محسنی اژه‌ای: از بی‌عفتی فیلم بگیرید و برای ما بفرستید/ روحانی چه اختیار ویژه‌ای می‌خواهد؟/ رضایت اصحاب رسانه از جلسه با رئیسی

گروه سیاسی الف،   3980301152 ۴۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۶ تکراری یا غیرقابل انتشار
محسنی اژه‌ای: از بی‌عفتی فیلم بگیرید و برای ما بفرستید/ روحانی چه اختیار ویژه‌ای می‌خواهد؟/ رضایت اصحاب رسانه از جلسه با رئیسی

هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

رضایت اصحاب رسانه از جلسه با رئیسی

 شب گذشته دیدار آیت الله سیدابراهیم رئیسی با مدیران مسئول خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها، نشریات و پایگاه‌های خبری برگزار شد.

بیشتر بخوانید: در دیدار مسئولان و اصحاب رسانه با رئیس دستگاه قضا چه گذشت؟

این جلسه تا حدودی بی‌سابقه بود. تاکنون سابقه نداشت رئیس قوه قضائیه جلسه‌ای با اصحاب رسانه برگزار کند و صحبت‌های آنان را بشنود. مسئله‌ای که مورد توجه برخی از حاضرین در جلسه قرار گرفت. علی‌اصغر شفیعیان مدیرمسئول انصاف‌نیوز توییتی درباره این جلسه منتشر کرد:

محمدحسن بلاغی‌مبین، مدیر خبرگزاری برنا نوشت:

‏«۱- امشب مدیران رسانه‌ها افطار میهمان آقای رئیسی بودند، چند اتفاق خوب در این دیدار رخ داد، اول اینکه سخنگوی قوه قضائیه در این دیدار نه تنها از رفع توقیف قریب‌الوقوع نشریه صدا خبر داد بلکه گفت: "طبق قانون از این پس نشریات بیش از دو ماه توقیف نمی‌شوند."

۲- آقای رحمانیان هم به‌شدت از خبرنگار بازداشتی روزنامه شرق دفاع کرد و البته سر افطار با اینکه رفته‌بود ولی رئیس قوه قضائیه پیگیر ماجرا بود.

‏۳- این اولین بار بود که درب دفتر رئیس قوه قضائیه به سوی اهالی رسانه باز بود و می‌تواند اتفاق خوبی باشد به شرطی که سعه صدر افزایش یابد.»

در این جلسه اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه از رفع توقیف مجله صدا خبر داد. اسماعیلی گفت: توقیف یک نشریه به سبب تخلف از مصوبه شورای عالی امنیت ملی، موقت است و سقف این توقیف نیز در قانون جدید دو ماه در نظر گرفته شده است. در مورد نشریه صدا نیز قرار شد همین اتفاق رخ دهد بنابراین این نشریه رفع توقیف خواهد شد و به حیات خود ادامه می‌دهد؛ البته رسیدگی به تخلفات آن در دادگاه و با حضور هیئت منصفه انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

توضیح سخنگوی قوه قضائیه درباره توقیف نشریه «صدا»

***

نظر واعظی درباره تشکیل نشدن جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی

محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس‌جمهور درباره علت حضور نیافتن رئیس جمهوری در جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطرنشان کرد: هر جلسه ای براساس چارچوبه اش آیین نامه ای دارد، اعضا باید احترام جلسه و همدیگر و رئیس جلسه را حفظ کنند، اگر تخلفی باشد و فردی چارچوب جلسه را رعایت نکند به نتیجه نمی رسد.

بیشتر بخوانید:

واعظی: مذاکره در این شرایط معنایی ندارد/ اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی باید احترام رئیس جلسه را حفظ کنند

در همین رابطه اداره کل روابط عمومی و بین‌الملل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی طی اطلاعیه ای اعلام کرد، جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی هفته آینده برگزار خواهد شد.

 متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

«متعاقب انتشار اخبار پیرامون عدم تشکیل عمدی جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی؛ به اطلاع می‌رساند که تشکیل منظم جلسات همواره یکی از مهمترین دغدغه ها و نکات مورد توجه بوده است و طی ماه های گذشته تمام جلسات شوراهای تخصصی، کمیسیون ها و... شورای عالی انقلاب فرهنگی به صورت منظم و با حضور اعضاء تشکیل شده است که طبق پیگیری‌ها و تمهیدات صورت گرفته، جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز هفته آینده برگزار خواهد شد.

بدیهی است هرگونه گمانه زنی در زمینه عدم تشکیل عمدی جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی؛ فاقد مبنا بوده و تایید نمیشود.»

***

محسنی اژه‌ای: چرا فیلم قانون‌گریزی‌ها را برای مقامات قضایی نمی‌فرستید؟

حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای طی سخنانی در آئین تکریم و معارفه رؤسای سابق و جدید دادگستری کل استان هرمزگان با بیان اینکه استفاده بی‌نهایت از فضای مجازی و قبح شکنی از مهم‌ترین برنامه‌های دشمنان است، اظهار کرد: دشمن به دنبال رواج بی‌عفتی و بی‌اخلاقی در جامعه است تا پایبندی مردم را بکاهد و با آموزش مأمورین خودشان به دنبال هنجارشکنی در جامعه و کنار زدن روسری هستند تا با پخش در فضای مجازی به اهداف خود برسند.

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه در مقاطعی با کمال تأسف این موضوع در حال جا افتادن است و کسانی هم دانسته یا نادانسته با این موضوع همراهی می‌کنند، عنوان کرد: چرا از انجام امربه‌معروف و نهی از منکر می‌ترسیم، چرا از پخش این موضوع در شبکه‌های بیگانه و معاند می‌هراسیم، چرا ما از کسانی که به دنبال قانون‌گریزی و بی‌عفتی هستند، فیلم نمی‌گیریم و برای مقامات قضائی نمی‌فرستیم.

محسنی اژه‌ای ادامه داد: چرا ما منفعل شده‌ایم و اقدامی در مقابل هنجارشکنان نمی‌کنیم و در این خصوص نگرانیم.

بیشتر بخوانید:

اژه‌ای:‌ دشمن به دنبال رواج بی‌عفتی و بی‌اخلاقی در جامعه است/ چرا فیلم قانون‌گریزی‌ها را برای مقامات قضایی نمی‌فرستید؟

***

روحانی چه اختیار ویژه‌ای می‌خواهد؟

حسن روحانی برای دومین بار در دو هفته اخیر از کمبود اختیارات، گلایه کرد و خواهان اختیارات بیشتر شد.

حسن روحانی در دیدار با جمعی از شخیت‌های حوزوی با تأکید بر اینکه امروز برای مدیریت بهتر شرایط نیازمند تمرکز قدرت و تصمیم گیری هستیم، اظهار داشت: در دوران جنگ تحمیلی نیز در مقطعی که با مشکل مواجه شدیم، شورای عالی پشتیبانی جنگ ایجاد شد و همه اختیارات در دست این شورا بود و حتی مجلس شورای اسلامی و قوه قضائیه نیز در تصمیم‌گیری آن شورا دخالتی نداشتند و امروز هم در شرایط جنگ اقتصادی قرار داریم.

رئیس جمهور تصریح کرد: همانگونه که در جنگ ۸ ساله اختیارات ویژه‌ای را از امام راحل گرفته و توانستیم جنگ را اداره کنیم و حتی موفقیت‌های بسیاری را به دست آوریم امروز هم به چنین اختیاراتی نیاز داریم.

روحانی در دیدار با فعالان سیاسی هم گفته بود: «وقتي از دولت سؤال و مطالبه‌اي مي‌شود، بايد از طرف ديگر بررسي شود که دولت چه مقدار در حوزه‌هاي مورد سؤال داراي اختيار بوده است؛ به‌طورمثال اگر درباره سياست خارجي، فرهنگ يا فضاي مجازي از دولت سؤال و مطالبه‌اي مي‌شود، بايد ببينيم که دولت چقدر در اين حوزه‌ها اختيار دارد. بايد در حد توان و در حوزه اختيارات رئيس‌جمهور از دولت مطالبه داشت». 

روزنامه فرهیختگان در این زمینه نوشت: «در حالی‌که حسن روحانی از کمبود اختیارات خود سخن می‌گوید، خیلی‌ها معترضند چرا حسن روحانی مسئولیت‌های خود را به‌طور کامل اجرا نمی‌کند و حتی کارها را در برخی حوزه‌ها تعطیل کرده است. برای مثال موافق و منتقد دولت هر دو می‌گویند چرا روحانی رئیس شورای‌عالی فضای مجازی و شورای‌عالی انقلاب فرهنگی است، اما چندین ماه است که جلسات این دو را برگزار نکرده و همه امور مربوط به آنها تلنبار شده است.

منتقدان و حامیان رئیس‌جمهور حتی در اظهاراتی مشابه به عدم حضور روحانی در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام یا مجلس خبرگان رهبری هم اعتراض دارند و می‌گویند چرا باید رئیس‌جمهور که می‌تواند نقش مهمی در برخی از این جلسات ایفا کند، مدت‌های مدیدی است که در آنها شرکت نمی‌کند. با توجه به همین مساله است که فعالان سیاسی معتقدند روحانی نه‌تنها اختیارات کافی داشته، بلکه اساسا و به دلایل متعدد نمی‌تواند منتقد اختیارات کم یا زیاد ریاست‌جمهوری باشد.

سعید لیلاز، عضو حزب کارگزاران سازندگی مدت‌ها پیش و در نقد دولت حسن روحانی با اعتراض به اینکه «دولت هیچ تصویر و برآورد روشنی در روز اول از موج تحریم‌هایی که به سمت اقتصاد ایران سرازیر می‌شد، نداشت؛ تصمیم‌هایی گرفت و تدبیرهایی اتخاذ کرد که به التهابات بازار دامن زد» می‌گوید: «اختیاراتی که آقای خامنه‌ای به روحانی و سران سه قوه داده‌اند، اگر به چوب داده بودند تا الان یک کاری کرده بود.» علاوه‌بر لیلاز، دیگر فعال سیاسی اصلاح‌طلب نیز امروز منتقد اظهارات حسن روحانی است.»

برخی گمانه‌زنی کردند روحانی با این اظهارات به‌دنبال گرفتن اجازه مذاکره است. روزنامه شرق دراین باره نوشت: «سخنان چند روز اخير و مواضع رئيس‌جمهوري نشان مي‌دهد که او در عدم مذاکره با رئيس‌جمهوري آمريکا اصرار دارد و او و دولت و ديگر مقامات کشور هرگونه مذاکره را به نفع ايران نمي‌دانند. قطعا او، اختيارات ويژه را براي پيشبرد اهداف دولت و خروج مردم از تنگناهاي اقتصادي و اجتماعي مي‌خواهد. بايد ديد حسن روحاني مانند دوران دفاع مقدس مي‌تواند شورايي را براي پيشبرد بهتر اهداف دولت احيا کند؟»

عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان هم با انتشار توییتی به سخنان روحانی واکنش نشان داد:

عناوین مرتبط

۲۷ مرداد ۱۳۹۸نامه زاکانی به رئیسی درباره تبانی طبری با برخی چهره‌های امنیتی‌/ اصولگرایان برنامه‌ای برای تخریب آملی لاریجانی دارند؟/ احمد عراقچی: من دستور رئیس‌جمهور را اجرا کردم
۲۶ مرداد ۱۳۹۸واکنش‌ها به اظهارات منتسب به آیت‌الله یزدی/ سوال محمود صادقی درباره دلیل آزادی فرمانده عملیات ترور/دفاع یک اصلاح طلب از آیت‌الله مصباح یزدی
۲۳ مرداد ۱۳۹۸پشت پرده فرار متهم اخلال در بازار ارز از کشور/ دلیل دستگیری حسن عباسی/ اختلاف میان نهادهای امنیتی چگونه باید حل شود؟
۲۲ مرداد ۱۳۹۸انتقادات کرباسچی از خاتمی/ کنایه‌های عارف به کارگزاران/ انتقاد روزنامه اصولگرا از شورای نگهبان
۲۰ مرداد ۱۳۹۸پرونده همه‌پرسی روی میز رئیس‌جمهور/ واکنش زیباکلام به اظهارات خاتمی/ اشتباه اصلاح‌طلبان در ائتلاف سال ۹۲ و ۹۶
۱۹ مرداد ۱۳۹۸یک ابهام درباره پرونده طبری/ دفاع عارف از مسکوت ماندن لوایح FATF/ شکست اصلاحات به روایت زیدآبادی
۱۶ مرداد ۱۳۹۸حاشیه‌ای‌ بر موتورسواری زنان/ احمدی‌نژاد و برنامه‌های انتخاباتی اصولگرایان/ انتقاد رهبری از خصوصی‌سازی‌ها

دیدگاه کاربران

مصطفي۹۱۷۹۳۶۱۹:۰۹:۰۵ ۱۳۹۸/۳/۱
جناب اژه ايي براي مخبرين تخلفات مالي ، اختلاس ها ، رشوه ها و..... هم حق الكشف بذاريد تا اينها هم از سطح جامعه برچيده شوند
مرادی۹۱۸۰۵۰۲۱:۱۹:۲۰ ۱۳۹۸/۳/۱
سعید لیلاز حامی روحانی: اگر چوب خشک به جای او بود، اقتصاد را بهتر مدیریت می‌کرد!
ناشناس۹۱۷۹۴۰۱۹:۱۰:۴۵ ۱۳۹۸/۳/۱
نتیجه اختیارات فعلی ایشان این شده حالا اگر اختیار ویژه داشته باشید بصورت ویژه نابود ویژه میشیم
مصطفی۹۱۷۹۴۴۱۹:۱۱:۵۱ ۱۳۹۸/۳/۱
قشر هنجار شکن وقیح یه مدتی هست بسیار هار شدن متاسفانه. بدبختی هم اینجاست احساس روشنفکری هم بهشون دست داده و حق رو به خودشون میدن! بدتر از همه دلشون واسه خودشون هم میسوزه!!! واقعا وقاحت آدمیزاد بی انتهاست.
ابرکوهی۹۱۷۹۴۵۱۹:۱۲:۲۰ ۱۳۹۸/۳/۱
آدم تنبل و رانتی فقط بهانه آوردن را خوب بلد است
ناشناس۹۱۸۱۹۳۲۳:۵۹:۲۹ ۱۳۹۸/۳/۱
برای کسی که بهانه می گیرد همیشه بهانه ای وجود دارد .
ناشناس۹۱۷۹۴۸۱۹:۱۳:۴۹ ۱۳۹۸/۳/۱
سه دلیل عمده ناراضی بودن مردم از روحانی : اعتمادبه نفس وخودشیفتگی بی اندازه وتعریف ازخود انتقادناپذیربودن فرافکنی وعدم پذیرش مسوولیت اوضاع نابسامان اقتصادی
مچکریم!؟۹۱۷۹۵۲۱۹:۱۵:۴۱ ۱۳۹۸/۳/۱
یکی بیاد حرف دل مردم را بزنه این دولت با بالاترین اختیار که ترامپ هم نداشت و رسانه های بی شمار اصلاح طلب و دولتی باز بهانه چه داره؟
ناشناس۹۱۷۹۶۳۱۹:۲۱:۴۰ ۱۳۹۸/۳/۱
سوال: چرا همه دولتها پس از مدتی می گویند اختیاری ندارند؟ آیا راست می گویند؟ جواب: بله راست می گویند. بعنوان نمونه ، سه دولت نزدیک به ۲۰ سال درگیر بستن موسسات مالی عیرمجاز بودند و پس از بالا آمدن صرر ۳۰ هزار میلیاردی و حکم اقای قاضی مبنی بر پرداخت ضرر از بودجه عمومی و از جیب مردم نهایتاً بچه های بالا رضایت به قانونمند شدن دادند! یعنی حتما و رسماً باید گندش بیاد بالا که اقایون راضی شوند قانونمند باشند و اصطلاحاً دولت اختیار داشته باشد!
ناشناس۹۱۷۹۷۷۱۹:۳۶:۴۹ ۱۳۹۸/۳/۱
یعنی اشاعه فحشا حلال شده؟
ناشناس۹۱۸۰۵۳۲۱:۲۰:۴۱ ۱۳۹۸/۳/۱
این اشاعه نیست چون برای محکمه فرستاده میشه نه من و شما
ناشناس۹۱۸۳۴۰۰۸:۱۳:۰۸ ۱۳۹۸/۳/۲
تجسس کردن در اسلام منع شده
ناشناس۹۱۸۳۹۹۰۹:۳۲:۵۲ ۱۳۹۸/۳/۲
ما از دزدی که وارد مجتمع ساختمانی شده و دزدی کرده فیلم دوربین مدار بسته بردیم کلانتری می گن ما نمی تونیم اینطوری کسی را شناسایی کنیم دلتون خوشه هااا
ناشناس۹۱۷۹۹۸۱۹:۴۸:۴۵ ۱۳۹۸/۳/۱
جناب رئیس جمهور روحانی تنها اختیار ادامه مذاکرات و پذیرش《 برجام ۲ و ۳ و ۴ و ۵ و ۶ و ۷ و ۸ و ۹ و ............. 》 را می خواهند ، همین .
ناشناس۹۱۸۱۹۴۰۰:۰۱:۳۹ ۱۳۹۸/۳/۲
تو 4 سال اول میگفتن مقصر مشکلات احمدی نژاد است !!! حالا میگن اختیار کافی نداریم !!! همیشه بهانه ای وجود داره !
ناشناس۹۱۸۰۰۵۱۹:۵۴:۲۹ ۱۳۹۸/۳/۱
عفاف و حجاب در جامعه از بین رفته و فساد و فحشا بشدت گسترش پیدا کند اگر وضع به همین منوال پیش رود عده ای خواستار سقط جنین و هم جنس بازی هم میگردند
ناشناس۹۱۸۰۱۲۲۰:۰۰:۴۴ ۱۳۹۸/۳/۱
تو شمالخونه یکی از بستگان را دزد زده بود . تا گلدونها را هم برده بودند . رفتیم کلانتری برای شکایت . افسرکلانتری میگه تو برو دزد را بگیر بیار اینجا من پدرش را درمیارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من با کدوم ابزار برم دزد را بگیرم بیارم جناب سروان پدرش را دربیاره؟ حالا ملت بروند از بی عفتی چطوری فیلم بگیرند ؟ سانسور کنم چه مدل بی عفتی را ....
ناشناس۹۱۸۰۲۵۲۰:۲۷:۲۸ ۱۳۹۸/۳/۱
به زودی شاهد تحولی عظیم در قوه قضاییه خواهیم بود.
علی۹۱۸۰۴۴۲۱:۰۶:۴۳ ۱۳۹۸/۳/۱
از مسئولین، بانکها، موسسات مالی، خودروسازیها فیلم میگیریم و برایتان می فرستیم اینها بی عفتی و بی حیایی است.
ناشناس۹۱۸۰۵۷۲۱:۲۴:۴۰ ۱۳۹۸/۳/۱
بله اینها هم هست
پیمان۹۱۸۱۶۱۲۳:۲۴:۳۱ ۱۳۹۸/۳/۱
چرا فقط اینها؟ چون به نفع شما نیست؟ کارهای که شما می کنید و جوانان رو به راه فساد می کشید آیا اونها بی عفتی نیست چون شاید به نفع شماست؟ نه داداش دنیا رو این فرمول جلو نمیره.
ناشناس۹۱۸۲۳۱۰۰:۳۷:۳۰ ۱۳۹۸/۳/۲
خیلی وقت است مردم را سرگرم قبح و زشتی فضای مجازی کرده اید و مقربین در حال دست درازی در بیت المال ، اختلاس و دزدی .فضای مجازی بده چون تمام دزدی داره افشا می کنه
ناشناس۹۱۸۲۴۲۰۰:۵۲:۵۱ ۱۳۹۸/۳/۲
آنها که شما گفتید بی‌وجدانی است این بی‌وجدانی‌ها با درآمد حرامی که حاصل می‌کند بی‌عفتی هم به بار می‌آورد همچنان که بی‌عفتی هم انسان‌های بی‌وجدان تحویل جامعه می‌دهد
ناشناس۹۱۸۰۵۶۲۱:۲۲:۴۸ ۱۳۹۸/۳/۱
حسن روحانی شما که بیشترین اختیارات را داشتی پس چرا حالا فرار به جلو را انتخاب کردی اخوی؟؟؟ بر فرض محال که اختیارات رئیس جمهور کم هستش پس چرا بیخودی وعده ی انتخاباتی دادی و اصلا چرا رییس جمهور شدی؟؟؟؟؟
ناشناس۹۱۸۰۶۱۲۱:۲۶:۴۵ ۱۳۹۸/۳/۱
مردم باید از فقر بیکاری و گرسنگی و آگهی های فروش کلیه از فرط بدبختی فیلم بگیرند و بفرستند
ناشناس۹۱۸۰۷۰۲۱:۳۹:۵۵ ۱۳۹۸/۳/۱
خوبه دیگه یه شغل جدید هم پیدا شد یه تعداد اجیر می کنن و از بیت المال حقوق می دن که توی خیابونها از زن و دختر مردم عکس بگیرن بفرستن برای جناب اژه ای عجب گیری کردیم توی این مملکت
ناشناس۹۱۸۰۸۴۲۱:۴۷:۲۶ ۱۳۹۸/۳/۱
اوضاع اقتصادی خیلی خرابه صبر مردم لبریز شده مردم عصبانی را علیه یکدیگر تحریک نکنید
ناشناس۹۱۸۲۳۳۰۰:۴۲:۱۷ ۱۳۹۸/۳/۲
خود کرده را تدبیر نیست مردم چوب انتخاب غلط خودشون رو می خورند.
ناشناس۹۱۸۴۲۹۰۹:۵۸:۱۰ ۱۳۹۸/۳/۲
محمود جوووون گل و بلبل شما را هم دیدیم انتخاب بین بد و بدتر انتخاب بین بدتر و بدترین همینه دیگه
ناشناس۹۱۸۱۲۳۲۲:۲۵:۵۶ ۱۳۹۸/۳/۱
اتفاقا بايد اختيارات ايشون كم بشه تا اوضاع را خرابتر از اين كه هست نكنه
ناشناس۹۱۸۱۳۵۲۲:۵۵:۰۹ ۱۳۹۸/۳/۱
کاری نداره قانون فیلم برداری از پلیس و مسولان را آزاد کنید و کلی سرور ذخیره بخرید که کلی فیلم براتون داریم
ناشناس۹۱۸۱۳۷۲۲:۵۶:۰۰ ۱۳۹۸/۳/۱
شما هم فقط مردم رو به جون هم بندارید. چرا نمی گین از مسولان متخلف فیلم بگیرید
ناشناس۹۱۸۱۵۵۲۳:۱۳:۵۰ ۱۳۹۸/۳/۱
آیا سخنگوی شورای نگهبان از جایگاه حقوقی سوال پرسیده یا ازجایگاه حقیقی؟ تیتر الف نشان می‌دهد از جایگاه حقوقی. ایشان از این جایگاه نمی‌تواند درباره این اختیارات نظر بدهد.
ناشناس۹۱۸۱۹۷۰۰:۰۲:۳۸ ۱۳۹۸/۳/۲
دولت اختیارات کافی دارد اما عرضه کار کردن ندارد.
موسي۹۱۸۳۱۱۰۴:۵۴:۲۳ ۱۳۹۸/۳/۲
نه عرضه دارن نه دلشون بحال كشور ميسوزه نه مديريت بلدن فقط غرور بي جا و خود شيفتگي و پر كردن جيب هاشون كه الحق اينو استادن
ناشناس۹۱۸۲۳۴۰۰:۴۴:۵۱ ۱۳۹۸/۳/۲
دولت روحانی توان اداره امور جاری کشور را ندارد و باید به این موضوع اعتراف نماید.
سید۹۱۸۲۵۶۰۱:۲۶:۴۱ ۱۳۹۸/۳/۲
کاش دوربین مخفی برای شما وجود دلشت و این دوربین میتواتست شدت انتقام تو از احمدی نژاد را میسنجید
ناشناس۹۱۸۳۰۲۰۴:۳۴:۰۱ ۱۳۹۸/۳/۲
محلی اعلام کنید مردم از همه موارد بدی که در مقاله و کامنتها گفته شده فیلم بفرستند رسیدگی شود.
ناشناس۹۱۸۳۰۶۰۴:۴۴:۳۰ ۱۳۹۸/۳/۲
از نظر من برداشتن حجاب بی عفتی نیست تا نهی از منکر کنم..انتخاب پوشش حق هرکسی هست..حجاب واجب اسلامی نیست. جلوی ربا و حرام خواری و ویژه خواری و .. را بگیرید جناب اژه ای
ناشناس۹۱۸۳۳۴۰۷:۳۲:۳۸ ۱۳۹۸/۳/۲
از فساد و قاچاق و کوهخواری و زنینخواریهای کلان و ...کله گنده ها که فیلم میگیرن تو اخبار نشون میدن و آب از آب تکون نمیخوره از اونها قبول نیست؟فیلمش چجوری باشه جناب؟
اسدی۹۱۸۳۷۶۰۸:۵۶:۴۰ ۱۳۹۸/۳/۲
از اختلاس جنگل خواری کوه خواری رشوه خواری تخلفات شهرداری تخلفات مسوولان فیلم نگیریم؟
ناشناس۹۱۸۴۰۳۰۹:۳۷:۱۹ ۱۳۹۸/۳/۲
نمیشه به جای بی‌عفتی از تخلفات راهنمایی و رانندگی، از ورود ممنوع رفتن، از چراغ قرمز رد کردن، از تردد در خط امداد و این چیزا فیلم بگیریم بفرستیم؟

پربحث‌های امروز

 1. ارتباط ازدواج و حجاب جوانان

 2. واکنش احمد توکلی به اختلافات «آملی‌لاریجانی» و «یزدی»

 3. صدایش را در نیاورید، مصلحت نیست!

 4. یادداشت حسین شریعتمداری خطاب به آیات یزدی و آملی لاریجانی

 5. توصیه مکارم شیرازی به حواشی اخیر آملی و یزدی: به این وضع خاتمه دهید

 6. واکنش‌ها به نامه‌ای که باید سربسته می‌ماند

 7. ربیعی: مدیرعامل ایران خودرو به دلیل افزایش قیمت‌ها برکنار شد/ سیف و عراقچی مدیران سالم و پاک هستند!

 8. ۲ مدیر ارشد ایران خودرو بازداشت شدند

 9. ادعای عليزاده ‌طباطبایی: نجفی مرتکب قتل نشده/ استاد با سلاحی به قتل رسيده که سلاح نجفی نيست

 10. نجفی به حکم قصاص اعتراض کرد/ ارجاع پرونده به دیوان‌عالی کشور

 11. انتقاد معاون رئیس‌جمهور از آمارهای «فرار مغزها»/ بازگشت ۱۳۰ دانشجوی ایرانی از ۱۰۰ دانشگاه برتر/ قوانین ایران ضامن واردات است+ فیلم

 12. واکنش سخنگوی دولت به ادعاهای مازیار ابراهیمی

 13. «بحث طلبگی» دعوای سیاسی نیست آقاي كدخدايي

 14. حفظ کیفیت کشورداری در شرایط تحریم و فشار / تحلیلی بر20 طرح کاربردی

 15. تاکید دیده‌بان شفافیت و عدالت بر رسیدگی به پرونده تخلف دادگستری قزوین در هفت سنگان

 16. رئیسی: خسارت توقیف نفتکش ایرانی باید دریافت شود/ یقه‌سفیدها برای خود خط قرمز قائل نباشند

 17. احمد توکلی :اشرافیت، وصله ناجور انقلابی‌گری است

 18. واکنش کدخدایی به مشاجره دو فقیه شورای نگهبان: دشمنان طمع نکنند؛ اعضای شورا با هم برادرند

 19. تی آر تی: عربستان و متحدانش عامل بی ثباتی در خاورمیانه

 20. اعطای نشان فتح۲ به سردار عبدالله عراقی از سوی فرمانده معظم کل قوا  

 21. جاعل صفحه بانکی دستگیر شد

 22. ظریف: زمان آن فرارسیده برخی با واقعیت «انقلاب اسلامی» کنار بیایند

 23. دستگیری یکی از سرکردگان داعش در غرب عراق

 24. جشن عید غدیر در مکه مکرمه برگزار شد+عکس  

 25. آمریکا معافیت هواوی را ۹۰ روز دیگر تمدید کرد

پربحث‌های دیروز

 1. پاسخ آملی لاریجانی به ادعاها و اتهامات اخیر/ از هیچ متخلف و فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد/هیچگاه نگفته ام نجف می روم

 2. هشدار توکلی به مسئولان نظام درباره رشد حاشیه‌نشینی در کشور/ صدای «هل من ناصر» مستأجران و مستمندان را بشنویم

 3. صدور گواهینامه رانندگی موتور برای زنان از نگاه یک حقوقدان

 4. عراقچی: مداخله در بازار ارز با دستور رئیس‌جمهور انجام شد/ دولت وقوع بحران ارزی را باور نمی‌کرد/ تایید صلاحیت سالار آقاخانی توسط وزارت اطلاعات

 5. تصویر دیده نشده از دیوار کشی رئیسی  

 6. اینستاگرام چطور باعث "احمق‌پروری" در جامعه شده است؟

 7. حذف صفر از پول ملی علاج تورم نیست/ دولت با ارائه لایحه حذف ۴ صفر وقت مجلس را نگیرد

 8. چرا کارها و اقدامات رئیسی مورد توجه قرار گرفته است؟

 9. چراغ جادوی ۶۸ هزار میلیاردی وزارت نفت/ صندوق‌های نفت حیاط خلوت بازنشسته‌هاست؟

 10. راه مواجهه با دزد جدید «گریس» چیست؟

 11. به منظور صیانت از بیت‌المال؛ وزیر نفت بخشنامه تقویت پایش داخلی مالی را ابلاغ کرد

 12. احتمال ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان در خارج کشور

 13. دستور رئیس جمهور برای انتشار حقوق مدیران

 14. ممنوع التصویر شدن در صداوسیما چگونه است؟  

 15. دستگیری سه شرور شمشیری   

 16. راست و دروغ قطعی اینترنت/ پای شبکه ملی اطلاعات در میان است؟

 17. بصير و آراسته، بدون عينك، بدون ريش پروفسوري

 18. رئیس بانک مرکزی: تلاش می‌کنیم رشد نقدینگی را کنترل کنیم/ همه کمک کنند تا شرایط اقتصادی بهبود یابد

 19. آذری جهرمی: تلاشم را کردم، مردم قضاوت کنند/ هنوز به رفع فیلتر امید دارم/ معطل قانون نمی‌مانم

 20. فرمانده نیروی دریایی سپاه: اگر حادثه‌ای در خلیج فارس رخ دهد، کشورهای منطقه از تشنگی می‌میرند

 21. هدیه رهبر انقلاب به مردم تهران

 22. نامه زاکانی به رئیسی و اعلام جزئیاتی از تبانی طبری و برخی چهره‌های امنیتی‌

 23. احسان علیخانی: عصر جدید سخت‌ترین کار عمرم بود

 24. اختلاف درآمد ۱۰ هزار دلاری مردان نسبت زنان در آمریکا

 25. تحرکات محرمانه «باند نیویورک» در جاده چالوس + تصاویر

پربحث‌های هفته

 1. بالاخره در مساله حجاب چه کنیم؟

 2. خانواده «میترا استاد» رضایت دادند/ رهایی «نجفی» از قصاص

 3. اي كاش ظريف زودتر تحريم مي‌شد!

 4. تذکاری بر یک برداشت غلط از باوری درست درباره حکومت دینی

 5. پوری حسینی رئیس سابق سازمان خصوصی سازی بازداشت شد

 6. ارتباط ازدواج و حجاب جوانان

 7. پاسخ آملی لاریجانی به ادعاها و اتهامات اخیر/ از هیچ متخلف و فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد/هیچگاه نگفته ام نجف می روم

 8. متهم ردیف اول در توزیع ارزهای بانک مرکزی فرار کرد/ پلیس دستگیر می کند اما بانک مرکزی باعث آزادی اش شد

 9. هشدار توکلی به مسئولان نظام درباره رشد حاشیه‌نشینی در کشور/ صدای «هل من ناصر» مستأجران و مستمندان را بشنویم

 10. توپی که پزشکان به زمین مشاغل دیگر می‌اندازند

 11. هزینه ۳ هزار میلیارد تومانی برای طراحی صندوق پژو ۲۰۶ / طراحی ۱۲۰ میلیارد تومانی سمند!

 12. صدور گواهینامه رانندگی موتور برای زنان از نگاه یک حقوقدان

 13. یک سال و نیم در ملایر به دنبال رادیولوژیست گشتیم؛ نبود/ طرح افزایش ظرفیت رشته های پزشکی باید در اولویت قرار بگیرد

 14. چرخش ظریفانه از برجام!...

 15. روحانی: اون ۹۸ که ما می‌خواستیم این ۹۸ نیست   

 16. نفتکش ایرانی در جبل الطارق با وجود مخالفت آمریکا آزاد شد

 17. برنامه ایران در جنگ با آمریکا؛ غرق کردن ناو هواپیمابر با موشک‌های کوتاه برد فتح مبین

 18. فرصت جدید جلب احترام جهاني برای نیروی دریایی ايران

 19. عراقچی: مداخله در بازار ارز با دستور رئیس‌جمهور انجام شد/ دولت وقوع بحران ارزی را باور نمی‌کرد/ تایید صلاحیت سالار آقاخانی توسط وزارت اطلاعات

 20. رئیس سازمان حج‌: ادعای برادر شهید رکن‌آبادی دروغ محض است

 21. دولت هند ضرب‌الاجل دو ساعته‌ به شیخ زکزاکی داد

 22. واکنش احمد توکلی به اختلافات «آملی‌لاریجانی» و «یزدی»

 23. واکنش‌ها به اظهارات منتسب به آیت‌الله یزدی/ سوال محمود صادقی درباره دلیل آزادی فرمانده عملیات ترور/دفاع یک اصلاح طلب از آیت‌الله مصباح یزدی

 24. اتاق رو به کعبه شبی ۳۰۰ میلیون تومان!

 25. دریاسالار آمریکایی: ایران در جنگ نامتقارن قابلیتی قوی و استثنائی دارد

پربحث‌های امروز

 1. واکنش احمد توکلی به اختلافات «آملی‌لاریجانی» و «یزدی»

 2. صدایش را در نیاورید، مصلحت نیست!

 3. یادداشت حسین شریعتمداری خطاب به آیات یزدی و آملی لاریجانی

 4. توصیه مکارم شیرازی به حواشی اخیر آملی و یزدی: به این وضع خاتمه دهید

 5. واکنش‌ها به نامه‌ای که باید سربسته می‌ماند

 6. ربیعی: مدیرعامل ایران خودرو به دلیل افزایش قیمت‌ها برکنار شد/ سیف و عراقچی مدیران سالم و پاک هستند!

 7. ادعای عليزاده ‌طباطبایی: نجفی مرتکب قتل نشده/ استاد با سلاحی به قتل رسيده که سلاح نجفی نيست

 8. واکنش سخنگوی دولت به ادعاهای مازیار ابراهیمی

 9. «بحث طلبگی» دعوای سیاسی نیست آقاي كدخدايي

 10. حفظ کیفیت کشورداری در شرایط تحریم و فشار / تحلیلی بر20 طرح کاربردی

 11. احمد توکلی :اشرافیت، وصله ناجور انقلابی‌گری است

 12. واکنش کدخدایی به مشاجره دو فقیه شورای نگهبان: دشمنان طمع نکنند؛ اعضای شورا با هم برادرند

 13. اعطای نشان فتح۲ به سردار عبدالله عراقی از سوی فرمانده معظم کل قوا  

 14. همه چیز درباره خارج‌نشینی فرزندان شهردار قم

 15. تقدیر رییس دانشگاه مذاهب اسلامی از اقدام انقلابی آیت الله رئیسی در برخورد با مفاسد

 16. رئیس‌جمهور قانون تشکیل وزارت میراث فرهنگی را ابلاغ کرد

 17. ظریف: آمریکا به دنبال افزایش تنش در منطقه است

 18. نامه جمعی از طلاب خطاب به آیت‌الله جنتی

 19. سرلشکر باقری: ایران فریب دعوت به مذاکره دشمن را نمی‌خورند

 20. ظریف با رئیس جمهور فنلاند دیدار کرد

 21. دستیار وزیر خارجه: هیچ‌کس نمی‌تواند دیپلماسی ظریف را متوقف کند

 22. خرازی: اظهارنظر ترامپ درباره عربستان خجالت‌آور است

 23. معاون اول قوه قضائیه: در اتاق مسئول برای مردم باز باشد

 24. واکنش آیت‌الله رشاد به مشاجره‌ کلامی اخیر

 25. خرازی: آمریکا عواقب درگیری با ایران را درک می‌کند

پربحث‌های دیروز

 1. پاسخ آملی لاریجانی به ادعاها و اتهامات اخیر/ از هیچ متخلف و فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد/هیچگاه نگفته ام نجف می روم

 2. چرا کارها و اقدامات رئیسی مورد توجه قرار گرفته است؟

 3. راه مواجهه با دزد جدید «گریس» چیست؟

 4. احتمال ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان در خارج کشور

 5. آذری جهرمی: تلاشم را کردم، مردم قضاوت کنند/ هنوز به رفع فیلتر امید دارم/ معطل قانون نمی‌مانم

 6. فرمانده نیروی دریایی سپاه: اگر حادثه‌ای در خلیج فارس رخ دهد، کشورهای منطقه از تشنگی می‌میرند

 7. نامه زاکانی به رئیسی و اعلام جزئیاتی از تبانی طبری و برخی چهره‌های امنیتی‌

 8. تحرکات محرمانه «باند نیویورک» در جاده چالوس + تصاویر

 9. آسمان زیر دید رادارهای ایرانی؛ جایی برای پنهانکاران نیست

 10. توضیحات بعیدی‌نژاد درباره نفتکش ایرانی گریس یک

 11. صالحی: سالن مونتاژ سانتریفیوژهای جدید ساخته‌ایم

 12. سرلشکر سلامی: این روحیه و ایمان است که موازنه قدرت را تغییر می‌دهد

 13. جدایی بحرین «خیانت» بود/ هشدار درباره سرنوشت دریای خزر

 14. نامه زاکانی به رئیسی درباره تبانی طبری با برخی چهره‌های امنیتی‌/ اصولگرایان برنامه‌ای برای تخریب آملی لاریجانی دارند؟/ احمد عراقچی: من دستور رئیس‌جمهور را اجرا کردم

 15. سردار حاجی‌زاده: در حوزه موشکی مقام اول منطقه را داریم

 16. درخواست هیات رئیسه مجلس از روحانی برای معرفی دو وزیر

 17. طرح نمایندگان مجلس برای بازگرداندن اعضای خانواده مسئولان به کشور

 18. دلیل نمایندگان مجلس برای امضای طرح آذربایجان‌مرزی چه بود؟/عزل نماینده خوی از ریاست مجمع نمایندگان استان

 19. آیت‌الله یزدی: پست‌ها و سمت‌ها امانت است/ باید کار را به افرادی بدهند که اهلیت کافی دارند

 20. ظریف: بر پیمان عدم تجاوز منطقه‌ای تأکید کردم  

 21. سرانجام «طرح تشكيل وزارت ميراث فرهنگی» به کجا ختم می‌شود؟

 22. واکنش آیت‌الله مقتدایی به انتساب اظهاراتی به وی درباره آیت‌الله یزدی

 23. آمادگی ایران برای کمک به ایجاد امنیت پایدار در افغانستان

 24. روحانی: اراده ایران تقویت روابط صمیمانه با ایتالیا است

 25. آزادی حسن عباسی تکذیب شد

پربحث‌های هفته

 1. اي كاش ظريف زودتر تحريم مي‌شد!

 2. تذکاری بر یک برداشت غلط از باوری درست درباره حکومت دینی

 3. پاسخ آملی لاریجانی به ادعاها و اتهامات اخیر/ از هیچ متخلف و فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد/هیچگاه نگفته ام نجف می روم

 4. چرخش ظریفانه از برجام!...

 5. رئیس سازمان حج‌: ادعای برادر شهید رکن‌آبادی دروغ محض است

 6. واکنش احمد توکلی به اختلافات «آملی‌لاریجانی» و «یزدی»

 7. واکنش‌ها به اظهارات منتسب به آیت‌الله یزدی/ سوال محمود صادقی درباره دلیل آزادی فرمانده عملیات ترور/دفاع یک اصلاح طلب از آیت‌الله مصباح یزدی

 8. صدایش را در نیاورید، مصلحت نیست!

 9. یادداشت حسین شریعتمداری خطاب به آیات یزدی و آملی لاریجانی

 10. ناتوانی ۳۰ ساله دولت‌ها از مالیات‌ستانی؛ «دولتی بودن» یا «بی‌دولتی»؟ مساله این است...

 11. توصیه مکارم شیرازی به حواشی اخیر آملی و یزدی: به این وضع خاتمه دهید

 12. واکنش‌ها به نامه‌ای که باید سربسته می‌ماند

 13. ربیعی: مدیرعامل ایران خودرو به دلیل افزایش قیمت‌ها برکنار شد/ سیف و عراقچی مدیران سالم و پاک هستند!

 14. شهردار خرم‌آباد دستگیر شد

 15. آیا وزارت اطلاعات شکایت از حسن عباسی را پس می‌گیرد؟ / رویکرد احترام از پشت میله‌های زندان

 16. حسن عباسی بازداشت شد

 17. واکنش آیت‌الله مقتدایی به انتقاد آیت‌الله یزدی از آملی‌لاریجانی

 18. ظریف: وامدار ایثارگران، آزادگان و شهدا هستیم/ باید فشار را از زندگی مردم برداریم

 19. زیباکلام: اصلاح‌طلبان دست راستشان به دست چپشان می‌گوید چه کار کنیم

 20. حسین فریدون پنجم شهریور محاکمه می‌شود

 21. چرا کارها و اقدامات رئیسی مورد توجه قرار گرفته است؟

 22. راه مواجهه با دزد جدید «گریس» چیست؟

 23. احتمال ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان در خارج کشور

 24. انتقادات کرباسچی از خاتمی/ کنایه‌های عارف به کارگزاران/ انتقاد روزنامه اصولگرا از شورای نگهبان

 25. روند رسیدگی به پرونده اکبر طبری چگونه است؟

آخرین عناوین