بیانیه شش تشکل فرهنگیان درباره انتصاب سرپرست جدید آموزش و پرورش/ آقای رییس جمهور فرهنگیان نگرانند!

گروه اجتماعی الف،   3980401079 ۲۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۷ تکراری یا غیرقابل انتشار

شش تشکل فرهنگیان طی نامه ای به ریس جمهور نگرانی خود درباره انتصاب سرپرست جدید آموزش و پرورش را مطرح کردند.

بیانیه شش تشکل فرهنگیان درباره انتصاب سرپرست جدید آموزش و پرورش/ آقای رییس جمهور فرهنگیان نگرانند!

به گزارش الف پس از استعفای  سیدمحمدبطحایی از سِمَت خود ، دکترروحانی رییس‌جمهور، آقای سید‌جواد حسینی را به‌عنوان سرپرست وزارت آموزش‌و‌پرورش منصوب کرد. این انتصاب از آغاز با مخالفتها و نقدهای جدی مواجه شد حتی تجمعاتی در مشهد علیه « سیدجواد حسینی »  برگزار شد . در ادامه اعتراضات شش تشکل مربوط به فرهنگیان در نامه‌ای به آقای روحانی از نصب فردی کاملا سیاسی و تندرو به سرپرستی این وازرتخانه انتقاد واعلام کرده ‌اند: نگذارید منزلت و مصلحت معلم، بیش از این قربانی مصالح سیاسی این گروه­ها شود.متن کامل این نامه به شرح زیر است: 


جناب آقای دکتر روحانی


آموزش و پرورش به عنوان نهادی حساس و دیربازده، بیش از هر وزارتخانه ای نیاز به ثبات مدیریت دارد آنهم مدیریتی فرهنگ مدار و معلمانه، اما متاسفانه در دوران ریاست جمهوری جنابعالی شاهد تزلزل و بی ثباتی در مدیریت این دستگاه سرنوشت ساز بوده ایم.
چندان که ظرف مدت شش سال، زمام امور تعلیم و تربیت نسل آینده را به سه وزیر و یک سرپرست سپرده اید! و طبعا دامنه این تغییرات شتابزده به مدرسه کشیده شده و خانواده ها را از بی سر و سامانی اوضاع آموزش و پرورش نگران ساخته است و مکررا شاهد بروز ناملایمات و حوادث زیانباری هستند که سرنوشت عزیزان شان را تهدید می کند.

آخرین تنشی که اخیرا بر پیکر مدیریت وزارت آموزش و پرورش وارده آمده است انتصاب فردی با پیشینه عملکردی کاملا حزبی و سیاسی به سرپرستی این وزارتخانه می باشد؛ فردی که وابستگی های گروهی و سابقه گرایش هایش به سردمداران جریان فتنه و موضعگیری ها و رفتارهای تند سیاسی اش همواره با اعتراضات فراوان و ایجاد تشنج در جامعه مواجه بوده است چندان که حتی در سمت معاونت سیاسی استانداری نیز مسئولان بالاتر دولت شما ایشان را تحمل نکرده اند. همچنین لااقل می توان گفت که موضعگیری های نسنجیده اش اتهام حمایت از برنامه 2030 را متوجه او ساخته است.

بیشتر بخوانید 

با این سوابق حسینی چه کنیم؟

 

جناب آقای دکتر روحانی


شما می دانید که مقام معظم رهبری همواره نسبت به حزبی و سیاسی شدن آموزش و پرورش هشدار داده اند و مدیران این وزارتخانه را از رفتار گروهی و جناحی برحذر داشته اند و از آن با تعبیر « سَمّ » یاد کرده اند. لذا جای شگفتی است که سکّان کشتی هدایت 13 میلیون دانش آموز و راهبری یک میلیون معلم فرهیخته به یک تندروی سیاسی سپرده شود. فردی که در همان روزهای نخست سرپرستی، نشستی با «خانه احزاب» گروه های اصلاح طلب فرهنگی برگزار می نماید و سخنگوی دولت جنابعالی در این جلسه خواستار حمایت احزاب فوق‌­الذکر جهت معرفی ایشان به عنوان وزیر می گردد!

جناب آقای رئیس جمهور


تقاضا داریم به جامعه والامقام فرهنگیان از دریچه چند گروه سیاسی اصلاح طلب نگاه نکنید و نگذارید منزلت و مصلحت معلم، بیش از این قربانی مصالح سیاسی این گروه­ها شود. جامعه فرهنگیان که سال هاست تحقق عدالت و وعده های انتخاباتی و مطالبات بر حق خویش را به انتظار نشسته اند، نگران آن هستند که در قبال واگذاری بخشی از مطالبات شان در قالب نظام رتبه بندی، شاهد آن باشند که آموزش و پرورش به یک حزب تمام عیار در ایام انتخابات آتی تبدیل گردد و اهداف متعالی تربیت کودکان و نوجوانان کشور، تحت تاثیر منافع سیاسی و حزبی گروهی قدرت طلب زیرپا گذاشته شود.

ریاست محترم شورایعالی انقلاب فرهنگی


دوران مسئولیت شما به سرعت سپری می شود، نگذارید فاجعه بهره برداری ابزاری از معلم ، دانش آموز و مدرسه، در راستای منافع قدرت طلبانه یک جریان سیاسی در دولت شما انجام و به نام شما تمام شود. امید داریم فشارهای این جریان سیاسی، منجر به تکرار ماجرای شهردار سابق نگردد و جنابعالی را به تائید انتصابی ناخواسته وادار ننماید. یقین داشته باشید که در جمعیت میلیونی معلمان،‌ شخصیت های فرهیخته و آزاده و بی حاشیه ای برای جانشینی شهیدان رجایی و باهنر وجود دارند.

« اِنَّ اللهَ یَأمُرُکُم اَن تُؤَدُّوا الاَمانتِ اِلى‌ اَهلِها »

 

کانون تربیت اسلامی

جمعیت اسلامی فرهنگیان

انجمن اسلامی فرهنگیان خراسان

انجمن اسلامی فرهنگیان آذربایجان شرقی

جمعیت اسلامی فرهنگیان حامی دولت اسلامی

جمعیت اسلامی فرهنگیان عدالتخواه استان اصفهان

 

 

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۹۶۴۴۱۳۱۱:۴۴:۵۷ ۱۳۹۸/۴/۱
انگار روحانی اهمیت می دهد می گویند .
غضنفر۹۶۵۰۰۵۱۶:۱۸:۰۲ ۱۳۹۸/۴/۱
معلمان و فرهنگیان میتوانند همه روزه با قیافشون ( اخم یا لبخند ) جلوی پاستور و هنگامی که روحانی درون خودرو قرار گرفته ؛ نظرات خودشون رو راجع به سرپرست جدید به روحانی منتقل کنند .
ناشناس۹۶۴۵۰۳۱۲:۲۴:۴۹ ۱۳۹۸/۴/۱
انتصاب ایشان فاجعه است.
ناشناس۹۶۵۰۸۹۱۷:۰۷:۱۶ ۱۳۹۸/۴/۱
سلام دوست و همکار عزیز. من28سال سابقه دارم در هر دولتی هر وزیری آمد ماهمگی منتقد و مخالف بودیم . بعضا سالها بعد از رفتن یک وزیر بعضیهامون از این و بعضیهامون از اون طرفداری کردیم . شخص شما ودیگر دوستان و همکاران پیش خود فکر کرده و ببینیم از کدام وزیر در مدت مسئولیت حمایت کرده و طرفدارش بودیم ؟در ضمن تا وزیر به مجلس معرفی نشده پیشنهاد شما همکاران کیه ؟ همینجا رای بدید
ناشناس۹۶۴۵۱۶۱۲:۳۰:۵۵ ۱۳۹۸/۴/۱
اینا تا حالا کجا بودن؟
حسین -بوشهر۹۶۴۵۳۶۱۲:۴۶:۱۰ ۱۳۹۸/۴/۱
احسنت.باید بقیه استانها هم حمایت کنند تا این فرد رای نیاورد که وزارت را تبدیل به حزب مورد دلخواهش برای انتخابات آتی کند.
ناشناس۹۶۴۵۵۵۱۲:۵۳:۴۶ ۱۳۹۸/۴/۱
آقای حسینی فقط شخصی حرافی است و بس
معلم۹۶۴۵۷۹۱۳:۰۴:۲۶ ۱۳۹۸/۴/۱
با انتخاب حسینی اموزش و پرورش را در منجلاب گرفتار می کنید
ناشناس۹۶۴۶۳۲۱۳:۴۰:۰۴ ۱۳۹۸/۴/۱
در منجلاب هست زیاد نگران نباش.دیگه بدترازاینم میشه.
ناشناس۹۶۴۶۵۰۱۳:۴۵:۱۳ ۱۳۹۸/۴/۱
نه اینکه الان نیست میشه بفرمایید کدام وزارتخانه خانه درست است فقط کافی است یک مثال بزنید
ناشناس۹۶۴۶۶۱۱۳:۴۸:۳۲ ۱۳۹۸/۴/۱
چرا این تشکل ها تا حالا در مورد ظلم هایی که به معلم ها میشه در نظام پرداخت، بیمه و......... اعتراضی نداشتن؟؟؟؟ ترسشون از چی هست؟؟؟؟؟؟
سید۹۶۴۶۸۳۱۳:۵۷:۴۵ ۱۳۹۸/۴/۱
اتفاقا آدم کار کشته و خوبیه...تا احساس میکنن کسی میتونه کار کنه و چند تا زالو صفت رو ممکنه از وزارت خونه بیرون بندازه شروع میکنن آسمان ریسمان بافتن.
ناشناس۹۶۴۷۳۷۱۴:۱۸:۵۸ ۱۳۹۸/۴/۱
من شناختی اراقای حسینی ندارم ولی مخالفت این گرههاوگردانندگان سایت الف نشان می دهد که حسینی ادم لایقی است
ناشناس۹۶۴۸۹۹۱۵:۴۲:۲۸ ۱۳۹۸/۴/۱
احسنت
ناشناس۹۶۵۱۳۵۱۷:۴۲:۰۹ ۱۳۹۸/۴/۱
به ریاست جمهوری همینجوری رای دادی که وضعیت کشور اینه
ناشناس۹۶۴۷۳۸۱۴:۱۸:۵۸ ۱۳۹۸/۴/۱
خوب نگران باشید به ریسس جمهور چه ارتباطی دارد ان های که ........
ناشناس۹۶۴۹۸۹۱۶:۱۰:۰۶ ۱۳۹۸/۴/۱
یعنی اگر اصولگرا بود سیاسی نبود و اشکال نداشت و در شان وزارت اموزش و پرورش بود . متاسفانه این گونه گزارشات قطعا تاثیر عکس بر خواننده ی خبر خواهد گذاشت.
حامد۹۶۵۰۲۸۱۶:۲۸:۵۳ ۱۳۹۸/۴/۱
جنس مخالفتها همگی سیاسی است بنده ایشان را کاملا میشناسم یک معلم به تمام معنی خلاق و خوش فکر و دارای برنامه است مشکلش اینه که بله قربان گوی سیاسیون نیست
ناشناس۹۶۵۰۶۶۱۶:۴۶:۱۱ ۱۳۹۸/۴/۱
روحانی در شرایطی نیست که این افراد رو به عنوان وزیر معرفی کنه
ناشناس۹۶۵۰۹۴۱۷:۱۰:۲۱ ۱۳۹۸/۴/۱
رئیس جمهور وزیر مطیع می خواهدنه وزیری که دغدغه فرهنگ و آموزش وپرورش فرهنگیان و رشد علمی کشور و شناسایی نیازهای آینده آموزش وپرورش و جامعه را داشته باشد.
ناشناس۹۶۵۲۲۷۱۹:۱۰:۳۶ ۱۳۹۸/۴/۱
این تشکل را هیچ فرهنگی کنون اسم آنها را نشنیده
دبیر۹۶۵۲۸۰۱۹:۵۰:۴۹ ۱۳۹۸/۴/۱
سلام یک تناقض بزرگ در این نوشته است و آن این است که خواسته اند که آموزش و پرورش آلوده سیاست نشود که سخن به جا و درستی است اما روح حاکم بر خود این نوشته کاملا سیاسی است. در واقع منظور این تشکل ها از سیاسی نشدن آموزش و پرورش این است که دست رقیب سیاسی نیفتد ولی اگه دست خودمان باشد ایرادی بر سیاسی بودنش نیست. این تشکل ها اگر راست میگویند یه بیانیه بدهند و از حق و حقوق معلمان و دانش آموزان دفاع کنند. امروز یکم تیر ماه است یعنی سال تحصیلی تمام شده اما هنوز حق التدریس آبان ماه به بعد داده نشده است. برادران تشکلی به جای بازی اصلاح طلب و اصولگرا پیگیر حق و حقوق دانش آموز و معلم باشید.
معلم ادبیات۹۶۵۲۹۳۱۹:۵۹:۳۷ ۱۳۹۸/۴/۱
آقای وزیر جدید باید به اصل ۱۵ در مدارس توجه کند و اجرا نماید. توزیع کتاب به زبان ترکی آذربایجانی در اولویت باید باشد. معلمهای عزیزمان همت کنید تا به حقوقمان طبق قانون صاحب شویم
حامد۹۶۵۳۶۳۲۱:۱۹:۰۵ ۱۳۹۸/۴/۱
همین الان هم وضعیت داغون است و وزرای قبلی هم سیاسی و جناحی بودند .
ناشناس۹۶۵۴۵۹۲۳:۰۳:۰۱ ۱۳۹۸/۴/۱
به نظرم چه حسینی و چه هر شخصی وزیر بشود تا وقتی اولویت دولت ها آموزش و پرورش نباشد فایده ای ندارد . و متاسفانه آموزش و پرورش از دید همه دولت ها تا بحال یک نهاد مصرفی هست و حاضر به سرمایه گذاری در این حوزه نیستند دولت ها برای تبلیغ خودشان و برای رای آوری در دور دوم ریاست جمهوری خویش در حوزه های زود بازده مثل بهداشت و ... سرمایه گذاری می کنند و هیچ موقع در آموزش و پرورش که دیر بازده هست و نتایج آن حداقل شش سال بعد نمایان می شود هزینه نمی کنند چون برای تبلیغاتشان سودی ندارد
رشید۹۶۵۵۵۷۰۰:۲۰:۳۶ ۱۳۹۸/۴/۲
با سلام آقای حسینی گزینه بسیار مناسبی برای وزارت آموزش پرورش هستند و به نظر من کسانی که مخالفت میکنند بیشتر به خاطر پست ها می باشد وحتما گردش نخبگان و مدیران جوان در بدنه آموزش پرورش لازم است وگروه ها وانجمن ها نگران نباشند چون معلم کار ووظیفه خودش را سر کلاس انجام می دهد حالا هر کسی وزیر آموزش پرورش باشد برای معلم فرقی ندارد
قاسم۹۶۵۷۵۹۰۷:۵۵:۴۰ ۱۳۹۸/۴/۲
این گروههای گمنام زمان احمدی نژ اد کجا تشریف داشتند که انتخاب وزیر آموزش و پرورش فقط به منزله تکمیل کابینه محسوب می شدند، درود به آقای روحانی که علی رغم نظرات تند رو های افراطی همچنان مقاومت میکند.
ناشناس۹۶۵۹۱۰۰۹:۱۱:۴۱ ۱۳۹۸/۴/۲
اتفاقا تا به حال هرچی فریب خوردیم وضرر کردیم از آدمهای بدون شناسنامه است وشما هم نگران آموزش وپرورش وبچه های مردم ومعلمین نیستید فکر گروه بازیهای خودتون هستید

پربحث‌های اخیر

 1. بیانیه حجت‌الاسلام رئیسی در مورد طرح سهمیه بندی و اعلام قیمت جدید بنزین

 2. محمود صادقی از نمایندگی مجلس استعفا می‌کند

 3. راه‌های رفته و نرفته اصلاح قیمت بنزین به روایت کارشناسان اقتصادی

 4. تهیه طرح استیضاح رئیس جمهور در مجلس

 5. سخنگوی هیات رئیسه مجلس: همه موظفند از افزایش قیمت بنزین حمایت کنند

 6. شمخانی: منافقین و ضدانقلاب در اغتشاشات دیروز نقش ایفا کردند و بعضا سلاح گرم داشتند

 7. نظر باهنر درباره حضور احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس/ فرایند تصمیم‌گیری در جلسه سران سه قوه چگونه است؟/ احتمال استعفای محمود صادقی در اعتراض به افزایش قیمت بنزین

 8. طرح استیضاح لاریجانی در مجلس

 9. روحانی: پرداخت کمک‌های معیشتی از دوشنبه آغاز می‌شود/ اعتراض حق مردم است اما حساب اعتراض از اغتشاش جداست

 10. خرابکاری اغتشاش‌گران در تهران

 11. معاون سازمان برنامه و بودجه: تورم ناشی از افزایش قیمت بنزین زیر ۲ درصد است

 12. جزئیات نشست غیرعلنی مجلس درباره افزایش قیمت بنزین

 13. دادستان کشور: خسارت‌دیدگان شکایت کنند تا اشرار محکوم شوند/ قیمت‌ها به بهانه بنزین افزایش نیابند

 14. احتمال یک تا ۳ سال حبس برای «نجفی»

 15. امام جمعه پرند در جمع معترضان به گرانی بنزین

 16. سازمان صمت استان تهران: اجازه گرانی نمی‌دهیم

 17. سردار اشتری: خط قرمز پلیس تعدی به حقوق مردم است

 18. وضعیت شهرهای مختلف بعد از گرانی بنزین/ بازگشت آرامش به کشور

 19. دفاع سعید لیلاز از افزایش قیمت بنزین

 20. واکنش سفیر ایران در انگلیس به گرانی بنزین

 21. خرازی: استعفای نمایندگان مجلس کدام گره از وضعیت معیشتی مردم را می گشاید؟

 22. منابع پرداخت یارانه جدید تامین شد/ لیست ۶۰ میلیون نفری دریافت‌کنندگان آماده است

 23. سازمان حمایت: هرگونه افزایش قیمت به بهانه افزایش نرخ بنزین ممنوع است

 24. برآورد حضور ۸۷۴۰۰ نفر در اعتراضات روزهای گذشته/ آتش زدن بیش از ۱۰۰ بانک در کشور

 25. روایت احمد توکلی از توصیه رهبر انقلاب به روحانی درباره افزایش قیمت بنزین

پربحث‌های دیروز

 1. رهبر انقلاب درباره افزایش نرخ سوخت: گفته بودم اگر سران سه قوّه تصمیم بگیرند حمایت خواهم کرد/ تصمیم سران قوا باید اجرا شود/ مسئولین دقت کنند هرچه ممکن است از مشکلات این کار کم کنند

 2. یک مقام مطلع: محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت صورت گرفته

 3. دروغ پردازی گوگل در مورد اعتراضات شب گذشته تهران + عکس

 4. بیانیه حجت‌الاسلام رئیسی در مورد طرح سهمیه بندی و اعلام قیمت جدید بنزین

 5. محمود صادقی از نمایندگی مجلس استعفا می‌کند

 6. لاریجانی: مابه‌التفاوت حاصل افزایش قیمت بنزین سریع‌تر به حساب مردم واریز شود/ دغدغه نمایندگان برداشتن فشار از دوش مردم است

 7. راه‌های رفته و نرفته اصلاح قیمت بنزین به روایت کارشناسان اقتصادی

 8. توکلی: مسیر تصمیم‌گیری و اعلام قیمت بنزین بسیار بد طی شد/ کنار گذاشتن کارت سوخت خیانت بود

 9. تهیه طرح استیضاح رئیس جمهور در مجلس

 10. سخنگوی هیات رئیسه مجلس: همه موظفند از افزایش قیمت بنزین حمایت کنند

 11. شمخانی: منافقین و ضدانقلاب در اغتشاشات دیروز نقش ایفا کردند و بعضا سلاح گرم داشتند

 12. نظر باهنر درباره حضور احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس/ فرایند تصمیم‌گیری در جلسه سران سه قوه چگونه است؟/ احتمال استعفای محمود صادقی در اعتراض به افزایش قیمت بنزین

 13. طرح استیضاح لاریجانی در مجلس

 14. روحانی: پرداخت کمک‌های معیشتی از دوشنبه آغاز می‌شود/ اعتراض حق مردم است اما حساب اعتراض از اغتشاش جداست

 15. خرابکاری اغتشاش‌گران در تهران

 16. معاون سازمان برنامه و بودجه: تورم ناشی از افزایش قیمت بنزین زیر ۲ درصد است

 17. دیلی اکسپرس: اشتباهات ترامپ چگونه خاورمیانه را به ایران و روسیه واگذار کرد

 18. جزئیات نشست غیرعلنی مجلس درباره افزایش قیمت بنزین

 19. دادستان کشور: خسارت‌دیدگان شکایت کنند تا اشرار محکوم شوند/ قیمت‌ها به بهانه بنزین افزایش نیابند

 20. ناجا: مماشاتی با برهم زنندگان نظم و امنیت نداریم/ شناسایی و برخورد با سرکردگان

 21. احتمال یک تا ۳ سال حبس برای «نجفی»

 22. امام جمعه پرند در جمع معترضان به گرانی بنزین

 23. سازمان صمت استان تهران: اجازه گرانی نمی‌دهیم

 24. سردار اشتری: خط قرمز پلیس تعدی به حقوق مردم است

 25. وضعیت شهرهای مختلف بعد از گرانی بنزین/ بازگشت آرامش به کشور

پربحث‌های هفته

 1. سهمیه‌بندی بنزین آغاز شد/ بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان، بنزین آزاد ۳۰۰۰ تومان

 2. افزایش قیمت بنزین؛‌ چرا حالا،‌ چرا به این شکل؟

 3. چرا روحانی عصبانی است؟

 4. پاسخ منطقی قوه قضائیه به سخنان روحانی چه باید باشد؟

 5. نوبخت: پرداخت منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین به خانوارها/ یارانه جدید ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومان

 6. جشن تولد ۷۱ سالگی روحانی در بالای ابرها

 7. عراق ۲ - ایران ۱ / شاگردان ویلموتس زور بردن نداشتند

 8. روایت شهید مطهری از چهره واقعی بحث چند همسری

 9. روحانی: افزایش قیمت بنزین به نفع مردم و اقشار ضعیف جامعه است

 10. امیرآبادی‌فراهانی: زنگنه با وجود ارتشاء در پرونده کرسنت دوباره وزیر شد/ روحانی دستگیری برادرش را تاب نیاورد

 11. رهبر انقلاب درباره افزایش نرخ سوخت: گفته بودم اگر سران سه قوّه تصمیم بگیرند حمایت خواهم کرد/ تصمیم سران قوا باید اجرا شود/ مسئولین دقت کنند هرچه ممکن است از مشکلات این کار کم کنند

 12. طرح سه فوریتی نمایندگان برای جلوگیری از افزایش قیمت بنزین

 13. لاریجانی بدون در نظر گرفتن نظر نمایندگان مصوبه سهمیه‌بندی بنزین را امضا کرد

 14. نوبخت: درآمد ۳۰ هزار میلیارد تومانی افزایش قیمت بنزین بین مردم باز توزیع می شود

 15. نامه حاجی بابایی به رئیس مجلس در نقد افزایش قیمت بنزین

 16. یک مقام مطلع: محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت صورت گرفته

 17. دروغ پردازی گوگل در مورد اعتراضات شب گذشته تهران + عکس

 18. بررسی آخرین نظرسنجی‌ها درباره دولت روحانی/ افت بی‌سابقه محبوبیت رئیس‌جمهور

 19. چند نکته درباره انتقادات روحانی از قوه قضائیه و مبارزه با فساد

 20. عضو کمیسیون اقتصادی: اقدام دولت در افزایش قیمت بنزین، به این صورت شتاب‌زده بود/ دولت باید پاسخگو باشد

 21. تصاویری از اعتراضات به گرانی قیمت بنزین

 22. "چَت" جنجالی سعید ملایی با فدراسیون جهانی/ سناریو از پیش طراحی شده برای پناهندگی + سند

 23. واکنش‌ها به افزایش قیمت بنزین/ پگاه آهنگرانی در فهرست عفو رئیسی/ چرا روحانی استعفا نمی‌دهد؟

 24. ربیعی: مصرف بنزین در کشور، دچار انحراف است/ دولت می‌خواهد به‌صورت مستقیم به مردم کمک کند!

 25. توسعه نیروگاه بوشهر، توقف ناپذیری قطار هسته ای ایران

پربحث‌های هفته

 1. افزایش قیمت بنزین؛‌ چرا حالا،‌ چرا به این شکل؟

 2. روایت شهید مطهری از چهره واقعی بحث چند همسری

 3. یک مقام مطلع: محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت صورت گرفته

 4. بیانیه حجت‌الاسلام رئیسی در مورد طرح سهمیه بندی و اعلام قیمت جدید بنزین

 5. درددل های مردم با وزیر کار روحانی درباره بیکاری

 6. شهرداری تهران: برای شرایط برفی تمرین نداریم/ نمی‌توان برف را در هوا با تیر زد

 7. چرا از پیشرفت‌های پزشكي‌مان پول در نمی‌آوریم؟/ وزیر اسبق بهداشت: شبکه های برون مرزی روایتگر پیشرفت‌ پزشکی ایران باشند

 8. نظر رهبری درباره چندهمسری/ «خدا یکی ، محبت یکی و یار یکی»

 9. سرنخ جدید از ترافیک ناگهانی تهران

 10. گزارش غلط دانش آموز به والدین کار دست معلم داد

 11. شهردار تهران: اگر باد بوزد وضعیت هوا خوب می‌شود

 12. رئیسی: مصمم‌تر از همیشه با فساد مبارزه خواهیم کرد و مردم را در جریان قرار می‌دهیم

 13. واکنش‌ها به غافلگیری دوباره شهرداری تهران در برف

 14. کارکنان متخلف سازمان ثبت اسناد بازداشت شدند + جزئیات

 15. پای داماد نعمت‌زاده هم به دادگاه مفاسد باز شد

 16. برخی نمایندگان مجلس: لیست اموالمان را در سامانه ثنا ثبت نمی‌کنیم

 17. حالا نمی‌شود وزارت بهداشت جشنواره‌های هنری برگزار نکند؟!

 18. دادستان کشور: خسارت‌دیدگان شکایت کنند تا اشرار محکوم شوند/ قیمت‌ها به بهانه بنزین افزایش نیابند

 19. ناجا: مماشاتی با برهم زنندگان نظم و امنیت نداریم/ شناسایی و برخورد با سرکردگان

 20. پیام عجیب مهدی طارمی به خانم بازیگر: تبریک ننه جان!/عکس

 21. برای آلودگی هوای تهران هم نامگذاری کنید!

 22. سردار اشتری: خط قرمز پلیس تعدی به حقوق مردم است

 23. واکنش حناچی به وضعیت تهران بعد از بارش برف

 24. وضعیت شهرهای مختلف بعد از گرانی بنزین/ بازگشت آرامش به کشور

 25. ابطحی: نظر رهبر انقلاب درباره چند همسری، دفاع عملی از حقوق زنان بود

آخرین عناوین