قسمت چهارم سریال ملکه گدایان + دانلود همه قسمت ها

گزارش بازرگانی   3991107054

برنامه پخش هفته جاری بدین شرح می باشد: دانلود قسمت چهارم سریال ملکه گدایان، دانلود قسمت اول سریال خوب بد جلف، قسمت اول سریال سیاوش و همچنین فصل دوم هیولا که قرار است به زودی آماده توزیع شود. لینک دانلود تمام این آثار در ادامه وبسایت جامع و به روز کول دانلود، درج شده است.

اپیزود پیشین ملکه گدایان با فلش بکی به ده ها سال پیش، آغاز می شود. زمانی که خورشید خانم و خسروخان در زمانی که یک زن و شوهر جوان بودند و در پی برخورد با مشکلاتی (که دقیقا مشخص نیست چیست ولی می توان حدس زد که به حادثه ای است که در زمان کودکی فرزندشان البرز رخ داده است بر می گردد) به نزد روانشناس رفته اند. در این جا مشخص می شود که واقعا خورشید خانم، مادر البرز است (نظر شما چیست؟) چرا که اظهارات خطرناکی را برای دکتر بازگو می کند. وی می گوید که تحمل دیدن خنده هیچ کودکی را ندارد و توانایی کشتن آن ها را دارد!! پس از این است که دکتر در پی این گفته های خطرناک و پریشان به همسرش می گوید که به هیچ وجه وی را تنها نگذارید و همواره مراقب او باشید. فلش بک تمام می شود و به ادامه داستان باز می گردیم.

البرز پس از تزریق سرنگ اول به افرا، وی را تهدید می کند که اگر اصل ماجرا و اتفاقات اخیر را به وی نگوید، پس از چند دقیق فلج خواهد شد ولی اگر با او راه بیاید، آمپول دیگری را به وی تزریق خواهد کرد که باعث جلوگیری از فلج شدنش می شود. بحث و مشاجره بالا می گیرد، در همین هنگام است که اطرافیان به البرز فشار می آورند تا زودتر سرنگ را به افرا تزریق کند ولی البرز زیر بار نمی رود تا این که افرا دست به اعتراف می زند و حقایقی را فاش می کند.

وی اظهار می کند که پشت همه این داستان ها فردی است به نام ملکه (ملکه گدایان) ، او همه کاره این قصه و سناریو نویس داستان ملکه گدایان است که به همه دستور می دهد و به او نیز دستور داده است که البرز را حفظ کند. در بین اعترافات افرا، سارا به قصد ترک گالری، دلارهایش را از داریوش پس می گیرد، ولی سپس داریوش در بین راه جلو ماشین سارا را می گیرد تا با صحبت کردن با او، هم این که وی را متوجه حطرات راهی که گام در آن گذاشته است، کند و هم این که بتواند وی را از مسیرش منصرف کند ولی سارا که مادیات جلوش چشمانش را گرفته و تنها مساله مهم برایش پول است به هیچ وجه زیر بار نمی رود و در پایان نیز می گوید که کسانی که این پول ها را به او داده اند، تهدیدش کرده اند و وی چاره دیگری ندارد.

در این بهبوهه است که به وسیله دوربین هایی که در مزون بوده است، افراد ملکه از این درگیری ها و جریانات باخبر می شوند و بنابراین یکی از این افراد که پسر جوانی به نام سهیل می باشد سر می رسد و به قایله خاتمه می دهد. وی که در ابتدا در پی دفاع از افرا، قصد درگیری با البرز را داشت به دلیل خواسته خود افرا از نیت خود منصرف می شود و در ادامه می گوید به دستور ملکه باید البرز امشب به مفت آباد (جایی که پناهگاه و محل تحمع کودکان کار است) بیاید.

البرز برای رسیدن به پاسخ هایش و در پی یافتن هویتش با وجود تمام خطرها به مفت آباد می رود. در آن جا اتفاقات بسیاری می افتد. یکی دیگر از افراد ملکه برای زهرچشم گرفتن از افرا (به دلیل لودادن ملکه به البرز) با او درگیری سختی را ترتیب می دهد و جراحات بسیاری به او وارد می کنند ولی در نهایت با دخالت البرز، این تنبیه و ضرب و جرح ها به پایان می رسد.

افرا که به شدت زخمی شده است و خون زیادی از وی رفته است کمی نرم شده و به دلیل این که البرز در آلمان یک شیمیدان بوده است و آشنایی مختصری با علم پزشکی نیز دارد به پانسمان زخم های او می پرداز و در این بین صمیمیتی بین آن ها شکل می گیرد. به نظر می رسد که همین صمیمیت بعده ها نیز به کمک البرز خواهد آمد و جان وی را نجات خواهد داد.

به دلیل اتفاقات رخ داده در آن شب و لو دادن ملکه از سمت افرا، افراد ملکه، کوکب که شخصی سنگدل و مورد تنفر کودکان است را به ریاست محل و پاتوق خود انتخاب می کند. سمتی که تا پیش از آن بر عهده افرا بود. افرا که بابت این موضوع بسیار ناراحت است در روز بعد به دیدار با پارسا می رود و پارسا (با بازی فرزاد فرزین) یک سرنگ به افرا می دهد و از او می خواهد که آن را به البرز تزریق کند تا وی معتاد شود.

در سکانس بعدی، سارا که به خانه خورشید خانم رفته است و با او مشاجره دارد و وی را تهدید می کند، با برخورد تند خورشید مواجه می شود و در نهایت از منزلش بیرون رانده می شود ولی در همین هنگام است که البرز از راه می رسد و متوجه همدست بودن این دو در اتفاقات اخیر می شود. در نهایت با کلنجار رفتن با سارا، وی را راضی به یک قرار ملاقات می کند.

یک ساعت بعد البرز و سارا همدیگر را در یک کافه ملاقات می کنند. سارا اظهار می کند که هنوز البرز را دوست دارد و ملکه گدایان که در واقع خود خورشید خانم بوده است وی را مجبور به این کارها کرده است و به این ترتیب خانم ملکه لو می رود. البرز ولی سردرگم و آشفته از اتفاقات عجیب چند وقت گذشته مردد می ماند که آیا حرف های سارا را باور کند یا نه؟

نتیجه گیری: با توجه به فلش بک آغازین قسمت سوم؛ می توان این گونه نتیجه گرفت که خورشید خانم به دلیل اختلالات روانی در دوران جوانی (اظهارات وی درباره کشتن و آزار رساندن به کودکان) این فرضیه را به ذهن مبادرت می کند که وی پشت تمام این ماجرا ها و داستان ها بوده است. و در واقع این بساط را راه انداخته شده در مفت آباد و گردآوری کودکان کار و کار کشیدن از آن ها، با انگیزه های قبلی وی انجام شده است و در این بین برای به چنگ آوردن ثروت های هنگفت خسروخان، این افراد را وارد بازی خود کرده و در این برهه نیز بدین شکل از آن ها کار می کشد! آیا حقیقت داستان همین مساله ساده و عیان است؟ یا نویسنده صرفا برای پرت کردن حواس و چشمان ما از اصل ماجرا، دست به این صحنه سازی ها زده است.

 

حال باید دید که در قسمت چهارم ملکه گدایان چه اتفاقاتی خواهد افتاد. در سطر بعدی، لینک دانلود قسمت 4 ملکه گدایان به همراه سایر قسمت های آن با 5 کیفیت گوناگون از سایت کول دانلود درج شده است. شما را دعوت به تماشای این سریال جذاب و تماشایی می کنیم.

لینک: دانلود سریال ملکه گدایان

 

 

شبکه نمایش خانگی پس از مدت ها شاهد یک سریال کمدی خواهد بود. سرانجام قسمت اول خوب بد جلف رادیواکتیو در این هفته پخش می شود.

سریال خوب بد جلف که با حضور آناهیتا درگاهی , امیر مهدی ژوله , پژمان جمشیدی , حامد کمیلی , سام درخشانی , گوهر خیراندیش , محمد بحرانی ساخته شده است در خلاصه داستان آن آمده است که: پژمان و سام به عنوان گروگان به همراه کیک زرد توسط آصف رییس گروه جانفدایان داغستان آزاد دزدیده شده اند و قرار است از مرز شمال غربی کشور به چچن بروند و از طرفی جاسوسان ارتش سری در جستجوی ردی از آن ها هستند …

دریافت لینک: دانلود سریال خوب بد جلف

 

و اما جدیدترین سریالی که وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد، سیاوش نام خواهد داشت. سیاوش به کارگردانی سروش محمد زاده که محصول سرورسانه پارسیان نیز می باشد در واقع سی و پنجمین سریال نمایش خانگی می باشد.

در سیاوش که به نوعی می شود آن را اسپین آف سریال ممنوعه دانست، بازیگران سرشناسی همچو امیر جعفری , ترلان پروانه , رضا کیانیان , مجید صالحی , میلاد کی مرام به ایفای نقش پرداخته اند.

قسمت اول سیاوش در این هفته از سایت کول دانلود منتشر می شود که از لینکی که در ادامه آمده است قابل دانلود می باشد!

دریافت لینک: دانلود سریال سیاوش

 

سریال دیگری که در طی هفته های آینده برای شبکه نمایش خانگی در نظر گرفته شده است، سریال هیولا 2 می باشد. فصل دوم هیولا به زودی در سایت کول دانلود منتشر خواهد شد که از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

در فصل دوم سریال هیولا بازیگران جدید چون الناز شاکردوست , اندیشه فولادوند , بهنام تشکر , گلاره عباسی , مهران مدیری , ویشکا آسایش , محمد بحرانی، نیما شعبان‌نژاد، سیما تیرانداز حضور دارند.

بر اساس شنیده ها در قصه جدید خانواده هوشنگ شرافت کاملا حذف شده است و بر همین اساس شبنم مقدمی و گوهر خیراندیش در کنار فرهاد اصلانی در این فصل غایب خواهند بود. محوریت داستان فصل دوم یک کاراکتر زن است که توسط اندیشه فولادوند بازی می‌شود و این بازیگر نقش اصلی سریال مهران مدیری خواهد بود.

دریافت لینک: دانلود فصل دوم هیولا

عناوین مرتبط

یکتانتتریبون

پربحث‌های دیروز

 1. صیانت از کدام حقوق کاربران؟!

 2. نه می‌بخشیم نه فراموش می‌کنیم

 3. پیشنهاد تعطیلی ۲ هفته ای کشور فردا بررسی می‌شود

 4. ... از طلا بودن پشیمان گشته ایم!

 5. واکنش رضا کیانیان به پاسخ قالیباف: با طرح شما قدرتمندان قدرتمند تر و مردم فقیر تر خواهند شد/ دنیای مجازی هم در کنار دنیای واقعی از مردم دریغ خواهد شد

 6. ضرغامی: روحانی رفت!

 7. کرونا در کشور رکورد زد/ واکنش حسین شریعتمداری به مخالفین طرح صیانت/ توضیحات واعظی درباره تاخیر روحانی در دیدار با رهبری/ پیش‌بینی عنابستانی درباره فیلترنشدن اینستاگرام

 8. وقتی برای آمریکا سلاح اتمی بر کرونا ترجیح دارد

 9. زنگنه: دولتی به مظلومیت دولتهای تدبیر و امید نبود

 10. پرداخت مطالبات معوقه ٨ ساله بازنشستگان

 11. حسین شریعتمداری: «همه یا هیچ» یعنی در جا زدن!

 12. جهانگیری: هیچ کس از ما نپرسید چگونه نفت فروختید

 13. روحانی: توافق برای برجام با معیار فرمایشات مقام معظم رهبری قابل اجراست/ مصوبه مجلس مانع است

 14. صالحی: در دوران روحانی از منجنیق فلک سنگ فتنه می‌بارید

 15. ۹خبر درباره حقوق/ نوبخت: باید شخصی را برای فوق‌العاده ویژه فرهنگیان توبیخ می‌کردم

 16. محسنی اژه‌ای: ۳ ماموریت مهم قوه قضاییه برای رسیدگی سریع به پرونده‌های فساد اقتصادی، پرونده‌های کثیرالشاکی و تعیین تکلیف بازداشت‌های موقت

 17. اعتبار ۷۰۰ میلیاردی بنیاد برکت برای تأمین لوله‌های آبرسانی به خوزستان

پربحث‌های هفته

 1. احکام «فوق العاده ویژه معلمان» اصلاح شد/ اعمال تغییرات در حقوق مرداد فرهنگیان

 2. مقایسه در آمد اعضای هیات علمی در ایران با کشورهای پیشرفته غربی چه می گوید؟

 3. ما منافق نیستیم؛ منتقدیم!  

 4. صیانت از کدام حقوق کاربران؟!

 5. مردان اقتصادی دولت دوازدهم در قاب تاریخ

 6. سعیدی: امروز روز تلخی برای مجلس بود، از مردم عذرخواهی می کنم

 7. نه می‌بخشیم نه فراموش می‌کنیم

 8. نخستین انتصاب و نخستین سیاست رئیسی چه باید باشد؟

 9. جهانگیری: امروز نمی توان به مردم دروغ گفت

 10. دو كلمه با ظريف و روحانی

 11. واکنش شریعتمداری به تهدید اسراییل/ این چراغ سبز، قرمز می شود اگر ...

 12. پیشنهاد تعطیلی ۲ هفته ای کشور فردا بررسی می‌شود

 13. برای تصویرسازی از ایران چه کرده ایم؟

 14. شاید و بایدهای احیای برجام بعد از روحانی

 15. خداوند بر پیشوایان واجب کرده که سطح زندگی خود را با مردم ناتوان برابر کنند

 16. ۳۸۲ حیاط خلوت دولتی دور از چشم دستگاه های نظارتی

 17. چرا مردم ادعاهای دروغ را باور کردند/طراحان طرح «صیانت از فضای مجازی» قائل به اهمیت افکار عمومی نیستند

 18. درباره شروط جدید آمریکایی‌ها برای احیای برجام

 19. حاجی میرزایی: مدارس به هر طریقی باید بازگشایی شوند

 20. بی‌توجهی مسئولان به پیشنهاد سپاه درباره باز شدن خروجی سدها/ ارسال ۵۰۰ مخزن آب از سوی سپاه به خوزستان  

 21. ... از طلا بودن پشیمان گشته ایم!

 22. هشدار مجدد روسیه درباره توقف مذاکرات وین: ایرانیان نمی‌توانند فراموش کنند

 23. عذر خواهی روحانی / ذوالنوری: رئیسی به دنبال توافق خوب است / رسیدن واکسن‌های چینی

 24. واکنش رضا کیانیان به پاسخ قالیباف: با طرح شما قدرتمندان قدرتمند تر و مردم فقیر تر خواهند شد/ دنیای مجازی هم در کنار دنیای واقعی از مردم دریغ خواهد شد

 25. ۳۳ پیشنهاد برای رفع مشکل کم آبی

ابر آروان

آخرین عناوین