قالیباف: تعویق زمان کنکور ضروری است/ دوره پیگیری مشکلات اقتصادی آغاز شده/ سلامت دانش آموزان، خط قرمز است

گروه سیاسی الف،   3990512028 ۲۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سلامت دانش آموزان، خط قرمز مجلس است، گفت: بنظر می‌رسد تعویق زمان کنکور تا گذشتن از دوران پیک کرونا و خنک تر شدن هوا که امکان استفاده از ماسک به‌مدت چند ساعت را میسر کند، ضروری باشد.

قالیباف: تعویق زمان کنکور ضروری است/ دوره پیگیری مشکلات اقتصادی آغاز شده/ سلامت دانش آموزان، خط قرمز است

به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک عید سعید قربان گفت: این عید سعید به معنای واقعی کلمه، عید امتحان الهی است. هر گاه بتوانیم با ایمان کامل به وعده‌ها و سنت‌های خداوند از این دشواری‌ها عبور کنیم، ایمان و قدرت جدیدی به دست خواهیم آورد. ملت ما پس از ابتلائات منجر به وقوع اسلامی، قدرت شگفتی پیدا کرد تا از انقلاب محافظت کند و پس از عبور از فتنه‌های سال‌های اول انقلاب، توان پیدا کرد تا در دفاع مقدس دلیرانه مقاومت کنیم.

وی افزود: با ایستادگی مردم در برابر انواع فتنه‌های داخلی دهه‌های دوم و سوم انقلاب، در مدت زمانی کوتاه به چنان قدرتی دست یافتیم که پیچیده ترین نقشه‌های دشمنان را خنثی کنیم و نظم جدیدی را در منطقه غرب آسیا برقرار کنیم. در زمان فعلی هم دشمنان مردم ایران برای آسیب اقتصادی به مردم طراحی پیچیده‌ای انجام داده اند. از همین رو اکنون در معرض امتحان بزرگ کارآمدی و حل مشکلات معیشتی جامعه قرار داریم. آموزه عید قربان به همه‌ی ما مسئولان کشور این است که اگر به وعده های تخلف ناپذیر خداوند اعتماد کنیم، بدون نیرنگ و ظاهرسازی و به معنای واقعی کلمه ارادۀ الهی را محقق کنیم و به جای خودمحوری و خودأیی، فداکاری و ایثار را سرلوحه اعمال و رفتار خود قرار دهیم و خود را یکسره وقف خدمت به مردم، یعنی وظیفۀ شرعی خود کنیم، پیروزی ما حتمی است و با عبور از این مرحله، ان‌شاءالله مردم ایران قدرتی مضاعف خواهند یافت و از مشکلات کشور کاسته می شود.

رییس مجلس ادامه داد: نقش مجلس شورای اسلامی و نمایندگان شریف مردم عزیز ایران برای عبور از این مرحلۀ دشوار، اساسی و حیاتی است. اگر مجلس را متحول کنیم و پیگیر مشکلات معیشتی مردم باشیم، موتور تحول و مدیریت مشکلات در کشور به حرکت در می آید و اگر مجلسی ضعیف داشته باشیم، موتور پیشرفت کشور متوقف خواهد شد. از همین رو تحول مجلس و شکل گرفتن مجلس قوی و فعال شرط لازم برای تحول اقتصاد کشور است.

قالیباف گفت: خدا را شاکریم که نظارت مردم بر تمامی رفتارها و تصمیم‌های مجلس بسیار بیشتر از دوره‌های گذشته است و این را نعمت الهی می‌دانیم. نظارت مردمی را گامی اساسی در راستای پیشرفت کشور قلمداد می‌کنیم. وقتی انتظار از یک فرد زیاد است و به اقدامات او امید دارید، در برابر او سختگیرانه عمل می‌کنید؛ توجه مردم به تمامی تصمیمات این دوره از مجلس نشان دهندۀ همین امید و انتظار عمومی است و همۀ ما نمایندگان در قبال این انتظار وظیفۀ شرعی داریم.

وی با بیان اینکه از همین رو مطالبات مردم را سرمایۀ واقعی این مجلس می‌دانیم، گفت: قدردان دقت نظرها، مطالبات، نگرانی‌ها و فریادهای از سر دلسوزی مردم هستیم و از تمامی مردم عزیز تقاضا می‌کنیم تا در ادامه نیز همین طور مطالبه گرانه بر مجلس نظارت کنند و به کوچکترین نکاتی حساس باشند و آن را با صدای بلند و رسا مطالبه کنند تا قطار مجلس با کمک خود مردم، درجه ای از ریل اصلی و قانونی خود زاویه پیدا نکند.

قالیباف تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی روز عید قربان نکات بسیار مهمی در خصوص دو جریان موازی تحریم و تحریف اشاره کردند. این دو جریان دو لبۀ یک قیچی هستند تا مسیر پیشرفت ملت ایران را مسدود سازند و کشور را به فروپاشی اقتصادی برسانند. مسیر تحریم به دنبال قفل کردن اقتصاد کشور و رساندن دولت به وضعیت ورشکستگی کامل بوده است که به فضل خداوند موفق نشده و موفق نخواهند شد. برای به سرانجام رساندن جریان تحریم، جریان تحریف را آغاز کردند تا مطالبات مردم را بربایند و با وارونه نمایی و بازنمایی رسانه‌ای، خواسته‌های مردم را آن طور که مورد پسند دشمنان ملت ایران است نمایش دهند و با تحریف واقعیات، کتمان قدرت کم نظیر ایران اسلامی و القای حس نا امیدی و کرختی، مردم را از ایجاد تحول نا امید کنند. آنها به خوبی می‌دانند که تا جوان‌های کشور به ایجاد تحول امیدوارند و نشاط دارند، هر توطئه‌ای را خنثی خواهند کرد. مشکلات هست، دشمنی‌ها هست، جریان‌های نفوذی به شدت مشغول خرابکاری هستند ولی بدانیم که تحول قریب الوقوع است. امید به آینده افراد سست عنصر و ناکارآمد و ناامید و یکجانشین را از صحنۀ مدیریت کشور در عرصه‌های گوناگون کنار خواهد گذاشت و نیروی جوان با استعداد خلاق و امیدوار و انقلابی را روی کار خواهد آورد. ناتوان ها کنار خواهند رفت و افراد توانمند چرخ تحول قریب الوقوع به نفع مردم را حرکت در خواهند آورد. جریان سومی وجود دارد که دو جریان تحریم و تحریف را تکمیل می‌کند و آن هم جریان ناکارآمدی است. جریانی که مسئولیت‌ها را تصرف می‌کند ولی اولویت‌های کشور را پشت گوش می‌اندازد و باعث می شود که تحریم ها اثر کنند و تحریف‌ها، واقعی جلوه کنند و کشور را سمت فروپاشی ذهنی سوق می دهند. ناکارآمد ها می‌دانند که سوت حرکت قطار گام دوم انقلاب اسلامی به حرکت درآمده است و دیگر جوان های کارآمد و انقلابی نخواهند گذاشت آنها حرکت این قطار پرشتاب را کند کنند و ستون پنجم دشمن خبیث ملت ایران باشند.

رییس مجلس گفت: دورۀ کار و تلاش و پیگیری مشکلات اقتصادی مردم آغاز شده است. کاملا طبیعی است که در این مسیر اشکالات و ضعف هایی وجود داشته باشد اما بی تردید حرکت کلی که پیش روی ما درجهت قوی کردن مردم و در نتیجه ایجاد ایران قوی خواهد بود و ایران قوی که با قوی شدن تک تک مردم ایران بدست خواهد آمد، باعث پیروزی ما در جنگ اراده ها و شکست خوردن دو جریان تحریف و تحریم خواهد شد.

رییس مجلس گفت:  رهبر معظم انقلاب همچون گذشته در سخنرانی روز عید قربان به طور صریح و شفاف اولویت‌های کشور در حوزۀ مسائل اقتصادی را بیان کردند. همۀ نمایندگان مجلس و بدنۀ کارشناسی و تخصصی توانمند این مجموعه، خود را موظف و مکلف می‌دانند که این اولویت ها را در راس مسائل مورد توجه و پیگیری خود قرار دهند و از تمامی ظرفیت ها، تکرار می‌کنم تمامی ظرفیت‌های مجلس شورای اسلامی برای پیشبرد آنها استفاده کنند.

قالیباف گفت: بستۀ اقتصاد مردمی برای پیگیری همین اولویت‌های اقتصادی در دستور کار مجلس قرار دارد و پیشبرد گام به گام آن چه با توجه به ظرفیت های قانون مجلس در تقنین و نظارت و چه با استفاده از ظرفیت شورای هماهنگی اقتصاد، تحولاتی اساسی در وضعیت اقتصادی کشور به خصوص به نفع محرومان و مستضعفان رقم خواهد زد؛ و ما خود را متعهد می دانیم این ریل گذاری را با دقت انجام دهیم و با جدیت بر اجرایی شدن آن نظارت کنیم.

وی تصریح کرد: انجام تغییر اساسی نیازمند اراده‌های استوار است و مجلس یازدهم چنین اراده‌ای دارد و تحول را رقم خواهد زد. در بعد نظارتی نیز، به طور شفاف و دقیق و به روز بر تمامی جزئیات نظارت خواهیم کرد و مطالبه گر اصلی توجه به اولویت‌های فوری اقتصاد خواهیم بود.

قالیباف افزود:  از طرف دیگر رهبر معظم انقلاب تشکیل کارگروه ویژه رفع موانع جهش تولید را از سران سه قوه مطالبه کردند که اعلام می‌کنم به زودی این کارگروه با حضور جمعی از متخصصین با تجربه و کارشناسان جوان تشکیل خواهد شد و روند فعالیت‌های آنان که به تصمیم‌گیری های کلان جهت خواهد داد، به طور شفاف به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

رییس مجلس گفت: در پایان لازم است اشاره کنم که نگران رعایت نشدن پروتکل های دقیق بهداشتی در کنکور سراسری هستیم. متاسفانه به وعده‌های داده شده در برگزاری کنکور دکتری عمل نشد و بی‌توجهی‌های تاسف آوری در برگزاری آن کنکور وجود داشت که خود نیازمند بررسی دقیق‌تر و پیگیری است. این کوتاهی‌ها، نگرانی مردم در خصوص برگزاری کنکور سراسری را بیشتر کرده است و بسیاری از نمایندگان شنونده نگرانی های والدین در خصوص سلامت فرزندان خود بوده اند. بنظر می رسد تعویق زمان کنکور تا گذشتن از دوران پیک کرونا و خنک تر شدن هوا که امکان استفاده از ماسک بمدت چند ساعت را میسر کند، ضروری باشد. سلامت دانش آموزان عزیز ما، خط قرمز مجلس است و کمیسیون های بهداشت و آموزش مجلس وظیفه دارند تا اطمینان از رعایت بهترین تصمیم در این خصوص، مطالبات مردم را از مسئولین ذی‌ربط پیگیری کنند.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۵۴۵۷۲۷۰۹:۲۷:۱۲ ۱۳۹۹/۵/۱۲
چرا بی دلیل کنکور را جابجا می کنید نفس ما کنکوری ها گرفته شد هر روز یک نظر جدید واقعا چرا باید هر کسی بی دلیل اعلام نظر کند و استرس به ما وارد شود اگر گذاشته بودنمد همان تیر کنکور داده بودیم تمام شده بود لطفا استرس خانواده ها را زیاد نکنید
مهسا۱۵۴۶۰۴۹۱۲:۲۴:۳۴ ۱۳۹۹/۵/۱۲
وقتی دعای عرفه در فضای باز را ممنوع اعلام کردن کنکور در فضای بسته که جای خود داره
ناشناس۱۵۴۶۳۱۲۱۵:۰۲:۳۵ ۱۳۹۹/۵/۱۲
این چه قیاسی بود کردی؟ به نظر تو یعنی دعای عرفه مستحبی از سرنوشت ملیونی نسل جوانی که یک یا چند سال برنامه ریزی کرده برای یک روز کنکور، مهم تره؟!
ناشناس۱۵۴۶۷۳۳۲۱:۰۹:۰۱ ۱۳۹۹/۵/۱۲
مجلس قرار نیست در هر موضوعی دخالت کنه، شما قوانینی که قول دادید را تصویب کنید قوانینی مثله شفافیت آرا، مالیات بر عایدی سرمایه، خانه های خالی، خودرو و حمایت از اقشار آسیب پذیر و...
ناشناس۱۵۴۶۳۴۶۱۵:۱۴:۳۷ ۱۳۹۹/۵/۱۲
رهبری فرمودند ملاک ستاد مبارزه با کرونا است . بقیه لطفا اطاعت کنند
ناشناس۱۵۴۵۷۴۹۰۹:۴۸:۰۴ ۱۳۹۹/۵/۱۲
لیمو خشک امانی ۹۵۰۰۰ تومن گردو ۲۷۰ هزار تومن قالیباف مردم فقط بربری بخورن ؟!
حامد۱۵۴۶۴۳۶۱۶:۲۷:۱۸ ۱۳۹۹/۵/۱۲
مجلس از دست اصلاح طلبان خارج شد شما باز یاد قیمت ها افتادید؟
علی۱۵۴۵۸۰۱۱۰:۱۱:۰۱ ۱۳۹۹/۵/۱۲
پس ستاد ملی کرونا - که اجرای تصمیماتش مورد تاکید رهبری هم هست - چه کاره س آقای رئیس ؟ اینکه می گویید سلامت دانش آموزان خط قرمز ماست به نظر شعارزدگی است
ناشناس۱۵۴۵۸۱۹۱۰:۱۸:۲۶ ۱۳۹۹/۵/۱۲
خنک شدن هوا و ماسک و بیماری کرونا چه ربطی به شیوع بیماری داره قالیباف مدرک پزشکی رو هم گرفته ؟
الف الف۱۵۴۶۴۹۱۱۷:۱۷:۱۳ ۱۳۹۹/۵/۱۲
دقیق بخون میگه خنک شدن هوا استفاده طولانی مدت از ماسک را راحت تر می کنه1
والدین کنکوری۱۵۴۵۸۵۶۱۰:۳۸:۴۴ ۱۳۹۹/۵/۱۲
مگه میشه کنکور عقب بیفته اینهمه بچه هامون برنامه ریزی کردن برای درس خوندنشون لطفا با کارهای شتابزده استرس وارد نکنید
ناشناس۱۵۴۵۸۶۸۱۰:۴۳:۱۷ ۱۳۹۹/۵/۱۲
کنکور که مثل مراسم عروسی نیست.! سر جلسه کنکور, همه ساکت هستند و اصلا حرفی زده نمیشه. بهداشت هم که رعایت میشه. مدتش هم که مشخصه. برای چی کنکور ندیم؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
ناشناس۱۵۴۵۸۷۲۱۰:۴۴:۰۷ ۱۳۹۹/۵/۱۲
بزارید کنکور بدیم. بخدا روانی شدیم. همونجور که سلامت جسم مهم هست, سلامت روان مهم تر هست.
ناشناس۱۵۴۵۸۷۳۱۰:۴۴:۳۸ ۱۳۹۹/۵/۱۲
اینقدر با روان ما دانش آموزان بازی نکنید. بزارید کنکور بدیم.
ناشناس۱۵۴۵۸۷۹۱۰:۴۷:۰۵ ۱۳۹۹/۵/۱۲
باید کنکور بدهیم. چند ماهه که داریم درس میخونیم. دیگه خسته شدیم هیچ, روانی شدیم.!!
ناشناس۱۵۴۶۸۱۲۲۲:۵۳:۰۲ ۱۳۹۹/۵/۱۲
ای ناقلاها زودتر میخواین پزشک بشین شروع کنید به خون مکیدن از ملت بدبخت؟؟؟
سوادکوهی۱۵۴۵۸۹۰۱۰:۵۲:۰۸ ۱۳۹۹/۵/۱۲
با توجه به فرا رسیدن ایام محرم و همچنین شروع آنفلونزای فصلی و شروع فرایند خنک شدن هوا، لازم است هرچه سریعتر کنکور برگزار شود. در صورت تاخیر, فاجعه ای به وقوع خواهد پیوست.
ناشناس۱۵۴۵۹۲۵۱۱:۰۷:۵۹ ۱۳۹۹/۵/۱۲
کنکور باید برگزار بشه. خواهشا با روان بچه هامون بازی نکنید. اونها خسته و افسرده شدند.
ناشناس۱۵۴۵۹۴۹۱۱:۲۰:۲۵ ۱۳۹۹/۵/۱۲
کنکور کار اجرایی است. به مجلس چه ربطی دارد. فکر استرس و فشارهای روحی و روانی بچه های کنکوری را هم می کنند این آدم‎های همه چیز دان؟
ناشناس۱۵۴۵۹۸۹۱۱:۴۴:۴۵ ۱۳۹۹/۵/۱۲
به تعویق انداختن کنکور فاجعه است. هرگز اینکار را نکنید... مدرسه ها از ۱۵ باز میشه, هوا خنک میشه, آنفلونزا شروع میشه..........
ناشناس۱۵۴۶۰۰۶۱۱:۵۷:۰۰ ۱۳۹۹/۵/۱۲
وقتی رهبری امور مربوط به کرونا را به ستاد ملی ارجاع میدهند. آقای قالیباف نیز به ستاد مربوطه رجوع و نظر ایشان را بپذیرند.
ناشناس۱۵۴۶۰۲۱۱۲:۰۸:۳۲ ۱۳۹۹/۵/۱۲
کنکور ارشد هم ۷۰۰ هزار نفر جمعیتش هست. لطفا به تعویق بیوفته با این شرایط واقعا نگرانیم.
ناشناس۱۵۴۶۰۲۷۱۲:۱۳:۱۸ ۱۳۹۹/۵/۱۲
جناب آقای رییس مجلس. شما می دانید یک سال روزی 17 ساعت درس خواندن و منتظر کنکور بودن یعنی چه؟ شما چرا با روح و روان ما کنکوریها و خانواده های ما بازی وی کنید؟
فارغ التحصیل فوق لیسانس دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی۱۵۴۶۳۳۵۱۵:۱۲:۴۷ ۱۳۹۹/۵/۱۲
اگر شما واقعا 17 ساعت از 24 ساعت رو تا حالا درس خوندی، دیگه نیازی به خوندن نداری. بهتره الان استراحت کنی و هر روز فقط تست یکی از سال های قبل رو کار کنی. خیالت راحت باشه که این طوری نتیجه بهتری خواهی گرفت.
ناشناس۱۵۴۶۱۰۵۱۲:۴۱:۳۴ ۱۳۹۹/۵/۱۲
استرس کنکور یک طرف ، استرس عقب و جلو کردن زمان برگزاری کنکور ، طرف دیگر. این استرس هایی که هر روز وارد میشه هم ، سیستم ایمنی بدن را ضعیف می کنه و هم به روح و روان آسیب می زنه . به فکر آرامش مردم باشید!!
علی۱۵۴۶۶۲۱۱۹:۰۲:۵۱ ۱۳۹۹/۵/۱۲
مگه ایشون میدونند چه موقع پیک کروناست .هر روز بدتز از دیروز. حالا کنکور به تعویق افتاد میشه بفرمایید بعدش چه کار میکنید ؟! برنامتون چیه؟!
ناشناس۱۵۴۶۸۱۵۲۲:۵۴:۱۸ ۱۳۹۹/۵/۱۲
دمت گرم قالیباف اگر یه مرد هم باشه تویی سرهنگ

پربحث‌های دیروز

 1. اعتراض مشاورین املاک به دیوان عدالت اداری

 2. واکنش‌های داغ به یک مقاله

 3. بازار بورس، بمانیم یا برویم؟

 4. پایان بلاتکلیفی وزارت صنعت؛ «رزم‌حسینی» وزیر صمت شد

 5. آخرین قیمت‌ خودرو در بازار/ تیبا ۱۵۰ میلیون تومان شد

 6. بورس ظرفیت رشد ۷۰ درصدی دارد/ بازار سرمایه به روال عادی باز می‌گردد

 7. بلومبرگ: آمریکا تحریم کل نظام مالی ایران را بررسی می‌کند/ اقدام علیه ۱۴ بانک ایرانی متصل به سوئیفت

 8. متروی تهران: چاره‌ای برای شلوغی نداریم و امکان فاصله‌گذاری هم نیست

 9. نماینده مجلس: آقای روحانی مردم شما را لعنت می‌کنند

 10. با چند سال پس‌انداز می‌توانیم خانه‌دار شویم؟

 11. پشت‌پرده امضاهای رانتی در دوره‌های قبل خانه ملت/ نمایندگان سابق مجلس با چه شرایطی «سراتو» و «ویتارا» گرفتند؟

 12. نمکی: ایران پیشتاز مدیریت کرونا در جهان است

 13. آبادان یازده ۶۰ و آنچه درباره جنگ نمیدانستیم

 14. امیر کویت درگذشت/ شیخ نواف الاحمد الجابر الصباح امیر کویت شد

 15. رونمایی از نسخه فرانسوی حذف حزب‌الله!/ مکر مکرون

 16. سکه گران شد/ دلار در کانال ۲۹ هزار تومان + جدول قیمت‌ها

 17. کلیپی که پخش آن در مجلس دردسرساز شد/ تکذیب نقل قول جنجالی منتسب به واعظی/ عارف: می‌توانستم بعنوان رای اول تهران بهترین استفاده را بکنم/ ربیعی: تلاش می کنیم کمترین آسیب به مردم بخورد

 18. پهپاد متجاوز در شمال‌غرب کشور ساقط شد

پربحث‌های هفته

 1. جدول/ نرخ امروز طلا و سکه؛ دلار ترمز برید

 2. نماینده مجلس: آقای روحانی دیگر حرف نزنید؛ حرف‌تان مردم را عصبانی و بازار را به هم می‌‎ریزد/ هر روز یک سلطان جدید سبز می‌شود

 3. طرح جمع‌آوری اراذل و اوباش تهران

 4. اشکهای یک تولید کننده ایرانی/ به دادم برسید/ جز عدالت هیچ نمی‌خواهم

 5. سرقت وحشیانه ۳ مرد مسلح از یک زن در دزفول

 6. چرا مستند بی‌بی‌سی درباره جنگ مورد توجه قرار می‌گیرد؟

 7. اعتراض مشاورین املاک به دیوان عدالت اداری

 8. نیویورک تایمز: آمریکا نتوانست ایرانی ها را به زانو درآورد

 9. کمر خمیده نظام سلامت در موج سوم کرونا

 10. اوج بدسلیقه‌گی! / به بهانه ساخت تندیس‌هایی از سردار دلها

 11. آقای روحانی! انفعال را تجویز نکنید و این پنجره را ببندید

 12. واکنش نوری المالکی به یادداشت روزنامه کیهان

 13. واکنش‌های داغ به یک مقاله

 14. بازار بورس، بمانیم یا برویم؟

 15. این حق مردم است 

 16. چرا مسکن ارزان نمی شود

 17. ماجرای تذکر رهبر انقلاب به سید جواد هاشمی

 18. توضیح حسین شریعتمداری درباره یادداشتی پیرامون مواضع آیت الله سیستانی

 19. مونتاژ قطعات پهپاد ساقط‌شده «گلوبال‌هاوک» آمریکا

 20. انتقاد حسین شریعتمداری از آیت‌الله سیستانی

 21. انتقال پایتخت؛ تهران پیر همچنان مقاومت می کند

 22. هشدار حریرچی؛ موج سوم کرونا رکورد شکست/تعطیلی مدارس و دانشگاه ها

 23. آیا هنوز هم کسی نمی‌خواهد از آنها بپرسد که از کجا آورده‌اند؟

 24. به فکر معیشت این «ملت پیروز» باشید

 25. استعفای روحانی راهگشاست یا راهی برای فرار؟

ابر آروان

پربحث‌های هفته

 1. نماینده مجلس: آقای روحانی دیگر حرف نزنید؛ حرف‌تان مردم را عصبانی و بازار را به هم می‌‎ریزد/ هر روز یک سلطان جدید سبز می‌شود

 2. چرا مستند بی‌بی‌سی درباره جنگ مورد توجه قرار می‌گیرد؟

 3. آقای روحانی! انفعال را تجویز نکنید و این پنجره را ببندید

 4. واکنش‌های داغ به یک مقاله

 5. این حق مردم است 

 6. انتقاد حسین شریعتمداری از آیت‌الله سیستانی

 7. به فکر معیشت این «ملت پیروز» باشید

 8. استعفای روحانی راهگشاست یا راهی برای فرار؟

 9. وضعیت ۱۵ کاندیدای احتمالی انتخابات ۱۴۰۰ / از «ضرغامی» و «جلیلی» تا «لاریجانی» و «ظریف»

 10. تصویری از مهدی کروبی روی تخت بیمارستان

 11. واعظی: رئیس جمهور مبتلا به کرونا شود به کشور لطمه وارد می شود / خون مقامات از مردم رنگین‌تر نیست

 12. بخشی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در یک نگاه + جدول

 13. نمایندگان محترم ! چتر بلاتکلیفی را از سر وزارت صمت بردارید  

 14. به نام سردار، به کام اغیار

 15. جنجال علیه مجلس با اسم رمز واکسن و دناپلاس

 16. لعنت بر واشنگتن اما مقصر شمایید

 17. روحانی: برای کمبودها و مشکلات،کاخ سفید را لعنت کنید/ تعیین مجازات برای افرادی که پروتکل‌ها را رعایت نمی‌کنند

 18. نظر ۱۲ نماینده درباره صلاحیت رزم حسینی جهت تصدی وزارت صمت/ آیا او تابعیت دوگانه دارد؟

 19. اصلاح طلبان تند رو تمایلی به پایان حصر کروبی و موسوی ندارند

 20. پایان بلاتکلیفی وزارت صنعت؛ «رزم‌حسینی» وزیر صمت شد

 21. امیری: روحانی برای معرفی رزم حسینی به مجلس نمی رود

 22. دستور فوری جهانگیری در پی انتشار یک فیلم جنجالی در فضای مجازی

 23. گزارش بسیار نگران‌کننده‌ دو وزیر درباره کرونا/دلیل خروج گزینه پیشنهادی وزارت صمت از مجلس/ احتمال رقابت جلیلی و ظریف در انتخابات/روحانی: مردم بدانند مسئولان اقتصادی در حال فداکاری هستند

 24. حال‌و‌هوای دیدارهای سردار سلیمانی با رهبر انقلاب/دلیل جنجال در جلسه امروز مجلس/ واکنش زاکانی به دریافت خودروی دناپلاس توسط نمایندگان/ زیباکلام از تیر خلاص به شقیقه اصلاحات می‌گوید

 25. توضیح رئیس کمیسیون بهداشت مجلس درباره واکسن آنفلوانزا / قصد تخریب مجلس داشتند

آخرین عناوین