سهمیه‌بندی بنزین آغاز شد/ بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان، بنزین آزاد ۳۰۰۰ تومان

گروه اقتصادی الف،   3980824001 ۴۵۰ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲۲۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

بنابر اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، از ساعت صفر روز ۲۴ ماه آبان سهمیه بندی بنزین برای تمام وسایل نقلیه بنزین سوز آغاز شد.

سهمیه‌بندی بنزین آغاز شد/ بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان، بنزین آزاد ۳۰۰۰ تومان

به گزارش الف، شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران با صدور اطلاعیه ای طرح مدیریت مصرف سوخت را اجرایی کرد.

متن این اطلاعیه به قرار زیر است:

بسمه تعالی

اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران

" سهمیه بندی سوخت"

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران به اطلاع عموم هموطنان عزیز می رساند که براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران محترم سه قوه ، از ساعت صفر روز ۲۴ ماه آبان سهمیه بندی بنزین برای تمام وسایل نقلیه بنزین سوز به ترتیب بیان شده در این اطلاعیه انجام می شود.

۱- میزان سهمیه بنزین هر نوع خودرو به ترتیب زیر است:

جدول تیپ خودروهای مشمول سهمیه

۲- قیمت بنزین معمولی سهمیه ای از قرار هر لیتر ۱۵۰۰ تومان خواهد بود .

- قیمت بنزین معمولی غیر سهمیه ای از قرار هر لیتر ۳۰۰۰ تومان خواهد بود .

- قیمت بنزین سوپر از قرار هر لیتر ۳۵۰۰ تومان خواهد بود .

۳- از ساعت صفر روز ۲۴ سهمیه کامل ماه آبان سال ۱۳۹۸ همه خودروها به کارت سوخت شخصی آن ها واریز شده و سهمیه خودروهای شخصی به مدت ۶ ماه قابل ذخیره است . استفاده از سهمیه سوخت صرفا با استفاده از کارت هوشمند سوخت شخصی میسر خواهد بود .

۴- کسانی که تاکنون به هر علت کارت سوخت شخصی خود را دریافت نکرده اند ، از ساعت اجرای طرح، سهمیه سوخت ایشان محفوظ است و از این بابت هیچ نگرانی نداشته باشند .

افرادی که کارت سوخت ندارند ، شامل کسانی که تاکنون درخواست المثنی نداده اند ، کسانی که درخواست داده و هنوز کارت سوخت خود را دریافت نکرده اند و همچنین کسانی که کارت سوخت برایشان صادر شده ولی در باجه معطله شرکت ملی پست است ، سهمیه همه آنها از همین امروز محفوظ و ذخیره خواهد شد.

۵- نرخ CNG‌ بدون تغییر خواهد بود .

۶- برای مسافربرهای بر پایه اینترنت ( اسنپ و تپ سی) مشروط برآن که نرخ های خود را از مقادیر مصوب ، به تشخیص وزارت کشور تغییر ندهند ، اعتبار معادل سهمیه مصوب تعلق خواهد گرفت . برای تامین سوخت خودروهای مسافر برخطی و بین شهری ، آژانس های مسافربری و آموزشگاه های رانندگی تمهیدات لازم اتخاذگردیده است که متعاقبا اعلام خواهد شد.

۷- به منظور رفاه حال دارندگان خودروها با اولویت وانت بارها مقررگردید وزارت نفت و سازمان برنامه و بودجه کشور ظرف مدت یک ماه ضوابط تشویقی برای توسعه مصرف CNG‌ در خودروها را تنظیم و به تصویب شورای اقتصاد برسانند .

۸- همچنین به خودروهای همه دستگاه های اجرایی دولتی موضوع ماده ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری ، سهمیه بنزین تعلق نمی گیرد و این خودروها باید با قیمت هر لیتر ۳۰۰۰ تومان نسبت به دریافت بنزین اقدام کنند .

۹- قیمت نفت گاز با کارت سوخت جایگاه دار بدون تغییرخواهد بود.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۱۶۸۳۰۸۰۰:۱۴:۳۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
تورمش رو هم اعلام می کردید! عجب اقدام بخردانه ای، چقدر به هنگام!
ناشناس۱۱۶۸۵۰۸۰۱:۲۲:۵۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
نمی توانید کشور داری کنید استعفا میدادید
ناشناس۱۱۶۸۷۳۷۰۴:۱۱:۲۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
قفل در باک تعداد موجود است.......شیلنگ اعلا برای بنزین کشیدن با تخفیف ویژه.........بنزین سوپر تو بطری خانواده زیر قیمت....بدو بدو اتیش زدم به مالم
ناشناس۱۱۶۸۹۶۹۰۸:۳۸:۰۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بسیار عالی کاری که از اول باید انجام می گرفت باید بنزین آزاد لیتری 5000 بشود.
ناشناس۱۱۶۹۳۰۹۱۰:۵۶:۴۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
روحانی مصوبه مجلس را اجرا کرده است. با توجه به شرایط کشور چاره ای جز گران کردن بنزین نبود. روحانی همه تلاشش را کرد تا برجام پایدار و تحریم ها کم شده و جلوی گرانی ها گرفته شود. آنهایی که در برجام کارشکنی کردند باید جوابگو باشند.
ناشناس۱۱۶۹۳۲۳۱۰:۵۹:۴۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
نه عزیز من بنزین ده تومن میزنم ولی نمیخوام پراید لگن هم استفاده کنم باز کنید مرزهای کشور رو من با همین پول پراید یه ماشین خارجی بگیرم دولت هم میخواد از ..،.. هم از .. یه کی هم مثل تو ادا روشن فکر هارو در میاره .
ناشناس۱۱۶۹۳۲۸۱۱:۰۰:۴۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
امضا جایگاه دار فروشنده بنزین قاچاق
ناشناس۱۱۶۹۳۴۶۱۱:۰۶:۲۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
همه میان اینجا غر میزنین بعد فردا توی صف بنزین سر بیشتر بنزین زدن با هم رقابت میکنید !
ناشناس۱۱۶۹۳۴۷۱۱:۰۶:۵۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
چرا بجای افزایش قیمت بنزین از نهادهای فوق میلیاردر به دولت کمک نمیشه ؟ پس کی میخان این نهادهای عریض وطویل بدرد مردم بخورند
ناشناس۱۱۶۹۳۵۸۱۱:۱۰:۴۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
معذرت میخوام ، فقط میشه گفت خیلی هنر می کنید عرضه فروش نفت رو ندارید ، برای تامین هزینه های خودتون دوباره جیب ملت رو خالی می کنید ، بیچاره ملت ، شما که نمی تونید حتی به همسایه هاتون نفت بدید ، و صادرات داشته باشید
ناشناس۱۱۶۹۳۵۹۱۱:۱۰:۵۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
صبر کن و اثرات تورمی اش را یکم احساس کن بعد دستور بده
عباس۱۱۶۹۳۷۳۱۱:۱۷:۲۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
سهمیه بندی بنزین کار کاملا درستی است ولی قیمت سهمیه نباید گران می شد تا بهانه ای برای افزایش کرایه  ها ایجاد نشود ولی در عوض بنزین آزاد باید حداقل ۵۰۰۰ تومان می شد در ضمن افزایش میزان یارانه ها کاملا اشتباه است و فقط برای مستمندان واقعی باید به شدت زیاد می شد، بایستی با درآمد حاصله برنج و روغن و اقلام اصلی و ضروری مردم ارزان می شد
ناشناس۱۱۶۹۳۸۳۱۱:۲۰:۱۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
روحانی درست می گوید و درست عمل می کند. همیشه
ناشناس۱۱۶۹۳۹۰۱۱:۲۴:۴۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
کدوم عقل سلیمی می گوید که بنزین در این مملکت باید از آب ارزانتر باشد؟؟ کمتر مسافرت بروید. هر پنجشنبه سر ماشین رو کج نکنید بروید شمال.
ناشناس۱۱۶۹۴۲۸۱۱:۴۰:۵۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
پاسخ به ناشناس 10:56 به قول خود جان کری اگر برجام نبود دیوار تحریم های ضد ایرانی فرو ریخته بود.
ناشناس۱۱۶۹۴۴۳۱۱:۴۵:۱۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
عمده مشکلات کشور ناشی از تحریم ها است.
ناشناس۱۱۶۹۴۹۴۱۲:۰۴:۳۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
هنوز هم حل نشده باید قیمت غیر سهمیه ای مطابق قیمت جهانی می شد سهمیه هم اسمش روشه _سهمیه _ که مصرف کنترل بشه نه اینکه برای 500و 600 کیلومتر در هر ماه سهمیه بدن این که دیگه اسمش سهمیه نیست سهمیه باید 10 لیترو 15 لیتر در ماه بشه مردیم از آلودگی هوا و ترافیک و دور دور ها با بنزین مفت
ناشناس۱۱۶۹۷۷۳۱۴:۰۷:۳۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
ناشناس۱۱۶۹۳۴۷ عزیز بنزین را گران کرده اند تا پول آنرا بدهند به همان .. های فوق میلیاردر
ناشناس۱۱۷۰۰۴۲۱۶:۲۱:۱۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
عمده مشکلات کشور ناشی از سوء مدیریت دولته و به تحریم ها و عوامل خارجی مربوط نیست.
ناشناس۱۱۷۰۰۴۵۱۶:۲۲:۲۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
متاسفانه روحانی نه درست می گوید و نه درست عمل می کند و با افزایش نرخ بنزین تورم تشدید خواهد شد.
ناشناس۱۱۶۸۹۸۷۰۸:۴۸:۱۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
جالب هست کسانی که ماشین ندارند و بخواهند چیزی بخرند. و اسنپ بگیرند باید 50 تا 300 درصد گرانتر پرداخت کنند! تمام کالا ها پول حمل شان حداقل 50 درصد گرانتر خواهد شد!
ناشناس۱۱۶۹۳۲۱۱۰:۵۸:۴۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
تاکسی های اینترنتی سهمیه بنزین دریافت می کنند. اسنپ و تیپسی گفتند که نرخ ها را افزایش نمی دهند.
ناشناس۱۱۶۹۴۴۵۱۱:۴۶:۴۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
چون از قبل کلي افزايش دادند ديگه جا نداره ببره بالا. دو تا کوچه بالاتر رو ميزنه 6 ت
سعید۱۱۶۹۴۴۴۱۱:۴۶:۱۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
برعکس کشور داری درست ایجاب میکند به قیمت جهانی فروخته شود مفت فروشی بنزین (اموال عمومی ) به هیج وجه در سالهای گذشته درست نبوده و دود حاصله از سوختن ان مردم و اقتصاد را بیمار کرده است این کار ده ها حسن دارد .مدیریت مصرف _آلودگی کمتر _ترافیک کمتر _عدم تحمیل هزینه پر مصرف ها بر دوش کسانی که هرگز خود رو نداشته و ندارند ولی کاش قیمت غیر سهمیه ای مطابق فوب خلیج فارس می شد 60 لیتر هم بعنوان سهمیه زیاد است منتهی 500و 600 کیلومتر ؟؟؟یک شهروند عادی برای چی باید ماهی 500و 600 کیلومتر رانندگی داشته باشد ؟؟؟
حمید۱۱۷۰۴۸۱۱۹:۳۶:۰۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
تجربه قبلی کافی نبود؟ از اون حسن های قبلی چنتا باقی مونده؟ چرا چیزی که جواب نمیده رو دوباره امتحان میکنید؟ چند وقت دیگه تورم ناشی از این گرونی مصرف رو پوشش میده دوباره خیابونها شلوغ و بدبخت مردمی که درآمد کم دارن یا درآمدشون ثابته اونی که شغلش آزاده پول بنزینشو میزنه روی کالاش. دوما بنزین با استاندار پایین رو اگه به مردم نفروشین به کیا میخواین بفروشین؟ به افغانستان؟ پاکستان؟
ناشناس۱۱۷۰۹۰۹۲۳:۲۱:۳۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
چه ربطی داره کار کج و غلط مشخصه و اونم بنزین مفت دادن به مردمه که اسمش عدالت نیست کج راهه هست بنزین قیمت داره باید به قیمت فرخته بشه کمک های اجتماعی هم سر جاشه مسایل رو با هم قاطی نکنیم
ناشناس۱۱۷۰۵۱۳۱۹:۵۱:۲۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
همین الان مردم با مشکل بیکاری روبرو هستند و جرایم رو به افزایش ناشی از همین مورد است ، آیا عقلانی است به بهانه نبودن بودجه جرایم را در جامعه افزایش دهیم. ،خودرو برای آقای نوبخت کالای لوکس است برای مردم بیکار شده، در نتیجه توقف تولید کارخانه ها توسط دولت ناتوان و مدیرنماهای .. و رانت خور وارداتی چی دلال پرور خودرو ابزار زندگی که نه ،وسیله زنده ماندن و تنازع بقا شده ..بجای گران کردن بنزین با ضرب الاجل اموال چهار دهه مسئولان کشور را شبیه برخی کشورهای عربی ارزیابی و مفسدان خاین را دستگیر و بودجه چندین سال کشور را از این اموال فساد و باستی هیلز ساز و باستی هیلز نشین در می‌آوردید نه اینکه به مردم بدبخت ..زور بیاورید
ناشناس۱۱۷۱۲۱۶۰۷:۴۱:۰۰ ۱۳۹۸/۸/۲۵
من نمیدونم این چه دیدگاهی هست که یعده میگن بنزین توایران ارزانه وباید به قیمت جهانی عرضه بشه؟یعنی حقوق ودرآمد مابراساس دستمزدجهانیه که شمابنزین روبادلارمیسنجین؟یعنی واقعا درک اینموضوع اونقدر سخته که باتوجه به دستمزد توایران بنزین واسه مردم ازتمام دنیاگرونتره
ناشناس۱۱۷۱۲۳۵۰۷:۵۱:۰۵ ۱۳۹۸/۸/۲۵
تجربه این همه سال نمی گوید حقوق ها هم جهانی باشد؟ قوانین هم مثل همه جای دنیا باشد؟وقتی ارزش دلار را بالا می برند قیمتها هم باید بالا برود چرا در این سالها یک بار ارزش پول ملی ثابت نماند چه بدسد به اینکه بالاهم برود؟
ناشناس۱۱۷۳۸۶۶۰۸:۱۸:۳۲ ۱۳۹۸/۸/۲۶
شما حقوقها را به فوب خلیج فارس هم به مردم بده قیمت بنزین به فوب خلیج فارس بگیر!
ناشناس۱۱۶۹۷۶۴۱۴:۰۳:۵۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
الان همه این پولها رو میریزن توی یک صندوق جدید اونوقت چند ماه بعد یهو میگن صندوق گم شد ، مثل صندوق ذخیره بازنشستگان و فرهنگیان که خرج سریال سازی و حقوق سلبریتی های کانادانشین شد .
ناشناس۱۱۷۰۵۶۱۲۰:۱۴:۰۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بابا خودتون رای دادید و الان هم وسط جنگ با امریکا و عربستان و امارات و اسرائیل و..هستیم وسط جنگ که نمیشه جا زد باید کمک کرد برای پیروزی الان هم تحریم کامل نفتی هستیم قیمت بنزین باید بره بالای 10 هزار تومن که به دولت کمک بشه بتونه مبارزه کنه با دشمنان نفت دیگه تموم شده چرا وضع را درک نمی کنید؟ وقتی نفت نیست هزینه اداره کشور با مردم هست مردم باید مالیات و هزینه بیشتر بپردازند خود ما باید به دولت بگیم بنزین را ببر بالای 20 هزار و 30 هزار که حداقل کمکی بهش بشه وسط این درگیری و مبارزه با امریکا و اسرائیل و داعش و دشمنان مختلف چرا درک نمی کنید؟ بنزین باید بالای 20 هزار باشه نه 3 هزار نه 1500 نفت تموم شد ما الان یک کشور بی نفت هستیم
ناشناس۱۱۷۳۳۳۰۲۱:۰۱:۲۱ ۱۳۹۸/۸/۲۵
اول ببین اصلا مردم می خواهند جنگی داشته باشند یا این فقط..
ناشناس۱۱۷۳۷۳۳۰۵:۲۸:۴۳ ۱۳۹۸/۸/۲۶
مردم رای دادند چون روحانی سخن از تعامل با دنیا میزد و وعده های اقتصاد خوب مثل برگشت دلار به 900 تومان سابق اما مثل احمدی‌نژاد رفتار کرد
ناشناس۱۱۶۸۵۱۰۰۱:۲۳:۱۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
جیب برها به بهشت نمی‌روند.
ناشناس۱۱۶۸۸۳۵۰۷:۳۱:۰۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
برادر با این افزایش، یارانه 5 دهک پایین جامعه 4 برابر میشه و اگر برق و گاز و... هم آزاد حساب شود به هر نفر از این دهکها میشه ماهانه یک و نیم میلیون تومان داد. البته از یک نظر حق با شما است که این پول احتمال زیاد در جاهای دیگه حیف و میل شود.
ناشناس۱۱۶۸۹۵۶۰۸:۳۱:۰۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
به امریکا گرا دادند که تحریم ها بسیار موثر بوده و کمر دولت را شکسته است
ناشناس۱۱۶۹۴۳۶۱۱:۴۲:۴۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
تشدید تحریم ها و فشار حداکثری دشمن نتیجه برجام است.
ناشناس۱۱۶۸۹۹۰۰۸:۴۹:۳۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بقیه اجناس هم لبخند زنان به قیمت قبل عرضه می شن.چرا فکر نمی کنید؟
ناشناس۱۱۶۹۰۶۶۰۹:۳۰:۴۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
چی میگی شما؟! یارانه‌ی کی ۴ برابر شده؟! اون ۲۰۵ هزار تومان قراره به یه خونواده ۵ نفره داده بشه نه به هر نفرشون ( یعنی به ازای هر نفر ۴۱ هزار تومان اضافه میشه نه ۲۰۵ هزار تومان)
ناشناس۱۱۶۹۲۳۲۱۰:۲۴:۵۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دقت كردي با ٣ برابر شدن نرخ بنزين تمام قشر متوسط جامعه رفتن زير خط فقر؟؟؟
ناشناس۱۱۶۹۳۶۰۱۱:۱۱:۱۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
به زودی ما در جامعه دو قشر بیشتر نداریم . فقرا و ثروتمندان.
ناشناس۱۱۶۹۲۹۸۱۰:۵۳:۱۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
به یک خانواده ۵ نفری مجموعه ۲۰۵ هزار تومان میدهند. https://www.alef.ir/news/3980824002.html
ناشناس۱۱۷۱۶۴۵۱۰:۱۸:۴۸ ۱۳۹۸/۸/۲۵
عوضش 4برابرش و از موارد دیگه که ناشی از افزایش قیمت بنزینه از دست خواهند داد
ناشناس۱۱۶۹۸۹۹۱۵:۰۵:۴۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
خبر را خوب بخوان نفری ۲۰۵ نیست کل خانواده ۵ نفره ۲۰۵ نه نفری ۲۰۵ نفری ۴۱ هزار تومان عزیز دل برادر و اگر خانواده بیشتر از ۵ نفر همان ۲۰۵ نه بیشتر
ناشناس۱۱۶۹۹۲۵۱۵:۱۴:۲۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
چقدر خوب. استاد دانشگاه با 3 بچه 6 و نیم دریافتی داره اونوقت با حساب کتاب شما یه فرد با شرایط مشابه که یارانه میگیره 7و نیم میلیون می گیره. اینجا از سوییس و سوئد هم بهتر میشه. قدر بدونید!
ناشناس۱۱۷۱۱۵۲۰۶:۴۸:۳۲ ۱۳۹۸/۸/۲۵
بشین تا بهت بدن!
ناشناس۱۱۶۸۹۶۰۰۸:۳۴:۰۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اینا جزو اون سارق ها هستند که برای طلا دست را قطع میکنند جیب بری که چیزی نیست
ناشناس۱۱۶۹۰۵۲۰۹:۲۰:۴۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اگر می خواستند بهشت بروند که این همه اختلاس و رانت انجام نمی داند و مملکت به این روز نمی افتاد آنها بر عکس دنیا پرست و مادی گرا هستند
ناشناس۱۱۶۹۴۵۴۱۱:۵۱:۰۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
پشت پرده تصمیم دولت دولت با کاهش محسوس درآمدهای نفتی در اثر تحریم‌ها با کمبود شدید منابع مالی مواجه شده، یکی از راه‌های جبران این کمبود، تغییر مکانیسم پرداخت یارانه‌های انرژی در گام نخست است، از این‌رو اجرای طرح معیشت ملی بدون اصلاح قیمت‌ حامل‌های انرژی ممکن نخواهد بود
ناشناس۱۱۷۰۰۴۹۱۶:۲۴:۳۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
تصمیمات دولت غیر کارشناسی است .
حمید۱۱۷۰۴۹۳۱۹:۴۲:۴۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
ارزش پول ملی رو ببرن بالا. حقوق و پاداش نجومی رو بردارن. Lpg یا همون گاز مایع رو دوباره برای خودرو ها راه اندازی کنن. بنگاه های دولتی رو واگذار کنن بخش خصوصی. موتور گاز سوز کامل تولید کنن. تا از جیب مردم خرج نکنند. درضمن بنزین با این کیفیت رو اگه به مردم نفروشن کجا میخوان بفروشن وقتی نفتم نمیخرند؟
نازنین۱۱۷۱۴۱۳۰۹:۰۸:۰۶ ۱۳۹۸/۸/۲۵
اینا بهشت تو این دنیا برای خودشون ساختن بهشت اون دنیا رو میخوان چیکار
ناشناس۱۱۶۸۵۴۲۰۱:۳۰:۱۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
مرگ بر آمریکا
ناشناس۱۱۶۸۸۴۲۰۷:۳۴:۰۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
مرگ بر آمریکای درون که با هیاهو ورقص وتکرار ملت را اذیت کردند
ناشناس۱۱۶۹۲۹۳۱۰:۵۰:۵۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
من نه اینوریم نه اونوری ،الان شما خیال کردی اگه کسانی که تکرار نمیکردند، دولت رو در دست داشتن همه چیز خوب و عالی بود ؟ بجای ماهی گیری از اب گل الود کمی فکر کنید
نجیب۱۱۶۹۷۹۶۱۴:۱۶:۰۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
احمدی نژاد لااقل برای مردم و مخصوصا قشر فقیر جامعه سنگ تموم گذاشت.
سید۱۱۷۰۱۵۹۱۷:۰۸:۱۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
این جماعت با فکر کردن بیگانه اند فقط تقلید میکنند
علی۱۱۷۱۰۵۰۰۱:۳۲:۵۴ ۱۳۹۸/۸/۲۵
حقیقتش من نمی‌دونم اگه آقای رئیسی رای می‌آورد وضعیت بهتر بود یا نه اما می‌دونم لااقل دروغ نمی‌شنیدیم. لااقل سر مردم رو با حاشیه‌های ساختگی گرم نمی‌کرد. همین که تلاش‌ها رو می‌دیدیم برامون خوشایند بود. همین‌طور که الان در قوه قضائیه داریم می‌بینیم. اهل سیاست نیستم و تحلیلم روی رفتار آدم‌هاست. باور کنید خسته شدم. دیگه وقتی صدای رئیس جمهور از تلویزیون پخش می‌شه کانال رو عوض می‌کنم!
مصطفی۱۱۶۹۳۶۷۱۱:۱۴:۱۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
وای بر دولتهای وابسته به امریکا که فشار حداکثری ترامپ رو اجرا میکنن
ناشناس۱۱۷۰۴۱۱۱۹:۰۵:۲۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
وای بر .. اون رای دادنت
ناشناس۱۱۶۸۵۵۴۰۱:۳۳:۵۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
مگر با یارانه ۲۰۰ هزار تومان میشود یک خانواده پنج نفری را اداره کرد ... مفسدان چون دیدند قوه قضاییه برای بریدن سر اژدهای فساد آماده شده. میخواهند با بحران آفرینی فرایند مبارزه با فساد را متوقف کنند و ایران را مجبور به امضای هر توافقی بکنند.
ناشناس۱۱۶۸۷۵۰۰۵:۰۲:۱۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
برو بابا تو دیگه خیلی دلت خوشه
علی۱۱۶۸۸۰۳۰۷:۰۴:۳۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
عزیز سه قوه تصویبش کردن کار رئیس جمهپر به تنهایی نبوده
عجایب شهر۱۱۶۹۰۳۲۰۹:۱۲:۵۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
مثل اینه که بگی برجامو نظام تصویب کرد!!!؟؟
ناشناس۱۱۶۹۰۷۵۰۹:۳۴:۵۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
سه قوه تصویب کردن یه شبه سه برابر بشه؟ احتمالا سه قوه موافق افزایش قیمت بنزین بودن
ناشناس۱۱۶۹۴۴۱۱۱:۴۴:۲۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
افزایش قیمت بنزین مصوبه دولت و مجلس است به قوه قضاییه ربطی ندارد.
ناشناس۱۱۶۹۴۸۱۱۲:۰۰:۰۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دولت باز هم اشتباه کرد قیمت آزاد واقعا آزاد باشه (فوب خلیج فارس )یک بار برای همیشه تموم می شد این ماجرا _ تازه شده هم قیمت آب معدنی سهمیه 60 تا هم زیاده نباید از ماهی15الی 20 لیتر یعنی 200 کیلومتر رانندگی بیشتر می شد وسایل دیگه ای مثل دوچرخه و اتوبوس و مترو و قطار باید جایگزین ماشین گردی های الکی 70و 80 درصد ماشین گردی ها قابل مدیریته و منجر به دود کردن بنزین و آلودگی هوا و ترافیک مسافر کشی و حمل کالا هم با جی پی اس قابل حل بود و دادن سهمیه بقدر مصرف
ناشناس۱۱۶۹۱۴۸۱۰:۰۴:۱۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
عزیز همون رییس جمهور درست گفتی چون اگر رییس جمهور بود می‌دانست در این وضعیت خودرو برای مردم بیکار شده بواسطه فعالیت اخوی ها ،پدر دامادها و ابوی های فاسد رانت خوار وارداتی چی ، کالای لوکس نیست این تصمیمات رو تو سونا ،.. خانه های چند صد میلیاردی که بخار نمیگذارد وقایع و واقعیت های جامعه را ببینند اخذ شده نیروهای امنیتی تا دیر نشده جلوی این اعمال برخی مهره های مسئول را که قصد انحراف مبارزه با فساد به سمت بحرانهای امنیتی را دارند بگیرند
ناشناس۱۱۶۹۱۹۷۱۰:۱۴:۱۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
چقدر رییس بقول شما جمپهر نفر داره فوری براش مثبت بزنند
ناشناس۱۱۶۹۴۳۵۱۱:۴۲:۲۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
هاله نور شما بنزین را چنددرصد گران کرد؟
ناشناس۱۱۷۰۰۵۷۱۶:۲۸:۱۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
با این تصمیمات غیر کارشناسی مردم را بیچاره می کند.
مهران۱۱۶۹۵۱۳۱۲:۱۲:۲۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
این هم دقیقا از عمد اینجوری اعلام شده و گرنه همه میدانند قیمت سوخت بر اساس نظر مجلس و دولت بوده و قوه قضاییه کاری با تعیین قیمت ندارد اینگونه روحانی و لاریجانی از سر خودشون وا میکنند
ناشناس۱۱۷۰۵۳۱۲۰:۰۰:۰۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دروغ نگو رییس جمهور و رئیس مجلس موافق بودن رئیس قوه قضاییه مخالف بود و نظر اکثریت تصویب شد
ناشناس۱۱۶۸۵۵۹۰۱:۳۵:۳۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
هر چی میکشیم از دست مجلس است از کره بخار بلند میشه از این مجلس نه
ناشناس۱۱۶۸۹۹۹۰۸:۵۸:۵۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
برای اینکه مجلس مردمی نیست بلکه برای جاه و مقام و ثروت مقامات افراد آن تعیین می شوند نه برای مردم و کشور
ناشناس۱۱۶۸۶۳۰۰۲:۰۸:۳۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اگر درست اجرا کنند زیر ۲ درصد تورم دارد
حمید۱۱۶۸۹۱۵۰۸:۰۷:۲۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
کاش مینوشتی این دو درصد تورمش رو از کجا در اوردی مای عوام الناس هم شیر فهم میشدیم یا همینجوری امدی یه چیزی بندازی؟
ناشناس۱۱۶۹۳۱۰۱۰:۵۶:۵۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
کسی همین توری نیانداخته و کارشناسی شده است
ناشناس۱۱۶۸۹۴۲۰۸:۲۴:۴۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
چرت و پرت اقتصاددان های ترجمه ای . گرفتاری کشور از این بیسوادهاست
بدبخت۱۱۶۹۳۱۱۱۰:۵۷:۰۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
50درصدکرایه ها مسافر و بار افزایش یافته بدبختر شدیم اونوقت 2درصد تورم محاسبه میکنی کجای کاری
ناشناس۱۱۶۹۷۶۲۱۴:۰۳:۳۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
هنوز نمی دانی تورم را در چند قلم جنس محاسبه نمی کنند واز هزاران کالا محاسبه می کنند که گیر شما فقط کرایه ها است؟
ناشناس۱۱۶۸۷۸۰۰۶:۴۲:۰۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
تامین منبع قانونی حقوق و پاداش های نجومی و رانت و اختلاس بیشتر مقامات دوباره ایجاد شد چون آنقدر اختلاس ها بالا رفته بود منابع فعلی کفاف نمی داد!
ناشناس۱۱۶۸۸۳۷۰۷:۳۲:۵۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بنزین 100 تومانی سال 90 حالا 3000 تومان یعنی افزایش 3000 درصدی در 8 سال! حتما باید مدیریت جهانی کنید تا مردم دیگر کشورها هم از نعمت مسولان فوق مردمی و دلسوز ایران بهره ببرند!
ناشناس۱۱۶۸۹۵۰۰۸:۲۷:۳۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بنزین ۱۰ریالی اول انقلاب و ۳۰،۰۰۰ریالی دولت بی تدبیری و ناامیدکننده ، اسفند ماه جواب میده .
ناشناس۱۱۶۹۵۴۴۱۲:۲۶:۴۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بنزین سال ۹۲ سهمیه۶۰لیتر۷۰۰و آزاد ۱۰۰۰بود ۱۰۰را از کجا آوردی
ناشناس۱۱۷۰۲۰۳۱۷:۳۲:۵۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
مثل اینکه چشمات مشکل داره! سال 90 بنزین 100 تومان بوده کی از سال 92 گفته
ناشناس۱۱۷۲۱۱۱۱۲:۵۰:۳۱ ۱۳۹۸/۸/۲۵
سال 94 بنزین 1000 شد
ناشناس۱۱۷۳۳۳۸۲۱:۰۴:۵۶ ۱۳۹۸/۸/۲۵
سال 90 را نوشته
ناشناس۱۱۶۹۶۵۸۱۳:۱۸:۳۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بابا ریاضیدان! مرزهای محاسبات رو در جهان کیلومترها جابجا کردی!!!!
ناشناس۱۱۶۸۸۴۰۰۷:۳۳:۵۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
خب حالا آقازده ها قرار هست در کدام کشورها ویلا بخرند!
ناشناس۱۱۶۸۸۶۵۰۷:۴۳:۳۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
کاش در سالروز حضرت محمد ایشان زنده بودند و مردم را نجات می دادند
ناشناس۱۱۶۸۹۸۰۰۸:۴۵:۴۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
این اقدام در وضعیت ملتهب فعلی و وضعیت کشورهای اطراف تهدید امنیت ملی است و قوه قضاییه حافظ امنیت ملی است نیروهای امنیتی ورود کنند و عاملان این اقدام را دستگیر کنند همزمان با فشار های خارجی در جهت تحمیل برجام های جدید مهره های داخلی هم فعال شدند قوه قضاییه و نیروهای امنیتی در جهت جبران بودجه نظیر برخی کشورهای عربی رانت خوران موجود تریلیاردر شده با رانت خوری فساد را و مدیران چهاردهه را مطابق اصول ۴۹ و ۱۴۲ قانون اساسی مورد مشروعیت سنجی اموال قرارداده و اموال نامشروع را مصادره کنند بودجه چندین سال کشور فراهم می‌شود این افزایش قیمت بنزین خطرناک است و توسعه مهره های خارجی
ناشناس۱۱۶۹۰۰۵۰۹:۰۱:۵۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
وقتی بنزین را در چین گران کردند مردم ماشین های خود را وسط خیابان ها پارک کردند، دولت چین مجبور شد قیمت بنزین را به قبل برگرداند
ناشناس۱۱۶۹۲۹۷۱۰:۵۲:۵۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
ملت ما به همدیگه زورشون می‌رسد
ناشناس۱۱۶۹۰۲۱۰۹:۰۸:۲۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
همش دروغ میگن به مردم دیشب اعلام کردن دولت برنامه ای برای گران کردن بنزین ندارد یعنی 300 درصد گران شدن ان وقت میگن هیچ جنسی نباید گران شود و درامد ها 10 درصد اضافه شده و طبق قانون خودشان بنزین هم همین مقدار باید گران میشد.
ناشناس۱۱۶۹۰۹۳۰۹:۴۴:۱۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
صد رحمت به ترامپ که علنا می گوید ضد ایران هست
ناشناس۱۱۶۹۰۹۸۰۹:۴۵:۲۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
ماشاالله جیب های مقامات سیر مونی ندارند!
ناشناس۱۱۶۹۲۰۱۱۰:۱۶:۰۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
چه پولی یکدفعه با این رانت تو جیب پمپ بنزین دارها رفت ..یکدفعه بنزین سه برابر ...
ناشناس۱۱۶۹۳۰۴۱۰:۵۵:۲۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
امار مانده مخازن پمپ بنزین ها را دارند و تفاوت قیمت را به حسابشان محاسبه می کنند
ناشناس۱۱۶۹۲۱۲۱۰:۱۸:۴۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
پیش بسوی ونزوئلا شدن
ناشناس۱۱۶۹۸۱۴۱۴:۲۴:۵۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
من حامی دولت نیستم ولی به خاطر سوبسید بیش از حد دولت، قیمت بنزین تو ونزوئلا از آب ارزونتر شد. تا دیروز، بنزین سوپر لیتری ۱۲۰۰ بود و ۶ تا آب معدنی ۱.۵ لیتر رو دیجی کالا ۱۵ هزار تومنه، یعنی آب معدنی لیتری ۱۶۶۶ تومان.
رضا۱۱۷۱۶۹۴۱۰:۳۵:۲۸ ۱۳۹۸/۸/۲۵
عزیز خود بنزین خیلی هم مهم نیست تورم بعد از گرانی آن مهم هست تورم و گرونی آب معدنی هم که شما فرمودین از بی عرضگی دولته وگرنه چه معنی داره آب که مفت از زمین در میاد به این گرونی باشه
حسین۱۱۶۹۲۶۶۱۰:۳۷:۵۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
پیشنهاد میکنم با یک رفراندوم ریاست جمهوری حذف و خود حضرت آقا مستقیم کشور اداره کنند والا ما هر ریاست جمهوری انتخاب کردیم مشکل دار بودن خود آقا بیان این مملکت نجات بدن
موسوی۱۱۶۹۳۴۵۱۱:۰۶:۱۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
حسین دلبندم، ما رییس جمهوری درست کردیم که بندازیم گردن منتحب مردم.. حالا شما مغز کل چی میگی
ناشناس۱۱۶۹۴۱۰۱۱:۳۰:۳۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بنده 100٪ موافق هستم. فقط اگر نشد بعد 8 سال اون وقت چی؟!
ناشناس۱۱۶۹۶۷۱۱۳:۲۶:۲۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
حسین از خواب بیدار شو
ناشناس۱۱۶۹۳۴۴۱۱:۰۵:۳۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
میخوام بدونم بر اساس چه محاسبه ای 300 درصد گران شد حقوق که 15 درصد اضافه شده چرا مثلا نشده 2990 تومن مردم زیر بار گرانی دیگر که در راه است داغون میشن و طبقه متوسط نابود و جرم و جنایت بالا خواهد رفت این اثراتش خواهد بود.
ف۱۱۶۹۳۴۸۱۱:۰۷:۰۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
همچین تیتر زدید افزایش قیمت بنزین که هر کی ندونه فکر میکنه داره وضع مردم خوب میشه. خوب خبر خوشحالی رو اینجوری یکدفعه میدید نمیگید آدم ذوق مرگ میشه یا قلبش میگیره و سکته میکنه.
سجاد۱۱۶۹۴۹۱۱۲:۰۳:۴۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اگر درست اجرا بشه و پول اون به پنج دهک پایین جامعه برسه کار خوبیه چون این بنزین چه بخواهیم چه نه قاچاق میشد حداقل با این کار سود قاچاقش به شدت کم میشه اما درست اجرا شدنش سخته از طرفی تورم توهمی این طرح زیاده یعنی شاید خود اجناس درون کارخانه زیاد نشه اما دلالها از ذهنیت مردم حداکثر استفاده رو میبرندو مردم را حسابی اذیت میکنند
ناشناس۱۱۶۹۵۹۵۱۲:۴۴:۲۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
گران کردن بنزین کار بسیار خوبیه
ناشناس۱۱۶۹۷۶۹۱۴:۰۵:۰۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
خیلی هم خردمندانه ست . دارن پولها رو یک کاسه میکنن تا وقتی یکی از ژنها خواست فرار کنه زیاد به زحمت نیفته و کل پول رو یکجا ..و ببره
ناشناس۱۱۶۹۸۲۶۱۴:۲۹:۳۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
خوب حالا اگر مردش هستند واردات ماشین را آزاد کنند و تعرفه اش را بیارن روی بیست درصد. اونوقت دیگه آزاد کردن قیمت بنزین اعتراض نمیکنیم. ماشین سندرو را حداقل صد میلیون تومان گرانتر میخریم، با همین قیمت 3000 تومان میشود 33 هزار لیتر بنزین! اگر روزی بطور متوسط 15 لیتر مصرف کنیم یعنی 2200 روز یا 6 سال بنزین مجانی. پس ما از پیش هنگام خرید ماشین همون اول پول یارانه بنزین را حداقل برای شش سال داده ایم. حداقل تعرفه ماشینهای هیبریدی را بردارند که هم در مصرف سوخت صرفه جویی شود و هم آلودگی کاهش یابد. مورد دیگر اینست که صنایع و پتروشیمی ها بیشتر از یارانه انرژی بهره میبرند. لطفا قیمت انرژی و گاز مصرفی آنها را هم بالا ببرید. اشکالی ندارد اگر حباب قیمتشان در بورس بترکد.
ناشناس۱۱۶۹۸۸۳۱۴:۵۶:۳۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
عیدی دولت به مردم در شب ولادت رسول رحمت و امام صادق . چقدر این عید امسال به مردم چسبید.
شهروند.....۱۱۷۰۰۰۰۱۵:۴۸:۰۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
سلام بازهم دولت امید با کلید خود مشکل بزرگی را از مردم عزیز ما بر داشت قفل ترافیک و آلودگی هوا و گرانی خودرو و لوازم یدکی و لاستیک روغن ماشین ازدحام را از مردم عزیز با کلید طلایی باز کرد به مردم یارانه می دهند فضای سبز را وسعت می دهند فضای حمل و نقل عمومی را بهتر می کنند قیمت اجناس با این کار ابتکاری سقوط می کندحقوق نجومی بیشتر و بیشتر می شود جوانان عزیز صاحب مسکن می شودند اشتغال زایی ایجاد می شود و ملت عریز نیز برای تشکر حتما به این دولت و نمایندگان حامی و حقوق نجومی بگیران عزیز رایی خواهند داد و بار دیکر روحانی مچکرییییییییم را تکر ار می کنند
سوادکوهی۱۱۷۰۱۱۰۱۶:۴۵:۵۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اینها اگر راست میگویند چرا قیمت بنزین سوپر را لیتری بیست هزار تومن نکردند؟؟؟؟؟؟ بنزین آزاد سه هزار تومن و سوپر را سه هزار پانصد تومن اعلام کردند. پس در حقیقت اینها فقط به فکر قشر مرفه جامعه هستند.
ناشناس۱۱۷۰۷۲۷۲۱:۴۷:۲۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
واقعا آره. چرا اینها بنزین سوپر رو کم گرون کردن؟!!
ناشماس۱۱۷۰۲۵۱۱۷:۵۷:۴۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بجای کمک به قشر ضعیف کار ایجاد کنید تا زندگیش را خودش بسازد ،نه اینکه صدقه بگیر بشود .
ناشناس۱۱۷۰۲۷۷۱۸:۱۰:۵۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
جناب روحانی چرا گرانی بنزین و سهمیه بندی را به رفراندوم نمی گذاری؟؟ ..
امیر۱۱۷۰۷۴۳۲۱:۵۶:۳۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
شعار انتخاباتی اونایی که میخوان برن مجلس از الان جور شد:قیمت بنزین رو میارم پایین و بازم اون پول نفت که قرار بود بیاد سر سفره هاتون و نیومد من براتون میارم پس به من رای بدید !!!!!!!
ناشناس۱۱۷۰۸۵۷۲۲:۵۳:۲۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
حقوق بگیرهای متوسط الحال بیچاره شدن و سود تورم ناشی از افزایش بنزین هم به جیب سرمایه دارها میره.
ناشناس۱۱۷۰۸۸۲۲۳:۰۹:۵۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
ای خدا مردیم از خوشبختی ، بقول یه بابایی : هیشکی نمی تونه مثل ما خوشبخت زندگی کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس۱۱۷۱۲۷۱۰۸:۰۶:۳۲ ۱۳۹۸/۸/۲۵
متاسفانه ملت توجهی نمیکنند که بعضی ها اصلا ماشین ندارند .واین یارانه های پنهان بیشتر به جیب ثروتمندان|(چندماشین برای خانوار) واریز میشود.راهکار اصلاح قیمت تمام شده آب وبنزین وبرق است.البته باید از دهک های 1تا7حمایت کرد. درضمن ازماشین خارجیها باید لیتری10هزار تومن گرفت.
ناشناس۱۱۷۱۲۸۱۰۸:۱۲:۴۸ ۱۳۹۸/۸/۲۵
متاسفانه ملت توجهی نمیکنند که بعضی ها اصلا ماشین ندارند .واین یارانه های پنهان بیشتر به جیب ثروتمندان|(چندماشین برای خانوار) واریز میشود.راهکار اصلاح قیمت تمام شده آب وبنزین وبرق است.البته باید از دهک های 1تا7حمایت کرد. درضمن ازماشین خارجیها باید لیتری10هزار تومن گرفت.مفت فروشی بنزین (اموال عمومی ) به هیج وجه در سالهای گذشته درست نبوده و دود حاصله از سوختن آن مردم و اقتصاد را بیمار کرده است این کار ده ها حسن دارد .مدیریت مصرف _آلودگی کمتر _ترافیک کمتر _عدم تحمیل هزینه پر مصرف ها بر دوش کسانی که هرگز خود رو نداشته و ندارند. کمتر مسافرت بروید. هر پنجشنبه سر ماشین رو کج نکنید بروید شمال.
ناشناس۱۱۶۸۳۰۹۰۰:۱۷:۱۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
در روز میلاد پیامبر اکرم(ص), عیدی خوبی به ملت دادید.
ناشناس۱۱۶۸۴۹۶۰۱:۱۹:۲۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
تصمیمی غلط و شبانه همجون اعلان ارز 4200 تومانی
ناشناس۱۱۶۸۶۳۴۰۲:۱۱:۴۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اتفاقا این تصمیم درستی هست که باید همه ساله افزایش می دادن ولی الان یک دفعه ای!!
ناشناس۱۱۶۹۰۵۸۰۹:۲۳:۴۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
برای فاسدان تصمیم درستی بود نه برای مردم
ناشناس۱۱۶۹۴۵۵۱۱:۵۱:۵۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
فقط اینو اضافه میکردن یارانه هم الان باید برای هشتاد میلیون ایرانی مثل یارانه سعودی باشد قیمت خودرو هم باید مثل کشورهای دیگه باشد حداقل حقوق هم باید
امیر حسین سلطان/تهران۱۱۶۸۵۲۲۰۱:۲۵:۲۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
واقعا نمی توانستند فقط یک هفته دیگر صبر کنند و از روز جمعه آینده اول آذر به این سهمیه بندی اقدام می کردند؟! در هر حال انتخاب یک روز خجسته برای این کار حاکی از بی دقتی و نشان از کج سلیقگی تصمیم گیرندگان دارد و من یکی روی وجود این کج سلیقگی آقایان کوچکترین تردیدی به خود راه نمی دهم. والله اعلم.
ناشناس۱۱۶۸۸۱۴۰۷:۱۵:۱۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اینها مامور هستند ان یک ذره اعتقاد که به دین و نظام در مردم هست را از بین ببرند
ناشناس۱۱۶۹۰۸۵۰۹:۳۸:۴۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
حقیقتا همین است سه برابر کردن بنزین با سهمیه 60 لیتری در یک شب بعد از اینکه در عید هم افزایش ندادن و انداختن آن گردن سه قوه! در زمان احمدی نژاد خاطرتان باشد سهمیه 60 لیتری اخرین گام افزایش چند مرحله ای بنزین بود و شیب چند ساله و ملایم داشت نه یک شب سه برابر
محمد۱۱۶۹۸۳۱۱۴:۳۳:۱۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
گور پدر هر چی نامسلمونه که با دین و اعتقاد و اخلاق مردم اینطور بازی می کنند.
ناشناس۱۱۶۸۹۷۳۰۸:۴۱:۰۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
کج سلیقگی ؟! فکر نمیکنی عمدا" بوده ، اینا مأمور تخریب اعتقاد مردمند و متأسفانه آقای رئیسی توجه نکردند .
ناشناس۱۱۶۹۹۹۲۱۵:۴۴:۳۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
امروز دقیقا از صبح کلافه ام دارم حساب میکنم تفریح و پوشاک خیلی وقت بود حذف شد گوشت و میوه و لبنیات هم که کم شده بود این دفعه از چی بزنیم؟
سام۱۱۶۸۳۱۲۰۰:۱۹:۰۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
طرفدارهای روحانی ما رو تا ۱۴۰۰ بدبخت کردید.خسته نباشید
ناشناس۱۱۶۸۵۴۳۰۱:۳۰:۲۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
این تصمیم سه قوه بوده خبر رو بخون بعد حرف بزن !
رسول۱۱۶۸۸۶۴۰۷:۴۲:۵۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
برادر کجا سیر میکنید!
ناشناس۱۱۶۹۰۴۵۰۹:۱۷:۵۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
. این تصمیمات در هیئت دولت گرفته می شود و چراغ سبزش ان هم با مجلس است . تا مردم و مسئولین یاد نگیرند درست فکر کنند کشور درست اداره نمی شود
ناشناس۱۱۶۹۱۲۱۰۹:۵۴:۲۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
مثلا آقای رییسی چه نظر کارشناسی در مورد سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین میتونن داشته باشن که دستور اون رو امضا کردن
ناشناس۱۱۶۸۵۷۹۰۱:۴۱:۱۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
احمدی جونتون یک شبه 4 برابر کرد مشکل نداشت ؟
ناشناس۱۱۶۹۳۰۵۱۰:۵۵:۳۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اون اول یارانه میداد بعددگرون میکرد این هم گرون میکنه هم یارانه حذف میکنه
ناشناس۱۱۶۹۴۴۹۱۱:۴۸:۲۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
در دولت های هاشمی و خاتمی چرا قیمت بنزین 5 برابر شد بدون اینکه یک ریال یارانه به مردم پرداخت شود ؟!
ناشناس۱۱۶۹۷۷۴۱۴:۰۷:۵۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
این احمدی احمدی کردن طرفدارای دولت دیگه حال به هم زن شده خوبه دولت تدبیر و امیدتون .. مملکت و روی قاجار را سفید کرده بازم از رو نمیروید!!°
ناشناس۱۱۶۸۶۳۳۰۲:۱۰:۵۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
جوک نگو عزیزم زمان احمدی هم بنزین 7 برابر شد از 100 به 700
ناشناس۱۱۶۸۹۹۶۰۸:۵۷:۵۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
داداش زمان احمدی از 100 شر 400.چرا دروغ میگی؟
ناشناس۱۱۶۹۴۳۷۱۱:۴۲:۴۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دروغ تو میگی آخر دولت بنزین رو کرد 700 تومن
ناشناس۱۱۷۰۶۰۴۲۰:۳۷:۳۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
چقدر فراموشکاريد يا تعصبات جناحی نميذاره بياد بياريد. پيشنهاد بنزين 80 تومانی دز مجلس زمان خاتمی چه الم شنگه ای که بپا نکرد.
ناشناس۱۱۶۹۰۴۱۰۹:۱۶:۳۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
چرا بیخود می گید کجا یکشبه سه برابر شد اون زمان سهمیه بندی بود اولش تمام خودرو ها ۴۰۰ لیتر سهمیه داشتند بعد اروم اروم کم شد اخرین مرحله قبل از تک نرخی شدن ۶۰‌لیتر بود
ناشناس۱۱۶۹۴۵۱۱۱:۴۹:۴۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
در زمان خاتمی هم بنزین 20 تومانی 100 تومان شد.
ناشناس۱۱۶۸۶۴۲۰۲:۱۵:۰۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اين تصميم شوراي عالي اقتصادي متشكل از سران سه قوه بوده است و در حقيقت تصميم نظام بوده كه با توجه به جنگ اقتصادي دشمنان كشورمان بسيار كار منطقي و صحيحي است .
ناشناس۱۱۶۹۱۰۲۰۹:۴۷:۱۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
این هم جنگ اقتصادی مقامات علیه مردم هست
ناشناس۱۱۶۸۶۸۱۰۲:۴۲:۰۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
من به روحانی رای دادم و بسیار هم راضی هستم نرخ واقعی بنزین را 8 هزار تومن میدانم و 3 هزار تومن کم هست باید خیلی بیشتر افزایش پیدا کنه بهترین دولت بعد انقلاب همین دولت روحانی است سهمیه بندی ها باید حذف بشه و یارانه ها هم باید کاملا حذف بشه معنی نداره که یک عده ادم کار نکنن و بخان با تنبلی و پول از دولت گرفتن زندگی کنن اونم دولتی که نفتش صفر شده است بنزین باید به بالای 8 هزار برسه همه کشورها مالیات میگیرن و بنزینشان هم گرانه ترافیک را هم روان میکنه از مترو و اتوبوس استفاده کنید کاملا حمایت می کنم روحانی 100 درصد
ناشناس۱۱۶۸۷۲۳۰۳:۲۱:۲۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
تو یا از خودشونی و یا ایران نیستی و یا نونت توی این گرونیه.و گرنه همه کشورها مثل ما روی این همه گنج ننشستن,گرونی با این همه ذخایر نفتی دو تا دلیل داره.سیاست اشتباه در قبال دنیاا و دزد بودن مسولین
ناشناس۱۱۶۹۰۹۱۰۹:۴۱:۲۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
من یه آدم عادی هستم و از افزایش نرخ بنزین حمایت می کنم چون ترافیک و آلودگی کم میشه و راحتتر خواهم بود خیلی از شماها بی دلیل در خیابان دور دور می کنید بنزین که بالا بره دست از این کارا بر می دارید ضمنا روحانی 24 میلیون رای داره و با قدرت این کار را کرده اگر رای دادین رای خودتون ونظر خودتون بوده همه میدونن که کارگزاران لیبرال سرمایه داری را تبلیغ می کنن ودنبال افزایش قیمتها هست می خواستی رای ندین الان که رای دادین پس ساکت باشید
ناشناس۱۱۶۸۷۳۵۰۳:۵۸:۴۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
حسن کامنتت تموم شد کلیدارو بردار درم پشت سرت قفل کن
ناشناس۱۱۶۸۷۶۳۰۶:۱۱:۲۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
امضا:حسین فریدون و مهدی جهانگیری برای کامنت بالایی میگما
ناشناس۱۱۶۸۸۶۱۰۷:۴۱:۵۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
روزی چقدر حقوق بهت میدن؟
حسنی۱۱۶۸۸۸۳۰۷:۵۲:۳۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
چی میگی ،شور.. برت داشته،تند نرو عمویی،برای آمار دادن و این چیزا ما هم آماده ایم،بله اونجایی که بنزین رو درست میدن دست ملت ساختار اقتصادی با در و پیکر دارن،اونجایی که بنزین ۸ هزار تومنه،حق انتخاب بین هزار نوع مدل ماشینم با مصرف ناچیز بنزینم بهت میده،یا مترو ،قطار و هواپیما در دسترس عموم مردم هست،تاکید میکنم عموم مردم نه مثل ما که هواپیما که حقیقتا فقط واسه ۱۵ تا ۲۰ درصد مردمه،قطار که عملا نداریم،مترو هم فقط تو پایتخت حرکت مورچه واری داره و.. پس شما طرفدار روحانی تا ۱۴۰۰، جو الکی نده، آروم بشین سر جات
حمید۱۱۶۸۹۱۱۰۸:۰۴:۵۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
از فامیل های روحانی هستی؟ یا از مدیران کیلویی با پاداش ها و حقوق های نجومی؟ اندکی صبر کن مردم به حساب شما رسیدگی خواهند کرد ثروتت رو از کجا اوردی که برات بنزین 8 تومنی هم چیزی نیست
ناشناس۱۱۶۸۹۷۹۰۸:۴۵:۳۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
تو یک ژن خوب هستی
ناشناس۱۱۶۹۴۸۷۱۲:۰۱:۵۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
ژن خو ..
ناشناس۱۱۶۹۱۶۳۱۰:۰۷:۰۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
انها که کار نمی کنند امثال تو هستند که از اختلاسی ها راضی هستند
وحید۱۱۶۹۱۹۴۱۰:۱۳:۳۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
انگار دولت پول میلیاردی به هر خانواده ای هر ماه بعنوان یارانه میده که شما غصه ی 45 تا تک تومنی بی ارزش رو میخورید و میگید دولت همون مبلغ بی ارزش رو هم نباید بده! برید ببینید مردم کشورهای حاشیه خلیج فارس هر ماه چقدر یارانه میگیرند . ایران کشوری با این ثروت ولی فقیرترین مردمان دنیا رو داره و روز به روز به جمعیت فقرا اضافه میشه
ناشناس۱۱۶۹۲۵۰۱۰:۳۱:۱۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
خودرو رو هم به نرخ بین الملی میفروشید. اگه بنزین ۳۰۰۰ تومنی خوبه سایپا و ایران خوردو لگن ساز هم باید تعطیل شه
علی۱۱۶۹۲۷۹۱۰:۴۲:۵۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
آدم عاقل مگر با ۲۰۰ هزارتومان میشه تنبلی کرد .تنبل اون هایی هستند که میلیاردی اختلاس میکنند وانگل جامعه هستند
امیر۱۱۶۹۶۴۵۱۳:۰۹:۲۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دعا می کنم خدا تو رو هم شفا بده
ناشناس۱۱۶۹۶۸۳۱۳:۳۰:۵۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
از مرفه بیدرد بیش از این توقع نیست.
ناشناس۱۱۶۹۷۷۸۱۴:۱۰:۰۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
کاسب تدبیر!!!!
ناشناس۱۱۶۹۷۸۶۱۴:۱۱:۵۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
سرعت اینترنت آسایشگاهتون چطوره بابا؟
ناشناس۱۱۶۹۸۰۸۱۴:۲۰:۳۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
تو احتمالا نو..شایدم ..
فرهاد۱۱۷۱۸۷۹۱۱:۳۲:۵۵ ۱۳۹۸/۸/۲۵
تمام افراد به اصطلاح سلبریتی که از روحانی طرفداری کردند باید جوابگوی سلب آسایش مردم باشند.این افراد فقط منافع خودشون رو در نظر گرفته اند و منافع ملی براشون مهم نیست.
ناشناس۱۱۶۸۳۱۳۰۰:۱۹:۲۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
پس چرا این همه تکذیب میکردند، فرمول قدیمی و تکراری، که سالهای سال اجرا میشود، شایعه، تکذیب، اجرا
ناشناس۱۱۶۸۹۳۷۰۸:۲۲:۰۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
تو چرا باور میکردی؟
ناشناس۱۱۶۸۳۱۴۰۰:۲۰:۰۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
روحاني مچكريم.
رسول۱۱۶۸۳۱۸۰۰:۲۲:۰۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
فقیر تر شدیم رفت پنجاه درصد افزایش دربرابر پانزده درصد افزایش حقوق
ناشناس۱۱۶۹۰۸۲۰۹:۳۷:۲۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
عمو کجای کاری 200 درصد افزایش داریم
ناشناس۱۱۶۸۳۱۹۰۰:۲۲:۰۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
این دروغه راسته؟
ناشناس۱۱۶۸۵۶۵۰۱:۳۷:۳۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
از دیو و دد ملولیم حسن و اسحاق استعفا بدید
کسی که دستش به دهنش میرسه۱۱۶۸۳۲۰۰۰:۲۲:۱۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
خدای من ؛ باورم نمیشه !!!! شما که گفتید هدف فقط جلوگیری از قاچاقه ...!! پس چرا تو این اوضاع گرونی ؛ ۵۰ درصد کشیدید رو نرخ بنزین ؟؟؟؟ !!!! واقعا نمیگین چه اثری میتونه رو تورم بذاره ... !!!! فقط اسمش توهین به مردمه ....
ناشناس۱۱۶۹۲۲۱۱۰:۲۱:۲۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
جسارتا ۳۰۰ درصد ... اون ۱۵۰۰ تومنیه مصرف ۵ روزه
ناشناس۱۱۶۸۳۲۱۰۰:۲۲:۱۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
ازموده را ازمودن خطاست و عجيب كه از گذشته درس نميگيريم
بینوا۱۱۶۸۳۲۲۰۰:۲۲:۲۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
گران کردن بنزین در روز میلاد حضرت رسول اکرم (ص) بسیار کار نابخردانه ایست. آیا دولتمردان هرگز به این فکر کرده اند که عواقب وخیم این تصمیم بر روی زندگی مردم چه خواهد بود؟ من که از خدا طلب مرگ می کنم چون زیر بار فشار زندگی و گرانی افسار گسیخته، کمرم شکسته است.
ناشناس۱۱۶۹۹۵۴۱۵:۲۷:۴۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
.. حسن عباسی در مورد حسن روحانی راست میگه .
ا ر۱۱۶۸۳۲۵۰۰:۲۳:۰۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
چه عیدی خوبی داد بهمون روحانی!!! بدبخت شدیم خدا.
ناشناس۱۱۶۸۳۲۶۰۰:۲۳:۳۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
چه عجب؟!!!
ناشناس۱۱۶۸۵۰۲۰۱:۲۱:۱۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
پمپ بنزین داری شما :))
ناشناس۱۱۶۸۳۲۹۰۰:۲۴:۳۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
ایول
حسین۱۱۶۸۳۳۳۰۰:۲۵:۰۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
یعنی نمیفهمم چرا کمبود بودجه دولت را مردم باید پس دهند!!!!!!
ناشناس۱۱۶۸۳۳۸۰۰:۲۶:۰۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دولت در این عید بزرگ تیر خلاصی به مردم زد
ناشناس۱۱۶۸۵۵۱۰۱:۳۳:۲۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
نوشته براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه ! خبر رو کامل بخون
ناشناس۱۱۶۸۸۴۱۰۷:۳۳:۵۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
عموجون برو ببین شورای هماهنگی اقتصادی اعضاش کیان 17نفره کلا 10 نفر دولت 4 نفر مجلس 3 نفر قوه قضائیه
حمید۱۱۶۸۹۲۰۰۸:۱۱:۰۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
حالا نوبت مردمه تیر خلاص بزنن به این دولت
ناشناس۱۱۶۸۳۴۴۰۰:۲۸:۲۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
چرا اخبار رو نصف شب اعلام می کنید
ناشناس۱۱۷۰۰۵۳۱۶:۲۶:۴۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
چون واقعی و درسته اخبار روز که شعاره
ناشناس۱۱۶۸۳۵۰۰۰:۳۰:۱۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دولت با تیر خلاص به مردم عیدی داد
ناشناس۱۱۶۸۳۵۱۰۰:۳۰:۱۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
و این چهره بدون روتوش روحانیست مردم یادتان است که حسن و اسحاق چه .... هستند؟ مردم یادتان هست که اسحاق گفت من فرمانده اقتصاد مقاومتی هستم؟
بنده خدا۱۱۶۸۳۶۳۰۰:۳۲:۲۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
#عیدی_روحانی در شب میلاد حضرت محمد و امام صادق علیه السلام. الان به این نتیجه رسیدم که چرا طرفداراش میگفتند: #روحانی_مچکریم
ناشناس۱۱۶۹۵۸۷۱۲:۳۹:۲۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بنده خدا! عيدی .. توسط سران سه قوه.
ناشناس۱۱۷۰۴۵۶۱۹:۲۴:۵۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
به نام سران سه قوه، به کام دولت روحانی و دارو دسته
مسعود۱۱۶۸۳۶۴۰۰:۳۲:۲۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
سلام منبع این خبر شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی مگه نیست؟ اینم آدرس وبسایت : http://www.niordc.ir میشه بگید این اطلاعیه کجای این سایت بوده که من نمیبینم؟
ناشناس۱۱۶۸۳۶۵۰۰:۳۲:۲۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
روحانی متشکریم. احمدی نژاد کجایی دورت بگردم.
امیر۱۱۶۸۳۶۹۰۰:۳۳:۱۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بعد اقای نوبخت میخواد حقوق ها رو ۱۵ درصد اضافه کنه در قبال افزایش۲۰۰ درصدی بنزین
نيما۱۱۶۹۸۸۰۱۴:۵۴:۱۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
٣٠٠درصد
ناشناس۱۱۶۸۳۷۳۰۰:۳۵:۱۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
ما فقیرها باز هم فقیرتر می شویم . آقای روحانی داری چکار میکنی ؟ یهویی جونمون را بگیر و راحتمون کن ! والله به خدا
ناشناس۱۱۶۸۳۸۲۰۰:۳۹:۰۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
شب عید....عیدی خوبی دادن به ملت سران قوا....راستی سران قوا بفکر مردم هستند که از فردا همه چیز چند برابر میشه!!!یا هنوز هم تحریم ها رویشان اثر نمی ذاره....
ناشناس۱۱۶۸۳۸۷۰۰:۴۱:۲۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
علی برکت الله
ناشناس۱۱۶۸۳۹۵۰۰:۴۲:۴۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
تیر خلاص را به مردم زدن لااقل پله کانی می بردید بالا
متین۱۱۶۸۳۹۹۰۰:۴۳:۲۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
یه بنزین قیمتش خوب بود تو ایران اونم تقریبا قیمت جهانی شد دست دولت خدمتگذار درد نکنه
ناشناس۱۱۶۸۴۱۲۰۰:۴۷:۵۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
مرسی
ناشناس۱۱۶۸۴۱۳۰۰:۴۸:۰۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
علی برکت الله
ناشناس۱۱۶۸۴۱۸۰۰:۴۹:۲۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
مبارکه ۳۰۰٪ افزایش.
حسن۱۱۶۸۴۲۰۰۰:۴۹:۴۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
چی بی سروصدا مردم رو غافلگیر کردن.این هم عیدی دولت تدبیر و امید به مردم در شب میلاد پیامبر.دست شما درد نکنه که اینقدر قشنگ مردم رو غافلگیر میکنید.
ناشناس۱۱۶۸۴۲۵۰۰:۵۲:۵۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دولت چون نیاز به رای ندارد هرکاری که بخواهد می کند.
ناشناس۱۱۶۸۵۵۶۰۱:۳۴:۳۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
در دولت قبل هم بنزین از 100 تومن شد 700 چیزی جدیدی نیست
ناشناس۱۱۶۹۳۸۴۱۱:۲۰:۴۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دروغ نگو اون کرد 400تومن
ناشناس۱۱۶۹۴۶۰۱۱:۵۲:۵۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دولت قبل یارانه اش رو پرداخت میکرد اما این دولت مثل دولت هاشمی بدون پرداخت هیچ یارانه ای فقط قیمت ها را افزایش می دهد.
ناشناس۱۱۶۸۷۶۱۰۶:۰۳:۱۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
چه بهتر! داروی تلخیه ولی برای درمان لازمه
ناشناس۱۱۶۸۴۲۶۰۰:۵۳:۰۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
200 درصد افزایش هزینه سوخت پر مصرف بنزین چند درصد تورم ایجاد می کنه؟
ناشناس۱۱۶۸۵۷۷۰۱:۴۰:۴۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
۲۰۰ از کجاست ۳۰۰ درصده!
ناشناس۱۱۶۸۹۲۸۰۸:۱۷:۱۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
وقتی ۱۰۰۰ میشه ۳۰۰۰ یعنی سه برابر شدن قیمت و یا ۲۰۰ درصد افزایش. همانطور که در دو برابر شدن در واقع ۱۰۰ درصد افزایش دارد.
ناشناس۱۱۶۹۵۶۲۱۲:۳۰:۴۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
ممنون از توضیحتون، اصلا به اختلاف افزایش دقت نکرده بودم
ناشناس۱۱۷۱۱۴۹۰۶:۴۰:۳۴ ۱۳۹۸/۸/۲۵
اشتباه نکن وقتی مثلا 1000 تومان بشه 2000 تومان میگیم 100 درصد افزایش یعنی 2 برابر شد. وقتی بشه 3000 تومان میگیم 300 درصد افزایش یعنی 3 برابر قیمت قبلی شد.
ناشناس۱۱۶۸۴۳۰۰۰:۵۶:۲۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
احسنت بر تدبیر و امید ،ممنون از اینهمه اعتماد به مردم بخاطر اعلام شبانه در وسط ماه قبل روز جمعه شاید افرادی در سفر هستند و محدودیت مالی ،واقعا جای تاسف مردم نامحرم هستند که با این وضع اعلام شود ،در کدام کشور پیشرفته اینچنین ناگهان شوک داده میشود ؟این شروع بی اعتمادی میشود و دوباره راه داار بازی و دلالی و ... بیشتر باز میشود چون مردم نگران سرمایه هایشان میشوند از نصمیم های ناگهانی
علی۱۱۶۸۹۴۳۰۸:۲۴:۴۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
من اومدم تهران واسه کاری. حالا هر چی دارم باید بدم برگردم. ای بخشکی شانس. بد رکبی زدید. خوشم اومد. دارید مثل .. ترامپ رو کار می کنید.
ناشناس۱۱۶۸۴۳۴۰۰:۵۷:۰۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
این رسمیت دادن به بی ارزش شدن پول ملی است. کاهش 300 درصدی ارزش پول ملی!!! شرمتان باد که قرار است سال آینده 15 درصد به حقوق ها اضافه کنید یعنی تورم 20 برابر افزایش حقوق. یعنی فقیر تر کردن مردم شریف ایران که دزد نیستند و دستی به رانت ندارند. ضمنا چه موقع خوبی انتخاب کردند!! عیدی دولت شیعه به مردم ایران در روز تولد پیامبر و امام صادق. آفرین به این موقعیت سنجی دولت!! بخدا مردم ایران خیلی نجیب هستند
ناشناس۱۱۶۸۷۴۳۰۴:۳۰:۲۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
عيب نداره مثل بقيه بدبختيها بهش كمكم عادت ميكنيم
ناشناس۱۱۶۹۸۹۵۱۵:۰۲:۱۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
مردم شریف
علی۱۱۶۸۴۳۶۰۰:۵۷:۱۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
برای ثروتمندان و اصحاب قدرت که پولی نیست و فرقی براشون نداره و با ماشین های گران و کم مصرف دور میخورن تو خیابونها ، فقط دودش تو چشم فقرا و قشر متوسط میاد و سفره اشون کوچکتر میشه !!!!!
ناشناس۱۱۶۸۴۳۷۰۰:۵۷:۴۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
چرا حقوق ملت هم ازاد نمیکنند؟
ناشناس۱۱۶۸۹۱۲۰۸:۰۵:۲۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
حیفشان می آید
ناشناس۱۱۷۱۱۴۵۰۶:۳۸:۲۱ ۱۳۹۸/۸/۲۵
حقوق ملت رو خود ملت پرداخت میکنن. اکثرا شغل خصوصی دادن یا زیر دست کارفرمای خصوصی هستن اون کارفرما که ماشین چاپ پول نیست که بخواد حقوق ها رو با قیمت ها همسان سازی کنه.
ناشناس۱۱۶۸۴۵۳۰۱:۰۳:۵۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
هیچ حرفی ندارم جز اینکه خدا حق این ملت را از مسئوولین بی لیاقت بگیرد.
ناشناس۱۱۶۸۴۵۵۰۱:۰۴:۳۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
من بویی از اسلام توی ایران نمیبینم.من یه جوان مذهبی هستم که با نوع حکومت داری شما دارم ایمانمو از دست میدم.
ناشناس۱۱۶۸۴۹۳۰۱:۱۸:۴۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اینکه دقیقا شب میلاد پیامبر این کار رو کردن خیلی عجیب و مسئله داره!
ناشناس۱۱۶۸۴۶۶۰۱:۰۸:۲۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
باز هم ایجاد تورم 100% !!!
ناشناس۱۱۶۸۴۷۶۰۱:۱۳:۲۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
کاش به تمام خودرو ها کارت سوخت می دادید الان مردم فقیر با خودروی فرسوده بدون کارت چکار کنند!؟
ناشناس۱۱۶۸۴۷۸۰۱:۱۳:۵۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
تایید و تکذیبها در این کشور همیشه یک همچین عاقبتی دارند. یعنی اصل موضوع همیشه واقعی است و نهایتا اتفاق می افتد. خدا هدایت کند کسانی را که با اعتماد به نفس به دیگران دروغ می گویند.
ناشناس۱۱۶۸۴۸۹۰۱:۱۸:۰۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
آقای زنگنه!شما که همیشه این موضوع رو تکذیب میکردی آیا از روز محشر و خداوند و برخورد وی با دروغگویان نمی هراسی؟.!
ناشناس۱۱۶۸۵۰۳۰۱:۲۱:۲۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
عیدتون مبارک
عدالت۱۱۶۸۵۰۶۰۱:۲۲:۱۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
* --روحانی 92 آنچنان رونق اقتصادی ایجاد کنیم که نیازی به 45000 تومان یارانه نداشته باشید **-ربیعی سخنگوی دولت تدبیر و امید آبانماه 98 60 میلیون ایرانی مشمول طرح حمایتی می شوند که شامل افراد قشر ضعیف و متوسط جامعه هستند چه بلایی سر مملکت آورید که 60 میلیون محتاج طرح حمایتی دولت شده اند
ناشناس۱۱۶۸۵۴۶۰۱:۳۱:۵۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
آیا آثار تورمي و فشار بر مردم کم بضاعت بیکار يا با درآمد حداقلی را ارزیابی کرده اید. مسلما دهک های پایین جامعه که آسیب پذیرترین قشر هستند کمرشان می شکند.اگر راست می گویید بیایید درآمد مردم را هم بر اساس دلار و همانند ترکیه امارات.کویت و دیگران محاسبه کنید.بازنشستگان چکار کنند. مسئولان نمی فهمند که حمل و نقل بر همه امور زندگی اثر دارد.یارانه همه چیز را که برداشته اید. حداقل بنزین را گران نمی کردید. يا حداقل به صورت پلکانی آن را اجرا ميکرديد.
ناشناس۱۱۶۸۵۶۱۰۱:۳۶:۳۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
درود بر جرات روحانی احسنت قیمت همه چیز باید آزاد بشه حقوقها ولی نباید افزایش پیدا کنه چون تورم زاست. با این روش نقدینگی جمع خواهد شد.
حمید۱۱۶۹۰۶۳۰۹:۲۹:۲۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اره نقدینگی جمع میشه اما تو شکم رانتخوارها دزدها مفسدهای اقتصادی
ناشناس۱۱۶۸۶۱۰۰۱:۴۹:۱۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
https://www.alef.ir/news/3980820171.html خبر مربوط به ۲۰ آبان
امیر۱۱۶۸۶۵۷۰۲:۲۴:۲۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
چه خوب دمشون گرم به خدا ، با این کارشون اصلا یادمون رفت که با چه افتضاحی به عراق باختیم
ناشناس۱۱۶۸۸۲۴۰۷:۲۰:۵۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
یعنی ما با سر مربی 30 میلیارد تومنی باختیم مگه میشه
ناشناس۱۱۶۸۶۵۸۰۲:۲۵:۱۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اگرچه از نظر شخصی به ضرر منه ولی چرا پول بنزین من شهرنشین باید از جیب اون روستایی تو زاهدان پرداخت بشه که هیچ وقت تو عمرش ماشین نداره؟!؟!؟
ناشناس۱۱۶۸۷۱۱۰۳:۰۲:۵۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
راهش سهمیه بندی نه افزایش قیمت. برادرمن الان اون روستایی زاهدانی هم اثر تورمی افزایش بنزین رو حس میکنه. چون حداقل 50 درصد افزایش قیمت داشته. نمیدونم شما کی میخواین بفهمین
حمید۱۱۶۹۲۷۰۱۰:۳۹:۵۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اگه سهمیه بندی کنه بعد بنزین اضافی رو به کی بفروشه؟ نفتشون هم خریدار نداره و بنزینشون هم استاندارد جهانی رو نداره. چی ازین بهتر با لیتر 3 هزار تومن بکنن تو پاچه ملت
ناشناس۱۱۶۹۴۷۵۱۱:۵۷:۲۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اگر پول یارانه بنزین بره توی جیب افراد کم درآمد، باز به نفع افراد کم درآمده، حتی اگر افزایش قیمت بنزین باعث تورم بشه. چون یارانه بنزین بیشتر دست افرادی میرسه که پولدارترهستند. اما یارانه نقدی بیشتر به افراد کم درآمد میرسه! اما اصل مساله اینه که این پول کجا میره! یا اینکه اگر همه اش هم به افراد کم درآمد برسه، آیا پولی از جای دیگه از درآمد عمومی کسر میشه یا خیر!
ناشناس۱۱۶۸۷۸۷۰۶:۵۰:۱۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اون روستانشین که شما براش دلت می سوزه کمرش زیر بار عوارض این سهمیه بندی خواهدشکست
مخالف گرانی۱۱۶۸۷۹۸۰۷:۰۰:۳۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
شما حتما درآمد بالا داری که متناسب با گرانی هاست، شاید هم کارمند شرکت نفت هستید که با این گرانی ها حقوقتان دو برابر میشه و افزایش نجومی خواهید داشت اسمش را هم می گذارید پاداش بهره وری ! که حلال شود . ولی بعید می دانم دغدغه ات مردم سیستان باشد بعید می دانم دغدغه ات جوان مسافرکشی باشد که در آستانه ازدواج بود و با این تصمیم دیگر نمی تواند
ناشناس۱۱۶۸۸۵۰۰۷:۳۵:۵۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اون روستایی در زهدان در لب مرز سهمیه بیشتری از بنزین رو داره که حتی میتونه بفروشه اما منتها بر اساس همین اخبار سایتها سازمان تعاونی مصرف مرزنشین ها پول اون بنزین رو خورده
محسن۱۱۶۸۹۰۶۰۸:۰۲:۴۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
هموطن محترم الان اون روستایی هم تاوانشو میده با چند برابر شدن کرایه ها قیمت همه چیز از جمله مواد غذایی هم گرون میشه.چرا همش به دنبال سیاسی بازی هستین.حمایتهای الکی. دولت به جای بدبخت کردن مردم میتونست حقوق مدیرانشو کم کنه.جلوی ریخت و پاشها رو بگیره.دولت رو کوچیک کنه.چرا تاوان بی لیاقتی مدیران رو مردم بد بخت باید بدن؟؟؟
قربان عظیمی۱۱۶۸۹۳۸۰۸:۲۲:۳۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دقیقا درسته الان پول بنز سواری تهرانی ها هم از جیب مردم محروم تامین میشه
ناشناس۱۱۶۹۵۳۱۱۲:۱۹:۱۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
باید بنزین رو برای ماشین های مدل بالا 100 برابر کنند و برای ماشین های داخل و ماشین های متوسط فکر دیگه ای بکنن. من موافقم که برای پولدار ها بنزین بسیار ارزونه و باید فقط برای اونا گرون میکردن
ناشناس۱۱۷۱۱۴۴۰۶:۳۶:۱۷ ۱۳۹۸/۸/۲۵
جوک نگو اگه کرایه ها گران بشه بازهم اونی که ماشین داره به نفعش هست! پس روستایی بخواد یه بار تا شهر بیاد باید کل درآمدش رو بده کرایه ماشین.
محسن۱۱۶۸۶۷۶۰۲:۴۰:۱۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
با سلام من نمیدونم چرا مدیرا یه کاری مکنند اول فکر نمیکنن من با اصل سهمیه بندی مشکل ندارم ولی با این روش که بنزین سوزها بیشتر از دوگانه ها سهمیه میگیرید این جوری از مصرف گاز حمایت می‌کنند عواقب بعدیشم معلومه قیمت دوگانه ها میاد پایین قیمت بنزین‌ها میره بالاتر
طاها۱۱۶۸۶۸۰۰۲:۴۱:۴۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
برادر روحانی اختلاس میکنه کمر مردم زیر بار هزینه ها و گرونی باید له بشه. بی سر و صدا و بدون هیچگونه اطلاع رسانی و نیمه شب یکدفعه تصمیمشون رو اعلام میکنن
قربان عظیمی۱۱۶۸۹۳۳۰۸:۱۹:۴۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
برادر من چه ربطی به برادر روحانی داره . این تصمیم سران ۳ قوه در شرایط فعلی اقتصادی است ،
ناشناس۱۱۶۹۴۶۸۱۱:۵۵:۲۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
افزایش قیمت سوخت مصوبه دولت و مجلس است ولاغیر.
امید۱۱۶۸۶۸۵۰۲:۴۵:۵۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
خدا لعنتتون کنه خدا ازتون نگذره خدایا به فریاد ما برس
ناشناس۱۱۶۸۶۸۷۰۲:۴۶:۰۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اگه دین ندارید لااقل ازاد مرد باشید بنزین و گرون کردین همچی رو به قیمت جهانی به مردم بدین بنزین و گرون میکنن جای اینکه خودرو ارزونتر بشه گرونتر میشه
روح شهید خاشقچی۱۱۶۸۶۹۹۰۲:۵۲:۲۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بابا اینارو بیخیال، چه خبر از جلیقه زردهای فرانسه؟! اونا مهمتر نیستند؟!
فري۱۱۶۸۷۰۳۰۲:۵۷:۱۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
با اين مملكت داري گل و بلبلتون خوب پدر مردم و در آوردين
ناشناس۱۱۶۸۷۰۶۰۳:۰۰:۲۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
ترامپ دولت مارو تحریم میکنه و دولت هم مردم رو دست گلتون درد نکنه هرچی نفت نفروختین از مردم پولش رو بگیرین چه مالیات چه این مدل
ناشناس۱۱۶۸۷۰۷۰۳:۰۰:۲۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
22 آبان 98 وزیر نفت: هر زمان دولت سهمیه‌بندی بنزین را ابلاغ کند، اطلاع‌رسانی می‌کنیم وزیر نفت با بیان اینکه هر زمان دولت دستور و ابلاغی برای سهمیه‌بندی بنزین بدهد آن را به اطلاع مردم می‌رسانیم، گفت: بهتر است در این باره شایعه‌ پراکنی نشود زیرا مطالب منتشر شده در رسانه‌ها نتیجه‌ای جز نگران کردن مردم ندارد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی به نقل از خانه ملت، بیژن زنگنه دیروز(سه‌شنبه، ۲۱ آبان‌ماه) پس از حضور در کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران ضمن توضیح مباحث مطرح شده در این نشست، توضیحاتی را درباره بحث‌های مطرح شده درباره سهمیه‌بندی بنزین ارائه کرد. وی در پاسخ به پرسشی درباره اینکه آیا سهمیه‌بندی بنزین امسال اتفاق می‌افتد یا خیر، گفت: هر زمان دولت چنین دستوری و ابلاغی به وزارت نفت بدهد سهمیه‌بندی بنزین را اجرا می‌کنیم، البته بهتر است در این باره شایعه‌ پراکنی نشود زیرا مطالب منتشر شده در رسانه‌های مختلف نتیجه‌ای جز نگران کردن مردم ندارد. وزارت نفت هر وقت دستوری درباره سهمیه‌بندی بنزین دریافت کند آن را به اطلاع مردم می‌رساند. 24 آبان 98 رسانه ها شایعه پراکنی شما درست بود مردم نگرانی که رسانه ها ازش خبر میدادن صحت داشت کلا دو روز نگران نبودن مردم
Ft۱۱۶۸۷۰۸۰۳:۰۱:۰۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
ما كه از مردم خجالت ميكشيم اين نمايندها چطور رو دارن برن با مردم حرف بزنن الان وقت گرون كردن بنزين بود يك كارمند ميگه با يه ماشين خودم و بچه هام ميرفتيم مدرسه پول سرويس نديم اينهم ازمون گرفتن بخدا من احتياج ندارم ولى مردم!!!؟؟؟؟؟
ناشناس۱۱۶۸۷۰۹۰۳:۰۱:۳۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
خدایا به دادمون برس ...
ناشناس۱۱۶۸۷۱۵۰۳:۰۶:۲۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
تکرار اشتباهات احمدی نژاد پول نفد فقط باعث تورم میشه بانک مرکزی باید جلوشو بگیره
ناشناس۱۱۶۸۷۱۸۰۳:۱۱:۰۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دولت تدبیر و امید ( آقای زنگنه ) در سال ۹۲ با قطع تولید بنزین پتروشیمی ها و تعطیل سامانه سهمیه بندی سوخت ( کارت سوخت ) هم تولید را بسیار کاهش دادند و هم مصرف را افسار گریخته افزایش دادند و پس از سالها که واردات بنزین از خارج قطع شده بود مجدداً این کار را احیاء کردند 《 البته توسط وابستگان کسانی که نباید اسمشان را برد 》 و طی شش سال گذشته ده ها میلیارد دلار از خزانه صرف واردات بنزین کردند که سهم بسیار قابل ملاحظه ای از این مبلغ سود واردکنندگان شد و حالا هم ملت باید تاوان این عملکردهای ........... را بدهند .
ناشناس۱۱۶۸۷۲۱۰۳:۱۶:۵۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
این کار دولت خیانت به مردم است
ناشناس۱۱۶۸۷۲۹۰۳:۳۰:۴۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
همه چی 10 برابر میشه بعد نفری 50 هزار تومن میدن !! دلقک بازی
ناشناس۱۱۶۸۷۳۲۰۳:۳۴:۲۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
این همه دروغ و دزدی.رییس بانک مرکزی از ضرر خریداران دلار می گوید و حالا نگو منظورش ضرر کسانی است که نخریدند...وزیر اقتصاد از رشد و خودکفایی می گوید و حالا نگو کمبود شدیدی در راه است..فقط و فقط و فقط دروغ و دروغ..زیبنده کشور نیست
ناشناس۱۱۶۸۷۴۱۰۴:۱۸:۲۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
گرانی ها از سال گذشته با 3 برابر شدن قیمت دلار آغاز شد . در واقع بایست بنزین هم مانند سایر اقلام مثل مسکن از همان پارسال گران میشد
ناشناس۱۱۶۸۷۴۵۰۴:۴۵:۲۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
با همین قیمت 3000 تومان باز 50 درصد از ترکیه ارزان تر است.
ناشناس۱۱۶۹۰۹۶۰۹:۴۵:۰۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
درآمد ایرانیان هم به همین نسبت کمتره؟؟
ناشناس۱۱۶۹۶۰۸۱۲:۵۱:۱۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
این به اون در
ناشناس۱۱۶۹۲۰۷۱۰:۱۸:۱۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
مگه ما به اندازه افراد ترکیه درآمد داریم
ناشناس۱۱۶۹۴۸۵۱۲:۰۱:۴۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اولا ترکیه هیچ منابع نفتی ندارد به همین علت گران است ثانیا ترکیه که هیچ نفتی ندارد و خریدار نفت است درآمد مردم و کیفیت زندگی و شرایط روحی روانی شان خیلی بهتر از ما است چون مدیران کاربلد دارند البته مردم هم آنجا کار میکنن ولی روحیه و امید دارن هر روز خبر اختلاس نمیشنون با وجود رسانه های آزاد
ناشناس۱۱۶۸۷۴۶۰۴:۵۳:۲۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بهترین کار را کرد قیمت باید بالاتر بره تا هی ماشین خیابون نیارید لیتری 2 دلار باید بشه مالیات الودگی هوا و ترافیک و بیمار کرد مردم هم باید گرفته بشه دمت گرم تا لیتری 25 هزار تومن ببرش بالا
قربان عظیمی۱۱۶۸۹۵۵۰۸:۳۰:۲۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
برادر من اگه ماشین بیرون نیارم با الاغ رفت وامد کنیم ، مگه ساختار خدمات مترو واتوبوسرانی درست وحسابی داریم . الان در روستاهای اروپا خدمات پیشرفته حمل ونقل دارند ومردم هم از ماشین شخصی کمتر استفاده میکنند . در ایران توی تهران گاهی باید کلی معطل بشی که ایا اتوبوسی بیاد یا نه.
ناشناس۱۱۷۰۰۵۵۱۶:۲۷:۴۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
قربان جان معلومه اروپا امریکا نرفتی،توی شهرهای کوچیکشون عملا هیچ خبری از حمل و نقل عمومی نیست
ناشناس۱۱۶۹۱۲۴۰۹:۵۵:۳۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
گل گفتی.کاش مردم میفهمیدن
ناشناس۱۱۶۹۱۷۴۱۰:۰۸:۳۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اره خب بنز و بي ام و رو هم با ٣٠ هزار دلار بدن حقوق مردم رو هم بكنن ٣-٤ هزار دلار در ماه
ساری قلی خان۱۱۶۸۷۵۲۰۵:۰۸:۴۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بخدا حق دارید.. یه ملت نجیب دارید
ناشناس۱۱۶۸۷۵۴۰۵:۲۰:۵۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اونی که هیچ خودرویی نداره چقدر از این یارانه سهم می بره؟
ناشناس۱۱۶۸۷۵۹۰۵:۴۲:۱۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
از ماست كه برماست خودمون كرديم كه لعنت بر خودمون
ناشناس۱۱۶۹۴۷۹۱۱:۵۹:۱۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
وای به شما ولی ماکه بهش رای ندادیم چکار کنیم؟
ناشناس۱۱۶۸۷۶۰۰۵:۵۷:۲۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
یکی دیگه کشور و برده لبه پرتگاه ما کارمندان و حقوق ثابت بگیران باید تاوانی را بدهیم
ناشناس۱۱۶۸۷۶۹۰۶:۲۴:۳۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
حالا هی رای بدیم.. حالا هی مقاومت کنیم و استادگی که هزینه های تسلیم بیشتره حالا هی سبز و آبی و بنفش کنیم بچه هاشون تو آمریکا با پول افزایش بنزین و سفره ی انقلاب خوشی کنن و ما هم ..در باتلاق تورم و بی کاری دست و پا بنزنیم ..
ناشناس۱۱۶۸۷۸۵۰۶:۴۸:۲۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
خدادشمنان این مردم شریف را لعنت کند
ناشناس۱۱۶۸۷۹۲۰۶:۵۶:۰۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
امروز عیداست آقای روحانی خوب عیدی مردم رو دادی وکام مردم را تلخ کردی خدا کام شما راتلخ کند آمین
امیر۱۱۶۸۷۹۳۰۶:۵۶:۲۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
در حالیکه آقازادها در کشورهای کفر در حال خوش گذرانی هستند جوانان ما حتی نمی توانند تشکیل خانواده بدهند . آیا این عدالت است ؟
ناشناس۱۱۶۹۱۱۵۰۹:۵۱:۵۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
عدالت که از اول نبوده این حقمونه
ناشناس۱۱۶۸۷۹۵۰۶:۵۸:۵۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اگر فقط بنزين گران ميشد مشكلي نبود ولي از فردا نرخ همه اقلام با بنزين بالا ميروداز خيلي وقته دارند اعلام مي كنندپولدارها حق بي پول هارا با مصرف بنزين ميخورند خوب حالا فشار تورم وگراني بعد از اين روي چه كساني خواهد بود؟به هر حال اعلام شده تصميم کل کشور است
ناشناس۱۱۶۸۸۰۰۰۷:۰۲:۰۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
حالا حتماً ميگم كاش ديشب باك بنزين رو پر كرده بوديم اين راه حل ما ايراني ها هست
ناشناس۱۱۶۸۸۱۱۰۷:۱۱:۱۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
مرگ بر ظالم بی تدبیر
ناشناس۱۱۶۸۸۱۳۰۷:۱۵:۱۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
پس بالاخره مخزن نفتی که رییس جمهور کشف کرده بود و به مردم هدیه داده بود به بهره برداری رسید! علی برکت الله
دستت درد نکنه۱۱۶۸۸۱۵۰۷:۱۵:۳۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
والا تلویزیون باز میکنی انگار تمام صلح و آرامش به مردم ایران هدیه کردند. آدم کیف میکنه. بهشتی درست کردند که فقط مردم پشت در موندند.قربون اون شکل ماهتون برم من' یارانه به چه معنی بود ' اومدین گفتین سوبسید قطع و حالا ما پولشو میریزیم حسابتون ' اون سوبسید یا همان یارانه قطع کردی. آخه شما اینقدر دروغ می گید به قول .. میرید جهنم..
ناشناس۱۱۶۸۸۱۶۰۷:۱۵:۴۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
یکی دو شب پیش با کمال و.. در برنامه اقتصادی با مجری گری شخصی بنام دکتر قالیباف مجددا این دروغ بزرگ را می گفتند که چون رانت بنزین به ثروتمندان میرسد این ظلم به فقراست در حالی که ثروتمندان بی ام و سوار توان این را دارند که این افزایش قیمت را به راحتی مجددا از گرده مردم عادی درآورند و الان دیگر پس از بارها تکرار این سناریو مردم می دانند که این افزایش قیمت به ضرر قشر متوسط و پائین می باشد. ضمنا باید به ریاست هر سه قوه یعنی آقایان روحانی و لاریجانی ورئیسی تبریک گفت که اینقدر با اقتصاد مقاومتی به فکر مردم هستند!
مهرداد۱۱۶۸۸۱۸۰۷:۱۷:۲۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
فقط بنزین گران نمیشه به بهانه ی گرانی بنزین سایر کالاهای اساسی هم گرون میشه که این بدبختی بزرگ تریه
سعید۱۱۶۸۸۲۲۰۷:۱۹:۴۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بطور میانگین ۹۰ میلیون لیتر بنزین در ایران مصرف میشود و بگفته دوستان ۱۸ میلیون خودرو وجود دارد که به طور متوسط ۲.۵ لیتر روزانه با قیمت ۱۵۰۰ تومن که در مجموع روزانه ۴۵ میلیون لیتر ۱۵۰۰ و ۴۵ میلیون لیتر ۳۰۰۰ تومان می باشد. که میانگین نرخ ۲۲۵۰ تومان میشود. مابه التفاوت قیمت فعلی با قبلی ۱۲۵۰ تومان می باشد. درآمد روزانه ۱۲۵۰ تومانی از ۹۰ میلیون لیتر ۱۱۲.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ میشود و قرار است به ۶۰ میلیون ایرانی پرداخت شود به عبارتی روزانه برای هر فرد ۱۸۷۵ تومان که در ماه میشود ۵۶.۲۵۰ تومان و تا پایان سال ۴ ماه مانده است میشود ۲۲۵.۰۰۰ تومان برای هر فرد. دولت اگر این پول رو به افراد نده یا در سال آینده ندهد کسری بودجه اش را از این راه تامین کرده است. آیا با توجه به اینکه یارانه افزایش یافته است قیمت تاکسی و حمل و نقل و.. تغییر نمیکند؟ اگر از فردا کسی خواست قیمت محصولش رو گران کنه به دلیل افزایش قیمت بنزین ما هم بگیم یارانه شما زیاد شده است منطقی می باشد؟
ناشناس۱۱۶۸۸۲۸۰۷:۲۳:۰۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
الان بود ويا نبود اين مجلس بخواب رفته چه تفاوتي براي مردم دارد؟
ناشناس۱۱۶۸۸۳۰۰۷:۲۴:۰۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بیاید یه محاسبه ساده کنیم قیمت بنزین تو اروپا بطور میانگین ۱.۵ یورو و حقوق ۴۰۰۰ یورو هست با محاسبه مشخص میشه که یک اروپایی برای ۱۰۰ لیتر بنزین باید ۳.۷۵ درصد از حقوقش را پرداخت کنه در ایران بنزین ۳۰۰۰ تومان و میانگین حقوق ۲ میلیون تومان و هزینه ۱۰۰ لیتر بنزین معادل ۱۵ درصد حقوق یک ایرانی از تقسیم ۱۵ بر ۳.۷۵ مشخص میشه که قیمت بنزین در ایران ۴ برابر قیمت بنزین در اروپا با توجه به میزان حقوق و درآمد هست
ناشناس۱۱۶۹۴۳۰۱۱:۴۱:۴۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
ببخشید میانگین حقوق ۴۰۰۰ هزار یورو؟ ملت رو چی حساب کردی؟ اولا از این خیلی پایین تره متوسط حقوق تو اوروپا بعدشم ملت نزدیک ۳۰ درصد مالیات و بیمه میدن. اینم بگو
ناشناس۱۱۶۸۸۳۲۰۷:۲۶:۰۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
همچنین به خودروهای همه دستگاه های اجرایی دولتی موضوع ماده ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری ، سهمیه بنزین تعلق نمی گیرد و این خودروها باید با قیمت هر لیتر ۳۰۰۰ تومان نسبت به دریافت بنزین اقدام کنند . مصداق این جیب اون جیب دیگه؟
ناشناس۱۱۶۸۸۴۶۰۷:۳۴:۵۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بنده دوران مجردی از ثبت نام یارانه جا موندم الان با سه بچه و دو میلیون حقوق، پنج نفرمون چند ساله یارانه نداریم تکلیف ما چی میشه؟؟؟؟؟ صد بار به سازمان هدفمندی مراجعه کردیم و گفتیم مجلس تصویب کرده جاماندگانو ثبت نام کنید خبری نشده به دروغ میگفتن پیگیری میکنیم لطفا خبرنگاران از مسئولین وضعیت امثال ما رو پیگیر بشن
ناشناس۱۱۶۹۴۱۴۱۱:۳۲:۱۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
هیچی، .. آخه 3 تا بچه تو این شرایط.
ناشناس۱۱۶۹۵۴۶۱۲:۲۷:۱۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
یعنی جنابعالی حدود ده سال سه تا بچه آوردی؟‌تو مگه ..؟ بیخیال
ناشناس۱۱۶۸۸۵۶۰۷:۳۹:۲۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بالاخره باید مخارج برادر رییس جمهور در بیاد یا نه چرا این همه ملت بی منطق شدند
پیما۱۱۷۱۱۳۵۰۶:۲۸:۴۹ ۱۳۹۸/۸/۲۵
راست میگی. الان که فکر کردم دیدم چقدر غم انگیزه برادر رئیس جمهور بره سر خزانه درش رو باز کنه ببینه خالیه چقدر ناراحت میشه! راست میگی
ناشناس۱۱۶۸۸۶۶۰۷:۴۳:۴۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
لعنت خدا بر ظالمین
ناشناس۱۱۶۸۸۷۰۰۷:۴۴:۵۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
آخ جون بنزین گران شد مرگ بر امریکای جنایتکار مستهجن مبتذل
ناشناس۱۱۶۸۸۷۱۰۷:۴۵:۰۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
همه با هم پیش به سوی ونزوئلایی شدن
ناشناس۱۱۶۸۸۷۷۰۷:۴۹:۲۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
الان تنها چیزی که آدم را آرام می کند فحش دادن است
ناشناس۱۱۶۹۰۱۷۰۹:۰۶:۰۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
شما پول بنزین رو بده، شما آثار تورمی رو تحمل کن، شما حق و حقوقتو نخواه، شما مطیع باش، هر چقدر دوست داری فحش بده دولت تدبیر و امید از عمق جان از شما دوست و هموطن .. استقبال میکنه
آزاده۱۱۶۸۸۹۲۰۷:۵۶:۳۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
کلا در اداره کشور و تصمیم سازی ایرادها و مشکلات بنیادی وجود دارد و با تغییر قیمت ها و سایر سیاست ها راه بجایی نخواهیم برد
ناشناس۱۱۶۸۸۹۵۰۷:۵۸:۰۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
یهویی 3000 تومن...مردم بیچاره بودن بیچاره تر شدن... البته حقمونه
ناشناس۱۱۶۹۷۰۴۱۳:۳۸:۴۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
100 تومن یهو شد 700 تومن بیچاره نشدین
ناشناس۱۱۶۸۹۲۳۰۸:۱۴:۰۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
حداقل یک ماه زودتر اعلام میکردند ما میرفتیم ماشین رو دوگانه میکردیم
قربان عظیمی۱۱۶۸۹۳۰۰۸:۱۸:۱۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
در شرایط اقتصادی فعلی که فروش نفت به حداقل رسیده چاره ای جز اجرای این مصوبه نبوده است . این مصوبه هم با تاییدسران قوا بوده وربطی صرفا به دولت آقای روحانی ندارد .هر چند روا بود که قیمت بنزین برای نوع ماشین متفاوت باشد الان پراید مدل ۸۰ هم باید لیتری ۱۵۰۰ تومان بنزین بخرد وبنز ۲میلیارد تومانی هم همینطور . این نوعی بی عدالتی است که باید تصمیمی بابت آن اتخاذ نمایند . در نظر گرفتن سهمیه برای تاکسی های اینترنتی تصمیم بسیار پسندیده ای است چون الان اکثر نقل وانتقال های شهری با تاکسی های اینترنتی است .
ناشناس۱۱۶۸۹۴۰۰۸:۲۳:۱۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
یک عده حالشون خوب نیست واقعاً این چه کامنتهایی است میگذاری. توی این اوضاع دارید قیمت بنزین زمان احمدی نژاد و روحانی را ا مقایسه می کنید؟
جلال۱۱۶۸۹۴۴۰۸:۲۵:۰۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دروغ بر این جامعه حاکم شده است
ناشناس۱۱۶۸۹۵۹۰۸:۳۳:۵۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
هر ماه یک پیشرفت روحانی مچکریم
ناشناس۱۱۶۸۹۶۱۰۸:۳۴:۱۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
آقای روحانی ترامپ رو خیلی خوشحال کردی ومردم ایران راخیلی ناراحت کردی
مجید۱۱۶۸۹۶۲۰۸:۳۴:۳۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
یادتونه چند روز پیش اقای رییس جمهور گفت یک میدان بزرگ نفتی کشف کردیم امروز که قیمت بنزین 3برابر شد فهمیدیم منظورش از اون میدان بزرگ چی بود خیلی ممنون از همه سران کشور
ناشناس۱۱۶۸۹۸۳۰۸:۴۷:۱۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
پیشنهاد بنده به دولت این است سریعا برنامه ای برای افزایش تعداد جایگاههای CNG لحاظ کند تا مردم دواره در صفوف طولانی معطل نشوند.
ناشناس۱۱۶۸۹۹۵۰۸:۵۳:۱۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
علی مطهری : مردم باید به دولت کمک کنند
ناشناس۱۱۶۹۰۰۲۰۹:۰۰:۵۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
میشه لطفا پول افزایش قیمت بنزین رو بهمون ندین ولی قیمتش رو هم بالا نبرید؟ آخه اگه قرار منابع حاصل از فروش بنزین به نرخ جدید تمام به دست مردم برسه چه دلیلی داشت گرونش کنید؟ معلومه که دروغ میگید دیگه
ناشناس۱۱۶۹۰۰۹۰۹:۰۳:۲۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دقت کردین شیخ حسن، تک تک برنامه های محمود رو که نقد کرد و کلی بهش ایراد گرفته رو دقیقا و مو به مو اجرا کرد؟ حسن محمود شد یا اون روی محمود بود؟
ناشناس۱۱۶۹۰۲۵۰۹:۱۰:۳۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بابا چرا فرا فکنی می کنین ؟؟؟!!خودمون مقصریم هر بلایی سرمون میارن
ناشناس۱۱۶۹۰۲۸۰۹:۱۱:۳۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
پس روحانی گفت یک میدان نفتی بزرگ کشق کرده ایم درسته این میدان همان جیب مردم بیچاره است
علی۱۱۶۹۰۲۹۰۹:۱۲:۰۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
پس شرط هر گونه تغییر در اقتصاد شفاف شدن ان است وگرنه همه چیز به جای بهتر شدن بد تر می شود
ناشناس۱۱۶۹۰۳۳۰۹:۱۳:۰۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دور باطل: افزایش قیمت بنزین ، گرانی کالا، نزولخواری بانکها حیف و میل بیت المال ، کاهش ارزش پول ملی، ... این دور باطل ادامه دارد
ناشناس۱۱۷۰۲۶۲۱۸:۰۲:۴۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دور باطل برای کی؟ اونها یا مردم؟
محمد۱۱۶۹۰۳۷۰۹:۱۴:۵۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
یارو گرون فروش بود، موقع مرگ از پسرش خواست که کاری کنه همه بگن خدا پدرت رو بیامروزه. پسره هم اینکار رو کرد، چجوری؟ با چند برابر کردن جنسهای مغازهشون. همه می گفتن بابا همون صد رحمت به پدرت که دوبله می کشید رو جنسها، تو که چند برابرش کردی. حالا باید فریاد زد: صد رحمت به احمدی نژاد.
سمیر۱۱۶۹۰۳۸۰۹:۱۵:۲۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بابا برین ترکیه نگاه کنین چقدر قیمت بنزین گرونه؟؟؟!!!اینجا همه چی مفته والا.. اینا می خوان ما رو به یه کشور پیشرفته تبدیل کنن و گران کردن بنزین و اب و برق و گاز هم بدیهیه تو این مسیر..مردم باید هزینه ی پیشرفت کشور و‌بپردازن یارانه هم باید قطع بشه همه باید کار کنن و مقاومت
وحید۱۱۶۹۷۰۸۱۳:۴۰:۴۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
کار بده تا بریم کار کنیم!
مجیدی۱۱۶۹۰۴۰۰۹:۱۵:۵۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
آنچنان رونف اقتصادی ایجاد کنم...
ناشناس۱۱۶۹۲۷۶۱۰:۴۱:۳۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دیگه هیچ حمایتی از روحانی نمیشه بگیرید
محمد۱۱۶۹۰۶۱۰۹:۲۸:۰۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
احمدی نژاد همه چی رو گرون کرد و یارانه داد. بعد این دولت اومد و گفت کار اشتباهی کرده و ضمن اینکه یارانه ها رو همگام با تورم گرون نکرد، بلکه شروع به قطع یارانه خیلی ها هم کرد. طبق اعلام دولت قراره این مبلغی که تو جیب دولت میره عینا به حدود شصت میلیون ایرانی سبد حمایتی(نام گول زنک برای یارانه) پرداخت بشه. دو سال بعد این دولت میره کنار یکی دیگه میاد و میگه چرا باید شصت میلیون چنین مبلغی بگیرن. اونوقت عین دولت آقای روحانی، ضمن افزایش ندادن مبلغ مربوطه، یک عده رو هم به بهانه های مختلف حذف می کنه. نتیجه همین خواهد بود که الان شده: گران شدن همه چیز و زیر زیرکی افزایش ندادن و حذف چندر غازی که به مردم بدبخت ایران پرداخت میشه (ببخشید بابت این کلمه نامناسب، اما وقتی میرم تو مغازه و نمی تونم و نمی تونیم خیلی جنسهای واجبمون رو بخریم، دلم بحال خودمان میسوزه). خدایا تو شاهدی که این ملت شایسته وضعیت فعلی نیستند
جانباز 70درصد۱۱۶۹۰۶۵۰۹:۳۰:۰۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
شمشیر دو لبه افزایش نرخ بنزین از فردا شروع می کند به قلع و قم کردن ازافزایش هزینه های روزمره گرفته تا افزایش قیمت همین سهام شرکتها البته نه همه آنها اینجا گفته شد که جای بحث سیاسی نیست اما مگر می شود همه چیزمان به سیاست گره خورده است . آقای روحانی وقتی می گوید چاه عظیم 53 میلیاردی نفت کشف کردیم ابتدا امر ذوق زدگی و شایدم ذوق مرگی دچار شدیم .مانند نشان دادن سکه ایی و اسکناس نو به کودکی است که حق خرج کردنش را هرگز ندارد مگر می شود که بنزین گران شود و مسکن و خورد و خوراک و .. گران نشود . فقط یک چیز زیاد نمی شود و آن حقوق کارگر و کارمند می باشد و معیشت مردم مجددا وارد فاز 50 درصد تورم ؟؟؟ و البته بیشتر می شود ( آخر خود تورم هم تورم زاست ) . بحث سیاسی ممنوع اما بحث معیشت مردم چی ؟؟ هر دو یکی است چه بخواهیم چه نخواهیم عیدی به مردم دادند شب عید میلاد؟؟ بنظرم جای مردم و مسئولان را عوض کنیم جمله صحیح اش این است مسئولان از مردم عیدی می ستانند
ناشناس۱۱۶۹۰۶۷۰۹:۳۰:۴۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
روحانی گفت میدان نفتی کشف کردیم ها نگو جیب مردم بوده
ناشناس۱۱۶۹۰۷۰۰۹:۳۱:۳۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
عرضه چیزی هیت که الان تو ایران خیلی کمیاب شده (هم تو دولت هم تو ملت)
ناشناس۱۱۶۹۰۷۷۰۹:۳۶:۳۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دولت توان نظارت و کنترل بازار را ندارد. هر بهانه ای از این قبیل سودجویان, مفسدین و دلال های زالو صفت را برای افزایش قیمتها و ایجاد گرانی مضاعف تشویق می کند و دولت هم فقط نظاره گر و دنبال فرافکنی , حاشیه سازی, عوام فریبی و شانه خالی کردن از زیر بار مسولیت است.
ناشناس۱۱۶۹۰۸۶۰۹:۳۸:۵۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
. تا چند هفته گذشته وزیر نفت و کلی مسئول با وقاحت هر چه تمام می گفتند برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین ندارند!!!! مگه مردم بنزین رو می خورند؟ می ریزند تو ماشین های آشغالی که خودتون تولید می کنید و میادین دست مردم با مصرف بسیار بالا.
محسن۱۱۶۹۰۸۷۰۹:۳۹:۳۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دستشون درد نکنه ، خوب عیدی به ملت دادند
ناشناس۱۱۶۹۰۹۹۰۹:۴۵:۲۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
آنهائیکه از قشر خودشون هستند و ماشین های لوکس دارند که برایشان اهمیت ندارد ولی 99 درصد دیگر باید تاوانش را بدهند و از فردا در سیما از خوبی های گرانی و انداختن گران شدن همه چیز به گردن دیگران الان برو خانه بخر ببین به قیمت دیروز میدن و یا اجاره خانه یا کرایه تاکسی و این چرخه ادامه دارد حالا ارز را بعد از مدتی بالا خواهند برد این چرخه معیوب و تکراری از بی لیاقتی مدیریت است که ادامه آن کپی ونزوئلا است ریال داشتن در این مملکت خطرناکه و دوجناح .. سالها است مردم را به روز سیاه نشاندن از انطرف حقوق 15 درصد اضافه میشه و بقیه 300 درصد و طبق قانون خودشان هم که شده میبایست 15 درصد به قیمت بنزین اضافه گردد یک بام و دو هوا نمیشه و در آخر مقصر گران شدن همه چیز را گردن دیگران انداختن شرم آوره واقعا.
ناشناس۱۱۶۹۱۰۵۰۹:۴۸:۳۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دولتمردان ثابت کردند که مردم برایشان پشیزی ارزش ندارند انشاا.. پای صندوق های رای مردم هم از خجالت دولت در می آیند به بهانه اینکه مابه التفاوت به جیب محرومان میرود سر مردم کلاه میگذارند مردم سرگرم جیب چپ میکنند که دارند 50هزار تومان در آن میگذارند ولی درهمان حال دارند از جیب راست 1000000تومان بر میدارند وجالب اینکه منت هم می گذارند ما در حال خدمتیم
ناشناس۱۱۶۹۱۰۹۰۹:۴۹:۵۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
حاالا همه چیز گران خواهد شد و لطف کنید این بار خودتان را مقصر بدانید نه دیگران را سیصد درصد گرانی افزایش حقوق 15 درصد خجالت نمیکشید مردم جوابگویتان خواهند کرد
محمد۱۱۶۹۱۱۰۰۹:۵۰:۰۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
جدای از تمام بحث های اقتصادی و سیاسی و ... اگه این طرح باعث بشه آلودگی هوا کمتر بشه من موافقم به خدا داریم سرطان تنفس میکنیم تو تهران ...
ناشناس۱۱۶۹۱۱۹۰۹:۵۴:۱۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
از طرف پابرهنه های بدون ماشین از اقای روحانی متشکرم که هزینه دوردور بچه پولدارها رو از خودشون میگیره.
ناشناس۱۱۶۹۲۵۸۱۰:۳۴:۳۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
از فردا که قیمت همه چیز رفت بالا می فهمی ضرر کردی یا نه
ناشناس۱۱۶۹۸۲۸۱۴:۳۰:۵۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اگر درآمد گرون شدن بنزین مستقیم بره توی جیب افراد نیازمند، به نفع جامعه است! مساله اینه که اون «اگر» جای اما و اگر زیادی داره!
ناشناس۱۱۷۱۱۳۴۰۶:۲۲:۴۲ ۱۳۹۸/۸/۲۵
افراد نیازمند پراید و پیکان و نیسان ندارن؟ افراد نیازمند بنزین مصرف نمیکنن؟ به خدا قسم که افراد نیازمند بیشتر بنزین مصرف میکنن تا پولدارها.
ناشناس۱۱۶۹۵۷۶۱۲:۳۵:۴۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
منم ماشین ندارم ، ولی عقلم‌ میرسه افزایش بنزین یعنی افزایش همه کالاها
ناشناس۱۱۶۹۶۹۲۱۳:۳۴:۲۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
فکر کردی دور دور بچه پولدارها کم یا قطع میشه ؟؟!اونا اتفاقا الان خوشحال ترن چون خیابون ها خلوت تر میشه و راه واسه دور دور اونها بیش‌تر میشه دود این گرونی مستقیم میره تو چشم تو و امثال تو
ناشناس۱۱۶۹۱۳۸۱۰:۰۰:۳۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
از اینهمه منابع نفت و گاز و...که متعلق به خود ملته فقط گرونیش و ملت دیدن کیف و کوکش مال آقا زاده ها و سهامداران انقلابه
ناشناس۱۱۶۹۱۴۲۱۰:۰۲:۳۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
مرگ بر آمریکا یادتون نره
شمسا۱۱۶۹۱۴۴۱۰:۰۳:۰۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دو روز که ماشین ها رو وسط خیابونها پارک کنیم روز سوم خودشون قیمتو برمیگردونن سرجاش چرا باید انقدر راحت این تصمیم غلطو قبول کنیم
ناشناس۱۱۶۹۹۰۰۱۵:۰۵:۴۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
توی آلمان 5 درصد قیمت بنزین را افزایش دادند مردم ماشین هاشون را وسط خیابان رها کردند دولت عقب نشینی کرد
ناشناس۱۱۶۹۱۵۹۱۰:۰۶:۰۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
واقعا متاسفم براي دولت. ديروز تكذيب و تكذيب يهويي اجرا كردن با اين مبلغ بالا من اومدم شيراز دارم فكر ميكنم چقدر بايد بدم كه برگردم تهران به حرف آقايون باك ماشين رو هم خالي گذاشته بودم كه امروز پر كنم و برگردم از همه جالب تر اينكه بقيه سايت ها مثل باشگاه خبرنگاران و فارس و مشرق و ... ديدگاه ها رو منتشر نميكنن، يعني تنها سوپاپي كه مردم از طريقش خودشونو تخليه مي كردند رو هم بستن! آخرش چي بشه معلوم نيست!
ناشناس۱۱۶۹۲۰۹۱۰:۱۸:۳۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
تمام هزینهوها افزایش پیدا میکنه، کرایه ماشین، خوررد و خوراک. من جوان چه گناهی کردم اخه؟ توی کشور باید تاوان بدم
ناشناس۱۱۶۹۴۱۷۱۱:۳۲:۴۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
استغفار کن
ناشناس۱۱۶۹۲۱۱۱۰:۱۸:۴۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
خوب بود روزی یک ریال افزایش میدادن و در سال می شد ۱۰۰ درصد بدون این که کسی متوجه بشه
ناشناس۱۱۶۹۲۱۷۱۰:۲۰:۳۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
خوب برای خودتون دشمن درست میکنید.
ناشناس۱۱۶۹۲۲۲۱۰:۲۱:۲۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
افزایش قیمت بنزین این امر را به ما نشان میدهد که اعتماد به مسئولین و سخنانشان کاملا امری بیهوده میباشد، چراکه طی روز های گذشته تمامی مسئولین افزایش قیمت بنزین را کذب مطلق خوانده و از ثبات آن خبر داده بودند. حال با افزایش 50 درصدی سهمیه و 300 درصدی بنزین آزاد باید به این مهم پی برد که چه مظلوم ملتی هستیم
ناشناس۱۱۶۹۹۸۸۱۵:۴۲:۱۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
درصدافزایش بنزین آزاد200 است نه 300 بنزین آزاد را سه برابرگران کرده اندیعنی 200 درصدبالا برده اند.100 +200=300
ناشناس۱۱۶۹۲۲۷۱۰:۲۲:۳۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
علی برکت الله. از این جمله خوشم میاد ولی نمیدونم دقیقا معنی اش چیه و کجا باید استفاه شود.
جانباز 70درصد۱۱۶۹۲۳۹۱۰:۲۶:۵۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
این افزایش نرخ بنزین تیغ برانی است که بر گردن هر ایرانی قرار گرفته.. .. برای نظام اسلامی زشت است که مردم در تنگنا بمانند ثروتهای عظیم این کشور را در راه درست سرمایه گذاری کنیم آنها را هزینه نکنیم برای شاغلیت در همه صنوف پایه ایی به مردم سخت نگیرید قوانین دست و پاگیر را حذف نمایید جلوی مفسدان و اختلاس گران ( متاسفانه با لباس متظاهر به دین و اعتقاد ) را بشدت بگیرید رحم نکنید به این ویروسان جامعه رحمتان به مردم پایین دست باشد ایجاد شغل ایجاد شغل ایجاد شغل اقتصادانان با فهم و شعور را گرد هم آوریید و آنها که مسئولیت پذیر هستند به کار گماریید و از بقیه مشاوره بگیرید نگذارییم تورم لجام گسیخته و بی پایان (حاصل از افزایش نرخ ثروت خداد دادی ) گلوی مردم را بفشارد مردم ولی نعمت هستند نگذاریید بی نعمت بمانند نسل قبل همین مردم جانشان را در طبق اخلاص گذاشتند و رفتند و ما که مانده ایم خون به جگر و گریان هستیم ما و نسل ما آرزوی مدینه فاضله را داشتیم مدینه فاضله پیش کش مدینه معمولی را برای مردم فراهم نمایید خدا آن بالاست و ناظر است مبادا فکر کنید که خداوند غضب کرده است والسلام
Reza۱۱۶۹۲۵۴۱۰:۳۲:۲۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
خدایا تاوان چی رو داریم میدیم ؟؟
ناشناس۱۱۶۹۴۲۴۱۱:۳۷:۲۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
خودت بهتر میدونی برگرد به عقب
ناشناس۱۱۷۰۵۲۲۱۹:۵۷:۲۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
تاوان اينكه گز نكرده پاره ميكنيم، تاوان اينكه جوگيريم، تاوان اينكه از عقل استفاده نمیكنيم
ناشناس۱۱۶۹۲۵۷۱۰:۳۳:۵۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
ازدواج کنید. چند تا هم همسر بگیرید. مثل مسئولین که ندارند. مگه نمیبینید اینجا بهشته
ناشناس۱۱۶۹۲۵۹۱۰:۳۵:۲۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
من سرباز که باید این همه راه برن تا جایی مثل پرندک ساعت چهار صبح، نه کاری، نه شغلی. نه مترویی هست برم، مجبورم هر روز ماشین ببرم ، چه کار باید کنم؟!بدبختمون کردین
ناشناس۱۱۶۹۴۴۲۱۱:۴۴:۴۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
همان پادگان بخواب . سربازی این شکلی دیگر نوبرشه . بخور و بخواب
ناشناس۱۱۶۹۲۶۰۱۰:۳۶:۲۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
حتما منتظر کاهش قیمت اجاره خونه باشید. همه چی مفت شده مالک هم خونش رو مفت میده تا از شهرستان همه بیان تهران
ناشناس۱۱۶۹۸۸۲۱۴:۵۶:۳۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
از آب گل آلود ماهی نگیر بابا
مجید محسنی۱۱۶۹۳۰۰۱۰:۵۳:۴۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دقیقا نه برابر یارانه ای که ماهی چهل وپنج تومن هست از حلقوم زن و بچمون کشیدین بیرون خدایا به تو پناه میبریم که بازهم سفره کوچکمان کوچکتر شد
ناشناس۱۱۶۹۳۰۱۱۰:۵۴:۱۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
از‌مهندسان‌وکارکنان‌وزارت‌محترم‌نفت‌سپاسگزاریم‌که یک‌میدان‌بزرگ‌نفتی‌پیداکردندبه‌وسعت‌ایران از‌خزرتا‌خلیج،فارس‌واز‌خراسان‌تاخرمشهرکه‌اگربیست‌درصد‌این‌منابع‌را‌استخراج‌کنیم‌میتوانیم‌به‌شصت میلیون‌ایرانی‌یارانه‌اضافی‌بدهیم‌من‌بیچاره‌دون‌پایه‌چقدر‌خوشحال‌بودم‌وبه‌زن‌وبچه‌ام‌امیدروزهای‌بهتری‌را میدادم‌نگو‌این‌میدان‌عظیم‌نفتی‌جیب‌مردم‌بیچاره‌بوده‌است‌ لعنت‌به‌این‌اکتشاف‌ولعنت‌..
ناشناس۱۱۶۹۳۱۲۱۰:۵۷:۰۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بدبخت بودیم بدبختر شدیم طی این ماه دوبار ماشینم دزد زده !از این ببعد چی خواهد شد خدا میداند
ناشناس۱۱۶۹۳۲۰۱۰:۵۸:۲۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
یکی از مزایای نامشهود کمتر شدن آلودگی هواست.
ناشناس۱۱۶۹۴۰۵۱۱:۲۸:۳۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
آره برای شما که نجومی بگیر هستی
ناشناس۱۱۷۱۱۳۲۰۶:۱۹:۲۲ ۱۳۹۸/۸/۲۵
البته خیابان ها هم برای شما پولدارها خلوت میشه. ما از لونه خودمون بیرون نمی یاییم تا شما تو خیابان های خلوت حالشو ببرید. اما خدایی هم هست.
ناشناس۱۱۶۹۳۲۷۱۱:۰۰:۳۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دمتون گرم عجب عیدی خوبی دادی
ناشناس۱۱۶۹۵۷۸۱۲:۳۶:۱۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
داديد. سران قوای سه گانه.
ناشناس۱۱۶۹۳۳۳۱۱:۰۲:۲۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اقای روحانی چرا برای گران کردن بنزین حرف از همه پرسی نمی زنید
ناشناس۱۱۶۹۳۶۹۱۱:۱۵:۰۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
ترامپ یک نهال بنام تحریم کاشت و هر روز این نهال در حال رشد و توانمند شدن. بودجه هیچ ورودی نداره و خزانه و پس انداز در حال صفر و خالی شدن دولت راهی غیر از گران کردن دلار و بنزین و حذف سوبسید و گرفتن مالیات نداره بقیه حرف ها فقط شعار لاغیر متشکرم
ناشناس۱۱۷۱۱۳۱۰۶:۱۸:۱۸ ۱۳۹۸/۸/۲۵
پس چرا انقدر دزدی و اختلاس میشه؟ چرا برادر رئیس جمهور و معاون اولش و فک و فامیل افتادن رو بودجه کشور؟
ناشناس۱۱۶۹۳۷۱۱۱:۱۶:۳۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دوستان وقتی حداقل دو میلیون بشکه از فروش نفت کم میشه طبیعتا بایستی از ی جایی این حل بشه راحت و آسونش جیب مردم .
ناشناس۱۱۶۹۳۹۵۱۱:۲۵:۴۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
این ویلموتس باید کم کم استعفا بده
ناشناس۱۱۶۹۴۰۲۱۱:۲۷:۴۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دولت خودکشی کرد
ناشناس۱۱۶۹۴۳۳۱۱:۴۲:۱۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
متاسفانه ما خودمان را به تغافل میزنیم. کشور در شرایط جنگی است .پول یا نیست یا اگه هست اولویت‌های دیگه ای هست. روحانی نه هر کی دیگه بود مجبور بود اینکار رو بکنه مابقی مسائل بهانه است. مثلا میگن قشر دارا ماشین دارند و مرفه هستند. داشتن یک پراید مدل ۸۵ ثروتمند بودنه؟
ناشناس۱۱۶۹۴۷۷۱۱:۵۸:۲۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دیگه مردم و مملکت در سایه ی بی تدبیری دولت و خواب خوش نمایندگان، نابود شد. البته اثر موقتش رو از همین امروز که رفتم مغازه دیدم روی سطل ماست قیمت خورده بود ۱۴۵۰۰ تومن، مغازه دار گفت همه ی جنساشو فعلا کرده دو برابر یعنی همون سطل ماست ۲۹۰۰۰ تومن، که نخریدم و دستخالی برگشتم و اثر دائم و بلند مدتش رو ظرف چند سال آینده خواهیم دید. فکر کردم اگه مردم ما شبیه مردم چین ماشیناشونو تو خیابونا رها کنن چی میشه خود مردم به مال هم رحم نمیکنن و ماشینا رو سرقت میکنن ..
ناشناس۱۱۶۹۴۹۰۱۲:۰۳:۲۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
.. بذارید مردم شاد باشن!! .. از فردا دور دور تعطیل !!! اینهم شادی در شادی مگر تعطیلات نمی خواستید؟؟ اینم تعطیلات!!! چون اشتغال نداریم. اینجا هستیم!! حقوق هم نداریم. پس بذارید تنفس کنیم!!! آلودگی هوا ممنوع! گرونی سوخت برای کاهش آلودگی هوا خیلی خوبه!! برای نفس کشیدن خیلی خوبه!! برای زنده موندن خیلی خوبه!! بازم از مزایای گرانی سوخت بگم؟؟؟ چند کارخانه که کلنگش رو میزدیم مدیران همه شرکتها و کارخانه ها متفق القول بودند که اینها همه نتیجه گرانی بنزینه!!! اگر نبود برجام اینهمه کلنگ زنی نبود!! اینهمه کارخانه پاک نداشتیم!! ..
ناشناس۱۱۶۹۴۹۷۱۲:۰۵:۳۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بخدا مردم خیلی تحت فشارند. این چه وضعیه آخه
ناشناس۱۱۶۹۵۱۷۱۲:۱۴:۰۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
با عدم فروش نفت دولت بودجه کم آورده و دست در جیب مردم کرده
ناشناس۱۱۶۹۵۳۳۱۲:۲۰:۴۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دوره بعدی ریاست جمهوری و مجلس کی میخواد بره رای بده؟ اینها اینقدر عجول.. که حتی صبر نکردن از شنبه گرون کنن. دقیقا از شب تولد پیامبر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس۱۱۷۱۱۳۰۰۶:۱۶:۰۸ ۱۳۹۸/۸/۲۵
روحانی میخواد مردم رو کافر کنه. آخه شب تولید پیامر عیدی گرانی 3 برابری بنزین به مردم میدی منظور چیه آخه از این کار؟
ناشناس۱۱۶۹۵۳۸۱۲:۲۵:۱۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
امام معصوم علیه السلام می فرماید اگر تمام خبائث عالم را در یک اتاق جمع کنید کلید ورود به آن دروغ است ..
ناشناس۱۱۶۹۵۵۷۱۲:۲۹:۱۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بودجه 1000 میلیاردی صدا اگه قطع بشه نیازی به افزایش قیمت بنزین نیست
ناشناس۱۱۶۹۵۵۹۱۲:۲۹:۴۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دو ماه دیگه هم سهمیه بندی قطع میشه خنده داره این سهمیه بندی
ناشناس۱۱۶۹۵۷۱۱۲:۳۴:۲۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
گران کردن سه فوريتی است ولی بسته حمايتی تا سبز شدن زير پا!
ناشناس۱۱۶۹۵۸۸۱۲:۴۰:۰۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
ما رو بگو که منتظر بودیم روحانی اعلام کنه کیا دزدی کردند
ناشناس۱۱۶۹۶۰۰۱۲:۴۸:۴۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
هر ماشین در ماه حد اقل ۶۰ لیتر بنزین یعنی ۶۰ * ۵۰۰ تومان میشود ۳۰۰۰۰ تومان اضافه ۱۷ میلیون ماشین ۱۷۰۰۰۰۰۰* ۳۰۰۰۰ میشود۱۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ یعنی ۱۵۰ ملیارد تومان در ماه ۱۵۰ ملیارد *۱۲ میشود ۱۸۰۰ ملیارد تومان در سال این مبلغ غیر از اضافه مصرف است. احتمالا این مبلغ را باید دو برابر کرد. خبر خوش برای ؟؟؟
علی۱۱۶۹۶۰۱۱۲:۴۸:۵۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
آقا حداقل می گزاشتین چند روز دلمون به پیدا شدن میدان نفتی خوش باشه!!!!
ناشناس۱۱۶۹۶۰۳۱۲:۴۹:۰۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
كار كار صحيحي است ولي آنچه كه مايه تعجب است هيچ كجاي دنيا قيمت يكباره ٣ برابر نميشود اين بخش مهم موضوع است
ناشناس۱۱۶۹۶۱۴۱۲:۵۴:۱۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
روحانی راست می گفت که میدان نفتی جدیدی پیدا کردن!!!! اون جیب مردم بود
ناشناس۱۱۶۹۶۲۱۱۲:۵۹:۰۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اَللّهُمَّ اِنّا نَرْغَبُ اِلَیْکَ فى دَوْلَةٍ کَریمَةٍ : تُعِزُّ بِهَا الاِْسْلامَ وَاَهْلَهُ ، وَتُذِلُّ بِهَا النِّفاقَ وَاَهْلَهُ ، وَتَجْعَلُنا فیها مِنَ الدُّعاةِ اِلى طاعَتِکَ ، وَالْقادَةِ اِلى سَبیلِکَ ، وَتَرْزُقُنا بِها کَرامَةَ الدُّنْیا وَالاْخِرَةِ ! « بار پروردگارا ! ما جمیع ‌گروه شیعیان‌، با تضرّع ‌و ابتهال‌ بدرگاه‌ تو از سویدای ‌دل‌خواهانیم ‌که‌:دوره ‌ای‌پسندیده‌ پیش ‌آوری‌که ‌در آن ‌دوران‌، اسلام‌ و یاورانش ‌را سربلند فرموده‌ نفاق ‌و پیروانش‌ را ذلیل ‌و خوار گردانی‌!و ما را در آن دولت ، از زمرۀ خوانندگان مردم بسوى اطاعت تو ، و از راهبران بسوى راه خود قرار دهى !و بدان وسیله بزرگوارى دنیا و آخرت را نصیب ما گرداندى ! مفاتیح الجنان دعای :افتتاح
ناشناس۱۱۶۹۶۴۸۱۳:۱۲:۰۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
این واقعیته که یارانه بنزین، بیشتر نصیب افراد پردرآمد میشه. مثلا کسی که بیشتر از خودروی شخصی استفاده میکنه، بیشتر یارانه میگیره. یا حتی کسی که مثلا خانه بزرگتری داره، یارانه بیشتری هم بابت حمل و نقل اجناس ساختمانی و کارگر دریافت کرده، البته بصورت غیرمستقیم. اما مساله اینه که آیا با حذف این یارانه ها، همه پول توی جیب مردم میره؟ آیا از جای دیگه درآمدهای مردم کم نمیشه؟ آیا افزایش قیمت بگونه درستی انجام میشه که تورم غیرطبیعی بوجود نیاد؟
ناشناس۱۱۶۹۶۵۹۱۳:۲۰:۳۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
احسنت
ناشناس۱۱۶۹۶۷۴۱۳:۲۷:۰۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
خواهشا اين اضافه پول بنزين را در داخل كشور خرج كنيد
ناشناس۱۱۶۹۶۷۹۱۳:۲۹:۵۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
هیچی نشده تاکسی ها نرخ هر مسیر را بین 500 تا 1000 تومن افزایش دادند این هم از برکات دکتر روحانی
ناشناس۱۱۶۹۶۸۶۱۳:۳۱:۵۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
بعد از شوک پارسال و چند برابر شدن قیمتها تازه یه دو سه ماهی بود که داشت بازار به یه ثبات قیمت میرسید که دولت دوباره اون رو بهم ریخت
ناشناس۱۱۷۱۱۲۸۰۶:۱۳:۰۲ ۱۳۹۸/۸/۲۵
نون تو بی ثباتیه. منم ویلای ولنجکم یهو از 200 میلیارد میشد 600 میلیارد بازم بی ثباتی ایجاد میکردم.
ناشناس۱۱۶۹۷۰۲۱۳:۳۶:۵۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
مسخره کردید؟ با ۶۰ لیتر که ۱ باک هم نمیشه
ناشناس۱۱۶۹۷۰۷۱۳:۴۰:۳۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
از این به بعد واسه هر باک باید ۱۵۰ هزار تومان بدیم؟ به والله نداریم همچین پولهایی رو کسی به ما حقوق نجومی نمیده
ناشناس۱۱۷۰۲۴۴۱۷:۵۲:۴۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
اگر جزو خانوار 18 ميليونی باشی ، پول بيش از اضافی پرداختی را دريافت ميکنی!
ناشناس۱۱۷۱۱۲۷۰۶:۱۱:۱۰ ۱۳۹۸/۸/۲۵
چی دریافت میکنم؟ در باک 200 هزار تومان پول بنزین بدیم که دولت میخواد 50 هزار تومان بمون بده؟ تازه عمرا بده ...
ناشناس۱۱۶۹۷۲۰۱۳:۴۵:۳۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
لعنت خدا بر بی عرضه ها
ناشناس۱۱۶۹۷۴۴۱۳:۵۴:۵۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دور دوم ریاست جمهوری در ایران= در آوردن پدر مردم .تا به حال دور دوم اغلب رؤسای جمهور به همین منوال بوده و به احتمال قریب به یقین از این به بعد هم به همین منوال خواهد بود. اگر مردم وضع بهتری میخواهند نباید به هیچکس در دو دوره پیاپی رای بدهند.
ناشناس۱۱۷۰۴۷۸۱۹:۳۵:۰۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
مثل دوران نامزدی و بعد عروسیه.
ناشناس۱۱۶۹۸۱۰۱۴:۲۱:۳۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
واژه " آزادسازی قیمت ها" نام رمز فقیر کردن کارگران و کارمندان و طبقه متوسط است. دولت برای جبران کسری بودجه،به جای مالیات گرفتن از ثروتمندان،قیمت بنزین را سه برابر میکند.
ناشناس۱۱۶۹۸۲۲۱۴:۲۸:۰۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
وقتی دولت تصمیم می گیرد بنزین ۱۰۰۰ تومانی را یک شب ۳۰۰۰ سه هزارتومان بکند .یعنی چه آیا به همین مقدار هم حقوق کارگر افزایش پیدا می کند. ..
محمود۱۱۶۹۹۲۴۱۵:۱۴:۰۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
فریاد بر مسئولین کشور که بیدرد هستند
ناشناس۱۱۶۹۹۴۷۱۵:۲۵:۳۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
پس از ماه آینده تعرفه ورود خودرو به داخل کشور صفر میشه و خودرو سازان داخلی هم باید قیمت رو به یک سوم کاهش بدن دیگه.!!!!
ناشناس۱۱۶۹۹۴۹۱۵:۲۵:۴۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
این دور باطل تا کجا قرار ادامه داشته باشه
ناشناس۱۱۶۹۹۷۵۱۵:۳۴:۱۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دولت عجب میدان بزرگ نفتی کشف کرد
ناشناس۱۱۷۰۱۲۲۱۶:۴۹:۱۴ ۱۳۹۸/۸/۲۴
میدان نفتی جیب مردم !
ناشناس۱۱۷۰۰۷۷۱۶:۳۴:۲۸ ۱۳۹۸/۸/۲۴
سوار ماشین هسته ای خود شوید دیگر مشکلی را حس نخواهید کرد ..
ناشناس۱۱۷۰۱۰۷۱۶:۴۴:۳۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
تحریم ها کاغذ پاره است !
ناشناس۱۱۷۰۳۵۱۱۸:۴۲:۱۳ ۱۳۹۸/۸/۲۴
روحانی .. برو و دست از سر مردم بدبخت بردار
ناشناس۱۱۷۰۳۷۹۱۸:۵۲:۵۱ ۱۳۹۸/۸/۲۴
باید مسئولان مشخص کنند هزینه تولید هر لیتر بنزین در ایران چقدره؟
ناشناس۱۱۷۰۴۶۵۱۹:۲۹:۱۶ ۱۳۹۸/۸/۲۴
وقتی نان گران میشه که نیاز روزانه همه مردمه هیچ اعتراضیم نمیشه آخه برای چی بنزینو گران نکنند؟؟؟
ناشناس۱۱۷۰۵۴۸۲۰:۰۹:۱۹ ۱۳۹۸/۸/۲۴
خيلي راهش ساده بود به خدا!!!! كل كارت جايگاه دارها باطل و هر خودرويي صرفا با كارت خودش بايد سوختگيري كنه، خودروي زير ١٠٠ مليون با بنزين ليتري ١٠٠٠ تومان خودروي ١٠٠ تا ٢٠٠ مليون با بنزين ليتري ٢٠٠٠ تومان خودروهاي ٢٠٠ تا ٤٠٠ مليون با بنزين ليتري ٣٥٠٠ تومان خودروهاي ٤٠٠ تا ٨٠٠ مليون با بنزين ليتري ٥٠٠٠ تومان و خودروهاي بالاي ٨٠٠ مليون با فوب خليج فارس و ارز آزاد درامد ناشي از اون هم بين فقرا و ٤ دهك اول به صورت پلكاني توزيع ميشد. اين موضوع و نتايج خروجي يك پايان نامه دانشگاه تهران هست
ناشناس۱۱۷۰۷۷۵۲۲:۰۹:۵۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
مگر ماشین ۸۰۰ میلیون تومانی قیمت واقعیش همان ۸۰۰ یا فقط ۲۰ هزار دلار بقیه اش دولت محترم بعنوان عوارض گرفته از صاحب ماشین
ناشناس۱۱۷۱۱۲۴۰۶:۰۷:۴۹ ۱۳۹۸/۸/۲۵
تو چقدر ساده ای فکر میکنی اگه ذره ای به ضرر پولدارها باشه روحانی هرگز اقدامی نکرد! اما چون نیسان و پراید و پژو بنزین زیاد مصرف میکنن خوب درآمد ایجاد میشه. اگه بنزین بنز و بی ام رو مجانی نکنن مطمئن باش گرون نمیکنن اینها ضعیف کش هستن.
علی کربمی۱۱۷۰۷۳۱۲۱:۵۰:۳۲ ۱۳۹۸/۸/۲۴
دویست درصد افزایش قیمت !!!!!
ناشناس۱۱۷۰۷۳۶۲۱:۵۳:۱۷ ۱۳۹۸/۸/۲۴
روحانی روی یه قرون دوزار ته جیب فقرا حساب باز کرده...مشکلات اقتصادی مردم براش مهم نیست.
شاهرخ۱۱۷۲۵۹۱۱۵:۱۷:۲۸ ۱۳۹۸/۸/۲۵
ماشالله بزرگوار رابین هود معکوسی هستن سی خودشون.
ناشناس۱۱۷۰۷۷۷۲۲:۱۲:۳۵ ۱۳۹۸/۸/۲۴
میشه آقایان محترم صاحب نظر و خوانندگان که نظرشان بالا نوشتند به من بی سواد یادآوری کنند کدام سال در این ۴۰ سال قیمت ها ثابت بود و گرانی نداشتیم که فقط روحانی مقصر گرانی قلمداد کردن
صادق۱۱۷۰۸۹۴۲۳:۱۳:۵۰ ۱۳۹۸/۸/۲۴
خوبه سه قوه داریم والا اگر 4یا5 قوه داشتیم چی میشد به ازای هر قوه دو برابر شکر خدایا
ناشناس۱۱۷۱۳۴۸۰۸:۴۳:۱۳ ۱۳۹۸/۸/۲۵
به نظرتون سياستمداراي ما از مغزشونم استفاده ميكنن؟
ناشناس۱۱۷۱۸۹۸۱۱:۳۹:۰۰ ۱۳۹۸/۸/۲۵
بعضیا فکر نکنم مغز داشته باشند
ناشناس۱۱۷۲۵۰۵۱۴:۴۶:۳۶ ۱۳۹۸/۸/۲۵
نه . فقط شعار نابودی این اون رو می دهند
احمد۱۱۷۱۷۰۷۱۰:۳۷:۴۱ ۱۳۹۸/۸/۲۵
با صلوات بر محمد و آل محمد وسلام به همه دوستان، تا زمانی که ثروت ملی جامعه با عدالت بین اقشار جامعه تقسیم نشود مشکلات حل نمیشود و دین اسلام راستین با فاصله طبقاتی و تبعیض هیچ میانه ای ندارد و گرانی بنزین جز ایجاد تورم برای اقشار آسیب پذیر حاصلی به همراه ندارد و خصوصی سازی (خصولتی گرایی) در تمام بخشها از بخش عمرانی تا خدماتی همه در حال یک نوع برده داری مدرن بوده و با گرانی بنزین فشار بر این طیف و افرادی که بیکارند له خواهند شد وجای تاسف دارد چرا کسی به موضوع رسیدگی نمیکند.
ناشناس۱۱۷۱۹۵۷۱۱:۵۶:۳۵ ۱۳۹۸/۸/۲۵
طرفدار احمدي نژاد نيستم اما توجه ملت رو جلب ميکنم به اين نکته که زمان ايشون بنزين ليتري 400 شد و يارانه 45 يعني يک نفر با يارانش ميتونست حدودا 110 ليتر بنزين آزاد بخره. الان با يارانه زمان احمدي نژاد و ايني که آقاي روحاني قولش رو داده هر نفر ماهي 100 تومن ميگيره و با اين مقدار حدودا ميتونه ماهي 33 ليتر بنزين آزاد بخره. تبريک عرض ميکنم به فقير شدن هممون .اين عدد 3 خيلي معنا داره ها زمان احمدي دلار 3 برابر شد الان دلار بازم 3 برابر شد، قيمت بنزين 3 برابر شد. گوشت و همگي حدودا 3 برابر شدن!!!!!
ناشناس۱۱۷۲۹۷۴۱۸:۱۶:۰۱ ۱۳۹۸/۸/۲۵
کاش یک تاثیر مثبت در پاکیزگی هوا داشته باشد

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های دیروز

   پربحث‌های هفته

   1. «پناهیان» و راه سومی در میانه تخریب و تطهیر 

   2. حکم قصاص نوید افکاری اجرا شد

   3. خواجه در بند نقش ایوان است!..

   4. قوه قضائیه و پرسش‌ها از حکم دادگاه طبری

   5. آیت‌الله صانعی دارفانی را وداع گفت

   6. روحانی: شنبه و یکشنبه روز پیروزی ایران و شکست آمریکا است/ نباید اجازه دهیم مردم در رنج قرار گیرند

   7. سپاه پاسداران: اقدام آل‌خلیفه پاسخ‌ درخور را دریافت خواهد کرد

   8. توافق‌های سریالی با تل‌آویو؛ به نام اعراب به کام ترامپ و نتانیاهو

   9. فرود دیدنی F۳۵ روی یک ناو در دریا

   10. یک عکس خاص از حاج محمود کریمی که ماندگار شد

   11. رای پرونده اکبر طبری صادر شد/ ۳۱ سال زندان و رد اموال

   12. قیمت سکه به ۱۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان رسید/ دلار ۲۶,۹۰۰ تومان شد + جدول

   13. برادر من! انقلابی‌گری با سیاست زدگی بیگانه است

   14. همه پسران سید حسن نصرالله در یک قاب

   15. تورم امارات برای نوزدهمین ماه متوالی منفی ماند!

   16. سکه از ۱۲ میلیون تومان رد شد/ افزایش قیمت دلار

   17. آمریکای آشفته؛ میراث ترامپ برای رئیس جمهور بعدی

   18. آیت‌الله رئیسی: دشمن با جنگ اقتصادی به دنبال اخلال در جامعه است

   19. استراتژی ظریف برای رسیدن به پاستور/فهرست اموال ضبط‌شده از طبری/فعالیت کدام نامزدهای انتخاباتی شروع شده است؟/روحانی: امسال می‌تواند سال بدی باشد

   20. شیخ حسین انصاریان پس از ابتلا به کرونا بستری شد

   21. چرا دلار ۲۶ هزار تومان شد؟

   22. قفل فعلی بازار خودرو به یک کلید نیاز دارد؟

   23. اطلاعیه دادگستری استان فارس درباره شبهات مطرح شده در خصوص پرونده «نوید افکاری»

   24. دپوی جدید خودروسازها؛ احتکار یا نقص فنی؟

   25. وزیر بهداشت: دیشب به خاطر خیز جدید کرونا نخوابیدم/تقسیم بندی مناطق غلط است

   ابر آروان

   پربحث‌های اخیر

    پربحث‌های دیروز

     پربحث‌های هفته

     1. قیمت سکه به ۱۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان رسید/ دلار ۲۶,۹۰۰ تومان شد + جدول

     2. تورم امارات برای نوزدهمین ماه متوالی منفی ماند!

     3. سکه از ۱۲ میلیون تومان رد شد/ افزایش قیمت دلار

     4. آیت‌الله رئیسی: دشمن با جنگ اقتصادی به دنبال اخلال در جامعه است

     5. چرا دلار ۲۶ هزار تومان شد؟

     6. قفل فعلی بازار خودرو به یک کلید نیاز دارد؟

     7. دپوی جدید خودروسازها؛ احتکار یا نقص فنی؟

     8. قالیباف: مهم‌ترین دغدغه سران قوا توجه به حل مشکلات مردم است

     9. مقصر سونامی افزایش قیمت خودرو کیست

     10. قیمت دلار و سکه پایین آمد + جدول قیمت‌ها

     11. بورس دوپینگی؟!

     12. بازار سکه و طلا اسیر دلالان مجازی

     13. هزینه یک صبحانه ساده چقدر می‌شود؟

     14. ارسال محموله‌ بنزینی شاهکار بی‌اثری تحریم‌ها

     15. راهکار مدیریت بازار خودرو چیست؟/ اختلاف ۴۷ میلیونی قیمت‌ها از بازار تا کارخانه

     16. ماجرای ۱۰۰ نفری که سرمایه‌شان در بورس هزار میلیاردی شد

     17. تورم سوئد منفی شد!

     18. سقوط بورس: با این راه پول خود را نجات دهید  

     19. گزارش فارس درباره بانکی که ۸۰ درصد سپرده‌ها را به خودش وام داد

     20. با پول دنا پلاس چه ماشین‌های خارجی می‌توان خرید؟

     21. ۲.۵ میلیون خانوار مشمول خانه‌های مازاد

     22. ریزش های لیر تمامی ندارد

     23. جهانگیری: فروش اوراق سلف نفت لغو شد/ جهت‌گیری‌های بودجه ۱۴۰۰ باید متمرکز بر رفع دغدغه‌های اصلی اقتصاد کشور شود

     24. چرا قیمت دلار عصر امروز وارد فاز کاهشی شد؟

     25. ۷۰ درصد درآمد کشور در اختیار ۱۰ استان

     آخرین عناوین