سرلشکر سلامی: سپاه برای ساختن ایران اسلامی عجله دارد

گروه سیاسی الف،   3980711081 ۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه ‌برای ساختن ایران اسلامی عجله داریم و سستی و کاهلی باید کنار برود، گفت: سپاه از آن مردم و خادم مردم است.

سرلشکر سلامی: سپاه برای ساختن ایران اسلامی عجله دارد

به‌گزارش تسنیم، با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی‌ فرمانده کل سپاه که صبح امروز به منظور شرکت و سخنرانی  در کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی به این استان سفر کرده پروژه تقاطع غیرهم‌سطح میدان ورزش (آزادگان اراک) به بهره‌برداری رسید. 

پروژه تقاطع غیرهمسطح آزادگان اراک به عنوان بزرگ‌ترین پروژه غرب کشور امروز با حضور فرمانده کل سپاه و فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) به بهره‌برداری رسید.

‌پروژه تقاطع غیرهمسطح اراک‌ که به عنوان ‌مهم‌ترین پروژه مدیریت شهری اراک با مساحتی بالغ بر 10 هکتار ‌از سال 94 عملیات اجرایی آن آغاز شد، به همت قرارگاه سازندگی خاتم‌ا‌لانبیا (ص) احداث شده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم افتتاح تقاطع‌های غیر‌همسطح آزادگان اراک با اشاره به جایگاه شهدا اظهار داشت: شهدا ضامن امنیت کشور‌ند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تلاش سپاه برای محرومیت‌زدایی افزود: ما برای ساختن این کشور عجله داریم و سستی و کاهلی باید کنار برود، باید با انگیزه‌های راسخ و  بهره‌مندی از استعدادهای داخلی و روحیه جهادی در جهان بدرخشیم و شهرها و روستاها باید آباد باشند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: نیازهای اساسی ما محرومیت‌زدایی،  توسعه و پیشرفت در کشور است.

سردار سلامی با اشاره به اینکه ملت بزرگ ایران اسلامی نیازمند بیگانگان نیست، بیان کرد: خلقت ما بر پایه محتاج بودن به بیگانه نبوده و امروز نیز دشمنان بدانند مردم ما به آنها احتیاجی ندارند.

وی ادامه داد: سپاه از آن مردم و خادم مردم است، اراک کلانشهری است که ایران را می‌سازد و باید آباد باشد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: توفیق حضور در استان مرکزی آن هم در روزی که عطر دل‌انگیز شهادت در این استان و شهر اراک موج می‌زند را پیدا کرده‌ایم که برایمان بسیار ارزشمند است.

سردار سلامی افزود: فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی(سردار پاکپور) زاده همین سرزمین آفتاب است که امروز حضور معنوی و ارزشمندی را در بین نیروهای مسلح دارند و همانند ستاره‌ای می‌درخشند.

وی تصریح کرد: امروز شاهد افتتاح یک پروژه فوق‌العاده در این استان بودیم که به همت قرارگاه خاتم‌الانبیا اجرا شده و می‌توان آن را شاهکاری از این مجموعه و همچنین مجموعه استان مرکزی دانست.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: تلاش برای سازندگی کشور امروز بیش از هر زمان دیگری باید مورد توجه قرار گیرد و به عجله در این مسیر نیاز داریم و هیچ گونه قصور و سستی در این راه پذیرفتنی نیست، نیازهای زیادی در فضای امروز کشور احساس می‌شود اما ظرفیت‌ها و انگیزه‌ها هم بسیار هستند که باید از انها در مسیر توسعه و سازندگی کشور بهره گرفت.

سردار سلامی ادامه داد: ملت ایران امروز با دشمنان بسیاری رو به روست و باید امر سازندگی را مورد توجه ویژه قرار دهیم اما حتی اگر دشمن هم نداشتیم، حرکت در مسیر عمران و آبادانی کشور ضروری بود و آحاد مردم باید وارد میدان خدمت‌رسانی و سازندگی شوند و از فرصت‌ها به بهترین شکل ممکن استفاده شود.

وی با اشاره به دیدار مجمع عالی فرماندهان سپاه با مقام معظم رهبری گفت: اهمیت سازندگی کشور به قدری است که در دیداری که با فرمانده کل قوا داشتیم، این موضوع را در قالب فرمانی صادر کرده و بسیار صریح، واضح و عمیق بر آن تاکید کردند و فرمودند که کشور باید ساخته شود همچنین با ذکر نام قرارگاه خاتم‌الانبیا از آن به عنوان خدمت‌رسان‌ترین مجموعه  کشور یاد کردند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: مقام معظم رهبری با تاکید بر محرومیت‌زدایی فرمودند توجه به محرومان و نیازمندان و همچنین پیشرفت جامعه بسیار مهم بوده و باید در راستای آن بسیار تلاش شود.

سردار سلامی تصریح کرد: ایران اسلامی امروز توان ایستادن در اوج قله‌های سربلندی و پیشرفت را دارد و برای تحقق آن باید بخواهیم و با همت بلند قدم در این مسیر بگذاریم.

وی بیان کرد: از دیگر فرامین مقام معظم همکاری سپاه پاسداران با تمام دستگاه‌های نظام با حفظ اصول و ارش‌هایب انقلاب اسلامی بود که فرمودند این مهم باید در دستور کار سپاه قرار گیرد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: علی‌رغم تلاش بی‌وقفه دشمن برای بستن درها به روی ایران اسلامی، ملت هوشیار و با بصیرت این سرزمین با درک صحیح از دشمن و موقعیت‌شناسی به دشمن نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در برابر زورگویی‌های آنها از پای نایستاده و تسلیم نمی‌شود چراکه اراده قوی این ملت همیشه این را ثابت کرده است.

سردار سلامی با تاکید بر چشم امید به دشمن نداشتن عنوان کرد: توکل و اعتماد به خدای متعال و وعده‌های الهی راهگشای تمام مشکلات بوده و خداوند متعال هیچ‌گاه هیچ نقطه از زندگی این ملت را به بیگانگان گره نزده همان طور که در قرآن هم فرموده اگر حرکت کنید به شما روزی می‌بخشیم، بنابراین باید با تمام توان در مسیر خودکفایی و تکیه بر توان داخل تلاش کنیم.

وی افزود: ملت ایران، ملتی انقلابی و مومن بوده که به طور قطع عنایت خداوندی همواره پشتیبان این ملت مسلمان بوده و آنها را تنها نخواهد گذاشت.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: خدمت‌رسانی بی‌منت امروز به عنوان یک تکلیف شرعی برای سپاه بوده که در این مسیر نباید فرصت را از دست دهیم.

سردار سلامی بیان کرد: تمام امکانات سپاه برای خدمت‌رسانی به مردم بوده و همه انها را در راستای خدمات‌رسانی هرچه بیشتر به مردم به کار می‌گیریم.

وی ادامه داد: امروز شاهد اعتماد راسخ ملت ایران به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستیم، بنابراین مجموعه سپاه پاسداران، مردم را چون اربابانی برای خود می‌دانند و در راستای خدمت‌رسانی به آن‌ها تلاش می‌کنند، همه مسئولان باید نگاه به ملت را بر محور خدمت‌رسانی قرار دهند.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۱۱۷۹۹۹۱۱:۵۹:۱۳ ۱۳۹۸/۷/۱۱
وظیفه سپاه چیز دیگری است و ان نظامی گری و دفاع از مملکت است
مهدی۱۱۱۸۰۰۶۱۲:۱۲:۳۳ ۱۳۹۸/۷/۱۱
یعنی پروژه هایی که سپاه انجام میده رو شرکت های خصوصی نمیتونن انجام بدن

پربحث‌های هفته

 1. تجربه‌ای برای آیندگان تا دیگر ماشه‌ای را علیه ما نچکانند!...

 2. آیا جهان، ایران را در نقطه اتخاذ «تصمیم بزرگ» قرار خواهد داد؟

 3. از مذاکره به بهانه «سایه جنگ» تا مذاکره به دلیل «شرایط جنگی»...

 4. آیا مدیرعامل فراری نیسان، کپی ژاپنی محمود رضا خاوری است؟!

 5. آقای روحانی! از این حرفها چه باید بفهمیم؟ 

 6. ایران و «توافق ترامپ» که قاسم سلیمانی به آن اشاره کرده بود

 7. «بلد نبودن» یا «نخواستن»؛ آقای روحانی، مسئله این است!

 8. احمد توکلی خواستار پاسخگویی مدیرعامل بانک کشاورزی به مردم و مسئولان شد

 9. حسابرسی نهادهای تحت پوشش دفتر رهبری و زیرمجموعه های آنها / نظر محمد قوچانی درباره برنامه‌های شبکه افق/ تعیین جایزه برای قتل ترامپ از تریبون مجلس

 10. ماجرای مخالفت رئیس صداوسیما با درخواست عجیب روحانی/ اعمال فشار حداکثری دولت به علی‌عسکری

 11. ماجرای کاخ مرمر که مرحوم هاشمی رفسنجانی در آن مستقر بودند

 12. معاون فرمانده کل سپاه: در حمله به عین الاسد ۱۳۴ نفر کشته و ۲۴۵ نفر زخمی شده‌اند

 13. "شیر" را از سبد غذایی حذف نکنید/ تکذیب ادعاهای یک کارشناس

 14. زمستان سخت دروغ و روسیاهی دشمنان مردم ایران

 15. اوضاع را شیر تو شیر نکنیم!..

 16. روایت شاهدان عینی سقوط هواپیمای اوکراینی + عکس

 17. نامه خصوصی محسن هاشمی به فتاح درباره آیت‌الله هاشمی و ماجرای کاخ مرمر

 18. اعتراف آمریکا: شمار تلفات انتقام موشکی ایران افزایش پیدا کرده است

 19. استدلال‌های جالب برای نقد سخنان علی مطهری/ ظریف اروپا را به خروج ایران از NPT تهدید کرد/ سکوت رسانه‌ای درباره محرومیت باشگاهها از میزبانی قابل پذیرش نیست

 20. کنفدراسیون فوتبال آسیا از تصمیم ضدایرانی خود عقب‌نشینی کرد + جزئیات

 21. جهان‌آرا، عصرانه و ثریا دیگر «زنده» نخواهند بود

 22. آمریکا، سردار قاآنی را به ترور تهدید کرد

 23. چرا ترامپ درباره تلفات عین‌الاسد دروغ گفت؟/ آزمون شفافیت شورای نگهبان/ واکنش کدخدایی به انتقاد لاریجانی از ردصلاحیت نمایندگان

 24. نشنال اینترست: ایران برنده نظامی خاورمیانه 

 25. اقدام عجیب AFC / برنامه بازی‌های استقلال و شهر خودرو از تقویم آسیا حذف شد

پربحث‌های هفته

 1. تجربه‌ای برای آیندگان تا دیگر ماشه‌ای را علیه ما نچکانند!...

 2. آیا جهان، ایران را در نقطه اتخاذ «تصمیم بزرگ» قرار خواهد داد؟

 3. از مذاکره به بهانه «سایه جنگ» تا مذاکره به دلیل «شرایط جنگی»...

 4. آیا مدیرعامل فراری نیسان، کپی ژاپنی محمود رضا خاوری است؟!

 5. آقای روحانی! از این حرفها چه باید بفهمیم؟ 

 6. «بلد نبودن» یا «نخواستن»؛ آقای روحانی، مسئله این است!

 7. احمد توکلی خواستار پاسخگویی مدیرعامل بانک کشاورزی به مردم و مسئولان شد

 8. حسابرسی نهادهای تحت پوشش دفتر رهبری و زیرمجموعه های آنها / نظر محمد قوچانی درباره برنامه‌های شبکه افق/ تعیین جایزه برای قتل ترامپ از تریبون مجلس

 9. ماجرای مخالفت رئیس صداوسیما با درخواست عجیب روحانی/ اعمال فشار حداکثری دولت به علی‌عسکری

 10. زمستان سخت دروغ و روسیاهی دشمنان مردم ایران

 11. استدلال‌های جالب برای نقد سخنان علی مطهری/ ظریف اروپا را به خروج ایران از NPT تهدید کرد/ سکوت رسانه‌ای درباره محرومیت باشگاهها از میزبانی قابل پذیرش نیست

 12. چرا ترامپ درباره تلفات عین‌الاسد دروغ گفت؟/ آزمون شفافیت شورای نگهبان/ واکنش کدخدایی به انتقاد لاریجانی از ردصلاحیت نمایندگان

 13. علت عجیب ردصلاحیت علی مطهری/ جلسه خاتمی و ناطق با روحانی؛ از تکذیب تا تایید/کرباسچی: مردم و تاریخ درباره زندگی بدون تشریفات مرحوم هاشمی قضاوت خواهند کرد

 14. قالیباف: مشکلات اقتصادی قابل حل است/ شهید سلیمانی با اتکا به جوانان موفق شد

 15. زیبا کلام برای خودش نوشابه باز کرد؟!

 16. شورای نگهبان و چالش بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس/ شورا به ابهامات پاسخ دهد

 17. «پول‌کراسی» در انتخابات؛ نتیجه لجاجت مجلس/ مخالفان شورای نگهبان یک سوزن هم به خود بزنند

 18. جایزه ۳ میلیون دلاری برای سر ترامپ

 19. واکنش خانواده سردار سلیمانی به بازداشت جوانی که به تصویر حاج قاسم اهانت کرد

 20. حرکت اول تحول در گام دوم انقلاب 

 21. مقصر ماییم!     

 22. احمد توکلی: روی پای خود ایستادن به معنای قطع رابطه با دنیا نیست/ روحانی فرافکنی می‌کنند

 23. ظریف: در صورت ارسال پرونده ایران به شورای امنیت از NPT خارج می‌شویم

 24. نظرات برگزیده مخاطبین الف: چرا دولت به پیشنهادات اقتصاددانان گوش نمی‌کند؟/ برخی هنرمندان در صداوسیما مشهور شدند اما حالا ژست اپوزیسیون می‌گیرند/ حاکمیت باید با دانشجویان مدارا کند

 25. گلایه آیت الله جنتی از رییس جمهور/ دلیل انتقاد محسن هاشمی از فتاح/ ترکان: دولت آدم های درجه یک را به کار نگرفته است

آخرین عناوین