روحانی: قدم اول تخلیه آب از شهرها است/تشکر از ارتش، سپاه و وزیر کشور

گروه سیاسی الف،   3980106052 ۲۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۴ تکراری یا غیرقابل انتشار
روحانی: قدم اول تخلیه آب از شهرها است/تشکر از ارتش، سپاه و وزیر کشور

رئیس جمهور گفت: من از ارتش و سپاه می خواهم که برای تخلیه و کار مهندسی که هردو توانمندی بسیار خوبی دارند اقدام کنند و بقیه دستگاه‌ها هم باید در این زمینه امکانات خود را بیاورند و سریعتر آب ازشهرها تخلیه شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران کشور که با حضور دستگاه‌های مختلف برگزاری شد تصریح کرد: کار بزرگی در استان گلستان با توجه به سیل انجام شده است، این که یک شهر به یک معنا به زیر آب برود و یا بخش‌هایی از آن را آب بگیرد کار بسیار سخت و سنگینی بوده است.

وی در این باره تصریح کرد: این که مردم همت بلندی دارند و همیشه داشتند و الان هم آقای جهانگیری از این مردم پرهمت این منطقه تجلیل می‌کند که علی‌رغم همه مشکلات، با روحیه و تلاش دسته‌جمعی برای نجات شهرشان تلاش می کنند بسیار ارزشمند است. اینجا مسئولین هستند من از ارتش و سپاه می خواهم که برای تخلیه و کار مهندسی که هردو توانمندی بسیار خوبی دارند اقدام کنند و بقیه دستگاه‌ها هم باید در این زمینه امکانات خود را بیاورند و سریعتر آب ازشهرها تخلیه شود.

روحانی با تاکید بر اینکه قدم اول تخلیه آب از شهرها است، بیان داشت:  از آقای رحمانی فضلی وزیر کشور تشکر می‌کنم که در این چند روز در استان گلستان ماندند و کارها را به صورت مستمر دنبال می‌کند. با اینکه می‌دانستم استان های دیگر هم مشکل دارد و ایشان باید به آنها هم رسیدگی کند تاکید کردم که وی در استان گلستان بخاطر شرایط ویژه‌ای که دارد بماند.

رئیس جمهور با تشکر از  پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر خاطر نشان کرد: از سپاه و ارتش هم تشکر می‌کنم و ان‌شالله تلاش‌شان مضاعف شود برای اینکه مردم با خیال راحت بتوانند به خانه های خود برگردند و خانه های خود را ترمیم و تعمیرکنند.

روحانی خاطر نشان کرد: همه باید در زمینه مسئله جان مردم تلاش کنند یک بخش نیروهای امدادی تلاش کنند یک بخشی نیروهای درمانی تلاش کنند. مسئله جان مردم باید اهمیت اول باشد.

رئیس جمهور اضافه کرد: مسئله دوم که باز برای ما مهم است مسئله سدها است .پایداری و حفاظت سدها به عنوان یک اصل بسیار مهم برای ما است چون اگر آنجا مسئله‌ای پیش بیاید دیگر نمی‌شود جبران شود و من در مجموع با اقداماتی که وزارت نیرو به طور منظم انجام می‌دهد و با پایش انجام شده امیدوارم هیچگونه مشکلی در سدها نداشته باشیم؛ البته باید به طور منظم پیگیری شود و رهاسازی از ذخیره سازی آب انجام شود.

روحانی با اشاره به تمرکز مدیریت در بحران بیان داشت: مسئله تمرکز مدیریت بسیار مهم است یعنی ستاد بحران، تمرکز این مدیریت را بر عهده دارد و همه باید با هماهنگی ستاد کار کنند. نکته ای که امیر صالحی گفتند که بعضی از موارد ناهماهنگ کار می‌شود می‌تواند خطرناک باشد و هم می تواند مشکل جدید ایجاد کند. راه حل اصلی این است که ما رودخانه های اصلی که آب را در شمال به دریا منتقل می‌کنند بتوانیم تحرکش را بیشتر کنیم.

وی تاکید کرد: البته که مشکلات اساسی دارد که بعدها باید وزارت نیرو دنبال کند و قوه قضاییه باید یاری کنند این معضلی که سال‌هاست بعضی از متخلفین در رودخانه ها و حاشیه رودخانه ها، ساختمان و  هتل درست کردند و مشکلات ایجاد کرده‌اند.

روحانی در مورد آب و برق و جاده‌های روستاها گفت: هم وزیر راه و ما آقای اسلامی و هم وزیر نیرو آقای اردکانیان باید همه تلاش خود را بر عهده بگیرند تا قطعی آب برق و جاده به حداقل ممکن برسد و با همه توانی که وجود دارد باید این کار انجام بگیرد.

وی بیان داشت: من فکر می‌کنم از امروز به بعد در هر استانی یک کار گروه کوچکی با محوریت وزارت نیرو تشکیل  شود تا بداند کدام بارندگی به سیلاب منتهی می‌شود مثل شیراز که اگر یک همچین کارگروهی فعال بود همان لحظه ای که این باران شدید می آمد شاید می‌توانست پیش‌بینی کند که این باران منتهی به سیلابی در کنار دروازه قرآن می‌شود و می توانست مردم را تخلیه کند این کار برای کشورمان ضروری است.

رئیس جمهور تاکید کرد: من در اینجا دو نکته می خواهم عرض کنم اولا مردم عزیز ما توجه داشته باشند که همه نیروها اعم از دولتی و نیروهای مسلح از ابتدای امر پای کار بودند. واقعا شبانه‌روز تلاش می کردند و ما ساعت ۱۱ تماس می‌گرفتیم سر کار بودند دیرتر تماس می‌گرفتیم یا زودتر تماس می‌گرفتیم یا نیمه شب تماس می‌گرفتیم سر کار بودند این واقعا ارزشمند است یک عده نیایند در فضای مجازی کاری انجام دهند که اتهام و سخن ناروا و مایوس کردن مردم است.

وی در این باره اظهار داشت: خود مردم بسیار پرتلاش بودند در همه جا آنها خط مقدم بودند مردم تلاش و کوشش کردند کار مردم بسیار ارزشمند است و این به معنای وطن دوستی ایمان و برادری مردم است و باید از همه تشکر و سپاسگزاری کنیم.

روحانی بیان داشت: نکته بعد اینکه خسارات مادی ان‌شاءالله به حول و قوه الهی جبران خواهد شد این خسارت ممکن است در بخش کشاورزی خیلی باشد و در بخش های زیربنایی زیاد باشد. وزیر صنعت به من می‌گفت که جاهای که داربست قالی داشت این همه آب گرفته وقتی داربست قالی را آب می گیرد دیگر نمی‌شود آن دار قالی را استفاده کرد. وزیر مربوطه گفت ۱۰هزار دار قالی خسارت دیده است.

وی ادامه داد:  ان‌شاءالله به حول و قوه الهی با هر تلاشی باشد ما این خسارت را جبران می‌کنیم در بخش مسکن، بنیاد مسکن وارد می شود و همیشه در این کارها خوب عمل کرده و در یک زمان کوتاه توانست این کارها را انجام دهد. ما فردا در زمینه خسارت و نحوه تامین آنها در دولت بحث می کنیم

روحانی گفت: مردم ما ضمن اینکه هوشیاری خود را باید در این ایام حفظ کنند و برای حفظ خود و خانواده شان تلاش کنند در عین حال مطمئن باشند همه مقامات دولتی  و نیروهای مسلح و امدادی پای کار هستند و مردم هم تا به امروز با روحیه و توان کافی تلاش کردند به تلاش خود ادامه دهند. امیدواریم این حوادث روی قضاوت سال ۹۸ ما تاثیر نگذارد و امیدواریم سال خوبی داشته باشیم خداوند باران رحمت را نازل کرده و ان شاء الله تا پایان سال پر برکت خواهد بود.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۸۳۳۴۸۳۱۴:۰۳:۵۴ ۱۳۹۸/۱/۶
خدا قوت به ریئس جمهور محترم و مسولین دولتی و همچنین ارتش و سپاه
ناشناس۸۳۳۵۸۸۱۵:۵۱:۰۵ ۱۳۹۸/۱/۶
به شرط اینکه تا کارتون از پل گذشت نگی سپاه فلان کرد بهمان کرد
ناشناس۸۳۳۶۱۱۱۶:۰۳:۲۹ ۱۳۹۸/۱/۶
خدا قوت به رئیس جمهور؟!! بابت چی؟!! زحمات نیروهای مسلح هیچ ربطی به آقای روحانی ندارد. وقتی ارتش وسپاه در منطق سیل زده مشغول تلاش بودند، آقای رئیس جمهور در قشم مشغول گذراندن تعطیلات ..بود.
مدرس دانشگاه۸۳۳۴۹۷۱۴:۱۲:۳۴ ۱۳۹۸/۱/۶
قدمهای اول زمانی که در قشم قایق سواری میکردی برداشته شد واقعا به تو هم میگویند رییس جمهور؟
ناشناس۸۳۴۱۰۱۱۰:۵۳:۱۸ ۱۳۹۸/۱/۷
قدم دوم تسریع محاکمه متهمان ویژه شامل حسین فریدون و مهدی جهانگیری و قدم سوم جایگزینی مدیران رانتی جناحی فامیلی با افراد دارای دانش و صلاحیت برگزیده شده نه انتصابی از طریق آزمون سراسری برای احراز سمت های مدیریتی نظیر بسیاری کشورها
ناشناس۸۳۳۵۰۶۱۴:۱۷:۲۹ ۱۳۹۸/۱/۶
چیزی نگی بهتره
ناشناس۸۳۳۵۲۴۱۴:۳۴:۳۱ ۱۳۹۸/۱/۶
دولت در بحران سیل کاملا نشان داد روحیه و مدیریت مقابله با بحران را ندارد و مثلا بعد از ۲۴ ساعت تازه به پیامی اکتفا میکند،واقعا اینکاره نیستید دوستان نه خودتون رو اذیت کنید نه مردم رو به فلاکت برسونید،شما تو این سن سال دیگه انگیزه مدیریت بحران رو ندارید و واقعا نیاز به تعطیلات و استراحت دارید،دولت عزیز مودبانه کار را به کاردان بسپار البته منظورم امثال دولت احمدی نژاد نیست .
ناشناس۸۳۴۰۹۶۱۰:۵۰:۴۱ ۱۳۹۸/۱/۷
فقط انگیزه نیست فقدان دانش مدیریت بحران هم هست ...اگر نه برای زلزله محتمل تهران چه کرده‌اید بجز شو های مدارس و بچه ها برن زیر میز..با آن فاجعه عظیم انسانی چه خواهید کرد و برنامه تانگو چیست
ناشناس۸۳۴۱۷۸۱۲:۲۸:۰۷ ۱۳۹۸/۱/۷
اکشن پلان شما برای زلزله تهران چیست
ناشناس۸۳۳۵۲۹۱۴:۴۵:۰۵ ۱۳۹۸/۱/۶
قدم اول استعفا بود که سالها ازش گذشته خوش باش!!
ناشناس۸۳۳۵۹۹۱۵:۵۵:۰۵ ۱۳۹۸/۱/۶
خسته نباشید! واقعا چع تدابیری بعد از شش روز
ناشناس۸۳۳۶۱۳۱۶:۰۴:۵۸ ۱۳۹۸/۱/۶
روحانی فقط حرف میزنه
ناشناس۸۳۳۶۲۴۱۶:۱۲:۳۷ ۱۳۹۸/۱/۶
بعضی ها یه جوری از مدیریت بحران توسط روحانی آنهم از جزیره قشم انتقاد می کنن که انگار یه سیاره دور افتاد با فاصله هزاران سال نوری از زمینه والا بلله قشم هم گوشه ای از خاک همین کشوره کشور رو هم که کلا سیل برده !
علی 671۸۳۳۶۶۱۱۶:۳۱:۰۶ ۱۳۹۸/۱/۶
بهتر است هر چه سریعتر استیفا داده و ملت را از وجودتان آسوده کنید ارتش مسئله سیلاب را حل خواهد کرد .شما بروید .
ناشناس۸۳۳۶۹۶۱۷:۱۴:۲۲ ۱۳۹۸/۱/۶
آیا روش برخورد آقای رئیس جمهور روحانی با حادثه سیل در نقاط مختلف کشور مورد تائید شما هست یا نه ؟ آیا انتظار اینکه ایشان سفر نوروزیشان را به جزیره قشم زودتر خاتمه میدادند زیاده خواهی بود ؟ آیا حضور ایشان در روزهای اولیه در پایتخت ( نه در مناطق حادثه دیده ) ضروری نبود ؟ و آیا ملت ایران حق داشتن مسئولینی که در روزهای سخت گوشه ای از زندگیشان را وقف امور مملکت و ملت بکنند را ندارند .
ناشناس۸۳۳۷۳۵۱۸:۱۱:۵۳ ۱۳۹۸/۱/۶
واقعا که خیلی بده آدم از نام ویاد وحرفهای رئیس جمهورش زده بشه و ازشنیدن حرفهایش دلگیر...این یعنی حرفهاش از ته دل نیست....سپاه میشه تفنگ وقدرت وثروت.بله آقای روحانی خداراشاکریم که روز معادی هست که ... علی برکت الله
ناشناس۸۳۳۷۷۳۱۹:۱۷:۰۶ ۱۳۹۸/۱/۶
اسلاحتلب های بی مصرف چرا پیداشون نیست؟
ناشناس۸۳۳۸۱۱۲۰:۲۱:۱۶ ۱۳۹۸/۱/۶
علی برکت الله.هوای قشم را آرزومه
ناشناس۸۳۳۹۹۶۰۸:۴۴:۴۹ ۱۳۹۸/۱/۷
احسن به رییس جمهور محترم که با یک کامنت مشکل سیل زدگی شهر ها را حل کرد. اصلا به ذهن من نرسید که اول باید آب هارو تخلیه کرد؟؟؟؟ کاش ایشان این کامنت را چند روز قبل ابلاغ میکرد. خدا خیر بده به رییس جمهور محترم که در مقاطع حساس بداد ملت میرسد؟؟؟؟؟؟؟
علی 671۸۳۴۰۸۶۱۰:۳۱:۴۴ ۱۳۹۸/۱/۷
رئیس جمهور به این روشنفکری در دنیا بی نظیره باید طلاش گرفت که شرط اول کار را ایشان متوجه شده و بعد از یک هفته به ذهن مردم نیامده .آفرین بابا تو دیگه کی که با این کلام که باید اول آب تخلیه شود تمام مسائل و دلنگرونی ها حل شد .
ناشناس۸۳۴۲۵۳۱۳:۳۹:۵۶ ۱۳۹۸/۱/۷
آقا شما هم کوچک نمایی نکنید بالاخره نظر دادند دیگه
ناشناس۸۳۴۲۸۰۱۳:۵۵:۵۳ ۱۳۹۸/۱/۷
اگر یکبار دیگر قیمت دلار را دویاسه برابر کنید پول کافی جهت خسارت مناطق سیل زده را جمع آوری میکنید.ما مردم هم خودمان را تطبیق میدهیم .هیچ نگران نباشید.

پربحث‌های امروز

 1. باستی هیلز و سودای زراندوزی قارون‌ها در کشور

 2. ارزهای دیجیتال فرصت طلایی برای اقتصاد ایران و دورزدن تحریم‌ها

 3. نقوی‌حسینی: کریمی قدوسی تابعیت ایرانی دارد اما ایرانی‌الاصل نیست

 4. سفر عادل عبدالمهدی به تهران، یک تیر و چند نشان

 5. منابع مطلع: احتمال قتل آمانو توسط اسرائیل قوی‌تر شد

 6. هشدار وزارت خزانه‌داری آمریکا به ارائه‌دهندگان خدمات به شرکت‌های هواپیمایی ایران

 7. هشدار ایران به برزیل درباره جلوگیری از سوخت‌گیری کشتی‌های ایرانی

 8. واکنش ذوالنوری به دوتابعیتی بودن روحانی

 9. زنی که سیاست ترامپ علیه ایران را هدایت می‌کند  

 10. دستگیری سه مجرم فراری  

 11. کریمی‌قدوسی: حتی یک‌بار هم یک افغانستانی به خانه من رفت و آمد نداشته است

 12. آیت‌الله خاتمی؛ خطیب این هفته نماز جمعه تهران

 13. نتانیاهو: اگر ما نبودیم خاورمیانه فروپاشیده بود!

 14. واکنش آیت‌الله جنتی به توقیف نفتکش انگلیسی توسط سپاه

 15. ابتکار «دو تابعیتی» بودنش را تکذیب کرد

 16. حکم قصاص ۲ زن در ارومیه اجرا شد

 17. سیلاب جان ۲ نفر در سیستان و بلوچستان را گرفت

 18. انگلیسی‌ها برای رفع توقیف نفتکش متخلف خود واسطه فرستادند

 19. دانلود سریال ریکاوری با تمامی کیفیت ها/ قسمت دوم ریکاوری منتشر شد

 20. استقبال باشگاه آوس پرتغال به مهرداد محمدی  

 21. کارگاه‌های آموزشی دیجیتال مارکتینگ یکتانت، بخش جذاب نمایشگاه الکامپ ۹۸

 22. تکرار پیشنهاد عجیب امانی: به‌جای وضو گرفتن آب دریاچه ارومیه را پر کنید

 23. وزیر ورزش عراق امروز وارد تهران می‌شود

 24. جشنواره مجسمه‌های زنده  

 25. عمران خان: از خدا بابت روی کار آمدن ترامپ سپاسگزارم!

پربحث‌های دیروز

 1. آیا ما ایرانی‌ها نژادپرستیم؟

 2. جهانگیری: بابت فشارهای اقتصادی چندسال اخیر شرمنده مردم هستیم

 3. رئیس پلیس دبی: چرا ترامپ که در برابر عرب‌ها شیر بود، حالا در برابر ایران خرگوش است؟

 4. مزدک به سلامت  

 5. اسناد جدیدی از تخلفات دانشگاهی حسین فریدون به دست آمده است

 6. عراقچی حامل پیشنهاد جدید روحانی به مکرون است

 7. واکنش رئیس دفتر رهبری به باستی‌هیلز/ بازگشت بخت‌آزمایی به تلویزیون/ شرمندگی جهانگیری دردی از مردم دوا نمی‌کند

 8. سرانجام نجفی در صورت غیر عمدی بودن قتل چه خواهد شد؟

 9. لحظه شهادت «داریوش رضایی‌نژاد» چگونه گذشت  

 10. کریمی‌قدوسی: لیست دوتابیعتی‌ها را به رسانه‌ها می‌دهم/ من نگفتم که روحانی دوتابعیتی است

 11. نامه نمایندگان مجلس به روحانی: رئیس بنیاد شهید را برکنار کنید

 12. ادعای واهی دوم آمریکا درباره سرنگونی پهپاد ایران!

 13. به دنبال سرنخ‌هایی از مزدک میرزایی

 14. پاسخ‌های رئیس اتحادیه مشاوران املاک‌ به مخاطبان الف: قیمت مسکن کاهش و سامانه کد رهگیری اجرایی می‌شود

 15. بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس شد

 16. اظهارات جنجالی کریمی‌قدوسی درباره لیست محرمانه دوتابعیتی‌ها  

 17. آیا مزدک میرزایی بخشی از آرشیو صداوسیما را هم با خود برده است؟

 18. درخواست نمایندگان سه استان شمالی از روحانی برای ممنوعیت واردات برنج

 19. آزمون سراسری ۹۹ را بدون اعمال تأثیر قطعی معدل برگزار کنید

 20. حکم قاتلان شیرمحمدعلی صادر شد

 21. برادر میترا استاد: تصمیم نهایی با من است/ برای رضایت صحبت شده ولی موافقت نکرده‌ایم

 22. سرمقاله گاردین درباره بحران نفتکش‌ها: توقیف کشتی ایرانی کبریت‌زدن به بنزین بود

 23. ترامپ: پلیس تنگه هرمز برای حفاظت از کشتی‌های سعودی و چینی نخواهیم بود

 24. توکلی: روحانی برخی از اعضای کابینه را تغییر دهد/ اشتباهاتی که دولت در داخل مرتکب می‌شود وضع را خراب می‌کند

 25. بازیگران قدرتمند دلالی بازار مسکن چه کسانی هستند!

پربحث‌های هفته

 1. روحانی بودجه صداوسیما را قطع کرد

 2. تحريم صداوسيما به دليل گاندو؛ دولت كوتاه آمد يا تغيير تاكتيك داد؟

 3. آیا ما ایرانی‌ها نژادپرستیم؟

 4. واکنش احتمالی انگلیس به توقیف نفتکش: مصادره دارایی‌ها و تحریم ایران

 5. تكمله اي بر حرف و حديث هاي گاندو/ لطفا حكم كلي صادر نکنید!

 6. ضرب شستی به گستاخی‌های تاریخی انگلیس

 7. پرسش‌های خود را از رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور با «الف» در میان بگذارید

 8. واکنش کاربران فضای مجازی به توقیف نفتکش انگلیسی: هنوز مانده تا با هم بی حساب شویم!  

 9. ادعای ترامپ درباره رویارویی کشتی آمریکایی و پهپاد ایرانی

 10. حمایت احمدی‌نژاد از مذاکره با ترامپ!/ واکنش ابطحی به توقیف نفتکش انگلیسی/ چرا نمایندگان اصلاح‌طلب به دهقان رای دادند؟

 11. اولین تصاویر از جاسوسان بازداشت‌شده "سیا" در ایران  

 12. جهانگیری: بابت فشارهای اقتصادی چندسال اخیر شرمنده مردم هستیم

 13. تصاویر دیده نشده از داخل ناو یو اس اس باکسر آمریکا  

 14. رئیس پلیس دبی: چرا ترامپ که در برابر عرب‌ها شیر بود، حالا در برابر ایران خرگوش است؟

 15. نامه دولت برای تحریم مالی صداوسیما در شورای نظارت بررسی می‌شود

 16. روحانی: میزان اجاره‌بها در تهران به طور متوسط ۳۰ درصد افزایش یافته/ این رقم امیدوارکننده است

 17. توقیف یک فروند نفتکش انگلیسی در تنگه هرمز توسط نیروی دریایی سپاه

 18. ورود برق آسا تکاوران سپاه به نفتکش انگلیسی  

 19. فرمانده نیروی انتظامی: خودرو حریم خصوصی نیست و کشف حجاب در آن جرم است

 20. توانا بود هرکه با ما بود!

 21. دستور رئیس جمهور برای بودجه صداوسیما غیر قانونی است

 22. غلامی: قطع بودجه صداوسیما به خاطر یک سریال رفتاری قجری است

 23. مزدک به سلامت  

 24. بودجه صدا و سیما قطع شد/ حمایت سعید جلیلی از وزیر دولت/ عباس عبدی: چرا خبر خودکشی نجفی منتشر نشد؟

 25. خط و نشان پلیس برای سلبریتی‌های بد حجاب در فضای مجازی

پربحث‌های امروز

 1. باستی هیلز و سودای زراندوزی قارون‌ها در کشور

 2. نقوی‌حسینی: کریمی قدوسی تابعیت ایرانی دارد اما ایرانی‌الاصل نیست

 3. سفر عادل عبدالمهدی به تهران، یک تیر و چند نشان

 4. هشدار وزارت خزانه‌داری آمریکا به ارائه‌دهندگان خدمات به شرکت‌های هواپیمایی ایران

 5. هشدار ایران به برزیل درباره جلوگیری از سوخت‌گیری کشتی‌های ایرانی

 6. عربستان بار دیگر خواستار گفتگو با ایران شد

 7. واکنش ذوالنوری به دوتابعیتی بودن روحانی

 8. زنی که سیاست ترامپ علیه ایران را هدایت می‌کند  

 9. آل‌حبیب: معامله قرن محکوم به شکست است

 10. کریمی‌قدوسی: حتی یک‌بار هم یک افغانستانی به خانه من رفت و آمد نداشته است

 11. آیت‌الله خاتمی؛ خطیب این هفته نماز جمعه تهران

 12. واکنش آیت‌الله جنتی به توقیف نفتکش انگلیسی توسط سپاه

 13. ابتکار «دو تابعیتی» بودنش را تکذیب کرد

 14. انگلیسی‌ها برای رفع توقیف نفتکش متخلف خود واسطه فرستادند

 15. واکنش مجدد ریاض به توقیف نفتکش انگلیس توسط ایران

 16. زن و مردی که شبانه ۷۰۰ خودرو ثبت نام کردند!

 17. حسینیان: رهبر انقلاب با استعفای دولت موافقت نمی‌کنند

 18. لاوروف: ایران باید بخشی از راه حل مشکل منطقه باشد

 19. ورود سازمان بازرسی به ساخت‌وسازهای غیرقانونی در «باستی‌هیلز»

 20. بازدید سرلشکر سلامی از مناطق سیل‌زده  

 21. ادعای دوتابعیتی بودن وزیر بهداشت تکذیب شد

 22. رئیس "پدیده" به حبس ابد محکوم شد

 23. طلایی: استراتژی عارف برای جداکردن معتدلین شکست خواهد خورد

 24. توصیه "فتاح" به رئیس جدید کمیته امداد

 25. آخرین عناوین روزنامه‌های سیاسی

پربحث‌های دیروز

 1. آیا ما ایرانی‌ها نژادپرستیم؟

 2. اسناد جدیدی از تخلفات دانشگاهی حسین فریدون به دست آمده است

 3. عراقچی حامل پیشنهاد جدید روحانی به مکرون است

 4. واکنش رئیس دفتر رهبری به باستی‌هیلز/ بازگشت بخت‌آزمایی به تلویزیون/ شرمندگی جهانگیری دردی از مردم دوا نمی‌کند

 5. لحظه شهادت «داریوش رضایی‌نژاد» چگونه گذشت  

 6. کریمی‌قدوسی: لیست دوتابیعتی‌ها را به رسانه‌ها می‌دهم/ من نگفتم که روحانی دوتابعیتی است

 7. نامه نمایندگان مجلس به روحانی: رئیس بنیاد شهید را برکنار کنید

 8. درخواست نمایندگان سه استان شمالی از روحانی برای ممنوعیت واردات برنج

 9. حکم قاتلان شیرمحمدعلی صادر شد

 10. توکلی: روحانی برخی از اعضای کابینه را تغییر دهد/ اشتباهاتی که دولت در داخل مرتکب می‌شود وضع را خراب می‌کند

 11. افشای دریافت حقوق نجومی توسط ۴۰۰ نفر از مدیران دستگاه‌های مختلف

 12. علی لاریجانی: آمریکایی‌ها به دنبال قطع صادرات نفت ایران و ایجاد تنش در کشور بودند اما در هیچ یک موفق نشدند

 13. دولت ، همراه با آمریکا صداوسیما را تحریم نکند/تخصیص ندادن اعتبار صداوسیما خلاف قانون است

 14. مطهری: تحریم انتخاباتی اصلاح‌طلبان روش درستی نیست

 15. روحانی: قیمت گوشت هنوز متعادل نیست

 16. اقلیتی قارون صفت با ماشین‌های میلیاردی در خیابان‌‌ها رژه می‌روند

 17. درخواست ۲۹ نماینده برای سلب عضویت «علیرضا رحیمی» از هیات رئیسه مجلس

 18. عباسی: دولت‌مردی که تبعیض قائل می‌شود تیشه به ریشه می‌زند

 19. چرا حقوق‌ها در سامانه حقوق و مزایا در دسترس نیست؟

 20. آیت الله رئیسی: نقش معاونت حقوقی ریاست جمهوری در قانونمداری بسیار زیاد است

 21. رئیس اسبق سازمان غذا و دارو؛ تابعیت دو گانه من و خانواده ام کذب است

 22. کوبیدن بر طبل ترامپیسم چرا؟

 23. تقدیر حجت الاسلام طائب از ضربه وزارت اطلاعات به CIA

 24. تاجرنیا: شورای سیاست‌گذاری دکّان برخی اصلاح‌طلبان شده است

 25. ظریف به جانسون تبریک گفت  

پربحث‌های هفته

 1. تحريم صداوسيما به دليل گاندو؛ دولت كوتاه آمد يا تغيير تاكتيك داد؟

 2. آیا ما ایرانی‌ها نژادپرستیم؟

 3. ضرب شستی به گستاخی‌های تاریخی انگلیس

 4. واکنش کاربران فضای مجازی به توقیف نفتکش انگلیسی: هنوز مانده تا با هم بی حساب شویم!  

 5. حمایت احمدی‌نژاد از مذاکره با ترامپ!/ واکنش ابطحی به توقیف نفتکش انگلیسی/ چرا نمایندگان اصلاح‌طلب به دهقان رای دادند؟

 6. نامه دولت برای تحریم مالی صداوسیما در شورای نظارت بررسی می‌شود

 7. روحانی: میزان اجاره‌بها در تهران به طور متوسط ۳۰ درصد افزایش یافته/ این رقم امیدوارکننده است

 8. توانا بود هرکه با ما بود!

 9. دستور رئیس جمهور برای بودجه صداوسیما غیر قانونی است

 10. بودجه صدا و سیما قطع شد/ حمایت سعید جلیلی از وزیر دولت/ عباس عبدی: چرا خبر خودکشی نجفی منتشر نشد؟

 11. اسناد جدیدی از تخلفات دانشگاهی حسین فریدون به دست آمده است

 12. باستی هیلز و سودای زراندوزی قارون‌ها در کشور

 13. آقای رییس جمهور؛ اعداد همه واقعیت‌ها را نمی‌گویند

 14. عراقچی حامل پیشنهاد جدید روحانی به مکرون است

 15. چرا محافظان ظریف همراه او به نیویورک نرفتند؟

 16. دستور عجیب رئیس جمهور به نوبخت/ تخصیص بودجه صدا و سیما در صورت صلاحدید نمایندگان دولت

 17. آقای ترامپ نتوانستید بزنید

 18. واکنش رئیس دفتر رهبری به باستی‌هیلز/ بازگشت بخت‌آزمایی به تلویزیون/ شرمندگی جهانگیری دردی از مردم دوا نمی‌کند

 19. ظریف: ایران آماده مقابله با ترامپ طی شش سال آینده است

 20. تلافی‌که تعارف ندارد!

 21. لحظه شهادت «داریوش رضایی‌نژاد» چگونه گذشت  

 22. کدخدایی: شورای نگهبان مصلحت سنجی ندارد/ برابری دیه زن و مرد ایراد شرعی دارد

 23. کریمی‌قدوسی: لیست دوتابیعتی‌ها را به رسانه‌ها می‌دهم/ من نگفتم که روحانی دوتابعیتی است

 24. کنایه‌ دوباره حسام‌الدین آشنا به سریال سازی جاسوسی

 25. روایت آیت‌الله مصباح از دو قطبی شدن جامعه/ بررسی مجدد پرونده حسین فریدون/ باهنر: خاتمی از سران فتنه نیست

آخرین عناوین