وزیر بهداشت: صف کشیدن برای خرید ارابه مرگ‌آوار غیراستاندارد قابل پذیریش نیست

گروه اجتماعی الف،   3980601078 ۲۳ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳ تکراری یا غیرقابل انتشار

وزیر بهداشت، درمان و آموزش کشور گفت: اگر فردی بداند که این ارابه‌ای که می‌خرد مرگ‌آور بوده و استانداردها در آن رعایت نشده است و در هیچ کشوری مورد پذیرش نیست هیچگاه در صف خرید آن نمی‌ایستد.

وزیر بهداشت: صف کشیدن برای خرید ارابه مرگ‌آوار غیراستاندارد قابل پذیریش نیست

به گزارش فارس، سعید نمکی  صبح امروز در حاشیه بیست و چهارمین کنفرانس بین‌المللی جامعه ایمن در تبریز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد:  سالانه ۱۶ هزار مرگ فقط در سر صحنه تصادفات داریم که قابل توجه آن مرتبط با نیروی انسانی، مقداری مربوط به جاده و کیفیت خودرو است. 

وی با بیان اینکه اقدامات خوبی در رابطه با نقش نیروی انسانی و آموزش‌، توانمندی برای یک رانندگی بی‌خطر  انجام گرفته است، تصریح کرد: پکیج‌هایی برای آموزش طراحی شده و مابقی نیز با همکاری پلیس راهور و بقیه دستگاه‌های موثر به عنوان یک کار بین‌بخشی در حال پیگیری است. 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش تصریح کرد: امیدواریم در آینده بسیار نزدیک با محوریت وزارت بهداشت، بتوان سند و نقشه راه آینده حل مشکل ترافیک کشور و به خصوص حوادث ناشی از آن را ارائه دهیم و با نقش بین بخشی دستگاه‌ها آنها را اجرایی کنیم. 

وی با تاکید بر اینکه اگر می‌گوییم عامل انسانی در تصادفات اثرگذارتر است، گفت: این حرف نباید عامل خودرو و جاده را در حاشیه امن قرار دهد زیرا ما معتقدیم که اگر انسان توسعه یافته  پشت هر اتومبیلی که بنشیند قطعاً خطر تصادفات کمتری نسبت به فردی دارد که توسعه‌یافتگی فرهنگی، ذهنی، علمی و خلقی و روحی را ندارد ولو اینکه این فرد در پیشرفته‌ترین خودرو و پیشرفته‌ترین جاده باشد. 

نمکی خاطرنشان کرد: مشاهده شده است که یک فردی با بی ام دبیلو یا بنز وارداتی با سرعت ۲۵۰ کیلومتر در اتوبان نسبتاً توسعه یافته  در حال معلق زدن است و این یعنی اینکه این فرد برای این کار ساخته نشده است. 

وی اضافه کرد: معتقدیم وزن نیروی انسانی و آگاهی‌اش به مراتب بالاتر از نقش خودرو است کما اینکه همان خودرو توسعه نیافته را یک فرد توسعه یافته نمی‌خرد. 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش کشور ابراز کرد: اگر فردی بداند که این ارابه‌ای که می‌خرد مرگ‌آور بوده و استانداردها در آن رعایت نشده است و در هیچ کشوری مورد پذیرش نیست هیچگاه در صف خرید آن نمی‌ایستد. 

وی متذکر شد: اصلاح جاده‌ها یکی از حرکات دولت و وزارت راه است و نقاط حادثه‌خیز را به شدت کاهش داده و حمل و نقل ریلی را افزایش می‌دهند.

نمکی متذکر شد: خسارت در رابطه با تصادفات بسیار بالاست و صرفا مربوط به خودرو و بیمه‌ها نیست بلکه خسارتی که از بابت از کار افتادگی و معلولیت است که متاسفانه اکثر این افراد را قشر جوان و پویای جامعه تشکیل می‌دهد.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۶۰۹۲۰۱۲:۵۶:۴۷ ۱۳۹۸/۶/۱
قاعدتا وزارت بهداشت باید پاسخگوی مشکلات مربوط به خود باشد . با پر رنگ کردن مسائل واضح مربوط به دیگران چه مشکلی حل می شود؟
ناشناس۱۰۶۱۱۶۳۱۶:۳۰:۵۹ ۱۳۹۸/۶/۱
رسیدگی به مصدومان حوادث رانندگی که چند صد هزار نفر هستند، بیمارستان، پزشک، پرستار و دارو می خواهد که باری است بر روی وزارت بهداشت.
ناشناس۱۰۶۱۴۹۴۲۲:۰۴:۱۸ ۱۳۹۸/۶/۱
به نظر شما ارتقائ سلامت جامعه و اهمیت به کاهش مرگ و میر ناشی از استفاده ناصحیح از ارابه های مرگ وظیفه کیست
مهدی۱۰۶۰۹۲۸۱۳:۰۴:۱۴ ۱۳۹۸/۶/۱
کاش مسئولان به جای اين که مثل ما مردم عادی حرفهای قشنگ قشنگ بزنند وقتشون را صرف رفع مشکل مثلا کشف شده توسط خودشان کنند جناب وزير کاش به مردم راه حل جايگزين پيشنهاد می داديد. مثلا به من بگيد بعد کلی سال که به زور تونستم 50 ميليون جمع کنم تا بدم ماشين بخرم و آرزوی من هم خيلی ماشينهای خوبتر بود، اما زورم فقط به پرايد می رسه که اگر اون را هم نخرم ديگه بايد با موتورسيکلت برم و بيام، چه کار بايد بکنم. شما جای من بوديد چکار می کرديد؟ 50 ميليون که لحظه به لحظه از گلوی زن و بچه زدم به هوای اين که يک روزی سوار مزدا 3 بشم، اما الان که به پنجاه رسيدم شده پرايد. تازه اون هم اگر گرونتر نشه و از دست نپره. خواهشا شما مسئولين ديگه نمک رو زخم نپاشيد. سعی کنيد مشکل ما مردم را وقتی فهميديد حل کنيد يا راه حل بديد. خواهشا ديگه نگيد مردم اين کار را نکنند. بگيد مردم چه کار هم بکنند. اگر راه حلی ندارند شما سعی کنيد براشون راه حل بسازيد.
آریابان۱۰۶۰۹۳۶۱۳:۰۸:۳۱ ۱۳۹۸/۶/۱
واقعا این صنعت خودرو سازی (بخوانید : خودرو اندازی !!!!!) با این وضعیت بسیار ناخوشایند و زیانده و بدتر از همه با این حد از کشتار جاده ای !!!!! پشتش به کجا گرمه و کی ها حامی اش هستند ؟!؟!؟!؟!؟ در این دوره ای که همه جا صحبت از ضرورت ایجاد صنایع رقابتی و الزام برای رو آوردن به صادرات است و در ایران نیز صحبت از اقتصاد مقاومتی اوج گرفته ، واقعا چطوری می توانند به اصطلاح تولید !!!!! ادامه بدهند اونهم به چه قیمتی و با چه سوبسید کلانی از سوی دولت ولی از جیب مردم !!!!!؛ مردمی که البته ناچارند و بدون هیچ گزینه ای دیگر در مواجهه با یک پدیده "من-درآوردی" از سوی خودروسازان موسوم به تعیین قیمت نهائی بر اساس ;قیمت بازار; !!!!!!!!؛ (ناگفته پیداست که مقصود از "بازار" یعنی همون بازاری که توسط خود خودرو سازان و دقیقا در آستانه گسیل خودرو های جدید برای فروش ، مهندسی می شود با بالاترین قیمت ها!!!!!!!). ولی واقعا آیا مردم ما تا این حد ساده اند که فریب بخورند ؟!؟!؟!؟!؟ نه اتفاقا چون خیلی هم وارد و آگاهند ، در این شرایط بسیار نا بسامان اقتصادی همگی "تاجر" شده اند تا قادر باشند که ارزش پول خودشون رو تا جائیکه امکان داره حفظ کنند !!!!!!!
ناشناس۱۰۶۰۹۵۸۱۳:۱۷:۳۵ ۱۳۹۸/۶/۱
صف کشیدن از 12 ظهر پشت در مطبها در غرب کشور هم قابل پذیرش نیست!
تبریزی۱۰۶۰۹۷۴۱۳:۲۴:۲۶ ۱۳۹۸/۶/۱
وزیر پزشکان طوری حرف می زنه انگار بقیه مردم هم مثل خودش و همکارهاش نجومی بگیرن. من اگه پارسال ماشین نخریده بودم الان حتی نمی تونستم همین ارابه مرگ (پراید) 50 میلیونی رو هم بخرم. انگار خودرو تو ایران مفته. درآمدها هم همه عالیه و ما از سر رضایت میریم این آشغال ها رو می خریم. کلا این مسئولان و وزیر وزرای اشرافی که از سر بی اطلاعی از وضیعت کشور و مردم رو ..حرف می زنن همه باید برکنار بشن. مسئول و وزیر باید از جنس مردم باشه و با مشکلات اونها آشنا.
ناشناس۱۰۶۰۹۷۷۱۳:۲۵:۵۴ ۱۳۹۸/۶/۱
نگران چی هستید شما؟ خودتون که ماشین های ضد گلوله سوار میشید فرزندانتونم که اونور آب سوار بر بهترین و با کیفیت ترین خودرهای روز دنیا میشوند پس لطف کنید لال بمیرید و نشید قیوم ملت
ناشناس۱۰۶۱۳۸۰۱۹:۴۳:۳۹ ۱۳۹۸/۶/۱
بی تربیت
ناشناس۱۰۶۱۰۰۲۱۳:۴۲:۱۶ ۱۳۹۸/۶/۱
جناب وزیر، هزینه درمان یک ساعته یک دندان معادل یک ماه حقوق کارگر هستش. نظرتان چیست؟! آیا قابل پذیرش است؟!
ایمان۱۰۶۱۰۷۳۱۵:۰۷:۳۳ ۱۳۹۸/۶/۱
اداره راهنمایی و رانندگی اگر سال آینده می خواهد شماره گذاری پراید را متوقف کند همین امسال عبور و مرور پراید بین شهرها را باید کاملا ممنوع کند.
سامان۱۰۶۱۰۷۴۱۵:۰۷:۵۶ ۱۳۹۸/۶/۱
پس اجازه بدین ماشین باکیفیت با تعرفه معقول وارد این کشور بشه. ایکاش همیشه نزدیک انتخابات بود. فکر کنم اونموقع تو شاخص های رفاه و اقتصاد و آزادی و مبارزه با فساد و ... تو دنیا اول بودیم.
امین۱۰۶۱۰۷۸۱۵:۱۳:۴۰ ۱۳۹۸/۶/۱
کو گوش شنوا ؟ مردم موارد را برای خودشان توجیه میکنن ...مثلا میگویند همین که هست ؟تولید دیگری نیست ؟ توجیهات دسته چندمی مردمی....مشکل اساسی خریدهای از رده خارجه
پیراسته فر۱۰۶۱۲۰۸۱۷:۱۲:۵۱ ۱۳۹۸/۶/۱
آقای دکترنمکی!میخواهیدبه شما آمار بدم ازتعدادکشته های دکترهادرحین عمل ویا مطب دندانپزشکی ها؟ تحقیقی که خودم انجام دادم. آمارقتلهادرمطبها ،کمترازکشته هاپرایددرجاده هانیست، اگرباورندارید لینکشو خدمتتون ارسال کنیم. براساس فرمول شما(برای حل مشکل)بایدنیمی ازدانشگاهای پزشکی را پلمپ کرد وبعدهم آرابه های موردنظرتان تولیدشان متوقف میشه.
محسن۱۰۶۱۲۳۱۱۷:۳۰:۲۴ ۱۳۹۸/۶/۱
متاسفانه با آگاهی کامل از این موضوع به صف خرید میپیوندند.
ناشناس۱۰۶۱۲۵۴۱۷:۴۷:۰۵ ۱۳۹۸/۶/۱
عامل سوار شدن به اربه مرگ چه کسانی هستند؟؟؟؟؟!!!! مردم یا این دولت فلاکت بار
ناشناس۱۰۶۱۲۸۸۱۸:۲۵:۳۵ ۱۳۹۸/۶/۱
شما بجای پراید بیا راجع به درآمد فوق نجومی زیر مجموعه خودتان نظر بدهید.
ناشناس۱۰۶۱۳۶۷۱۹:۳۳:۵۵ ۱۳۹۸/۶/۱
ﻫﻤﻮﻥ ﻣﺮﺩﻡ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻧﻴﺎﻓﺘﻪ ﺑﻪ ﺩﻭﻟﺖ ﺭﻭﺣﺎﻧﻲ ﺭاﻱ ﺩاﺩﻥ و اﻻﻥ ﺑﺎﻳﺪ ﺭﻳﻴﺴﻲ ﺑﻴﺎﺩ بد ﺩﻭﻟﺘﻲ ﺭﻭ ﺟﻤﻊ ﻛﻨﻪ ﻛﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻧﻴﺎﻓﺘﻪ ﺑﻬﺶ ﺭاﻱ ﺩاﺩﻥ
ناشناس۱۰۶۱۴۱۳۲۰:۱۷:۰۰ ۱۳۹۸/۶/۱
اینکه وزارت بهداشت پزشکان!!!! با محدودنگهداشتن ظرفیت پزشکی باعث کمبود شدید پزشک عمومی ومتخصص در بخصوص درشهرستانها شده ا ند وهیچکاری هم برای رفع این مشکل نمیکنند هم قابل پذیرش نیست آقای وزیر!!!!
محمد۱۰۶۱۴۶۱۲۱:۰۹:۳۱ ۱۳۹۸/۶/۱
جناب آقای وزیر، دقیقا همان انحصاری که در بازار خودرو وجود دارد در تعداد پزشک هم با محدود کردن پذیرش دانشجوی پزشکی توسط سیاست‌های وزارت بهداشت صورت گرفته بهتر نیست شما به وضعیت انحصاری پزشکان بپردازید
زارع۱۰۶۱۴۹۳۲۲:۰۰:۱۲ ۱۳۹۸/۶/۱
بالاخره مرگ حقه!
ناشناس۱۰۶۱۵۱۰۲۲:۲۷:۱۴ ۱۳۹۸/۶/۱
اینو برو به کسی بگو که داره این ارابه ها رو تولید میکنه و قیمت خون پدرش رو از این مردم میگیره.
ناشناس۱۰۶۱۵۵۵۲۳:۲۲:۴۰ ۱۳۹۸/۶/۱
همه مردم مثل پزشکان ما پولدار نیستن تا بتونن ماشین با کیفیت بخرند. وسع مردم در حد همین ارابه های مرگ هست.

پربحث‌های اخیر

 1. چرا روحانی عصبانی است؟

 2. "چَت" جنجالی سعید ملایی با فدراسیون جهانی/ سناریو از پیش طراحی شده برای پناهندگی + سند

 3. توسعه نیروگاه بوشهر، توقف ناپذیری قطار هسته ای ایران

 4. درددل های مردم با وزیر کار روحانی درباره بیکاری

 5. استیگلیتز: آثار و نتایج آزادسازی بازار سرمایه، نفرت انگیز بوده اند/ مردم حق دارند که حس کنند فریب خورده اند

 6. جانباز قمی پس از خودسوزی، فوت کرد

 7. جزئیاتی از میدان جدید نفتی نام‌آوران/ زنگنه: حجم مخزن تازه کشف شده ۲۲میلیارد بشکه است

 8. روحانی: پرونده‌سازی برای افراد هنر نیست!/ با هم دوست باشیم

 9. روحانی: کافران وقتی پیمان اول را می‌شکستند، پیامبر پیمان دوم را می‌بست

 10. افزایش قیمت برخی خودروها/ پراید ۱۱۱ به ۵۲ میلیون تومان رسید + جدول

 11. علی مطهری: حکومت اسلامی می‌تواند در موضوع «چندهمسری»دخالت کند

 12. معاون سازمان امور مالیاتی: ۶۰درصد پزشکان از مالیات فراری‌‎اند/ ۳۵هزار تا ۴۰هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی داریم

 13. ماجرای ماموریت‌های بی‌بازگشت چهره‌های خبری صداوسیما/ از اسماعیل فلاح چه خبر؟

 14. رئیسی: مصمم‌تر از همیشه با فساد مبارزه خواهیم کرد و مردم را در جریان قرار می‌دهیم

 15. رئیسی: هیچ گونه حاشیه و حاشیه سازی نباید دست اندرکاران را در امر مبارزه با فساد گرفتار کند

 16. حدادعادل: در انتخابات مجلس شرکت نمی‌کنم

 17. رئیس اسبق بانک مرکزی: ماجرای تخلف ۲ میلیارد دلاری به دولت خاتمی و روحانی مربوط است

 18. دستگیری حفاران و متجاوزان«جنگل های هیرکانی»

 19. حمله به قبرستان یهودیان

 20. سلمان خدادادی: افرادی که درباره زندگی شخصی‌ام اخلاق را زیر پا گذاشتند به خدا واگذار می‌کنم

 21. خبر خوش برای بازنشسته‌ها

 22. ناصر ایمانی: روحانی تسويه حساب‌های خود را پشت تريبون عمومی انجام می‌دهد/ حرف‌های رئیس‌جمهور رنگ و بوی سياسی دارد

 23. سرقت ۳ میلیاردی دختر جوان از خانه مهندس

پربحث‌های دیروز

 1. شعار اعتراضی مردم یزد: روحانی حیا کن آمریکا رو رها کن

 2. جرم حداد عادل چیست؟

 3. جمعه‌های فرصت ساز برای فرصت طلبان / سخنی با آیت الله علم‌الهدی 

 4. روحانی: هر کسی که به فساد آلوده است باید با او برخورد شود/ در این دولت یک ریال یا یک دلار گم نخواهد شد

 5. پاسخ ۱۲ روز قبل رئیسی به اظهارات امروز روحانی: با سیاسی‌کاری و دوقطبی‌سازی مبارزه با فساد را ترک نمی‌کنیم

 6. واکنش حسن روحانی به شعارهای منفی

 7. حسین شریعتمداری: مگر چند نفر مُرده‌اند؟!

 8. آخرین خبر درباره حضور قالیباف و حدادعادل در انتخابات مجلس/ سخنرانی پرحاشیه روحانی در یزد/ قوچانی: طرح اصلاح‌طلبان مانند بنگاه‌های دوست‌یابی است

 9. مرعشی: رای روحانی زیر ۴ درصد بود/ در بکارگیری آدم‌های صالح، انتظار بیشتری از روحانی داشتم/ نظارت استصوابی را قبول داریم اما.../ رشد اقتصادی ۸ درصد بدون کار با دنیا نمی‌شود

 10. دست‌نوشته‌های مردم یزد در حضور روحانی

 11. پاسخ سخنگوی قوه قضاییه به روحانی

 12. مرگ ۱۵ کودک ایرانی به دلیل تحریم‌های آمریکا

 13. سی ان ان: ترامپ تصور می‌کرد ایران برای مذاکره منت خواهد کشید اما برعکس شد !

 14. قدرت هسته‌ای ایران در دل کویر/ آیا «‌فردو» غربی‌ها را به برجام باز می‌گرداند؟

 15. حمله وندال‌ها به آرامگاه مادر نادرشاه

 16. روحانی: هرجا بتوانیم با مذاکره مشکل مردم را حل کنیم یک ثانیه صبر نخواهم کرد

 17. صف‌بندی اصلاح‌طلبان و اصولگرایان برای انتخابات مجلس/ سرلیست‌های احتمالی در تهران چه افرادی خواهند بود؟

 18. افزایش ۵۰ درصدی عوارض ورود به طرح ترافیک

 19. قرار بازداشت «شبنم نعمت‌زاده» تمدید شد/ قاضی مسعودی: آزاد شدن نعمت‌زاده وجود ندارد

 20. زمزمه‌های بودجه۹۹؛ دلار ۸ هزار تومانی و فروش نفت بالاتر از ۵۰۰ هزار بشکه

 21. کف رفتن ۳۰۰ دلار در چشم بهم زدن

 22. طلای ۲۴ عیار در منوی غذا / استیک و بستنی با روکش طلا، یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان!

 23. ماجرای حضور رانندگان مست در بهشت زهرا(س)!

 24. پرویز پرستویی این همه مدت کجا بود؟

پربحث‌های هفته

 1. توهین علی مطهری به یک دانشجو

 2. تبريك! شما وارد «پالرمو» و «سی اف تی» شديد/ برای ورود به مرحله بعد کلید «موافقم» را فشار دهید!

 3. ادب مرد به ز دولت اوست؟

 4. مشکلات کشور برجای خود باقی است حتی اگر آمریکا به دوست خوب ما تبدیل شود !...

 5. پزشکان کلاه خود را قاضی کنند، مردم توان افزایش تعرفه‌های درمانی را ندارند

 6. شعار اعتراضی مردم یزد: روحانی حیا کن آمریکا رو رها کن

 7. مقایسه قیمت بنزین در ایران با همسایگان و دیگر کشورها

 8. بگویید و مردم را خلاص کنید !

 9. مطهری: باید به دانشجوی گستاخ پاسخ قاطع داد/ جمله‌ام درخور یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس بود!

 10. جرم حداد عادل چیست؟

 11. چرا روحانی عصبانی است؟

 12. جزئیات طرح حذف زندان از مهریه/ دیگر کسی به زندان نمی‌رود، حتی اگر مهریه یک سکه باشد

 13. کنترل تجمع در اطراف کنسولگری ایران در کربلا + عکس و فیلم

 14. "چَت" جنجالی سعید ملایی با فدراسیون جهانی/ سناریو از پیش طراحی شده برای پناهندگی + سند

 15. در برجام تضمین های کافی نگرفتیم/ روحانی بد شانسی آورد/ امروز که در موضع قدرت هستیم بهترین زمان برای حل و فصل مسایل مان است

 16. ماجرای مرگ همسایه به خاطر پنچر کردن آمبولانس

 17. دو قطبی ایرانی- اسلامی، فرصت یا چالش؟

 18. جمعیت جهان را یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی دادیم!

 19. مروری بر جملات حاشیه‌ساز علی مطهری!

 20. توسعه نیروگاه بوشهر، توقف ناپذیری قطار هسته ای ایران

 21. چه کسانی عراق و لبنان را به این روز انداختند؟!

 22. درددل های مردم با وزیر کار روحانی درباره بیکاری

 23. طرح برخورد با خانه‌های مجردی

 24. ارائه وثیقه ۲۰۰ میلیاردی «شبنم نعمت‌زاده» به دادگاه

 25. یک عکس، یک شرح | جان چو دیگر شد، جهان دیگر شود...

پربحث‌های هفته

 1. پزشکان کلاه خود را قاضی کنند، مردم توان افزایش تعرفه‌های درمانی را ندارند

 2. جزئیات طرح حذف زندان از مهریه/ دیگر کسی به زندان نمی‌رود، حتی اگر مهریه یک سکه باشد

 3. دو قطبی ایرانی- اسلامی، فرصت یا چالش؟

 4. درددل های مردم با وزیر کار روحانی درباره بیکاری

 5. ارائه وثیقه ۲۰۰ میلیاردی «شبنم نعمت‌زاده» به دادگاه

 6. تله ۳ پسر برای زن تنها

 7. مرگ ۱۵ کودک ایرانی به دلیل تحریم‌های آمریکا

 8. شبنم نعمت‌زاده چگونه آزاد می‌شود؟

 9. واکنش مهناز افشار به کنسرت رضا گلزار در لس‌آنجلس

 10. افزایش ۵۰ درصدی عوارض ورود به طرح ترافیک

 11. قرار بازداشت «شبنم نعمت‌زاده» تمدید شد/ قاضی مسعودی: آزاد شدن نعمت‌زاده وجود ندارد

 12. رئیسی: نیاز داریم با جامعه گفتگو کنیم و جامعه باید از نحوه اقدامات ما باخبر باشد

 13. سخنگوی دستگاه قضا: حکم قطعی راننده پورشه جنجالی اعلام شد/ آخرین خبر از پرونده‌ دخترآبی، عراقچی، سیف و زم

 14. هفت‌خوان ثبت اموال و دارایی مسئولان و مديران / چرا قانون باید تغییر کند؟

 15. جزییات طرح بیمه اجباری و رایگان سلامت ایرانیان

 16. رئیسی: مصمم‌تر از همیشه با فساد مبارزه خواهیم کرد و مردم را در جریان قرار می‌دهیم

 17. طلای ۲۴ عیار در منوی غذا / استیک و بستنی با روکش طلا، یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان!

 18. ۴۰ درصد خانه‌های روستایی در ایران سند رسمی ندارند/ حقوق مالکیت پشتوانه‌ توسعه روستایی در ایران

 19. رئیس قوه قضائیه: سازوکار‌های فساد زدا باید بوسیله خود دستگاه‌ها طراحی شود/ هر جا از دری فساد وارد شد، امنیت مختل می‌شود

 20. ابتکار: چندهمسری در شرع عمومیت ندارد

 21. وزیر بهداشت: مردم نگران تحریم‌های دارویی نباشند

 22. خوابی كه زلزله هم بيدارش نمی‌كند!

 23. جنجال بر سر اینترنت ارزان در ایران

 24. طرح برخورد با موتورسواران متخلف کلید خورد

 25. رئیسی: ۱۳ آبان، نماد استکبارستیزی است/ دستور برای برخورد با مراکز زیرزمینی سقط جنین

آخرین عناوین