حسابرسی نهادهای تحت پوشش دفتر رهبری و زیرمجموعه های آنها / نظر محمد قوچانی درباره برنامه‌های شبکه افق/ تعیین جایزه برای قتل ترامپ از تریبون مجلس

گروه سیاسی الف،   3981101122 ۴۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

حسابرسی نهادهای تحت پوشش دفتر رهبری و زیرمجموعه های آنها / نظر محمد قوچانی درباره برنامه‌های شبکه افق/ تعیین جایزه برای قتل ترامپ از تریبون مجلس

حسابرسی از نهادهای تحت پوشش دفتر رهبری و زیرمجموعه های آنها 

به گزارش فارس، محمدجواد ایروانی معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری امروز در همایش هم‌اندیشی سالانه نهادهای ذیل دفتر رهبری گفت: «در مذاکره با وزیر امور اقتصادی و دارایی هماهنگ کردیم که شرکت‌های زیرمجموعه نهادهای وابسته به دفتر رهبری شرایط پذیرش در بورس پیدا کنند و این روند سرعت گیرد. »

بیشتر بخوانید:

محمدجواد ایروانی: تمامی نهادهای تحت پوشش دفتر رهبری و زیرمجموعه های آنها حسابرسی می شوند

ایروانی گفت: تمامی نهادهای تحت پوشش دفتر و زیرمجموعه های آنها حسابرسی می شوند. البته در حال حاضر خوشبختانه تعداد بندهای حسابرسی به شدت کاهش پیدا کرده است.
وی تصریح کرد:  آنهایی که دم از نا امیدی در کشور می زنند ضد منافع ملی سخن می گویند. امروز باید برنظارت ها بیشتر تأکید شود. معاونت نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) به عنوان یک رکن نظارتی عمل می کند. نمونه اقدامات مهم و اثربخش، عملیاتی کردن الگوی تکامل تدریجی راهبری مطلوب و اجرایی سازی مدلهای مدیریتی متناسب با اقتضائات ملی است.

***

ردپای اکبر طبری در پرونده‌ مدیر عامل سابق بانک ملت

به گزارش مهر، رسول امیرقهرمانی نماینده دادستان تهران در ادامه دادگاه رسیدگی به اتهامات علی دیواندری و هشت متهم دیگر این پرونده گفت: ما برای رسیدگی به این پرونده مشکلات زیادی داشته‌ایم مواجه بودیم بطوری که اکبر طبری معاون اجرایی سابق قوه قضائیه که اکنون بازداشت است برای رهایی دیواندری اقدامات ناشایستی انجام داد.

نماینده دادستان از جلسات مخفیانه طبری و دیواندری خبر داد و گفت: طبری بازپرس را تحت فشار قرار داد اما وقتی بازپرس ما مقابل او ایستاد.

بیشتر بخوانید:

رد مال ۱۰۲ میلیون دلاری در پرونده دیواندری

***

نظر محمد قوچانی درباره برنامه‌های شبکه افق

محمد قوچانی، سردبیر روزنامه سازندگی درباره ممنوعیت پخش زنده برخی برنامه‌های شبکه افق در اینستاگرام خود نوشت: «چند سالی است که گروهی از اصولگرایان جوان ظهور کرده اند که در اندیشه از پدران محافظه کارشان رادیکال ترند و در روش از آنان مدرن تر و خلاق تر . شبکه افق ارگان رسانه ای این جوانان است که بدیل گارد قدیم صدا و سیما است .

در حالی که گارد قدیم سالهاست پای اصلاح طلبان را از سیما بریده اند این جوانان با شور و عشق و داعیه ی پاسخگویی به اصلاح طلبان، ما را از باب " اکل میته" به سیما دعوت کرده اند . کاری که در خور سپاس است . من شخصا تجربه خوبی از چند بار حضور در سیما و افق دارم چون همیشه خواسته ام از ایران با ایران حرف بزنم اما اینها استثناست نه قاعده که ما اصلاح طلبان چه در صدا و سیما چه در تلویزیونهای دیگر در حکم پیش غذا یا دسر هستیم !

اما آنچه در حوادث اخیر این نوآوری را با چالش روبرو کرده است ، عبور از مرز محافظه کاری ساختاری در صدا و سیماست . همان محافظه کاریی که مانع از صراحت در رسانه ملی می شود و این دوستان میخواهند از موضع اصولگرایانه از آن عبور کنند و در حوادث پس از سقوط هواپیما گاه بی احتیاطی و بی پروایی ناپسندی کردند .

اما اینجا حتی موضع مهم نیست ، حفظ ساختار مهم است و در نگاه سنتی و اداری هم میتوان گارد قدیم صدا و سیما را درک کرد چرا که صدا و سیما ارگان نظام جمهوری اسلامی ایران است و نمی تواند و نباید مانند یک تلویزیون خصوصی (ولو اصولگرا) اداره شود . رییس سازمان عضو هیئت دولت و شورای امنیت ملی است و نمی تواند مانند یک روزنامه نگار منتقد و حتی اپوزیسیون با دولت و حاکمیت برخورد کند .

به صراحت عرض میکنم با وجود نقد به دوستان اصولگرایم در جفا به دولت (که حضورا در پخش زنده به خودشان گفته ام) با ممنوعیت پخش زنده این برنامه ها مخالفم و از بستن این باب خوشحال نیستم ؛ اما این ساختار سنتی چاره ای جز این ندارد چون رسانه ای حاکمیتی است و این ممنوعیت نه از فشار دولت که بنا به اقتضای حاکمیتی بودن صدا و سیما در ایران است که اگر دولت اقتدار چنین تغییری را داشت کارش به نزاع با یک شبکه نمی کشید .

چاره اصلی تاسیس شبکه های خصوصی (بر اساس قانون اساسی) با حفظ حق پخش و کنترل آنتن و نظارت سازمان صدا و سیماست و اگر نه، میتوان به دولت یا حامیانش یک شبکه یا حداقل یک برنامه تلویزیونی ثابت داد . تا آن زمان هم دولت و اصلاح طلبان باید بیشتر مدارا کنند و هم جوانان اصولگرا بی طرفی و حتی میانه روی بیشتر پیشه کنند . ما حریف هم نیستیم، رقیبیم. حریف دشمنان ایران اند. نام بلند جهان آرا مسوولیت ما در شکستن این حصر رسانه ای در داخل و خارج ایران را بیشتر می کند.»

***

تعداد ردصلاحیت‌شدگان کاهش می‌یابد؟

ایسنا نوشت:یک عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: در روزهای آینده تعداد آمار کاندیداهای رد صلاحیت شده در انتخابات مجلس یازدهم کاهش خواهد یافت.

فرهاد تجری اظهار کرد: تا زمانی که شورای نگهبان به صورت قطعی در مورد رد و تایید صلاحیت کاندیداها نظر ندهد نمی‌توان تحلیلی از رد صلاحیت‌ها داشت. با شأن، عدالت و انصافی که در میان اعضای شورای نگهبان هست، به نظر می‌رسد این شورا نسبت به احقاق حق برخی از افراد در روزهای آینده اقدام خواهد کرد.

وی افزود: قاعدتا کسانی که تخلفات مستندی دارند جایگاهی در مجلس آینده نخواهند داشت اما در مورد برخی از افرادی که مباحث غیر مستندی علیه آنها مطرح شده انتظار این است که شورای نگهبان این اشکالات را برطرف کند و قطعا در روزهای آینده تعداد رد صلاحیت‌ها کاهش خواهد یافت.

***

چگونه ممکن است ۹۰ نماینده به دلیل مسائل مالی ردصلاحیت شوند؟

عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان از ردصلاحیت ۹۰ نماینده کنونی مجلس عمدتا به‌دلیل مسائل مالی خبر داد اما علی لاریجانی از نمایندگان کنونی مجلس دفاع کرد. جماران درباره این اتفاق نوشت: «اظهارات رییس مجلس و سخنگوی شورای نگهبان در تضاد باهم قرار دارند و جمع نقیضین نیز محال است به بررسی چند فرض می پردازیم.

اول با فرض صحت تخلفات اقتصادی این نمایندگان، باید بدانیم تخلفات در این سطح و حجم ، یک شبه ایجاد نمی شوند؛ بخش های نظارتی مانند هیات نظارت بر نمایندگان، وزارت اطلاعات و سایر نهادهایی از این دست و دستگاه قضایی که وظیفه و امکانات داشته اند، چرا تاکنون متوجه این حجم از تخلف آن هم در میان یک سوم نمایندگان نشده اند؟ در نتیجه ارگان ها و نهادهای مسئول اکنون باید مورد سئوال قرار بگیرند و پاسخگو باشند. 

دوم اگر شورای نگهبان راسا متوجه موضوع شده باید پرسید چه تشکیلات و امکاناتی دارد که سایر نهادها با همه امکانات متوجه نشده اند؟ که با در نظر گرفتن این فرض نیز، دستگاههای نظارتی باید  موضع خود را مشخص را مشخض کرده و به اطلاع عموم برسانند.

سوم. اگر شورای نگهبان بنا بر اطلاعاتی که از ارگان ها و نهاد های نظارتی مسئول دریافت کرده، اقدام به رد صلاحیت این افراد کرده است، چرا تا کنون پرونده این افراد مورد بررسی قرار نگرفته است و کار را تا زمان پایان مهلت قانونی وکالت نمایندگان به تاخیر انداخته اند؟

چهارم. اگر اظهارات  رییس قوه مقننه درست باشد  آنگاه شورای نگهبان وسخنگوی آن باید مورد پرسش قرار بگیرند و روند بررسی صلاحیت ها در خصوص تمامی افراد چه آنهایی که تایید و چه آنهایی که تاکنون رد شده اند، شفاف شود و مردم در جریان آن قرار بگیرند.»

***

تعیین جایزه برای قتل ترامپ از تریبون مجلس

به گزارش ایسنا، احمد حمزه، نماینده کهنوج در جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود خطاب به رئیس جمهور آمریکا گفت: شهید قاسم سلیمانی خطرناک‌تر از حاج قاسم است. این را خواهی چشید. اگر حمله پیشدستانه را در قوانین بین‌المللی مجاز بدانید، آیا سفارتخانه‌های شما در منطقه امن خواهند بود؟ مگر نه اینکه سفارتخانه‌های شما محل توطئه برای قتل مردم بی‌گناه ما است، آیا مجاز به انهدام آن‌ها هستیم؟ آیا پایگاه‌ها و مراکز نظامی شما در منطقه برای خیرخواهی مستقر هستند یا برای ضربه به ملت‌ها؟

نماینده کهنوج افزود: آیا مجاز می‌دانید که در حمله‌ای پیشگیرانه همه پایگاه‌های شما را منهدم کنیم؟ آیا شما که هواپیمای غیرنظامی ما را مورد حمله قرار می‌دهید نمی‌دانید که روزانه ده‌ها فروند از هواپیماهای مسافربری شما از کنار مرزهای ما عبور می‌کنند که بعضا فرماندهان تروریستی شما را جابه‌جا می‌کنند؟

وی در پایان نطق خود گفت: من به نیابت از مردم کرمان اعلام می‌کنم که همه کرمانی‌ها سرباز حاج قاسم هستند و اگر همه ما شهید شویم هیچ ابایی نداریم. به نیابت از مردم کرمان برای هر کس که ترامپ را به قتل برساند سه میلیون دلار جایزه نقدی می‌دهیم.

در این زمینه باید گفت متاسفانه بیان چنین سخنانی از تریبون رسمی کشور جای تاسف دارد. نمایندگان مجلس باید به عواقب رسانه‌ای و دیپلماتیک سخنان خود آگاه باشند و اینگونه از تریبون رسمی پارلمان رئیس‌جمهور قانونی یک کشور را به قتل متهم نکنند؛ هرچند آن کشور، کشوری متخاصم و زورگو باشد.

***

محسن هاشمی در دفاع از پدرش به فتاح نامه نوشت

چند روز پیش پرویز فتاح در برنامه‌ای تلویزیونی درباره کاخ مرمر و استقرار مرحوم هاشمی در آن توضیحاتی ارائه کرد.

ببینید: ماجرای کاخ مرمر که مرحوم هاشمی رفسنجانی در آن مستقر بودند

محسن هاشمی به انتشار این سخنان واکنش نشان داد. به گزارش ایسنا، محسن هاشمی صبح امروز پیش از آغاز جلسه علنی شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران در واکنش به سخنان پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان در مورد آیت‌الله هاشمی و دفتر وی در کاخ مرمر گفت: نامه‌ای به صورت خصوصی برای فتاح نوشتم و گله کردم. چرا که متاسفانه به صورت ناخواسته سخنانی مطرح شد که از صحبت‌های وی سوء استفاده شد.

وی با بیان اینکه از سخنان فتاح سوء استفاده شد چرا که فتاح دوست‌دار آیت‌الله بوده و هست، گفت: امروز نیز تلفنی با وی صحبت می‌کنم و می‌خواهم صحبت کند تا سوء استفاده‌ها رفع شود؛ در غیر این صورت از آنجایی که باید از جایگاه آیت‌الله دفاع کنم قطعا صحبت خواهم کرد.

بیشتر بخوانید:

نامه خصوصی محسن هاشمی به فتاح درباره آیت‌الله هاشمی و ماجرای کاخ مرمر

 

عناوین مرتبط

۶ اسفند ۱۳۹۸آخرین اخبار از کرونا/گزینه‌های ریاست مجلس یازدهم/ تحلیل فیاض از تفاوت مجلس لاریجانی با قالیباف/ توکلی: نمایندگان هدف دام شبکه‌های سازمان یافته فساد و تباهی‌اند
۵ اسفند ۱۳۹۸ادعای جنجالی امیرآبادی درباره کرونا/ نقش قالیباف در آینده جریان اصولگرا/ زیباکلام: زمام مجلس یازدهم در اختیار طرفداران احمدی‌نژاد است
۴ اسفند ۱۳۹۸علل کاهش مشارکت مردم در انتخابات/ منشا کرونا در ایران مشخص شد/ از اصولگرایان در مجلس چه انتظاری می‌رود؟
۳ اسفند ۱۳۹۸ پیروزی فهرست وحدت با سرلیستی قالیباف در تهران/ انتقاد تند قوچانی از عارف/كرونا سياسی نيست
۳۰ بهمن ۱۳۹۸وحدت اصولگرایان و اعتراض یامین‌پور به جبهه پایداری/ احتمال دومرحله‌ای شدن انتخابات/ خاتمی از لیست‌ اصلاح‌طلبان حمایت می‌کند؟
۲۹ بهمن ۱۳۹۸نسخه اصلاح‌طلبانه بهزاد نبوی برای انتخابات/ نامزدهای ریاست مجلس به روایت مرعشی/ درخواست عاجزانه عارف از مردم
۲۸ بهمن ۱۳۹۸سکوت شورای نگهبان در قبال تاجگردون/ دعوت اصلاح طلبان از مردم برای شرکت در انتخابات/ انتقاد صادق زیباکلام از حزب کارگزاران، خاتمی، عارف و موسوی لاری

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۳۰۲۵۲۷۲۰:۴۷:۴۵ ۱۳۹۸/۱۱/۱
همه میدانند که زنده پخش نشدن برنامه های ثریا و جهان آراء و عصرانه تصمیم دولت بوده است و لاغیر.
ناشناس۱۳۰۲۵۳۲۲۰:۵۰:۴۹ ۱۳۹۸/۱۱/۱
با تعیین جایزه برای قتل ترامپ تروریست و جنایتکار و آدمکش کاملا"موافقم.
ناشناس۱۳۰۲۸۹۱۰۸:۲۲:۰۱ ۱۳۹۸/۱۱/۲
با همون چیزایی که گفتی ( و من نمیگم ) کاملا مخالفم علی برکت الله .
ناشناس۱۳۰۲۹۸۹۰۹:۱۶:۳۴ ۱۳۹۸/۱۱/۲
پول جایزه رو هم از جیب خودت میدی؟
ناشناس۱۳۰۳۳۲۵۱۳:۰۱:۵۱ ۱۳۹۸/۱۱/۲
3 میلیون ایرانی . هر ایرانی حداقل یک دلار بدهند پول جایزه تامین میشه
ناشناس۱۳۰۲۵۳۵۲۰:۵۳:۱۴ ۱۳۹۸/۱۱/۱
جلوگیری از پخش برنامه های شبکه افق و برنامه ثریا نشان از عدم انتقاد پذیری مسئولان دولت است.
ناشناس۱۳۰۲۵۳۷۲۰:۵۴:۲۹ ۱۳۹۸/۱۱/۱
درود بر آقای مهندس فتاح که در مورد کاخ مرمر افشاگری فرمودند.
ناشناس۱۳۰۲۸۹۵۰۸:۲۳:۱۰ ۱۳۹۸/۱۱/۲
آقای فتاح باید 20 سال پیش اطلاع رسانی میکرد نه الان
ناشناس۱۳۰۳۲۶۰۱۲:۱۴:۵۴ ۱۳۹۸/۱۱/۲
آقای فتاح مدتی است که رئیس بنیاد مستضعفان شدند و قبلادر این مورد مسئولیتی نداشتند.
عاشق شفافیت۱۳۰۲۹۰۱۰۸:۳۱:۳۷ ۱۳۹۸/۱۱/۲
جناب مهندس ؛ راجع به کاخ نشینان حال حاضر قصد افشاگری ندارند ؟
ناشناس۱۳۰۲۹۶۶۰۹:۰۰:۳۵ ۱۳۹۸/۱۱/۲
الان دیگه زمان برای افشاگری کاخ مرمر خیلی دیره
ناشناس۱۳۰۳۲۷۳۱۲:۲۱:۰۸ ۱۳۹۸/۱۱/۲
ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است.
ناشناس۱۳۰۲۵۳۹۲۰:۵۶:۴۳ ۱۳۹۸/۱۱/۱
مردم انقلاب کردند که اشرافی گری و کاخ نشینی نداشته باشیم تصاحب کاخ مرمر از سوی رئیس اسبق مجمع تشخیص مصلحت نظام مغایر با آرمان های انقلاب بود.
ناشناس۱۳۰۲۵۴۰۲۰:۵۸:۲۳ ۱۳۹۸/۱۱/۱
رد صلاحیت نمایندگانی که شائبه فساد در مورد آنها وجود داشت اقدام درستی بود و مردم از شورای نگهبان قاطعانه حمایت می کنند.
ناشناس۱۳۰۲۵۴۱۲۱:۰۱:۳۲ ۱۳۹۸/۱۱/۱
روحانی به زبان گفت که به خدا پناه میبرم از بستن دهان منتقدان !!! اما حالا در عمل با آزادی بیان و رسانه ها تقابل می نماید.
امیر حسین سلطان/تهران۱۳۰۲۵۴۸۲۱:۰۶:۴۰ ۱۳۹۸/۱۱/۱
"به نیابت از مردم کرمان برای هر کس که ترامپ را به قتل برساند سه میلیون دلار جایزه نقدی می‌دهیم." - واقعا داریم به کجا می رویم؟! چند درصد مردم کرمان(خواه شهر کرمان و خواه کل استان کرمان) با این گفته موافق اند؟! بر اساس کدام رفراندوم و یا تحقیق میدانی سخن از نیابت مردم کرمان بر زبان می رانید؟! من یکی که همسرم هم کرمانی است خانم یکی از اخوی هایم نیز کرمانی است و یکی از خواهرزاده هایم نیز همسرش کرمانی است از خواندن این گفته این نماینده محترم هم متاسف شدم و هم خوشحال! تاسف از بابت اینکه چرا اینقدر بعضی ها ندانم کاری ها و بی تدبیری ها را تا به این حد و اندازه گسترش می دهند و خوشحال از اینکه لااقل این کرمانی هایی که بعضا بیش از 40 سال هم سابقه آشنایی داریم خوشبختان در زمره این حیطه ها و حوزه های فکری و سیاسی و عقیدتی مطلقا قرار نداشته و ندارند و نخواهند هم داشت و لذا از این بابت خدا را بسیار شاکرم. و من الله التوفیق
ناشناس۱۳۰۲۵۵۲۲۱:۰۹:۲۶ ۱۳۹۸/۱۱/۱
امام خمینی(ره): آن روزی که دولت ما توجه به کاخ پیدا کرد باید فاتحه دولت و ملت را بخوانیم.
ناشناس۱۳۰۲۵۵۹۲۱:۱۴:۰۷ ۱۳۹۸/۱۱/۱
امام خمینی(ره): هرکس بگوید رای شورای نگهبان کذا است مفسد است.
ناشناس۱۳۰۲۵۶۶۲۱:۱۸:۱۹ ۱۳۹۸/۱۱/۱
بعضى از نمايندگان مجلس نه تنها كار و اقدام مفيد ى براى مردم و حوزه انتخابية خودشان نميكنند بلكه با حرف هاى سخيف و رفتار پوپوليستى مثل بعضى مقامات دولت دهم بيخود هزينه هاى تبليغاتي بر ضد كشور إيجاد ميكنند اگر اينها همچنانكه در خيلى از أموري كه بايد درجهت بهبو د اوضاع كشور و مردم هيچ كار و عملى نميكنند حرف هاى تنش زا نزنند كسى نميگويد شما لال هستيد
ناشناس۱۳۰۲۵۷۰۲۱:۲۰:۲۲ ۱۳۹۸/۱۱/۱
امام خمینی : روزی که مسئولان اشرافی شوند و خوی اشرافی پیدا کنند به درد مردم نمی رسند و در مقابل سفارت خانه های اجنبی سر خم می کنند.
ناشناس۱۳۰۲۵۷۸۲۱:۲۶:۴۲ ۱۳۹۸/۱۱/۱
حزب کارگزاران یکی از متهمان اصلی توسعه نامتوازن در کشور است بذر اشرافیگری و تجمل گرایی در دولت حجت الاسلام هاشمی کاشته شد.
ناشناس۱۳۰۲۶۰۰۲۱:۴۲:۲۶ ۱۳۹۸/۱۱/۱
ما عقیده داریم ارزش کفش سلیمانی از سر ترامپ هم زیادتر است. ترامپ عروسکی بی هویت در اختیار لابیهای قدرتمند صهیونیست است از این عروسکهای بی ارزش بازهم دارند
ناشناس۱۳۰۲۶۱۴۲۱:۵۱:۴۲ ۱۳۹۸/۱۱/۱
قوچانی از بستن دهان منتقدین خوشحال نیست اما میگوید این کار لازم بوده!!!!!! اینجماعت در همه‌ی کارهاشون لبریز از نبوغ تبعیضند
ناشناس۱۳۰۲۶۳۲۲۲:۱۰:۰۳ ۱۳۹۸/۱۱/۱
برنامه های شبکه افق برای تنویر افکار عمومی فوق العاده است اما حیف که اخیرا"با محدودیت هایی از طرف دولت مواجه شد.
ناشناس۱۳۰۲۷۳۰۰۰:۳۰:۵۳ ۱۳۹۸/۱۱/۲
به بهانه تعيين جايزه براي قتل ترامپ از تريبون مجلس !!! ----------- شيخ اجل سعدي شيرازي : " گر تو قرآن بدين نمط خواني ببري رونق مسلماني " !! عليه الرحمه !!!
علی۱۳۰۲۷۶۴۰۱:۵۱:۱۱ ۱۳۹۸/۱۱/۲
هشت دهم درصد خیلی خیلی زیاده
ناشناس۱۳۰۲۷۹۲۰۴:۴۳:۲۷ ۱۳۹۸/۱۱/۲
ساختار سنتی (صدا و سیما)چاره ای جز این ندارد چون رسانه ای حاکمیتی است و این ممنوعیت نه از فشار دولت که بنا به اقتضای حاکمیتی بودن صدا و سیما در ایران است که اگر دولت اقتدار چنین تغییری را داشت کارش به نزاع با یک شبکه نمی کشید .
خرم۱۳۰۲۸۰۶۰۶:۴۳:۵۲ ۱۳۹۸/۱۱/۲
لطفا تا آخر مطالعه شود اولا اسما زیر نظر رهبری اند ولی رسما بیت المال هستند و تکلیفشان محرومیت زدایی است از بنیادجانبازان و ستاد اجرایی تا کمیته امداد. پس شخصی نیستند ثانیا برخلاف ادعا ها همه شان به اندازه نصف شستای تامین اجتماعی نمیشوند. ثالثا چرا به شرکتهای دولتی که حداقل نصف بودجه کشور را میگیرند و ۹۰درصد هم ضرر ده اند اشاره نمیکنید؟
ناشناس۱۳۰۲۸۱۰۰۶:۵۷:۰۲ ۱۳۹۸/۱۱/۲
اقايان فقط مي توانند پشت سر مرحوم هاشمي از نحوه زندگي وكاخ نشيني ايشان سخن بگويند ولي جرات اعلام نظر در باره اقاياني كه الان در مسند هستند وهمان رويه كأخ نشيني وزندگي اشرافي را دارا هستند ندارند.
ناشناس۱۳۰۲۸۹۹۰۸:۲۷:۱۱ ۱۳۹۸/۱۱/۲
اقای فتاح همین الان هم بعضیا دارن توی کاخ زندگی میکنن . من میدونم تو هم خوب میدونی . افشاگری کن
ناشناس۱۳۰۲۸۱۷۰۷:۰۵:۴۷ ۱۳۹۸/۱۱/۲
ستاد اجرایی امام بنیاد شهید بنیاد مستضعفان بنیاد علوی بنیاد کوثر آستان قدس رضوی فقط ۸ دهم.... عجیبه؟؟!!
ناشناس۱۳۰۲۹۹۳۰۹:۱۹:۱۸ ۱۳۹۸/۱۱/۲
شک داری برو خودت حساب کن.
ناشناس۱۳۰۲۸۴۸۰۷:۴۳:۳۱ ۱۳۹۸/۱۱/۲
افرادی مثل احمد حمزه فقط با حرف زدن برای ملت هزینه می تراشند و باعث ضربه به نظام در سطح بین المللی می شوند ....در این شرایط که استیضاح ترامپ مطرح است حرف ها فقط به ترامپ در جهت توجیه اقداماتش کمک می کند.
ناشناس۱۳۰۲۸۵۴۰۷:۵۵:۱۶ ۱۳۹۸/۱۱/۲
سه ميليون دلار براي سر نامبارك ترامپ !! ... هوررررررررااااااااا !!!!!!!!
ناشناس۱۳۰۲۸۶۱۰۸:۰۱:۱۸ ۱۳۹۸/۱۱/۲
با اين جايزه سه ميليون دلاري ترامپ هم رفتني شد !!... الفاتحه !!
سیدرضا۱۳۰۲۸۷۴۰۸:۱۱:۲۶ ۱۳۹۸/۱۱/۲
با سلام واحترام واقعا جای بسی تاسف است که سخنان یک نماینده چقدر خسارت برای کشور بدنبال خواهد داشت. این سخنان احساسی برای مردم زیانبار است.مانند سخننان اقای علم الهدی که سفیر انگلیس راتهدید به تکه تکه کردن کرد ویا حمایت از حمله به سفارت عربستان درمشهد. این سخنان موجب هزینه بسیار برای مردم میشود .آیا مدعی العموم نباید دخالت کند وجلوی این سخنان را بگیرد. با تشکر از نویسنده بویژه جمله آخر ایشان: در این زمینه باید گفت متاسفانه بیان چنین سخنانی از تریبون رسمی کشور جای تاسف دارد. نمایندگان مجلس باید به عواقب رسانه‌ای و دیپلماتیک سخنان خود آگاه باشند و اینگونه از تریبون رسمی پارلمان رئیس‌جمهور قانونی یک کشور را به قتل متهم نکنند؛ هرچند آن کشور، کشوری متخاصم و زورگو باشد.
ناشناس۱۳۰۲۹۳۲۰۸:۴۵:۵۷ ۱۳۹۸/۱۱/۲
جالب است، خانواده هاشمی کاخ مرمر پدر را نمی دادند! آقازاده ها
ناشناس۱۳۰۳۰۰۱۰۹:۲۶:۰۴ ۱۳۹۸/۱۱/۲
محسن هاشمی به جای دفاع از پدرش ؛ از خاطراتش و رفاهش درون کاخ مرمر صحبت کند
ناشناس۱۳۰۳۰۵۰۱۰:۱۰:۰۱ ۱۳۹۸/۱۱/۲
شما حق نداری از جانب مردم کرمان حرف بزنی و جایزه تعیین کنی. بسیاری از مردم کرمان نظرات شما را قبول ندارند.
ناشناس۱۳۰۳۲۶۸۱۲:۱۹:۳۱ ۱۳۹۸/۱۱/۲
مردم کرمان همه عاشق سردار سلیمانی بودند و با پیشنهاد جایزه برای قتل ترامپ موافق هستند.
مازندرانی۱۳۰۳۰۹۳۱۰:۳۱:۲۶ ۱۳۹۸/۱۱/۲
آقای نماینده کهنوج کل اگر طبیب بودی سر خود....اول یک نگاهی به محرومیت منطقه خودت بکن .
مهدی۱۳۰۳۳۵۷۱۳:۱۷:۴۱ ۱۳۹۸/۱۱/۲
راجع به قسمت آخر و واکنش اقای محسن هاشمی به اظهارات فتاح باید عرض کنم که یک حقیقتی را که مسلم است بیان کرده نه دروغی گفته نه تهمتی زده ولی این واکنش محسن هاشمی انسان را یاد قضیه هلوکاست می اندازد که حرف زدن در مورد آن جرم است.

پربحث‌های دیروز

 1. چه کسانی در انتخابات مجلس شرکت نکردند 

 2. یک بازنده مطلق و یک برنده با نمره ناپلئونی در تهران

 3. عصبانیت فتاح از سوال مجری تلویزیون درباره آزادراه تهران-شمال

 4. لطفا از پرسش‌های مردم عصبانی نشوید...

 5. آخرین اخبار از کرونا/گزینه‌های ریاست مجلس یازدهم/ تحلیل فیاض از تفاوت مجلس لاریجانی با قالیباف/ توکلی: نمایندگان هدف دام شبکه‌های سازمان یافته فساد و تباهی‌اند

 6. احمد توکلی خطاب به نمایندگان منتخب: با پیوستن به پویش مجلس ضدفساد و شفاف از بروز فسادهای احتمالی جلوگیری کنید

 7. حریرچی (معاون وزیر بهداشت) کرونا گرفت

 8. ابتلای ۹۵ نفر به بیماری کرونا در کشور / فوتی‌ها ۱۵ نفر شدند

 9. کدام کشورها اجازه پرواز به هواپیما‌های ایرانی را نمی‌دهند؟

 10. واکنش دبیر شورای عالی امنیت ملی به اظهارات امیرآبادی فراهانی

 11. محققان چینی واکسن خوراکی برای کرونا ساختند

 12. حریرچی: من هم کرونایی شدم/ کرونا را شکست می‌دهیم

 13. جدول/ سکه ارزان شد

 14. روحانی: حرکت به سمت کنترل ویروس کرونا است

 15. توزیع‌ ماسک در داروخانه های قم

 16. روحانی: ایران به دشمن التماس نخواهد کرد/ همه درآمدهای کسب شده از قطعه یک آزادراه تهران-شمال، صرف ساخت قطعه دوم خواهد شد/ ما نسبت به زندگی سالم و شادی مردم متعهدیم

 17. نتیجه تست کرونای آیت‌الله شبیری زنجانی اعلام شد

 18. تست کرونا «محمود صادقی» مثبت اعلام شد

پربحث‌های هفته

 1. درباره کاهش مشارکت مردم در انتخابات مجلس

 2. چه کسانی در انتخابات مجلس شرکت نکردند 

 3. نتایج رسمی اولیه از شمارش آرای تهران / صدرنشینی قالیباف؛ با بیش از ۱۱۴۵۳۵۰ رای

 4. چرا می‌گویند ویروس کرونا سلاح بیولوژیک آمریکا است؟!

 5. یک بازنده مطلق و یک برنده با نمره ناپلئونی در تهران

 6. عصبانیت فتاح از سوال مجری تلویزیون درباره آزادراه تهران-شمال

 7. لطفا از پرسش‌های مردم عصبانی نشوید...

 8. آزمایش مثبت دو مورد کرونا ویروس در ایران

 9. فوت دو نفر به دلیل ابتلا به کرونا در قم

 10. نظر شما درباره این عکس چیست؟!

 11. اعلام میزان آرای نامزدهای انتخابات مجلس از تهران +جدول

 12. سید محمد خاتمی در انتخابات شرکت کرد

 13. تایید ابتلای سه مورد جدید به کروناویروس در کشور

 14. تاجگردون برای سومین بار به مجلس راه یافت

 15. آخرین اخبار از کرونا/گزینه‌های ریاست مجلس یازدهم/ تحلیل فیاض از تفاوت مجلس لاریجانی با قالیباف/ توکلی: نمایندگان هدف دام شبکه‌های سازمان یافته فساد و تباهی‌اند

 16. چرا به چنین نامزدهایی رای می‌دهیم؟

 17. احمد توکلی خطاب به نمایندگان منتخب: با پیوستن به پویش مجلس ضدفساد و شفاف از بروز فسادهای احتمالی جلوگیری کنید

 18. روزنه‌های روابط ایران و غرب و افسانه پتروس فداکار هلندی‌ها !

 19. رژیم‌های منطقه با کرونا ویروس چه می‌کنند؟!

 20. پیروزی فهرست وحدت با سرلیستی قالیباف در تهران/ انتقاد تند قوچانی از عارف/كرونا سياسی نيست

 21. یک پیشنهاد به وزارت بهداشت درباره آمار فوتی‌های کرونا 

 22. پویش انصراف به نفع «لیست وحدت» کلید خورد

 23. حریرچی (معاون وزیر بهداشت) کرونا گرفت

 24. وزیر بهداشت: از ۲۸۵ مورد مشکوک به کرونا فقط نتیجه آزمایش ۱۸ نفر مثبت بوده است

 25. شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به «فهرست وحدت» رسید + اسامی

پربحث‌های هفته

 1. درباره کاهش مشارکت مردم در انتخابات مجلس

 2. چه کسانی در انتخابات مجلس شرکت نکردند 

 3. نتایج رسمی اولیه از شمارش آرای تهران / صدرنشینی قالیباف؛ با بیش از ۱۱۴۵۳۵۰ رای

 4. یک بازنده مطلق و یک برنده با نمره ناپلئونی در تهران

 5. لطفا از پرسش‌های مردم عصبانی نشوید...

 6. اعلام میزان آرای نامزدهای انتخابات مجلس از تهران +جدول

 7. تاجگردون برای سومین بار به مجلس راه یافت

 8. آخرین اخبار از کرونا/گزینه‌های ریاست مجلس یازدهم/ تحلیل فیاض از تفاوت مجلس لاریجانی با قالیباف/ توکلی: نمایندگان هدف دام شبکه‌های سازمان یافته فساد و تباهی‌اند

 9. چرا به چنین نامزدهایی رای می‌دهیم؟

 10. احمد توکلی خطاب به نمایندگان منتخب: با پیوستن به پویش مجلس ضدفساد و شفاف از بروز فسادهای احتمالی جلوگیری کنید

 11. روزنه‌های روابط ایران و غرب و افسانه پتروس فداکار هلندی‌ها !

 12. رژیم‌های منطقه با کرونا ویروس چه می‌کنند؟!

 13. پیروزی فهرست وحدت با سرلیستی قالیباف در تهران/ انتقاد تند قوچانی از عارف/كرونا سياسی نيست

 14. پویش انصراف به نفع «لیست وحدت» کلید خورد

 15. شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به «فهرست وحدت» رسید + اسامی

 16. علل کاهش مشارکت مردم در انتخابات/ منشا کرونا در ایران مشخص شد/ از اصولگرایان در مجلس چه انتظاری می‌رود؟

 17. وحدت اصولگرایان و اعتراض یامین‌پور به جبهه پایداری/ احتمال دومرحله‌ای شدن انتخابات/ خاتمی از لیست‌ اصلاح‌طلبان حمایت می‌کند؟

 18. حسین شریعتمداری: با تفنگ خالی FATF تهدید نکنید

 19. ربیعی: حتی با رفتن به لیست سیاه FATF اتفاق خاصی برای اقتصاد رخ نخواهد داد/ اختصاص سهمیه بنزین نوروزی با مشکل روبرو است

 20. ادعای جنجالی امیرآبادی درباره کرونا/ نقش قالیباف در آینده جریان اصولگرا/ زیباکلام: زمام مجلس یازدهم در اختیار طرفداران احمدی‌نژاد است

 21. انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در سراسر کشور/موسوی در پاسخ به الف: پس از پایان انتخابات و آغاز شمارش، میزان مشارکت به تدریج اعلام میشود/در حال بروز رسانی+ تصاویر و حاشیه ها

 22. کوتاهی وزارت کشور در اعلام نام انصرافی‌ها

 23. اعلام نتایج انتخابات در برخی حوزه‌ها / شهرهای بزرگ روز یکشنبه

 24. نامه مشترک حدادعادل و آقاتهرانی به مردم تهران پس از وحدت نیروهای انقلاب

 25. چرا لیست کامل؟

آخرین عناوین