والیبال زنان آسیا| شکست تلخ ایران مقابل چین تایپه

گروه ورزشی الف،   3980601043 ۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

تیم ملی والیبال بانوان ایران در یک بازی یکطرفه برابر چین تایپه شکست تلخی را پذیرا شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال بانوان ایران در چارچوب رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ امروز (جمعه) به مصاف چین تایپه رفت که این دیدار با حساب سه بر یک و با نتایج ۲۵-۲۲، ۲۳-۲۵، ۱۹-۲۵ و ۱۲-۲۵ به سود چین‌تایپه به پایان رسید تا تیم بانوان ایران یک شکست تلخ را تجربه کرده باشد. 
گزارش این دیدار به شرح زیر است:

ست اول
ایران با ترکیب مائده برهانی، شبنم علی‌خانی، پوران زارع، فرزانه مرادیان، مهسا کدخدا و مونا آشفته بازی را خوب آغاز نکرد و ناهماهنگی در حمله، اولین امتیاز را به تیم حریف داد. در حالی‌ که بازی، دو بر یک به سود تیم چین‌تایپه بود، این تیم به امتیاز سوم رسید ولی با درخواست مهرگان و بازبینی فیلم بازی، مشخص شد که باید این امتیاز به ایران داده شود و به این ترتیب بازی دو بر دو شد.
در ادامه، از دست دادن دو فرصت باعث شد تا تایپه پنج بر سه پیش بیافتد. سپس یک رالی جذاب اتفاق افتاد که ضربه برهانی ایران را به عدد چهار رساند و بعد از این توپ، بار دیگر یک رالی اتفاق افتاد که باز هم ایران امتیاز گرفت تا بازی مساوی شود.
بازی پایاپای پیش می‌رفت تا این‌که ایران ۸ به ۷ از حریفش پیش افتاد تا دو تیم راهی استراحت فنی شوند. تیم ایران تا این زمان مسلط و با برنامه کار کرد و اعتماد به نفس خوب بازیکنان ایران، در موفقیت‌ آن‌ها موثر بود.
بعد از این وقت استراحت، تیم چین‌تایپه موفق شد کار را به تساوی بکشاند و بازی را ۹ برابر ۹ کند ولی پوران زارع موفق شد ایران را یک امتیاز پیش بیاندازد. در ادامه سرویس خوب علی‌خانی ایران را به عدد 11 رساند تا مربی چین‌تایپه درخواست وقت استراحت بدهد.
بعد از این زمان استراحت، بازهم تیم چین تایپه کار را به تساوی کشاند و تابلو نتایج حساب کار را ۱۱ به ۱۱ نشان داد. با این‌حال تیم ایران خیلی سریع دوباره اختلاف را برگرداند و دفاع خوب کدخدا ایران را به عدد ۱۴ رساند تا مربی حریف دوباره مجبور شود درخواست وقت استراحت فنی بکند.
بعد از این وقت استراحت، زهرا بخشی به جای زارع وارد زمین شد و یک سرویس خوب را روانه زمین تیم چین تایپه کرد که توپ برگشتی با دفاع خوب کدخدا به امتیاز ۱۶ برای ایران تبدیل شد تا بازی وارد زمان استراحت دوم شود.
پس از این وقت استراحت، بازی دوباره به سود ایران به جریان افتاد و ایران با اختلاف چهار امتیاز، بازی را در گردش داشت. این اختلاف امتیاز حتی به عدد شش هم رسید با این‌حال تیم چین تایپه با دفاع خوب موفق شد اختلاف را کم کند. تا جایی که بازی ۲۲ به ۱۹ شد تا مهرگان درخواست وقت استراحت بدهد.
بعد از این وقت استراحت، بازیکنان ایران دوباره توانستند تمرکز خود را پیدا کنند. در این میان نگین شیرتری به جای شبنم علی‌خانی و ندا چملانیان به جای مائده برهانی وارد زمین شد.
شیرتری با یک اسپک عالی اختلاف امتیاز را به عدد ۴ رساند. در ادامه علی‌خانی دوباره وارد زمین شد و پایه گذار امتیاز ۲۴ برای ایران شد. در ادامه برهانی هم دوباره وارد زمین شد.
در نهایت مائده برهانی موفق شد تا امتیاز ۲۵ را برای ایران بدست آورد تا ایران با حساب ۲۵ به ۲۲ ست اول را به سود خود کند.

ست دوم:
این ست با سرویس خوب شبنم علی‌خانی برای ایران آغاز شد تا ایران به اولین امتیاز برسد. با این‌حال سرویس بعدی او راهی اوت شد. در ادامه اسپک خوب مونا آشفته ایران را به عدد دو رساند ولی بازهم تیم تایپه بازی را دو بر دو کرد.
در ادامه علی‌خانی در ادامه بازی خوبش، یک پاس خوب را برای زارع ارسال کرد تا او ایران را به عدد سه برساند. زارع دو امتیاز پیاپی را هم با سرویس‌هایش برای ایران به ارمغان آورد تا بازی ۵ بر ۳ به سود ایران شود. در این زمان مربی تیم چین تایپه درخواست وقت استراحت کرد.
بعد از وقت استراحت برهانی با یک جای خالی، کار را ۶ به ۴ به سود ایران کرد. در ادامه یک رالی سرعتی به سود چین تایپه همراه شد تا اختلاف به حداقل برسد. در این میان ناهماهنگی بازیکنان ایران باعث شد کار به تساوی کشیده شود.
در این میان مهسا صابری به جای کدخدا وارد زمین شد. مونا دریس هم جای زارع به میدان آمد. رسیدن تیم تایپه به عدد ۸ باعث شد تا دو تیم راهی وقت اول استراحت فنی شوند.
با پایان وقت استراحت، تیم تایپه به امتیاز ۹ رسید ولی تیم ایران خیلی زود بازی را به تساوی ۹ بر ۹ کشاند.
در ادامه ایران دوباره بر بازی سوار شد و ضربه خوب برهانی، ایران را ۱۲ به ۱۰ پیش انداخت تا تیم چین تایپه دوباره درخواست استراحت فنی کند.
بعد از این استراحت فنی ، اسپک عالی مونا آشفته ایران را به امتیاز ۱۳ رساند. در ادامه اسپک تیم تایپه دور از دستان صابری به امتیاز ۱۱ برای تایپه تبدیل شد.
در ادامه تیم تایپه موفق شد بازی را به تساوی بکشاند ولی پوران زارع نگذاشت حریف پیش بیافتد و با یک اسپک خوب ایران را ۱۵ به ۱۴ پیش انداخت.
رسیدن ایران به امتیاز ۱۶ روی یک رالی جذاب درحالی که تایپه در عدد ۱۴ بود، باعث شد تا دو تیم به وقت استراحت فنی بروند.
بعد از استراحت فنی، سرویس قدرتمند زارع، برای چین تایپه امتیاز آورد و در این میان این اتفاق برای ایران هم رقم خورد تا باز اختلاف دو امتیاز شود.
در ادامه بازی، ایران موفق شد اختلاف خود را با چین تایپه حفظ کند. دفاع خوب مونا آشفته و پوران زارع، ایران را به امتیاز ۲۰ رساند.
درحالی که ایران ۲۱ به ۱۹ از حریفش پیش بود ولی اشتباه مدافعان ایران به امتیاز برای چین تایپه تبدیل شد تا بازی ۲۱ به ۲۰ شود. در این میان جواد مهرگان معتقد بود که در صحنه شیرجه یک دست بازیکن چین‌تایپه، توپ با زمین برخورد داشته ولی داور این موضوع را نپذیرفت. اعتراض مائده برهانی هم برای او در این صحنه یک کارت زرد برای تیم ایران به همراه داشت و در نهایت بازی ۲۱ به ۲۱ شد.
در ادامه چین تایپه یک رالی را برد تا ۲۲ به ۲۱ پیش بیافتد و جواد مهرگان درخواست وقت استراحت داد. بعد از این وقت استراحت، اسپک کدخدا ایران را به امتیاز ۲۲ رساند ولی این تساوی دوامی نداشت و تیم تایپه دو امتیاز پیاپی را کسب کرد. در این میان جا خالی خوب کدخدا ایران را به عدد ۲۳ رساند ولی سرویس برهانی به اوت را تا ست دوم با حساب ۲۵ به ۲۳ به سود چین تایپه به پایان رسید. 

ست سوم:
روی پاس خوب علی‌خانی و اسپک عالی کدخدا، ایران به امتیاز اول رسید. در ادامه بازهم کدخدا برای ایران امتیاز گرفت تا بازی دو بر یک شود و در این دریافت بد تیم ایران باعث شد چین تایپه به امتیاز دو برسد.
در ادامه تیم تایپه پیش افتاد تا بازی ۶ به ۴ شود و بازی خوب تیم چین تایپه باعث شد تا این تیم به امتیاز ۸ برسد و دو تیم برای استراحت فنی زمین را ترک کردند.
با پایان وقت استراحت، با ضربه مونا دریس ایران به امتیاز ۶ رسید. با این‌حال چین تایپه خیلی زود به امتیاز ۹ رسید تا اختلاف سه امتیاز باشد. در ادامه برخورد دست برهانی به تور، حساب کار را ۱۰ به ۶ به سود چین تایپه کرد تا جواد مهرگان درخواست وقت استراحت فنی کند.
بعد از استراحت فنی مائده برهانی موفق شد امتیاز هفت را برای ایران بگیرد و سپس مهسا کدخدا ایران را به امتیاز ۸ رساند ولی این روند متوقف شد و با وجود سرویس خوب مونا آشفته، تیم تایپه به امتیاز ۱۱ رسید.
بعد از این که تایپه حساب کار را ۱۳ به ۸ کرد، جواد مهرگان درخواست وقت فنی کرد. در این دقایق تیم چین تایپه در حمله خیلی قدرتمند ظاهر شده بود.
پس از این وقت استراحت، تیم چین تایپه کماکان اختلاف را حفظ کرد و مائدهدبرهانی با یک ضربه خوب توانست ایران را به عدد ۱۰ برساند.
ناهماهنگی در تیم چین تایپه باعث شد تا بازی ۱۴ به ۱۱ شود و مربی این تیم بلافاصله درخواست وقت استراحت فنی کند. در ادامه سرویس برهانی ایران را به امتیاز ۱۲ رساند و وقوع یک رالی جذاب با دفاع عالی درگذانی، ایران را به عدد ۱۳ رساند.
در ادامه امتیازگیری خوب کدخدا بازی را ۱۵ به ۱۴ کرد ولی او سرویس را از دست داد تا بازی ۱۶ به ۱۴ شود و رسیدن تیم چین تایپه به عدد ۱۶ باعث شد تا دو تیم برای استراحت فنی، زمین را ترک کنند.
بعد از استراحت فنی، اشتباه در دریافت توپ باعث شد تا چین تایپه ۱۷ به ۱۴ پیش بیافتد. در این میان خطای تور بازیکنان ایران باعث شد تا تیم چین تایپه به امتیاز ۱۸ برسد.
در ادامه چملانیان با یک جای خالی خوب ایران را به عدد ۱۶ رساند اما تیم تایپه در یک رالی به عدد ۲۰ رسید تا کار برای شاگردان مهرگان سخت شود.
امتیاز ۱۷ برای ایران توسط شکوفه صفری بدست آمد ولی تیم چین تایپه بازهم امتیاز از دست رفته را جبران کرد.
در ادامه حملات خوب چین تایپه و دریافت ضعیف تیم ایران باعث شد تا ست سوم با حساب ۲۵ به ۱۹ به سود چین تایپه تمام شود.
از نکات جالب این ست، این بود که تیم ایران دو برابر حریفش مرتکب خطا شده بود. در این ست ایران برتری بیشتری از حریفش را داشت ولی در نهایت روی کم دقتی در سرویس‌ها این ست را از دست داد.

ست چهارم:
تیم ایران این ست را خوب شروع کرد و مونا آشفته در سرویس‌ها عالی کار کرد و ایران را ۳ به یک پیش انداخت. در ادامه، بازی پایاپای و با برتری ایران دنبال شد.
پوران زارع با یک ضربه دقیق، ایران را به امتیاز شش رساند ولی تیم چین تایپه دوباره امتیازات عقب افتاده را جبران کرد و با وجود دو امتیازی که عقب بود، به امتیاز هشتم رسید تا بازی به وقت استراحت فنی اول برود.
با پایان وقت‌های استراحت، تیم ایران توسط پوران زارع یک امتیاز کسب کرد تا بازی ۸ به ۷ شود ولی بار دیگر دفاع ناموفق ایران یک امتیاز برای چین تایپه به ارمغان آورد و غفلت مدافعان ایران باعث شد تا تایپه ۱۱ به ۸ از ایران پیش بیافتد.
دریافت بد مهسا صابری و ناهماهنگی او با کدخدا، برای تیم تایپه به امتیاز تبدیل شد تا بازی ۱۲ به ۸ شود.
در ادامه کسب امتیاز یک رالی توسط تیم چین تایپه باعث شد تا حساب کار ۱۴ به ۹ شود. بعد از رقم خوردن این نتیجه، مهرگان درخواست یک وقت استراحت فنی کرد ولی بعد از این وقت استراحت بازهم تیم چین تایپه بود که به روند خوب حملات و امتیازگیری خود ادامه داد و خطای تور بازیکنان ایران بازی را ۱۶ به ۹ به سود چین تایپه کرد تا دو تیم برای  وقت استراحت فنی دوم، زمین را ترک کنند.
بعد از استراحت فنی، پاس خوب نگین شیرتری و اسپک برهانی به امتیاز دهم ایران تبدیل شد. سرویس خوب درگذنی هم پایه گذار امتیاز یازده برای ایران شد تا تیم چین‌تایپه درخواست وقت استراحت فنی کند.
بعد از استراحت فنی، تیم چین‌تایپه به بازی برگشت و با اسپک‌های خوب، این تیم به روند امتیازگیری خود ادامه داد تا بازی ۲۰ به ۱۱ شود.
در ادامه یک رالی جذاب می‌توانست ایران را به امتیاز برساند اما یک جای خالی خوب از سوی بازیکن تیم تایپه این تیم را به عدد ۲۱ رساند.
تیم ایران در اواخر این ست تمرکز خود را از دست داد و دفع ناقص مونا آشفته باعث شد تیم چین‌تایپه به عدد ۲۴ برسد. در نهایت وقوع یک رالی باز هم با ضربه جای خالی بازیکن چین‌تایپه همراه شد تا این تیم ست چهارم را با حساب ۲۵ به ۱۲ به سود خود تمام کند و در مجموع تیم ایران با حساب سه بر یک مغلوب حریف شد.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۶۰۸۳۴۱۱:۵۳:۰۷ ۱۳۹۸/۶/۱
یه زمانی تیم مردان هم همینطوری بود و تلاش میکرد جز چهارتای اسیا بشه
ناشناس۱۰۶۰۹۲۹۱۳:۰۵:۲۰ ۱۳۹۸/۶/۱
این نتیجه واقعا نشون میده که بانوان ما میتونن با حجاب اسلامی در میادین بین المللی حضور داشته و افتخارآفرینی کنند

پربحث‌های امروز

 1. پناهیان و ماجرای بنشین و بفرما و بتمرگ!...

 2. ایران باید فورا از برجام و NPT خارج شود

 3. برانکو اخراج شد

 4. ایزدی: آمریکا به دنبال تضعیف ابزارهای قدرت ایران است/ خبر موافقت ترامپ با پیشنهاد خط اعتباری مکرون درست نیست

 5. تغییر لوگوی گوگل به افتخار یک زن + عکس

 6. اینستاگرام صفحه دختر سردار سلیمانی را بست

 7. اختلاط ۷۰۰ هزار تن سنگ و خاک با گندم نانوایی‌ها

 8. استرس بالا از عوامل ایجاد اختلال جنسی در مردان

 9. قیمت روز ارزهای دولتی

 10. آنچه باید درباره آرامکوی عربستان، بزرگترین شرکت نفت جهان بدانید

 11. سازمان هواپیمایی: ایرلاین‌ها ملزم به رعایت نرخ‌های جدید هستند

 12. طالبان: می‌توانیم تا ۱۰۰ سال با آمریکا بجنگیم

 13. ارز آوری چند روستا با شور  

 14. علی‌اکبر صالحی راهی وین شد

 15. نرخ تورم آمریکا کاهش یافت

 16. ضریب نفوذ اینترنت در جامعه به ۹۰درصد رسید

 17. هدف‌گیری سپاه به سمت پایگاه‌ها و شناور آمریکایی بعد از سرنگونی پهپاد گلوبال

 18. کاهش خطر ابتلا به سرطان مثانه در زنان با ترک سیگار

 19. سردار جلالی: ستون اصلی جنگ ما و آمریکا، اقتصاد است/ واکنش به ماجرای دختر آبی

 20. اعلام گزینه جانشینی برانکو در الاهلی

 21. دختر جوان، مخفیگاه نامزد قاتل‌اش را لو داد

 22. آخرین قیمت خودروهای وارداتی در بازار  

 23. اتمام حجت رئیسی درباره برخورد با مفاسد اقتصادی در حضور سران قوا

 24. چرا باید همین الان کد *800# را بزنید و سرویسهای ارزش افزوده را از خط موبایل خود پاک کنید

 25. ورود پلیس اینترپل به پرونده فرار شهردار اسبق صدرای شیراز

پربحث‌های دیروز

 1. آیا سخنان پناهیان درباره شفافیت مجلس اشتباه بود؟

 2. تاملی دوباره بر حاشیه‌های یک خودسوزی ؛ پوپولیست نباشیم

 3. واکنش دختر سردار سلیمانی به هتاکی یک بازیگر و ماجرای دختر آبی  

 4. شهردار اسبق صدرا از ایران فرار کرد/ تلاش برای بازگرداندن متهم از طریق اینترپل

 5. سخنگوی قوه قضائیه: سحر خدایاری در بازجویی‌ها به اشتباه خود اعتراف کرده بود

 6. گستاخی سناتور آمریکایی؛ باید به پالایشگاه‌های ایران حمله شود

 7. جزئیات ورود بانوان به ورزشگاه در بازی ایران و کامبوج

 8. استاد ایرانی مقیم آمریکا: ۸۰ سال است هر روز زیارت عاشورا می‌خوانم

 9. کنایه‌های مجری تلویزیون به بی‌سوادی سلبریتی‌ها  

 10. انتشار جزئیات و تصاویری جدید از صحنه قتل میترا استاد

 11. نظر شما درباره این عکس چیست؟  

 12. 41 میلیون گرسنه در آمریکا  

 13. خودروهایی که قرار بود در ایران تولید شود  

 14. آیت‌الله مکارم شیرازی: ازدواج در سن کمتر از ۱۳ سال باطل است

 15. آیا نقد اعضای دفتر رهبری امکان‌پذیراست؟/ نظر کواکبیان درباره نظارت استصوابی/ ابهامات استعفای فاضل لاریجانی

 16. بعیدی نژاد: نفت خود را به شرکت خصوصی فروخته‌ایم/ یادداشت سفارت نقض نشده است

 17. تفاوت «میترا» با «سحر» برای اصلاح‌طلبان چیست؟ + تصاویر

 18. دستورالعمل مهم ساماندهی زندانیان ابلاغ شد/ آغازی بر سیاست زندان زدایی

 19. نمايش بزرگ سوء قصد به جان دونالد ترامپ

 20. میدل ایست آی: اشتباهات نتانیاهو درباره ایران برایش گران تمام خواهد شد

 21. با ۳۰۰ میلیون می‌توان در تهران خانه‌ خرید؟ / آینده بازار مسکن چگونه است؟

 22. محفل همسران شهدای مدافع حرم   

 23. سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن: آرامکوی عربستان را با ۱۰ پهپاد، هدف قرار دادیم

 24. حکم «زن خواننده در ابیانه» صادر شد

 25. جبل طارق: ایران تعهدات خود درباره کشتی آدریان‌دریا را نقض نکرده است

پربحث‌های هفته

 1. دختران آبی و سیاست‌های زرد! ...

 2. آیا سخنان پناهیان درباره شفافیت مجلس اشتباه بود؟

 3. تاملی دوباره بر حاشیه‌های یک خودسوزی ؛ پوپولیست نباشیم

 4. زنان را به استادیوم راه بدهید

 5. واکنش دختر سردار سلیمانی به هتاکی یک بازیگر و ماجرای دختر آبی  

 6. مهلت پزشکان تمام شد؛ اولتیماتوم مالیاتی‌ها به پزشکان

 7. اظهارات پدر ٰ«سحر خدایاری»/ اجازه سو استفاده به دیگران نمی‌دهم

 8. شبنم نعمت زاده بازداشت شد

 9. پزشکیان: پناهیان وجناحش در مطالبه شفافیت دنبال بهره برداری سیاسی اند

 10. پناهیان و ماجرای بنشین و بفرما و بتمرگ!...

 11. واکنش تند برخی نمایندگان به انتقاد پناهیان از مجلس/ احکام سنگین پرونده هفت‌تپه و دستور رئیسی/ روایت فائزه هاشمی از غرور روحانی

 12. دستور بازداشت هنرپیشه هتاک صادر شد

 13. اسدالله عسگراولادی درگذشت

 14. سناتور آمریکایی: ترامپ با پیشنهاد مکرون برای حفظ برجام موافقت کرد

 15. به چه زبانی بگویند شکست خوردیم!

 16. توکلی: به جای کارگران هفت‌تپه، اول سراغ خائنانی بروید که ارز و طلا و کارخانه‌های ملت را به تاراج داده‌اند

 17. شهردار اسبق صدرا از ایران فرار کرد/ تلاش برای بازگرداندن متهم از طریق اینترپل

 18. انتقاد تند پناهیان از عدم شفافیت آرای نمایندگان مجلس  

 19. اتهام اصلی شبنم نعمت‌زاده

 20. واکنش مجلس به انتقادات پناهیان از رد شفافیت آرای نمایندگان

 21. جمعی از مسئولان قضایی در مراسم ترحیم سحر خدایاری حضور یافتند

 22. تهدید شیعیان نیجریه؛ تکرار عاشورای خونین؟

 23. سخنگوی قوه قضائیه: سحر خدایاری در بازجویی‌ها به اشتباه خود اعتراف کرده بود

 24. ترامپ جان بولتون را اخراج کرد

 25. حاشیه‌های مراسم ترحیم دختر آبی/ همه بودند الا سلبریتی‌ها  

پربحث‌های اخیر

 1. برانکو اخراج شد

 2. بیرانوند: خداحافظ فوتبال ایران!

 3. تماشاگران تراکتور با محرومیت قطعی روبرو شدند

 4. صدرنشینی موقت شهرخودرو با هدیه شاگردان خطیبی!

 5. اعلام گزینه جانشینی برانکو در الاهلی

 6. آخرین تصویر علیرضا فغانی قبل از ترک‌ ایران  

 7. توافق برانکو با تیم چینی!

 8. واکنش برانکو بعد اخراج از الاهلی

 9. بیرانوند از فوتبال ایران خداحافظی می کند؟

 10. سیف، عضو هیئت رئیسه فدراسیون پهلوانی شد

 11. استقلالی‌ها با طلبکاران‌شان تسویه کردند

 12. استقلال به دنبال اولین پیروزی در «جهنم زرد»/ تراکتور از منصوریان انتقام می‌گیرد؟

 13. فجر در اندیشه صعود به صدر در دربی شیراز/ استارت احمدزاده با خوشه‌ طلایی

 14. استراماچونی: به موفقیت استقلال اطمینان دارم

 15. زورآزمایی شاگردان قلعه‌نویی و نکونام برنده نداشت

 16. منصوریان: دیگر روی سکو نمی‌نشینم

 17. کولاکوویچ: بازی با استرالیا سخت‌تر از قطر است

 18. بیرانوند یک جلسه محروم شد

 19. صعود ایران به مسابقات والیبال انتخابی المپیک با برتری قاطع مقابل قطر

 20. دو طلبکار با استقلال تسویه کردند

 21. اشتباه عجیب بازیکنان ماشین مقابل شهر خودر  

 22. استراماچونی: بازیکن مدنظرم برای تغییر شیوه بازی را ندارم

 23. کاروان استقلال وارد مسجد سلیمان شد

 24. در جلسه کمیته انضباطی بیرانوند چه گذشت؟

 25. عبدولی از راهیابی به فینال بازماند/ دلخانی به شانس‌مجدد رسید

پربحث‌های دیروز

 1. جزئیات ورود بانوان به ورزشگاه در بازی ایران و کامبوج

 2. آزمون پنالتی هدر داد و با داور دعوا کرد!

 3. رئیس فدراسیون بوکس بازداشت شد + عکس

 4. بیرانوند: خداحافظ فوتبال ایران!

 5. تماشاگران تراکتور با محرومیت قطعی روبرو شدند

 6. صدرنشینی موقت شهرخودرو با هدیه شاگردان خطیبی!

 7. استراماچونی: به موفقیت استقلال اطمینان دارم

 8. زورآزمایی شاگردان قلعه‌نویی و نکونام برنده نداشت

 9. منصوریان: دیگر روی سکو نمی‌نشینم

 10. کولاکوویچ: بازی با استرالیا سخت‌تر از قطر است

 11. بیرانوند یک جلسه محروم شد

 12. صعود ایران به مسابقات والیبال انتخابی المپیک با برتری قاطع مقابل قطر

 13. دو طلبکار با استقلال تسویه کردند

 14. اشتباه عجیب بازیکنان ماشین مقابل شهر خودر  

 15. استراماچونی: بازیکن مدنظرم برای تغییر شیوه بازی را ندارم

 16. کاروان استقلال وارد مسجد سلیمان شد

 17. در جلسه کمیته انضباطی بیرانوند چه گذشت؟

 18. عبدولی از راهیابی به فینال بازماند/ دلخانی به شانس‌مجدد رسید

 19. حاشیه‌ها و ابهامات تمام‌نشدنی دربی ۹۰

 20. مشکل استراماچونی حل شد

 21. آخرین شرایط اجرای قانون ۱۰-۹۰ در دربی

 22. سرمربی پرسپولیس یک بازیکن دیگر را نخواست

 23. پاسخ مثبت مسی به درخواست رونالدو

پربحث‌های هفته

 1. جزئیات ورود بانوان به ورزشگاه در بازی ایران و کامبوج

 2. دربی ۹۰ بدون تماشاگر می‌شود؟

 3. برانکو اخراج شد

 4. بررسی پرونده دختر آبی امشب در شبکه سه

 5. توضیح علی کریمی درباره تصمیمش برای نرفتن به ورزشگاه

 6. نمایندگان فیفا در تهران/ بررسی شرایط حضور زنان در ورزشگاه

 7. آزمون پنالتی هدر داد و با داور دعوا کرد!

 8. فدراسیون والیبال: ظرفیت کمی برای بانوان در آزادی پیش‌بینی شده است

 9. موافقت وزارت ورزش با حضور بانوان در ورزشگاه‌ها

 10. آیا رونالدو رکورد دایی را می‌شکند؟

 11. واعضی: حضور زنان در ورزشگاه‌ها به مصلحت نیست

 12. حبیب: مک‌گرگور را می‌زنم، زندانش را هم می‌روم!

 13. واکنش نایب رییس IWF به اولین حضور بانوان ایرانی در وزنه‌برداری قهرمانی جهان

 14. جام جهانی بسکتبال؛ چین در خانه ماند/ سلام بسکتبال ایران به المپیک توکیو

 15. رئیس فدراسیون بوکس بازداشت شد + عکس

 16. دایی: «رونالدو» رکوردم را بشکند ناراحت نمی‌شوم

 17. دایی: رونالدو در ۳۶ سالگی خیلی آماده است

 18. گام نخست تیم ملی فوتبال ایران در مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۲

 19. عذرخواهی رئیس جمهور فرانسه از دولت آلبانی بابت اشتباه در پخش سرود ملی

 20. زنگ خطر برای علی دایی به صدا درآمد

 21. بیرانوند: خداحافظ فوتبال ایران!

 22. تماشاگران تراکتور با محرومیت قطعی روبرو شدند

 23. صدرنشینی موقت شهرخودرو با هدیه شاگردان خطیبی!

 24. ماموریت سخت بنا و شاگردانش در نورسلطان

 25. منزوی: حضور در آسیا به جای استقلال خواب و رویا است/مثل بعضی ها 1500 میلیارد بدهی بانکی نداریم!

آخرین عناوین