در برنامه پایش مطرح شد؛ پزشکان بیش از ۶ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی دارند + عکس

گروه اقتصادی الف،   3970529068 ۳۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

یک کارشناس سیاستگذاری حوزه سلامت اعتقاد دارد فرار مالیاتی پزشکان در حال حاضر بیش از ۶ هزار میلیارد تومان است.

به گزارش الف، حسین بانکی کارشناس سیاستگذاری حوزه سلامت شب گذشته در برنامه پایش در مورد فرار مالیاتی پزشکان گفت : موضوعی مهمی که در کنار لزوم راه اندازی کارتخوان در مطب ها وجود دارد این است که پزشکان مالیات خود را به طور کامل نمی دهند و سازمان مالیاتی در این بین انفعال دارد. باید بدانیم مبلغی که به عنوان مالیات از پزشکان باید اخذ شود چقدر است. در حال حاضر تعداد پزشکان متخصص در کشور 46 هزار و 600 پزشک هستند، ما در اینجا فرض می کنیم 40 هزار پزشک متخصص داریم .

وی افزود : درآمد ماهیانه این پزشکان متخصص را 50 میلیون تومان لحاظ می کنیم که در مجموع یک سال میزان درآمد سالیانه پزشکان متخصص 24 هزار میلیارد تومان است. برای دندان پزشکان که تعداد آن ها 28 هزار نفر است مبلغ ماهانه را 30 میلیون تومان در نظر می گیریم که مجموع درآمد سالیانه دندان پزشکان 10 هزار میلیارد تومان شد. با این احتساب مجموع درآمد سالیانه دندان پزشکان و پزشکان متخصص 34 هزار میلیارد تومان است .

این کارشناس گفت: اگر درصد مالیات را 20 درصد در نظر بگیریم، البته میزان مالیات باید بیشتر از 20 درصد و حدود 35 درصد باشد که در محاسبات خود 20 درصد گرفتیم. مقدار مالیاتی که دندان پزشکان و پزشکان متخصص باید بپردازند 6 هزار و 800 میلیارد توممان است.

وی گفت: در حال حاضر طبق اظهار نظر رئیس سازمان مالیاتی می بایست از پزشکان 700 میلیارد تومان مالیات اخذ شود که با رقم محاسباتی ما فاصله زیادی دارد و نمی دانم مبنای محاسبه آقای تقوی نژاد چیست؟ پزشکان همین مالیات مورد نظر رئیس سازمان مالیاتی را نیز نمی پردازند و در حال حاضر  سالیانه 150 میلیارد تومان مالیات می دهند که رقم بسیار کمی است.

بانکی در پایان تصریح کرد: نکته مهم اینکه در محاسبات بالا مالیات تعداد  80 هزار پزشک عمومی را نیاورده ایم . 6 هزار 800 میلیارد تومان فرار مالیاتی کشور معادل یارانه یک سال 12 میلیون ایرانی و وام ازدواج برای 450 هزار زوج جوان است .

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۰۳۵۴۳۱۱:۵۳:۰۶ ۱۳۹۷/۵/۲۹
مطهری که نخود هر آشی می شود و صادقی هم که دائما تهدید به افشاگری می کند، چه شده که از این تخلف بزرگ براحتی عبور می کنند و لب باز نمی کنند؟
ناشناس۵۰۳۸۷۲۱۳:۴۵:۳۱ ۱۳۹۷/۵/۲۹
اکثر پزشکان شاغل در کشور با امکانات تحصیل رایگان موفق به تحصیل در رشته پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی شده اند. اینکه پزشکان مملکت ما از درآمد خوبی برخوردار باشند هیچ نکته منفی نیست ولی اینکه از اونها متناسب با درآمدی که دارند مالیات گرفته نمیشه فقط و فقط بی مسئلولیتی هست. درآمد در ایران زندگی در کانادا و کشورهای اروپائی این خیلی تاسف بار هست. بهداشت و درمان باید کاملا دولتی باشه و همه آحاد مردم باید به امکانات پزکشی ودرمانی مناسب دسترسی داشته باشند. دولت و سازمان های مسئول باید ارتباط مالی بین بیمار و پزشک رو قطع کنند در این صورت امکانات درمانی به تناسب در تمام نقاط کشور توزیع خواهد شد.
ناشناس۵۰۴۷۴۳۱۸:۴۶:۵۹ ۱۳۹۷/۵/۲۹
مگه بقیه رشته ها پولی هست .شما هم درس میخوندی پزشک می شدی . هروقت از دلال بی سواد که با یک‌تلفن میلیاردی معامله میکنه مالیات گرفتن بعد بیان سروقت قشر تحصیل کرده
محسن دلیری خواجه۵۰۴۸۶۹۲۰:۵۳:۳۳ ۱۳۹۷/۵/۲۹
فرار مالیاتی پزشکان با درامد هنگفتی که دارند محرز است ولی متاسفانه به هر دلیلی نه اداره مالیاتی عزمی برای محاسبه دقیق مالیات دارند و نه پزشکان تمایلی برای اظهار صادقانه درامد بنده منشی یکی از پزشکان قلب و عروق شهرستان های اطراف تبریز می باشم ولی متاسفانه پزشکی که درامد بالای 150 میلیون در ماه فقط از مطب خودش دارد (از سایر درآمدهایش بی اطلاعم) مالیات قطعی که در خرداد ماه 97 برای عملکرد سال 96 برای درامد اظهاریش پرداخت کرد حدود 900 هزار تومان بود که از مالیات سالانه یک کارمند ساده هم کمتر است.
ناشناس۵۰۴۹۴۹۲۱:۴۴:۴۶ ۱۳۹۷/۵/۲۹
درس خوندن با انسان شدن متفاوت هست کسی که دنبال پول هست باید می رفت دنبال همون دلالی که شما گفتید دلالی با سلامت و جان انسان ها زیبنده یک آدم تحصیل کرده نیست.
ناشناس۵۰۵۲۵۸۰۱:۱۴:۱۸ ۱۳۹۷/۵/۳۰
روزی که من مهندسی خواندم، مهندس شدن کمتر از پزشکی نبود. استعدادم هم از دوستان پزشکم بیشتر نباشد، کمتر نیست. حالا اگر به مدد نابودی صنعت ملی و تولید انبوه مهندسان کم سواد، مهندسی جایگاه قبلی خود را از دست داده، به معنی کم دانشی و کم استعدادی فارغ التحصیلان رشته های غیر پزشکی نیست. دیگر اینکه از وضعیت اسفناک جامعه پزشکی و گسترش کم سوادی در آنها بی خبر نیستم. اما نکته نهایی درباره استدلال شماست. چون دیگرانی هستند که از جیب ملت ایران دزدی می کنند شما هم مجاز به سرقت اموال عمومی هستید؟ بی هیچ شکی باید با شفافیت مالی جلوی فساد اقتصادی را گرفت و از هر جایی که شروع شود و ادامه پیدا کند خوب و مبارک است. قبیح و زشت است که کارگر مظلومی که در آمدی ده ها برابر کمتر از شما دارد مالیات دهد و خرج امنیت و تحصیل شما را تامین کند اما شما چون می توانید از جیب ملت سرقت کنید، حق مردم را ندهید.
ناشناس۵۰۴۴۴۲۱۶:۳۶:۰۲ ۱۳۹۷/۵/۲۹
فقط وضع اینها خوبه و متاسفانه در حال خارج کردن سرمایه ملی و مالیاتهای نداده از کشورند
ناشناس۵۰۴۵۵۱۱۷:۱۹:۵۶ ۱۳۹۷/۵/۲۹
;کل این مالیات معادل یکبار اختلاس یک آقازاده هست.
حسن۵۰۳۶۳۸۱۲:۲۸:۵۱ ۱۳۹۷/۵/۲۹
پزشکان به این هدف از مالیات فرار می کنند و حداکثر پول رو از مریضها می گیرند که چند میلیون دلار فراهم کنند و برن خارج.
ناشناس۵۰۴۰۲۶۱۴:۲۵:۴۵ ۱۳۹۷/۵/۲۹
هدف شون رو از کجا فهمیدی؟ مگر علم غیب داری؟‌هدف شون به خودشون مربوطه. اون چیزی که به ما ملت مربوطه اینه که مالیات نمیدن. اما ما مالیات میدیم.
ناشناس۵۰۴۵۳۷۱۷:۱۲:۴۰ ۱۳۹۷/۵/۲۹
بیشتر ارز کشور توسط قشر ثروتمند خارج می شود از جمله پزشکان برای تفریح و بیزینس دلارهای کشور را خارج می کنند و در ترکیه و. .. املاک می خرند
ناشناس۵۰۳۶۳۹۱۲:۲۹:۲۰ ۱۳۹۷/۵/۲۹
بیشترین ظلم رو تو این کشور، پزشک ها به مردم می کنن.
ناشناس۵۰۳۷۱۰۱۲:۵۰:۴۵ ۱۳۹۷/۵/۲۹
میگی مردم چیکار کنند؟؟؟ این خبر عین اینه که تیتر بزنی مملکت قانون نداره که البته نداره
ناشناس۵۰۳۷۱۳۱۲:۵۱:۴۱ ۱۳۹۷/۵/۲۹
طرح سلامت اقاي وزير براي پركردن جيب پزشكان بود كجاي دنيا يك پزشك اينقدر درامد داردكارتخوان رو هم براي ندادن ماليات نميذارن بايد كارتخوان در مطبها اجباري باشه كجا ميخوان برن بهتر از اين مملكت گل وبلبل
ناشناس۵۰۳۷۵۰۱۳:۰۲:۳۸ ۱۳۹۷/۵/۲۹
از گلوی نامبارک پایین نره :|
ناشناس۵۰۳۹۱۴۱۳:۵۶:۰۷ ۱۳۹۷/۵/۲۹
دوستان اصلا غصه نخورین. فردا آقای وزیر تشریف میارن ویک جوری از پزشکان دفاع می کنن که همه ملت سر تعظیم وعذرخواهی فرود میارن. یادتونه وقتی پرستاران محترم و زحمت کش اعتراض کردن چطور بی ادبانه و توهین آمیز از وزیر پاسخ شنیدن. البته این رسم وزرای آقای روحانی هست که همه شون با این فضاحت هایی که به بار میارن مرتب هم از ملت طلب کارند.
ناشناس۵۰۴۴۷۶۱۶:۴۷:۰۰ ۱۳۹۷/۵/۲۹
پرستارها هم از اونا بی مسئولیت ترند
ناشناس۵۰۳۹۵۰۱۴:۰۴:۵۴ ۱۳۹۷/۵/۲۹
کشوری که بیمار باشه و پزشکان به جای مهندسین پر درامد باشند پیشرفت نمیکنه
ناشناس۵۰۴۰۱۴۱۴:۲۳:۲۶ ۱۳۹۷/۵/۲۹
در عوض جورشون رو کارگران و کارمندان می کشند.ولی کاش به همین قانع بودند و برای درامد بیشتر با داروخانه ها، فروشندگان تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهها گاوبندی نمی کردند و الکی مردم رو دنبال آزمایشات اضافی یا خرید دارو ،مکمل و تجهیزات اضافی نمی فرستادند. هر دکتر میگه من فقط فلان ازمایشگاه یا تجهیزات را قبول دارم
ناشناس۵۰۴۰۳۸۱۴:۲۸:۲۶ ۱۳۹۷/۵/۲۹
همه نارضایتی‌ها از پزشکان به سازمان نظام پزشکی مرتبط است. باید نهادی به غیر از سازمان نظام پزشکی تحت نظر قوه قضاییه شکل بگیرد و بدن تخصصی خود را رشد دهد که توان قضاوت در مورد تخلفات (اعم از مالیاتی و قصور و غیره) را داشته باشد. سازمان نظام پزشکی حافظ تمام عیار منافع پزشکان است و هیچ وقت قرار نیست هیچ پزشکی را محکوم یا مواخذه کند. چون در این صورت انسجام صنفی شان به هم میخورد. اگر انسجام صنفی شان به هم بخورد نخواهند توانست در مملکتی که پروفسور پایه ۳۰ ماهی ۸-۹ میلیون تومان حقوق می‌گیرد، یک جراح از مرتبه ۵۰۰ میلیون تومان در ماه درآمد داشته باشد.
ناشناس۵۰۴۱۲۳۱۴:۵۳:۱۰ ۱۳۹۷/۵/۲۹
متاسفم برای این جماعت. طرفیت رشته های پزشکی و تخصص را بالا ببرید تا انحصار شکسته شود
ناشناس۵۰۴۲۰۷۱۵:۲۲:۲۷ ۱۳۹۷/۵/۲۹
شما حاضرید بروید مطب دکتر با دیپلم قبولی ده و یازده
ناشناس۵۰۴۱۶۱۱۵:۰۵:۳۲ ۱۳۹۷/۵/۲۹
جورش را کارمندان بدبخت دولت و کارگران زحمتکش می کشند؟
ناشناس۵۰۴۱۸۷۱۵:۱۵:۲۰ ۱۳۹۷/۵/۲۹
چه خوب فقط پزشکان و‌دندانپزشکان فرار مالیاتی دارند
علیرضا۵۰۴۲۰۵۱۵:۲۰:۲۴ ۱۳۹۷/۵/۲۹
واقعا باید متاسف شد برای این کارشناسی . ۱-تعدادزیادی از پزشکان متخصص در سیستم دولتی کار میکنند که مالیات اونها رو دولت میگیره. ۲- تعداد دیگه ای در رشته هایی هستند مثل عفونی و اطفال و نورولوژی که حداکثر در بهترین حالت ۱۰ میلیون درآمد ماهانه دارند.۳- مالیات ۲۰درصد نیست بلکه تا مبلغ ۷ میلیون بصورت ۱۰ درصد محاسبه میشه ۴- محاسبه مالیات بر اساس تعداد نسخه هایی است که از سازمانهای بیمه گر به دارایی ارسال میشه و اگر پزشک قرارداد نداشته باشه بر اساس تعداد بیمارانی است که کارشناس دارایی اعلام میکنه. بنابراین داشتن کارتخوان یا نداشتن هیچ تاثیری در مقدار مالیات نداره. بهتره این کارشناس عاقل! نهادها و سازمانها و آستانها و ... که درآمد بیشتری از کل پزشکان دارند و به اندازه یک درصد جامعه پزشکی برای این مملکت مفید نیستند رو بررسی کنه و اگه جرات داره مالیات نداده اونها رو اعلام کنه. چند سالی میشه هر وقت مشکلات مملکت زیاد میشه پزشکان مورد حمله قرار میگیرند تا حواس مردم پرت بشه. راستی این کارشناس اصلا میدونه یک متخصص چند سال زحمت کشیده. جالبه هیچکس سالهای تحصیل و طرح دوره عمومی و تخصص و تاخیر ۱۳ ماهه پرداخت کارانه و...رو محاسبه نمیکنه. آیا این کارشناس حاضره مثل پزشک ساعت ۴ صبح بیمار رو ویزیت کنه و ۱۳ هزار تومن ۱۳ ماه بعد دریافت کنه. شاید حمله به پزشکان برای کسانیکه بدنبال کسب شهرت هستند وسیله خوبی باشه ولی این افراد باید بدونند با این کار ابلهانه اعتماد پزشک و بیمار رو از بین میبرند و کسانی که بیشتر ضرر میکنند مردم هستند
ناشناس۵۰۴۲۱۳۱۵:۲۶:۴۸ ۱۳۹۷/۵/۲۹
این آقا از کجا فهمیده هر متخصص ۵۰ میلیون و هر دندانپزشک ۳۰ میلیون درامد داره یاد اونی افتادم که با خودش تصور میکرد اگه یه دبه روغن رو بفروشه وبعد با پولش گوسفند بخره و همینطور روغنش زیادتر و گوسفند بیشتر چه و چه که یه دفعه زد دبه روغن رو شکوند همونی هم که داشت بر باد رفت
ناشناس۵۰۴۲۲۸۱۵:۳۲:۳۴ ۱۳۹۷/۵/۲۹
درامد پزشکان مورد نظر را کم محاسبه کردید حداقل درامد میباشد پزشکی که من مراجعه میکنم حدود 60نفررا ویزیت میکنند که میشود روزانه 3600000تومان وماهانه 70000000تومان فقط درمطب تدریس دردانشگاه وکار دربیمارستان راهم اضافه کنید به قول اقای پزشکیان سر بفلک میکشد .
ناشناس۵۰۴۲۵۰۱۵:۳۹:۳۶ ۱۳۹۷/۵/۲۹
وزیر اقتصادی که نتواند از پر درآمدترین طبقات جامعه مالیات بگیرد باید خودش و رئیس دولت را وادار به عذرخواهی از ملت کند و هردو با کمال فروتنی استعفا کنند برن استراحت.
جواهری۵۰۴۵۳۴۱۷:۱۰:۲۱ ۱۳۹۷/۵/۲۹
جناب بانکی برچه مبنایی ودلایلی درامد هارا محاسبه کرده اید لطفا توضیح دهید
ناشناس۵۰۴۵۶۸۱۷:۲۶:۴۲ ۱۳۹۷/۵/۲۹
خیلی خوبه که وقتی مشکلات کشور فوران میکنه ی نوع خبر پزشکی متناسب کار کنیم.بالاخره لازمه استرس مردم رو روی یک گروه گذاشت.خدا رو شکر که همه مملکت مالیات ده هستن و همه پزشکان فراری مالیات و درامدها رو هم که قطعا درست حساب کردیم و میکنیم
علی۵۰۵۲۲۵۰۰:۳۱:۳۱ ۱۳۹۷/۵/۳۰
هرپزشک متخصص ماهی ۵۰ میلیون درآمد؟باویزیت ۳۸ هزارتومانی و۲۵ روز کاردرماه میشه روزی ۵۲ تامریض یعنی تمام پزشکان متخصص روزی ۵۲ تامریض تومطبشون میبینن؟اینجوری آماردادن خیلی دوراز انصافه

پربحث‌های امروز

 1. انبارلویی: تعجبم‌ می‌کنم؛ آقای ظریف به چه دلیل دوباره مذاکره کرده/برجام را اجرایی نکنند، با آمریکایی‌ها حرفی نداریم

 2. انتقاد رییس سازمان نظام پزشکی از تمسخر پزشکان در رسانه ملی

 3. نقوی‌حسینی: ظریف باید درباره محتوای دیدار با سناتور آمریکایی توضیح دهد

 4. زاکانی:‌ کسی که دو رئیس قوه را بیچاره کرده و دچار مشکل و مایه بدنامی قوه قضائیه شده را باید کنار گذاشت

 5. هنر تغییر محاسبات

 6. پیش بینی قیمت مسکن در تابستان ۹۸

 7. خدمات یک مدرسه غیرانتفاعی لاکچری در تهران/ ۸۵ میلیون تومان برای اردوی سوئد و فرانسه؛ ۵ میلیون هم اردوی شیراز!

 8. چرا مذاکره با آمریکا سم است؟

 9. مسی سکوتش را شکست

 10. کاهش قیمت میوه در میادین میوه و تره‌بار

 11. علماي شيعه مذهب، یکی از پاسداران زبان فارسي

 12. عارف کاندیدای ریاست مجلس شد

 13. آخرین وضعیت بیماری بازیگر پیشکسوت

 14. مراسم افطاری‌ای که هیچ‌گاه از خاطر روحانی پاک نخواهد شد

 15. لاریجانی سالروز فتح خرمشهر را تبریک گفت

 16. آخرین قیمت‌ها در بازار مسکن تهران  

 17. قیمت‌های سرسام آور لاستیک کامیون‌ها در بازار آزاد!

 18. ماجرای «آیت‌الله» خواندن امام جمعه شهرکرد چه بود

 19. ۱۱ مصدوم در تصادف زنجیره‌ای

 20. بررسی طرح ساماندهی بازار خودرو دستور کار مجلس

 21. ستاره استقلال با الاهلی قطر به توافق رسید

 22. تازه‌ترین قیمت خودروهای داخلی  

 23. گلر ۱۳ میلیارد تومانی فوتبال ایران کیست؟

 24. سناریوهای مختلف هوآوی برای مقابله با محدودیت‌های گوگل؛ چرا کاربران نباید نگران باشند

 25. شرح دعای روز نوزدهم ماه مبارک رمضان

پربحث‌های دیروز

 1. خوش چشم: باید مشخص شود ظریف با چه مجوزی با آمریکایی‌ها دیدار کرده است

 2. دردسرهای قولنامه، صدای رئیس قوه را هم درآورد

 3. ترامپ: 1500 نظامی آمریکایی به خاورمیانه اعزام می‌شوند

 4. دستگیری ۳۰ مرد و زن در کلاس مختلط یوگا

 5. آیت‌الله موحدی کرمانی: بیت‌المال باید به همه برسد نه عده‌ای خاص/ از ثروتمندان مالیات بیشتری گرفته شود

 6. گفتگوی جذاب عادل فردوسی‌پور با ژاوی بعد از خداحافظی +فیلم  

 7. هانی‌زاده: آمریکایی‌ها فهمیدن تهدیدات نظامی علیه ایران کارساز نیست/ عربستان به دنبال ائتلاف ضدایرانی در منطقه است/ ترامپ می‌خواهد معادله قرن را تا ماه آینده عملیاتی کند

 8. ازدواج دستیار شفر با یک دختر ایرانی!

 9. نیابت قضایی به دادستان شیراز برای دستگیری خانم تک‌خوان ابیانه

 10. ظریف: لقب «تروریست» فقط برازنده ترامپ است/ ایران پایان او را خواهد دید

 11. واردات غذای سگ و گربه ممنوع شد

 12. کدام واحدهای اجاره‌ای مشمول مالیات می‌شوند؟

 13. تصاویر: خرمشهر آزاد شد  

 14. فیلم| پرواز اقتدار؛ پرش چتربازان سپاه پاسداران از برج میلاد  

 15. خطیب جمعه اصفهان: اطلاعیه دادستان اصفهان مطابق قانون و فتوای مراجع بود

 16. فرشید اسماعیلی سکوتش را درباره چیپ جنجالی دربی شکست

 17. خاطره رئیس کل بانک مرکزی از روز آزادی خرمشهر

 18. نصیرزاده قانون 50-50 را تایید کرد!

 19. شلوار ترامپ سوژه رسانه‌ها شد/عکس  

 20. قیمت وام مسکن برای اقشار مختلف

 21. انفجار در شهر لیون فرانسه

 22. اعتراف اسرائیل به ترور سمیر قنطار در سوریه

 23. جبران خسارت‌های سیل از بودجه ۹۸ امکان‌پذیر نیستن

 24. کره‌شمالی برای ازسرگیری مذاکرات هسته‌ای با آمریکا شرط گذاشت

 25. ترامپ با پنتاگون هم اختلاف پیدا کرد

پربحث‌های هفته

 1. کشتیم که کشتیم دیه‌شو میدیم! / نظر شما درباره‌ی این فیلم چیست؟!

 2. آیا دوچرخه سواری بانوان جرم است؟

 3. لفاظی تازه ترامپ علیه ایران: هرگز دوباره آمریکا را تهدید نکنید

 4. محکومیت «یاسین رامین» در پرونده شیرخشک‌های آلوده وارداتی به ۱۷ سال حبس

 5. برجام؛ ترامپ و توافق جدید

 6. عابربانک پرسپولیس و وزیر سابق کجا شلاق می‌خورند؟

 7. فرار از جنگ صلح به بار نمی‌‌آورد

 8. واکنش‌ها به درخواست روحانی برای اختیارات ویژه/ تاکتیک دو سر برد رئیس جمهور/ بگوید در چه مواردی محدودیت دارد/ خیری ندیده ایم از این اختیارها

 9. صدای خاموش تجرد قطعی

 10. توضیح نماینده خرمشهر درباره انتشار عکسی افطاری وی در فضای مجازی

 11. محسنی اژه‌ای: از بی‌عفتی فیلم بگیرید و برای ما بفرستید/ روحانی چه اختیار ویژه‌ای می‌خواهد؟/ رضایت اصحاب رسانه از جلسه با رئیسی

 12. تخریب ویلاهای خاص با قاطعیت دستگاه قضا/ از ویلای داماد شمخانی تا دختر وزیر سابق

 13. هشدار شديد دهقان به روسای قوا؛ دستورالعمل چپاول اموال مردم را لغو كنيد

 14. چراغ‌های روشن به هنگام سحر  

 15. پاسخ به چند شبهه پرتکرار در موضوع حجاب

 16. اژه‌ای:‌ دشمن به دنبال رواج بی‌عفتی و بی‌اخلاقی در جامعه است/ چرا فیلم قانون‌گریزی‌ها را برای مقامات قضایی نمی‌فرستید؟

 17. روحانی: قیمت ارز ۱۳ هزار تومان و حتی ۸ هزار تومان نیست / بنگاه‌های دولتی باید واگذار شود

 18. آموزش فریب دادن زنان متاهل در سریال نمایش خانگی!

 19. رفتار عجیب نمایندگان برای تعویق کنکور/ موافقت 81 نفر به رغم فریادی های 150 نماینده

 20. دولت فعّال يا قوّال

 21. صالحی امیری: با هر دولتی به‌جز دولت روحانی، شرایط بدتر می‌شد/ قیمت خودرو در انتظار تصمیم شورای رقابت/ بعد از سرافراز، اصلاح ساختار صدا و سیما منتفی شد

 22. پوتین درباره ایران دقیقا چه گفت؟

 23. شریعتمداری: علیرغم تلاش دولت همچنان مردم در شرایط مطلوبی به سر نمی‌برند

 24. مراسم ازدواج بازیگر زن در زیر آب! + عکس

 25. سفرهای عجیب و غریب اعضای شورای شهر به کشورهای اروپایی/ نظر عباس عبدی درباره خاطرات هاشمی رفسنجانی/ جزئیات ماجرای جنجالی تصادف پورشه با پراید در اصفهان

پربحث‌های دیروز

 1. واردات غذای سگ و گربه ممنوع شد

 2. کدام واحدهای اجاره‌ای مشمول مالیات می‌شوند؟

 3. قیمت وام مسکن برای اقشار مختلف

 4. جبران خسارت‌های سیل از بودجه ۹۸ امکان‌پذیر نیستن

 5. افزایش ذخیره نفت ایران در ساحل و بر روی آب

 6. توضیح دبیر انجمن صنایع لبنی برای بالا رفتن قیمت شیر

 7. خریداران چینی از خیر نفت آمریکا گذشتند

 8. امام جمعه فردیس: وام های متعددی به اقوام نمایندگان مجلس داده می شود

 9. قاضی‌زاده هاشمی: دولت قصد افزایش قیمت بنزین را داشت اما مجلس جلویش را گرفت

 10. شرط صدور اعلامیه تامین ارز برای واردکنندگان به بانک‌ها ابلاغ شد

 11. نعمت‌زاده حکم وزیر صنعت در پارس جنوبی را نپذیرفت

 12. فیس‌بوک از ارز دیجیتالی خود به زودی رونمایی می‌کند

 13. خیز طلا برای افزایش دوباره قیمت

 14. ایمن‌ترین خودروهای شاسی‌بلند کدامند؟

 15. کاهش ۳۰ درصدی هزینه قبوض برق برای کم‌مصرف‌ها

 16. شروط جدید صادرات محصولات کشاورزی/صادرات فقط با کارت بازرگانی 

 17. نفت ایران، برگ برنده چین در مقابله با آمریکا

 18. افزایش نرخ کرایه تاکسی در ۶۰ خط پایتخت بین ۵ تا ۱۰ درصد

 19. همتی: ارز نیمایی حذف نمی‌شود/ فعالیت بازار متشکل ارزی در مرحله پایلوت قرار دارد

 20. پیش‌بینی ۲۰۰ هزار میلیارد تومان برای تأمین کالای ضروری مردم در مجلس

 21. پیشرفت چشمگیر وزارت ارتباطات در گسترش شبکه ملی اطلاعات طی ۲ سال اخیر/ متولیان لایه‌های خدمات و محتوای شبکه ملی اطلاعات ضرورت مساله را باور نکرده‌اند

 22. ‌قطار تهران _آنکارا راه اندازی می‌شود

 23. سبحانی‌فر: طرح ساماندهی بازار خودرو در بلند مدت در مدیریت بازار موثر خواهد بود

 24. تکذیب اظهارات متهم نفتی در دادگاه

 25. کوچک ترین اشتباه آمریکا نفت را به ۲۰۰ دلار می رساند

پربحث‌های هفته

 1. هشدار شديد دهقان به روسای قوا؛ دستورالعمل چپاول اموال مردم را لغو كنيد

 2. روحانی: قیمت ارز ۱۳ هزار تومان و حتی ۸ هزار تومان نیست / بنگاه‌های دولتی باید واگذار شود

 3. شریعتمداری: علیرغم تلاش دولت همچنان مردم در شرایط مطلوبی به سر نمی‌برند

 4. ارز ۴۲۰۰ تومانی را حذف کنید، یارانه نقدی بدهید

 5. گرانی و بازار مسکن/ وام‌هایی که دیگر کارایی ندارد!

 6. ارز ۴۲۰۰ تومانی را تمام کنید!

 7. افزایش شدید اجاره بها به نحو عجیبی آغاز شده است

 8. رونق تولید از مسیر فناوری اطلاعات

 9. رئیس کل بانک مرکزی : مردم دربازار ارز سرمایه گذاری نکنند/ کاهش۲هزارتومانی دلار

 10. ادامه کاهش قیمت‌ خودرو در بازار + جدول

 11. دریافت ۸میلیون دلار ارز دولتی توسط یک خیریه/ تحقیق و تفحص از ارز ۴۲۰۰تومانی

 12. بازار مسکن یا تونل وحشت؟!

 13. خجسته: ما توانستیم «ریگی» را از هواپیما به زمین بیاوریم چگونه نمی‌توانیم اخلالگران بازار را دستگیر کنیم

 14. وزیر راه: با افزایش تولید مسکن، قیمت آن را کاهش می‌دهیم

 15. احتمال تغییر ساعت کاری ادارات

 16. واردات خودروی هیبریدی همچنان ممنوع است

 17. شورای رقابت دوباره قیمت‌گذار خودرو شد

 18. قرار جلب پوری حسینی به دادرسی صادر شد

 19. باز هم گرانی خودرو، باز هم سکوت سازمان حمایت/ انفعال در برابر خودروسازان تا کی ادامه دارد!؟

 20. کاهش ۹ میلیونی قیمت پراید در بازار

 21. واکنش خودروسازان به مصوبه مجلس؛ شورای رقابت را نمی‌پذیریم

 22. همتی به ادعای نامه‌نگاری هادی رضوی با بانک مرکزی پاسخ داد

 23. توضیحات وزیر اقتصاد درباره ۳۰ میلیارد ارز صادراتی که به کشور بازنگشت

 24. عادل آذر: تخلفات سازمان خصوصی‌سازی احراز شده و قطعی است

 25. یک راه مناسب رونق تولید

آخرین عناوین