دادستان تهران: عفاف و حجاب سیاست رسمی کشور است/ لزوم توقیف خودروی رانندگان مست

گروه اجتماعی الف،   3971015166 ۱۴ نظر، ۱۱ در صف انتشار و ۳ تکراری یا غیرقابل انتشار
دادستان تهران: عفاف و حجاب سیاست رسمی کشور است/ لزوم توقیف خودروی رانندگان مست

دادستان تهران با اشاره به اینکه اتحادیه‌ها در رابطه با عرضه مشروبات الکلی در اماکن عمومی ورود جدی داشته باشند گفت: از پلیس و اتحادیه‌ها خواست از این کار جلوگیری شود.

به گزارش فارس، چهارمین نشست بررسی وضعیت آسیب‌های اجتماعی با موضوع جرایم مرتبط با مشروبات الکلی روز چهارشنبه 12 دی ماه با حضور تعدادی از معاونان دادستان، دادستان‌های برخی از شهرستان‌های تابعه، رییس پلیس امنیت اخلاقی ناجا و نمایندگان دستگاه‌های متولی به ریاست جعفری دولت‌آبادی برگزار شد.

دادستان تهران ضمن تبریک سال جدید میلادی‌ به هموطنان مسیحی،‌ اهمیت آسیب‌های اجتماعی در کشورمان را در چند بخش مورد توجه قرار داد و گفت: این که قانونگذار در قانون برنامه ششم توسعه موادی از این قانون را به موضوع آسیب‌های اجتماعی اختصاص داده، موید توجه قانونگذار به این مساله به عنوان یک امر مهم و کلان است.

وی توجه مقام معظم رهبری به مساله آسیب‌های اجتماعی و برگزاری چندین جلسه با مدیریت معظم‌له ظرف دو سال گذشته در این زمینه را موید توجه مسوولان عالی کشور به مقوله آسیب‌های اجتماعی دانست.

جعفری دولت‌آبادی شکل‌گیری ساختار جدیدی برای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی با تشکیل سازمان اجتماعی در وزارت کشور،‌ اختصاص بودجه جداگانه،‌ بازسازی سازمان اجتماعی،‌ برنامه‌ریزی برای دستگاه‌ها و برگزاری جلسات منظم و مستمر را بیانگر اهمیت مساله آسیب‌ها در کشور دانست.

دادستان تهران با اشاره به این که آسیب‌ها بستر و زمینه‌ساز دیگر جرایم و مشکلات اجتماعی است، ‌یادآور شد: تا زمانی که آسیب‌هایی مانند بیکاری،‌ طلاق، اعتیاد، حاشیه‌نشینی وجود داشته باشد، این امر در پیشرفت، آبادانی و رفاه کشور تاثیر منفی بر جای خواهد گذاشت.

وی تمرکز دشمن بر حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی فرهنگی را مورد توجه قرار داد و افزود: دشمنان راه‌های سیاسی و نظامی را در سال‌های گذشته آزموده‌اند و چهل سال برای تغییر و براندازی نظام شیوه‌هایی مانند ایجاد ناامنی، استفاده از گروهک‌ها، معاندین، تخریب وجهه ایران در عرصه بین‌المللی و ده‌ها توطئه دیگر را در حوزه سیاسی و مقابله به کار گرفته‌اند که همگی با شکست مواجه شده است، لذا امروز دو سیاست مهم جنگ اقتصادی و تشدید فشارهای مالی و تمرکز بر حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

جعفری دولت‌آبادی با روشنگری نسبت به برنامه‌های دشمنان، افزود: آن‌ها معتقدند مبارزه در حوزه نظامی و سیاسی کاملا به بن‌بست رسیده و لذا در تلاش هستند تا فشارهای مالی را تشدید کرده و حوزه‌های فرهنگی اجتماعی را دستخوش تغییرات کنند تا به ادعای آن‌ها استحاله رخ دهد، در سبک زندگی مردم تغییر ایجاد شود و به تبع آن رفتار نظام سیاسی نیز تغییر کند.

وی راه‌اندازی صدها شبکه تلویزیونی فارسی‌زبان، سایت و نشریات در ورای مرزها علیه جمهوری اسلامی ایران را نشان‌دهنده تلاش دشمن برای تغییر در سبک زندگی و ذائقه مردم عنوان کرد و اظهار داشت: تمام این اقدامات بیانگر طراحی برای تغییر و بر هم زدن اوضاع اجتماعی - فرهنگی کشور است.

دادستان تهران در بیان نکته دیگر افزود: زمانی که جامعه درگیر آسیب‌های اجتماعی می‌شود، از پیشرفت، عدالت و رفاه باز می‌ماند؛ هرگاه آمار بیکاری،‌ تجرد جوانان، طلاق و حاشیه‌نشینی افزایش یابد، برنامه‌ریزی نیز دشوار می‌شود، هم‌چنان که با افزایش تعداد معتادان متجاهر برنامه‌ریزی شهری نیز با مشکل جدی مواجه خواهد شد؛ به همین سبب و رفع آسیب‌های اجتماعی نیازمند برنامه ریزی جدی است.

جعفری دولت‌آبادی سه راهکار عمده در حوزه مقابله با آسیب‌های اجتماعی را مورد تاکید قرار داد و با تقسیم‌بندی آن به اقدامات پیشگیرانه،‌ توانمندسازی و حمایتی و مقابله‌ای تصریح کرد: در رابطه با اقدامات پیشگیرانه قانون‌گذار در قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی توجه زیادی را به این موضوع نشان داده است. هم‌چنین دستگاه‌هایی چون سازمان بهزیستی و وزارت،‌ تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به امر توانمندسازی و دیگر اقدامات حمایتی مسوولیت بیشتری بر عهده دارند.

دادستان تهران با تاکید به این که اقدامات مقابله‌ای باید به عنوان آخرین راهکار مورد توجه قرار گیرد،‌ افزود: در آخرین مرحله باید پلیس و دستگاه قضایی ایفای نقش کنند و باید استفاده از روش‌های پیشگیرانه، توانمندسازی و مقابله‌ای به خوبی تبیین شود.

دادستان تهران جرایم مرتبط با مشروبات الکلی را زیرمجموعه مفاسد اجتماعی و اخلاقی دانست و اظهار داشت: تمرکز بر پنج آسیب مورد توجه در جلسات آسیب‌های اجتماعی و سازمان اجتماعی کشور به معنی غفلت از دیگر آسیب‌های اجتماعی نیست.

جعفری دولت‌آبادی در مورد مفاسد اخلاقی به چند نکته پرداخت و در تبیین آن اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران با وجود دموکراسی، جمهوریت و اتکا به رای مردم به نحو واقعی،‌ دارای نظام دینی است و توجه ارزش‌های دینی از اصول و شاخص‌های مهم در جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود.

دادستان تهران ادعای برخی مبنی بر این که حجاب اجباری نیست را بی‌مبنا خواند و افزود: اساسا جمهوری اسلامی نمی‌تواند نسبت به موضوع حجاب بی‌اهمیت و بی‌توجه باشد؛ چرا که مفاسد اخلاقی اجتماعی، ارزش‌های دینی را نقض می‌کند.

وی خطاب به کسانی که با سیاست‌های حجاب و عفاف در کشور مخالفت می‌کنند، اظهار داشت: مشی عفاف در قرآن مجید نیز مورد توجه قرار گرفته است؛ علاوه بر این عفاف و حجاب سیاست رسمی کشور است و ارتکاب جرایم مرتبط با مفاسد اخلاقی ناقض این سیاست است.

جعفری دولت‌آبادی با اشاره به سرمایه‌گذاری دشمن در بحث مبارزه با عفاف و حجاب، افزود: دشمن تلاش می‌کند تا عفاف و حجاب به امری اختیاری تبدیل شود؛ به همین دلیل با تحریک عده‌ای برای برداشتن روسری‌ها،  سعی کردند نقشه خود را عملیاتی کنند، اما با برخورد قاطع دستگاه قضایی و پلیس مواجه شدند.

وی گزارش‌های واصله مبنی بر رانندگی در حین مستی را مورد اشاره قرار داد و با هشدار به کسانی که دست به چنین اقدامی می‌زنند، خاطرنشان کرد: در تمام دنیا رانندگی حین مستی جرم است و این که عده‌ای  با رانندگی در حالت مستی برای دیگران خطر ایجاد نمایند، قابل اغماض نیست.

جعفری دولت‌آبادی با یادآوری فروش مشروبات الکلی تقلبی در برخی استان‌ها  و فوت عده‌ای بر اثر آن فوت و با انتقاد از دلسوزی برخی برای آنان، اظهار داشت: امروز برخی تجارت مشروب تقلبی می‌کنند و جان دیگران را با خطر مواجه می‌کنند؛ عده‌ای نیز در اتوبان‌ها و خیابان‌ها در حالت مستی، مبادرت به رانندگی می‌کنند توقع دارند با آن‌ها برخورد قانونی صورت نگیرد.

دادستان تهران به پلیس دستور داد که نسبت به توقیف خودروی رانندگان مست اقدام کند و تاکید نمود: در این زمینه دستور کتبی صادر شده و تا پایان زمان مقرر نباید این گونه خودروها رفع توقیف شود.

وی با گلایه از اقدام پلیس مبنی بر رفع توقیف برخی خودروها پیش از مهلت موضوع دستورالعمل دادستانی، افزود: دستور دادستان در این رابطه لازم‌الاجرا است و جز دادستان، معاون وی و یا دادگاه، پلیس نمی‌تواند آن را لغو کند.

جعفری دولت‌آبادی با تبیین رویه قضایی در برخورد با مصرف مشروبات الکلی و طرح گلایه پلیس در این زمینه که موید اختلاف‌نظر دادسراها و محاکم در تشخیص ارتکاب جرم است، ابراز امیدواری کرد که این موضوع با پیگیری رییس کل محاکم تهران برطرف گردد. وی خاطرنشان کرد: راننده مست باید بداند که این اقدام مجازت سنگینی به دنبال دارد و علاوه بر مجازات حدی، مجازات تکمیلی مانند محرومیت از رانندگی و ابطال گواهینامه نیز را به همراه خواهد داشت.

دادستان تهران با تاکید بر این که عرضه مشروبات الکلی، در اماکن عمومی از جمله هتل‌ها و رستوران‌ها جرم است، از پلیس و اتحادیه‌ها خواست از این کار جلوگیری شود.

وی با بیان این که در مبارزه با قاچاق و عرضه مشروبات الکلی، اقدامات پلیس و دستگاه قضایی به تنهایی کفایت نمی‌کند، نقش دستگاه‌‌های فرهنگی و آموزشی را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید این موضوع در آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها و دیگر حوزه‌های فرهنگی برای جوانان تبیین شود.

جعفری دولت‌آبادی لزوم اطلاع‌رسانی در مورد حرمت شرب خمر و جرم بودن مصرف و عرضه مشروبات الکلی را مورد تاکید قرار داد و گفت: متهمان بازداشتی‌ نسبت به حرمت یا جرم بودن مشروب‌خواری ابراز بی‌اطلاعی می‌کنند؛ لذا وظیفه دستگاه‌های آموزشی و فرهنگی است که با اقدامات پیشگیرانه و آموزشی اطلاع‌رسانی لازم را در این خصوص صورت دهند.

دادستان تهران هم‌چنین خواستار ورود دیگر سایر دستگاه‌های مرتبط در جرایم راجع به مشروبات الکلی شد و افزود: هرچند گزارش‌هایی مبنی بر مصرف مشروبات الکلی به دادستانی ارسال می‌شود، اما این به این معنا نیست که جامعه ما از مسیر عفاف و دین‌ورزی خارج شده است‌؛ هم‌چنان که مردم در مراسم دینی و مذهبی نشان داده‌اند که به مذهب و شعایر دینی توجه کامل دارند.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۷۰۹۳۴۱۱۷:۳۷:۵۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
هنجارشکنی ، حمایت سیاسی دارد برای پر کردن سبد رای کاندیدای مورد نظر..
ناشناس۷۰۹۳۴۳۱۷:۳۹:۲۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
عفاف هیچ ارتباطی به حجاب نداره در قران هم هیچ اثری از حجاب اجباری نیست
رضامیرزایی۷۰۹۳۴۸۱۷:۴۴:۱۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
مجازات بهترین تبیین است جاهایی که حجاب وعفاف هم ندارند راننده مست را روانه زندان می کنند؟استدلال عقلی دارد.
ناشناس۷۰۹۳۷۱۱۸:۰۰:۴۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
پس چرا نیروی انتظامی با نقض کنندگان برخورد نمی کند و روز بروز جامعه دارد به سوی بد حجابی پیش می رود اخر این چه تعاملی است که باعث میشود حرمت ها در جامعه دریده شود
ناشناس۷۰۹۳۸۱۱۸:۰۶:۲۰ ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
تو مترو که برخی خانم ها روسریشون افتاده. فروشنده های مرد هم که راحت برای خودشون میان حتی اگه شلوغ باشه.
ناشناس۷۰۹۳۸۷۱۸:۰۸:۰۰ ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
اینهمه محدودیت و ممنوعیت فقط به لجبازی بیشتر منجر شده و خواهد شد
ناشناس۷۰۹۳۹۰۱۸:۰۸:۳۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
حجاب اجباری هم مانند بی حجابی اجباری محکوم به شکست است
ناشناس۷۰۹۴۳۸۱۸:۵۶:۵۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
مبارزه با اختلاس و دروغگویی چی؟ چرا آنها جز سیاست رسمی نیستند؟
زارع۷۰۹۴۹۸۲۰:۰۸:۰۶ ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
کاش جلوی تولید مشروب تقلبی رو بگیرن که ضربه به سلامت افراد میزنه پ تلف میشه سرمایه های انسانی و در مرحله بعد جرم رانندگی با شرایط مستی رو ، بقیه موارد رو میشه حل و فصل کرد
ناشناس۷۰۹۵۵۰۲۱:۱۸:۰۴ ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
کسی نمی تواند جلوی خوردن مشروب در کشور بگیرد این وظیفه دولت هاست که از شهروندانشون مواظبت کنن که بخاطر یه موضوع ساده جونشون رو از دس ندن.
ناشناس۷۰۹۷۲۱۰۳:۲۰:۴۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
دزدی و اختلاس و فقر و فلاکت مردم چی
پیمان۷۰۹۷۴۸۰۶:۵۷:۲۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
کار از حرف گذشته لطفا هرکی فساد میکنه رو اعدام کنید که فساد به طرز تنفر انگیزی زیاد شده.
ناشناس۷۰۹۷۵۱۰۷:۰۷:۳۳ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
شما یعنی به همه موارد قرآنی پایبند هستید؟؟؟آیا در قرآن حجاب اجبار تعریف شده؟؟؟ پس چرا در پاسخ های بین المللی میگید حجاب اختیار زنان هست؟؟؟؟؟؟
ناشناس۷۰۹۸۲۹۰۸:۲۶:۵۷ ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
لعنت خدا بر هرچه آدم بی حجاب و بی بندو باره که جامعه را به نابودی می کشانند

پربحث‌های اخیر

 1. ویدئو/ آقای مترجم کار دست کی‌روش و خیابانی داد  

 2. امام جمعه اسالم؛ تلگرام را رفع فیلتر کنید

 3. پیروانی خطاب به کی‌روش: وقتی اسم ملت ایران را می آوری حواست را جمع کن

 4. کور هستید؛ برجام را هنوز اجرا می‌کنیم؛ دم از مذاکره می‌زنید/ نه سانتریفوژ می‌چرخد و نه چرخ زندگی مردم/ خودروی که تماما در ایران تولیدمی‌شود، نیازی به ارز ندارد!/معنی موفقیت را نفهمیدیم

 5. برجام سه ساله شد/ خروج آمریکا از توافق و تعلل بی پایان اروپایی‌ها/ احتمال ارائه یک پیشنهاد ضعیف به ایران وجود دارد

 6. دونالد ترامپ و حنایی که دیگر رنگی ندارد/ آیا سال ۲۰۱۸ نقطه اوج سقوط آمریکا بود؟

 7. ترامپ: کاری که با ایران کردم، معجزه‌آسا بود

 8. شرکت تولیدکننده "اسنک پف کرده حیوانی" را معرفی کنید

 9. طارمی: کاری برای تیم ملی نمی‌کنیم اما انتظار قهرمانی داریم

 10. مهم‌ترین مصوبه مالیاتی کمیسیون تلفیق با لابی پزشکان حذف می‌شود؟

 11. نوبخت: در حوزه صادرات نفتی مشکل داریم

 12. بررسی موضوع حمله دو سگ به دختر ۱۰ ساله از زبان یک حقوقدان

 13. موگرینی در نشست ضد ایرانی لهستان شرکت نمی‌کند

 14. سایه‌روشن‌های افزایش ۳۰ تا ۱۴۵ درصدی قیمت خودرو

 15. طعنه فردوسی‌پور به ده‌نمکی

 16. واکنش عادل فردوسی پور به مصاحبه اخیر کارلوس کی‌روش  

 17. افزایش نشاط سربازان در دستور کار نیروهای مسلح

 18. تاج جواب کی‌روش را داد

 19. پیامدهای نبود «کیف پول الکترونیکی» در ایران

 20. نفت سنگین ایران ۸ دلار ارزان شد

 21. دعوای مازندرانی‌ها بر سر منطقه آزاد

 22. امسال تهران فقط 17 روز هوای پاک داشته

 23. مار سرخ در کجا لانه کرده است؟ + تصاویر

 24. افزایش نشاط سربازان در دستور کار نیروهای مسلح

 25. صالحی‌امیری: ادبیات کی‌روش نوعی باج خواهی است

پربحث‌های دیروز

 1. ویدئو/ آقای مترجم کار دست کی‌روش و خیابانی داد  

 2. امام جمعه اسالم؛ تلگرام را رفع فیلتر کنید

 3. پیروانی خطاب به کی‌روش: وقتی اسم ملت ایران را می آوری حواست را جمع کن

 4. کور هستید؛ برجام را هنوز اجرا می‌کنیم؛ دم از مذاکره می‌زنید/ نه سانتریفوژ می‌چرخد و نه چرخ زندگی مردم/ خودروی که تماما در ایران تولیدمی‌شود، نیازی به ارز ندارد!/معنی موفقیت را نفهمیدیم

 5. برجام سه ساله شد/ خروج آمریکا از توافق و تعلل بی پایان اروپایی‌ها/ احتمال ارائه یک پیشنهاد ضعیف به ایران وجود دارد

 6. واکنش تند جواد خیابانی به صحبت‌های کی‌روش   

 7. دونالد ترامپ و حنایی که دیگر رنگی ندارد/ آیا سال ۲۰۱۸ نقطه اوج سقوط آمریکا بود؟

 8. ترامپ: کاری که با ایران کردم، معجزه‌آسا بود

 9. شرکت تولیدکننده "اسنک پف کرده حیوانی" را معرفی کنید

 10. طارمی: کاری برای تیم ملی نمی‌کنیم اما انتظار قهرمانی داریم

 11. مهم‌ترین مصوبه مالیاتی کمیسیون تلفیق با لابی پزشکان حذف می‌شود؟

 12. آیت‌الله منتظری: من هم یکی از مریدان آقای خامنه‌ای هستم

 13. نوبخت: در حوزه صادرات نفتی مشکل داریم

 14. واکنش نظام پزشکی به ۲ مصوبه مالیاتی پزشکان

 15. بررسی موضوع حمله دو سگ به دختر ۱۰ ساله از زبان یک حقوقدان

 16. موگرینی در نشست ضد ایرانی لهستان شرکت نمی‌کند

 17. سایه‌روشن‌های افزایش ۳۰ تا ۱۴۵ درصدی قیمت خودرو

 18. طعنه فردوسی‌پور به ده‌نمکی

 19. واکنش عادل فردوسی پور به مصاحبه اخیر کارلوس کی‌روش  

 20. افزایش نشاط سربازان در دستور کار نیروهای مسلح

 21. تاج جواب کی‌روش را داد

 22. پیامدهای نبود «کیف پول الکترونیکی» در ایران

 23. نفت سنگین ایران ۸ دلار ارزان شد

 24. دعوای مازندرانی‌ها بر سر منطقه آزاد

 25. امسال تهران فقط 17 روز هوای پاک داشته

پربحث‌های هفته

 1. همسر شهید حججی ازدواج کرد؟

 2. درباره زائری‌ها و آقامیری‌ها

 3. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 4. موشک ماهواره‌بر حامل «پیام» نشد!

 5. سقوط هواپیما حوالی صفادشت تهران/بوئینگ ۷۰۷ باری ارتش در فرودگاه فتح دچار سانحه شد/هواپیما 16 سرنشین داشت/15 کشته و یک مصدوم تا این لحظه/ اسامی کامل جانباختگان+تصاویر  

 6. تاج و داورزنی کنارخواننده معروف لس آنجلسی   

 7. بی حجابی اجباری!

 8. قبول کنیم خودروساز کامل نشدیم؛ مونتاژکار خوبی هستیم/ کمک ۱۵ هزار میلیارد تومانی دولت به خودروسازان/ آغز فروش فوری و نقدی سایپا از امروز

 9. مدیرعامل ایران خودرو: اگر قیمت خودرو زودتر گران می‎شد، به تعهدات عمل می‎کردیم

 10. آیا ایراد از مسلمانی ما است؟

 11. پولی شدن تونلها / طرحی که شهردار تهران از آن بی‌خبر است !

 12. با این شرایط، عقل نمی گوید: ازدواج کن

 13. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 14. توکلی: سه قوه با تبانی برخورد با حقوق‌های نجومی را بر زمین گذاشتند

 15. فرشته نجات تنها سرنشین زنده مانده حادثه بوئینگ ۷۰۷

 16. اصلاح‌طلبان برای انتخابات ۹۸ چه خواهند کرد؟/ روحانی و بهره‌برداری سیاسی از هاشمی/ CFT به مجمع می‌رود

 17. عسگراولادی: بعد از ۶۴سال، دو ماه است صادراتم را متوقف کردم

 18. واکنش پزشکیان به حاشیه‌های پیش آمده برای یکی از نمایندگان مجلس/ اتهام نماینده ملکان آشکار شود، غیرقابل گذشت است

 19. رییس کل بانک مرکزی: مردم هشیار باشند/ آغاز دور جدیدی از جنگ روانی آمریکا علیه ایران/ تامین ارز از طریق هند، کره جنوبی و چین شتاب گرفته است

 20. آن‌گاه که مرگ فرا رسد...  

 21. قیمت جدید انواع محصولات سایپا اعلام شد/ پراید ۳۰ میلیون تومان

 22. پاسخ وزیر ارتباطات به زیباکلام

 23. سروش: سهم سایپا از فروش هر پراید ۲۰۰۰ دلار است/ پراید تولیدی امروز با پراید قبلی متفاوت است

 24. پیام‌ برگزاری نشست ضدایرانی در لهستان

 25. نامه مهم تیم توسعه دهنده ماهواره پیام امیرکبیر به رییس جمهور

پربحث‌های اخیر

 1. بررسی موضوع حمله دو سگ به دختر ۱۰ ساله از زبان یک حقوقدان

 2. افزایش نشاط سربازان در دستور کار نیروهای مسلح

 3. امسال تهران فقط 17 روز هوای پاک داشته

 4. افزایش نشاط سربازان در دستور کار نیروهای مسلح

 5. ناجا: خبری درباره مرگ خاوری نداریم

 6. حناچی: حال شهر خوب نیست

 7. احتمال اجرای جریمه ریالی سربازی در سال آینده

 8. بازگشت پارکبان‌ها، از شایعه تا واقعیت

 9. حق مسکن کارگران چقدر می‌شود؟

 10. وضعیت معلولان در سال ۹۸ بهتر می‌شود

 11. شناسایی املاک و خودروهای سازمانی دراختیار مدیران سابق شهرداری

 12. ذخیره آب تهرانی ها چقدر است؟

 13. از قرنطینه‌سازی پایان‌نامه‌ها تا خطر بی‌اعتبار شدن مدارک دانشگاهی

 14. برخورد خودروی کترینگ با بال هواپیما در فرودگاه مهرآباد

 15. ایران تنها کاشف کلان مواد مخدر در جهان

 16. آلودگی هوای زاهدان به 14 برابر حد مجاز رسید

 17. اعلام نرخ قبر در بهشت زهرا

 18. زمان نام‌نویسی سفر عراق برای اسفند و نوروز اعلام شد

 19. مدارس مناطق کوهستانی مازندران شنبه تعطیل است

 20. میزان گرد و غبار در آبادان به 20 برابر حد مجاز رسید

 21. آغاز ثبت‌نام ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی

 22. پست اینستاگرامی سردار سلیمانی در وصف شهید قاسم میرحسینی  

 23. راهکارهای جدید وزارت کشور برای معاینه فنی تاکسی‌های اینترنتی

 24. سهم تهرانی‌ها امسال از «هوای پاک» چند روز بوده؟

پربحث‌های دیروز

 1. واکنش نظام پزشکی به ۲ مصوبه مالیاتی پزشکان

 2. بررسی موضوع حمله دو سگ به دختر ۱۰ ساله از زبان یک حقوقدان

 3. افزایش نشاط سربازان در دستور کار نیروهای مسلح

 4. امسال تهران فقط 17 روز هوای پاک داشته

 5. افزایش نشاط سربازان در دستور کار نیروهای مسلح

 6. ناجا: خبری درباره مرگ خاوری نداریم

 7. حناچی: حال شهر خوب نیست

 8. احتمال اجرای جریمه ریالی سربازی در سال آینده

 9. بازگشت پارکبان‌ها، از شایعه تا واقعیت

 10. حق مسکن کارگران چقدر می‌شود؟

 11. وضعیت معلولان در سال ۹۸ بهتر می‌شود

 12. شناسایی املاک و خودروهای سازمانی دراختیار مدیران سابق شهرداری

 13. ذخیره آب تهرانی ها چقدر است؟

 14. از قرنطینه‌سازی پایان‌نامه‌ها تا خطر بی‌اعتبار شدن مدارک دانشگاهی

 15. ایران تنها کاشف کلان مواد مخدر در جهان

 16. آلودگی هوای زاهدان به 14 برابر حد مجاز رسید

 17. اعلام نرخ قبر در بهشت زهرا

 18. زمان نام‌نویسی سفر عراق برای اسفند و نوروز اعلام شد

 19. مدارس مناطق کوهستانی مازندران شنبه تعطیل است

 20. میزان گرد و غبار در آبادان به 20 برابر حد مجاز رسید

 21. آغاز ثبت‌نام ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی

 22. پست اینستاگرامی سردار سلیمانی در وصف شهید قاسم میرحسینی  

 23. راهکارهای جدید وزارت کشور برای معاینه فنی تاکسی‌های اینترنتی

 24. سهم تهرانی‌ها امسال از «هوای پاک» چند روز بوده؟

 25. دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه «سلامت و بهداشت»

پربحث‌های هفته

 1. همسر شهید حججی ازدواج کرد؟

 2. بی حجابی اجباری!

 3. پولی شدن تونلها / طرحی که شهردار تهران از آن بی‌خبر است !

 4. جزئیات حادثه حمله دو سگ به دختر ۱۰ ساله در لواسان + عکس

 5. تعیین ظرفیت برای آزمون وکالت، مانع اشتغال جوانان تحصیلکرده شده است

 6. وام های غیرقانونی بانک سرمایه به حسین هدایتی، مدلل، هادی رضوی، گروه جهانبانی و ...

 7. دادستان کل: ادعای اسماعیل بخشی درباره شکنجه دروغ بوده است

 8. دادستان تهران: ۳ متهم گرانی کاغذ از کشور فرار کردند

 9. سرنوشت محموله گوشت هواپیمای سانحه دیده

 10. مقصر آقای پول است!

 11. کشورهایی که معابر و تونل‌های خود را پولی کردند

 12. واکنش نظام پزشکی به ۲ مصوبه مالیاتی پزشکان

 13. جدیدترین ترفند در سرقت خودرو را بدانید+ عکس

 14. چرا ازدواج کودکان در برخی مناطق ایران مرسوم است؟

 15. بررسی موضوع حمله دو سگ به دختر ۱۰ ساله از زبان یک حقوقدان

 16. چرا برخی جوانان به کلی قید ازدواج را می‌زنند؟

 17. محسن هاشمی: شهرداری موظف به اخذ عوارض تردد خودروها در تونل‌های شهری است

 18. آخرین وضعیت کنکور در گفتگوی الف با دبیر کارگروه آموزش دیده‌بان شفافیت و عدالت

 19. افزایش نشاط سربازان در دستور کار نیروهای مسلح

 20. وزیر دولت احمدی‌نژاد و رئیس سابق هیات مدیره بانک سرمایه سه‌شنبه محاکمه می‌شوند

 21. چه حکمی در انتظار پسر ۱۳ ساله متهم به قتل است؟

 22. توضیحات پورسیدآقایی درباره پولی شدن استفاده از تونل‌های تهران

 23. واکنش سردار کمالی به یک کلیپ شاد

 24. امسال تهران فقط 17 روز هوای پاک داشته

 25. افزایش نشاط سربازان در دستور کار نیروهای مسلح

آخرین عناوین