جزئیات آدم ربایی در شهر ری

گروه حوادث الف،   3990218144

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی از دستگیری عامل آدم ربایی ناتمام در شهر ری خبر داد و گفت: همسر موقت شاکی مدعی بود، او دخترم را کتک می‌زد و چند نفر برای آدم ربایی او اجیر کردم.

جزئیات آدم ربایی در شهر ری

به گزارش میزان، سرهنگ کارآگاه "کرم یوسف وند" گفت: در اواخر بیست و چهارم دی ماه سال گذشته با تماس تلفنی شهروندان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ ماموران کلانتری ۱۶۷ دولت آباد از وقوع یک فقره آدم ربایی ناتمام مرد ۴۵ ساله در محدوده خیابان قدس مطلع شدند.

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ توضیح داد: با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد شاکی به نام سهیل در حال عبور بوده که سه مرد ناشناس با یک دستگاه خودروی پراید به وی حمله ور شده و با استفاده از گاز اشک آور قصد ربودن وی را داشتند که با سرو صدا و فریاد، اهالی محل به کمک وی آمده و مهاجمان با خودروشان متواری شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت: پرونده با موضوع آدم ربایی تشکیل و برای رسیدگی تخصصی و شناسایی افراد ناشناس با دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای شهرری به پایگاه نهم ارجاع شد.

وی تصریح کرد: در تحقیقات تکمیلی شاکی اظهار داشت، درکار ساختمان سازی مشغول به فعالیت بوده و به دلیل طولانی شدن زمان پایان کار قادر به تحویل سند به چند تن از خریداران نشده، احتمال دارد این افراد از طرف خریداران آپارتمان‌ها ساخته شده اجیرشده باشند.

سرهنگ اختیاری افزود: کارآگاهان بدنبال اظهارات شاکی راهی محل آدم ربایی شدند و با انجام تحقیقات میدانی سرنخی از آدم ربایان بدست نیامد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در شاخه دیگری از تحقیقات کارآگاهان دریافتند شاکی دخترخوانده‌ای بنام مهسا دارد و در بررسی‌های بیشتر مشخص شد وی در روز حادثه با فردی بنام" شاهرخ ۳۰ ساله" در ارتباط بوده است. بدین ترتیب ظن اینکه نقشه آدم ربایی توسط وی طراحی و مشارکت داشته باشد بیشتر شد.

سرهنگ اختیاری با بیان اینکه با هماهنگی‌های قضائی دستور دستگیری شاهرخ گرفته شد، گفت: مخفگیاه شاهرخ در حوالی شهر ری شناسایی و در پانزدهم اردیبهشت ماه وی در مخفیگاهش در یک عملیات ضربتی دستگیر و به پایگاه نهم انتقال یافت.

وی ابراز داشت: شاهرخ که ابتدا منکر هرگونه بزهی بود، در بازجوئی‌های بیشتر لب به اعتراف گشود و گفت: نقشه آدم ربایی را مادر مهسا که همسر صیغه‌ای شاکی است به دلیل اختلافاتی که با یکدیگر داشتند طراحی کرده است. شاکی چندین مرحله دختر خوانده اش را مورد ضرب وجرح قرارداده است. برای انتقام جویی با دادن پول به چند نفر شرور با مشارکت من قصد آدم ربایی و انتقام جویی از وی را داشتیم که با دخالت اهالی محل، آدم ربائی ناموفق بود.

سرهنگ کارآگاه یوسف وند در پایان اشاره کرد: با توجه به اعتراف صریح متهم به جرم خود و با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس پرونده متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی و کشف زوایایی پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان پایگاه نهم قرار دارد.

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های دیروز

   پربحث‌های هفته

   1. «پناهیان» و راه سومی در میانه تخریب و تطهیر 

   2. نپذیرفتن FATF تأثیری در روابط چین با ایران نمی گذارد

   3. حکم قصاص نوید افکاری اجرا شد

   4. خواجه در بند نقش ایوان است!..

   5. پناهیان: مسؤولانی که آب و نان به مردم نرسانند باید محاکمه شوند

   6. قوه قضائیه و پرسش‌ها از حکم دادگاه طبری

   7. آیت‌الله صانعی دارفانی را وداع گفت

   8. روحانی: شنبه و یکشنبه روز پیروزی ایران و شکست آمریکا است/ نباید اجازه دهیم مردم در رنج قرار گیرند

   9. سپاه پاسداران: اقدام آل‌خلیفه پاسخ‌ درخور را دریافت خواهد کرد

   10. توافق‌های سریالی با تل‌آویو؛ به نام اعراب به کام ترامپ و نتانیاهو

   11. فرود دیدنی F۳۵ روی یک ناو در دریا

   12. یک عکس خاص از حاج محمود کریمی که ماندگار شد

   13. رای پرونده اکبر طبری صادر شد/ ۳۱ سال زندان و رد اموال

   14. همتی: مصمم به کنترل تورم هستیم/اگر برخی اقدامات نمی‌شد، وضع امروز بدتر بود

   15. قیمت سکه به ۱۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان رسید/ دلار ۲۶,۹۰۰ تومان شد + جدول

   16. برادر من! انقلابی‌گری با سیاست زدگی بیگانه است

   17. همه پسران سید حسن نصرالله در یک قاب

   18. تورم امارات برای نوزدهمین ماه متوالی منفی ماند!

   19. سکه از ۱۲ میلیون تومان رد شد/ افزایش قیمت دلار

   20. آمریکای آشفته؛ میراث ترامپ برای رئیس جمهور بعدی

   21. آیت‌الله رئیسی: دشمن با جنگ اقتصادی به دنبال اخلال در جامعه است

   22. استراتژی ظریف برای رسیدن به پاستور/فهرست اموال ضبط‌شده از طبری/فعالیت کدام نامزدهای انتخاباتی شروع شده است؟/روحانی: امسال می‌تواند سال بدی باشد

   23. شیخ حسین انصاریان پس از ابتلا به کرونا بستری شد

   24. چرا دلار ۲۶ هزار تومان شد؟

   25. قفل فعلی بازار خودرو به یک کلید نیاز دارد؟

   ابر آروان

   آخرین عناوین