جریان نفوذ در شبکه اقتصادی کشور؛ پشت پرده ارتباط زن جاسوس با ۱۶ مدیر ارشد وزارت نفت چیست؟

گروه سیاسی الف،   3980406008 ۵۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲۸ تکراری یا غیرقابل انتشار

این روز‌ها خبری مبنی بر نفوذ یک زن به بدنه وزارت نفت و ارتباط با ۱۶ نفر از مدیران این وزارتخانه صدر اخبار را به خود اختصاص داد.

 پشت پرده ارتباط زن جاسوس با ۱۶ مدیر ارشد وزارت نفت چیست؟
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: این روز‌ها خبری مبنی بر نفوذ یک زن به بدنه وزارت نفت و ارتباط با ۱۶ نفر از مدیران این وزارتخانه صدر اخبار را به خود اختصاص داد. خبری که برای نخستین بار از سوی دو تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی رسانه‌ای شد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در این باره گفته بود: اخیرا نهاد‌های امنیتی یک باند نفوذی را دستگیر کردند. در راس این باند خانمی قرار داشت که با نفوذ بین ۱۶ نفر از پرسنل مهم و تاثیرگذار وزارت نفت نفوذ کرده بود و توانسته بود تصمیمات مهمی را در وزارت نفت مسکوت بگذارد و ضربه کاری را در این جنگ اقتصادی به کشور وارد کند. مقامات این وزارتخانه با همراهی این خانم تصمیمات غلطی را در جهت خواسته‌های دشمن و برعلیه منافع ملی کشور اتخاذ می‌کردند.

همچنین ابوالفضل ابوترایی نماینده نجف‌آباد در مجلس شوای اسلامی با بیان اینکه این خانم تبعه ایران و نفوذی بوده است، می‌گوید: این فرد با ۱۶ مدیر وزارت نفت در ارتباط بوده و قصد تأثیرگذاری بر آن‌ها را داشته است.

نماینده نجف‌آباد در مجلس با بیان اینکه وزارت نفت در دوران تحریم پاشنه آشیل کشور است، افزود:، چون کشور ما براساس درآمد‌های نفتی اداره می‌شود وزنه نفت در کشور ما بسیار مهم است که استکبار سعی می‌کند با تاثیرگذاری بر این وزارتخانه فروش نفت کشور را مختل کند.

اما نخستین واکنش از سوی مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت رسانه‌ای شد؛ کسری نوری در این باره گفت: چنین موردی واقعیت ندارد و حتما امروز در اسرع وقت اطلاعیه جامعی صادر خواهد شد.

دو روز بعد از این اظهارات، شانا (خبرگزاری وزارت نفت) از قول حسین حاجی‌حسینی، رئیس سازمان حراست صنعت نفت نوشت: «در خصوص اظهارات آقای حاجی دلیگانی، نماینده محترم مردم شریف شاهین‌شهر و آقای ابوترابی، نماینده محترم مردم شریف نجف‌آباد که اعلام کرده‌اند اخیراً (تاکید می‌شود اخیراً) نهادهای امنیتی اعضای باند نفوذ در وزرات نفت را دستگیر کرده‌اند، به اطلاع مردم شریف ایران می‌رساند، وزارت نفت و سازمان حراست این وزارتخانه از چنین خبری بی‌اطلاع بوده و هیچیک از مدیران ارشد و تصمیم‌گیر وزارت نفت تاکنون در این مورد احضار یا بازداشت نشده‌اند و هیچ تذکر بازدارنده‌ای نیز در این باره از طرف نهادهای امنیتی به مسئولان ذی‌ربط در این وزارتخانه، داده نشده است.»

حملات به زنگنه سیاسی است

از سوی دیگر برخی نمایندگان نزدیک به طیف وزیر نفت معتقدند این اخبار حمله سیاسی به زنگنه است و واقعیت ندارد. جهانبخش محبی‌نیا، نایب‌رئیس كمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم، درباره حملات اخیر به وزارت نفت، می‌گوید: از وزیر نفت دفاع نمی‌كنم؛ اما امروز نگاه سیاسی به كارهای اجرائی هر نوع ایجاد عقده سر راه نیروهای اجرائی كشور را به‌هیچ‌وجه منصفانه و مبتنی بر عقل نمی‌بینم. درباره برخی از اتهامات وارده، باید خدا را در نظر گرفت، این‌طور نیست كه برخی می‌گویند.

عبدالحمید خدری عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه وزیر نفت در سخت‌ترین شرایط پس از پیروزی انقلاب اسلامی سکان‌دار وزارت نفت است، گفت: متأسفانه هجمه‌های اخیر به وزیر نفت کاملا سیاسی، هدف‌دار و هدفمند است.

پشت پرده ارتباط زن جاسوس با 16 مدیر ارشد وزارت نفت چیست؟

نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس با اشاره به اینکه امروز وزارت نفت در خط مقدم مقاومت در مقابل تحریم‌ها و تهاجم دشمن قرار دارد، گفت: در‌حالی‌که صنعت نفت از سوی دشمنان خارجی مورد تحریم قرار گرفته است، برخی در داخل به ‌صورت هدفمند هجمه‌های بی‌سابقه‌ای را به وزیر نفت آغاز کرده‌اند.

او با بیان اینکه در شرایط کنونی و همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، باید یک‌صدایی در داخل کشور از سوی مسئولان شنیده شود، افزود: این‌گونه هجمه‌های داخلی به وزیر نفت منطقی نیست. امروز وزارت نفت نوک پیکان حملات دشمن و در خط مقدم مبارزه قرار دارد؛ از‌این‌رو همه مسئولان اعم از نمایندگان مجلس، قوه قضائیه، صداوسیما و... باید از این وزارتخانه حمایت کنند.

وزیر نفت: من جا نمی‌زنم!
 
ماجرای خانمی که با ۱۶ مدیر ارشد وزارت نفت ارتباط گرفته بود، به حاشیه جلسه هیئت دولت نیز کشیده شد. بیژن زنگنه وزیر نفت در جمع خبرنگاران در واکنش به حواشی ایجاد شده پیرامون برخی فعالیت‌های وزارت نفت با تاکید بر این که من مقاومت می‌کنم و از این مسائل جا نمی‌زنم، اظهار کرد: اگر این دوستان وقت ما را نگیرند و بگذارند کار کنیم به امید خدا بر دشمنان غلبه خواهیم کرد.

پشت پرده ارتباط زن جاسوس با 16 مدیر ارشد وزارت نفت چیست؟

ربیعی: وزارت اطلاعات در حال پیگیری موضوع است

علی ربیعی در نشست خبری چهارشنبه 5 خرداد در پاسخ به سوالی در مورد بازداشت اخیر یک خانم که با وزارت نفت در ارتباط بوده است اظهارکرد: این خانم کارمند یک شرکت اروپایی است. معمولاً این شرکت‌های خارجی که با دستگاه‌های اجرایی کار می‌کنند اطلاعات را نیز جمع‌آوری می‌کنند ولی اینکه جمع‌آوری این اطلاعات اقدام جاسوسی است یا خیر به بررسی نیاز دارد.

وی ادامه داد: البته اینگونه بیان شد که این خانم با ۱۶ فرد در ارتباط بوده است که بیان این مسئله به این شکل یک بیان اسلامی نیست. وزارت اطلاعات بررسی بیشتری را دارد انجام می‌دهد و قوه قضائیه نیز نتیجه را اعلام خواهد کرد.

دادستان کل کشور: دستگاه‌های امنیتی در حال تحقیقات روی موضوع هستند

حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری در برنامه گفتگوی ویژه خبری در پاسخ به سوالی درباره "یک زن نفوذی در وزارت نفت و دستگیری یک مقام نفتی» اظهار کرد: پرونده‌های این چنینی که در دادسرا تشکیل می‌شود تا زمانی که مشمول تحقیقات هستند و بازپرس تحقیقات لازم را انجام می‌دهد، نه به موجب قانون مجاز هستیم که آن را افشا کنیم و نه مصلحت مجموع کشور است که بخواهیم آن‌ها را دنبال کنیم و یا اطلاعات ناقص را در اختیار دیگران بگذاریم.

وی افزود: یک جرمی واقعی شده است و دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی و قضائی به آن ورود پیدا کردند و باید تحقیقات تکمیل شود و وقتی به مرحله‌ای رسید که قابل نشر بود، قطعاً منتشر خواهد شد.

پشت پرده ارتباط زن جاسوس با 16 مدیر ارشد وزارت نفت چیست؟

حق با چه کسی است؟

دادستان کل کشور و سخنگوی دولت در حالی اصل جرم و پیگیری‌های وزارت اطلاعات و دستگاه‌های امنیتی را تایید کردند که برخی نمایندگان و چهره‌های نزدیک به وزارت نفت در تلاشند تا اینکه جرم را سیاسی جلوه دهند. به نظر می رسد تا اعلام نظر قطعی دستگاه‌های امنیتی باید منتظر ماند و دید حق با کدام گروه است؛ ناقلین خبر یا حامیان وزارت نفت.

البته تا لحظه نگارش این گزارش هیچ واکنش رسمی از سوی دستگاه‌های اطلاعاتی صورت نگرفته اما حاجی دلیگانی در پایان گفتگوی خود با خبرگزاری فارس از تلاش‌های دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی کشور برای برخورد با باند مذکور قدردانی کرده بود.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۹۷۴۲۶۸۰۴:۵۲:۱۲ ۱۳۹۸/۴/۶
کلا هر روز جالب تر میشه هر روز یه اتفاق جدید یه روز اختلاس یه روز قتل یه روز فحشا خدایا کاری بکن
ناشناس۹۷۴۳۵۷۰۸:۱۶:۵۶ ۱۳۹۸/۴/۶
امان از سستی
ناشناس۹۷۵۰۹۰۱۵:۵۰:۲۴ ۱۳۹۸/۴/۶
کدوم سستی ؟ جاسوسها خیلی رسمی و علنی با بالاترین مقامات دولتی رفیق هستن !!! وقتی لو میرن همون مقامات از دستگیری و محاکمه شون جلوگیری میکنن !!
ناشناس۹۷۵۰۹۲۱۵:۵۰:۳۸ ۱۳۹۸/۴/۶
جیسون رضاییان بهترین نمونه از این جاسوسهاست .هر کاری میخواست کرد و بعد هم از حکم اعدام با مساعدت فرار کرد و الان داره در امریکا شدیدترین فعالیتها رو علیه مردم ایران انجام میده
ناشناس۹۷۵۱۴۷۱۶:۰۹:۲۴ ۱۳۹۸/۴/۶
لطفا عکس این زن را به صورت آشکار و بدون شطرنجی منتشر کنید ببینیم آیا اینقدر اغواکننده بوده که مدیران وزارت را اسیر کرده!!!!!
ناشناس۹۷۵۴۳۶۱۸:۴۵:۵۵ ۱۳۹۸/۴/۶
فساد اخلاقی در مدیران ارشد دولتی بی داد می کند.
ناشناس۹۷۵۴۷۸۱۹:۲۶:۴۵ ۱۳۹۸/۴/۶
امان از آن چشم و از آن ابرو ...
ناشناس۹۷۴۳۵۹۰۸:۱۹:۲۱ ۱۳۹۸/۴/۶
وقتی تا وزارت نفت هم درگیر جاسوس میشه بقیه جاها چی
ناشناس۹۷۵۰۸۵۱۵:۴۷:۰۵ ۱۳۹۸/۴/۶
وزارت نفت که بهشت جاسوسهاست
ناشناس۹۷۵۰۹۵۱۵:۵۱:۳۳ ۱۳۹۸/۴/۶
وزارت نفت از اولش هم مهمترین نقطه هدف جاسوسهای انگلیسی در ایران بود
ناشناس۹۷۴۳۷۱۰۸:۳۴:۱۹ ۱۳۹۸/۴/۶
چرا یک سری از طریق عناصر وابسته ، سعی در القاء ضعف مدیریت این وزارت خانه مهم کشور هستندحال انکه با وجود همه مشکلات ، این وزارت خانه عملکرد قابل قبولی داشته است
ناشناس۹۷۵۰۸۱۱۵:۴۱:۳۰ ۱۳۹۸/۴/۶
ظاهرا به دلایلی برای شما قابل قبول بوده !!
ناشناس۹۷۵۰۹۷۱۵:۵۲:۳۵ ۱۳۹۸/۴/۶
کدوم عملکرد قابل قبول ؟ منظورت قراردادهایی مثل کرسنت و توتال و ... هست ؟ یا جاسوسی مقامات بالای اون مثل .... ..... ...................... ؟
ناشناس۹۷۵۱۵۷۱۶:۱۳:۴۳ ۱۳۹۸/۴/۶
چرا یک سری جیره خوار کور کورانه از زنگنه حمایت می کنند و خطاهای بزرگ او را لاپوشانی می کنند و انتظار دارند بقیه هم مثل آنها عمل کنند؟
ناشناس۹۷۵۴۶۴۱۹:۱۲:۱۱ ۱۳۹۸/۴/۶
کرسنت
ناشناس۹۷۴۳۸۴۰۸:۴۶:۲۸ ۱۳۹۸/۴/۶
عجب این خانمها این چند وقته تاثیر گذار و با نفوذ شدن ها اون از نجفی اون از اون چند نفر شورای شهر یکی از شهرهای شمالی
ناشناس۹۷۵۰۷۱۱۵:۳۶:۲۲ ۱۳۹۸/۴/۶
عجب از اونها که سریع در برابر خانم ها وامیدن!
ناشناس۹۷۵۱۲۸۱۶:۰۲:۴۷ ۱۳۹۸/۴/۶
این یکی واقعا جاسوس بوده . فرق داره با قضیه نجفی
ناشناس۹۷۵۲۵۳۱۶:۴۴:۲۶ ۱۳۹۸/۴/۶
حالا هی نجفی رو بچسبونید به سایر موارد ! نجفی آدم کشه و اعتراف کرده
ناشناس۹۷۴۳۹۷۰۸:۵۹:۴۹ ۱۳۹۸/۴/۶
کلا زنگنه همه جور هنری از خودش به جا گذاشته بعد میگه ب-ز من رو میخواد خراب کن. بابا ب-ز اصلی تویی اون یکی ب-ز اداتم نمی تونه دربیاره
ناشناس۹۷۴۴۲۶۰۹:۳۴:۲۵ ۱۳۹۸/۴/۶
واقعا شرم آور است که در این موقعیت حساس این گونه علیه وزارت نفت شایعه پراکنی می کنید و تیتر مطالب را طوری تنظیم می کنید که شایبه روابط نا مشروع از آن برداشت شود
ناشناس۹۷۵۱۰۰۱۵:۵۳:۱۱ ۱۳۹۸/۴/۶
کار از روابط نامشروع گذشته . بحث وطن فروشی و خیانت اینهاست
ناشناس۹۷۵۱۵۸۱۶:۱۵:۰۵ ۱۳۹۸/۴/۶
واقعا شرم آوره در این موقعیت حساس وزارتخانه مهم نفت در اختیار باند مشکوک و ضعیف قرار داره که از پشت به مردم خنجر بزنه
ناشناس۹۷۵۲۵۰۱۶:۴۳:۴۳ ۱۳۹۸/۴/۶
عموجان شرم آور نیست دم خروس را قبول کنیم یاقسم حضرت عباس را .قرارداد کرسنت را قبول کنیم ویا سیاسی کاری با وزارت نفت را
ی۹۷۴۴۸۳۱۰:۱۳:۳۸ ۱۳۹۸/۴/۶
کارخانه پرستو سازی کجاست ؟
ناشناس۹۷۴۵۰۴۱۰:۲۵:۱۷ ۱۳۹۸/۴/۶
طرف پرستو بوده؟ لامصب 16 تا آشیانه داشته؟!
ناشناس۹۷۵۰۹۸۱۵:۵۲:۵۰ ۱۳۹۸/۴/۶
این از پرستو گذشته! یا عقاب بوده یا شاهین یا قرقی! شاید هم کفتر کاکل به سر بوده!
ناشناس۹۷۴۵۲۵۱۰:۴۶:۵۶ ۱۳۹۸/۴/۶
هر دم از این باغ بری می رسد...
ناشناس۹۷۴۵۲۶۱۰:۴۶:۵۶ ۱۳۹۸/۴/۶
پرستو بوده؟
ناشناس۹۷۵۴۹۷۲۰:۰۹:۵۶ ۱۳۹۸/۴/۶
اسم زیبای پرستو رو ب لجن نکشید...ی اسم دیگه بزاریدروشون ک قدیمها هم اماکنی بودند ک از اینها نگهداری میشد
از سار کاشان۹۷۴۵۲۸۱۰:۴۸:۰۴ ۱۳۹۸/۴/۶
زنگه یک وزیر مهم و کلیدی است چرا باید نیروهای قوی بطور مدام تخریب بشند. شاید با آوردن یک وزیر نالایق و ناوارد می خواهند کارها بکنند
ناشناس۹۷۵۱۰۳۱۵:۵۴:۴۱ ۱۳۹۸/۴/۶
واقعا کسی که بتونه کرسنت رو به امارات ، و توتال رو به فرانسه و قطر ، هدیه بده ، خیلی وزیر لایقیه
ناشناس۹۷۵۱۹۷۱۶:۲۵:۲۹ ۱۳۹۸/۴/۶
تخریب شوند؟ خودشان خطا کرده اند و باید جوابگو باشند! شما هنوز تکذیب های زنگنه را قبول داری و فکر میکنی موضوع صحت ندارد؟
حرف حساب۹۷۴۵۴۶۱۰:۵۷:۱۴ ۱۳۹۸/۴/۶
به ما ميگن نفس خود را نگهداريد اما خودشان در برابر يك زن ....
محمد۹۷۴۵۸۲۱۱:۱۵:۳۴ ۱۳۹۸/۴/۶
ضمن اینکه افشاء این پرونده ها قبل از سیر طبیعی ممکن است به اصل موضوع آسیب بزند اما دفاع بی محابای برخی از آقایان نماینده هم احتمالا به علت آینده نگری وضعیت بعد از دوره نمایندگی است
ناشناس۹۷۴۵۸۴۱۱:۱۶:۲۱ ۱۳۹۸/۴/۶
دولتی که به اسم تدبیر و امید، اختلاسگران، قاچاقچیان و‌جاسوس هارو به پست های عالی رسوند...
ناشناس۹۷۵۱۰۹۱۵:۵۶:۵۳ ۱۳۹۸/۴/۶
تنها کسی که از این دولت راضیه ، آقا محمد خان قاجاره ، چون حسابی رو سفید شده
ناشناس۹۷۴۶۲۱۱۱:۴۴:۲۱ ۱۳۹۸/۴/۶
با موضوعات مثل جاسوسی که به امنیت ملی ارتباط مستقیم داره نباید جناحی برخورد شود اگه کسی خلافی مرتکب شده باید باهاش برخورد بشه
ناشناس۹۷۵۱۱۹۱۶:۰۰:۰۳ ۱۳۹۸/۴/۶
اگر مقامات بذارن !!! مثلا ... و ... نمیذارن با برادرهاشون برخورد بشه !!! ... نمیذاره با خواهرزاده ش برخورد بشه !!! ... نمیذاره با برادرزاده ش برخورد بشه !!!
ناشناس۹۷۴۶۴۲۱۱:۵۵:۴۳ ۱۳۹۸/۴/۶
بر مبنای این گزارش و با توجه به سابقه این امور،‌ ظاهرا خانمی کارمند شرکتی خارجی بوده که حسب منافع شرکتش یکسری مدارک را در اختیار داشته و نیروهایی برای فشار بر وزارت نفت ایشان را بازداشت کرده اند و ظاهرا دستشان خالی است یا آنچنان موضوع دندانگیری نیست. حال با استفاده از برخی نمایندگان همسو سعی دارند با شانتاژ اشتباه خود را جبران کنند.
بیژنگ۹۷۴۷۱۶۱۲:۳۲:۵۰ ۱۳۹۸/۴/۶
چه ایرادی در کار مردان ایرانی است که به راحتی توسط زنان مورد سوء استفاده قرار می گیرند؟ یا چه توانمندی در زنان ایرانی وجود دارد که به راحتی مردان را مورد سوء استفاده قرار می دهند؟
ناشناس۹۷۵۱۲۰۱۶:۰۰:۳۰ ۱۳۹۸/۴/۶
همه جای دنیا همینه . تو امریکا و اروپا بدتر
ناشناس۹۷۴۹۱۹۱۴:۰۸:۵۵ ۱۳۹۸/۴/۶
زنگنه باید استیضاح و برکنار بشود.
ناشناس۹۷۵۱۲۳۱۶:۰۱:۲۷ ۱۳۹۸/۴/۶
باید محاکمه بشه . مثل شریعتمداری و سیف و نهاوندی و نیلی و جهانگیری و آخوندی و سماوی و عراقچی و ....................
ناشناس۹۷۴۹۷۸۱۴:۴۶:۰۶ ۱۳۹۸/۴/۶
مديران و مسئولين خدا ترس و با تقواى كشور چقدر راحت در دام زنان گرفتار مى شوند
پیمان۹۷۵۰۴۶۱۵:۱۷:۲۸ ۱۳۹۸/۴/۶
این زن فاسد دیگه خود شیطان بوده! 16 نفر! حتی خود شیطان هم چنین پشتکاری در ایجاد فساد نداره.سریع اعدامش کنید هر نفس این آدم دنیا رو آلوده تر میکنه.
ناشناس۹۷۵۱۲۵۱۶:۰۱:۵۹ ۱۳۹۸/۴/۶
بحث فساد نیست ، بحث جاسوسیه . مثل جیسون رضاییان و خواهرزاده ... .
ناشناس۹۷۵۱۹۰۱۶:۲۳:۰۴ ۱۳۹۸/۴/۶
حکم زن را صادر کردی با آن مدیران و وزیر نالایق چه باید کرد؟ برکناری و محاکمه حداقل تنبیه انهاست
ناشناس۹۷۵۰۶۳۱۵:۳۱:۰۱ ۱۳۹۸/۴/۶
جنگ بر سر منابع قدرت و ثروت هست.
محمدی۹۷۵۰۹۱۱۵:۵۰:۲۷ ۱۳۹۸/۴/۶
اکر این خبر صحیح باشد، یعنی ۱۶ مدیر ارشد یک وزارت خانه مهم و کلیدی درگیر فساد اخلاقی هستند، یاد نماینده های مجلس افتادم که برای گرفتن عکس کنار خانم مسوول اروپایی در مجلس شورای اسلامی چه افتضاحی به بار آوردند، واقعا متاسفم از این همه فساد اخلاقی، مالی ، اداری و ... در بدنه دولت و ..
mos3sad@yahoo.com۹۷۵۱۳۰۱۶:۰۳:۴۵ ۱۳۹۸/۴/۶
امثال حاج دلیگانی ها و دهقان ها دارند به زنگنه فشار می آورند. مردم هم کور نیستند
ناشناس۹۷۵۳۵۱۱۷:۳۱:۲۸ ۱۳۹۸/۴/۶
پشت پرده حمله به زنگنه چیه ؟! فساد و زد و بند در همه وزارتخانه ها و سازمانها کم و بیش وجود داره اما این حجم از حمله و هجوم به وزارت نفت بودار است .
معلم۹۷۵۳۷۵۱۷:۵۷:۳۵ ۱۳۹۸/۴/۶
بعضي از دوستان در حال تكميل پازل ترامپ براى زدن وزارت نفت هستند. متاسفم از بي بصيرتى. اگر مسئله است بايد از كانال هاى رسمى پيگيرى شود نه اينكه در اين شرايط جنگ اقتصادي روانى باعث تشويش اذهان عمومى شد.
ناشناس۹۷۵۴۲۳۱۸:۳۵:۳۲ ۱۳۹۸/۴/۶
آیا بهتر نیست برای افشای چنین اخبار هولناک و مهمی دست کم یک ضوابطی در نظر گرفته شود؟ آیا بهتر نیست این اخبار به جای افشا توسط نمایندگان توسط وزیر اطلاعات اعلام شود؟
ناشناس۹۷۵۴۳۱۱۸:۳۹:۱۴ ۱۳۹۸/۴/۶
وقتي وزارت نفت از بازرسي وقانون مديريت خدمات كشوري استثنا ميشود زمينه فسادمالي وغيره فراهم شده است
ناشناس۹۷۵۴۶۵۱۹:۱۳:۰۷ ۱۳۹۸/۴/۶
خاک برسر ها عزت نفس ندارن
ناشناس۹۷۵۴۸۵۱۹:۳۱:۵۳ ۱۳۹۸/۴/۶
قاچاق قرص متادون با مجوز مرکز ترک اعتیاد!

پربحث‌های دیروز

 1. چه کسانی از ارزانی بنزین سود می بردند؟! / خطاهای آشکار دولت در اجرای یک تصمیم درست

 2. دیلی میل: هزاران بیمار انگلیسی در بیمارستان‌ها محبوس شده اند زیرا جایی ندارند که بروند!

 3. لیست مناطقی که در آن اینترنت مجددا برقرار شده است

 4. ما و بی‌بی‌سی

 5. فیروزآبادی: اختلال اینترنت به زودی برطرف می‌شود

 6. توهم سعودی‌ها؛ «جنگ به داخل ایران منتقل شد»

 7. نگاهی به نظرات کاربران پس از قطعی اینترنت

 8. مشاجره ازغدی با رئیس‌جمهور رسما تکذیب شد

 9. حکایت زنانی که برای اغتشاش به ایران آمدند

 10. مسکو: از ادعای آمریکا درباره حمایت از مردم ایران «مبهوت» شدیم

 11. رحیم‌پور ازغدی: امضای بیشترین قرارداد با دشمن در۶ سال گذشته/ احتمالا در شورای انقلاب فرهنگی حضور پیدا نکنم

 12. شمخانی: تک تک اغتشاشگران مجازات می شوند/ صف آشوبگران از معترضان جدا است

 13. «آمد نیوز»حرفه‌ای با امکانات بیشتر!

 14. آغاز اتصال اینترنت به صورت محدود

 15. برپایی ‌راهپیمایی محکومیت اغتشاشات روز دوشنبه در تهران

 16. شاه سعودی؛ فرافکنی یا آلزایمر؟

 17. باهنر: دروازه اول شکست، اطمینان به پیروزی در انتخابات است

 18. اتصال اینترنت ۷ دانشگاه بزرگ تهران

 19. گفت و گوی تلفنی وزیر خارجه ژاپن با ظریف

 20. خسارت دیدگان از اقدامات آشوبگران شکایت کنند

 21. حقوق معلمان در کدام کشورها بالاتر است؟

 22. ۱۷ استان در انتظار آب دریای عمان و خلیج فارس

پربحث‌های هفته

 1. سهمیه‌بندی بنزین آغاز شد/ بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان، بنزین آزاد ۳۰۰۰ تومان

 2. از اغتشاشات اخیر، چه چیزهایی میفهمیم!؟

 3. افزایش قیمت بنزین؛‌ چرا حالا،‌ چرا به این شکل؟

 4. عوامفریبی با برچسب پوپولیسم/ چه کسی یا چه چیزی در اجرای تصمیم بنزینی فدا شد؟

 5. حکایت ما و این روزهای اینترنت / از شبکه ملی اطلاعات چه خبر ؟

 6. معترض جان به لب رسیده کجا و چگونه حرفش را بزند؟/ لطفا به معترضان تریبون بدهید

 7. مشاجره رئیس‌جمهور و رحیم‌پور ازغدی درباره بنزین/ روحانی جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی را ترک کرد

 8. رهبر انقلاب درباره افزایش نرخ سوخت: گفته بودم اگر سران سه قوّه تصمیم بگیرند حمایت خواهم کرد/ تصمیم سران قوا باید اجرا شود/ مسئولین دقت کنند هرچه ممکن است از مشکلات این کار کم کنند

 9. سلاخی ماموران ناجا توسط اغتشاشگران + تصاویر

 10. یک مقام مطلع: محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت صورت گرفته

 11. نوبخت: پرداخت منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین به خانوارها/ یارانه جدید ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومان

 12. چه کسانی از ارزانی بنزین سود می بردند؟! / خطاهای آشکار دولت در اجرای یک تصمیم درست

 13. دروغ پردازی گوگل در مورد اعتراضات شب گذشته تهران + عکس

 14. روحانی: افزایش قیمت بنزین به نفع مردم و اقشار ضعیف جامعه است

 15. اشتباهات را بپذیرید؛ راه برای اصلاح باز است

 16. نظر باهنر درباره حضور احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس/ فرایند تصمیم‌گیری در جلسه سران سه قوه چگونه است؟/ احتمال استعفای محمود صادقی در اعتراض به افزایش قیمت بنزین

 17. در آینده نزدیک اینترنت وصل می‌شود

 18. دیلی میل: هزاران بیمار انگلیسی در بیمارستان‌ها محبوس شده اند زیرا جایی ندارند که بروند!

 19. طرح سه فوریتی نمایندگان برای جلوگیری از افزایش قیمت بنزین

 20. صدا‌وسیما به معترضان فرصت دهد/ مشاجره ازغدی و روحانی درباره بنزین و تکذیب آن/ انتقاد تند عباس عبدی از شورای نگهبان

 21. لاریجانی بدون در نظر گرفتن نظر نمایندگان مصوبه سهمیه‌بندی بنزین را امضا کرد

 22. نوبخت: درآمد ۳۰ هزار میلیارد تومانی افزایش قیمت بنزین بین مردم باز توزیع می شود

 23. نامه حاجی بابایی به رئیس مجلس در نقد افزایش قیمت بنزین

 24. ربیعی: سفره و یخچال خالی بازنشسته‌ها را درک می‌کنیم/ نمی‌توانستیم بگوییم فلان ساعت بنزین گران می‌شود

 25. لیست مناطقی که در آن اینترنت مجددا برقرار شده است

پربحث‌های هفته

 1. از اغتشاشات اخیر، چه چیزهایی میفهمیم!؟

 2. افزایش قیمت بنزین؛‌ چرا حالا،‌ چرا به این شکل؟

 3. عوامفریبی با برچسب پوپولیسم/ چه کسی یا چه چیزی در اجرای تصمیم بنزینی فدا شد؟

 4. حکایت ما و این روزهای اینترنت / از شبکه ملی اطلاعات چه خبر ؟

 5. معترض جان به لب رسیده کجا و چگونه حرفش را بزند؟/ لطفا به معترضان تریبون بدهید

 6. مشاجره رئیس‌جمهور و رحیم‌پور ازغدی درباره بنزین/ روحانی جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی را ترک کرد

 7. رهبر انقلاب درباره افزایش نرخ سوخت: گفته بودم اگر سران سه قوّه تصمیم بگیرند حمایت خواهم کرد/ تصمیم سران قوا باید اجرا شود/ مسئولین دقت کنند هرچه ممکن است از مشکلات این کار کم کنند

 8. چه کسانی از ارزانی بنزین سود می بردند؟! / خطاهای آشکار دولت در اجرای یک تصمیم درست

 9. دروغ پردازی گوگل در مورد اعتراضات شب گذشته تهران + عکس

 10. اشتباهات را بپذیرید؛ راه برای اصلاح باز است

 11. نظر باهنر درباره حضور احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس/ فرایند تصمیم‌گیری در جلسه سران سه قوه چگونه است؟/ احتمال استعفای محمود صادقی در اعتراض به افزایش قیمت بنزین

 12. طرح سه فوریتی نمایندگان برای جلوگیری از افزایش قیمت بنزین

 13. صدا‌وسیما به معترضان فرصت دهد/ مشاجره ازغدی و روحانی درباره بنزین و تکذیب آن/ انتقاد تند عباس عبدی از شورای نگهبان

 14. لیست مناطقی که در آن اینترنت مجددا برقرار شده است

 15. عضو کمیسیون اقتصادی: اقدام دولت در افزایش قیمت بنزین، به این صورت شتاب‌زده بود/ دولت باید پاسخگو باشد

 16. ما و بی‌بی‌سی

 17. واکنش‌ها به افزایش قیمت بنزین/ پگاه آهنگرانی در فهرست عفو رئیسی/ چرا روحانی استعفا نمی‌دهد؟

 18. تذکر ۱۱ نماینده به وزیر کشوربرای قطع اینترنت

 19. نظرات برگزیده مخاطبین الف: اگر کار احمدی‌نژاد اشتباه بود چرا روحانی آن را تکرار کرد؟/ شبکه ملی اطلاعات، جدا از اینترنت بین‌المللی نیست/ دولت با گران‌کردن بنزین همه را جریمه کرد

 20. فاصله ما و رهبری در این روزها

 21. آقای روحانی! مقصر بیکاری، جوان تحصیلکرده نیست

 22. روحانی: مردم نخواهند گذاشت آب به آسیاب دشمن ریخته شود/ یک جمع کوچک ضد منافع ملی اقدام کردند

 23. سخنگوی دولت: روحانی خود را فدای مصالح کرد/ احتمال وصل شدن اینترنت برخی استان‌ها/ در عربده کشی‌ها صدای به حق مردم کمتر شنیده می‌شود

 24. اینترنت چه کسانی زودتر وصل می‌شود؟

 25. لارگانی: حمایت رهبر انقلاب از اصلاح قیمت بنزین لطفی بود که در حق دولت صورت گرفت/ لاریجانی توپ را به زمین کمیسیون اقتصادی نیندازد

آخرین عناوین