پزشکیان: پناهیان وجناحش در مطالبه شفافیت دنبال بهره برداری سیاسی اند

گروه سیاسی الف،   3980620015 ۷۱ نظر، ۲۲ در صف انتشار و ۱۹ تکراری یا غیرقابل انتشار
پزشکیان: پناهیان وجناحش در مطالبه شفافیت دنبال بهره برداری سیاسی اند

مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در یادداشتی در روزنامه ایران نوشت:حمله یکی از سخنرانان مشهور در روضه اباعبدالله (ع) به مجلس به عنوان یکی از ارکان نظام سیاسی جمهوری اسلامی ایران صدر خبرهای کشور را در روزهای عزاداری به خود اختصاص داد.

مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در یادداشتی در روزنامه ایران نوشت:حمله یکی از سخنرانان مشهور در روضه اباعبدالله (ع) به مجلس به عنوان یکی از ارکان نظام سیاسی جمهوری اسلامی ایران صدر خبرهای کشور را در روزهای عزاداری به خود اختصاص داد. درباره این سخنان می‎توان از زوایای گوناگون به موضع‎گیری و اظهار نظر پرداخت اما قطعاً مقدم بر هر موضعی ذکر این سخن ضروری است که ادبیات استفاده شده توسط این سخنران نه در شأن نمایندگان ملت و مردم عزیز ایران است و نه در شأن مجلس سیدالشهدا.

*در اینکه مجلس ما می‎توانست و می‎بایست شفاف‎تر از وضعیت فعلی باشد، شکی نیست اما این اتفاق هیچ گاه رخ نخواهد داد تا زمانی که یک تفکر سیاسی خاص نگاه خود را به این موضوع تغییر دهد. در واقع جریان سیاسی مشخصی که خطیب یاد شده نیز منسوب به آن است در موضوع «شفافیت» به دنبال بهره‎برداری‌های سیاسی است و به مثابه یک چماق علیه رقبای خود به آن می ‌نگرد.

*نشانه‌ های تأیید این ادعا در اطراف ما و سابقه این جناح کم نیستند. به طور مثال تفکری که امروز به شکلی که شاهد آن هستیم در حال طرح موضوع شفافیت در مجلس است همان تفکری است که سال قبل از دو نماینده مجلس یعنی خانم پروانه سلحشوری و آقای غلامرضا حیدری بابت نطق میان دستورشان شکایت کرد. در حالی که اصل ٨۶ قانون اساسی ما به صراحت بر آزادی کامل نماینده مجلس برای اظهار نظر درباره تمام شئون کشور تأکید کرده.

* برای اینکه مشخص شود که این شفافیت فقط یک بهانه سیاسی است که مجلس اباعبدالله را هم آلوده سیاسی بازی کرده، باید به نکته دیگری اشاره کرد و آن هم اینکه آیا در این کشور فقط مجلس و احیاناً دولت هستند که نیاز به شفافیت دارند؟ تا جایی که ما می‌دانیم و می‌بینم اگر در کشور ما دو نهاد باشند که حداقل هوایی از شفافیت را بشود در آنها یافت همین مجلس و دولت هستند که البته این سخن ناظر به اصل این نهادها است نه اینکه چه کسانی در آنها حاکم هستند. برای نمونه همین دو هفته پیش بود که وزیر اقتصاد اعلام کرد که به جز مجلس و دولت هنوز هیچ کدام از نهادهای دیگر، از قوه قضائیه و بنیادهای مختلف گرفته تا صدا و سیما و قرارگاه خاتم حتی یک برگه از اسناد خود را به جهت شفافیت در سامانه حقوق و مزایای مدیران و کارکنان دستگاه‌ها پیدا نکرده ‌اند.

* یا اگر مطالبه‎ای برای شفافیت رأی وجود دارد چرا شورای نگهبان، مجمع تشخیص مصلحت نظام و نهادهایی از این دست شامل این شفافیت نشوند؟ مگر این دو نهاد هم وظیفه تکمیل فرآیند قانونگذاری توسط مجلس را ندارند و در این امر سهیم نیستند؟

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

محسن۱۰۸۷۴۶۶۰۹:۴۰:۳۷ ۱۳۹۸/۶/۲۰
شما و جناحت شفافیت رو به سرانجام برسون بدون بهره برداری سیاسی مردم مطالبه شفافیت دارن به بقیش کار ندارن.
ناشناس۱۰۸۷۹۲۱۱۵:۲۰:۰۴ ۱۳۹۸/۶/۲۰
مجلس اینده خالی از نمایندگان فعلی خواهد بود. خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نخواهد مگر انکه خودشان بخواهتد مجلس بعدی مجلس تغییر خواهد بود
ناشناس۱۰۸۸۲۶۲۱۹:۴۷:۴۶ ۱۳۹۸/۶/۲۰
پناهیان‌ها نماینده‌ی ملت ۹۸ ورصدی هستند
ناشناس۱۰۸۸۲۹۱۲۰:۱۹:۰۵ ۱۳۹۸/۶/۲۰
اینا که منفی دادند مگه نماینده مجلسند
1۱۰۸۸۴۵۳۲۲:۴۲:۱۴ ۱۳۹۸/۶/۲۰
اینها از دو نماینده ی مجرم و فاسد دفاع کردند ، آنوقت بیایند و شفاف سازی کنند!!!!
ناشناس۱۰۸۸۱۳۵۱۷:۵۳:۲۲ ۱۳۹۸/۶/۲۰
بد نیست برادر پناهیان و دوستانش شفافیت را از جناح خود شروع کنند.
ناشناس۱۰۸۷۴۷۲۰۹:۴۴:۱۰ ۱۳۹۸/۶/۲۰
پزشکیان : حمله به مجلس به عنوان یکی از ارکان نظام ، مذموم است.. سال ۸۸ که در کف خیابان جنگ داخلی راه انداخته بودید ، نگران ارکان نظام نبودی !!
ناشناس۱۰۸۷۶۵۶۱۱:۴۲:۳۸ ۱۳۹۸/۶/۲۰
یک نکته جالب. اگر نظرشون برای شفاف سازی سیاسی هست خب شفاف سازی کنید و این ابزار را بگیرید. چرا مقاومت میکنید؟
جناح باد۱۰۸۷۴۹۲۰۹:۵۶:۴۵ ۱۳۹۸/۶/۲۰
اصول کار شما اصلاحاتچی ها همین هست. مظلوم نمایی اولیه و بعد تعمیم به همه. چرا فقط ما شفاف باشیم. بقیه هم باید شفاف باشند. شما اول پیش قدم بشو. تا نوبت به بقیه هم برسد. تحلیل آبکی حزب سبز و بنفشتون تموم شد آرا خود را اعلام کنید
ناشناس۱۰۸۷۵۰۲۱۰:۰۰:۵۲ ۱۳۹۸/۶/۲۰
راست میگه خب اگه شفافیت آرا مهمه پس باید شفافیت برای همه ارکان مسئول در کشور هم باشه همه ارگانها چه دولتی و غیر دولتی و همه و همه و همه...
ناشناس۱۰۸۸۰۰۸۱۶:۲۲:۰۴ ۱۳۹۸/۶/۲۰
دوست عزیز این شفافیت رو مجلس قانون کنه، کسی جلوشون رو گرفته، آیا؟؟؟
رحمان۱۰۸۸۲۵۱۱۹:۳۹:۱۳ ۱۳۹۸/۶/۲۰
کشورمان قانون مشخصی دارد.این شماها هستید که با تغییر قانون به نفع خود و تعبیر آن درجهت منافع خود باعث تورم ۴۰۰درصدی شدید.
سید جواد۱۰۸۷۵۰۹۱۰:۰۴:۴۲ ۱۳۹۸/۶/۲۰
جناب پزشکیان. مشکل اینجاست که جناح شما حتی مطالبه شفافیت نیز نمی کند. شما بر مسند نمایندگی تکیه زده اید تا حرف مردم را بزنید. مطالبه شفافیت وظیفه شما به عنوان نمایندگان مجلس است، نه اینکه اگر دیگران این کار را کردند شما آشفته شوید!
ناشناس۱۰۸۷۵۲۱۱۰:۱۸:۱۰ ۱۳۹۸/۶/۲۰
جناب پزشکیان در اینکه آقای پناهیان و جناحشان دارند از آب گل آلود ماهیگیری می کنند شکی نیست ولی جناح شما هم کم گند نزد. این بود تدبیر و امیدتان؟؟ این بود آن چیزهایی که به ملت وعده می دادید؟ من یقین دارم که جناح منتسب به پناهیان در این دور با آرایی هر چند ضعیف پیروز غائله مجلس خواهند شد
ناشناس۱۰۸۷۵۳۰۱۰:۲۲:۲۷ ۱۳۹۸/۶/۲۰
چرا برخی از نمایندگان مجلس از شفافیت می ترسند؟
ناشناس۱۰۸۷۷۸۴۱۳:۰۴:۰۹ ۱۳۹۸/۶/۲۰
می ترسند برای تأیید صلاحیت.
سید۱۰۸۸۳۶۹۲۱:۱۹:۰۸ ۱۳۹۸/۶/۲۰
برای تائید صلاحیت یا بسته شدن راه بده بستون پشت پرده شون؟ آپارتمان گرفتن و لب تاب گرفتن و پروژه گرفتنشون؟
ناشناس۱۰۸۷۵۳۷۱۰:۲۷:۰۲ ۱۳۹۸/۶/۲۰
شما به دیگران کاری نداشته باشید ،شما نماینده مردم هستید باید شفاف باشید
ناشناس۱۰۸۷۵۳۹۱۰:۲۸:۳۱ ۱۳۹۸/۶/۲۰
شما به بقیه نهادها جکار داری؟ اول از مجلس شروع کنید تا بقیه هم دنباله رو کار شفافیت در سازمان های مربوطه شوند . لطفا" به جاده خاکی نزنید.
ناشناس۱۰۸۷۵۴۶۱۰:۳۲:۴۹ ۱۳۹۸/۶/۲۰
مقصر اصلی خووووووووووود مردم هستند که حقایق را نمی بینند.
ناشناس۱۰۸۷۵۴۸۱۰:۳۴:۳۱ ۱۳۹۸/۶/۲۰
عجب پس هیچکس اصولا نباید تقاضای شفافیت داشته باشه چون به دنبال بهره برداری هست جالبه که همه این دوستان مجلسی از تک تکشون بپرسی میگن موافق شفافیت هستن ولی تو رای گیری مخالف میشن مردیم از این همه تناقض!!
کیان۱۰۸۷۵۴۹۱۰:۳۵:۵۶ ۱۳۹۸/۶/۲۰
حتی اگر پناهیان قصد بهره برداری جناحی داشته باشد، باز هم اقدامش قابل تحسین است زیرا یک مطالبه و دغدغه مردمی را پیگیری میکند ولی شما و همفکرانتان چه آقای پزشکیان... دغدغه ها و اولویتهای شما چیست...!؟ جناح شما فقط یک دغدغه دارد، پیروزی در انتخابات و ماندن در قدرت به هر قیمتی
شاهد۱۰۸۷۸۷۶۱۴:۳۷:۲۴ ۱۳۹۸/۶/۲۰
و البته ورود زنان به ورزشگاه و موتورسواری آنها
ناشناس۱۰۸۷۵۵۳۱۰:۳۸:۳۲ ۱۳۹۸/۶/۲۰
هر كه حرف ميزنه، مي گويند سياسي است. ببينيد چه مي گويند نه اين كه كي مي گويد گل من.
نجیب۱۰۸۷۵۵۴۱۰:۳۹:۱۰ ۱۳۹۸/۶/۲۰
شماها اگر ریگی به کفش ندارید چرا انقدر بهتون برخورده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امیر حسین سلطان/تهران۱۰۸۷۸۳۳۱۳:۵۳:۱۸ ۱۳۹۸/۶/۲۰
برای اینکه جناح مقابل به دنبال بهانه گیری و اغراض سیاسی است و حتی از مجلس عزاداری حضرت سیدالشهدا(ع) نیز برای نیل به مقاصد سیاسی اش سوء استفاده می کند. برای بنده و جناب دکتر پزشکیان و همینطور هر فرد دیگری که فقط و فقط کمی حتی روی چنین مسائلی دقت نظر داشته باشد کشف اینگونه بهانه گیری ها کار چندان سخت و شاقی نبوده ، نیست و نخواهد بود. سایت وزین الف لطفا به نفع جناح خاص مد نظر جناب دکتر پزشکیان جبهه نگیرید و تمامی کامنت های(نظرات) ارسالی از سوی مخاطبان تان ذیل این مطلب و همچنین دو یا سه مطلب وابسته به آن طی روزهای گذشته را هم درج نمایید(بدون سانسور و یا تقطیع پیام ها!) تا معلوم شود اظهارات دور از نزاکت گوینده محترم(آقای پناهیان) با چه واکنش های صد در صد مخالفی هم همراه شده است و آنگاه بسیار شفاف تر!!! می توان نسبت به موضوع مورد مناقشه(شفافیت!) قضاوت کرد.
ناشناس۱۰۸۷۹۴۰۱۵:۴۰:۱۴ ۱۳۹۸/۶/۲۰
من خود جز هیچ جناحی نیستم ولی در این دو سه روز با هر کس صحبت می کردم بدون قید و شراط نظر آقای پناهیان را قبول داشتند ، اینکه نماینده گان چکار می کنند که از شفافیت آرا می ترسند ما حسابداران یک مثل داریم و آن این است ندزد و نترس.
ناشناس۱۰۸۸۲۳۱۱۹:۱۰:۱۰ ۱۳۹۸/۶/۲۰
ی مثل دیگه هم داریم اختلاف حساب چه یکریال چه یک میلیارد اختلاف اختلافه
ناشناس۱۰۸۷۹۹۵۱۶:۱۵:۱۱ ۱۳۹۸/۶/۲۰
مردم عزیز چند ماه دیگر دندان سر جیگر بگذارید انتخابات نزدیک است مجلس بعدی را از نمایندگان فعلی جاروب کنیم
ناشناس۱۰۸۸۱۰۹۱۷:۲۷:۴۷ ۱۳۹۸/۶/۲۰
شما هم گویا در توهم هستید که اکثر مردم خواستار عدم شفافیت هستند مثل شما و امثال پزشکیان،چشمتون رو باز کنید و از توهم بیرون بیاید
ناشناس۱۰۸۷۵۶۰۱۰:۴۲:۲۶ ۱۳۹۸/۶/۲۰
من به این جناح و اون جناح کاری ندارم چرا اسمون ریسمون میبافید بگو چرا مخالف شفافیت ارا هستید
ناشناس۱۰۸۷۵۶۱۱۰:۴۵:۲۱ ۱۳۹۸/۶/۲۰
شما از خودت شروع کن آقای مجلس!!! اگه اعتقاد داری راس اموری.
56789۱۰۸۷۵۶۴۱۰:۴۷:۳۸ ۱۳۹۸/۶/۲۰
تو روضه باید مطالب روز جامعه گفته بشه. کسی که بحق باشد گیری تو کارش نباشه نباید از شفافیت بترسه
ناشناس۱۰۸۷۵۶۶۱۰:۴۹:۵۸ ۱۳۹۸/۶/۲۰
آقای پزشکیان ، جنابعالی و جناحتان از مخفی نگهداشتن آرا نمایندگان دنبال چه بهره برداری هایی هستید؟اقتصادی ، اجتماعی ، ورزشی؟تفریحی؟... ؟ چی؟ سایت الف خواهشمنداست است سوال بنده بعنوان یک شهروند را منعکس بفرمایید
ناشناس۱۰۸۷۵۷۱۱۰:۵۴:۳۸ ۱۳۹۸/۶/۲۰
پناهیان جناح نداره. حداکثر یه باند یا یه هیات هستن
ناشناس۱۰۸۷۷۸۵۱۳:۰۴:۵۹ ۱۳۹۸/۶/۲۰
جناح هم داشته باشه حرف حق زده
ناشناس۱۰۸۷۵۸۹۱۱:۰۱:۰۴ ۱۳۹۸/۶/۲۰
آقایان نماینده! اولا شمامیتوانید با شفاف سازی این چماق را از دست مخالفان بگیرید!دوما قانون اساسی آزادی رأی داده نه آزادی مخفی کردن رأی نمایندگان از ملت را!سوما شما هم مثل پزشکان که کارتخوان ومالیات را به بهانه پس دیگران چی میشن؟شفاف سازی را ظلم به خود ندانید!
سید حامد۱۰۸۷۵۹۹۱۱:۰۶:۰۵ ۱۳۹۸/۶/۲۰
مجلس در راس امور است اول باید مجلس شفافیت رو اجرا کند و بعد از تمامی دستگاهها مطالبه کند
ناشناس۱۰۸۷۸۳۸۱۳:۵۷:۱۸ ۱۳۹۸/۶/۲۰
میشه تاریخی که مجلس در راس امور شده رو اعلان کنید ممنون میشیم
ناشناس۱۰۸۸۴۷۲۲۳:۰۲:۰۲ ۱۳۹۸/۶/۲۰
از فرمایشات معمار انقلاب رحمه الله می باشد.
ناشناس۱۰۸۷۶۰۴۱۱:۱۰:۳۷ ۱۳۹۸/۶/۲۰
احسنت به اقای ایشان وجواب منطقی به سخنران یادشده
ناشناس۱۰۸۷۷۷۵۱۲:۵۷:۱۴ ۱۳۹۸/۶/۲۰
چه منطقی؟ آقای پناهیان اصلا این جناح بندی ها رو قبول نداره اون وقت شما میگید اصولگرا.معلومه اصلا حرفهای ایشون رو گوش نکرده اید.ایشون معتقدند که آرا نمایندگان باید شفا ف باشه چرا که باید بر اساس کار کارشناسی رای بدهند نه براساس عقیده و نظر شخصی و جناحی.حالا کجای این حرف غلطه که بعضیا اینقدر برآشفتند؟
ناشناس۱۰۸۷۶۳۵۱۱:۳۱:۵۵ ۱۳۹۸/۶/۲۰
شفافیت آرای نمایندگان مطالبه ملی است.
محمد۱۰۸۷۶۸۱۱۲:۰۰:۵۲ ۱۳۹۸/۶/۲۰
چه حرف ناروایی را مطرح می کنند ما می خواهیم بدانیم نماینده ما پیرامون موضوعات مختلف چه نقطه نظری دارد ؟
نمینی‌هستم‌۱۰۸۷۶۸۸۱۲:۰۸:۱۶ ۱۳۹۸/۶/۲۰
فقط‌یک‌جمله‌میگویم......ادب‌مرد‌به‌زدولت‌اوست‌که‌متاسفانه‌خیلی‌هاندارند
ناشناس۱۰۸۷۶۸۹۱۲:۰۸:۵۰ ۱۳۹۸/۶/۲۰
جناب پزشکیان ایشان فقط یک سوال کردند ولی شما نگفتید از چی میترسید که شفاف عمل نمیکنید.
ناشناس۱۰۸۷۶۹۳۱۲:۱۰:۱۵ ۱۳۹۸/۶/۲۰
حرف حق جواب ندارد
ناشناس۱۰۸۷۶۹۶۱۲:۱۰:۳۸ ۱۳۹۸/۶/۲۰
اقای پزشکیان اگر کار خوبی را مخالفت می گوید را هم قبول کن اسمان ریسمون چرا میگی الان موقع رفتن شماست تصویب کنین شفافیت رو به نفع کشوره
ناشناس۱۰۸۷۷۲۹۱۲:۳۱:۴۸ ۱۳۹۸/۶/۲۰
شما بگو شفافیت خوبه یا بده، اگه خوبه اجراش کن فارغ از اینکه چه کسی چه میگوید. اگر هم میترسید که میترسید پس اسمان ریسمان نبافید
ناشناس۱۰۸۷۷۴۱۱۲:۳۸:۵۵ ۱۳۹۸/۶/۲۰
پزشکیان پر پر پر !!!!ا آنکه حساب پاک است از محاسبه چه باک است؟؟؟؟
یه بنده خدا۱۰۸۷۷۶۰۱۲:۴۸:۵۰ ۱۳۹۸/۶/۲۰
خوب شما شفافیت رو قبل از اشاره پناهیان اجرا میکردی که ایشان بهره برداری سیاسی نکنه . حالا هم دیر نشده . با تصویب شفاف سازی آراء مجلس این حربه سیاسی رو ازش بگیرید . اصلاً مگر شما نماینده ماها نیستید ؟ چه نماینده ای هستید که ما نامحرم آراء شما هستیم ؟ نکنه جای ما و شما عوض شده و ما نمایندگان شمائیم ؟
ناشناس۱۰۸۷۷۶۸۱۲:۵۵:۱۴ ۱۳۹۸/۶/۲۰
شفافیت برای همه ارکان نظام واجبه
ناشناس۱۰۸۷۸۰۵۱۳:۲۴:۵۴ ۱۳۹۸/۶/۲۰
...هیچ جوابی ندارند جز پاک کردن صورت مسئله ! اگر پزشکیان راست می گوید از خودش شروع کند...
ناشناس۱۰۸۷۸۴۳۱۴:۰۱:۱۸ ۱۳۹۸/۶/۲۰
با پزشکیان موافقم
ناشناس۱۰۸۸۵۴۱۲۳:۴۲:۲۹ ۱۳۹۸/۶/۲۰
با پناهیان موافقم. با حرف حق موافقم.
سادات۱۰۸۷۸۴۵۱۴:۰۳:۳۶ ۱۳۹۸/۶/۲۰
مجلس با رای مردم انتخاب می شود. خیلی عادی هست که من به عنوان رای دهنده بدانم رای وکیلم در محلس چیست
ناشناس۱۰۸۷۸۶۰۱۴:۱۶:۵۷ ۱۳۹۸/۶/۲۰
شما بیا شفاف باش و اینطوری جواب ایشون رو بده نه با عریضه نویسی
ناشناس۱۰۸۷۸۶۳۱۴:۱۸:۱۰ ۱۳۹۸/۶/۲۰
چرا صحبت از شفافیت می شه اصلاحطلب ها به خود می لرزن؟
حسن۱۰۸۷۸۶۹۱۴:۲۶:۵۴ ۱۳۹۸/۶/۲۰
اقای پزشکیان لطفا دوقطبی سازی نکنید در ارتباط با مجلس شفاف به مردم گزارش دهید
ناشناس۱۰۸۷۸۷۳۱۴:۳۳:۱۸ ۱۳۹۸/۶/۲۰
آقای پزشکیان ما یادمون نرفته که یکی از مدافعین دورازهی شما بودید ،دیگر در خفا از چه کسانی دفاع کردید ؟
ناشناس۱۰۸۷۸۹۷۱۴:۵۸:۴۵ ۱۳۹۸/۶/۲۰
آقای پزشکیان چند دوره ریاست جمهوری و مجلس و شورا دست جناح شما هست ؟ لطفا بفزمایید برای این مردم چه کار مثبتی انجام دادهاید بجز اینکه مملکت شده کشور پولدارها. مجلسی را که وزیران با ....آنها را می خرند و به جای اینکه وزیر را استضاح کنند دوباره به او رای می دهند باید تعطیل کرد. آقای پزشکیان شفافیت که ترس ندارد مردم باید بدانند نمایندگانشان داخل مجلس چکار میکنند
الی۱۰۸۷۹۰۲۱۵:۰۶:۵۸ ۱۳۹۸/۶/۲۰
باز هم فرار از شفافیت. باز هم حرفهای صد تا یه غاز و ننه من غریبم بازی... چرا بعضی ها اینقدر کوچک تشریف دارند. پناهیان سخن از زبان ما میگوید!
مهدی۱۰۸۷۹۲۷۱۵:۲۴:۴۱ ۱۳۹۸/۶/۲۰
کسی با درخواست شفافیت مخالف نیست ولی لحن این آقا بالای منبر شبیه حرف زدن لاتهای چال میدان بود با توهین و فحش !
ناشناس۱۰۸۸۵۰۴۲۳:۲۵:۵۹ ۱۳۹۸/۶/۲۰
اتفاقا یک سری با شفافیت مخالفند
ناشناس۱۰۸۷۹۷۶۱۶:۰۷:۵۴ ۱۳۹۸/۶/۲۰
امپراتوریهای فساد و رانت با رئیس جدید قوه ی قضائیه احساس خطر می کنند و برای تخریب رقیب از هر اقدامی استفاده می کنند .
رسول۱۰۸۸۰۸۹۱۷:۱۱:۳۲ ۱۳۹۸/۶/۲۰
اقای پزشکیان حنایتان دیگر با قیمت پنجاه ملیونی پراید مثل دولت احمدی نژاد دیگر رنگی نداره
ناشناس۱۰۸۸۱۳۳۱۷:۵۲:۳۱ ۱۳۹۸/۶/۲۰
پناهیان بد ، شما خوب! شفافیت را قانون کنید. ما خودمان عقل داریم می فهمیم کی چکاره است
ناشناس۱۰۸۸۳۱۶۲۰:۴۱:۴۷ ۱۳۹۸/۶/۲۰
عاشورا و سیاست از هم جداشدنی نیستند این از اون چیزایی است که هر کار کنید نمی تونید حتی تضعیفش کنید چون دست من و شما نیست
ناشناس۱۰۸۸۳۲۳۲۰:۵۳:۴۵ ۱۳۹۸/۶/۲۰
درخواست شفافیت از طرف پناهیان به حدف مشخص شدن رای ها برای اعمال فشار از طرف گروه های فشار است.
عمار۱۰۸۸۳۵۲۲۱:۱۰:۰۰ ۱۳۹۸/۶/۲۰
ان شاء الله با هوشیاری شورای نگهبان و مردم، اصلاح طلبان در انتخابات بعدی به کلی از دور خارج خواهند شد.
ناشناس۱۰۸۸۴۴۰۲۲:۲۵:۱۴ ۱۳۹۸/۶/۲۰
شما پزشکیان با عدم شفافیت دنبال چی هستید

پربحث‌های امروز

 1. زخم هاي کارگران را درمان کنیم تا مگس روی آن ننشیند...

 2. آیا مدارک سعودی زمینه حمله به ایران را فراهم می کند؟

 3. «بی تدبیری» به مفسدان بازار دارو میدان داد/ هیزم فساد در بازار دارو مهیاست

 4. توضیح وزیر بهداشت درباه فروش صندلی در دانشگاههای پزشکی

 5. مبارزه مرگبار مار کبرا با عقاب   

 6. جانشین بولتون درباره برجام چه می گوید؟

 7. همتی: امسال ارز اربعین نداریم

 8. باهنر: اصلاحات اقتصادی جرات می‌خواهد که نه مجلس دارد نه دولت

 9. انتقاد تند بولتون از ترامپ

 10. کمک ۱۶ هزار میلیاردی به پولدارها!

 11. قوه قضاییه: آنان که رفتند، آنان که آمدند

 12. «ایدز» کسی را نمی‌کشد

 13. افزایش ناهنجاری‌های بدنی در بین مردم

 14. پیام‌ها و پیامدهای عملیات توازن بازدارندگی یمنی‌ها

 15. رالی دلار در بازارهای جهانی

 16. پمپئو، سهواً به نقش مخرب ترامپ در تنش‌ با ایران اعتراف کرد

 17. آب گل آلود و صیادی به اسم ترامپ

 18. جدول فروش سینما؛ ادامه صدرنشینی «ایده اصلی»/ «قصر شیرین» ۳ میلیارد تومانی شد

 19. دشمن شماره یک اسرائیل به روایت هافینگتون پست

 20. ظریف: بقایای تیم بی در حال فریب دادن ترامپ است

 21. چرا ترامپ جنگ نمی‌خواهد؟

 22. پیامدهای حمله به آرامکو؛ افشاگری جدید درباره بن‌ سلمان

 23. نامه اعتراف سارق به یک جنایت

 24. تحلیل نوام چامسکی از اخراج بولتون

 25. آیا انصارالله تولید نفت عربستان را به صفر می‌رساند؟

پربحث‌های دیروز

 1. منع مذاکره مجدد؛ پر بسامدترین تاکید رهبر انقلاب

 2. وزیر راه: دست‌های ضدانقلاب در بازار مسکن قیمت‌ها را افزایش داد!

 3. خوش رقصی فرانسه با شاباش های ایرانی!...

 4. آتلانتیک: هفت پرسشی که باید پیش از هرگونه حمله به ایران، به آن پاسخ داد

 5. روایت ابطحی از تابلوی ورودی شهر احمدی‌نژاد/ طرح دوباره شفافیت آرا در مجلس/ جوانی که برای شبنم نعمت‌زاده وثیقه گذاشته کیست؟

 6. نقوی حسینی: مسئولانی که خانواده آنها خارج از کشور هستند باید عزل شوند

 7. پاسخ مدیر شبکه سه به شایعه ریاستش بر صداوسیما

 8. ایران به آمریکا پیام ارسال کرد: حملات آرامکو کار تهران نبوده/ اگر اقدامی علیه‌مان صورت گیرد با پاسخ قاطع روبرو خواهد شد

 9. روایتی از هفت‌تپه، قزوین و حالا اراک/ علل اعتراضات کارگری کارگران چیست؟

 10. نگاهی به شمشیر رعدآسای ایران در خلیج فارس + فیلم و عکس

 11. ظریف: سفر به نیویورک قطعی نشده/ فعلاً ویزا نداریم

 12. میراسماعیلی: تعلیق جودوی ایران بسیار عجولانه و ناعادلانه انجام شد

 13. فدراسیون جودو ایران تعلیق شد

 14. یمن و دو راهی سخت برای عربستان

 15. ربیعی: قطع یارانه شامل طبقات متوسط و پایین نمی‌شود/ تصمیم غلطی نمی‌گیریم

 16. اطلاعیه جالب مرکز آمار، درآمد مردم از هزینه هایشان بیشتر است  

 17. پشت‌پرده ترس عربستان و آمریکا از بردن نام ایران

 18. پیام تهران به واشنگتن: هر اقدام نظامی با پاسخ جدی ایران روبرو خواهد شد

 19. مراسم ترحیم اسدالله عسگراولادی  

 20. ترامپ: به وزیر خزانه‌داری دستور افزایش تحریم‌ها علیه ایران را دادم

 21. قبرستان‌های عمودی هنگ کنگ   

 22. تصاویری کمتر دیده شده از استاد شهریار  

 23. جانشین «جان بولتون» منصوب شد

 24. تردید دولت در سفر به نیویورک

 25. همتی: به‌دنبال این هستیم که سوئیفت را دور بزنیم/ خیلی روی اینستکس حساب نمی‌کنیم

پربحث‌های هفته

 1. دختران آبی و سیاست‌های زرد! ...

 2. واکنش دختر سردار سلیمانی به هتاکی یک بازیگر و ماجرای دختر آبی  

 3. پناهیان و ماجرای بنشین و بفرما و بتمرگ!...

 4. آیا سخنان پناهیان درباره شفافیت مجلس اشتباه بود؟

 5. ایران باید فورا از برجام و NPT خارج شود

 6. یک عکس؛‌ یک شرح | یقه‌های سفید در پوشش چادر سیاه؟!

 7. تاملی دوباره بر حاشیه‌های یک خودسوزی ؛ پوپولیست نباشیم

 8. زنان را به استادیوم راه بدهید

 9. شهردار اسبق صدرا از ایران فرار کرد/ تلاش برای بازگرداندن متهم از طریق اینترپل

 10. منع مذاکره مجدد؛ پر بسامدترین تاکید رهبر انقلاب

 11. در باب اپوزیسیون‌نمایی مسئولان!...

 12. تردد خودروهای پلاک شهرستان در تهران سهیمه‌بندی شود/ غیر تهرانی‌ها عامل نیمی از ترافیک پایتخت

 13. وزیر راه: دست‌های ضدانقلاب در بازار مسکن قیمت‌ها را افزایش داد!

 14. احمد توکلی: باید یک نهاد مستقل برای مبارزه با فساد تشکیل شود/ فساد شکل گرفته سازمان یافته است

 15. رهبر انقلاب: مذاکره یعنی نمایش موفقیت آمریکا/ فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی نمی‌ارزد/ نباید کارهای کشور را به نشست و برخاست با دیگران موکول کرد

 16. آخرین تصویر علیرضا فغانی قبل از ترک‌ ایران  

 17. به چه زبانی بگویند شکست خوردیم!

 18. خوش رقصی فرانسه با شاباش های ایرانی!...

 19. مشروح جلسه دادگاه شبنم نعمت‌زاده/ فعالیت غیرقانونی و کسب ۱۸۰۰ میلیارد مال نامشروع/ ماجرای بدهی ۱۰۰ میلیاردی به شستا

 20. اسدالله عسگراولادی درگذشت

 21. سناتور آمریکایی: ترامپ با پیشنهاد مکرون برای حفظ برجام موافقت کرد

 22. رخصت ولی الله سیف برای ورود به گود «زورخانه»

 23. یک شبه "۷۰۰۰۰ پزشک" به آمار پزشکان اضافه شد!

 24. خداحافظی غم‌انگیز با علیرضا فغانی

 25. توکلی: به جای کارگران هفت‌تپه، اول سراغ خائنانی بروید که ارز و طلا و کارخانه‌های ملت را به تاراج داده‌اند

پربحث‌های دیروز

 1. منع مذاکره مجدد؛ پر بسامدترین تاکید رهبر انقلاب

 2. خوش رقصی فرانسه با شاباش های ایرانی!...

 3. روایت ابطحی از تابلوی ورودی شهر احمدی‌نژاد/ طرح دوباره شفافیت آرا در مجلس/ جوانی که برای شبنم نعمت‌زاده وثیقه گذاشته کیست؟

 4. نقوی حسینی: مسئولانی که خانواده آنها خارج از کشور هستند باید عزل شوند

 5. پاسخ مدیر شبکه سه به شایعه ریاستش بر صداوسیما

 6. ایران به آمریکا پیام ارسال کرد: حملات آرامکو کار تهران نبوده/ اگر اقدامی علیه‌مان صورت گیرد با پاسخ قاطع روبرو خواهد شد

 7. نگاهی به شمشیر رعدآسای ایران در خلیج فارس + فیلم و عکس

 8. ظریف: سفر به نیویورک قطعی نشده/ فعلاً ویزا نداریم

 9. یمن و دو راهی سخت برای عربستان

 10. ربیعی: قطع یارانه شامل طبقات متوسط و پایین نمی‌شود/ تصمیم غلطی نمی‌گیریم

 11. پیام تهران به واشنگتن: هر اقدام نظامی با پاسخ جدی ایران روبرو خواهد شد

 12. تردید دولت در سفر به نیویورک

 13. چرا نمایندگان به طرح دوفوریتی شفافیت آرای نمایندگان مجلس رای ندادند  

 14. روحانی: مبارزه با دلار در حال شروع شدن است/ دشمنان منطقه از پاسخ یمنی‌ها درس بگیرند/ ایران ملت دیپلماسی و مذاکره است

 15. رئیس سازمان بسیج: افزایش گردان سایبری سبب رسیدن صدای انقلاب به دنیا می شود

 16. قاضی‌زاده: اعتراض علی مطهری برای حضور در تلویزیون منتفی است

 17. سفیر جدید سوئد در تهران رونوشت استوار نامه خود را تقدیم ظریف کرد

 18. توضیحاتی در خصوص آزادی سعید مرتضوی

 19. صفار هرندی: اصلاح‌طلبان از رای‌آوردن لیست‌شان در تهران پشیمانند

 20. امیرعبداللهیان: عربستان پاسخ کوبنده‌ای دریافت کرد

 21. اختصاص تسهیلات برای تکمیل طرح ریلی چابهار به زاهدان

 22. دو اشتباه بزرگ آقای ناطق نوری در انتخابات سال 1376/برخی کارها نیاز به دستور صریح رهبری ندارد

 23. آیت‌الله نوری همدانی: نباید تحریم‌ها را بهانه‌ای برای برخی مشکلات کشور بدانیم

 24. ظریف: ترامپ حتی برای امضایش هم ارزشی قائل نیست

 25. ماجرای وثیقه ۲۰ میلیاردی یک دهه هفتادی برای شبنم نعمت‌زاده

پربحث‌های هفته

 1. دختران آبی و سیاست‌های زرد! ...

 2. پناهیان و ماجرای بنشین و بفرما و بتمرگ!...

 3. آیا سخنان پناهیان درباره شفافیت مجلس اشتباه بود؟

 4. تاملی دوباره بر حاشیه‌های یک خودسوزی ؛ پوپولیست نباشیم

 5. منع مذاکره مجدد؛ پر بسامدترین تاکید رهبر انقلاب

 6. در باب اپوزیسیون‌نمایی مسئولان!...

 7. احمد توکلی: باید یک نهاد مستقل برای مبارزه با فساد تشکیل شود/ فساد شکل گرفته سازمان یافته است

 8. رهبر انقلاب: مذاکره یعنی نمایش موفقیت آمریکا/ فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی نمی‌ارزد/ نباید کارهای کشور را به نشست و برخاست با دیگران موکول کرد

 9. به چه زبانی بگویند شکست خوردیم!

 10. خوش رقصی فرانسه با شاباش های ایرانی!...

 11. اسدالله عسگراولادی درگذشت

 12. رخصت ولی الله سیف برای ورود به گود «زورخانه»

 13. توکلی: به جای کارگران هفت‌تپه، اول سراغ خائنانی بروید که ارز و طلا و کارخانه‌های ملت را به تاراج داده‌اند

 14. اعتراض روحانی به رئیسی درباره روند دادگاه‌های مفاسد اقتصادی/ پای پرونده حسین فریدون در میان است؟

 15. آیا روحانی هم به دیدار با ترامپ نیاز دارد؟!

 16. روایت ابطحی از تابلوی ورودی شهر احمدی‌نژاد/ طرح دوباره شفافیت آرا در مجلس/ جوانی که برای شبنم نعمت‌زاده وثیقه گذاشته کیست؟

 17. آمریکا بشدت نگران پیشرفت فضایی ایران است

 18. نقوی حسینی: مسئولانی که خانواده آنها خارج از کشور هستند باید عزل شوند

 19. پاسخ مدیر شبکه سه به شایعه ریاستش بر صداوسیما

 20. ایران به آمریکا پیام ارسال کرد: حملات آرامکو کار تهران نبوده/ اگر اقدامی علیه‌مان صورت گیرد با پاسخ قاطع روبرو خواهد شد

 21. اعتراض روحانی به رئیسی درباره مبارزه با فساد/ آمار وزیر کشور از حجاب/ گزینه جدید برای ریاست آینده صدا و سیما

 22. توضیح درباره حجاب شبنم نعمت‌زاده/ دوقطبی‌ خوب و بد از نگاه عباس عبدی/ روایتی از صحبت‌های رئیسی و روحانی درباره مبارزه فساد

 23. پناهیان: برخی نمایندگان تهمت‌های رذیلانه می‌زنند/ دلیل اصرار روحانی بر مذاکره با آمریکا چیست؟

 24. نظرات برگزیده مخاطبین الف: ایران، بهشت پزشکان است/ با اجبار قانونی نمی‌توان کودک‌همسری را از بین برد/ چرا اصلاح‌طلبان مجلس مطالبه شفافیت ندارند؟

 25. نگاهی به شمشیر رعدآسای ایران در خلیج فارس + فیلم و عکس

آخرین عناوین