در برنامه پایش مطرح شد؛ پزشکان بیش از ۶ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی دارند + عکس

گروه اقتصادی الف،   3970529068 ۳۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

یک کارشناس سیاستگذاری حوزه سلامت اعتقاد دارد فرار مالیاتی پزشکان در حال حاضر بیش از ۶ هزار میلیارد تومان است.

به گزارش الف، حسین بانکی کارشناس سیاستگذاری حوزه سلامت شب گذشته در برنامه پایش در مورد فرار مالیاتی پزشکان گفت : موضوعی مهمی که در کنار لزوم راه اندازی کارتخوان در مطب ها وجود دارد این است که پزشکان مالیات خود را به طور کامل نمی دهند و سازمان مالیاتی در این بین انفعال دارد. باید بدانیم مبلغی که به عنوان مالیات از پزشکان باید اخذ شود چقدر است. در حال حاضر تعداد پزشکان متخصص در کشور 46 هزار و 600 پزشک هستند، ما در اینجا فرض می کنیم 40 هزار پزشک متخصص داریم .

وی افزود : درآمد ماهیانه این پزشکان متخصص را 50 میلیون تومان لحاظ می کنیم که در مجموع یک سال میزان درآمد سالیانه پزشکان متخصص 24 هزار میلیارد تومان است. برای دندان پزشکان که تعداد آن ها 28 هزار نفر است مبلغ ماهانه را 30 میلیون تومان در نظر می گیریم که مجموع درآمد سالیانه دندان پزشکان 10 هزار میلیارد تومان شد. با این احتساب مجموع درآمد سالیانه دندان پزشکان و پزشکان متخصص 34 هزار میلیارد تومان است .

این کارشناس گفت: اگر درصد مالیات را 20 درصد در نظر بگیریم، البته میزان مالیات باید بیشتر از 20 درصد و حدود 35 درصد باشد که در محاسبات خود 20 درصد گرفتیم. مقدار مالیاتی که دندان پزشکان و پزشکان متخصص باید بپردازند 6 هزار و 800 میلیارد توممان است.

وی گفت: در حال حاضر طبق اظهار نظر رئیس سازمان مالیاتی می بایست از پزشکان 700 میلیارد تومان مالیات اخذ شود که با رقم محاسباتی ما فاصله زیادی دارد و نمی دانم مبنای محاسبه آقای تقوی نژاد چیست؟ پزشکان همین مالیات مورد نظر رئیس سازمان مالیاتی را نیز نمی پردازند و در حال حاضر  سالیانه 150 میلیارد تومان مالیات می دهند که رقم بسیار کمی است.

بانکی در پایان تصریح کرد: نکته مهم اینکه در محاسبات بالا مالیات تعداد  80 هزار پزشک عمومی را نیاورده ایم . 6 هزار 800 میلیارد تومان فرار مالیاتی کشور معادل یارانه یک سال 12 میلیون ایرانی و وام ازدواج برای 450 هزار زوج جوان است .

عناوین مرتبط

۲۳ آبان ۱۳۹۷خودروسازی سایپا، ماشین میفروشد یا خربزه  
۱۴ آبان ۱۳۹۷افشاگری درباره فرد بازنشسته ۴ شغله مجلس/ تعلل رئیس مجلس در رسیدگی
۷ آبان ۱۳۹۷مهمترین اقدام دولت در دوران تحریم از دید مردم
۳۰ مهر ۱۳۹۷خبر نماینده مجلس از امتناع دولت در مورد حفظ کارت سوخت
۱۶ مهر ۱۳۹۷سخنگوی وزارت بهداشت: احتمال تغییر در تعرفه دستمزد پزشکان ممکن نیست
۱۰ مهر ۱۳۹۷محمد دلاوری: باعث دردسرم !
۲ مهر ۱۳۹۷مجری برنامه پایش خطاب به وزیر بهداشت: «حرف زدن بلد نیستی، حرف نزدن هم بلد نیستی؟»  
۲۸ شهریور ۱۳۹۷واقعا مالیات پزشکان چقدر است؟!
۴ شهریور ۱۳۹۷فرار مالیاتی ۵ تا ۷۶ میلیون تومانی برخی پزشکان
۳ شهریور ۱۳۹۷وزیر بهداشت تقصیر فرارمالیاتی پزشکان را به دوش سازمان مالیاتی انداخت + فیلم
۲ شهریور ۱۳۹۷قاضی‌زاده هاشمی خطاب به تقوی‌نژاد: پس شما چه کاره اید؟ به شما حقوق می‌دهند برای اینکه مالیات بگیرید/ به ما نزدیک به ۶۰۰ میلیون دلار ارز داده شد/ برخی نور چشمی هستند و مالیات نمی‌دهند
۱ شهریور ۱۳۹۷پزشک؛ آرامش بخش روح و جان

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۰۳۵۴۳۱۱:۵۳:۰۶ ۱۳۹۷/۵/۲۹
مطهری که نخود هر آشی می شود و صادقی هم که دائما تهدید به افشاگری می کند، چه شده که از این تخلف بزرگ براحتی عبور می کنند و لب باز نمی کنند؟
ناشناس۵۰۳۸۷۲۱۳:۴۵:۳۱ ۱۳۹۷/۵/۲۹
اکثر پزشکان شاغل در کشور با امکانات تحصیل رایگان موفق به تحصیل در رشته پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی شده اند. اینکه پزشکان مملکت ما از درآمد خوبی برخوردار باشند هیچ نکته منفی نیست ولی اینکه از اونها متناسب با درآمدی که دارند مالیات گرفته نمیشه فقط و فقط بی مسئلولیتی هست. درآمد در ایران زندگی در کانادا و کشورهای اروپائی این خیلی تاسف بار هست. بهداشت و درمان باید کاملا دولتی باشه و همه آحاد مردم باید به امکانات پزکشی ودرمانی مناسب دسترسی داشته باشند. دولت و سازمان های مسئول باید ارتباط مالی بین بیمار و پزشک رو قطع کنند در این صورت امکانات درمانی به تناسب در تمام نقاط کشور توزیع خواهد شد.
ناشناس۵۰۴۷۴۳۱۸:۴۶:۵۹ ۱۳۹۷/۵/۲۹
مگه بقیه رشته ها پولی هست .شما هم درس میخوندی پزشک می شدی . هروقت از دلال بی سواد که با یک‌تلفن میلیاردی معامله میکنه مالیات گرفتن بعد بیان سروقت قشر تحصیل کرده
محسن دلیری خواجه۵۰۴۸۶۹۲۰:۵۳:۳۳ ۱۳۹۷/۵/۲۹
فرار مالیاتی پزشکان با درامد هنگفتی که دارند محرز است ولی متاسفانه به هر دلیلی نه اداره مالیاتی عزمی برای محاسبه دقیق مالیات دارند و نه پزشکان تمایلی برای اظهار صادقانه درامد بنده منشی یکی از پزشکان قلب و عروق شهرستان های اطراف تبریز می باشم ولی متاسفانه پزشکی که درامد بالای 150 میلیون در ماه فقط از مطب خودش دارد (از سایر درآمدهایش بی اطلاعم) مالیات قطعی که در خرداد ماه 97 برای عملکرد سال 96 برای درامد اظهاریش پرداخت کرد حدود 900 هزار تومان بود که از مالیات سالانه یک کارمند ساده هم کمتر است.
ناشناس۵۰۴۹۴۹۲۱:۴۴:۴۶ ۱۳۹۷/۵/۲۹
درس خوندن با انسان شدن متفاوت هست کسی که دنبال پول هست باید می رفت دنبال همون دلالی که شما گفتید دلالی با سلامت و جان انسان ها زیبنده یک آدم تحصیل کرده نیست.
ناشناس۵۰۵۲۵۸۰۱:۱۴:۱۸ ۱۳۹۷/۵/۳۰
روزی که من مهندسی خواندم، مهندس شدن کمتر از پزشکی نبود. استعدادم هم از دوستان پزشکم بیشتر نباشد، کمتر نیست. حالا اگر به مدد نابودی صنعت ملی و تولید انبوه مهندسان کم سواد، مهندسی جایگاه قبلی خود را از دست داده، به معنی کم دانشی و کم استعدادی فارغ التحصیلان رشته های غیر پزشکی نیست. دیگر اینکه از وضعیت اسفناک جامعه پزشکی و گسترش کم سوادی در آنها بی خبر نیستم. اما نکته نهایی درباره استدلال شماست. چون دیگرانی هستند که از جیب ملت ایران دزدی می کنند شما هم مجاز به سرقت اموال عمومی هستید؟ بی هیچ شکی باید با شفافیت مالی جلوی فساد اقتصادی را گرفت و از هر جایی که شروع شود و ادامه پیدا کند خوب و مبارک است. قبیح و زشت است که کارگر مظلومی که در آمدی ده ها برابر کمتر از شما دارد مالیات دهد و خرج امنیت و تحصیل شما را تامین کند اما شما چون می توانید از جیب ملت سرقت کنید، حق مردم را ندهید.
ناشناس۵۰۴۴۴۲۱۶:۳۶:۰۲ ۱۳۹۷/۵/۲۹
فقط وضع اینها خوبه و متاسفانه در حال خارج کردن سرمایه ملی و مالیاتهای نداده از کشورند
ناشناس۵۰۴۵۵۱۱۷:۱۹:۵۶ ۱۳۹۷/۵/۲۹
;کل این مالیات معادل یکبار اختلاس یک آقازاده هست.
حسن۵۰۳۶۳۸۱۲:۲۸:۵۱ ۱۳۹۷/۵/۲۹
پزشکان به این هدف از مالیات فرار می کنند و حداکثر پول رو از مریضها می گیرند که چند میلیون دلار فراهم کنند و برن خارج.
ناشناس۵۰۴۰۲۶۱۴:۲۵:۴۵ ۱۳۹۷/۵/۲۹
هدف شون رو از کجا فهمیدی؟ مگر علم غیب داری؟‌هدف شون به خودشون مربوطه. اون چیزی که به ما ملت مربوطه اینه که مالیات نمیدن. اما ما مالیات میدیم.
ناشناس۵۰۴۵۳۷۱۷:۱۲:۴۰ ۱۳۹۷/۵/۲۹
بیشتر ارز کشور توسط قشر ثروتمند خارج می شود از جمله پزشکان برای تفریح و بیزینس دلارهای کشور را خارج می کنند و در ترکیه و. .. املاک می خرند
ناشناس۵۰۳۶۳۹۱۲:۲۹:۲۰ ۱۳۹۷/۵/۲۹
بیشترین ظلم رو تو این کشور، پزشک ها به مردم می کنن.
ناشناس۵۰۳۷۱۰۱۲:۵۰:۴۵ ۱۳۹۷/۵/۲۹
میگی مردم چیکار کنند؟؟؟ این خبر عین اینه که تیتر بزنی مملکت قانون نداره که البته نداره
ناشناس۵۰۳۷۱۳۱۲:۵۱:۴۱ ۱۳۹۷/۵/۲۹
طرح سلامت اقاي وزير براي پركردن جيب پزشكان بود كجاي دنيا يك پزشك اينقدر درامد داردكارتخوان رو هم براي ندادن ماليات نميذارن بايد كارتخوان در مطبها اجباري باشه كجا ميخوان برن بهتر از اين مملكت گل وبلبل
ناشناس۵۰۳۷۵۰۱۳:۰۲:۳۸ ۱۳۹۷/۵/۲۹
از گلوی نامبارک پایین نره :|
ناشناس۵۰۳۹۱۴۱۳:۵۶:۰۷ ۱۳۹۷/۵/۲۹
دوستان اصلا غصه نخورین. فردا آقای وزیر تشریف میارن ویک جوری از پزشکان دفاع می کنن که همه ملت سر تعظیم وعذرخواهی فرود میارن. یادتونه وقتی پرستاران محترم و زحمت کش اعتراض کردن چطور بی ادبانه و توهین آمیز از وزیر پاسخ شنیدن. البته این رسم وزرای آقای روحانی هست که همه شون با این فضاحت هایی که به بار میارن مرتب هم از ملت طلب کارند.
ناشناس۵۰۴۴۷۶۱۶:۴۷:۰۰ ۱۳۹۷/۵/۲۹
پرستارها هم از اونا بی مسئولیت ترند
ناشناس۵۰۳۹۵۰۱۴:۰۴:۵۴ ۱۳۹۷/۵/۲۹
کشوری که بیمار باشه و پزشکان به جای مهندسین پر درامد باشند پیشرفت نمیکنه
ناشناس۵۰۴۰۱۴۱۴:۲۳:۲۶ ۱۳۹۷/۵/۲۹
در عوض جورشون رو کارگران و کارمندان می کشند.ولی کاش به همین قانع بودند و برای درامد بیشتر با داروخانه ها، فروشندگان تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهها گاوبندی نمی کردند و الکی مردم رو دنبال آزمایشات اضافی یا خرید دارو ،مکمل و تجهیزات اضافی نمی فرستادند. هر دکتر میگه من فقط فلان ازمایشگاه یا تجهیزات را قبول دارم
ناشناس۵۰۴۰۳۸۱۴:۲۸:۲۶ ۱۳۹۷/۵/۲۹
همه نارضایتی‌ها از پزشکان به سازمان نظام پزشکی مرتبط است. باید نهادی به غیر از سازمان نظام پزشکی تحت نظر قوه قضاییه شکل بگیرد و بدن تخصصی خود را رشد دهد که توان قضاوت در مورد تخلفات (اعم از مالیاتی و قصور و غیره) را داشته باشد. سازمان نظام پزشکی حافظ تمام عیار منافع پزشکان است و هیچ وقت قرار نیست هیچ پزشکی را محکوم یا مواخذه کند. چون در این صورت انسجام صنفی شان به هم میخورد. اگر انسجام صنفی شان به هم بخورد نخواهند توانست در مملکتی که پروفسور پایه ۳۰ ماهی ۸-۹ میلیون تومان حقوق می‌گیرد، یک جراح از مرتبه ۵۰۰ میلیون تومان در ماه درآمد داشته باشد.
ناشناس۵۰۴۱۲۳۱۴:۵۳:۱۰ ۱۳۹۷/۵/۲۹
متاسفم برای این جماعت. طرفیت رشته های پزشکی و تخصص را بالا ببرید تا انحصار شکسته شود
ناشناس۵۰۴۲۰۷۱۵:۲۲:۲۷ ۱۳۹۷/۵/۲۹
شما حاضرید بروید مطب دکتر با دیپلم قبولی ده و یازده
ناشناس۵۰۴۱۶۱۱۵:۰۵:۳۲ ۱۳۹۷/۵/۲۹
جورش را کارمندان بدبخت دولت و کارگران زحمتکش می کشند؟
ناشناس۵۰۴۱۸۷۱۵:۱۵:۲۰ ۱۳۹۷/۵/۲۹
چه خوب فقط پزشکان و‌دندانپزشکان فرار مالیاتی دارند
علیرضا۵۰۴۲۰۵۱۵:۲۰:۲۴ ۱۳۹۷/۵/۲۹
واقعا باید متاسف شد برای این کارشناسی . ۱-تعدادزیادی از پزشکان متخصص در سیستم دولتی کار میکنند که مالیات اونها رو دولت میگیره. ۲- تعداد دیگه ای در رشته هایی هستند مثل عفونی و اطفال و نورولوژی که حداکثر در بهترین حالت ۱۰ میلیون درآمد ماهانه دارند.۳- مالیات ۲۰درصد نیست بلکه تا مبلغ ۷ میلیون بصورت ۱۰ درصد محاسبه میشه ۴- محاسبه مالیات بر اساس تعداد نسخه هایی است که از سازمانهای بیمه گر به دارایی ارسال میشه و اگر پزشک قرارداد نداشته باشه بر اساس تعداد بیمارانی است که کارشناس دارایی اعلام میکنه. بنابراین داشتن کارتخوان یا نداشتن هیچ تاثیری در مقدار مالیات نداره. بهتره این کارشناس عاقل! نهادها و سازمانها و آستانها و ... که درآمد بیشتری از کل پزشکان دارند و به اندازه یک درصد جامعه پزشکی برای این مملکت مفید نیستند رو بررسی کنه و اگه جرات داره مالیات نداده اونها رو اعلام کنه. چند سالی میشه هر وقت مشکلات مملکت زیاد میشه پزشکان مورد حمله قرار میگیرند تا حواس مردم پرت بشه. راستی این کارشناس اصلا میدونه یک متخصص چند سال زحمت کشیده. جالبه هیچکس سالهای تحصیل و طرح دوره عمومی و تخصص و تاخیر ۱۳ ماهه پرداخت کارانه و...رو محاسبه نمیکنه. آیا این کارشناس حاضره مثل پزشک ساعت ۴ صبح بیمار رو ویزیت کنه و ۱۳ هزار تومن ۱۳ ماه بعد دریافت کنه. شاید حمله به پزشکان برای کسانیکه بدنبال کسب شهرت هستند وسیله خوبی باشه ولی این افراد باید بدونند با این کار ابلهانه اعتماد پزشک و بیمار رو از بین میبرند و کسانی که بیشتر ضرر میکنند مردم هستند
ناشناس۵۰۴۲۱۳۱۵:۲۶:۴۸ ۱۳۹۷/۵/۲۹
این آقا از کجا فهمیده هر متخصص ۵۰ میلیون و هر دندانپزشک ۳۰ میلیون درامد داره یاد اونی افتادم که با خودش تصور میکرد اگه یه دبه روغن رو بفروشه وبعد با پولش گوسفند بخره و همینطور روغنش زیادتر و گوسفند بیشتر چه و چه که یه دفعه زد دبه روغن رو شکوند همونی هم که داشت بر باد رفت
ناشناس۵۰۴۲۲۸۱۵:۳۲:۳۴ ۱۳۹۷/۵/۲۹
درامد پزشکان مورد نظر را کم محاسبه کردید حداقل درامد میباشد پزشکی که من مراجعه میکنم حدود 60نفررا ویزیت میکنند که میشود روزانه 3600000تومان وماهانه 70000000تومان فقط درمطب تدریس دردانشگاه وکار دربیمارستان راهم اضافه کنید به قول اقای پزشکیان سر بفلک میکشد .
ناشناس۵۰۴۲۵۰۱۵:۳۹:۳۶ ۱۳۹۷/۵/۲۹
وزیر اقتصادی که نتواند از پر درآمدترین طبقات جامعه مالیات بگیرد باید خودش و رئیس دولت را وادار به عذرخواهی از ملت کند و هردو با کمال فروتنی استعفا کنند برن استراحت.
جواهری۵۰۴۵۳۴۱۷:۱۰:۲۱ ۱۳۹۷/۵/۲۹
جناب بانکی برچه مبنایی ودلایلی درامد هارا محاسبه کرده اید لطفا توضیح دهید
ناشناس۵۰۴۵۶۸۱۷:۲۶:۴۲ ۱۳۹۷/۵/۲۹
خیلی خوبه که وقتی مشکلات کشور فوران میکنه ی نوع خبر پزشکی متناسب کار کنیم.بالاخره لازمه استرس مردم رو روی یک گروه گذاشت.خدا رو شکر که همه مملکت مالیات ده هستن و همه پزشکان فراری مالیات و درامدها رو هم که قطعا درست حساب کردیم و میکنیم
علی۵۰۵۲۲۵۰۰:۳۱:۳۱ ۱۳۹۷/۵/۳۰
هرپزشک متخصص ماهی ۵۰ میلیون درآمد؟باویزیت ۳۸ هزارتومانی و۲۵ روز کاردرماه میشه روزی ۵۲ تامریض یعنی تمام پزشکان متخصص روزی ۵۲ تامریض تومطبشون میبینن؟اینجوری آماردادن خیلی دوراز انصافه

پربحث‌های امروز

 1. سلطان سکه اعدام شد

 2. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 3. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 4. توکلی: حرف ظریف درباره پولشویی خطا بود

 5. دفاع رئیس اتحادیه آجیل از قیمت ۲۰۰ هزار تومانی پسته

 6. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 7. «فشن‌شو گربه‌ها» در پایتخت + عکس

 8. تصاویری از سلطان سکه و همدستانش  

 9. ظریف به مجلس احضار شد

 10. در پاسخ به حرفهایِ تکراریِ حسن عبّاسی

 11. آخرین گفت‌وگوی وحید مظلومین؛ گرانترین سیگار ایران را می‌کشم/ نمی‌توانید من را گوشه رینگ ببرید

 12. پرونده وحید مظلومین؛ از سکه‌هایی که پوشش بود تا دلارهایی که به خارج از کشور منتقل شد

 13. واکنش سخنگوی وزارت خارجه به واکنش‌ها به ادعای ظریف

 14. حرف‌های شنیدنی سلطان سکه قبل از اعدام

 15. توضیحات پلیس درباره ماجرای نیمه برهنه‌شدن یک زن در یاسوج

 16. توکلی: اقدامات خوبی برای مبارزه با فساد شده اما با برخورد درست فاصله داریم/ قربانیان یقه سفیدها چه کسانی هستند؟

 17. چرا قیمت دلار و سکه طی روزهای اخیر نزولی شد؟

 18. چند پیشنهاد برای خروج مسکن از رکود

 19. "تاج" باید فدراسیون فوتبال را ترک کند

 20. آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ ادامه پاییز پرباران+جدول

 21. دولت سر مردم را به حضور مردم در ورزشگاه‌ها گرم نکند/ مسئولان کاری برای گرانی‌های روزافزون کنند

 22. سرقت میلیونی ۲۰ دقیقه‌ای از ویلای کردان

 23. ظریف، CFT و یک اتهام دیگر

 24. ماجرای هتک حرمت استاد ایرانی در دانمارک

 25. افشانی: تا ۱۵ آذر در شهرداری تهران می‌مانم

پربحث‌های دیروز

 1. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 2. سوت و کف به افتخار ظریف

 3. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 4. جزئیات جدید افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان سازمان مالیاتی + سند

 5. پیروز حناچی شهردار تهران شد؛ صندلی بهشت به آخوندی نرسید + جزئیات

 6. واکنش آخوندی به انتخاب شهردار تهران

 7. دوره آموزشی عراقچی برای دیپلمات‌های جوان افغانستانی+ عکس

 8. تاملی بر یک مصاحبه

 9. بازگشت تحریم‌ها و افراد خوش باور به غرب/ چرا از اشتباهات گذشته درس نمی‌گیریم؟

 10. برای برجام مدعی خزانه خالی بودند حالا برای CFT از پولشویی گسترده سخن می گویند

 11. فریبی که دختر مدرسه‌ای از شاگرد مغازه لوازم‌التحریری خورد

 12. جزئیات مرحله اول طرح حمایتی از اقشار کم درآمد تا ۳۰۰ هزار تومان/ گوشت و مرغ و برنج در سبد

 13. ساندرو‌های مخفی در انبار به امید گرانی!

 14. هفت دقیقه تا تل‌آویو/ پدر موشكی ايران را بهتر بشناسيم + عکس

 15. اسامی عجیب غریب در شناسنامه‌های ایرانی+ اسامی و عکس

 16. رها شدن صدها تن گوجه‌فرنگی در اطراف زنجان  

 17. رای اتحاد ملت به آخوندی؛ از منتهی‌الیه جناح چپ به منتهی‌الیه جناح راست/ چه کسی باعث پیروزی احمدی‌نژاد شد؟/ عملکرد قالیباف به روایت مشاور روحانی

 18. اولین پرواز اردوغان با هواپیمای اهدایی امیر قطر+عکس

 19. تاملی بر مصاحبه ظریف

 20. اینترنشنال سعودی و جریانی که به اوباما نامه نوشت

 21. افزایش دستمزد کارگران بی نتیجه ماند/کمیته مزد هفته آینده تشکیل می شود

 22. حداقل خرج هفتگی در تهران چقدر است؟

 23. صندوقی که برای خریداران خودرو ۵۰ میلیون تومان آب خورد+ سند

 24. مانتوی متفاوت خانم معلم خلاق روستای سلخ قشم+ عکس

 25. خرازی: تاکنون صبوری به خرج داده و در برجام مانده‌ایم/ مدارک علیه زاغری، باقر و سیامک نمازی‌ علنی می‌شود

پربحث‌های هفته

 1. ادامه تخریب آیت‌الله یزدی با انتشار تصویری از نوه

 2. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 3. آیا قدرت خرید مردم، ۵۰ سال قبل، بیش از امروز بود؟

 4. سلطان سکه اعدام شد

 5. سوت و کف به افتخار ظریف

 6.  «مهندسی»، مرحوم است یا مقتول؟!

 7. مقایسه قیمت بنزین در ایران و کشورهای همسایه/چه باید کرد؟

 8. روحانی: تحریم‌های ۱۳ آبان هیچ تاثیری در روند اقتصادی کشور نداشت/ اولین بسته حمایت غذایی آبان داده می‌شود/ برای حقوق پیش‌بینی‌هایی شده تا مشکلات اقتصادی تا حدی جبران شود

 9. ۵ نوامبر هم تمام شد و.../ بلند شدن ققنوس از خاکستر و همت آقای روحانی

 10. تیتر روزنامه استقلال بعد از نایب قهرمانی پرسپولیس در آسیا  

 11. آخوندی: کار درستی کردم که حتی ۱ واحد مسکن مهر افتتاح نکردم

 12. دولت بداند سال آینده تورم بیشتری در اقتصاد ایران بروز خواهد کرد/ دفاع از توزیع کوپن در واکنش به اتهامات کوپونیسم و کمونیسم/ ۱۷ سیاست و بسته پیشنهادی برای خروج از بحران

 13. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 14. جهانگیری: تصمیم گرفتیم تا کسی سرِ گرسنه بر زمین نگذارد/ ارزش روز سهام عدالت ۱۳ میلیون تومان شده است

 15. جزئیات جدید افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان سازمان مالیاتی + سند

 16. حضور دختران برانکو، علی پروین و محمود خوردبین در استادیوم آزادی + تصاویر  

 17. پیروز حناچی شهردار تهران شد؛ صندلی بهشت به آخوندی نرسید + جزئیات

 18. فاتحه تهران را بخوانیم

 19. مردم بدانند این جماعت نسبتی با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ندارند

 20. آخوندی لواسان‌نشین است و خوی اشرافی‌گری دارد

 21. جریان اصلاح طلبی باید پاسخگوی ناکارآمدی دولت کنونی باشد/ اصلاح طلبی را در پای آنها که اصلاح طلب نبودند ذبح کردند/ دو جریان اصلی برای‌‌ نجات خود باید پوست اندازی کنند

 22. اندر حکایت شهرداری تهران / چرا مردم باید هزینه دعواهای سیاسی اصلاح‌طلبان را بدهند؟

 23. نتایج اولیه انتخابات میان‌دوره‌ای آمریکا: حزب دموکرات‌ اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا را در دست گرفت/ جمهوری خواهان اکثریت سنا را حفظ کردند

 24. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 25. آقایان! عذرخواهی کنید

پربحث‌های امروز

 1. دفاع رئیس اتحادیه آجیل از قیمت ۲۰۰ هزار تومانی پسته

 2. توکلی: اقدامات خوبی برای مبارزه با فساد شده اما با برخورد درست فاصله داریم/ قربانیان یقه سفیدها چه کسانی هستند؟

 3. چرا قیمت دلار و سکه طی روزهای اخیر نزولی شد؟

 4. چند پیشنهاد برای خروج مسکن از رکود

 5. آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ ادامه پاییز پرباران+جدول

 6. طیب‌نیا عضو شورای پول و اعتبار شد

 7. پژو ۲۰۷ صندوق‌دار نیامده با قیمت‌های نجومی روبرو شد

 8. ارزش هر ورقه سهام عدالت به ۲.۲ میلیون تومان رسید

 9. اخد آخرین دفاع از دو صراف متهم به اخلال در نظام ارزی

 10. استانی که بیشترین ذخیره طلای کشور را دارد

 11. تقابل مدیریت ارزشی و مهندسی منفعت

 12. مجید قاسمی چهره برگزیده صنعت بانکداری ایران شد

 13. سقوط قیمت دلار به مرز ۱۲ هزار تومان

 14. احتمال اعطای سهمیه بنزین به افراد به جای خودرو

 15. قیمت سکه وارد کانال ۳ میلیون تومان شد + جدول

 16. پولشویی در ایران؛ واقعیت چیست؟

 17. رئیس بانک مرکزی در کمیسیون اقتصادی حضور می‌یابد

 18. آموزش دکوراسیون داخلی

 19. دیگر نیاز به پرینت بلیط هواپیمای خود ندارید

 20. ۴ گزینه مطرح برای مدیریت در بزرگ‌ترین تولیدکننده نفت کشور

 21. تقاضای بیش از 50 نماینده از قوه قضائیه برای رسیدگی به پرونده موسسات مالی و اعمال ماده 236

 22. آخرین عناوین روزنامه‌های اقتصادی

 23. پتروشیمی‌ها چقدر ارز آوردند؟

 24. آمریکا عملا واردات غذا و دارو را نیز تحریم کرده است

 25. برخورد عجیب با مشترکان پرمصرف آب/ جریمه‌های سنگین در راه است؟

پربحث‌های دیروز

 1. جزئیات جدید افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان سازمان مالیاتی + سند

 2. بازگشت تحریم‌ها و افراد خوش باور به غرب/ چرا از اشتباهات گذشته درس نمی‌گیریم؟

 3. جزئیات مرحله اول طرح حمایتی از اقشار کم درآمد تا ۳۰۰ هزار تومان/ گوشت و مرغ و برنج در سبد

 4. ساندرو‌های مخفی در انبار به امید گرانی!

 5. افزایش دستمزد کارگران بی نتیجه ماند/کمیته مزد هفته آینده تشکیل می شود

 6. حداقل خرج هفتگی در تهران چقدر است؟

 7. صندوقی که برای خریداران خودرو ۵۰ میلیون تومان آب خورد+ سند

 8. روحانی: چه ایرادی دارد بخشی از استادیوم ورزشی به بانوان اختصاص یابد

 9. رضا رحمانی: هر کسی که مسئولیت می‌پذیرد باید پاسخگو باشد/ باید همه چیز را به مردم بگوییم

 10. راهکارهای جلوگیری از کاهش ارزش پول ملی/ دولت فعلا نمی‌خواهد قیمت ارز به نرخ واقعی برسد

 11. انتظار کارگران از جلسه «ترمیم دستمزد»/ افزایش حقوق حق کارگران است

 12. نوبخت: سال آینده از رقم بودجه اعتبارات عمرانی چیزی را کسر نمی‌کنیم

 13. شیر چند درصد گران شد؟

 14. پیش بینی شورای پول و اعتبار از بازار ارز و سکه

 15. جهانگیری: برخی گفتند به تماشای فینال لیگ قهرمانان آسیا نرو!

 16. احضار 1500 نفر و بازداشت 170نفر در پرونده‌های اخیر اقتصادی

 17. کارت سوخت خود را نفروشید!

 18. رشد ۴۰ درصدی درآمد نفتی دولت در نیمه نخست امسال + جدول

 19. موضع اقلیم کردستان عراق در مورد تحریم‌های ایران

 20. ارزش سبد حمایتی اول تا ۳۰۰ هزار تومان است

 21. هشدار درباره سوءاستفاده احتمالی از کارت‌های سوخت

 22. واریز بخشی از مطالبات مالباختگان «گلیم و گبه»

 23. معاون وزیر خارجه هلند با ظریف دیدار کرد

 24. واردات ۱۰ میلیون تن کالای اساسی

 25. ترکان: قالیباف در نوسازی خانه‌های فرسوده تهران موفق عمل کرد

پربحث‌های هفته

 1. آیا قدرت خرید مردم، ۵۰ سال قبل، بیش از امروز بود؟

 2. مقایسه قیمت بنزین در ایران و کشورهای همسایه/چه باید کرد؟

 3. ۵ نوامبر هم تمام شد و.../ بلند شدن ققنوس از خاکستر و همت آقای روحانی

 4. آخوندی: کار درستی کردم که حتی ۱ واحد مسکن مهر افتتاح نکردم

 5. دولت بداند سال آینده تورم بیشتری در اقتصاد ایران بروز خواهد کرد/ دفاع از توزیع کوپن در واکنش به اتهامات کوپونیسم و کمونیسم/ ۱۷ سیاست و بسته پیشنهادی برای خروج از بحران

 6. جزئیات جدید افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان سازمان مالیاتی + سند

 7. افزایش حقوق کارمندان ۲ دستگاه دولتی مجدد به جریان افتاد +سند

 8. بخشنامه عجیب سایپا به مشتریان!

 9. اسامی نهادهای معاف از مالیات اعلام شد

 10. دفاع رئیس اتحادیه آجیل از قیمت ۲۰۰ هزار تومانی پسته

 11. ۱۰۰ نفر با مدرک غیرمرتبط در شستا/ از تعارض منافع تا ژن‌های خوب در شرکت‌های زیر مجموعه وزارت کار را بشناسیم

 12. بازگشت تحریم‌ها و افراد خوش باور به غرب/ چرا از اشتباهات گذشته درس نمی‌گیریم؟

 13. مالیات مستغلات و رانت زمین در اقتصاد ایران/ چرا از خانه‌های خالی مالیات گرفته نمی‌شود؟

 14. نعمتی: واقعیت این است که تحریم‌ها اثر چندانی نخواهد داشت

 15. جزئیات مرحله اول طرح حمایتی از اقشار کم درآمد تا ۳۰۰ هزار تومان/ گوشت و مرغ و برنج در سبد

 16. روسیه: فروش سوخو به ایران منوط به صدور مجوز آمریکاست/ چین گزینه قطعی برای خرید هواپیما نیست

 17. بازار شیر تو شیر قیمت شیر/ قیمت‌ها روزانه بالا می‌رود!

 18. ساندرو‌های مخفی در انبار به امید گرانی!

 19. سوئیفت بانک ملی امروز قطع می‌شود + سند

 20. وزیر اقتصاد: در مقابله با تحریم‌ها کارکشته شده‌ایم

 21. اقامت در ایران برای خارجی‌ها «مفت» شده است/ قیمت اتاق هتل ۳ستاره ایرانی اندازه همبرگر اروپایی!؟

 22. بانک مرکزی: سوئیفت نقشی در نگهداری حساب‌ها و تسویه ارزی ندارد /خللی در مبادلات ارزی ایجاد نمی شود

 23. اگر ۷۰ میلیون بدهید چه ماشینی می توانید بخرید؟

 24. نماینده ایران: عربستان و روسیه ثبات عرضه نفت در بازار را به هم ریختند

 25. افزایش دستمزد کارگران بی نتیجه ماند/کمیته مزد هفته آینده تشکیل می شود

آخرین عناوین