اژه‌ای:‌ دشمن به دنبال رواج بی‌عفتی و بی‌اخلاقی در جامعه است/ چرا فیلم قانون‌گریزی‌ها را برای مقامات قضایی نمی‌فرستید؟

گروه سیاسی الف،   3980301122 ۳۵ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۸ تکراری یا غیرقابل انتشار

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه دشمن به دنبال رواج بی‌عفتی و بی‌اخلاقی در جامعه است تا پایبندی مردم را بکاهد، گفت: چرا از انجام امربه‌معروف و نهی از منکر می‌ترسیم، چرا از پخش این موضوع در شبکه‌های بیگانه و معاند می‌هراسیم، چرا ما از کسانی که به دنبال قانون‌گریزی و بی‌عفتی هستند، فیلم نمی‌گیریم و برای مقامات قضائی نمی‌فرستیم؟

اژه‌ای:‌ دشمن به دنبال رواج بی‌عفتی و بی‌اخلاقی در جامعه است/ چرا فیلم قانون‌گریزی‌ها را برای مقامات قضایی نمی‌فرستید؟

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای طی سخنانی در آئین تکریم و معارفه رؤسای سابق و جدید دادگستری کل استان هرمزگان، اظهار کرد: هرمزگان حقیقتاً جامع مذاهبی است که دشمن از این مهربانی و وحدت و شعور و بصیرت و از این کنار هم بودن ناراحت و مضطرب است.

وی با بیان اینکه این موضوع به برکت بیداری و هوشیاری مردم و تلاش‌های نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان است، تصریح کرد: امروز دشمن بیش از گذشته از نظام جمهوری اسلامی ایران نگران است زیرا پس از چهل سال خود را ضعیف‌تر و ناتوان‌تر از گذشته و جمهوری اسلامی ایران را مصمم‌تر، پرقدرت‌تر و با صلابت تر درراه هدف می‌بیند.

معاون اول قوه قضائیه با اشاره به اینکه دشمن پس از چهل سال رویارویی به هیچ‌یک از اهداف خود نرسید درحالی‌که نظام جمهوری اسلامی ایران به بخش اعظم اهدافش در این مدت رسید، اظهار کرد: اگر ما اتکا به خداوند، وحدت، بصیرت، مشورت به خیرخواهان داشته باشیم و در این مسیر تلاش کنیم در آینده پیروز و موفق خواهیم بود.

وی ادامه داد: امروز ما مشکل و ناراحتی داریم اما دشمن مشکلاتش و ناراحتی‌اش از ما بیشتر است.

محسنی اژه‌ای با بیان اینکه در ماه‌های اخیر به‌طور مشخص برنامه‌ای با میلیون‌ها دلار برنامه‌ریزی کرده‌اند، خاطرنشان کرد: هدف از این سرمایه‌گذاری این است که آمریکا هم آن‌قدر بد نیست، قابل‌مذاکره است و با بزککردن چهره خود تنفر مردم ایران را از خود بکاهد.

وی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال آن است تا مردم را نسبت به ارزش‌های انقلابی خود دور کند، اضافه کرد: آن‌ها به دنبال آن هستند تا مردم کشورمان نسبت به ارزش‌ها و باورهای دینی‌شان اعتماد و ایمانشان بکاهد.

محسنی اژه‌ای با بیان اینکه استفاده بی‌نهایت از فضای مجازی و قبح شکنی از مهم‌ترین برنامه‌های دشمنان است، اظهار کرد: دشمن به دنبال رواج بی‌عفتی و بی‌اخلاقی در جامعه است تا پایبندی مردم را بکاهد و با آموزش مأمورین خودشان به دنبال هنجارشکنی در جامعه و کنار زدن روسری هستند تا با پخش در فضای مجازی به اهداف خود برسند.

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه در مقاطعی با کمال تأسف این موضوع در حال جا افتادن است و کسانی هم دانسته یا نادانسته با این موضوع همراهی می‌کنند، عنوان کرد: چرا از انجام امربه‌معروف و نهی از منکر می‌ترسیم، چرا از پخش این موضوع در شبکه‌های بیگانه و معاند می‌هراسیم، چرا ما از کسانی که به دنبال قانون‌گریزی و بی‌عفتی هستند، فیلم نمی‌گیریم و برای مقامات قضائی نمی‌فرستیم.

محسنی اژه‌ای ادامه داد: چرا ما منفعل شده‌ایم و اقدامی در مقابل هنجارشکنان نمی‌کنیم و در این خصوص نگرانیم.

وی با بیان اینکه کسی می‌خواهد در داخل اتوبوس، در کوچه یا خیابان امربه‌معروف و نهی از منکر کند، می‌ترسد، تصریح کرد: همه متدینین ما نمی‌توانند این هنجارشکنی را تحمل کنند و چرا نشسته‌ایم تا یک دستگاه حکومتی بیاید، برخورد کند.

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه امروز دشمن تلاش می‌کند با ایجاد فشار اقتصادی، صبر مردم را لبریز کند، ابراز کرد: امروز بر مردم فشار اقتصادی وجود دارد، همه مدیران نظام، قوه قضائیه، مقننه و مجریه باید تلاش کنیم از تمامی افکار و امکانات برای مقابله با این فشار اقتصادی استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه نباید بگذاریم مردم نسبت به نظام و مسئولانشان بی‌تفاوت شوند، اذعان کرد: وظیفه ما مدیران بسیار سخت‌تر از مردم است و باید با تلاش و مجاهدت راه‌های دور زدن نقشه‌های دشمنان را بیابیم.

محسنی اژه‌ای با اشاره به اینکه به ما اعتراض می‌کنند چرا می‌خواهید تحریم را دور بزنید، افزود: باید به این نگاه ظالمانه در دنیا تأسف خورد، اموالمان را سرقت می‌کنند و هر نوع فشاری را می‌آورند، آنگاه افرادی که تحریم را دور می‌زنند را محکوم می‌کنند.

وی با بیان اینکه به‌طور حتم تحریم را دور می‌زنیم و برای ادامه زندگی عزتمندانه خود تلاش می‌کنیم، اظهار کرد: تا زمانی که این‌چنین اقدامات ظالمانه‌ای وجود داشته باشد ما تحریم‌ها را دور خواهیم زد.

این مقام قضائی با اشاره به اینکه این حضور گسترده در مراسم امروز وظایف ما را سنگین‌تر می‌کند، اضافه کرد: به سهم خودم از آقای اکبری به‌واسطه تلاش‌هایش در هرمزگان تقدیر می‌کنم گرچه این مردم شایسته بهترین خدمت هستند و امیدوارم در استان مازندران همچون هرمزگان موفقیت‌آمیز باشد.

وی با بیان اینکه آقای صالحی مدیری خدوم، پرتلاش، صادق، آشنا کامل به دستگاه قضائی است، تصریح کرد: کار قضائی کار خطیری است و مسائل امروز سنگینی کار را دوچندان می‌کند.

محسنی اژه‌ای با اشاره به اینکه می‌گویند چرا یک فرد با کت‌وشلوار به دادگاه آمده است، عنوان کرد: کسی که با وثیقه آزاد است و از خانه به دادگاه می‌آید با لباس بر تن به دادگاه می‌آید و آن‌کس که در زندان است با لباس زندانی می‌آید.

وی با بیان اینکه امروز مسائلی که در قوه قضائیه مطرح می‌شود تنها بعد قضائی و حقوقی ندارد، ابراز کرد: در بسیاری از موارد دارای ابعاد مختلف در موضوعات مطرح‌شدن هستیم و بدون مشورت و همفکری دیگران نمی‌توان کاری را با صحت تمام به پایان برسانیم.

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه بسیاری از موارد با تدبیر و تعقل می‌توان عادلانه و محکم انجام گیرد، خاطرنشان کرد: امروز یکی از مسائل مهم کشور جنگ اقتصادی با دشمن است و همه توان دشمن برای از پای درآوردن مردم از طریق جنگ اقتصادی است.

وی با بیان اینکه دشمن فشار اقتصادی را زیاد کرده تا صبر مردم لبریز شود، اضافه کرد: مقام معظم رهبری تولید داخلی و رونق تولید کلید اساسی برای عبور از این وضعیت است.

محسنی اژه‌ای با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاق را باید جدی گرفت، اظهار کرد: یکی از مواردی که به رونق تولید ضربه می‌زند قاچاق است که نیاز دارد با همفکری و کمک تمامی مسئولین و مردم در برابر آن ایستادگی کرد.

وی با بیان اینکه فساد دیگر مانع برای رونق تولید است، ادامه داد: باید یک مبارزه مبنایی و اساسی با افراد مفسد صورت گیرد به‌خصوص اگر در دستگاه حکومتی باشد و در این زمینه نباید هیچ کوتاهی صورت گیرد.

معاون اول قوه قضائیه با تأکید بر اینکه برخوردها باید سریع، قاطع و بدون تبعیض باشد، افزود: مشکلات تولید هر استان باید با تصمیم‌گیری و مشارکت تمامی مسئولان برطرف شود.

وی با بیان اینکه اگر بخواهیم در مبارزه با فساد کارمان اثرگذار باشد باید کارمان دقیق، قاطع و دور از تبعیض باشد، ابراز کرد: تعداد گسترده‌ای کانتینر قاچاق در بندرعباس گرفته شد همان موقع اعلام کردم بگویید این کانتینرها مال کیست و چه کسی پشت پرده بوده و سرانجام حکم صادر شد اما طول کشید.

محسنی اژه‌ای با اشاره به اینکه تنها به اطلاع‌رسانی گرفتن قاچاق بسنده نکنیم بلکه باید مردم مطلع شوند که احکام صادره به کجا رسید، عنوان کرد: باید رئیس دادگستری از مجموعه قضائی خود صیانت کند؛ مگر یک قاضی چقدر توان دارد و تلاش زیادی می‌کنند و گاهی اوقات کاری می‌شود که مردم آن احساسی که باید به دستگاه قضائی داشته باشند، ندارند پس باید حواسمان جمع و صیانت مناسب صورت گیرد.

وی با بیان اینکه باید به گرفتاری‌ها و مشکلات کارکنان قضائی رسیدگی کرد، اظهار کرد: نباید بگذاریم شیاطین به دستگاه قضائی نزدیک شوند.

به گزارش ایسنا، در این مراسم از زحمات "حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری" رئیس سابق دادگستری هرمزگان و جدید استان مازندران تقدیر و "علی صالحی" به‌عنوان رئیس‌کل جدید دادگستری هرمزگان معرفی شد.

هرکس امنیت هرمزگان را مورد هدف قرار دهد به‌شدت با آن مقابله می‌کنم

علی صالحی صبح امروز در آئین آئین تکریم و معارفه رؤسای سابق و جدید دادگستری کل استان هرمزگان، افزود: خیلی خوشحالم که می‌توانم در هرمزگان سربازی برای خدمت به مردم حافظان خلیج‌فارس باشم.

وی با بیان اینکه امیدوارم در خدمت به مردم هرمزگان و اعتماد قوه قضائیه نیز سربلند بیرون بیایم، تصریح کرد: همان منویات مقام معظم رهبری در حکم انتصاب آیت‌الله رئیسی و سیاست‌های قوه قضائیه را در هرمزگان دنبال می‌کنم.

رئیس‌کل جدید دادگستری هرمزگان با اشاره به اینکه شایسته ملت ایران اسلامی، امنیت پایدار است، اظهار کرد: امنیت هرمزگان برایم در اولویت است و از هر چیزی برایم مهم‌تر است.

وی ادامه داد: اگر کسی بخواهد امنیت این قسمت از کشورمان را مورد هدف قرار دهد به‌شدت با آن مقابله می‌کنم.

صالحی با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا از اهمیت بالایی برخوردار است، خاطرنشان کرد: با همکاری دستگاه‌های ذی‌ربط با فساد مبارزه خواهیم کرد و بدون اغماض، با قاطعیت و با دقت ورود خواهیم کرد.

رئیس‌کل جدید دادگستری هرمزگان با بیان اینکه مردم چشم‌انتظار خدمت بی‌منت و تکریم ارباب‌رجوع هستند، اظهار کرد: باید درب اتاقمان به روی مردم باز شود و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه کاهش زمان دادرسی نیز باید در دستور کار قرار گیرد، عنوان کرد: با سرعت و با دقت احکام قضائی را صادر خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، "علی صالحی" متولد شهرستان باشت استان کهگیلویه و بویراحمد است که پیش‌ازاین دادستان شهرستان مسیری، رئیس دادگستری شهرستان اقلید، رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری استان فارس و دادستان شیراز را در کارنامه کاری خود داشته است.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۹۱۷۵۴۸۱۴:۰۴:۰۷ ۱۳۹۸/۳/۱
زنان و دخترانی که پوشش اسلامی را رعایت نمی‌کنند هم در حق خود جفا می‌کنند و هم درحق مردانی که به سبب بی‌مبالاتی آنها مرتکب گناه می‌شوند و هم در حق همسران و فرزندان. وقتی کسی دائم مرتکب گناه است چگونه می‌خواهد فردا فرزند پاک و جوانمرد تربیت کند؟
ناشناس۹۱۷۸۰۹۱۶:۵۷:۴۶ ۱۳۹۸/۳/۱
در کل کشورهای دنیا از جمله بسیاری از کشورهای اسلامی که حجاب اجباری نیست مردم چکار می کنند ؟؟ در ضمن اون اجبار در حجاب را از کجای قران آوردین ؟؟
ناشناس۹۱۷۹۹۷۱۹:۴۸:۴۴ ۱۳۹۸/۳/۱
بواسطه انتخابات چندین دوره ریاست جمهوری کاندیدها باعث شدن به مرور عفاف و حجاب از بین برود بدست اوردن آرا باعث از بین رفتن عفاف در جامعه شد
مصطفی۹۱۸۲۰۳۰۰:۰۸:۵۶ ۱۳۹۸/۳/۲
اونها کاری نمی کنن فساد کل جهان رو ورداشته حداقل ایران باید یه کاری بکنه.
ناشناس۹۱۷۹۲۰۱۸:۵۴:۱۴ ۱۳۹۸/۳/۱
وقتی این اقتصاد را مقامات برای مردم رقم زده اند و ازدواج بشدت کاهش و طلاق بشدت افزایش یافته این باعث فساد و فحشا شده نه حجاب ظاهری . بهترین کار این هست که مقامات کمی بجای اینکه بفکر ثروت خود باشند بفکر اقتصاد کشور و قدرت خرید مردم هم باشند
ناشناس۹۱۷۵۴۹۱۴:۰۴:۵۹ ۱۳۹۸/۳/۱
عروسم برای زایمان به زایشگاه مراجعه کرد مبلغ 12 میلیون تومان پول گرفتند. خطاب به وزیر بهداشت بنویسید با این وضع است که شاهد کاهش وحشتناک میزان ازدواج و تولد در کشور شده‌ایم.
ناشناس۹۱۷۵۵۲۱۴:۰۶:۴۵ ۱۳۹۸/۳/۱
اول از اختلاسیون و آقازاده ها و ... فیلم پخش کنید
پیمان۹۱۷۸۰۱۱۶:۴۹:۱۵ ۱۳۹۸/۳/۱
چرا باید اول از اونها پخش کنن؟ اول اون چیزی که جامعه رو نابود میکنه باید بررسی بشه که اون بی عفتی هست که از اختلاس مالی خطرناک تره.
ناشناس۹۱۷۹۹۲۱۹:۴۷:۰۴ ۱۳۹۸/۳/۱
معلومه که بارتو بستی و .....!!!!
پیمان۹۱۸۱۹۸۰۰:۰۵:۱۸ ۱۳۹۸/۳/۲
بار من همینجاست انقدر بدبخت نیستم مثل شما دنبال بستن بارم باشم. ایران کشور منه و تا آخر عمر همینجا تلاش میکنم فساد و بی حیایی تو این کشور زیاد نشه.
ناشناس۹۱۸۳۵۱۰۸:۲۸:۳۴ ۱۳۹۸/۳/۲
برخی از مسعولین بعد چهل سال با جمع کردن اموال و بردن اموال بیت المال برای برادر و نوه و داماد تازه دست و سیرتشان را رو کرده‌اند ...انسان همیشه نمی‌تواند نهاد خود و قصد و غرض پلید خود را پنهان کند
ناشناس۹۱۷۵۵۳۱۴:۰۶:۵۵ ۱۳۹۸/۳/۱
متأسفانه غرفه حجاب و عفاف در مصلی و در کنار نمایشگاه قرآن در طبقه دوم و در محیطی کوچک غیر قابل دید قرار داده‌اند ولی لوازم آرایشی و... در طبقه اول و در مقابل دید همه است!
ناشناس۹۱۷۵۵۵۱۴:۰۷:۱۶ ۱۳۹۸/۳/۱
از دستگاه قضایی درخواست می‌شود شماره‌ای برای ارسال پیام‌های مردم اعلام کند.
ناشناس۹۱۷۵۵۷۱۴:۰۸:۴۴ ۱۳۹۸/۳/۱
بالام این دشمن چه کارهایی که نمیکند!!!!
ناشناس۹۱۷۵۶۲۱۴:۱۱:۴۳ ۱۳۹۸/۳/۱
اگر جلوی کشف حجاب با قدرت گرفته نشود چند وقت دیگر شاهد تجمع انان برای ازادی سقط جنین و هم جنس بازی و ازادی صرف مشروب و قمار هستیم این را مطمین باشید بر اثر نیاز دولت ها به رای فساد اخلاقی کشور را فرا گرفته است
ناشناس۹۱۸۳۵۴۰۸:۳۰:۱۸ ۱۳۹۸/۳/۲
فعلا که فلان زاده ها ی مال مردم خور ویلا نشین همین بساط رو با پورشه و مازراتی در داخل و خارج کشور راه انداختن
ناشناس۹۱۸۳۸۶۰۹:۱۷:۴۸ ۱۳۹۸/۳/۲
اتفاقا همه این مواردی که گفتین جزو حقوق بشر ه
ناشناس۹۱۷۵۷۵۱۴:۱۸:۰۲ ۱۳۹۸/۳/۱
اجرای قانون حجاب و عفاف را از نیروی انتظامی بگیرید و بطور قانونمند و با ضوابط به سازمان بسیج بسپارید وضعیت عفاف و حجاب به لجن کشیده شده است
ناشناس۹۱۷۶۷۲۱۴:۵۹:۱۶ ۱۳۹۸/۳/۱
خدا پدر و مادر خاوری رو لعنت کنه که هرچی میکشیم زیر سر خاوری و خاوری هاست،حاج آقا...
ناشناس۹۱۷۷۳۸۱۵:۵۵:۰۹ ۱۳۹۸/۳/۱
آقای اژه ای محترم چند دادستان ، دادیار ، بازپرس امر به معروف می کنند ، اگر بی عفتی در خیابان یا روزه خوار در انظار مورد تذکر واقع شد و طرف به آمر به معروف گفت به تو چه و او گفت من دادستانم ، قاضی ام ، رئیس کلانتری ام ، پلیسم ، رئیس اداره آگاهی ام آن وقت همه به میدان می آیند ...
پیمان۹۱۷۸۶۷۱۷:۵۶:۱۲ ۱۳۹۸/۳/۱
لطفا با افرادی که فساد رو افزایش میدن و از بی حیایی باکی ندارن به شدت برخورد کنید. اینها بی حیایی رو در جامعه گسترش میده و جامعه بی حیاء هم هرکز روی آرامش و خوشبختی رو نخواهد دید. شرایط اقتصادی هم روز به روز برای همچین مردی باید بدتر و بدتر بشه.
ناشناس۹۱۸۴۶۲۱۰:۱۶:۲۳ ۱۳۹۸/۳/۲
البته بی حیاتر آنهایی هستند که با نام نوه شأن تخلف میکنند
ناشناس۹۱۷۹۱۶۱۸:۵۱:۰۴ ۱۳۹۸/۳/۱
شما مشغول اختلاساتون باشید
مصطفی۹۱۸۲۰۶۰۰:۱۱:۳۹ ۱۳۹۸/۳/۲
تا وقتی شما مشغول فسادتون هستید باید به دیگران هم حق بدید اختلاس کنن و فساد کنن.
ناشناس۹۱۷۹۵۵۱۹:۱۸:۴۲ ۱۳۹۸/۳/۱
دو قطبی کردن جامعه و قرار دادن مردم در مقابل هم دقیقا همان چیزی است که دشمن می خواهد چرا در زمین دشمن بازی می کنید به خودتان بیایید
ناشناس۹۱۸۰۰۶۱۹:۵۴:۳۶ ۱۳۹۸/۳/۱
آفرین..بهترین کامنت.
ناشناس۹۱۸۰۱۷۲۰:۰۶:۰۵ ۱۳۹۸/۳/۱
سوریه هم همینجوری شروع شد.
ناشناس۹۱۸۱۴۸۲۳:۰۳:۱۶ ۱۳۹۸/۳/۱
دشمن ما همین جاست..‌
پیمان۹۱۸۱۶۸۲۳:۳۲:۵۱ ۱۳۹۸/۳/۱
نمیشه که یه عده جامعه رو به فساد بکشن ما این وسط له بشیم دیگه جرات نکنیم ازدواج کنیم و بچه دار بشیم تو این جامعه فاسد.
ناشناس۹۱۸۴۶۳۱۰:۱۷:۱۵ ۱۳۹۸/۳/۲
پس وایستید ته قابلمه را هم امثال حسین فریدون ها ببرند
ناشناس۹۱۸۰۲۰۲۰:۱۶:۵۱ ۱۳۹۸/۳/۱
اقا اژه اي يه بار ديگه صوت بلبلي ميزني برامون اينو بلبل ميزني خيلي دلنوازه
omid۹۱۸۰۴۱۲۰:۵۸:۳۲ ۱۳۹۸/۳/۱
آدرس بدین فیلم و عکس بفرستیم ولی قول رسیدگی میدین؟
ناشناس۹۱۸۰۷۸۲۱:۴۴:۴۷ ۱۳۹۸/۳/۱
معلومه خیلی شکمت سیره
مصطفی۹۱۸۱۹۹۰۰:۰۶:۰۳ ۱۳۹۸/۳/۲
اقدام بسیار بی نظیری و زیرکانه ای هست. لطفا آدرس سامانه ای چیزی بدید ما افراد هنجار شکن رو معرفی کنیم.
ناشناس۹۱۸۲۲۴۰۰:۳۰:۱۱ ۱۳۹۸/۳/۲
اقای اژه ای عزیز فیلم قانون گریزی را در خودرو سازی ببین. در تعرفه واردات دولت بر خودرو های خارجی ببین. در وامهای کلان بانک ها ببین......

پربحث‌های دیروز

 1. آقای مطهری، «دست الهی مجلس را تعطیل کرد»؟!

 2. چرا مردم بايد قرباني منافع فعالان ارز شوند؟! 

 3. نامه وزیر بهداشت به روحانی و اعتراض به دستورالعمل بازگشایی مشاغل

 4. نامه ۱۹۱ منتخب مجلس یازدهم به رهبر انقلاب با موضوع تحقق شعار سال

 5. ویروس کرونا با جهان چه خواهد کرد؟

 6. کاهش قیمت جهانی مواد غذایی رکورد زد

 7. نامه ۵۰ اقتصاددان به روحانی برای مدیریت تبعات اقتصادی کرونا

 8. آمادگی بانک مرکزی برای اجرای گسترده عملیات بازار باز

 9. احساس شرمندگی نوبخت به خاطر عدم تعیین دستمزد کارگران

 10. روز شنبه در چین عزای عمومی اعلام شد

 11. فرمانده ستاد مقابله با کلانشهر تهران: مردم باید همچنان در خانه بمانند

 12. مراسم روز طبیعت روی پشت بام در تبریز

 13. خانه‌نشینیِ خیابانی

 14. توضیح سازمان ثبت احوال در مورد دسترسی غیرمجاز به اطلاعات ایرانیان

 15. موفقیت اولیه واکسنی که کرونا را یک سال خنثی می‌کند

 16. وزارت علوم تکلیف دانشگاه‌ها را روشن کرد

 17. نگاه مادی به جان انسان

 18. او هرگز نمی‌میرد

 19. عجله برای شروع فعالیت جمعی تلفات انسانی دارد

 20. نوبخت: افزایش حقوق کارگران خارج از اختیار من است

 21. سیاه‌نمایی کرونایی علیه چین برای تبرئه آمریکا

 22. آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کشورهای جهان/ ۱۵ فروردین

 23. ستاری: در ایران سه گروه مستقل برای تولید واکسن کرونا کار می‌کنند

 24. چین ذخایر استراتژیک خود را با نفت ارزان پر می‌کند

 25. جزئیات دستورالعمل اختصاص کارت اعتباری ۱ و ۲ میلیون تومانی به اقشار آسیب‌پذیر

پربحث‌های هفته

 1. آقای رئیس‌جمهور، اندکی سنجیده تر!..

 2. «پایتخت ۶» و شوخی‌های مبتذل با ارزش‌های اساسی جامعه

 3. آقای مطهری، «دست الهی مجلس را تعطیل کرد»؟!

 4. کرونا اثبات کرد خدا فقط "رخنه پوش" نیست

 5. نمایندگان خواستار همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران کارگران شدند

 6. خوش بود گر محک کرونا آید به میان سلبریتی ها

 7. چرا مردم بايد قرباني منافع فعالان ارز شوند؟! 

 8. خیر‌خواهان خوب _ خیر‌خواهان بد/چه کسی دچار سندرم توهم توطئه است؟

 9. سی ان ان: ترامپِ دروغ گو و مسئولیت ناپذیر، حریف کرونا نمی شود

 10. اژدهای رسانه‌ها و پادشاه فیلترشکن‌ها: کرونا ! ...

 11. پشت پرده مخالفت برخی مسئولین وزارت بهداشت با توزیع داروی موثر در درمان کرونا

 12. طلاب ایرانی، پرستار سالمندان آمریکایی و اروپایی

 13. کرونا و برخوردهای جناحی

 14. گرامیداشت روز جمهوری اسلامی، آن هم وسط بحران کرونا !؟

 15. بی‌هراس از کرونا در جستجوی زندگی در سطل‌های زباله

 16. وزیر بهداشت: روزهای آینده وضعیت مقابله ایران با کرونا در جهان متحول می‌شود

 17. کرونا و اشک کباب! ...

 18. نامه وزیر بهداشت به روحانی و اعتراض به دستورالعمل بازگشایی مشاغل

 19. تکذیب ساخت داروی کرونا/ تحقیق روی درمان کرونا با «سلول بنیادی»

 20. روحانی مدعی طب اسلامی بازداشت شد + عکس

 21. عادت‌هایی که نباید از نقی، ارسطو و بهتاش یاد بگیریم

 22. نامه ۱۹۱ منتخب مجلس یازدهم به رهبر انقلاب با موضوع تحقق شعار سال

 23. وزیر بهداشت: به نقطه روشنی از کنترل بیماری‌های ویروسی رسیده‌ایم/ دستاوردی جدید به‌زودی ایران را در رتبه نخست دنیا قرار می‌دهد

 24. طبخ و توزیع غذای متبرک رضوی برای بیماران کرونایی

 25. تهران را در برابر کرونا بی دفاع نکنیم!...

پربحث‌های هفته

 1. آقای رئیس‌جمهور، اندکی سنجیده تر!..

 2. آقای مطهری، «دست الهی مجلس را تعطیل کرد»؟!

 3. نمایندگان خواستار همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران کارگران شدند

 4. خیر‌خواهان خوب _ خیر‌خواهان بد/چه کسی دچار سندرم توهم توطئه است؟

 5. اژدهای رسانه‌ها و پادشاه فیلترشکن‌ها: کرونا ! ...

 6. پشت پرده مخالفت برخی مسئولین وزارت بهداشت با توزیع داروی موثر در درمان کرونا

 7. کرونا و برخوردهای جناحی

 8. گرامیداشت روز جمهوری اسلامی، آن هم وسط بحران کرونا !؟

 9. کرونا و اشک کباب! ...

 10. نامه وزیر بهداشت به روحانی و اعتراض به دستورالعمل بازگشایی مشاغل

 11. ماجرای شبیه‌سازی پاندمی بیماری شبه کرونا در سال ۲۰۱۹ میلادی چه بود؟

 12. روحانی: کرونا در همه استان‌ها سیر نزولی پیدا کرده است/ قرنطینه چینی در ایران قابل اجرا نبود

 13. سپاه پاسداران: کوچکترین خطای دشمن آخرین خطای آنان خواهد بود

 14. تست کرونای علی لاریجانی رئیس مجلس مثبت شد

 15. تعطیلی مجلس و بدعت‌هایی اجتناب پذیر  

 16. روایت کریمی قدوسی از اهداف پزشکان بدون مرز در ایران

 17. "اینک شما ملت شجاع، پاسداران جمهوری اسلامی هستید..."

 18. روحانی: ورودی بیمارستان‌ها کمتر شده است/ محدودیت‌ها تا ۲۰ فروردین ادامه دارد

 19. موسوی: آقای روحانی! پیگیری منافع مردم و مصالح کشور، جنگ سیاسی نیست

 20. قالیباف: تلاش کنیم کارگران و کارمندان در مشاغل خود حفظ شوند

 21. روحانی: طرح فاصله گذاری اجتماعی به فاصله‌گذاری هوشمند تبدیل می‌شود/ هر تصمیمی که در دولت گرفته می‌شود مبتنی بر مطالعات دقیق علمی است

 22. حوزه های نیازمند به منابع مالی خارجی کدامند؟

 23. رحمانی فضلی: تا کشف دارو باید فاصله‌گذاری اجتماعی و فیزیکی ادامه یابد

 24. امضای ۱۰۷ نماینده در نامه به رئیس جمهور جهت همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران کارگران

 25. سرلشکر باقری: آمریکایی‌ها نظرسویی به ایران داشته باشند، با شدیدترین عکس‌العمل‌ مواجه می‌شوند

آخرین عناوین