پرستار خانگی قربانی توطئه مرد شیطان صفت

گروه حوادث الف،   3970621046 ۲۰ نظر، ۰ در صف انتشار و ۷ تکراری یا غیرقابل انتشار
پرستار خانگی قربانی توطئه مرد شیطان صفت

مرد هوسران وقتی فهمید پرستار خانگی مادر پیرش حاضر نیست به رابطه با او تن دهد، نقشه بی‌آبرویی او را به اجرا گذاشت.

ایران نوشت: «نازنین» تازه 35 سالش شده بود اما سختی‌های روزگار او را پیرتر نشان می‌داد. آنقدر گریه کرده بود که چشمان پف کرده‌اش باز نمی‌شد. می‌گفت دلش برای دخترهایش تنگ شده اما هم آنها و هم شوهرش حاضر نیستند او را ببینند. می‌گفت تنها گناهش این بوده که تسلیم خواسته‌های مرد هوسران نشده است اما حالا باید تاوانش را با بی‌آبرو شدنش پس بدهد.

«شوهرم کاظم کارگر روزمزد بود و هزینه روزانه زندگی‌مان هم به سختی تامین می‌شد. چند نفر از دوستانش به تهران رفته بودند و اوضاع مالی‌شان بهتر شده بود. به همین دلیل پس از تولد دخترم، با اصرار او راهی پایتخت شدیم و کاظم در یک قنادی کار پیدا کرد. اما باز هم حقوقش کفاف زندگی‌مان را نمی‌داد. به اصرار او در یک موسسه خدماتی کار پیدا کردم و به‌صورت پاره وقت برای نگهداری از کودکان و سالمندان به خانه‌های مردم می‌رفتم. درهمین سال‌ها بود که دختر دومم هم به دنیا آمد. هر چه بچه‌ها بزرگتر می‌شدند تامین هزینه هایشان سخت‌تر می‌شد به همین دلیل تصمیم گرفتیم به شهر خودمان برگردیم. مدیر موسسه‌ای که در تهران نزدش کار می‌کردم مرا به دوستش معرفی کرد و به این ترتیب در زادگاهم، پرستار یک پیرزن ثروتمند شدم. او زن مهربانی بود و چون از وضعیت کار همسرم خبر داشت، حواسش به من و بچه هایم بود و گاهی برای آنها هدیه می‌گرفت. همه چیز خوب بود تا اینکه پس از مدتی سر و کله «ناصر» پسر بزرگ پیرزن پیدا شد. مردی 60 ساله و متاهل که خیلی مهربان بود. او وقتی از وضعیت زندگیم باخبر شد خیلی هوایم را داشت. من او را جای پدرم می‌دانستم و دوستش داشتم. رفت و آمدهای «ناصر» به خانه مادرش هر روز بیشتر می‌شد. وقتی مادرش می‌خوابید و من سرم خلوت می‌شد مرا صدا می‌کرد و ساعت‌ها درددل می‌کرد و می‌گفت حرف زدن با من آرامش می‌کند. گاهی وقتی به خانه می‌رفتم هم تماس می‌گرفت و تلفنی حرف می‌زد. تکرار این اتفاق اعتراض‌های همسر و دخترانم را در پی داشت. تا حدی که شوهرم به تلفن‌های هر شب این مرد حساس شد و گفت دیگر لازم نیست در آنجا کار کنی. اما نمی‌توانستم براحتی از خیر حقوق و مزایای این کار بگذرم. اما سعی کردم کمی از او فاصله بگیرم. کم کم حرف‌های ناصر از درددل به‌جملات عاشقانه رسید و سرانجام از من خواستگاری کرد.

نه جرات داشتم موضوع را به مادرش بگویم و نه به همسرم. تنها کاری که کردم این بود که هر وقت او می‌آمد به بهانه‌ای از خانه بیرون می‌رفتم و سعی می‌کردم کمتر جلوی چشمش باشم اما نمی‌دانستم این رفتارم باعث می‌شود او از من کینه به دل بگیرد و نقشه انتقام از مرا اجرا کند.

آن روز شوم را فراموش نمی‌کنم. از بد روزگار دخترهایم را نیز به خانه پیرزن برده بودم، سرگرم کار بودم که ناگهان همسر «ناصر» آشفته و عصبی به آنجا آمد. با دیدن من به سمتم خیز برداشت و شروع به فحاشی کرد. داد می‌زد و می‌گفت: «با شوهر من چکار داری؟ تو باید به فکر شوهر دادن دخترهایت باشی؟ نکند به ثروت شوهرم چشم داری؟»دخترهایم و پیرزن از شنیدن این حرف‌ها شوکه شده بودند و خیره مرا نگاه می‌کردند. زبان در دهانم یخ زده بود و فقط اشک می‌ریختم. او پیش از اینکه از خانه بیرون برود رو به من کرد و گفت: «اگر پایت را از زندگی شوهرم بیرون نکشی، مطمئن باش اتفاق بدی برایت می‌افتد.» بعد هم به مادرشوهرش گفت: «تا وقتی این زن در خانه ات باشد اجازه نمی‌دهم نوه هایت هم به دیدنت بیایند...»وقتی او رفت همه سکوت کرده بودند. دخترهایم وسایل شان را جمع کردند و از خانه پیرزن رفتند. صاحبکارم هم فقط گفت: «دیگر اینجا نمان. زنگ می‌زنم پرستار دیگری برایم بفرستند.» و عصا زنان به اتاق خوابش رفت.
 هیچ کس مهلت دفاع به من نداد. در دادگاهی محاکمه شدم که متهمش من نبودم اما براحتی محکومم کردند. از آن روز به بعد رفتار شوهر و بچه هایم با من عوض شد و به تازگی فهمیدم همسرم درخواست طلاق داده است. زندگی‌ام در حال نابودی است و هیچ کس بیگناهی‌ام را باور نمی‌کند. سرگردان شده‌ام و کمک می‌خواهم...»

هیچ مردی پدر و برادر شما نیست

ریحانی، کارشناس مشاوره و مددکاری مرکز مشاوره آرامش پلیس اصفهان گفت: خانواده، کانون اجتماعی و مبدا بروز عواطف انسانی و روابط و تعاملات بین فردی است و در برآورده کردن نیازهای افراد از اهمیت بالایی برخوردار است. در خانواده سالم، اعضای خانواده نه تنها به نیازهای مادی بلکه به نیازهای معنوی و روحی و روانی یکدیگر نیز توجه می‌کنند. در این پرونده زن جوان با اعتماد بیش از حد به مردی غریبه و باور کردن ابراز محبت‌های وی به دردسر افتاده است. متاسفانه زنان و دختران جوان تنها بواسطه اینکه مردی سن بالا باشد تصور می‌کنند آن فرد مانند پدر یا برادر بزرگتر آنها می‌تواند نقش حامی را برایشان ایفا کند اما غافل از اینکه بسیاری از این ابراز محبت‌ها از سر هوسرانی است و تبعات سنگینی در پی دارد.»
حمید رضا محمدی، کارشناس اجتماعی

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۴۴۷۲۱۰۹:۴۰:۰۹ ۱۳۹۷/۶/۲۱
مقصر همین خانم است.همه چی اعتراف کرده.حتی از خانواده و شوهر هم تذکر گرفته ولی به حرکات خود اذامه داده!
ناشناس۵۴۴۸۴۱۱۱:۰۰:۱۸ ۱۳۹۷/۶/۲۱
لطف کنید زودقضاوت نکنید
ناشناس۵۴۴۹۰۵۱۱:۳۰:۵۱ ۱۳۹۷/۶/۲۱
اون مرد که به یک زن شوهر دار نگاه بد داشته مقصر نیست ؟ این چه نوع نگاه شرم آوریه که شماها به مردها دارین ؟ واقعا مرد اینقدر بی ترمز و بی اخلاقه که همه باید ازش فراری باشند و مطلقا به هیچ مردی اعتماد نکنن ؟ نه دوست عزیز من مردان شریف و با خلاق زیادی را دیده ام که در همین اجتماع زندگی می کنند این عقیده ی شما که مردها را موجوداتی نر فاقد اخلاق و کنترل و تسلیم غرایز معرفی می کنید خیلی غیر واقعی و غیر منصفانه است و شماها با این طرز فکر نه تنها به مردان از کودکی القا می کنید که بی کنترلی بر غرایز سرنوشت محتوم آنهاست بلکه باعث می شید اگر حتی خطایی هم مرتکب شدن خودشون را مبرا بدونن و فکر کنن طرف مقابل باید احتیاط می کرده ! این آقا صد در صد مقصره چون یادش رفته انسانه و یادش رفته اون خانم به خاطر بدبختی به اون شغل پرداخته و نباید با انسانی که بهش پناه آورده مثل حیوان رفتار کنه
ناشناس۵۴۴۹۳۸۱۱:۴۱:۳۲ ۱۳۹۷/۶/۲۱
خانمها خیلی باید مراقب این گونه رفتارها باشند.خیلی از مردها هوسران هستن
ناشناس۵۴۶۰۷۱۰۱:۲۴:۴۵ ۱۳۹۷/۶/۲۲
حرف های این خانم بودار است و فقط بخشی از قصه را گفته...
ناشناس۵۴۴۷۵۲۰۹:۵۸:۴۴ ۱۳۹۷/۶/۲۱
فقر مادی خانواده باعث ایجاد این ماجرا بوده .چرا مسولین به خود نمی ایند .از این جامعه چه چیزی باقی می ماند ؟
ناشناس۵۴۴۸۳۸۱۰:۵۹:۱۴ ۱۳۹۷/۶/۲۱
به مسولین چه !؟
ناشناس۵۴۵۰۲۳۱۲:۲۵:۰۶ ۱۳۹۷/۶/۲۱
بیشتر از فقر مادی، فقر فرهنگی و فقدان خرد است که اسیب زاست . . .
ناشناس۵۴۵۲۴۱۱۴:۲۷:۳۴ ۱۳۹۷/۶/۲۱
علی برکت الاه
ناشناس۵۴۴۸۵۴۱۱:۰۵:۵۷ ۱۳۹۷/۶/۲۱
شما مطمني اين خانم همه ي حقايق رو گفته. گفتن حقيقت خلي سخنه و هر كسي شهامت اونو نداره كه هر آنچه اتفاق افتاده بگه.
ناشناس۵۴۴۹۳۵۱۱:۴۰:۴۵ ۱۳۹۷/۶/۲۱
شما به اختلاف سنی طرفین فکر کن اصلا زن بی عقلی کرده مرد شصت ساله چرا گرفتار شده اون هم با زن شوهر دار ؟
ناشناس۵۴۴۹۴۰۱۱:۴۲:۵۸ ۱۳۹۷/۶/۲۱
اون موقع که شوهرش فرستادش خونه مردم کارگری تا به جای مرد خانواده خرج خونه و بچه ها رو دربیاره باید میفهمید که دیگه ابهتی پیش زنش نداره.
ایرانی۵۴۴۹۷۵۱۲:۰۰:۴۲ ۱۳۹۷/۶/۲۱
پیرمرد هوسباز چون پول دار بوده ، پس کاملا بیگناه می باشد !!
ناشناس۵۴۴۹۷۸۱۲:۰۰:۵۶ ۱۳۹۷/۶/۲۱
فقط ی جهان سومی میتونه با دست خودش خودشو نابود کنه.میبینند وضعشون خوب نیست میبینند زندگی سخت میگذره میان بچه دار میشند بعد هم که از روی اجبار و تامین مخارج مجبور میشند برند تو خونه دیگران کار کنند بجای بچه دار شدن ی کار خانگی میکردید دچار این داستان ها هم نمیشدید متاسفانه تو خانواده های ایرانی این مسئله دیده میشه طرف بعد ۱ سال زندگی میاد بچه دار میشه بعد میوفته به چه کنم خوب بفهمید درک کنید در نظر بگیرید آخه تا کی میخواهید به این حرکات نادرست ادامه بدید؟
ناشناس۵۴۴۹۹۹۱۲:۰۸:۳۶ ۱۳۹۷/۶/۲۱
اوناي خواهان حق آزادي زنان ومردان در همه زمينه ها هستند جواب دهند
ناشناس۵۴۵۰۲۰۱۲:۲۴:۰۹ ۱۳۹۷/۶/۲۱
زود قضاوت نکنید. الله اعلم. اگر این ماجرا عینا همان چیزی باشد که این خانم تعریف کرده است، خداوند متعال او را در پناه خود حفظ خواهد کرد و مرد پاکدامن و پاک چشم و اصیل و محترمی را برای ازدواج سر راه او خواهد گذاشت و آینده اش را روشن خواهد کرد. به «یرزقکم من حیث لا یحتسب» ایمان داشته باشید.
خودم۵۴۵۰۷۳۱۳:۰۲:۲۶ ۱۳۹۷/۶/۲۱
خانم ها قسمت آخر گزارش رو بخونید هیچ کسی برای شما پدر نمی شه ، تمام و خلاص هر مرد نامحرمی که زیاد باهاتون حرف زد شک کنید خصوصا" اگر سنش زیادتر از شما بود .
ناشناس۵۴۵۰۸۸۱۳:۱۰:۴۵ ۱۳۹۷/۶/۲۱
از کجا می دانید که کار ان مرد بوده وبدون اطلاع کسی را محکوم میکنید بهتر نیست این موارد برای حفظ ابرو دوطرف اصلا به روزنامه وسایت اجتماعی کشیده نشود ابرو چیزکمی نیست که ما ان را به تاراج می دهیم
ناشناس۵۴۵۵۷۹۱۷:۳۹:۴۵ ۱۳۹۷/۶/۲۱
خانمها! لطفا به مردان در هیچ‌ سن و سالی اعتماد نکنید.
ناشناس۵۴۵۹۰۵۲۲:۳۵:۰۰ ۱۳۹۷/۶/۲۱
تهران چی ریختن از شهریتان بلند میشن میان؟؟؟

پربحث‌های امروز

 1. قائم مقام سایپا؛ مدیری با 5 شغل+ عکس

 2. واکنش آخوندی به اعدام سلطان سکه

 3. ماجرای اعتراض کارگران نیشکر هفت تپه؛ داستان غم انگیز تولید و خصوصی سازی

 4. روحانی: ملت پاسخ آمریکا را در روز ۲۲ بهمن امسال خواهد داد/ کالاهای اساسی در سال آینده با ارز ۴۲۰۰ تومان وارد می‌شود

 5. واعظی: مردم را نسبت به آینده نااُمید نکنیم

 6. اسامی مدیران بازنشسته‌ا‌ی که هنوز مسند ریاست را رها نکرد‌ه‌اند

 7. عراقچی: تا زمانی که به نفع‌مان باشد در برجام می‌مانیم

 8. تا ۱۴۰۰ عمیقا مچکریم روحانی  

 9. جاذبه‌ای به نام توالت! / عکس‌هایی از توالت‌های برتر جهان

 10. گران‎فروشی ۵۰درصدی قطعات خودرو در بازار/ قطعه ۷۵۰ هزار تومانی ال۹۰ را ۱.۵ میلیون می فروشند

 11. طرح جدید ارزی مجلس برای حمایت از اقشار کم‌درآمد + متن طرح

 12. مایلی‌کهن: قهرمانی جهان با کی‌روش هم بی‌ارزش است/فکر می‌کند تیم ملی خانه خاله است!

 13. آیت‌الله نوری‌همدانی: مردم باید رفاه و ارزانی را در سفره‌هایشان لمس کنند

 14. دستورالعمل جنجالی بانک مرکزی ابلاغ شد + جزئیات

 15. کارگران پست کانادا و کارگران هفت تپه ی ایران

 16. بایدها و نبایدهای مهم هنگام خرید موبایل

 17. «نیشکر هفت تپه» ورژن به‌روز شده «رشت الکتریک»  

 18. نقل قول مطهری از نظر وزیر اطلاعات درباره حناچی

 19. شکایت از قالیباف بخاطر عملکردش!  

 20. اسامی رسمی نامزدهای برترین‌های آسیا اعلام شد/ بیرانوند نیست

 21. سکته صهیونیست‌ها در غزه

 22. ۱۲ اشتباه نابخشودنی در نگارش پروپوزال و پایان نامه دکتری

 23. یوونتوس به دنبال شکار آسنسیو و امباپه

 24. تصمیمی درباره قیمت خودرو گرفته نشده است

 25. وعده جهانگیری برای پرداخت حقوق کارگران نیشکر هفت تپه

پربحث‌های دیروز

 1. نمایندگان مجلس از ظریف شکایت کردند + اسامی

 2. آغاز طرح بسته حمایتی دولت/ واریز۲۰۰هزار تومان به حساب حقوق کارکنان و بازنشستگان

 3. قیمت پراید و تیبا در سوریه؛ ۱۳۲ تا ۱۴۰ میلیون تومان!

 4. دهقان: آقای ظریف! شما وزیر خارجه ایران هستید نه مترجم خواسته‌های FATF/ پنج سال کشور و ملت را سر کار گذاشتید

 5. حاشیه های مراسم ختم سلطان سکه

 6. بزرگترین عامل پولشویی در کشور  

 7. رشد قیمت سکه و ارز + جدول

 8. درخواست مردم؛ برخورد با دانه درشت‌های فساد اقتصادی است/ قوه قضاییه باید از آقای سیف در مورد اقدامات بانک مرکزی پاسخ بخواهد/ مفسدی که ۱۰ میلیون تومان از دولت حقوق می‌گرفت

 9. انتصابات لحظه‌آخری در شهرداری تهران و لزوم ورود نهادهای نظارتی/ اصلاح‌طلبان و دولت روحانی؛ خودکرده را تدبیر نیست/ قالیباف به‌دنبال ریاست مجلس آینده؟

 10. ظریف: نوار اظهاراتم درباره پولشویی وجود دارد

 11. «سلطان»ها، منقرض نمی شوند! 

 12. فساد سازمان‌یافته در مسیر واردات خودرو و مطالبه عمومی برای برخورد با تخلفات/ قوه قضائیه نتیجه پرونده ثبت سفارش خودرو را اعلام کند

 13. آیا ایران پولشویی می‌کند؟

 14. اعلام میانگین «حقوق» فرهنگیان و «تسهیلات بانکی» پرداختی به آنها

 15. پاسخی به ادعای عجیب عضو مجمع تشخیص درباره تصویب CFT

 16. آخرین وضعیت پرونده‌های حسین فریدون، مهدی جهانگیری و جواد لاریجانی

 17. ما عادت می‌کنیم لطفا شما عادت نکنید

 18. بابا کشاورز بود.. الان شده شهید مدافع حرم  

 19. وزیر کار: مردم ما تلاش خالصانه مسئولان دلسوز را می‌بینند/ امتحان خوبی در ایام تحریم پس ندادیم

 20. احتمال افزایش قیمت سوخت بالا رفت

 21. «ایران مال» مقصد جدید گردشگران ایرانی می‌شود/ دبی مال ، برج العرب و آبنمای برج خلیفه را فراموش کنید!

 22. اظهارات اخیر ظریف باعث شادمانی ترامپ و همفکرانش شد

 23. جابجایی مدیران مثل دانه‌های تسبیح در پُست‌ها  

 24. استیضاح وزرای خارجه و آموزش و پرورش در مجلس

 25. ماجرای زمین‌های ده ونک؛ از روایت تا واقعیت مالکیت زمین‌های اطراف دانشگاه الزهرا

پربحث‌های هفته

 1. سلطان سکه اعدام شد

 2. واکنش وزیر ارتباطات به انتشار تصاویری از خودروی شخصی‌اش

 3. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 4. سوت و کف به افتخار ظریف

 5. این فیلم را ببینید؛ از احمد شیرزاد تا محمدجواد ظریف

 6. نوبخت: افزایش حقوق کارمندان در سال ۹۸ بیشتر از سال‌های قبل است

 7. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 8. درگذشت نوربخش مدیرعامل تامین اجتماعی و معاونش در حادثه رانندگی/ جزئیات حادثه برای همراهان وزیر کار در گلستان+تصاویر

 9. جهانگیری: تصمیم گرفتیم تا کسی سرِ گرسنه بر زمین نگذارد/ ارزش روز سهام عدالت ۱۳ میلیون تومان شده است

 10. قائم مقام سایپا؛ مدیری با 5 شغل+ عکس

 11. جزئیات جدید افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان سازمان مالیاتی + سند

 12. نمایندگان مجلس از ظریف شکایت کردند + اسامی

 13. علی مطهری: اگر مقاومت کنیم تحریم‌کنندگان از راه‌شان بر می‌گردند

 14. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 15. دفاع رئیس اتحادیه آجیل از قیمت ۲۰۰ هزار تومانی پسته

 16. پیروز حناچی شهردار تهران شد؛ صندلی بهشت به آخوندی نرسید + جزئیات

 17. فاتحه تهران را بخوانیم

 18. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 19. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 20. افزایش حقوق کارمندان ۲ دستگاه دولتی مجدد به جریان افتاد +سند

 21. تیم اقتصادی با اقدامات خود دولت را به انحراف برد/ نیلی در تشدید مشکلات اقتصادی نقش داشت و امروز به بن‌بست رسیده‌ است

 22. در پاسخ به حرفهایِ تکراریِ حسن عبّاسی

 23. آغاز طرح بسته حمایتی دولت/ واریز۲۰۰هزار تومان به حساب حقوق کارکنان و بازنشستگان

 24. ولی‌الله سیف: شوک ارزی پیش‌بینی شد ولی تدبیر نشد/ در طول مسوولیتم چندین بار استعفا و تقاضای کناره‌گیری کردم

 25. علت تصادف خودرو همراهان وزیر کار مشخص شد

پربحث‌های هفته

 1. درگذشت نوربخش مدیرعامل تامین اجتماعی و معاونش در حادثه رانندگی/ جزئیات حادثه برای همراهان وزیر کار در گلستان+تصاویر

 2. علت تصادف خودرو همراهان وزیر کار مشخص شد

 3. ضرب‌ و شتم یک پزشک در مشهد  

 4. فریبی که دختر مدرسه‌ای از شاگرد مغازه لوازم‌التحریری خورد

 5. جزئیات فیلم‌های سیاه تجاوز به کودکان شوشتری

 6. حمله به ۲ طلبه نیشابوری با چاقو/ ضاربان آزاد در محله می‌چرخند؛ خبری از دستگیری نیست

 7. راننده تانکر در پی تصادف با خودروی ‌نوربخش بازدداشت شد

 8. حضور شریعتمداری وزیر کار در بیمارستان پس از تصادف امروز  

 9. سرقت میلیونی ۲۰ دقیقه‌ای از ویلای کردان

 10. قتل فجیع زن باردار پس از تجاوز؛ دیه را دولت می‌دهد!

 11. شش سال زندگی سیاه دختر ۱۴ ساله

 12. کج‌شدن شکم پس از جراحی زیبایی!

 13. خودکشی یک دانش آموز در مدرسه

 14. تشییع پیکر "دکتر نوربخش" تا ساعاتی دیگر در بیمارستان میلاد

 15. دستگیری ۵۰ نفر در پارتی مختلط شبانه مراغه

 16. جزئیات دادگاه قاتل خانوادگی با قمه !

 17. شلیک پلیس به سارقان در محدوده دریاچه چیتگر + جزئیات

 18. جزئیات خودسوزی مقابل وزارت کار؛ پلیس: او با شوهر خواهرش اختلاف داشت

 19. سرقتی از خزانه بانک‌پاسارگاد انجام نشده است

 20. دستگیری هکر ۲۷ ساله‌ به اتهام پولشویی

 21. داستان زندگی مادری که در یک شب داغدار ۴ عزیزش شد

 22. نجات فائزه کوچولو از میان کولاک

 23. سارقان مسلح تهران دستگیر شدند

 24. کشف هروئین از رستورانی در محله شوش

 25. دستگیری قاتل همسرکش در منزل پدرزنش

آخرین عناوین