رئیسی: صف مردم از صف اشرار و اخلالگران جدا است/ انتقاد از شیوه اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین

گروه سیاسی الف،   3980827089 ۳۰ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

رئیس قوه قضائیه اقناع افکار عمومی و اجماع نخبگانی را مقدمه ضروری اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت دانست و گفت: صف مردم از صف اخلالگران در امنیت جدا است.

رئیسی: صف مردم از صف اشرار و اخلالگران جدا است/ انتقاد از شیوه اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین

به گزارش الف به نقل از اداره کل روابط عمومی قوه قضائیه، حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی در جلسه شورای عالی قوه قضاییه با اشاره به حوادث پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت در کشور، تصریح کرد: روز گذشته، مقام معظم رهبری به صورت جامع به این موضوع اشاره فرمودند و ما هم از عنایات ایشان کمال سپاس را داریم.

رئیس قوه قضاییه ادامه داد: اصل این طرح، مبنای کاملا قانونی دارد و در قانون برنامه ششم توسعه و همچنین سیاستهای کلی نظام مصوب مجمع تشخیص مصلحت نظام بر آن تاکید شده است. البته این طرح باید در ۵ سال گذشته به صورت متناوب توسط دولت انجام می شد. بر همین اساس طرحی را دولت پیشنهاد کرد که بحثهای کارشناسی مختلفی درباره آن مطرح بود و نهایتا تصمیم بر این شد که اقداماتی طبق پیشنهاد و طرح دولت انجام شود.

رئیسی با بیان اینکه اصل طرح، قانونی است اما نحوه و شیوه اجرای آن بحث دیگری است، افزود: از مقدمات ضروری اجرای این طرح، اقناع افکار عمومی و اجماع نخبگانی است و هر چه بیشتر باید ابعاد این طرح تبیین شود. در خصوص چنین طرحی طبعا نمایندگان، نخبگان، صاحبنظران و عموم مردم باید در جریان ابعاد گوناگون آن باشند.

رئیس قوه قضاییه ضمن انتقاد از شیوه اجرای طرح، نگرانی مردم را ناشی از عدم اقناع افکار عمومی دانست و اظهار کرد: ضرورت داشت افکار عمومی در این زمینه روشن شود. امروز هم ضرورت جدی وجود دارد که رسانه ها، اقتصاددانان، وزرای مربوطه، مسئولان اجرایی و مسئولان مطلع، از هر طریق ممکن ابعاد طرح را برای مردم تبیین کنند زیرا یکی از جلوه های مهم شفاف سازی همین است.

رئیسی با بیان اینکه مردم عزیز ما از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی هر زمان نسبت به موضوعی قانع شده اند با تصمیمات نظام همراهی و همدلی کرده اند، خاطرنشان کرد: در این قضیه هم تردید نداریم که در صورت اقناع افکار عمومی، همراهی مردم حاصل می شود.

رئیس قوه قضاییه در ادامه با تاکید بر اینکه صف مردم از صف اشرار و اخلالگران در امنیت جدا است، تصریح کرد: تخریب اموال عمومی و خصوصی، آتش زدن بانک ها و اماکن مختلف، آسیب رساندن به آرامش روانی مردم و لرزاندن دل زنان و کودکان با هر نیت و هدفی، مجازات سختی را به دنبال خواهد داشت.

رئیسی افزود: کسانی هم که از بیرون مرزها اقدام به تحریک افراد می کنند، نه از سستی بنیاد خود اطلاع دارند و نه از استحکام نظام جمهوری اسلامی.

رئیس قوه قضاییه به مسئولان و قضات دستگاه قضایی نیز دستور داد که همراه با مردم و نیروهای انتظامی و امنیتی تلاش کنند مطلقا به کسب و کار، زندگی و خانه مردم آسیبی وارد نشود و مردم از تعرض مصون بمانند.

رئیسی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر جلوگیری از افزایش قیمت کالاها و خدمات به بهانه افزایش قیمت بنزین تاکید کرد: قوه قضاییه نیز وظیفه نظارتی خود را در این زمینه دنبال می کند و امیدواریم همه مردم از مواهب این طرح به نحوی که اعلام شده است، بهره مند شوند.

رئیس قوه قضاییه ابراز امیدواری کرد که با درایت، صبوری، پشتکار و اقدام و عمل، نگرانی مردم رفع شود، دشمنان ناامید شوند و به عدالت اجتماعی نزدیکتر شویم.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۱۷۸۹۹۷۱۳:۲۹:۵۵ ۱۳۹۸/۸/۲۷
ساعت 12 شب بنزین گران کنید درست میشه !
ناشناس۱۱۷۹۰۰۴۱۳:۳۰:۵۶ ۱۳۹۸/۸/۲۷
آقایان با سریال اشتباهات کشور رو بهم ریختن 1- دادن شعار تحریم های بی اثر است 2- توجه نکردن به معیشت مردم 3-عدم مبارزه با فساد گسترده 4-تصمیمات یک شبه و غافلگیر کننده در اقتصاد 5-گسترش مالیات ها 6-برخورد.. با معترضین ( .. ) 7-عصبی کردن مردم با قطع اینترنت و بهم زدن کسب و کارهای نو پا اینترنتی
ناشناس۱۱۷۹۰۰۹۱۳:۳۲:۰۹ ۱۳۹۸/۸/۲۷
هر کاری دلتون میخواد بکنید. فقط اینترنت را باز کنید. دو روزه زندگیمون را فلج کردید. تو را خدا باز کنید. داریم نابود میشیم.
ناشناس۱۱۷۹۰۸۲۱۳:۴۳:۱۵ ۱۳۹۸/۸/۲۷
اصل طرح قانونی نیست چون نمایندگان مجلس آنرا تصویب نکرده اند رئیس مجلس آنرا تصویب کرده! شما اینگونه بر قانون نظارت می کنید!؟
سان۱۱۸۰۰۳۹۱۷:۰۰:۴۹ ۱۳۹۸/۸/۲۷
درست متن رو نخوندی، میگه اصل اجرای طرح افزایش قیمت بنزین، بر اساس قانون مصوب مجلس یعنی قانون برنامه پنجساله و سیاستهای کلی مصوب مجمع تشخیص بوده.
ناشناس۱۱۷۹۰۹۷۱۳:۴۴:۵۵ ۱۳۹۸/۸/۲۷
وقتی شما با... برخورد می کنید آنها هم با این کار یکباره و اعلام نشده حواس ها را پرت کردن از کارهای خوب شما در برخوردها با فاسدین ولی شما نباید عقب نشینی کنید
ناشناس۱۱۷۹۱۱۲۱۳:۴۶:۵۳ ۱۳۹۸/۸/۲۷
مگر نشنیده بودی اگر با برادرم برخورد کنید با اتش بازی کردین؟
ناشناس۱۱۷۹۱۱۴۱۳:۴۷:۰۶ ۱۳۹۸/۸/۲۷
.قطع کردن اینترنت خیلی ها را که از نت برای کسب درآمد استفاده می کنند بیچاره کرده است...مسعولین پاسخگو باشید
حاجی۱۱۷۹۱۴۳۱۳:۵۰:۴۳ ۱۳۹۸/۸/۲۷
حاجی چه انتقادی؟ اگه انتقاد داشتی چرا تو جلسه سران قوا تاییدش کردی؟
ناشناس۱۱۸۰۰۸۰۱۷:۰۸:۵۱ ۱۳۹۸/۸/۲۷
مستر امضا شده ولی نحوه اجرا و زمانش دست دولت بوده و آن هم بدون اطلاع قبلی اجرا کرده
ناشناس۱۱۷۹۱۸۹۱۳:۵۹:۲۲ ۱۳۹۸/۸/۲۷
خودتان امضا کردید ، دادمان را به کجا ببریم
Kardarblash۱۱۷۹۳۰۵۱۴:۲۰:۵۸ ۱۳۹۸/۸/۲۷
سلام و صلوات خداوند بر سید ابراهیم رئیسی اصلاح قیمت‌های نسبی به نفع انرژی (و حامل‌های انرژی) و هم‌زمان کاستن از تمرکز بار تشکیلات برنامه و بودجه بخش عمومی اقتصاد از طریق افزایش سهم پرداخت‌های انتقالی (البته، بدون تبعیض - حتی بین فقیر و غنی - و دقیقاً علی‌السویه) یگانه راهکار بی‌بدیل هدایت اقتصاد ایران به سمت سعادت دنیا و آخرت مردم می‌باشد.
ناشناس۱۱۷۹۵۲۴۱۵:۰۴:۴۳ ۱۳۹۸/۸/۲۷
قطع اینترنت حق الناس است تعطیلی کسب و کار مردم در اینستاگرام و اینترنت ایمیل و واتس آپ حق الناس است
saeid۱۱۷۹۶۸۵۱۵:۳۶:۰۶ ۱۳۹۸/۸/۲۷
اگر سبد خانوار را در همه چیزهای مصرفی واقعا ملاحظه میکردیدمتوجه میشدید که با گران کردن 300درصدی بنزین چه اتفاق افتاده است کالاها از دیروز حداقل 30 درصد گران شده اند ناظرین و مقامات کجا بودند و هستند و آیا توانسته اند با کلمات .. از فقر رو به افزایش عامه مردم جلوگیری نمایند؟؟
م فلاح۱۱۷۹۷۵۶۱۵:۵۵:۳۰ ۱۳۹۸/۸/۲۷
لطفا قیمت خودرو و مسکن و طلا و سکه وارز رو با مراقبت و دقت نظری که مقام معظم رهبری فرمودند در راستای فشار حداقلی به مردم و برخلاف خواسته سیاست تحریم امریکا که خواستار فشار حداکثری به مردم و اقشار متوسط جامعه ایران هست برگردونید به سال ۹۶. اگر دولت مراقب ملت بود آقای رییسی عزیز که تورم چند صد درصدی رو سی درصد اعلام نمیکرد و حقوق ها رو براساس قانون به اندازه تورم افزایش می داد نه ده درصد
ناشناس۱۱۷۹۸۸۱۱۶:۱۹:۳۶ ۱۳۹۸/۸/۲۷
هر اقدام قانونی ضرورتا اقدام درستی نیست. وگرنه مجلس می تونه قانونی تصویب کنه بنزین بشه ده هزار تومن و این قانون اجرا بشه. اما آیا در اون شرایط، این اقدام قانونی کار درستی هست؟
سجاد۱۱۷۹۹۲۵۱۶:۲۸:۳۶ ۱۳۹۸/۸/۲۷
حاج آقا، ما ز یاران چشم یاری داشتیم
ناشناس۱۱۷۹۹۷۸۱۶:۴۴:۰۳ ۱۳۹۸/۸/۲۷
وضعیت کنونی جامعه نتیجه عمل اشتباه مسئولینه حالا آیا اونها محاکمه میشن ؟؟؟چند خانواده تو این اوضاع بدبخت شدن مالشون جون عزیزانشون رو از دست دادن کی پاسخگوست
ناشناس۱۱۸۰۰۲۲۱۶:۵۷:۴۷ ۱۳۹۸/۸/۲۷
بعنوان رییس قوه قضاییه و نیز بعنوان یک حقوقدان با سابقه ،آیا فکر نمیکنید این مصوبه جلسه سران قوا در تضاد آشکار با قانون اساسی است و هیچ مشروعیتی در قانون اساسی برای این جلسه ذکر نشده است ؟
ناشناس۱۱۸۰۲۲۴۱۷:۴۱:۰۱ ۱۳۹۸/۸/۲۷
حالا خوبه حداقل به صف مردم اشاره دارید و همه رو اشرار و منافق نمی شناسید هر چند خود این وضعیت هم گویای خطای مسئولان .. ماست چرا که ..
محمد۱۱۸۰۴۳۰۱۸:۲۰:۵۴ ۱۳۹۸/۸/۲۷
آخرش ما نفهمیدیم انتقاد دارید یا مواهب طرح رو می بینید یا اصلا چرا امضاء کردید این طرح رو؟؟!!
یاسر۱۱۸۰۴۳۸۱۸:۲۲:۳۹ ۱۳۹۸/۸/۲۷
خودشون میدونن کار اشتباهی هست ولی بازم پافشاری میکنن. با کدوم قانون مصوبه تصویب کردید؟ نماینده مجلس نقش .. تو این مملکت داره نماینده مجلس خیلی باید ..
حیدر۱۱۸۰۴۶۷۱۸:۲۸:۵۴ ۱۳۹۸/۸/۲۷
دکتر روحانی رییس احتمالا به خاطر ناراحتی از ..،.. با اعلام بی موقع مصوبه قیمت بنزین کشور را به التهاب کشید. جناب روحانی مگر اردوغان هشدار نداد که اعتراضات عراق را می خواهند در ایران به راه بیندازند؟ چرا وضعیت کشور و منطقه را نادیده گرفته اید؟
ناشناس۱۱۸۰۵۶۲۱۸:۴۷:۴۲ ۱۳۹۸/۸/۲۷
.. آقای رییسی .. زن و بچه ما در عذاب هستند جانباز ۲۰درصدم ششصد هزار تومان کمک معیشت از ارتش میداند به ما مثل .. امثال کردن هفتصدو پنجاه ،کی اهمیت میده ..
دلارام۱۱۸۰۵۸۱۱۸:۵۰:۴۳ ۱۳۹۸/۸/۲۷
طبق قانون تصویب کرده نحوه اطلاع رسانی وظیفه حسن... بوده
سلطانی۱۱۸۰۶۲۹۱۹:۰۴:۳۱ ۱۳۹۸/۸/۲۷
حکایت این مملکت تا بوده همین بوده .. توی خبرها بود که این طرح با هماهنگی رئسای سه قوه تایید و اجرایی شده است پس هر کدام از این رئسا اگر انتقادی به این طرح داشتن نباید تاییدش میکردن ..
ناشناس۱۱۸۰۶۳۹۱۹:۰۶:۱۹ ۱۳۹۸/۸/۲۷
صف اعتراض کجاست اونوقت؟
آرش۱۱۸۰۶۵۵۱۹:۰۹:۰۷ ۱۳۹۸/۸/۲۷
میشه بگید تعریف شما از مردم چیه ؟
ناشناس۱۱۸۰۹۲۴۲۰:۳۱:۰۰ ۱۳۹۸/۸/۲۷
بايد مثل امام خميني شجاع باشيد و پاي كاري كه صحيح و درست و منطقي هم بوده به ايستيد سررشته نداشتن و يا طرح سوال در ارتباط با مديريت اجراي مصوبه وووو نميتواند كاري شايسته باشد . مصوبه و عملي بر اساس عقل و منطق و براي جلوگيري از قاچاق و فهم شرايط تحريمي و اقتصاد مقاومتي توسط سران سه قوه كشور و با تاييد رهبري معظم كه مشخص و مسلم است براى مصالح ملي و عمومي كشور و در دراز مدت به نفع اقتصاد ملي انجام شده و همه بايد پاي آن به ايستند و كمك كنند ، و به مردم نيز تفهيم شود كه تا آنجا كه بشود به آنهاكمك خواهد شد .
ناشناس۱۱۸۱۱۳۹۲۱:۴۳:۵۵ ۱۳۹۸/۸/۲۷
آقای رئیسی با قطع اینترنت هم خسارت مالی به من و امثال من زدین هم از نظر روحی و عصبی بهم ریخته شدیم من کاملا قانونی تقاضای رسیدگی و پرداخت خسارت وارده هستم باید به کجا شکایت کنم..؟ من به ۱۹۵ به شرکت زیرساخت خبرگزاری الف زنگ زدم و خواستار رسیدگی شدم الان از شما میخواهم بفرمایید خسارت وارده از چه طریق قابل پیگیریه؟

پربحث‌های دیروز

 1. وعده سربسته روحاني درباره گشايش اقتصادي/ گرهي گشوده مي شود؟!

 2. دستورالعمل اخذ مالیات بر خانه‌های خالی یکماهه تدوین می شود + جزئیات

 3. خبر خوش واعظی درباره پایان تحریم ها و سیگنال مثبت کشورهای اروپایی و آسیایی

 4. گوژپشت نوتردام، زيباترين زن پاريس و دشنه ظريف عروس خاورميانه

 5. حكايت ناقلان خاموش؛ هزینه تست کرونا با جیب مردم نمی‌خواند

 6. نماینده مجلس: دولت از عمل به قانون اساسی تخطی کرده است/" آخوندی" باید بازخواست شود

 7. جدیدترین خبر از تبدیل ریال به تومان/ ۲.۵ میلیارد دلار ارز برگشت

 8. نوبخت: ما ارز خودمان را فروختیم، اگر بانک مرکزی نگه داشته عرضه کند / افزایش قیمت ها را به فروش ارز صندوق ربط ندهید

 9. وزارت دفاع روسیه: به هرگونه حمله موشکی، پاسخ اتمی خواهیم داد

 10. پیشنهاد معنادار حسام الدین آشنا به مردم: برای هر تصمیم اقتصادی یک هفته صبر کنید

 11. گمانه زنی‌ها از "گشایش اقتصادی" رئیس جمهور/ پای عرضه اوراق سلف نفتی در میان است؟

 12. تل آویو و انفجار بیروت؛ دلیل خشم اسرائیلی‌ها از اظهارات ترامپ چیست؟

 13. ماه‌چهره خلیلی درگذشت

 14. نخستین تظاهرات ضددولتی پس از انفجار بیروت/ معترضان و نیروهای امنیتی زخمی شدند

 15. نصرالله: انفجار بیروت ربطی به حزب‌الله ندارد؛ عوامل حادثه جدای از وابستگی سیاسی و مذهبی، محاکمه شوند

 16. افزایش آمار کشته‌های انفجار بیروت به ۱۴۵ تن/ ماکرون: کمک‌ها به دست‌های فاسد نخواهد رسید

 17. نظرات برگزیده مخاطبین الف: تهیه مسکن وظیفه نماینده است و تا این کار نشود درکی از زجر مردم ندارد/ وقتی از مردم مالیات می گیرید آنها تعیین می‌کنند صرف چه می‌شود/ کرونا را نباید سیاسی کرد

 18. پیامکی عجیب از واشنگتن به ایران و روسیه؛ اطلاعات بدهید، پول بگیرید!

 19. حادثه رانندگی برای مجری ورزشی تلویزیون/ عکس

پربحث‌های هفته

 1. با فتح کجا جنگ برای ما تمام می‌شود؟

 2. ماجرای یک قاضی که علیه خودش حکم صادر کرد

 3. خانه‌های خالی در محاصره مالیاتی / سامانه ملی املاک را دریابید!

 4. وعده سربسته روحاني درباره گشايش اقتصادي/ گرهي گشوده مي شود؟!

 5. دستورالعمل اخذ مالیات بر خانه‌های خالی یکماهه تدوین می شود + جزئیات

 6. وقوع انفجار مهیب در بندر بیروت لبنان با صدها کشته و هزاران زخمی + فیلم | پیام همدردی کشورهای مسلمان با لبنان

 7. نمایندگانی که خانه سازمانی ۳۸۰ متری مجلس را از آنِ خود کردند!

 8. شايعات مربوط به آذری جهرمی به روایت روزنامه اصلاح‌طلب/ مانور تجمل در خاطرات آیت‌الله هاشمی/ احمدی‌نژاد، مهره سوخته عرصه سیاست/وزارت اطلاعات: فساد بشدت امنیت ملی را تهدید می‌کند

 9. خداحافظی دکتر احمد توکلی از صاحب‌ ‌امتیازی الف

 10. ترامپ بازنده انتخابات رياست جمهوری می‌شود؟

 11. درخواست قالیباف برای تعویق کنکور/توکلی: مردم اشکنه هم نمی‌توانند بخورند/رویای ریاست جمهوری؛ از جهانگیری و لاریجانی تا سیدحسن خمینی

 12. پاساژگردها معترض برگزاری محرم

 13. رئیس‌جمهور دستکم موافقان سیاسی خود را تحمل کند!

 14. پشت پرده تجمع طالبان در تهران/احتمال خط خوردن لاریجانی و ناطق نوری از فهرست اصلاح‌طلبان/وضعیت وخیم بیماران کرونایی در پایتخت/تابلویی از تصویر رهبری که به قالیباف هدیه داده شد

 15. آیا تعویق کنکور سراسری امکان‌پذیر است؟

 16. جهانگیری: مخالف کالابرگ هستیم

 17. تحریف در روایت تاریخی مشروطه

 18. چرا آمریکا "تیک‌تاک" را فیلتر می‌کند؟

 19. تصویری کمتر دیده شده از رهبر انقلاب

 20. خبر خوش واعظی درباره پایان تحریم ها و سیگنال مثبت کشورهای اروپایی و آسیایی

 21. روحانی: هدف دشمنان ایجاد هیجان‌زدگی و بی‌برنامه‌گی در مدیریت کشور است

 22. پایانی بر یک مجادله درباره عزاداری محرم امسال

 23. روحانی: با وجود جنگ اقتصادی، دولت کشور را مدیریت کرده/ از تعطیل شدن تولید و تشدید بیکاری جلوگیری کرده‌ایم

 24. توکلی: برخی دولتمردان مشکل معیشتی ندارند/ کوپن بدتر از نابودی پول ملی نیست

 25. واقفین دماوند و جنگل‌های هیرکانی چه کسانی هستند؟

ابر آروان

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. وعده سربسته روحاني درباره گشايش اقتصادي/ گرهي گشوده مي شود؟!

  2. نمایندگانی که خانه سازمانی ۳۸۰ متری مجلس را از آنِ خود کردند!

  3. شايعات مربوط به آذری جهرمی به روایت روزنامه اصلاح‌طلب/ مانور تجمل در خاطرات آیت‌الله هاشمی/ احمدی‌نژاد، مهره سوخته عرصه سیاست/وزارت اطلاعات: فساد بشدت امنیت ملی را تهدید می‌کند

  4. خداحافظی دکتر احمد توکلی از صاحب‌ ‌امتیازی الف

  5. درخواست قالیباف برای تعویق کنکور/توکلی: مردم اشکنه هم نمی‌توانند بخورند/رویای ریاست جمهوری؛ از جهانگیری و لاریجانی تا سیدحسن خمینی

  6. رئیس‌جمهور دستکم موافقان سیاسی خود را تحمل کند!

  7. پشت پرده تجمع طالبان در تهران/احتمال خط خوردن لاریجانی و ناطق نوری از فهرست اصلاح‌طلبان/وضعیت وخیم بیماران کرونایی در پایتخت/تابلویی از تصویر رهبری که به قالیباف هدیه داده شد

  8. تحریف در روایت تاریخی مشروطه

  9. خبر خوش واعظی درباره پایان تحریم ها و سیگنال مثبت کشورهای اروپایی و آسیایی

  10. گوژپشت نوتردام، زيباترين زن پاريس و دشنه ظريف عروس خاورميانه

  11. قالیباف: تعویق زمان کنکور ضروری است/ دوره پیگیری مشکلات اقتصادی آغاز شده/ سلامت دانش آموزان، خط قرمز است

  12. متن شکایت جمعی از نمایندگان مجلس از وزیر نفت به رؤسای سه قوه

  13. واکنش روحانی به شایعه تلاش برای زمین زدن دولت/انتقاد تند زیباکلام از اصلاح‌طلبان/ میزان صداقت بی‌بی‌سی/ کدام مناطق تهران بیشترین آمار ابتلا و فوتی کرونا را دارند؟

  14. رمزگشایی از مزرعه موشکی سپاه + تصاویر

  15. رانت ارز ۴۲۰۰ تومانی به جیب چه کسانی می‌رود؟!

  16. روحانی: تا روزی که صندوق رای و انتخابات هست، جمهوری اسلامی ایران با همین قدرت می ماند

  17. افکار عمومی در انتظار مصوبه مجلس در طرح شفافیت آرای نمایندگان

  18. نماینده مجلس: دولت از عمل به قانون اساسی تخطی کرده است/" آخوندی" باید بازخواست شود

  19. توضیح حناچی درباره عدم حضورش در جلسات هیات دولت/ ادبیات تند و طلبکارانه را نمی‌پسندم

  20. پیشنهاد معنادار حسام الدین آشنا به مردم: برای هر تصمیم اقتصادی یک هفته صبر کنید

  21. ریچارد گلدبرگ کیست و چرا ایران او را تحریم کرد؟ + تصاویر

  22. وزیر اطلاعات: دشمنان باور نمی‌کنند شارمهد در داخل ایران دستگیر شده باشد

  23. سرکرده یک گروه تروریستی مستقر در آمریکا در دستان وزارت اطلاعات+فیلم

  24. برایان هوک از سمتش استعفا می‌کند

  25. نامه وزیر بهداشت درباره کرونا به رهبر انقلاب/ تحلیل جهانگیری از بازار بورس/ فرار داماد وزیر سابق با پاسپورت دیگری/ سلیمی نمین: اصلاح‌طلبان باید عناصر تندرویی مثل تاجزاده را مهار کنند

  آخرین عناوین