برای مهران مدیری

محمد پاشازاده، گروه تعاملی الف،   3970419069 ۲۶ نظر، ۰ در صف انتشار و ۴ تکراری یا غیرقابل انتشار
برای مهران مدیری

آقای مهران مدیری سلام. من علیرغم انتقاداتی که به طور طبیعی به برخی رویکردهای شما دارم (چون به هر حال انسان‌ها متفاوت هستند) خدمتتان ارادت دارم به خاطر همه لحظاتی که از ته دل با تماشای آثار شما خندیدم. و به هیچ عنوان منکر توانایی شما نیستم و شما را یکی از سرمایه های کشور عزیز ایران می دانم. این چند خط را وظیفه خود دانستم که برایتان بنویسم چون فراموش نکرده‌ام شما در جبهه‌های جنگ هم حضور داشته‌اید.

در خبری خواندم که قرار است "جام ستارگان" را استارت بزنید که تصور من است که این جام شامل بازی‌های بولینگ و بیلیارد با حضور بازیگران و ورزشکاران خواهد بود. نشاط بخشی به جامعه و برنامه ساختن برای مردم خیلی ارزشمند است، ولی من چند سوال دارم:

وقتی بازیگران و ورزشکاران با پول بیت‌المال و یا اسپانسر با هم مسابقه می‌دهند، قرار است چه نتیجه‌ای عاید کشور شود؟ جوانی که بیکار است و نمی‌تواند برای خود حتی بیمه رد کند، با تماشای سرگرمی ستاره‌هایی که هر روز خود را برندتر می‌کنند، به چه خواهد رسید؟ آیا بهتر نیست به جای ستاره‌ها، مردم عادی و جوانانی که هزاران مشکل دارند را به تصویر بکشید و یکبار هم مردم عادی را ستاره کنید؟

آقای مهران مدیری
جام ستارگان و بازی کردن بازیگران و ورزشکارانی که هر روز بر ثروتشان افزوده می‌شود و بعضاً یادشان می‌رود که همین مردم بزرگشان کرده‌اند، مشکل و حتی دغدغه امروز کشور نیست. از شما تقاضا دارم نام، برند و جایگاهتان را برای ما مردم عادی و پابرهنه هزینه کنید.

ممنونم.

 

گوشی شاپ الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۴۲۶۰۵۵۰۹:۵۰:۴۳ ۱۳۹۷/۴/۱۹
مملکت نخبه کش منظورت اینه چهارتا آدم حسابی هم که داریم بایکوتشون کنیم؟؟؟
ناشناس۴۲۶۲۱۲۱۰:۵۴:۴۵ ۱۳۹۷/۴/۱۹
آدم حسابی ؟! تا تعریف شما از آدم حسابی چی باشه
ناشناس۴۲۷۰۸۳۱۷:۰۲:۲۲ ۱۳۹۷/۴/۱۹
دقیقا مشکل مملکت ما همینه که خیلی از افرادی که سرشون به تنشون میارزه ، یا خونه نشین شدن یا به حاشیه رفتن . اما ورزشکارها و بازیگرهای بی سوادی که گاهی از پایین ترین سطح فرهنگ هم بی بهره هستن ، تبدیل شدن به چهره معروف و مشهور . اگه توی کشورهای دیگه یک عده معروف هستن به عنوان سلبریتی ، اما تصمیم گیری برای جامعه و چیزهای دیگه به دست اونها نیست . فقط شهرت مال اونهاست و تاثیرگذاری بر کل جامعه ندارن . یک مشت بچه مدرسه ای براشون میمیرن ، نه همه کشور . اما اینجا کل مملکت شده بازیچه نظریات این گروه تازه به دوران رسیده .
آرش۴۲۶۳۰۸۱۱:۴۱:۰۱ ۱۳۹۷/۴/۱۹
نخبه هم که نباشند ، زحمت کشیدند تا اینجا رسیدند . ببخشید اینو میگم ، ولی خیلی از همین جوانها که شما براشون دل میسوزونید ، حاضر نیستند یک ساعت سخت کار کنند ، و نشستند و انتظار حمایت دارند تا مبادا سختشون بشه . اینکه هر کاری که میخواد انجام بشه ، زود از این منظر بهش نگاه بشه ، اصلا درست نیست . باز ببخشید که این حرف رو میزنم ، خود نوعی گدایی است ، گدائی توجه ، گدایی حمایت و .... شمایی که از جبهه و جنگ صحبت کردید و بعد رسیدید به مطالبه از یک بازیگر ، کاش سمت و سوی مطالباتتون به نظام ، حکومت ، نهادهایی که در همون دوران جنگ تاسیس شدند ، فرماندهان و سردارانی که فرزندانشون از نامشون دارن سوءاستفاده ها میکنن و ... می بردید .
ناشناس۴۲۶۶۱۸۱۳:۵۰:۴۸ ۱۳۹۷/۴/۱۹
از نوع نظر دادنت مشخصه بی انصافی. عمر خیلی از جوونها به خاطر چسبیدن مدیران پیر به مناصبشون و اعتماد نکردن به جوانها و نسپردن امور به اونها تلف شده و حالا هم که این مدیران دم از جوانگرایی و شرکت دادن اونها میزنن منظور فرزندان و نوادگان خودشون هست. وقتی جوونی رو از بچگی تا 25 سال هی تو گوشش بخونی درس بخون درس بخون آیا راهی داره به چیز دیگه ای فکر کنه؟ پیشنهاد دادن کار درست گدایی توجه نیست یه پیشنهاده
ناشناس۴۲۶۰۷۱۰۹:۵۹:۲۵ ۱۳۹۷/۴/۱۹
متاسفانه در کشور ما همه چیز عوض شده رفتار،کردار و بارور خوب رنگ باخته است.
ناشناس۴۲۶۰۷۲۰۹:۵۹:۴۰ ۱۳۹۷/۴/۱۹
انتصاب ایشان در راستای استفاده از شهرت هنری وی برای ترویج بولینگ، بیلیارد و بولس در کشور قابل تامل است. در اروپا و امریکا، بیلیارد ورزش مستان تلقی میشود. مکان بازی آن هم همین تلقی عوام آنجا را تایید میکند. و بولینگ و بولس برای قماربازان جایگاه خاصی دارد. امیدوارم ایشان آخرتش و جایگاه دنیویش را به سادگی و به ارزانی نفروشد.
ناشناس۴۲۶۳۶۵۱۱:۵۵:۰۸ ۱۳۹۷/۴/۱۹
بابا خیلی باحالی!! یا نمی دونی رفتار آدم مست چه شکلیه، یا نمی دونی بولینگ و بیلیارد چیه!! مرد مومن این دو تا ورزش نیاز به دقت بسیار داره که هیچ مستی نمی تونه انجامشون بده، اونوققت شما میگی ورزش مستان؟!!!!؟
مجید۴۲۶۲۵۲۱۱:۱۴:۲۳ ۱۳۹۷/۴/۱۹
دوست عزیز لطفا انصاف را در گفتارتان رعایت کنید من خیلی کاری زندگیهای شخصی این طیف از جامعه ندارم ولی الحق و النصاف هین قشری که شما راجع به اونها دارید صحبت می کنید در تمامی شرایط تونستند و کارهاشون لبخند رو به لب تمام اقشار جامعه بنشانند و یا انسانها رو در فکر فرو ببرند و در تمامی رخدادها و ناملایمات روزگار در کمک کردن پیشرو بودند کاری اصلا مسئولین ما بلد نیستند
علی۴۲۶۲۵۴۱۱:۱۴:۵۸ ۱۳۹۷/۴/۱۹
در کشورهای اروپایی وقتی آدمهای معروف مثل ورزشکار و بازیگر در مسابقات تلویزیونی یا ورزشی شرکت میکنن، از قبل اعلام میکنن که اگر برنده بشن جایزش رو به یک خیریه میدن. من در سیزده سالی که اینجام حتی یک مورد هم غیر از این ندیدم
ناشناس۴۲۶۴۷۹۱۲:۴۵:۴۱ ۱۳۹۷/۴/۱۹
اینجا کجاست؟
علی۴۲۶۹۴۲۱۶:۰۹:۳۷ ۱۳۹۷/۴/۱۹
بریتانیا
ناشناس۴۲۶۲۶۱۱۱:۲۰:۱۹ ۱۳۹۷/۴/۱۹
باز هم شعارها و حرف های احساسی... شما عرضه نداری از دولتمردان حقت رو بگیری، چرا برای بقیه تعیین تکلیف میکنی؟
پرویز۴۲۶۴۲۹۱۲:۲۱:۵۹ ۱۳۹۷/۴/۱۹
شما زورتون به سیاسیون نمیرسه گیر میدید به چیزای پیش پا افتاده.
ناشناس۴۲۶۵۷۸۱۳:۳۶:۱۱ ۱۳۹۷/۴/۱۹
نخبگان و ثروتمندان اگر در جایی بودند که مردم دور و بر شان نبودند آیا بازهم به این جایگاه می رسیدند. پس با کمک مردم به اینجا رسیدند. البته بعضی دراین راه تلاش هم داشتند البته بعضی هم تلاش چندانی نکردند و ستاره شدند مثل قارون های زمان ما
ناشناس۴۲۶۷۲۳۱۴:۲۷:۴۸ ۱۳۹۷/۴/۱۹
باز هم برای هنرمندان که بتوانند در این مملکت پول پارو کنن و خانواده هایشان در آمریکا و کانادا خرج کنن . آیا برای جوانان این ممکلت نون و آبی هم داره . من خودم یکی از بینندگان آثار آقای مدیری هستم . آیا بولینگ برای حاشینه نشین شهری و گور خواب سیستانی دردی دوا میکنه . فاصله زندگی هموطنان در تهران و مرز و روستا و حتی حاشیه شهر را کسی میبینه .
ناشناس۴۲۹۸۲۰۱۳:۰۹:۵۷ ۱۳۹۷/۴/۲۱
اجازه بدهید چند قسمت پخش بشه بعد قضاوت کنید.مدیری همیشه در لفافه حرفهایش را میزند.بولینگ و... ظاهر کار است
غلام۴۲۶۸۲۵۱۵:۰۵:۱۳ ۱۳۹۷/۴/۱۹
ما مردم عجب امادکی فوق العاده ای برای بحث کردن و محکوم کردن همدیکر داریم. اقا یک درخواست ساده و شاید هم یک نظر ارشادی برادرانه است.
ناشناس۴۲۷۰۳۷۱۶:۴۹:۱۰ ۱۳۹۷/۴/۱۹
بیکارن و نمیتونن بیمه رد کنن؟! نویسنده ی عزیز مطلع نیستن که چنین کاری خلاف محسوب میشه؟!
ناشناس۴۲۷۰۹۳۱۷:۰۴:۳۹ ۱۳۹۷/۴/۱۹
اگه مردم این برنامه هارو نبینن، آیا این افراد به شهرت می رسن؟ پس مردم اینارو و برنامه هاشون رو می خوند و این افراد هم زحمت می کشن برنامه تهیه می کنن. طبعاً منافع مادی هم برایشان دارد. برنامه را هم با توجه به ذائقه تماشاگر می سازن. اگه آوردنِ جوانهای عادی به این برنامه ها براشون تماشاگر جذب کنه میارن. ولی حتما آوردن هنرمندا بیشتر تماشاگر جذب می کنه. مهم اینه سرآخر تماشاگر حرف آخررو می زنه. خیلی عجیبه که یکی بگه مردم پول بیمه ندارند ولی خودش بشینه همه برنامه های اینارو ببینه. خوب برادر من اگه فکر می کنی این هنرمندا کارشون غلطه، نگاه نکن تا اینام بیکار بشن.
بابک۴۲۷۵۲۰۲۰:۴۲:۲۰ ۱۳۹۷/۴/۱۹
به نظر شما مردم مسابقه ای را که افراد مشهور در آن حضور دارند را بیشتر تماشا می کنند یا افراد عادی!؟ به همین دلیل ساده اسپانسر برای چنین افرادی پول خرج می کند که بیننده دارد.
نسترن۴۲۷۵۵۴۲۱:۱۶:۱۳ ۱۳۹۷/۴/۱۹
به نظرم آقای مدیری به اندازه کافی خودشو صرف ملت جوونا و معضلات اجتماعی کرده هیچ دینی به مردم نداره این نامه هم خیلی احساسی نوشته شده
سبحان۴۲۷۷۶۸۰۰:۳۰:۳۹ ۱۳۹۷/۴/۲۰
الف جان دمت گرم خدا پدرت را بیامرزه که حرف دل ما رو نوشتی عزیز
ناشناس۴۲۸۱۹۳۱۰:۲۵:۳۴ ۱۳۹۷/۴/۲۰
مدیری عالی هستی.
زینب۴۲۸۹۸۶۲۰:۰۲:۲۲ ۱۳۹۷/۴/۲۰
سلام چرا ندیده قضاوت کنیم؟ شاید آقای مدیری بخواهند انتقادشون را از این طریق نشون بدهند. همانطوری که قبلا هم در فیلمهاشون تحت شرایط مختلف انتقاد هم داشتند. پس آقایون و خانمها پیش داوری و قضاوت نفرمایید.
ناشناس۴۲۹۸۱۶۱۳:۰۸:۱۷ ۱۳۹۷/۴/۲۱
مگه بهش اجازه میدن درد و رنج مردم را بیان کنه؟ معضلات سیاسی و فرهنگی را باز کنه؟ و... تا اینجا هم دمش گرم که در لفافه حرفهاشو زده.اگرقدرت اجازه بدهد مدیری میتواند درد مردم را به بهترین شکل بیان کند.
کلاسی نوجاباما-JB97DH3بیمه azki

پربحث‌های امروز

 1. ماجرای شنود مکالمات ظریف و روحانی در برجام/ آمادگی برای قطع اینترنت توسط آمریکا در آبان

 2. شکست زودهنگام برنامه ترامپ برای "صفر شدن صادرات نفت ایران"/ یک "بلوف سیاسی" که نگرفت

 3. دستان نامرئی و قدرت واقعی/ صنایع بزرگ حیاط خلوت سیاسیون/ رانت و فساد پشت انتخاب مدیران واحدهای بزرگ اقتصادی/ عده‌ای به دنبال آشوب هستند

 4. واکنش مقتدی صدر به اظهارات ترامپ درباره قتل خاشقچی

 5. چند نفر در ایران از فیلترشکن استفاده می‌کنند؟

 6. حقوقهای زیر 3 میلیون بسته حمایتی دریافت می‌کنند

 7. شهادت یک محیط بان و دو فعال محیط زیست در درگیری با شکارچیان

 8. جانشین احتمالی محمد بن سلمان کیست؟

 9. تعداد متقاضیان سفر اربعین از مرز یک میلیون نفر گذشت

 10. خانه و موزه «گوته» در آلمان  

 11. توضیحات وزیر آموزش و پرورش درباره "تعطیلات زمستانی" مدارس

 12. یک استاد دانشگاه: ترامپ در جامعه آمریکا جایگاهی ندارد

 13. هزینه ۶۰۰۰۰۰۰ دلاری لابی سعودی‌ها در آمریکا

 14. چین؛ بزرگترین مقصد سرمایه‌گذاری خارجی در سال ۲۰۱۸

 15. صعود ایران به رده ۳۰ فیفا/ رتبه نخست آسیا حفظ شد + عکس

 16. ایران به دنبال برقراری تبادل برقی با روسیه

 17. پنس: افراد مسوول در ناپدید شدن خاشقجی مجازات می‌شوند

 18. ممنوعیت ترددهای تجاری از مرزهای شلمچه و چذابه از امروز

 19. گوگل نیز عربستان را تحریم کرد

 20. برای روزنامه‌های «شرق» و «شهروند» صادر شده است / دستگیری مدیر شرکت ایرتویا

 21. آمریکا خواستار حمایت ترکیه از تحریم‌ها علیه ایران شد

 22. گفتگوی جالب جواد خیابانی به زبان انگلیسی با سرمربی بولیوی  

 23. کمیته فنی استقلال با پیشنهاد شفر موافقت کرد

 24. علی میرزاخانی: متاسفانه مردم به اشتباه فکر میکنند التهابات ارزی اخیر، تقصیر تحریم هاست  

 25. تعزیرات هیچ گوشی تلفن همراهی را توقیف نکرده است/ترخیص موبایل‌های توقیفی از گمرک

پربحث‌های دیروز

 1. پسته در بازار تهران کیلویی ۱۰ دلار

 2. توکلی: سیاست تثبیت نرخ ارز و تخصیص اداری باید اعمال شود/ دولت اعلام کند بازار غیررسمی ارز را به هیچ وجه تحمل نخواهد کرد

 3. شوخی زشت سناتور آمریکایی: شاید دی‌ان‌ای من ایرانی باشد؛ وحشتناک است!

 4. افشانی رفتنی شد؛ آغاز دوباره ماراتن انتخاب شهردار/گزینه های احتمالی برای حضور در بهشت/ محسن هاشمی شهردار می شود؟

 5. آمریکا تحریم‌های جدیدی را علیه ایران اعلام کرد

 6. آرایشگاه معروف، عروس خانم را کچل کرد

 7. تیپ عجیب سفیر ژاپن در تهران  

 8. ربوده شدن تعدادی از نیروهای بسیجی و هنگ مرزی میرجاوه

 9. توکلی: FATF تحفظ پذیر نیست/ از ترس مرگ نباید خودکشی کرد

 10. تصمیم‌گیری برای ۲ نرخی شدن بنزین؛ هفته آینده روی میز کمیسیون انرژی

 11. فیلم/حضور بانوان در ورزشگاه آزادی و تشویق تیم ملی   

 12. امیرعبداللهیان: قیافه «ترامپ» پس از ۱۳ آبان امسال دیدنی است

 13. کاهش پلکانی قیمت‌ خودرو آغاز شد

 14. بخشنامه رییس قوه قضاییه برای جلوگیری از زندانی شدن محکومین مهریه

 15. مردی با خودرو همسرش را له کرد

 16. ارزشمندترین پاسپورت‌های جهان در سال ۲۰۱۸

 17. بازی جدید ترامپ برای رهایی بن سلمان از ماجرای خاشقچی

 18. انتخابات آزاد به سبک محمد‌رضا پهلوی + سند

 19. خبر خوش سپاه پاسداران از هلاکت امیر داعش و طراح اصلی جنایت تروریستی اهواز در عملیات نیروهای مقاومت

 20. پشت پرده فرار عضو تیم تشریفات رئیس جمهور از کشور

 21. هاشمی: از موضوع شنود بگذرید/حتی زن و شوهر نیز می‌توانند از این وسایل استفاده کنند

 22. طلبه همدانی و همسرش با ضربات چاقو مجروح شدند

 23. واکنش نماینده ایران به ادعای امارات درباره جزایر۳گانه ایران+فیلم

 24. نترسید، نترسید

 25. رکورد تاریخی یک شهرداری در کتک زدن مردم!

پربحث‌های هفته

 1. روحانی: به محض انتخاب من در سال ۹۲ قیمت دلار پایین افتاد، بازار آرام شد و امیدها بالا رفت/ به عنوان رئیس‌جمهور لیست قیمت اجناس را هر روز می‌بینم و می‌دانم وضع زندگی مردم چگونه است

 2. تصادف برادر عضو شورای شهر تهران با ماشین بیت‌المال در شمال + واکنش شورا

 3. حکم راننده لندکروز جنجالی صادر شد

 4. خیز نامحسوس دولت برای افزایش قیمت بنزین/ زمینه سازی دولت برای برگرداندن کارت سوخت/ مردم قربانی سیاست هویج و چماق

 5. قالیباف: نشستگانِ محترم و مسئول، لطفا برخیزید و اقدامی کنید+ عکس

 6. دلار ۱۹ هزار تومانی کار دولت بود  

 7. محمود بهمنی: FATF را نمی‌توان به دلار وصل کرد/ با مدیریت عرضه و تقاضا قیمت دلار را بر روی ۲۹۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان نگه داشتیم

 8. ابلاغ حکم ۷ ماه حبس قطعی حسن عباسی

 9. بهشت جای چه افرادی است؟/ آیا امکان دارد که غیرمسلمانان نیز وارد بهشت شوند؟

 10. دلار در مرز ۱۵ هزار تومان/ حال و هوای بازار ارز تهران

 11. قدرتمندترین پاسپورت جهان متعلق به کدام کشور است؟

 12. سایه شهاب ایرانی بر آسمان حیفا و تل‌آویو + تصاویر

 13. آقای سیف لطفا فرافکنی نکنید!

 14. واکنش خداکرمی به تصادف برادرش با خودروی شورای شهر: برادرم در حال انجام وظیفه بود/ بیمه خسارت ماشین را پرداخت می‌کند

 15. پسته در بازار تهران کیلویی ۱۰ دلار

 16. لوطیان جاده‌ها یا مرگ قانون؟!/ سمندی که یخچال فریزر است!

 17. نرخ ارز را این ۴ سایت خارج‌نشین بالاوپایین می‌کنند

 18. فرمانده ناجا: خاوری را می‌توانیم یک‌هفته‌ای بازداشت کنیم

 19. توکلی: سیاست تثبیت نرخ ارز و تخصیص اداری باید اعمال شود/ دولت اعلام کند بازار غیررسمی ارز را به هیچ وجه تحمل نخواهد کرد

 20. آیا قالیباف از کشور خارج شده است؟ + عکس

 21. اسامی ۹۶ نماینده مخالف لایحه CFT + اسامی غایبین

 22. تهاجم معماری «سبک اروپایی» به شهر قم!  

 23. اتهام‌زنی آمدنیوز به الف؛ قالیباف به الف سفارش خبر داد!

 24. نامه سرگشاده آیت‌الله مکارم شیرازی به رئیس قوه قضائیه؛ بیانات جنابعالی قانع کننده نبود

 25. دهک‌های پایین زیر چرخ‌های رکود تورمی و نیاز به سیاست‌های جبرانی

گوشی شاپ

آخرین عناوین