خمینی، خمینی... شهادتت مبارک!!

گروه فرهنگی الف،   3980720178 ۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

به گزارش الف ویدئو فوق مربوط به یکی از شهدای یمن است که درست 30 روز پیش در بیستم شهریور ماه به شهادت رسید. اما نکته ای که باعث شد جریان شیطانی ائتلاف عبری-غربی-عربی اهتمام خاصی به خبر شهادت ایشان بورزد، نام این شهید بود: «شهید خمینی»!

برخی برش های کوتاه از عمر کم، اما پُر کیفیت «شهید خمینی» در ویدئو فوق آمده است.

عجیب تر آن که «شهید خمینی»، برادر دو شهید است. پدرشان «حسین» و دو عمویش هم شهید شده اند!

در ویدئوی کوتاه بالا از «شهید خمینی»، در خط مقدم پیکار زیر سایه هلی کوپتر پیشرفته آپاچی جبهه شیطان، با آن همه تجهیزات و تسلیحات، «شهید خمینی» در حالی که با ابتدایی ترین امکانات مادی استوار ایستاده، بدون ذره ای لرزش و ترس، با صدایی رسا می گوید: «این هم آپاچی!!! ولی ابدا ترسی در ما ایجاد نخواهد کرد!!... زیرا ما با خدا هستیم و آنها با ترامپ هستند؛ آنها با شیطان هستند...».

گوشه ای از رفتار کریمانه شان با اسرای جبهه یزیدی عبری-غربی-عربی نیز در ویدئو آمده است...

چقدر خون پاکان در مصاف حق و باطل به زمین ریخته می شود تا سد راهی باشد برای گسترش نیروهای باطل و تاریکی...

چقدر در این دنیا مظلومانه به شهادت می رسند... با کمترین امکانات مادی و تسلیحاتی، در اوج تحریم ها و محدودیت های شدید چند ساله تجهیزات، غذا و دارو، پس از به خون غلطیدن پدران و برادران شان و جان دادن کودکان و جگر گوشه هایشان، با ایمانی مستحکم و گام هایی استوار و دل هایی سرشار از یقین به «خدا» و «وعده های او» به جنگ ائتلاف پلید ترین و بی رحم ترین عناصر شیطانی عبری -غربی-عربی مجهز به پیشرفته ترین تسلیحات مادی می روند...

چقدر «بار شان کم، و یاری شان بسیار است» (نقل به مضمون روایت رسول اکرم (ص) در توصیف مومن: قليلُ المؤونةِ ، كثيرُ المَعونةِ)

چقدر در این دنیا غریبانه مجاهده می کنند، غریبانه شهید می شوند و غریبانه تشییع می شوند (بخشی از مراسم تشییع ایشان در فیلم آمده است)...

اما شهیدان اگرچه در بین اهل دنیا غریب هستند، قطعا در آسمان ها و نزد اولیا خدا غریب نیستند.

چه مکتبی و چه تکنولوژی و چه جامعه مادی غیر توحیدی هنر ساختن این چنین ابر انسان هایی دارد؟! آن هم نه یکی دو نفر، بلکه هزاران هزار...

اگر در این مواجهه، ذهن ما اول متوجه «آپاچی» و خصوصیات «آپاچی» و سازنده «آپاچی»  شود، به جای آن که متوجه آن ابر انسانی شود که «قیام لله» کرده، خصوصیات او، مکتب او، امام او و خدای او، قطعا دید محدودی داشته ایم و در تحلیل و تعیین مسیر دچار خطا می شویم!

خطاست تامل نکردن و تدبر نکردن در این آیات، در این نشانه های قدرت الهی در تحول بشر و این کرامات اهل بیت (ع) در ساختن انسان های بی نظیر! آن هم پس از یک ماه از شهادت شان، در میان این همه رسانه دولتی و غیر دولتی این جناح و آن جناح و آن سلیقه و این سلیقه... هنوز بیش از یک ماه، ظاهرا هیچ رسانه داخلی به جز رسانه های دشمن این خبر را پوشش نداده اند! و هیچ تحلیل گری و هیچ کارگردانی و هیچ شاعری و هیچ طراحی و هیچ سخنرانی...

چه فایده ای می بریم از غرق بودن خودمان و غرق کردن مخاطبان مان در شبه خبرهایی دسته چندمی برای انحراف از «موضوع اصلی»؟ و چه چیزی اصلی تر از این موضوع که «کل یوم عاشورا و کل أرض کربلا»!

آیا نباید اخبار فداکاری های فرزندان حقیقی «خمینی» در جهان اسلام در کشور «خمینی» و بین «خمینی» های جوان مملکت انعکاس درخوری پیدا کند؟ که چگونه «خمینی» های یمنی، «خمینی» وار در صحنه نبرد از پیشرفته ترین تسلیحات و تجهیزات مادی ائتلاف شیطانی ترین قدرت ها نمی هراسند و زیر سایه «آپاچی» ها استوار مبارزه می کنند و «آپاچی» ها و اربابان «آپاچی» ها را به زیر می کشند!

شایسته است و لازم که این گونه شاهکارهای هنری انسانیت را سر دست گرفت و به طرق مختلف، فیلم، کتاب، پوستر، شعر برای جهانیان روایت کرد و به بشریت غرق در شهوات، نومیدی و غفلت ارائه داد... که ای ستمدیدگان عالم! ای مقهورین ظلم و ستم! ای تشنگان «عدالت»، «آب حیات» اینجاست! «کیمیا» اینجاست! بیایید و قدرتی پیدا کنید مافوق قدرت «آپاچی» ها و «آپاچی» دارهای ظالم! بیایید و «مس» وجودتان را «طلا»کنید! بیایید و به ندای «هل من ناصر» حسین زمان تان لبیک گویید و از او حمایت کنید... با ستمکاران پیکار نمایید و از ستمدیدگان پشتیبانی نمایید...‌ باشد که پروردگار متعال مجاهدت تان، استقامت تان و صداقت تان را ببیند و «بقیت الله» را برای شما آشکار سازد!

«کل یوم عاشورا و کل أرض کربلا»

 

دیدگاه کاربران

آرش ایرانی۱۱۲۹۲۰۴۰۱:۵۲:۴۱ ۱۳۹۸/۷/۲۱
خدا خیرتان بدهد در این هیاهوی دنیا و دنیا پرستی، در این شلوغی های خودخواهی و خودپرستی، دیدن این گونه 《ابر انسان》های با ایمان، با اخلاص و از خود گذشته حقیقتا بیدار کننده است. از خودم و خدای خودم در برابر این همه مجاهدت و فداکاری امثال شهید خمینی علیرغم کمی امکانات و زیادی فشارها واقعا خجالت می کشم خداوند به حق حسین (ع) نزد خودش آبرومندم کند.
ناشناس۱۱۲۹۲۵۰۰۷:۰۰:۴۳ ۱۳۹۸/۷/۲۱
خداوند با سرورمان سید الشهدا محشورشان فرماید ان شاا...
ناشناس۱۱۲۹۲۵۱۰۷:۰۳:۴۶ ۱۳۹۸/۷/۲۱
سلام بر خمینی که سربازان او در سراسر جهان نسل در نسل به مبارزه با ظلم ادامه می دهند.
رضا۱۱۲۹۳۰۵۰۸:۱۵:۰۰ ۱۳۹۸/۷/۲۱
گفتم عجیبه آخه , معلوم شد ایرانی نبوده
ناشناس۱۱۲۹۴۳۲۰۹:۴۱:۱۱ ۱۳۹۸/۷/۲۱
خییییلی جالب بود
ناشناس۱۱۲۹۴۹۶۱۰:۴۴:۱۱ ۱۳۹۸/۷/۲۱
ائتلاف عبری-غربی-عربی!! چرا این لیست دائم بزرگتر می شود آن هم نه از روی ایدئولوژی که انسانها انتخاب می کنند صرفا از روی نژادی که بر اساس آن به دنیا می آیند و هیچ انتخابی نیز در آن نیست!! همه نسل های بشر مخلوق خداوند هستند، همانطور که می دانیم در آفرینش، پروردگار یکتای مطلق است.
ناشناس۱۱۲۹۷۵۵۱۴:۴۴:۳۵ ۱۳۹۸/۷/۲۱
درود بر شرف و غیرت تان!
هادی۱۱۳۰۴۲۵۰۵:۱۹:۱۹ ۱۳۹۸/۷/۲۲
من نمی فهمم اینا که منفی میدن واقعا چه فازی دارند؟ خدا واقعا همه بیمار دلان رو شفا بده.

پربحث‌های هفته

 1. یک درس مهم ظریف در سیاست خارجی

 2. از تنور سوال از رییس جمهور نانی گرم ‌می‌شود؟!

 3. پایان شوروی گونه آمریکا ؟

 4. مجلس به تهدیدهای تاجگردون چه پاسخی می‌دهد؟

 5. به چه قیمت؟

 6. طرح سؤال از رئیس‌جمهور با ۲۰۰ امضا تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس شد + محورهای سوال

 7. ضرب و شتم پزشک متخصص توسط همراهان بیمار + عکس

 8. مدیریت ناکارآمد کرونا در ایران/ اقدامات محدودکننده برمی‌گردند؟

 9. اعتبارنامه تاجگردون رد شد

 10. مردم اندونزی حیوانات را در آتشفشان ریختند

 11. حاشیه‌های حضور ظریف در مجلس

 12. شما بگویید به چه قیمتی ؟!

 13. تاجگردون کیفش را از مجلس برداشت و رفت

 14. روایت روحانی از مدیریت دولت بر اقتصاد کشور/جنجال سخنرانی ظریف/ بازداشت عضو تیم سابق مذاکره‌کننده هسته‌ای/افروغ: صداوسیما اسیر نفوذ، تظاهر و ریا شده است

 15. روحانی: اقتصاد کشور تحت مدیریت قرار دارد/ در ماه‌های آینده به ثبات در اقتصاد و بازار ارز خواهیم رسید

 16. پرواز عمودی خلبان ایرانی با بمب افکن F ۴

 17. شهردار تهران: ۹ میلیون دلار ضرر کردیم

 18. نمکی: دلم نمی‌خواست با چنین تاوان سنگینی حرف‌هایم را جدی بگیرند

 19. سیف: بانک مرکزی استقلال ندارد و تابع نظرات رئیس‌جمهور است/ برجام مشکل روابط بانکی ایران را حل نکرد

 20. احمد توکلی: با استیضاح روحانی بیشتر موافقم

 21. واکنش کاربران توییتر به رد اعتبارنامه تاجگردون؛ مجلس از اولین آزمون بزرگ خود سربلند بیرون آمد/ حالا نوبت تلاش مضاعف برای حل مشکلات است

 22. جزئیاتی از سند ۲۵ ساله ایران و چین/ واگذاری کیش به چینی‌ها صحت دارد؟

 23. واکسن کرونای آمریکا موفق عمل کرد

 24. ظریف: ترامپ فرقی با دولت‌های قبلی آمریکا ندارد/بزرگترین دستاوردم برجام بود

 25. رئیس کل بانک مرکزی: روند تامین ارز متحول خواهد شد

ابر آروان

آخرین عناوین