محسنی اژه‌ای: از بی‌عفتی فیلم بگیرید و برای ما بفرستید/ روحانی چه اختیار ویژه‌ای می‌خواهد؟/ رضایت اصحاب رسانه از جلسه با رئیسی

گروه سیاسی الف،   3980301152 ۴۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۶ تکراری یا غیرقابل انتشار

هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

محسنی اژه‌ای: از بی‌عفتی فیلم بگیرید و برای ما بفرستید/ روحانی چه اختیار ویژه‌ای می‌خواهد؟/ رضایت اصحاب رسانه از جلسه با رئیسی

رضایت اصحاب رسانه از جلسه با رئیسی

 شب گذشته دیدار آیت الله سیدابراهیم رئیسی با مدیران مسئول خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها، نشریات و پایگاه‌های خبری برگزار شد.

بیشتر بخوانید: در دیدار مسئولان و اصحاب رسانه با رئیس دستگاه قضا چه گذشت؟

این جلسه تا حدودی بی‌سابقه بود. تاکنون سابقه نداشت رئیس قوه قضائیه جلسه‌ای با اصحاب رسانه برگزار کند و صحبت‌های آنان را بشنود. مسئله‌ای که مورد توجه برخی از حاضرین در جلسه قرار گرفت. علی‌اصغر شفیعیان مدیرمسئول انصاف‌نیوز توییتی درباره این جلسه منتشر کرد:

محمدحسن بلاغی‌مبین، مدیر خبرگزاری برنا نوشت:

‏«۱- امشب مدیران رسانه‌ها افطار میهمان آقای رئیسی بودند، چند اتفاق خوب در این دیدار رخ داد، اول اینکه سخنگوی قوه قضائیه در این دیدار نه تنها از رفع توقیف قریب‌الوقوع نشریه صدا خبر داد بلکه گفت: "طبق قانون از این پس نشریات بیش از دو ماه توقیف نمی‌شوند."

۲- آقای رحمانیان هم به‌شدت از خبرنگار بازداشتی روزنامه شرق دفاع کرد و البته سر افطار با اینکه رفته‌بود ولی رئیس قوه قضائیه پیگیر ماجرا بود.

‏۳- این اولین بار بود که درب دفتر رئیس قوه قضائیه به سوی اهالی رسانه باز بود و می‌تواند اتفاق خوبی باشد به شرطی که سعه صدر افزایش یابد.»

در این جلسه اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه از رفع توقیف مجله صدا خبر داد. اسماعیلی گفت: توقیف یک نشریه به سبب تخلف از مصوبه شورای عالی امنیت ملی، موقت است و سقف این توقیف نیز در قانون جدید دو ماه در نظر گرفته شده است. در مورد نشریه صدا نیز قرار شد همین اتفاق رخ دهد بنابراین این نشریه رفع توقیف خواهد شد و به حیات خود ادامه می‌دهد؛ البته رسیدگی به تخلفات آن در دادگاه و با حضور هیئت منصفه انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

توضیح سخنگوی قوه قضائیه درباره توقیف نشریه «صدا»

***

نظر واعظی درباره تشکیل نشدن جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی

محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس‌جمهور درباره علت حضور نیافتن رئیس جمهوری در جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطرنشان کرد: هر جلسه ای براساس چارچوبه اش آیین نامه ای دارد، اعضا باید احترام جلسه و همدیگر و رئیس جلسه را حفظ کنند، اگر تخلفی باشد و فردی چارچوب جلسه را رعایت نکند به نتیجه نمی رسد.

بیشتر بخوانید:

واعظی: مذاکره در این شرایط معنایی ندارد/ اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی باید احترام رئیس جلسه را حفظ کنند

در همین رابطه اداره کل روابط عمومی و بین‌الملل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی طی اطلاعیه ای اعلام کرد، جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی هفته آینده برگزار خواهد شد.

 متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

«متعاقب انتشار اخبار پیرامون عدم تشکیل عمدی جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی؛ به اطلاع می‌رساند که تشکیل منظم جلسات همواره یکی از مهمترین دغدغه ها و نکات مورد توجه بوده است و طی ماه های گذشته تمام جلسات شوراهای تخصصی، کمیسیون ها و... شورای عالی انقلاب فرهنگی به صورت منظم و با حضور اعضاء تشکیل شده است که طبق پیگیری‌ها و تمهیدات صورت گرفته، جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز هفته آینده برگزار خواهد شد.

بدیهی است هرگونه گمانه زنی در زمینه عدم تشکیل عمدی جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی؛ فاقد مبنا بوده و تایید نمیشود.»

***

محسنی اژه‌ای: چرا فیلم قانون‌گریزی‌ها را برای مقامات قضایی نمی‌فرستید؟

حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای طی سخنانی در آئین تکریم و معارفه رؤسای سابق و جدید دادگستری کل استان هرمزگان با بیان اینکه استفاده بی‌نهایت از فضای مجازی و قبح شکنی از مهم‌ترین برنامه‌های دشمنان است، اظهار کرد: دشمن به دنبال رواج بی‌عفتی و بی‌اخلاقی در جامعه است تا پایبندی مردم را بکاهد و با آموزش مأمورین خودشان به دنبال هنجارشکنی در جامعه و کنار زدن روسری هستند تا با پخش در فضای مجازی به اهداف خود برسند.

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه در مقاطعی با کمال تأسف این موضوع در حال جا افتادن است و کسانی هم دانسته یا نادانسته با این موضوع همراهی می‌کنند، عنوان کرد: چرا از انجام امربه‌معروف و نهی از منکر می‌ترسیم، چرا از پخش این موضوع در شبکه‌های بیگانه و معاند می‌هراسیم، چرا ما از کسانی که به دنبال قانون‌گریزی و بی‌عفتی هستند، فیلم نمی‌گیریم و برای مقامات قضائی نمی‌فرستیم.

محسنی اژه‌ای ادامه داد: چرا ما منفعل شده‌ایم و اقدامی در مقابل هنجارشکنان نمی‌کنیم و در این خصوص نگرانیم.

بیشتر بخوانید:

اژه‌ای:‌ دشمن به دنبال رواج بی‌عفتی و بی‌اخلاقی در جامعه است/ چرا فیلم قانون‌گریزی‌ها را برای مقامات قضایی نمی‌فرستید؟

***

روحانی چه اختیار ویژه‌ای می‌خواهد؟

حسن روحانی برای دومین بار در دو هفته اخیر از کمبود اختیارات، گلایه کرد و خواهان اختیارات بیشتر شد.

حسن روحانی در دیدار با جمعی از شخیت‌های حوزوی با تأکید بر اینکه امروز برای مدیریت بهتر شرایط نیازمند تمرکز قدرت و تصمیم گیری هستیم، اظهار داشت: در دوران جنگ تحمیلی نیز در مقطعی که با مشکل مواجه شدیم، شورای عالی پشتیبانی جنگ ایجاد شد و همه اختیارات در دست این شورا بود و حتی مجلس شورای اسلامی و قوه قضائیه نیز در تصمیم‌گیری آن شورا دخالتی نداشتند و امروز هم در شرایط جنگ اقتصادی قرار داریم.

رئیس جمهور تصریح کرد: همانگونه که در جنگ ۸ ساله اختیارات ویژه‌ای را از امام راحل گرفته و توانستیم جنگ را اداره کنیم و حتی موفقیت‌های بسیاری را به دست آوریم امروز هم به چنین اختیاراتی نیاز داریم.

روحانی در دیدار با فعالان سیاسی هم گفته بود: «وقتي از دولت سؤال و مطالبه‌اي مي‌شود، بايد از طرف ديگر بررسي شود که دولت چه مقدار در حوزه‌هاي مورد سؤال داراي اختيار بوده است؛ به‌طورمثال اگر درباره سياست خارجي، فرهنگ يا فضاي مجازي از دولت سؤال و مطالبه‌اي مي‌شود، بايد ببينيم که دولت چقدر در اين حوزه‌ها اختيار دارد. بايد در حد توان و در حوزه اختيارات رئيس‌جمهور از دولت مطالبه داشت». 

روزنامه فرهیختگان در این زمینه نوشت: «در حالی‌که حسن روحانی از کمبود اختیارات خود سخن می‌گوید، خیلی‌ها معترضند چرا حسن روحانی مسئولیت‌های خود را به‌طور کامل اجرا نمی‌کند و حتی کارها را در برخی حوزه‌ها تعطیل کرده است. برای مثال موافق و منتقد دولت هر دو می‌گویند چرا روحانی رئیس شورای‌عالی فضای مجازی و شورای‌عالی انقلاب فرهنگی است، اما چندین ماه است که جلسات این دو را برگزار نکرده و همه امور مربوط به آنها تلنبار شده است.

منتقدان و حامیان رئیس‌جمهور حتی در اظهاراتی مشابه به عدم حضور روحانی در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام یا مجلس خبرگان رهبری هم اعتراض دارند و می‌گویند چرا باید رئیس‌جمهور که می‌تواند نقش مهمی در برخی از این جلسات ایفا کند، مدت‌های مدیدی است که در آنها شرکت نمی‌کند. با توجه به همین مساله است که فعالان سیاسی معتقدند روحانی نه‌تنها اختیارات کافی داشته، بلکه اساسا و به دلایل متعدد نمی‌تواند منتقد اختیارات کم یا زیاد ریاست‌جمهوری باشد.

سعید لیلاز، عضو حزب کارگزاران سازندگی مدت‌ها پیش و در نقد دولت حسن روحانی با اعتراض به اینکه «دولت هیچ تصویر و برآورد روشنی در روز اول از موج تحریم‌هایی که به سمت اقتصاد ایران سرازیر می‌شد، نداشت؛ تصمیم‌هایی گرفت و تدبیرهایی اتخاذ کرد که به التهابات بازار دامن زد» می‌گوید: «اختیاراتی که آقای خامنه‌ای به روحانی و سران سه قوه داده‌اند، اگر به چوب داده بودند تا الان یک کاری کرده بود.» علاوه‌بر لیلاز، دیگر فعال سیاسی اصلاح‌طلب نیز امروز منتقد اظهارات حسن روحانی است.»

برخی گمانه‌زنی کردند روحانی با این اظهارات به‌دنبال گرفتن اجازه مذاکره است. روزنامه شرق دراین باره نوشت: «سخنان چند روز اخير و مواضع رئيس‌جمهوري نشان مي‌دهد که او در عدم مذاکره با رئيس‌جمهوري آمريکا اصرار دارد و او و دولت و ديگر مقامات کشور هرگونه مذاکره را به نفع ايران نمي‌دانند. قطعا او، اختيارات ويژه را براي پيشبرد اهداف دولت و خروج مردم از تنگناهاي اقتصادي و اجتماعي مي‌خواهد. بايد ديد حسن روحاني مانند دوران دفاع مقدس مي‌تواند شورايي را براي پيشبرد بهتر اهداف دولت احيا کند؟»

عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان هم با انتشار توییتی به سخنان روحانی واکنش نشان داد:

دیدگاه کاربران

مصطفي۹۱۷۹۳۶۱۹:۰۹:۰۵ ۱۳۹۸/۳/۱
جناب اژه ايي براي مخبرين تخلفات مالي ، اختلاس ها ، رشوه ها و..... هم حق الكشف بذاريد تا اينها هم از سطح جامعه برچيده شوند
مرادی۹۱۸۰۵۰۲۱:۱۹:۲۰ ۱۳۹۸/۳/۱
سعید لیلاز حامی روحانی: اگر چوب خشک به جای او بود، اقتصاد را بهتر مدیریت می‌کرد!
ناشناس۹۱۷۹۴۰۱۹:۱۰:۴۵ ۱۳۹۸/۳/۱
نتیجه اختیارات فعلی ایشان این شده حالا اگر اختیار ویژه داشته باشید بصورت ویژه نابود ویژه میشیم
مصطفی۹۱۷۹۴۴۱۹:۱۱:۵۱ ۱۳۹۸/۳/۱
قشر هنجار شکن وقیح یه مدتی هست بسیار هار شدن متاسفانه. بدبختی هم اینجاست احساس روشنفکری هم بهشون دست داده و حق رو به خودشون میدن! بدتر از همه دلشون واسه خودشون هم میسوزه!!! واقعا وقاحت آدمیزاد بی انتهاست.
ابرکوهی۹۱۷۹۴۵۱۹:۱۲:۲۰ ۱۳۹۸/۳/۱
آدم تنبل و رانتی فقط بهانه آوردن را خوب بلد است
ناشناس۹۱۸۱۹۳۲۳:۵۹:۲۹ ۱۳۹۸/۳/۱
برای کسی که بهانه می گیرد همیشه بهانه ای وجود دارد .
ناشناس۹۱۷۹۴۸۱۹:۱۳:۴۹ ۱۳۹۸/۳/۱
سه دلیل عمده ناراضی بودن مردم از روحانی : اعتمادبه نفس وخودشیفتگی بی اندازه وتعریف ازخود انتقادناپذیربودن فرافکنی وعدم پذیرش مسوولیت اوضاع نابسامان اقتصادی
مچکریم!؟۹۱۷۹۵۲۱۹:۱۵:۴۱ ۱۳۹۸/۳/۱
یکی بیاد حرف دل مردم را بزنه این دولت با بالاترین اختیار که ترامپ هم نداشت و رسانه های بی شمار اصلاح طلب و دولتی باز بهانه چه داره؟
ناشناس۹۱۷۹۶۳۱۹:۲۱:۴۰ ۱۳۹۸/۳/۱
سوال: چرا همه دولتها پس از مدتی می گویند اختیاری ندارند؟ آیا راست می گویند؟ جواب: بله راست می گویند. بعنوان نمونه ، سه دولت نزدیک به ۲۰ سال درگیر بستن موسسات مالی عیرمجاز بودند و پس از بالا آمدن صرر ۳۰ هزار میلیاردی و حکم اقای قاضی مبنی بر پرداخت ضرر از بودجه عمومی و از جیب مردم نهایتاً بچه های بالا رضایت به قانونمند شدن دادند! یعنی حتما و رسماً باید گندش بیاد بالا که اقایون راضی شوند قانونمند باشند و اصطلاحاً دولت اختیار داشته باشد!
ناشناس۹۱۷۹۷۷۱۹:۳۶:۴۹ ۱۳۹۸/۳/۱
یعنی اشاعه فحشا حلال شده؟
ناشناس۹۱۸۰۵۳۲۱:۲۰:۴۱ ۱۳۹۸/۳/۱
این اشاعه نیست چون برای محکمه فرستاده میشه نه من و شما
ناشناس۹۱۸۳۴۰۰۸:۱۳:۰۸ ۱۳۹۸/۳/۲
تجسس کردن در اسلام منع شده
ناشناس۹۱۸۳۹۹۰۹:۳۲:۵۲ ۱۳۹۸/۳/۲
ما از دزدی که وارد مجتمع ساختمانی شده و دزدی کرده فیلم دوربین مدار بسته بردیم کلانتری می گن ما نمی تونیم اینطوری کسی را شناسایی کنیم دلتون خوشه هااا
ناشناس۹۱۷۹۹۸۱۹:۴۸:۴۵ ۱۳۹۸/۳/۱
جناب رئیس جمهور روحانی تنها اختیار ادامه مذاکرات و پذیرش《 برجام ۲ و ۳ و ۴ و ۵ و ۶ و ۷ و ۸ و ۹ و ............. 》 را می خواهند ، همین .
ناشناس۹۱۸۱۹۴۰۰:۰۱:۳۹ ۱۳۹۸/۳/۲
تو 4 سال اول میگفتن مقصر مشکلات احمدی نژاد است !!! حالا میگن اختیار کافی نداریم !!! همیشه بهانه ای وجود داره !
ناشناس۹۱۸۰۰۵۱۹:۵۴:۲۹ ۱۳۹۸/۳/۱
عفاف و حجاب در جامعه از بین رفته و فساد و فحشا بشدت گسترش پیدا کند اگر وضع به همین منوال پیش رود عده ای خواستار سقط جنین و هم جنس بازی هم میگردند
ناشناس۹۱۸۰۱۲۲۰:۰۰:۴۴ ۱۳۹۸/۳/۱
تو شمالخونه یکی از بستگان را دزد زده بود . تا گلدونها را هم برده بودند . رفتیم کلانتری برای شکایت . افسرکلانتری میگه تو برو دزد را بگیر بیار اینجا من پدرش را درمیارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من با کدوم ابزار برم دزد را بگیرم بیارم جناب سروان پدرش را دربیاره؟ حالا ملت بروند از بی عفتی چطوری فیلم بگیرند ؟ سانسور کنم چه مدل بی عفتی را ....
ناشناس۹۱۸۰۲۵۲۰:۲۷:۲۸ ۱۳۹۸/۳/۱
به زودی شاهد تحولی عظیم در قوه قضاییه خواهیم بود.
علی۹۱۸۰۴۴۲۱:۰۶:۴۳ ۱۳۹۸/۳/۱
از مسئولین، بانکها، موسسات مالی، خودروسازیها فیلم میگیریم و برایتان می فرستیم اینها بی عفتی و بی حیایی است.
ناشناس۹۱۸۰۵۷۲۱:۲۴:۴۰ ۱۳۹۸/۳/۱
بله اینها هم هست
پیمان۹۱۸۱۶۱۲۳:۲۴:۳۱ ۱۳۹۸/۳/۱
چرا فقط اینها؟ چون به نفع شما نیست؟ کارهای که شما می کنید و جوانان رو به راه فساد می کشید آیا اونها بی عفتی نیست چون شاید به نفع شماست؟ نه داداش دنیا رو این فرمول جلو نمیره.
ناشناس۹۱۸۲۳۱۰۰:۳۷:۳۰ ۱۳۹۸/۳/۲
خیلی وقت است مردم را سرگرم قبح و زشتی فضای مجازی کرده اید و مقربین در حال دست درازی در بیت المال ، اختلاس و دزدی .فضای مجازی بده چون تمام دزدی داره افشا می کنه
ناشناس۹۱۸۲۴۲۰۰:۵۲:۵۱ ۱۳۹۸/۳/۲
آنها که شما گفتید بی‌وجدانی است این بی‌وجدانی‌ها با درآمد حرامی که حاصل می‌کند بی‌عفتی هم به بار می‌آورد همچنان که بی‌عفتی هم انسان‌های بی‌وجدان تحویل جامعه می‌دهد
ناشناس۹۱۸۰۵۶۲۱:۲۲:۴۸ ۱۳۹۸/۳/۱
حسن روحانی شما که بیشترین اختیارات را داشتی پس چرا حالا فرار به جلو را انتخاب کردی اخوی؟؟؟ بر فرض محال که اختیارات رئیس جمهور کم هستش پس چرا بیخودی وعده ی انتخاباتی دادی و اصلا چرا رییس جمهور شدی؟؟؟؟؟
ناشناس۹۱۸۰۶۱۲۱:۲۶:۴۵ ۱۳۹۸/۳/۱
مردم باید از فقر بیکاری و گرسنگی و آگهی های فروش کلیه از فرط بدبختی فیلم بگیرند و بفرستند
ناشناس۹۱۸۰۷۰۲۱:۳۹:۵۵ ۱۳۹۸/۳/۱
خوبه دیگه یه شغل جدید هم پیدا شد یه تعداد اجیر می کنن و از بیت المال حقوق می دن که توی خیابونها از زن و دختر مردم عکس بگیرن بفرستن برای جناب اژه ای عجب گیری کردیم توی این مملکت
ناشناس۹۱۸۰۸۴۲۱:۴۷:۲۶ ۱۳۹۸/۳/۱
اوضاع اقتصادی خیلی خرابه صبر مردم لبریز شده مردم عصبانی را علیه یکدیگر تحریک نکنید
ناشناس۹۱۸۲۳۳۰۰:۴۲:۱۷ ۱۳۹۸/۳/۲
خود کرده را تدبیر نیست مردم چوب انتخاب غلط خودشون رو می خورند.
ناشناس۹۱۸۴۲۹۰۹:۵۸:۱۰ ۱۳۹۸/۳/۲
محمود جوووون گل و بلبل شما را هم دیدیم انتخاب بین بد و بدتر انتخاب بین بدتر و بدترین همینه دیگه
ناشناس۹۱۸۱۲۳۲۲:۲۵:۵۶ ۱۳۹۸/۳/۱
اتفاقا بايد اختيارات ايشون كم بشه تا اوضاع را خرابتر از اين كه هست نكنه
ناشناس۹۱۸۱۳۵۲۲:۵۵:۰۹ ۱۳۹۸/۳/۱
کاری نداره قانون فیلم برداری از پلیس و مسولان را آزاد کنید و کلی سرور ذخیره بخرید که کلی فیلم براتون داریم
ناشناس۹۱۸۱۳۷۲۲:۵۶:۰۰ ۱۳۹۸/۳/۱
شما هم فقط مردم رو به جون هم بندارید. چرا نمی گین از مسولان متخلف فیلم بگیرید
ناشناس۹۱۸۱۵۵۲۳:۱۳:۵۰ ۱۳۹۸/۳/۱
آیا سخنگوی شورای نگهبان از جایگاه حقوقی سوال پرسیده یا ازجایگاه حقیقی؟ تیتر الف نشان می‌دهد از جایگاه حقوقی. ایشان از این جایگاه نمی‌تواند درباره این اختیارات نظر بدهد.
ناشناس۹۱۸۱۹۷۰۰:۰۲:۳۸ ۱۳۹۸/۳/۲
دولت اختیارات کافی دارد اما عرضه کار کردن ندارد.
موسي۹۱۸۳۱۱۰۴:۵۴:۲۳ ۱۳۹۸/۳/۲
نه عرضه دارن نه دلشون بحال كشور ميسوزه نه مديريت بلدن فقط غرور بي جا و خود شيفتگي و پر كردن جيب هاشون كه الحق اينو استادن
ناشناس۹۱۸۲۳۴۰۰:۴۴:۵۱ ۱۳۹۸/۳/۲
دولت روحانی توان اداره امور جاری کشور را ندارد و باید به این موضوع اعتراف نماید.
سید۹۱۸۲۵۶۰۱:۲۶:۴۱ ۱۳۹۸/۳/۲
کاش دوربین مخفی برای شما وجود دلشت و این دوربین میتواتست شدت انتقام تو از احمدی نژاد را میسنجید
ناشناس۹۱۸۳۰۲۰۴:۳۴:۰۱ ۱۳۹۸/۳/۲
محلی اعلام کنید مردم از همه موارد بدی که در مقاله و کامنتها گفته شده فیلم بفرستند رسیدگی شود.
ناشناس۹۱۸۳۰۶۰۴:۴۴:۳۰ ۱۳۹۸/۳/۲
از نظر من برداشتن حجاب بی عفتی نیست تا نهی از منکر کنم..انتخاب پوشش حق هرکسی هست..حجاب واجب اسلامی نیست. جلوی ربا و حرام خواری و ویژه خواری و .. را بگیرید جناب اژه ای
ناشناس۹۱۸۳۳۴۰۷:۳۲:۳۸ ۱۳۹۸/۳/۲
از فساد و قاچاق و کوهخواری و زنینخواریهای کلان و ...کله گنده ها که فیلم میگیرن تو اخبار نشون میدن و آب از آب تکون نمیخوره از اونها قبول نیست؟فیلمش چجوری باشه جناب؟
اسدی۹۱۸۳۷۶۰۸:۵۶:۴۰ ۱۳۹۸/۳/۲
از اختلاس جنگل خواری کوه خواری رشوه خواری تخلفات شهرداری تخلفات مسوولان فیلم نگیریم؟
ناشناس۹۱۸۴۰۳۰۹:۳۷:۱۹ ۱۳۹۸/۳/۲
نمیشه به جای بی‌عفتی از تخلفات راهنمایی و رانندگی، از ورود ممنوع رفتن، از چراغ قرمز رد کردن، از تردد در خط امداد و این چیزا فیلم بگیریم بفرستیم؟
یکتانت

پربحث‌های دیروز

 1. چند نکته درباره سخنان کریمی قدوسی و کارت زرد مجلس به ظریف

 2. آذری جهرمی به بازپرسی فراخوانده شد/ اعلام جرم دادستان قوه قضائیه علیه وزیر ارتباطات

 3. دژ نفوذ ناپذیر پزشکان متخصص!

 4. ناجا: محل سکونت خاوری را شناسایی کردیم/ هیچ اراده سیاسی برای استرداد خاوری وجود ندارد

 5. چشم‌بندی روحانی جلوی چشم ۸۰ میلیون ایرانی/ این ۸ سال در سوئیس زندگی می‌کردیم نه ایران!

 6. پراید به زیر ۱۰۰ میلیون تومان رسید + جدول آخرین قیمت خودروها

 7. گزینه پیشنهادی وزارت خارجه آمریکا: هیچ‌کس برای حذف سلیمانی اشک نمی‌ریزد/ اگر ایران به توافق بازگردد ما هم برمی‌گردیم

 8. همتی: اگر ارزپاشی می‌کردیم دلار ۵۰ هزار تومان و تورم ۱۲۰ درصد بود

 9. پیام بودجه ایران به دنیا به روایت رئیس‌جمهور/پاسخ ظریف به احتمال مذاکره با آمریکا/ بازجویی از وزیر ارتباطات/ نماینده مجلس: روحانی پاسخگوی خون بیش از ۳۰۰ نفر باشد

 10. واعظی: جای کار اجرایی در مجلس نیست/ مجلس در بورس دخالت نکند

 11. روحانی: ترامپ مُرد اما برجام زنده و سر حال‌تر از دیروز است/ ساکنین جدید کاخ سفید لکه‌های سیاه دوران ترامپ را پاک کنند/ انتقاد تند از کمیسیون تلفیق

 12. گزارش واشنگتن پست از «گاوچرانی» که امشب جایش را به یک «پدر بزرگ» می دهد

 13. تپق زدن بایدن حین سخنرانی در مراسم تحلیف+ فیلم

 14. فیلم/بایدن با گریه رهسپار واشنگتن شد

 15. ظریف: ترامپ به زباله‌دان تاریخ پیوست؛ نام سلیمانی خواهد درخشید

 16. آیت‌الله جنتی: دنیا از استقلال ایران الگو بگیرد

 17. رئیس دفتر روحانی: به آینده بورس خوشبینیم

 18. جزئیات تازه از حمله ایران به پایگاه عین‌الاسد/ اعطای «نشان جانبازی» به سربازانی که «سردرد» داشتند + فیلم و عکس

 19. دزدی آشکار دولت اوباما از ایران

 20. چهار سال ریاست ‌ویرانگر ترامپ تمام شد

پربحث‌های هفته

 1. ادعای کریمی‌قدوسی: ظریف قبل از شهادت سردار سلیمانی با یک افسر رژیم صهیونیستی دیدار کرد/ بوی گند برجام مردم را آزرده کرده است

 2. چند نکته درباره دولت جوان حزب‌اللهی

 3. تصویری که نماینده مجلس به ظریف نشان داد

 4. چند نکته درباره سخنان کریمی قدوسی و کارت زرد مجلس به ظریف

 5. سید حسن خمینی و مشت خالی اصلاح طلبان در ۱۴۰۰

 6. الاخبار: مانورهای نظامی ایران خط قرمزها را برای آمریکا مشخص کرد

 7. حوزویان خواستار عزل و محاکمه « علیرضا رئیسی» شدند

 8. وضع تماشایی آمریکا

 9. میثم مطیعی به کرونا مبتلا شد

 10. واکنش تهیه کننده «گاندو» به صحبت‌های ظریف

 11. آذری جهرمی به بازپرسی فراخوانده شد/ اعلام جرم دادستان قوه قضائیه علیه وزیر ارتباطات

 12. حاجی میرزایی: تصمیم ستاد کرونا حضوری شدن آموزش‌هاست/ مدارس تمام مناطق بجز مناطق قرمز باید باز باشد

 13. ... حتی اگر مهريه زنان شده باشد

 14. دژ نفوذ ناپذیر پزشکان متخصص!

 15. وزیر آموزش و پرورش: تأثیر تعیین کننده‌ای بین بازگشایی مدارس و شیوع کرونا وجود ندارد

 16. ترس ها و نقطه ضعف های گنده لات جهان

 17. ناجا: محل سکونت خاوری را شناسایی کردیم/ هیچ اراده سیاسی برای استرداد خاوری وجود ندارد

 18. نظرات برگزیده مخاطبین الف: سخنان فائزه هاشمی از خشم او ناشی می‌شود/ برخورد با معترضان در ایران استبداد است اما در آمریکا دفاع از دموکراسی؟/ ای کاش واکسن کرونا سیاسی نمی‌شد

 19. نحوه بازگشایی مدارس؛ حضور دانش‌ آموزان از اول بهمن اجباری است؟

 20. سرانجام خلبانی که شاه و رجوی و بنی‌صدر را فراری داد

 21. راز هولناک ۲ برادر فاش شد

 22. لحظه شلیک ۴۰۰ راکت در ۲۰ ثانیه در رزمایش ارتش+ فیلم

 23.  محسن رضایی: ملت ما از دست لیبرال‌ها و غربگرایان خسته شده است/ به «وحدت کبیر» در دهه سرنوشت انقلاب نیازمندیم

 24. تدارک مجلس برای پرداخت یارانه «حداقل» ۱۰۰ هزار تومانی به مردم

 25. آیت الله مکارم شیرازی: امروز تولید بخاطر عملکرد بانک‌ها از بین رفته است

پربحث‌های هفته

 1. ادعای کریمی‌قدوسی: ظریف قبل از شهادت سردار سلیمانی با یک افسر رژیم صهیونیستی دیدار کرد/ بوی گند برجام مردم را آزرده کرده است

 2. چند نکته درباره دولت جوان حزب‌اللهی

 3. چند نکته درباره سخنان کریمی قدوسی و کارت زرد مجلس به ظریف

 4. سید حسن خمینی و مشت خالی اصلاح طلبان در ۱۴۰۰

 5. آذری جهرمی به بازپرسی فراخوانده شد/ اعلام جرم دادستان قوه قضائیه علیه وزیر ارتباطات

 6. ترس ها و نقطه ضعف های گنده لات جهان

 7. نظرات برگزیده مخاطبین الف: سخنان فائزه هاشمی از خشم او ناشی می‌شود/ برخورد با معترضان در ایران استبداد است اما در آمریکا دفاع از دموکراسی؟/ ای کاش واکسن کرونا سیاسی نمی‌شد

 8.  محسن رضایی: ملت ما از دست لیبرال‌ها و غربگرایان خسته شده است/ به «وحدت کبیر» در دهه سرنوشت انقلاب نیازمندیم

 9. ظریف: از عملکرد خودم ناراضی نیستم/ پس از پایان مسئولیتم می‌توانم واقعیات را بگویم/ خارج از کشور از همه نظام دفاع می‌کنم، حتی از اطلاعات سپاه

 10. حدادعادل: امیدواریم دولتی پدید بیاید که راه درست و مردمی دو قوه قضاییه و مقننه را ادامه دهد/ کم‌کاری، بی‌تدبیری و ناهماهنگی درونی دولت را همه می‌بینند

 11. چشم‌بندی روحانی جلوی چشم ۸۰ میلیون ایرانی/ این ۸ سال در سوئیس زندگی می‌کردیم نه ایران!

 12. «نفوذ» چیست؟، «نفوذی» کیست؟!

 13. پیام بودجه ایران به دنیا به روایت رئیس‌جمهور/پاسخ ظریف به احتمال مذاکره با آمریکا/ بازجویی از وزیر ارتباطات/ نماینده مجلس: روحانی پاسخگوی خون بیش از ۳۰۰ نفر باشد

 14. واعظی: جای کار اجرایی در مجلس نیست/ مجلس در بورس دخالت نکند

 15. خرازی: ذبح مدیریت در همین دوره روحانی صورت گرفت/ باید به خاطر رئیس‌جمهور اجاره‌ای توبه کنیم

 16. روحانی: ترامپ مُرد اما برجام زنده و سر حال‌تر از دیروز است/ ساکنین جدید کاخ سفید لکه‌های سیاه دوران ترامپ را پاک کنند/ انتقاد تند از کمیسیون تلفیق

 17. ویژگی‌های پهپادهای انتحاری و موشک‌های جدید سپاه + تصاویر

 18. پایان بررسی یک طرح پر‌حرف‌و‌حدیث در مجلس/ شورای نگهبان چه تصمیمی می‌گیرد؟

 19. پیشنهاد قالیباف برای تغییر نام وزارت خارجه

 20. پیشتازی رئیسی بر قالیباف در نظرسنجی انتخاباتی

 21. روایت ربیعی از مدیریت درخشان دولت/ ماجرای عجیب استعفای رئیس سازمان بورس/ ظریف، دوکارته شد/ احمدی‌نژاد از یک نامزد ۱۴۰۰ حمایت می‌کند؟/ انتقادات دنباله‌دار قالیباف از لایحه بودجه

 22. پرسش‌های عباس عبدی از نامزدهای ریاست جمهوری/ روایت مولاوردی از میزان توجه دولت روحانی به مسائل زنان/ ادعای ظریف درباره سریال گاندو/ جبهه پایداری می‌خواهد جلیلی رئیس مجلس شود؟

 23. فرمانده سپاه: برای قوی بودن باید با دشمنان بزرگ کشتی گرفت/ رزق و روزی ما دست آمریکا نیست

 24. هشدار موج چهارم کرونا/ احتمال حمایت اصولگرایان از محسن رضایی چقدر است؟/ نظر افروغ درباره بزرگترین تهدید برای نظام/  راه حل زیباکلام برای حضور حداکثری مردم در انتخابات

 25. آیت‌الله جنتی: دنیا از استقلال ایران الگو بگیرد

آخرین عناوین