وزیر بهداشت: صف کشیدن برای خرید ارابه مرگ‌آوار غیراستاندارد قابل پذیریش نیست

گروه اجتماعی الف،   3980601078 ۲۳ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳ تکراری یا غیرقابل انتشار
وزیر بهداشت: صف کشیدن برای خرید ارابه مرگ‌آوار غیراستاندارد قابل پذیریش نیست

وزیر بهداشت، درمان و آموزش کشور گفت: اگر فردی بداند که این ارابه‌ای که می‌خرد مرگ‌آور بوده و استانداردها در آن رعایت نشده است و در هیچ کشوری مورد پذیرش نیست هیچگاه در صف خرید آن نمی‌ایستد.

به گزارش فارس، سعید نمکی  صبح امروز در حاشیه بیست و چهارمین کنفرانس بین‌المللی جامعه ایمن در تبریز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد:  سالانه ۱۶ هزار مرگ فقط در سر صحنه تصادفات داریم که قابل توجه آن مرتبط با نیروی انسانی، مقداری مربوط به جاده و کیفیت خودرو است. 

وی با بیان اینکه اقدامات خوبی در رابطه با نقش نیروی انسانی و آموزش‌، توانمندی برای یک رانندگی بی‌خطر  انجام گرفته است، تصریح کرد: پکیج‌هایی برای آموزش طراحی شده و مابقی نیز با همکاری پلیس راهور و بقیه دستگاه‌های موثر به عنوان یک کار بین‌بخشی در حال پیگیری است. 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش تصریح کرد: امیدواریم در آینده بسیار نزدیک با محوریت وزارت بهداشت، بتوان سند و نقشه راه آینده حل مشکل ترافیک کشور و به خصوص حوادث ناشی از آن را ارائه دهیم و با نقش بین بخشی دستگاه‌ها آنها را اجرایی کنیم. 

وی با تاکید بر اینکه اگر می‌گوییم عامل انسانی در تصادفات اثرگذارتر است، گفت: این حرف نباید عامل خودرو و جاده را در حاشیه امن قرار دهد زیرا ما معتقدیم که اگر انسان توسعه یافته  پشت هر اتومبیلی که بنشیند قطعاً خطر تصادفات کمتری نسبت به فردی دارد که توسعه‌یافتگی فرهنگی، ذهنی، علمی و خلقی و روحی را ندارد ولو اینکه این فرد در پیشرفته‌ترین خودرو و پیشرفته‌ترین جاده باشد. 

نمکی خاطرنشان کرد: مشاهده شده است که یک فردی با بی ام دبیلو یا بنز وارداتی با سرعت ۲۵۰ کیلومتر در اتوبان نسبتاً توسعه یافته  در حال معلق زدن است و این یعنی اینکه این فرد برای این کار ساخته نشده است. 

وی اضافه کرد: معتقدیم وزن نیروی انسانی و آگاهی‌اش به مراتب بالاتر از نقش خودرو است کما اینکه همان خودرو توسعه نیافته را یک فرد توسعه یافته نمی‌خرد. 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش کشور ابراز کرد: اگر فردی بداند که این ارابه‌ای که می‌خرد مرگ‌آور بوده و استانداردها در آن رعایت نشده است و در هیچ کشوری مورد پذیرش نیست هیچگاه در صف خرید آن نمی‌ایستد. 

وی متذکر شد: اصلاح جاده‌ها یکی از حرکات دولت و وزارت راه است و نقاط حادثه‌خیز را به شدت کاهش داده و حمل و نقل ریلی را افزایش می‌دهند.

نمکی متذکر شد: خسارت در رابطه با تصادفات بسیار بالاست و صرفا مربوط به خودرو و بیمه‌ها نیست بلکه خسارتی که از بابت از کار افتادگی و معلولیت است که متاسفانه اکثر این افراد را قشر جوان و پویای جامعه تشکیل می‌دهد.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۶۰۹۲۰۱۲:۵۶:۴۷ ۱۳۹۸/۶/۱
قاعدتا وزارت بهداشت باید پاسخگوی مشکلات مربوط به خود باشد . با پر رنگ کردن مسائل واضح مربوط به دیگران چه مشکلی حل می شود؟
ناشناس۱۰۶۱۱۶۳۱۶:۳۰:۵۹ ۱۳۹۸/۶/۱
رسیدگی به مصدومان حوادث رانندگی که چند صد هزار نفر هستند، بیمارستان، پزشک، پرستار و دارو می خواهد که باری است بر روی وزارت بهداشت.
ناشناس۱۰۶۱۴۹۴۲۲:۰۴:۱۸ ۱۳۹۸/۶/۱
به نظر شما ارتقائ سلامت جامعه و اهمیت به کاهش مرگ و میر ناشی از استفاده ناصحیح از ارابه های مرگ وظیفه کیست
مهدی۱۰۶۰۹۲۸۱۳:۰۴:۱۴ ۱۳۹۸/۶/۱
کاش مسئولان به جای اين که مثل ما مردم عادی حرفهای قشنگ قشنگ بزنند وقتشون را صرف رفع مشکل مثلا کشف شده توسط خودشان کنند جناب وزير کاش به مردم راه حل جايگزين پيشنهاد می داديد. مثلا به من بگيد بعد کلی سال که به زور تونستم 50 ميليون جمع کنم تا بدم ماشين بخرم و آرزوی من هم خيلی ماشينهای خوبتر بود، اما زورم فقط به پرايد می رسه که اگر اون را هم نخرم ديگه بايد با موتورسيکلت برم و بيام، چه کار بايد بکنم. شما جای من بوديد چکار می کرديد؟ 50 ميليون که لحظه به لحظه از گلوی زن و بچه زدم به هوای اين که يک روزی سوار مزدا 3 بشم، اما الان که به پنجاه رسيدم شده پرايد. تازه اون هم اگر گرونتر نشه و از دست نپره. خواهشا شما مسئولين ديگه نمک رو زخم نپاشيد. سعی کنيد مشکل ما مردم را وقتی فهميديد حل کنيد يا راه حل بديد. خواهشا ديگه نگيد مردم اين کار را نکنند. بگيد مردم چه کار هم بکنند. اگر راه حلی ندارند شما سعی کنيد براشون راه حل بسازيد.
آریابان۱۰۶۰۹۳۶۱۳:۰۸:۳۱ ۱۳۹۸/۶/۱
واقعا این صنعت خودرو سازی (بخوانید : خودرو اندازی !!!!!) با این وضعیت بسیار ناخوشایند و زیانده و بدتر از همه با این حد از کشتار جاده ای !!!!! پشتش به کجا گرمه و کی ها حامی اش هستند ؟!؟!؟!؟!؟ در این دوره ای که همه جا صحبت از ضرورت ایجاد صنایع رقابتی و الزام برای رو آوردن به صادرات است و در ایران نیز صحبت از اقتصاد مقاومتی اوج گرفته ، واقعا چطوری می توانند به اصطلاح تولید !!!!! ادامه بدهند اونهم به چه قیمتی و با چه سوبسید کلانی از سوی دولت ولی از جیب مردم !!!!!؛ مردمی که البته ناچارند و بدون هیچ گزینه ای دیگر در مواجهه با یک پدیده "من-درآوردی" از سوی خودروسازان موسوم به تعیین قیمت نهائی بر اساس ;قیمت بازار; !!!!!!!!؛ (ناگفته پیداست که مقصود از "بازار" یعنی همون بازاری که توسط خود خودرو سازان و دقیقا در آستانه گسیل خودرو های جدید برای فروش ، مهندسی می شود با بالاترین قیمت ها!!!!!!!). ولی واقعا آیا مردم ما تا این حد ساده اند که فریب بخورند ؟!؟!؟!؟!؟ نه اتفاقا چون خیلی هم وارد و آگاهند ، در این شرایط بسیار نا بسامان اقتصادی همگی "تاجر" شده اند تا قادر باشند که ارزش پول خودشون رو تا جائیکه امکان داره حفظ کنند !!!!!!!
ناشناس۱۰۶۰۹۵۸۱۳:۱۷:۳۵ ۱۳۹۸/۶/۱
صف کشیدن از 12 ظهر پشت در مطبها در غرب کشور هم قابل پذیرش نیست!
تبریزی۱۰۶۰۹۷۴۱۳:۲۴:۲۶ ۱۳۹۸/۶/۱
وزیر پزشکان طوری حرف می زنه انگار بقیه مردم هم مثل خودش و همکارهاش نجومی بگیرن. من اگه پارسال ماشین نخریده بودم الان حتی نمی تونستم همین ارابه مرگ (پراید) 50 میلیونی رو هم بخرم. انگار خودرو تو ایران مفته. درآمدها هم همه عالیه و ما از سر رضایت میریم این آشغال ها رو می خریم. کلا این مسئولان و وزیر وزرای اشرافی که از سر بی اطلاعی از وضیعت کشور و مردم رو ..حرف می زنن همه باید برکنار بشن. مسئول و وزیر باید از جنس مردم باشه و با مشکلات اونها آشنا.
ناشناس۱۰۶۰۹۷۷۱۳:۲۵:۵۴ ۱۳۹۸/۶/۱
نگران چی هستید شما؟ خودتون که ماشین های ضد گلوله سوار میشید فرزندانتونم که اونور آب سوار بر بهترین و با کیفیت ترین خودرهای روز دنیا میشوند پس لطف کنید لال بمیرید و نشید قیوم ملت
ناشناس۱۰۶۱۳۸۰۱۹:۴۳:۳۹ ۱۳۹۸/۶/۱
بی تربیت
ناشناس۱۰۶۱۰۰۲۱۳:۴۲:۱۶ ۱۳۹۸/۶/۱
جناب وزیر، هزینه درمان یک ساعته یک دندان معادل یک ماه حقوق کارگر هستش. نظرتان چیست؟! آیا قابل پذیرش است؟!
ایمان۱۰۶۱۰۷۳۱۵:۰۷:۳۳ ۱۳۹۸/۶/۱
اداره راهنمایی و رانندگی اگر سال آینده می خواهد شماره گذاری پراید را متوقف کند همین امسال عبور و مرور پراید بین شهرها را باید کاملا ممنوع کند.
سامان۱۰۶۱۰۷۴۱۵:۰۷:۵۶ ۱۳۹۸/۶/۱
پس اجازه بدین ماشین باکیفیت با تعرفه معقول وارد این کشور بشه. ایکاش همیشه نزدیک انتخابات بود. فکر کنم اونموقع تو شاخص های رفاه و اقتصاد و آزادی و مبارزه با فساد و ... تو دنیا اول بودیم.
امین۱۰۶۱۰۷۸۱۵:۱۳:۴۰ ۱۳۹۸/۶/۱
کو گوش شنوا ؟ مردم موارد را برای خودشان توجیه میکنن ...مثلا میگویند همین که هست ؟تولید دیگری نیست ؟ توجیهات دسته چندمی مردمی....مشکل اساسی خریدهای از رده خارجه
پیراسته فر۱۰۶۱۲۰۸۱۷:۱۲:۵۱ ۱۳۹۸/۶/۱
آقای دکترنمکی!میخواهیدبه شما آمار بدم ازتعدادکشته های دکترهادرحین عمل ویا مطب دندانپزشکی ها؟ تحقیقی که خودم انجام دادم. آمارقتلهادرمطبها ،کمترازکشته هاپرایددرجاده هانیست، اگرباورندارید لینکشو خدمتتون ارسال کنیم. براساس فرمول شما(برای حل مشکل)بایدنیمی ازدانشگاهای پزشکی را پلمپ کرد وبعدهم آرابه های موردنظرتان تولیدشان متوقف میشه.
محسن۱۰۶۱۲۳۱۱۷:۳۰:۲۴ ۱۳۹۸/۶/۱
متاسفانه با آگاهی کامل از این موضوع به صف خرید میپیوندند.
ناشناس۱۰۶۱۲۵۴۱۷:۴۷:۰۵ ۱۳۹۸/۶/۱
عامل سوار شدن به اربه مرگ چه کسانی هستند؟؟؟؟؟!!!! مردم یا این دولت فلاکت بار
ناشناس۱۰۶۱۲۸۸۱۸:۲۵:۳۵ ۱۳۹۸/۶/۱
شما بجای پراید بیا راجع به درآمد فوق نجومی زیر مجموعه خودتان نظر بدهید.
ناشناس۱۰۶۱۳۶۷۱۹:۳۳:۵۵ ۱۳۹۸/۶/۱
ﻫﻤﻮﻥ ﻣﺮﺩﻡ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻧﻴﺎﻓﺘﻪ ﺑﻪ ﺩﻭﻟﺖ ﺭﻭﺣﺎﻧﻲ ﺭاﻱ ﺩاﺩﻥ و اﻻﻥ ﺑﺎﻳﺪ ﺭﻳﻴﺴﻲ ﺑﻴﺎﺩ بد ﺩﻭﻟﺘﻲ ﺭﻭ ﺟﻤﻊ ﻛﻨﻪ ﻛﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻧﻴﺎﻓﺘﻪ ﺑﻬﺶ ﺭاﻱ ﺩاﺩﻥ
ناشناس۱۰۶۱۴۱۳۲۰:۱۷:۰۰ ۱۳۹۸/۶/۱
اینکه وزارت بهداشت پزشکان!!!! با محدودنگهداشتن ظرفیت پزشکی باعث کمبود شدید پزشک عمومی ومتخصص در بخصوص درشهرستانها شده ا ند وهیچکاری هم برای رفع این مشکل نمیکنند هم قابل پذیرش نیست آقای وزیر!!!!
محمد۱۰۶۱۴۶۱۲۱:۰۹:۳۱ ۱۳۹۸/۶/۱
جناب آقای وزیر، دقیقا همان انحصاری که در بازار خودرو وجود دارد در تعداد پزشک هم با محدود کردن پذیرش دانشجوی پزشکی توسط سیاست‌های وزارت بهداشت صورت گرفته بهتر نیست شما به وضعیت انحصاری پزشکان بپردازید
زارع۱۰۶۱۴۹۳۲۲:۰۰:۱۲ ۱۳۹۸/۶/۱
بالاخره مرگ حقه!
ناشناس۱۰۶۱۵۱۰۲۲:۲۷:۱۴ ۱۳۹۸/۶/۱
اینو برو به کسی بگو که داره این ارابه ها رو تولید میکنه و قیمت خون پدرش رو از این مردم میگیره.
ناشناس۱۰۶۱۵۵۵۲۳:۲۲:۴۰ ۱۳۹۸/۶/۱
همه مردم مثل پزشکان ما پولدار نیستن تا بتونن ماشین با کیفیت بخرند. وسع مردم در حد همین ارابه های مرگ هست.

پربحث‌های امروز

 1. پناهیان و ماجرای بنشین و بفرما و بتمرگ!...

 2. ایران باید فورا از برجام و NPT خارج شود

 3. ایزدی: آمریکا به دنبال تضعیف ابزارهای قدرت ایران است/ خبر موافقت ترامپ با پیشنهاد خط اعتباری مکرون درست نیست

 4. سازمان هواپیمایی: ایرلاین‌ها ملزم به رعایت نرخ‌های جدید هستند

 5. طالبان: می‌توانیم تا ۱۰۰ سال با آمریکا بجنگیم

 6. علی‌اکبر صالحی راهی وین شد

 7. نرخ تورم آمریکا کاهش یافت

 8. ضریب نفوذ اینترنت در جامعه به ۹۰درصد رسید

 9. هدف‌گیری سپاه به سمت پایگاه‌ها و شناور آمریکایی بعد از سرنگونی پهپاد گلوبال

 10. کاهش خطر ابتلا به سرطان مثانه در زنان با ترک سیگار

 11. سردار جلالی: ستون اصلی جنگ ما و آمریکا، اقتصاد است/ واکنش به ماجرای دختر آبی

 12. اعلام گزینه جانشینی برانکو در الاهلی

 13. دختر جوان، مخفیگاه نامزد قاتل‌اش را لو داد

 14. آخرین قیمت خودروهای وارداتی در بازار  

 15. اتمام حجت رئیسی درباره برخورد با مفاسد اقتصادی در حضور سران قوا

 16. چرا باید همین الان کد *800# را بزنید و سرویسهای ارزش افزوده را از خط موبایل خود پاک کنید

 17. ورود پلیس اینترپل به پرونده فرار شهردار اسبق صدرای شیراز

 18. پرونده پیچیده گم شدن یک زن ۱۰ساله شد

 19. آخرین تصویر علیرضا فغانی قبل از ترک‌ ایران  

 20. توافق برانکو با تیم چینی!

 21. تلاش فوق‌لیسانسه‌ها برای رسیدن به آنتن ۹۸

 22. اپل و رونمایی از سه گانه آیفون۱۱ + تصاویر و مشخصات

 23. قیمت روز اجاره مسکن در تهران

 24. واکنش‌ها به اتهام‌زنی پمپئو علیه ایران

 25. اشراف پلیس فتا به بدحجابی سلبریتی‌ها

پربحث‌های دیروز

 1. آیا سخنان پناهیان درباره شفافیت مجلس اشتباه بود؟

 2. تاملی دوباره بر حاشیه‌های یک خودسوزی ؛ پوپولیست نباشیم

 3. واکنش دختر سردار سلیمانی به هتاکی یک بازیگر و ماجرای دختر آبی  

 4. شهردار اسبق صدرا از ایران فرار کرد/ تلاش برای بازگرداندن متهم از طریق اینترپل

 5. سخنگوی قوه قضائیه: سحر خدایاری در بازجویی‌ها به اشتباه خود اعتراف کرده بود

 6. گستاخی سناتور آمریکایی؛ باید به پالایشگاه‌های ایران حمله شود

 7. جزئیات ورود بانوان به ورزشگاه در بازی ایران و کامبوج

 8. استاد ایرانی مقیم آمریکا: ۸۰ سال است هر روز زیارت عاشورا می‌خوانم

 9. کنایه‌های مجری تلویزیون به بی‌سوادی سلبریتی‌ها  

 10. انتشار جزئیات و تصاویری جدید از صحنه قتل میترا استاد

 11. نظر شما درباره این عکس چیست؟  

 12. 41 میلیون گرسنه در آمریکا  

 13. خودروهایی که قرار بود در ایران تولید شود  

 14. آیت‌الله مکارم شیرازی: ازدواج در سن کمتر از ۱۳ سال باطل است

 15. آیا نقد اعضای دفتر رهبری امکان‌پذیراست؟/ نظر کواکبیان درباره نظارت استصوابی/ ابهامات استعفای فاضل لاریجانی

 16. بعیدی نژاد: نفت خود را به شرکت خصوصی فروخته‌ایم/ یادداشت سفارت نقض نشده است

 17. تفاوت «میترا» با «سحر» برای اصلاح‌طلبان چیست؟ + تصاویر

 18. دستورالعمل مهم ساماندهی زندانیان ابلاغ شد/ آغازی بر سیاست زندان زدایی

 19. نمايش بزرگ سوء قصد به جان دونالد ترامپ

 20. میدل ایست آی: اشتباهات نتانیاهو درباره ایران برایش گران تمام خواهد شد

 21. با ۳۰۰ میلیون می‌توان در تهران خانه‌ خرید؟ / آینده بازار مسکن چگونه است؟

 22. محفل همسران شهدای مدافع حرم   

 23. سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن: آرامکوی عربستان را با ۱۰ پهپاد، هدف قرار دادیم

 24. حکم «زن خواننده در ابیانه» صادر شد

 25. جبل طارق: ایران تعهدات خود درباره کشتی آدریان‌دریا را نقض نکرده است

پربحث‌های هفته

 1. دختران آبی و سیاست‌های زرد! ...

 2. آیا سخنان پناهیان درباره شفافیت مجلس اشتباه بود؟

 3. تاملی دوباره بر حاشیه‌های یک خودسوزی ؛ پوپولیست نباشیم

 4. زنان را به استادیوم راه بدهید

 5. واکنش دختر سردار سلیمانی به هتاکی یک بازیگر و ماجرای دختر آبی  

 6. مهلت پزشکان تمام شد؛ اولتیماتوم مالیاتی‌ها به پزشکان

 7. اظهارات پدر ٰ«سحر خدایاری»/ اجازه سو استفاده به دیگران نمی‌دهم

 8. شبنم نعمت زاده بازداشت شد

 9. پزشکیان: پناهیان وجناحش در مطالبه شفافیت دنبال بهره برداری سیاسی اند

 10. واکنش تند برخی نمایندگان به انتقاد پناهیان از مجلس/ احکام سنگین پرونده هفت‌تپه و دستور رئیسی/ روایت فائزه هاشمی از غرور روحانی

 11. دستور بازداشت هنرپیشه هتاک صادر شد

 12. پناهیان و ماجرای بنشین و بفرما و بتمرگ!...

 13. اسدالله عسگراولادی درگذشت

 14. سناتور آمریکایی: ترامپ با پیشنهاد مکرون برای حفظ برجام موافقت کرد

 15. به چه زبانی بگویند شکست خوردیم!

 16. توکلی: به جای کارگران هفت‌تپه، اول سراغ خائنانی بروید که ارز و طلا و کارخانه‌های ملت را به تاراج داده‌اند

 17. شهردار اسبق صدرا از ایران فرار کرد/ تلاش برای بازگرداندن متهم از طریق اینترپل

 18. انتقاد تند پناهیان از عدم شفافیت آرای نمایندگان مجلس  

 19. اتهام اصلی شبنم نعمت‌زاده

 20. واکنش مجلس به انتقادات پناهیان از رد شفافیت آرای نمایندگان

 21. جمعی از مسئولان قضایی در مراسم ترحیم سحر خدایاری حضور یافتند

 22. تهدید شیعیان نیجریه؛ تکرار عاشورای خونین؟

 23. سخنگوی قوه قضائیه: سحر خدایاری در بازجویی‌ها به اشتباه خود اعتراف کرده بود

 24. ترامپ جان بولتون را اخراج کرد

 25. حاشیه‌های مراسم ترحیم دختر آبی/ همه بودند الا سلبریتی‌ها  

پربحث‌های دیروز

 1. تاملی دوباره بر حاشیه‌های یک خودسوزی ؛ پوپولیست نباشیم

 2. شهردار اسبق صدرا از ایران فرار کرد/ تلاش برای بازگرداندن متهم از طریق اینترپل

 3. سخنگوی قوه قضائیه: سحر خدایاری در بازجویی‌ها به اشتباه خود اعتراف کرده بود

 4. آیت‌الله مکارم شیرازی: ازدواج در سن کمتر از ۱۳ سال باطل است

 5. دستورالعمل مهم ساماندهی زندانیان ابلاغ شد/ آغازی بر سیاست زندان زدایی

 6. حکم «زن خواننده در ابیانه» صادر شد

 7. نمایندگان مجلس به فکر داستان غم‌انگیز دختران دیشموکی باشند

 8. ضبط وثیقه ۳۰ میلیاردی یک متهم پرونده پتروشیمی

 9. نظر تهرانی‌ها در مورد طرح جدید ترافیک

 10. زیرگذر گیشا تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد

 11. ماجرای رتبه ممتاز کنکوری ویلچرنشین

 12. جزئیات سی و دومین دادگاه رسیدگی به پرونده بانک سرمایه

 13. مجازات تکدی‌گری چیست؟

 14. واعظی: کشورهای اروپایی نمی‌توانند بگویند مبارزه با مواد مخدر وظیفه ایران است

 15. بطحایی: ۸۰ درصد وعده‌هایم عملی شد

 16. نتایج کنکور سراسری ۹۸ اعلام شد

 17. آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌‌ها

 18. حاجی‌میرزایی: بعد از انقلاب با گسترش چتر آموزش، پوشش تحصیلی کامل شد

 19. آسمان تهران غبار آلود می‌شود

 20. پیش‌بینی بارش باران برای اکثر مناطق کشور

 21. در پنجمین جلسه دادگاه متهمان جدید پتروشیمی چه گذشت؟

 22. خداحافظی با قبوض کاغذی عوارض شهری

 23. جنجال‌ها درباره دادگاه پتروشیمی برای تحت تاثیر قرار دادن قاضی

 24. جزئیات بخشنامه «نحوه احضار اشخاص حقوقی»

پربحث‌های هفته

 1. دختران آبی و سیاست‌های زرد! ...

 2. تاملی دوباره بر حاشیه‌های یک خودسوزی ؛ پوپولیست نباشیم

 3. زنان را به استادیوم راه بدهید

 4. مهلت پزشکان تمام شد؛ اولتیماتوم مالیاتی‌ها به پزشکان

 5. اظهارات پدر ٰ«سحر خدایاری»/ اجازه سو استفاده به دیگران نمی‌دهم

 6. شبنم نعمت زاده بازداشت شد

 7. دستور بازداشت هنرپیشه هتاک صادر شد

 8. شهردار اسبق صدرا از ایران فرار کرد/ تلاش برای بازگرداندن متهم از طریق اینترپل

 9. اتهام اصلی شبنم نعمت‌زاده

 10. جمعی از مسئولان قضایی در مراسم ترحیم سحر خدایاری حضور یافتند

 11. سخنگوی قوه قضائیه: سحر خدایاری در بازجویی‌ها به اشتباه خود اعتراف کرده بود

 12. حاشیه‌های مراسم ترحیم دختر آبی/ همه بودند الا سلبریتی‌ها  

 13. شیراز را کوه خواران بلعیدند/ اعتبار قولنامه، ریشه زمینخواری

 14. حاجی بابایی: هیئت رئیسه مجلس طرح «اعمال مدرک تحصیلی برای دریافت حقوق کارکنان» را در دستور کار قرار دهد

 15. دستور ویژه رئیسی درباره برخی احکام پرونده‌های اخیر: به سرعت تجدیدنظر و رسیدگی منصفانه شود

 16. ۳۱ کشته و ۱۰۰ زخمی در حادثه مراسم عاشورای حسینی(ع) در کربلا

 17. ۴۰ دانشگاه ایرانی در میان برترین دانشگاه‌های دنیا قرار گرفتند

 18. سرنوشت تلخ این روزهای دانش‌آموزی که با "لگد معلم" از راه‌ رفتن محروم شد!

 19. سخنگوی قوه قضاییه خبر داد: صدور قرار منع تعقیب برای ۴۱ نفر از بازداشت‌شدگان هفت‌تپه

 20. جان‌ باختن یک زائر ایرانی در حادثه کربلا/ زخمی شدن ۷ زائر ایرانی

 21. وزیر ارتباطات: مردم با فناوری‌‌ مشکلات ‌را به گوش مسئولان برسانند/ ملت دغدغه گرانی دارند

 22. آیت‌الله مکارم شیرازی: ازدواج در سن کمتر از ۱۳ سال باطل است

 23. بخشنامه رئیس قوه قضاییه در خصوص «نحوه احضار اشخاص حقوقی»

 24. طرح تعطیلی پنجشنبه‌ها نیازمند کارشناسی دقیق است

 25. واکنش مدیر فروشگاه رفاه همدان به کشف گوشت‌های فاسد

آخرین عناوین