پرستار خانگی قربانی توطئه مرد شیطان صفت

گروه حوادث الف،   3970621046 ۲۰ نظر، ۰ در صف انتشار و ۷ تکراری یا غیرقابل انتشار
پرستار خانگی قربانی توطئه مرد شیطان صفت

مرد هوسران وقتی فهمید پرستار خانگی مادر پیرش حاضر نیست به رابطه با او تن دهد، نقشه بی‌آبرویی او را به اجرا گذاشت.

ایران نوشت: «نازنین» تازه 35 سالش شده بود اما سختی‌های روزگار او را پیرتر نشان می‌داد. آنقدر گریه کرده بود که چشمان پف کرده‌اش باز نمی‌شد. می‌گفت دلش برای دخترهایش تنگ شده اما هم آنها و هم شوهرش حاضر نیستند او را ببینند. می‌گفت تنها گناهش این بوده که تسلیم خواسته‌های مرد هوسران نشده است اما حالا باید تاوانش را با بی‌آبرو شدنش پس بدهد.

«شوهرم کاظم کارگر روزمزد بود و هزینه روزانه زندگی‌مان هم به سختی تامین می‌شد. چند نفر از دوستانش به تهران رفته بودند و اوضاع مالی‌شان بهتر شده بود. به همین دلیل پس از تولد دخترم، با اصرار او راهی پایتخت شدیم و کاظم در یک قنادی کار پیدا کرد. اما باز هم حقوقش کفاف زندگی‌مان را نمی‌داد. به اصرار او در یک موسسه خدماتی کار پیدا کردم و به‌صورت پاره وقت برای نگهداری از کودکان و سالمندان به خانه‌های مردم می‌رفتم. درهمین سال‌ها بود که دختر دومم هم به دنیا آمد. هر چه بچه‌ها بزرگتر می‌شدند تامین هزینه هایشان سخت‌تر می‌شد به همین دلیل تصمیم گرفتیم به شهر خودمان برگردیم. مدیر موسسه‌ای که در تهران نزدش کار می‌کردم مرا به دوستش معرفی کرد و به این ترتیب در زادگاهم، پرستار یک پیرزن ثروتمند شدم. او زن مهربانی بود و چون از وضعیت کار همسرم خبر داشت، حواسش به من و بچه هایم بود و گاهی برای آنها هدیه می‌گرفت. همه چیز خوب بود تا اینکه پس از مدتی سر و کله «ناصر» پسر بزرگ پیرزن پیدا شد. مردی 60 ساله و متاهل که خیلی مهربان بود. او وقتی از وضعیت زندگیم باخبر شد خیلی هوایم را داشت. من او را جای پدرم می‌دانستم و دوستش داشتم. رفت و آمدهای «ناصر» به خانه مادرش هر روز بیشتر می‌شد. وقتی مادرش می‌خوابید و من سرم خلوت می‌شد مرا صدا می‌کرد و ساعت‌ها درددل می‌کرد و می‌گفت حرف زدن با من آرامش می‌کند. گاهی وقتی به خانه می‌رفتم هم تماس می‌گرفت و تلفنی حرف می‌زد. تکرار این اتفاق اعتراض‌های همسر و دخترانم را در پی داشت. تا حدی که شوهرم به تلفن‌های هر شب این مرد حساس شد و گفت دیگر لازم نیست در آنجا کار کنی. اما نمی‌توانستم براحتی از خیر حقوق و مزایای این کار بگذرم. اما سعی کردم کمی از او فاصله بگیرم. کم کم حرف‌های ناصر از درددل به‌جملات عاشقانه رسید و سرانجام از من خواستگاری کرد.

نه جرات داشتم موضوع را به مادرش بگویم و نه به همسرم. تنها کاری که کردم این بود که هر وقت او می‌آمد به بهانه‌ای از خانه بیرون می‌رفتم و سعی می‌کردم کمتر جلوی چشمش باشم اما نمی‌دانستم این رفتارم باعث می‌شود او از من کینه به دل بگیرد و نقشه انتقام از مرا اجرا کند.

آن روز شوم را فراموش نمی‌کنم. از بد روزگار دخترهایم را نیز به خانه پیرزن برده بودم، سرگرم کار بودم که ناگهان همسر «ناصر» آشفته و عصبی به آنجا آمد. با دیدن من به سمتم خیز برداشت و شروع به فحاشی کرد. داد می‌زد و می‌گفت: «با شوهر من چکار داری؟ تو باید به فکر شوهر دادن دخترهایت باشی؟ نکند به ثروت شوهرم چشم داری؟»دخترهایم و پیرزن از شنیدن این حرف‌ها شوکه شده بودند و خیره مرا نگاه می‌کردند. زبان در دهانم یخ زده بود و فقط اشک می‌ریختم. او پیش از اینکه از خانه بیرون برود رو به من کرد و گفت: «اگر پایت را از زندگی شوهرم بیرون نکشی، مطمئن باش اتفاق بدی برایت می‌افتد.» بعد هم به مادرشوهرش گفت: «تا وقتی این زن در خانه ات باشد اجازه نمی‌دهم نوه هایت هم به دیدنت بیایند...»وقتی او رفت همه سکوت کرده بودند. دخترهایم وسایل شان را جمع کردند و از خانه پیرزن رفتند. صاحبکارم هم فقط گفت: «دیگر اینجا نمان. زنگ می‌زنم پرستار دیگری برایم بفرستند.» و عصا زنان به اتاق خوابش رفت.
 هیچ کس مهلت دفاع به من نداد. در دادگاهی محاکمه شدم که متهمش من نبودم اما براحتی محکومم کردند. از آن روز به بعد رفتار شوهر و بچه هایم با من عوض شد و به تازگی فهمیدم همسرم درخواست طلاق داده است. زندگی‌ام در حال نابودی است و هیچ کس بیگناهی‌ام را باور نمی‌کند. سرگردان شده‌ام و کمک می‌خواهم...»

هیچ مردی پدر و برادر شما نیست

ریحانی، کارشناس مشاوره و مددکاری مرکز مشاوره آرامش پلیس اصفهان گفت: خانواده، کانون اجتماعی و مبدا بروز عواطف انسانی و روابط و تعاملات بین فردی است و در برآورده کردن نیازهای افراد از اهمیت بالایی برخوردار است. در خانواده سالم، اعضای خانواده نه تنها به نیازهای مادی بلکه به نیازهای معنوی و روحی و روانی یکدیگر نیز توجه می‌کنند. در این پرونده زن جوان با اعتماد بیش از حد به مردی غریبه و باور کردن ابراز محبت‌های وی به دردسر افتاده است. متاسفانه زنان و دختران جوان تنها بواسطه اینکه مردی سن بالا باشد تصور می‌کنند آن فرد مانند پدر یا برادر بزرگتر آنها می‌تواند نقش حامی را برایشان ایفا کند اما غافل از اینکه بسیاری از این ابراز محبت‌ها از سر هوسرانی است و تبعات سنگینی در پی دارد.»
حمید رضا محمدی، کارشناس اجتماعی

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۴۴۷۲۱۰۹:۴۰:۰۹ ۱۳۹۷/۶/۲۱
مقصر همین خانم است.همه چی اعتراف کرده.حتی از خانواده و شوهر هم تذکر گرفته ولی به حرکات خود اذامه داده!
ناشناس۵۴۴۸۴۱۱۱:۰۰:۱۸ ۱۳۹۷/۶/۲۱
لطف کنید زودقضاوت نکنید
ناشناس۵۴۴۹۰۵۱۱:۳۰:۵۱ ۱۳۹۷/۶/۲۱
اون مرد که به یک زن شوهر دار نگاه بد داشته مقصر نیست ؟ این چه نوع نگاه شرم آوریه که شماها به مردها دارین ؟ واقعا مرد اینقدر بی ترمز و بی اخلاقه که همه باید ازش فراری باشند و مطلقا به هیچ مردی اعتماد نکنن ؟ نه دوست عزیز من مردان شریف و با خلاق زیادی را دیده ام که در همین اجتماع زندگی می کنند این عقیده ی شما که مردها را موجوداتی نر فاقد اخلاق و کنترل و تسلیم غرایز معرفی می کنید خیلی غیر واقعی و غیر منصفانه است و شماها با این طرز فکر نه تنها به مردان از کودکی القا می کنید که بی کنترلی بر غرایز سرنوشت محتوم آنهاست بلکه باعث می شید اگر حتی خطایی هم مرتکب شدن خودشون را مبرا بدونن و فکر کنن طرف مقابل باید احتیاط می کرده ! این آقا صد در صد مقصره چون یادش رفته انسانه و یادش رفته اون خانم به خاطر بدبختی به اون شغل پرداخته و نباید با انسانی که بهش پناه آورده مثل حیوان رفتار کنه
ناشناس۵۴۴۹۳۸۱۱:۴۱:۳۲ ۱۳۹۷/۶/۲۱
خانمها خیلی باید مراقب این گونه رفتارها باشند.خیلی از مردها هوسران هستن
ناشناس۵۴۶۰۷۱۰۱:۲۴:۴۵ ۱۳۹۷/۶/۲۲
حرف های این خانم بودار است و فقط بخشی از قصه را گفته...
ناشناس۵۴۴۷۵۲۰۹:۵۸:۴۴ ۱۳۹۷/۶/۲۱
فقر مادی خانواده باعث ایجاد این ماجرا بوده .چرا مسولین به خود نمی ایند .از این جامعه چه چیزی باقی می ماند ؟
ناشناس۵۴۴۸۳۸۱۰:۵۹:۱۴ ۱۳۹۷/۶/۲۱
به مسولین چه !؟
ناشناس۵۴۵۰۲۳۱۲:۲۵:۰۶ ۱۳۹۷/۶/۲۱
بیشتر از فقر مادی، فقر فرهنگی و فقدان خرد است که اسیب زاست . . .
ناشناس۵۴۵۲۴۱۱۴:۲۷:۳۴ ۱۳۹۷/۶/۲۱
علی برکت الاه
ناشناس۵۴۴۸۵۴۱۱:۰۵:۵۷ ۱۳۹۷/۶/۲۱
شما مطمني اين خانم همه ي حقايق رو گفته. گفتن حقيقت خلي سخنه و هر كسي شهامت اونو نداره كه هر آنچه اتفاق افتاده بگه.
ناشناس۵۴۴۹۳۵۱۱:۴۰:۴۵ ۱۳۹۷/۶/۲۱
شما به اختلاف سنی طرفین فکر کن اصلا زن بی عقلی کرده مرد شصت ساله چرا گرفتار شده اون هم با زن شوهر دار ؟
ناشناس۵۴۴۹۴۰۱۱:۴۲:۵۸ ۱۳۹۷/۶/۲۱
اون موقع که شوهرش فرستادش خونه مردم کارگری تا به جای مرد خانواده خرج خونه و بچه ها رو دربیاره باید میفهمید که دیگه ابهتی پیش زنش نداره.
ایرانی۵۴۴۹۷۵۱۲:۰۰:۴۲ ۱۳۹۷/۶/۲۱
پیرمرد هوسباز چون پول دار بوده ، پس کاملا بیگناه می باشد !!
ناشناس۵۴۴۹۷۸۱۲:۰۰:۵۶ ۱۳۹۷/۶/۲۱
فقط ی جهان سومی میتونه با دست خودش خودشو نابود کنه.میبینند وضعشون خوب نیست میبینند زندگی سخت میگذره میان بچه دار میشند بعد هم که از روی اجبار و تامین مخارج مجبور میشند برند تو خونه دیگران کار کنند بجای بچه دار شدن ی کار خانگی میکردید دچار این داستان ها هم نمیشدید متاسفانه تو خانواده های ایرانی این مسئله دیده میشه طرف بعد ۱ سال زندگی میاد بچه دار میشه بعد میوفته به چه کنم خوب بفهمید درک کنید در نظر بگیرید آخه تا کی میخواهید به این حرکات نادرست ادامه بدید؟
ناشناس۵۴۴۹۹۹۱۲:۰۸:۳۶ ۱۳۹۷/۶/۲۱
اوناي خواهان حق آزادي زنان ومردان در همه زمينه ها هستند جواب دهند
ناشناس۵۴۵۰۲۰۱۲:۲۴:۰۹ ۱۳۹۷/۶/۲۱
زود قضاوت نکنید. الله اعلم. اگر این ماجرا عینا همان چیزی باشد که این خانم تعریف کرده است، خداوند متعال او را در پناه خود حفظ خواهد کرد و مرد پاکدامن و پاک چشم و اصیل و محترمی را برای ازدواج سر راه او خواهد گذاشت و آینده اش را روشن خواهد کرد. به «یرزقکم من حیث لا یحتسب» ایمان داشته باشید.
خودم۵۴۵۰۷۳۱۳:۰۲:۲۶ ۱۳۹۷/۶/۲۱
خانم ها قسمت آخر گزارش رو بخونید هیچ کسی برای شما پدر نمی شه ، تمام و خلاص هر مرد نامحرمی که زیاد باهاتون حرف زد شک کنید خصوصا" اگر سنش زیادتر از شما بود .
ناشناس۵۴۵۰۸۸۱۳:۱۰:۴۵ ۱۳۹۷/۶/۲۱
از کجا می دانید که کار ان مرد بوده وبدون اطلاع کسی را محکوم میکنید بهتر نیست این موارد برای حفظ ابرو دوطرف اصلا به روزنامه وسایت اجتماعی کشیده نشود ابرو چیزکمی نیست که ما ان را به تاراج می دهیم
ناشناس۵۴۵۵۷۹۱۷:۳۹:۴۵ ۱۳۹۷/۶/۲۱
خانمها! لطفا به مردان در هیچ‌ سن و سالی اعتماد نکنید.
ناشناس۵۴۵۹۰۵۲۲:۳۵:۰۰ ۱۳۹۷/۶/۲۱
تهران چی ریختن از شهریتان بلند میشن میان؟؟؟
بیمه azkiصبا باتری

پربحث‌های اخیر

 1. چند سوال مردم که بی پاسخ مانده است/ چرا ارزش ریال هر روز پایین‌تر می‌آید؟

 2. زائری: تو رو خدا یکی به من بگه این عکس فتوشاپ هستش+ توضیحات علی علیزاده  

 3. مواضع تند عربستان و امارات حالتی خصمانه بخود گرفته/ با روسیه در مورد رژیم صهیونیستی اشتراک نداریم/ برخی روشنفکران ادعا می‌کنند که چرا باید در سوریه بجنگیم!/ واکنش به حمله تروریستی اهواز

 4. روحانی: سخن ما روشن است؛ تعهد در برابر تعهد، نقض در برابر نقض و تهدید در برابر تهدید/ هرگونه گفت‌وگویی باید در تداوم برجام باشد/ از تحریم دست بردارید و به تکفیر پایان دهید

 5. قاسم سلیمانی به آمریکا هشدار داد

 6. ترامپ: برنامه‌ای برای دیدار با روحانی ندارم/او مردی کاملا دوست داشتنی است!

 7. کارمندان منتظر افزایش حقوق نباشند

 8. اولین تصویر از خانه تروریست‌ها در اهواز   

 9. تمسخر ترامپ در سازمان ملل/ برنامه رئیس‌جمهور آمریکا برای دوشیدن کشورهای عرب/ از یاوه گویی علیه ایران تا تهدید کشورهای دیگر

 10. هشدار کریمی قدوسی به روحانی و ظریف

 11. وزیر ارتباطات: قیمت گوشی تلفن همراه کاهش می‌یابد

 12. واکنش اسماعیلی به خبر اعدام مفسدین اقتصادی در میدان آزادی

 13. طرح تحقیق و تفحص از دیوان محاسبات در مجلس کلید خورد

 14. احتمال تایید لوایح پالرمو و مبارزه با پولشویی در مجمع تشخیص

 15. روحانی هفته آینده ۵ وزیر جدید به مجلس معرفی می‌کند/ کدام وزرا تغییر می‌کنند؟

 16. اعلام آمادگی نخست وزیر ایتالیا برای وساطت بین آمریکا و ایران

 17. ماکرون: می‌خواهیم مسئله موشکی ایران را با مذاکره حل کنیم

 18. دستور جهانگیری برای پیگیری نامه پرسنل سایپا مبنی بر وجود رانت و فساد

 19. روایت شنیده نشده آیت‌الله موسوی جزایری از حمله تروریست‌ها

 20. فاصله مشکلات مردم تا دغدغه‌های نمایندگان اصلاح‌طلب

 21. دهقان: در مواجهه با جنگ اقتصادی آمریکا از گذشته قوی تر هستیم

 22. یدالله صمدی درگذشت

 23. شرط نماینده مجلس برای منتشرکردن فیش حقوقی اش از وزارت نفت

 24. سخنگوی فارسی زبان وزارت خارجه آمریکا: منافقین جایگاهی در ایران ندارند

 25. بیانیه 1+4؛ طوماری امیدبخش با ادبیاتی کم‌رمق

پربحث‌های دیروز

 1. عادت بد وزیر در پاسخ به درد و رنج مردم؛ اگر این حرف موقع انتخابات بود.../ درک نداشتن وزیر بهداشت از فیزیوتراپی

 2. چند سوال مردم که بی پاسخ مانده است/ چرا ارزش ریال هر روز پایین‌تر می‌آید؟

 3. قیمت واقعی دلار و یورو چقدر است؟

 4. زائری: تو رو خدا یکی به من بگه این عکس فتوشاپ هستش+ توضیحات علی علیزاده  

 5. مواضع تند عربستان و امارات حالتی خصمانه بخود گرفته/ با روسیه در مورد رژیم صهیونیستی اشتراک نداریم/ برخی روشنفکران ادعا می‌کنند که چرا باید در سوریه بجنگیم!/ واکنش به حمله تروریستی اهواز

 6. روحانی: سخن ما روشن است؛ تعهد در برابر تعهد، نقض در برابر نقض و تهدید در برابر تهدید/ هرگونه گفت‌وگویی باید در تداوم برجام باشد/ از تحریم دست بردارید و به تکفیر پایان دهید

 7. قاسم سلیمانی به آمریکا هشدار داد

 8. ترامپ: برنامه‌ای برای دیدار با روحانی ندارم/او مردی کاملا دوست داشتنی است!

 9. کارمندان منتظر افزایش حقوق نباشند

 10. اولین تصویر از خانه تروریست‌ها در اهواز   

 11. موگرینی: به نفع ایران است که به برجام پایبند باشد

 12. تمسخر ترامپ در سازمان ملل/ برنامه رئیس‌جمهور آمریکا برای دوشیدن کشورهای عرب/ از یاوه گویی علیه ایران تا تهدید کشورهای دیگر

 13. قتل دختر بیمار به دست پدر عصبانی

 14. جلسه فوری برای ترمیم مزد و معیشت کارگران

 15. در بیانیه مشترک ظریف و موگرینی تاکید شد: ایجاد «سازوکار ویژه» برای تسهیل پرداخت‌های نفتی و واردات ایران

 16. حباب سکه کاهش یافت/ مردم به خرید بدلیجات روی آورده‌اند

 17. هشدار کریمی قدوسی به روحانی و ظریف

 18. وزیر ارتباطات: قیمت گوشی تلفن همراه کاهش می‌یابد

 19. واکنش اسماعیلی به خبر اعدام مفسدین اقتصادی در میدان آزادی

 20. طرح تحقیق و تفحص از دیوان محاسبات در مجلس کلید خورد

 21. خانه سست امارات

 22. احتمال تایید لوایح پالرمو و مبارزه با پولشویی در مجمع تشخیص

 23. روحانی هفته آینده ۵ وزیر جدید به مجلس معرفی می‌کند/ کدام وزرا تغییر می‌کنند؟

 24. پیش بینی قیمت خودرو در ماه های آینده

 25. اعلام آمادگی نخست وزیر ایتالیا برای وساطت بین آمریکا و ایران

پربحث‌های هفته

 1. یک معلم آمریکایی: ۳ جا کار می‌کنم و پلاسمای خونم را می‌فروشم تا قبوض آب و برقم را بپردازم؛ معلمی در آمریکا یعنی این!/ به‌اندازه کاری که می‌کنیم به ما حقوق نمی‌دهند

 2. وقوع حمله تروریستی در مراسم رژه اهواز/ تیراندازی به سوی مردم و نیروهای مسلح/ هلاکت ۴ تروریست/ آخرین آمار شهدا /زخمی شدن 65 تا 70 نفر +عکس و فیلم

 3. واقعا مالیات پزشکان چقدر است؟!

 4. عادت بد وزیر در پاسخ به درد و رنج مردم؛ اگر این حرف موقع انتخابات بود.../ درک نداشتن وزیر بهداشت از فیزیوتراپی

 5. چرا مردم باید هزینه ناکارآمدی در صنعت خودرو را بپردازند؟

 6. چند سوال مردم که بی پاسخ مانده است/ چرا ارزش ریال هر روز پایین‌تر می‌آید؟

 7. پیش‌بینی رئیس کل بانک مرکزی در مورد کاهش قیمت ارز

 8. آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

 9. تصویر عوامل تروریستی امروز رژه اهواز  

 10. قیمت واقعی دلار و یورو چقدر است؟

 11. وزیر صنعت استعفا داد + تکذییبه

 12. خطر کوچ دولتی‌های بازنشسته به خصولتی‌ها/ ساز مخالفت شستا با قانون جدید منع بکارگیری بازنشستگان

 13. زائری: تو رو خدا یکی به من بگه این عکس فتوشاپ هستش+ توضیحات علی علیزاده  

 14. مواضع تند عربستان و امارات حالتی خصمانه بخود گرفته/ با روسیه در مورد رژیم صهیونیستی اشتراک نداریم/ برخی روشنفکران ادعا می‌کنند که چرا باید در سوریه بجنگیم!/ واکنش به حمله تروریستی اهواز

 15. راهبرد جدید اروپایی‌ها برای حفظ برجام: ایران تا ۲۰۲۰ مقابل فشار آمریکا مقاومت کند

 16. هشدار شدید رئیس اسبق بانک مرکزی به روحانی / باید در پیشگاه ملت پاسخگو باشید  

 17. امیرعبداللهیان: از وزارت خارجه برکنار نشدم/ مشکل عربستان نفوذ منطقه‌ای ایران است/ سعود الفصیل از تماس اوباما با روحانی گلایه‌مند بود/ پول صادرات برق به عراق را ارزی دریافت می‌کنیم

 18. کرباسچی: روحانی استعفا بدهد

 19. قیمت سکه از ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان گذشت/ پوند در بازار ۲۰ هزار تومان؛ دینار کویت ۵۱ هزار تومان شد

 20. تاجگردون: شک ندارم برخی ارکان دولت ماموریت دارند اوضاع را خراب‌تر کنند

 21. مجری برنامه پایش خطاب به وزیر بهداشت: «حرف زدن بلد نیستی، حرف نزدن هم بلد نیستی؟»  

 22. اهداف حمله تروریستی اهواز/ ادبیات وزیر بهداشت در گفت و گو با مردم/ گاف رسانه ضدانقلاب/ پشت پرده عجیب استعفای یک وزیر/ ماجرای شایعه بازداشت حسین طائب و فرزند وزیر اطلاعات

 23. پایان افزایش نجومی قیمتها چه زمانی است ؟

 24. استعلام برای حفظ امانت الهی!

 25. بازار مسکن در نیمه دوم امسال چگونه خواهد بود؟

پربحث‌های دیروز

 1. قتل دختر بیمار به دست پدر عصبانی

 2. دزدها مسافران پرند را زمین‌گیر کردند!

 3. کارت قرمز مانع قصاص مرد روانی نشد

 4. جزئیات برخورد خودروی پژو پارس با عابران پیاده در خیابان صادقیه

 5. عاملان قتل دانشجوی ایرانی در باکو به حبس محکوم شدند

 6. مدیر تعاونی و متولی شرکت عدل به دادسرا احضار شدند

 7. اطلاعات تازه از قتل مربی بدنسازی/ قاتل، برادر مقتول بوده است

 8. مرگ جوان ۱۸ ساله در چادر مسافرتی

 9. تیراندازی مرگبار پس از رجز‌خوانی مجازی

 10. مردی خود را در حوالی پارک ملت حلق آویز کرد

 11. قتل پایان شوخی خونین مرغ فروشان

 12. بازسازی صحنه قتل دخترخاله در مشهد

 13. جای خالی پلیس تخصصی در پرونده های قضایی

 14. دستگیری دندانپزشک قلابی در کرج

 15. سارقان شبانه در کمین خانه های مسکونی تهران

 16. بازسازی قاتل از صحنه قتل دخترخاله در مشهد

 17. دستگیری مامور قلابی خیریه معروف در غرب تهران

 18. قاچاقچیان 10 نفر را به کشتن دادند

 19. پراید داخل کانال آب افتاد

 20. مرگ جوان 18 ساله بجنوردی در چادر مسافرتی

 21. ماجرای مرموز یک قتل در پوشش تصادف رانندگی

پربحث‌های هفته

 1. قتل دختر بیمار به دست پدر عصبانی

 2. اجاره قاتل ۳ میلیونی در تهران + عکس

 3. سقوط تیر برق بر روی دسته سینه زنی در لار/۳ کشته و مصدوم

 4. شوخی تلفنی به قتل ختم شد

 5. اولین آمار از شمار مجروحان حمله تروریستی به رژه اهواز/ شهادت تعدادی از نیروهای سپاه

 6. 35 کیلو شمش طلای قاچاق توقیف شد

 7. برخورد مرگبار پراید و تریلی در پلدختر + عکس

 8. طوفان در استان گلستان/ شکسته‌شدن درختان و تیرهای برق در گرگان+ تصاویر

 9. دزدها مسافران پرند را زمین‌گیر کردند!

 10. کارت قرمز مانع قصاص مرد روانی نشد

 11. قتل صاحب قهوه خانه با ۸ گلوله

 12. قاچاق سوخت در سیستان و بلوچستان بازهم قربانی گرفت/ ۶ نفر در دم جان باختند

 13. اسامی ۲۱ شهید حادثه اهواز اعلام شد

 14. اختلاف خانوادگی در کلاردشت قربانی گرفت

 15. جزئیات برخورد خودروی پژو پارس با عابران پیاده در خیابان صادقیه

 16. عاملان قتل دانشجوی ایرانی در باکو به حبس محکوم شدند

 17. مدیر تعاونی و متولی شرکت عدل به دادسرا احضار شدند

 18. اطلاعات تازه از قتل مربی بدنسازی/ قاتل، برادر مقتول بوده است

 19. مرگ جوان ۱۸ ساله در چادر مسافرتی

 20. تیراندازی مرگبار پس از رجز‌خوانی مجازی

 21. قتل پایان شوخی خونین مرغ فروشان

 22. مردی خود را در حوالی پارک ملت حلق آویز کرد

 23. بازسازی صحنه قتل دخترخاله در مشهد

 24. جای خالی پلیس تخصصی در پرونده های قضایی

 25. دستگیری دندانپزشک قلابی در کرج

آخرین عناوین