دوربین مخفی: هجوم مردم برای خرید تیشرت‌های عجیب و غریب

گروه ویدئو الف،   3990522092 ۹ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

در این دوربین مخفی مشاهده می‌کنید که مردم بدون توجه به معنی روی تیشرت ها اقدام به خرید آنها می‌کنند.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۵۵۸۲۳۹۱۳:۰۴:۰۹ ۱۳۹۹/۵/۲۲
شاید کسی دلش می خواد تیشرت عجیب غریب بپوشه به کسی مربوط نیست چرا عادت داریم در تمام امور دخالت کنیم؟؟
ناشناس۱۵۵۸۶۶۰۱۸:۱۶:۲۶ ۱۳۹۹/۵/۲۲
منم همینو میگم. بجز نذری دادن و عزاداری توی محرم و حج رفتن با پول شخصی که همه باید در موردش اظهار نظر کنن بقیه چیزا به هیچ کسی ربطی نداره!!!!
ناشناس۱۵۵۸۶۶۷۱۸:۲۳:۵۰ ۱۳۹۹/۵/۲۲
طبیعتا نوع انتخاب لباس, حرف زدن, راه رفتن, رانندگی کردن و .. نشان دهنده طرز فکر و شخصیت ماست! احترام هر کسی دست خودشه پس بهتره توی انتخابهامون بیشتر دقت کنیم!
ناشناس۱۵۵۸۶۷۱۱۸:۲۶:۱۳ ۱۳۹۹/۵/۲۲
الان کجای این کلیپ دخالت بود!؟!؟ فقط نشون داده یه عده حاضرن تیشرت آفتابه بپوشن.
ناشناس۱۵۵۸۷۴۸۲۰:۰۲:۳۳ ۱۳۹۹/۵/۲۲
جامعه عرف و قانون داره. دل بخواهی نیست که فردا یکی بگه دلم میخواد لخت تو خیابون بگردم.
ناشناس۱۵۵۸۲۵۷۱۳:۱۵:۱۵ ۱۳۹۹/۵/۲۲
کلی خندیدم! Dog to your soul!!! یعنی اونیکه این جمله انگلیسی را تولید کرده واقعا ذهنش خلاق و جالب این است که اگر با همین جمله بپوشی آنها که انگلیسی بلد هستند خواهند خندید و خوب سایرین هم که فقی نمی کند! ولی وقتی فارسی آن را بپوشی دگر تی شرت خنده دار نیست بلکه به نوعی توهین به فرد مقابلت است. این ویژگی ترجمه لغوی زبان است ربطی به چیزی دگر ندارد.
ناشناس۱۵۵۸۲۶۳۱۳:۲۳:۱۹ ۱۳۹۹/۵/۲۲
ممکنه مردم صرف کنجکاوی قیمت بپرسند اما این کار یک نوع جنایته چون با یک تدوین و سناریوی ناجوانمردانه باعث خجالت مردمی میشه که کاری به کار دیگران ندارند. برا هر کسی ممکنه پیش بیاد و گویا امنیتی نیست یکی ممکنه خفتت کنه و یکی مثل این مرد به ظاهر تیشرت فروش، رهگذر بودنت رو سوژه کنه. این بابای داخل فیلم، عنصر مطلوبی در جامعه نیست و از شرم دیگران برا خودش دیده شدن میخواد. میلیونها از این افراد داشته باشیم به رشد و مهر جامعه کمک نمیکنه و نبودنشون هم چیزی کم نمیکنه. ..
امیر دلیل۱۵۵۸۵۰۹۱۶:۱۴:۱۸ ۱۳۹۹/۵/۲۲
از مشهد به سمت تهران می آمدم در میانه راه برای کمی استراحت در قهوه خانه ای توقف کردیم. اقایی را دیدم که با خانواده اش در آنجا مشغول نوشیدن چای بود روی تی شرت او نوشته بود: .. .. .. .. ترجمه نمی کنم! هرچه خانمم اصرار کرد که برو به او بگو چه چیزی روی تی شرت او نوشته، من جرات نکردم!
ناشناس۱۵۵۸۸۴۷۲۲:۰۲:۳۳ ۱۳۹۹/۵/۲۲
روش خوبی جهت ارتقای دانش عمومی و دقت های فرهنگی مردم است.
ابر آروان

آخرین عناوین