه بدنه، میزان پرداخت خسارت، تخفیفات بیمه بدنه در تعیین بهترین بیمه تاثیرگذار هستند. شما می‌توانید با مراجعه به سایت بیمه دات کام، با وارد کردن اطلاعات درخواستی برای خودرو، بهترین بیمه بدنه را با توجه به شرایط خود و عوامل یاد شده انتخاب و خریداری نمایید.ضمنا در خرید بیمه بدنه، تخفیف 100 هزار تومانی لحاظ شده است.

برای استعلام و خرید بیمه بدنه به اینجا مراجعه نمایید:

https://bimeh.com/carbody

به علاوه فرصت طلایی ذکر شده برای خرید بیمه خودرو ، بیمه دات کام بیمه‌گزاران را با عیدی ویژه 1400 شگفت زده می‌کند. بله، با خرید بیمه اتومبیل خود از سایت بیمه دات کام تا آخر فروردین 1400، امکان برخورداری از هدیه بیمه عمر زمانی یک ماهه خاورمیانه برای شما فراهم شده است.

بیمه عمر، زیرمجموعه بیمه اشخاص محسوب می‌شود. این بیمه، نوعی سرمایه گذاری بلندمدت با مزایای مناسب، پشتیبان مالی برای خانواده و همه افراد دوراندیشی است که امروز سکه‌ای کنار گذاشته و فردا کوزه ها سود می برند.

پوشش‌های بیمه عمر عیدی 1400 بیمه دات کام به شرح زیر است:

 • پوشش هزینه پزشکی بر اثر حادثه : 60 میلیون تومان

 • پوشش فوت بر اثر حادثه : 60 میلیون تومان

 • پوشش فوت طبیعی : 60 میلیون تومان

با مراجعه به بیمه دات کام bimeh.com) ) این کارگزاری معتبر برخط بیمه‌ای، می‌توانید بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه را تا انتهای فروردین 1400با شرایط تکرارنشدنی بخرید. به علاوه از هدیه بیمه عمر یک ماهه خاورمیانه برخوردار شوید.

برای اطلاعات بیشتر، می‌توانید از طریق درگاه‌های زیر با بیمه دات کام در ارتباط باشید:

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، خیابان سرو شرقی،‌ پلاک ۱۷ طبقه ۶، واحد ۶

کدپستی: 1998653740

پست الکترونیک: info@bimeh.com

شماره تماس:4372-021

یکتانتتریبون

پربحث‌های دیروز

 1. رؤیای احیای برجام در دولت روحانی، تعبیر می شود؟

 2. رأی الیوم: ایرانی جدید در برابر آمریکا در راه است

 3. تیم اقتصادی احتمالی رئیسی چه کسانی هستند؟

 4. انتقاد سعید محمد از شورای نگهبان/ زمزمه خداحافظی احمدی‌نژاد از مجمع تشخیص/ تحلیل شریعتمداری از مشارکت پایین مردم/ نظر افروغ درباره چالش‌های یکدست‌شدن حاکمیت

 5. ماموریت آیت‌الله جنتی به عضو شورای‌نگهبان در پی سقوط بالگرد حامل صندوق رای در دزفول

 6. رسالت دولت آینده‎

 7. صف طولانی و عجیب اماراتی‌ها برای خرید محصول جدید تویوتا لندکروز!

 8. چریکِ مقاومت لبنان

 9. آیت الله رئیسی: شرط کار در دولت من قبول داشتن من نیست بلکه حفظ کرامت مردم است

 10. تابلوها را جا به‌جا نکنید !

 11. ضوابط جدید کنکور تصویب شد/ کنکور ۲ بار در سال برگزار می‌شود

 12. رئیسی، نیامده، برایش خبر فیک ساختند !

 13. حمله آمریکا به آزادی بیان/ وب‌سایت‌های محور مقاومت مسدود شدند

 14. انتقاد سعید محمد به شورای نگهبان

 15. لحظات دلهره آور کشتن بی‌رحمانه یک جگوار با چوب

 16. مناظره جنجالی کارشناس صهیونیست و عراقی در مورد ایران

پربحث‌های هفته

 1. اصلاحات؛ فشار به پایین و چانه زنی در بالا!

 2. تصویر نامه انصراف مهر علیزاده از نامزدی ریاست جمهوری

 3. سنت‌شکنی رئیسی در انتخابات ریاست‌جمهوری/ شکست سنگین احمدی‌نژاد/ برای وزارت کشور پرونده تشکیل شد

 4. «نه» رییسی به ملاقات با بایدن / وعده ها را فراموش نمی‌کنم / تغییرات به نفع مردم خواهد بود

 5. معمای اظهارات مصلحی را چه کسی باید حل کند؟!

 6. رؤیای احیای برجام در دولت روحانی، تعبیر می شود؟

 7. آقای رئیسی معجزه نمی خواهیم فقط امید را زنده نگهدار !

 8. مقایسه مشارکت انتخاباتی مردم ایران با دموکراسی های مطرح غربی چه می گوید؟

 9. رأی الیوم: ایرانی جدید در برابر آمریکا در راه است

 10. از بنده خدا به بنده خدا/ نامه ای به سید ابراهیم

 11. بیانیه سیدحسن خمینی در آستانه انتخابات ۱۴۰۰

 12. استقبال عجیب روزنامه اصلاح طلب از پیروزی رئیسی!

 13. تیم اقتصادی احتمالی رئیسی چه کسانی هستند؟

 14. معنای رأی همتی برای اصلاح طلبان

 15. روحانی: بزودی تحریمها برداشته می شود و سرمایه خارجی به سمت ایران سرازیر خواهد شد

 16. صحبت‌های جنجالی شیرزن ایرانی با خبرنگار خارجی/این کار شما انعکاس دموکراسی نیست

 17. وعده روحانی برای رفع قریب‌الوقوع تحریم‌ها/ تذکر احمد خاتمی به صاحبان آرای سفید و باطله/ دلایل شکست اصلاح‌طلبان از نگاه عطریانفر/ کابینه رئیسی، اصولی یا فراجناحی؟

 18. انتقاد سعید محمد از شورای نگهبان/ زمزمه خداحافظی احمدی‌نژاد از مجمع تشخیص/ تحلیل شریعتمداری از مشارکت پایین مردم/ نظر افروغ درباره چالش‌های یکدست‌شدن حاکمیت

 19. اعلام نتایج انتخابات ۱۴۰۰ / تبریک رییس جمهور و رقبا به رییسی/ در حال بروز رسانی

 20. انصراف «زاکانی» از انتخابات ریاست جمهوری به نفع آیت‌الله رئیسی

 21. آسمان، ریسمان بافتن صهیونیست ها درباره پیروز انتخابات ایران

 22. مهرعلیزاده از حضور در انتخابات انصراف داد

 23. بازندگان انتخابات از نظر زیباکلام/ نخستین گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه رئیسی/ پیشنهاد حسین مرعشی به اصلاح‌طلبان برای ادامه فعالیت سیاسی/ تفاوت رئیسی با روسای جمهور پیشین

 24. اعترافات مهم روزنامه‌نگار مشهور آمریکایی درباره ایران

 25. سعید جلیلی به نفع آیت‌الله رئیسی از انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد

ابر آروان

آخرین عناوین