غائله نمایشی تعرض به سفارت ایران در انگلیس پایان یافت/ اعتراض شدید ایران به دولت انگلیس و خواستار محاکمه و مجازات عاملان/ متعرضان بازداشت شدند + عکس و فیلم

گروه سیاسی الف،   3961218162 ۱۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۸۱ تکراری یا غیرقابل انتشار
غائله نمایشی تعرض به سفارت ایران در انگلیس پایان یافت/ اعتراض شدید ایران به دولت انگلیس و خواستار محاکمه و مجازات عاملان/ متعرضان بازداشت شدند + عکس و فیلم

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به حمله عده ای به سفارت کشورمان در لندن با اعلام اینکه متعرضان به بالکن سفارت کشورمان در لندن دستگیر شدند از ختم این غائله نمایشی خبر داد و خواستار محاکمه و مجازات آمران و عاملان این اقدام شد.

به گزارش الف حمید بعیدی نژاد در توییتی گفت: تعداد اندکی از این افراد با شکستن پرچم، در حال شعار علیه مقامات کشور و لعن عایشه، ابوبکر، عمر و عثمان هستند.

وی افزود: به هنگام ورود، آنها با چماق و قمه دیده شدند. پلیس در محل حاضر است.

در همین رابطه خبرگزاری صداوسیما نوشت: هواداران یک گروهک از ساعتی پیش با حمله به سفارت ایران در لندن، وارد فضای سفارت ایران در این شهر شدند.

اعضای این گروهک با پایین اوردن پرچم مقدس کشورمان، پرچم گروهک خود را بر بام سفارت نشان دادند.

تحرکات این گروهک شورشی به صورت زنده از برخی شبکه‌های ضدانقلاب به صورت زنده در حال پخش شدن است.

پلیس لندن تا این لحظه کمترین واکنشی در قبال این رفتار تروریستی نشان نداده است.

به گزارش الف در اقدامی افراطی، بسیار زشت و محکوم، عده ای با عنوان حمایت از بیت آیت الله سید صادق شیرازی و اعتراض به دستگیری سید حسین شیرازی فرزند وی  امروز در لندن متعرض سفارت ایران در این شهر شده و با بالا رفتن از دیوار سفارت پرچم های خود را به نمایش در آوردند.

بر پایه این گزارش این افراد که تصاویر آیت الله سید صادق شیرازی و سید حسین شیرازی را در دست دارند، وابسته به گروهی با عنوان هیات «خدام المهدی» هستند که در حومه لندن فعالیت دارند.

بر اساس این گزارش عده ای از این افراد نیز وارد فضای سفرات شدند.

شبکه ماهواره ای فدک که گفته می شود وابسته به یاسر حبیب (کویتی الاصل)  است و ارتباط خاص با هیات خدام المهدی دارد، پوشش پر رنگی به این ماجرا داده است.

شبکه ماهواره ای فدک به دیدگاه های های اختلافی بین تشیع و اهل سنت تاکید و اصرار می ورزند و مواضع تندی علیه ایران دارند.

در توییت سفیر ایران در لندن از حضور پلیس در محل سفارت خبر داده اما اشاره ای به اقدام پلیس در ممانعت از تعرض این افراد نشده است.

 

سفیر ایران در لندن، در پیام دیگری در توئیتر با انتشار تصویر پایین نوشت:

« متعرضان فقط روی بالکن بیرونی ساختمان سفارت بوده و در محاصره پلیس هستند. همکاران همه در داخل سفارت در آرامش و امنیت هستند.»

بی‌بی‌سی فارسی تعداد متعرضین به سفارت ایران را 4 نفر ذکر کرده و گفته که هنوز کسی بازداشت نشده است.

 

قاسمی:دولت انگلیس موظف است سریعا متعرضان را دستگیر و از سفارتخانه حفاظت کند/ سفارت اشغال نشده است

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در گفت‌وگویی اعلام کرد: در حال بررسی موضوع تعرض تعدادی عناصر تفرقه‌افکن و منحرف به سفارت کشورمان در انگلیس، از طریق سفارت ایران در لندن و سفارت انگلیس در تهران هستیم.

برخلاف اخبار منتشر شده سفارت ایران در لندن اشغال نشده و تنها عناصر تفرقه‌افکنان که تعداد اندکی بوده‌اند به بالکن سفارت وارد شده‌اند.

دولت انگلیس موظف است به طور جدی و قاطع وظایف خودش را در حفظ و حراست از اماکن دیپلماتیک ایران و دیپلمات‌ها انجام دهد و متجاوزان به حریم دیپلماتیک را سریعا دستگیر و مورد پیگیرد قرار دهد.

  

تماس فوری عراقچی با سفیر انگلیس در ایران / اعتراض شدید ایران به سفیر انگلیس در پی حمله به سفارتخانه ایران

عراقچی، معاون سیاسی وزیر امور خارجه، اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران درباره حمله به سفارتخانه ایران در لندن را به سفیر انگلیس در تهران ابلاغ کرد.

سخنگوی وزارت خارجه: بلافاصله پس از وصول این خبر عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه، مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران را به سفیر انگلیس در تهران منتقل کرده و خواهان محافظت کامل پلیس از دیپلمات های کشورمان در لندن، و برخورد فوری پلیس با مهاجمین شد.

سفیر انگلیس در تهران ضمن ابلاغ عذرخواهی رسمی دولت انگلیس گفت: پلیس ضدشورش انگلیس در محل حضور یافته و اوضاع را تحت کنترل دارد. وی گفت تمامی اقدامات لازم برای محافظت از جان دیپلمات های ایران و جلوگیری از ورود مهاجمین به داخل سفارت به عمل آمده است.

 

متعرضان به سفارت کشورمان پس از ۲ ساعت بازداشت شدند

سخنگوی وزارت امور خارجه به فارس گفت که معترضان به سفارت ایران در لندن دقایقی پیش توسط پلیس انگلستان دستگیر شدند.

 

ورود کمیسیون امنیت ملی به موضوع تعرض فرقه شیرازی به سفارت ایران در لندن

شهروز برزگر عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: این کمیسیون در یک جلسه فوق‌العاده موضوع «تعرض فرقه شیرازی به سفارت ایران در لندن» را بررسی خواهد کرد. این جلسه احتمالا فردا یا پس‌فردا برگزار خواهد شد.

وزارت امورخارجه باید سفیر انگلیس در تهران را احضار کنند و از او درباره این حرکت زشت توضیح بخواهند.

حدود چند نفر از فرقه شیرازی به بالکن سفارت ایران در لندن تعرض کردند و کاری که نباید می‌کردند را کردند و پرچم مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران را به پایین کشیدند و تا این لحظه هم دولت انگلیس در قبال این‌ها کاری انجام ندادند.

 

نخستین اظهارنظر فرقه انگلیسی پس از تعرض به سفارت ایران در لندن

قاسم فهد، نماینده امور رسانه‌ای شیرازی در لندن، به بی‌بی‌سی فارسی گفت: این افراد دوستداران شیرازی هستند که مستقلا این کار را کرده‌اند.

 

سفیر کشورمان در انگلیس: چهار متعرض توسط پلیس دستگیر و با ماشین به ایستگاه پلیس برده شدند.

هنوز از احتمال حضور افراد دیگری از این فرقه در اطراف ساختمان اطمینان وجود ندارد. 

 

 

واکنش عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس به تعرض فرقه شیرازی‌ها به سفارت کشورمان در لندن

این حرکت کاملا هماهنگ شده و همزمان با سفر محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی به انگلیسی انجام شده است.

فرقه شیرازی در انگلیس با استفاده از تمامی امکانات این کشور به ویژه سیستم‌های ماهواره‌ای و شبکه‌های تبلیغاتی سال‌هاست علیه کشورمان تبلیغات می‌کنند.

حمله به سفارت ایران غیراتفاقی و بسیار حساب شده است، زیرا شاهدیم که پلیس در کشورهای غربی در برخورد با عوامل مشکوک، برخوردهای بسیار جدی و خشنی را انجام می‌دهد، اما در زمان این حمله واکنش درستی از خود نشان نداده است.

مطمئناً انگلیس از حمله این فرقه به سفارت کشورمان مطلع بوده و باید مسئولیت این اقدام نابخردانه، ضعف برخورد و حفاظت نادرست پلیس از سفارت کشورمان را بر عهده بگیرد.

قطعا جمهوری اسلامی ایران از کانال‌های دیپلماسی، پارلمانی و قضایی خود این موضوع را پیگیری می‌کند.

 

واکنش علی علیزاده تحلیلگر بی بی سی فارسی و فعال رسانه ای به حمله طرفداران فرقه شیرازی به سفارت ایران در لندن

 

 طراحی حمله توسط سیستم‌های امنیتی انگلیس

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت‌وگویی با اشاره به حمله به سفارت ایران در لندن اظهار کرد: ما این حمله را کاملا حساب شده و از پیش تعیین شده می‌دانیم. نیروهای اطلاعاتی و امنیتی انگلستان آنقدر قدرت دارند که چنین مسائلی را پیش‌بینی کنند و ما معتقدیم طراحی این حمله توسط سیستم‌های امنیتی انگلستان برای خوشآیند محمد بن سلمان بوده است.

وی با بیان اینکه حمله جمعه شب به سفارت ایران شبیه حمله به سفارت ایران در لندن در دهه 60 است که منجر به شهادت و زخمی شدن کارمندان سفارت شد و از سوی منافقان صورت گرفت افزود: این اقدام نابخردانه و دور از تعهدات بین‌المللی و دیپلماتیک و ناشی از کینه‌جویی انگلیس بود که ریشه  در تاریخ استعمار این کشور دارد.

 

کارکنان سفارت ایران در حال ارائه توضیحات درباره تعرض گروه افراطی به سفارتخانه کشورمان در لندن

 

واکنش نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به تعرض به سفارت ایران در لندن

سید حسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن محکوم کردن تعرض افراد غیرمسئول به سفارت ایران در لندن اظهار کرد: سفارت ایران در انگلستان جزئی از خاک کشور ما محسوب می‌شود و مسئولیت این تعرض به عهده دولت انگلیس است و بر این اساس لندن باید پاسخگوی این اتفاق باشد.

وی افزود: کمیسیون امنیت ملی حتما این موضوع را بررسی می‌کند و از دستگاه دیپلماسی هم در این زمینه توضیح خواهد خواست.

نقوی حسینی درباره تاثیر این اتفاق بر روابط دو کشور گفت: ما باید این موضوع را بررسی کنیم و ببینیم متعرضین چه کسانی بودند، تعرض چگونه صورت گرفته و آیا تعللی که وجود داشته عمدی بوده یا خیر تا بتوانیم به صورت دقیق‌تر در این باره اظهار نظر کنیم.

غائله نمایشی تعرض به سفارت ایران در انگلیس پایان یافت/ عذرخواهی رسمی دولت انگلیس

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه با اعلام اینکه متعرضان به بالکن سفارت کشورمان در لندن دستگیر شدند از ختم این غائله نمایشی خبر داد.

قاسمی خواستار محاکمه و مجازات آمران و عاملان این اقدام شد.

پیش از این سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به این اقدام گفته بود: بلافاصله پس از وصول این خبر آقای دکتر عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران را به سفیر انگلیس در تهران منتقل کرده و خواهان محافظت کامل پلیس از دیپلمات های کشورمان در لندن، و برخورد فوری پلیس با مهاجمین شد. 

قاسمی افزود: سفیر انگلیس در تهران نیز ضمن ابلاغ عذرخواهی رسمی دولت انگلیس گفت: پلیس ضدشورش انگلیس در محل حضور یافته و اوضاع را تحت کنترل دارد. وی گفت تمامی اقدامات لازم برای محافظت از جان دیپلمات های ایران و جلوگیری از ورود مهاجمین به داخل سفارت به عمل آمده است.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۱۶ مرداد ۱۳۹۷ادعای ارسال محموله قطعات موشک از فرودگاه هیترو به ایران تکذیب شد
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷سال ۵۹ چه کسانی به سفارت ایران حمله کردند؟
۲۴ اسفند ۱۳۹۶پشت پرده حمله به سفارتخانه های ایران در انگلیس و اتریش
۲۳ اسفند ۱۳۹۶بروجردی: دولت انگلیس در ماجرای تعرض به سفارت ایران کوتاهی کرد
۲۳ اسفند ۱۳۹۶عراقچی: روال محاکمه تعرض‌کنندگان به سفارت ایران در لندن در جریان است
۲۱ اسفند ۱۳۹۶شمخانی تحلیل کرد: طراحی بازی پینگ‌پونگی دولت انگلیس در برابر تعرض به سفارت ایران
۲۱ اسفند ۱۳۹۶بهرام قاسمی: دولت انگلستان به وظیفه خودش عمل نکرد و افرادی توانستند به سفارت ایران تعرض کنند/ جهان اسلام را سرگرم جنگ های داخلی کردند
۲۱ اسفند ۱۳۹۶بروجردی: مسئولان امنیتی سفارتخانه ایران در لندن بروز حادثه را پیش بینی کرده بودند
۲۱ اسفند ۱۳۹۶چهارشنبه؛بررسی حمله به سفارت ایران در انگلیس با حضور معاونان ظریف
۲۰ اسفند ۱۳۹۶کواکبیان: دولت بریتانیا با دم شیر بازی نکنند/ پلیس انگلستان از این حمله اطلاع داشته و پیشگیری نکرده است
۲۰ اسفند ۱۳۹۶از سید جیکاک تا سید صادق!
۱۹ اسفند ۱۳۹۶دادستان کل کشور: وابستگی فرقه شیرازی به انگلیس محرز است

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۲۷۰۵۴۱۲۲:۲۴:۱۸ ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
بریتانیای صغیر از جنگ شیعه و سنی حمایت میکند؟!
ناشناس۲۷۰۵۶۴۲۲:۳۸:۱۰ ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
این حرکت با هماهنگی قطعی با دولت انگلیس صورت گرفته است. اگر برخورد خشن نیروهای نظامی اروپا را دیده باشید متوجه خواهید شد دولت انگلیس در این مورد دخالت داشته و قصور نیروهای امنیتی بریتانیا بی دلیل نیست. مرگ بر انگلیس
ناشناس۲۷۰۵۷۲۲۲:۴۵:۱۲ ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
مرگ بر ضد ولایت فقیه
حسین۲۷۰۵۷۵۲۲:۴۶:۵۳ ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
مرگ بر فرقه شیرازی
ناشناس۲۷۰۵۸۱۲۲:۵۵:۲۹ ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
یک فرقه داعشی با ادعای شیعی.
ناشناس۲۷۰۵۸۸۲۳:۰۷:۳۹ ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
این دیگه چه فرقه ای
مهدی۲۷۰۶۶۰۰۱:۳۶:۲۵ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
سفارت انگلیس را تعطیل کنید و تهدید کنید که سفارت کشورمون را در انگلیس ترک می کنید
محمد۲۷۰۶۶۷۰۱:۵۱:۵۰ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
م گ بر انگلیس خیانتکار... مرگ بر گروه گمراه شیرازی و مرگ بر منافقین و مرگ بر ضدولایت فقیه
ناشناس۲۷۰۶۹۲۰۴:۲۸:۵۸ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
باید این آخوند های انگلیسی فرمان دهنده این کار اعدام شوند.
مهدی۲۷۰۷۹۶۰۸:۴۱:۵۰ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
باید شیعیان واقعی در قم مقابل بیت صادق شیرازی تجمع کنند و اعتراض خود را به شیعه انگلیسی ابراز کنند. نباید این فرقه شیرازی احساس کند که کارهای غلط آنها بدون هزینه و عکس العمل است. اینها به امید تبلیغات انگلیس و غرب دست به چنین کارهایی میزنند.
پدرام۲۷۰۸۴۳۰۹:۳۱:۰۳ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
شش سال قبل وقتی سفارت انگلیس در تهران تسخیر شد، انگلیس روابطش با ایران را قطع کرد. اکنون که عکس این اتفاق رخ داده و پلیس انگلیس به جای ممانعت، فقط نظاره گر تسخیر سفارت ما بوده آیا ایران هم رابطه اش را قطع میکند یا دولت محترم همچنان میخواهد با منت کشی از اروپا، برجام را ادامه دهد؟
ناشناس۲۷۱۰۴۴۱۲:۲۳:۱۱ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
اگر برجام نبود که الان دلار 10000 هزار تومانی کمرت رو شکسته بود دوست عزیز البته اگر دارای ژن خوب نبودی
ناشناس۲۷۱۴۵۰۱۷:۱۱:۱۳ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
خود دولتی ها هم دارن میگن برجام نافرجام بوده.این وسط شما چی میگی؟
ناشناس۲۷۱۷۰۲۲۲:۰۲:۵۷ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
قبلا میگفتید اگر برجام نبود دلار به 5000 تومان میرسید اما چون دلار در این دولت و بعد از برجام در عمل به 5000 تومان رسید حالا مجبور شدید سقف آنرا بالا ببرید و به 10000 تومان برسانید!
ناشناس۲۷۲۳۵۹۱۳:۳۸:۴۰ ۱۳۹۶/۱۲/۲۰
نه عزیز مطمئن باش ژن خوب نیستم، چون ژنهای خوب همشون طرفدار برجامن.
ناشناس۲۷۰۹۶۳۱۱:۱۱:۳۶ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
فرقه اسلاح ات فرقه دراویش فرقه شیرازی همه از یک جنس و مورد حمایت انگلیس خبیثند
ناشناس۲۷۱۰۹۱۱۲:۴۸:۲۹ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
کار دولت انگلیس است شک نکنید حمله به سفارت هر کشوری در کشور دیگر بدون هماهنگی با دولت امکان پذیر نیست
بیمه azkiتجارت نیوزصبا باتری

پربحث‌های امروز

 1. خطر کوچ دولتی‌های بازنشسته به خصولتی‌ها/ ساز مخالفت شستا با قانون جدید منع بکارگیری بازنشستگان

 2. چرا مردم باید هزینه ناکارآمدی در صنعت خودرو را بپردازند؟

 3. وزیر صنعت استعفا داد + تکذییبه

 4. اختلاس در بانکرینگ بوشهر/ متهم به گرجستان گریخت

 5. بانوی ورزشکاری که زیر بار اتهام رسوایی اخلاقی رنج می‌کشد!  

 6. حسین شریعتمداری: از سایه خود هم بترسید!

 7. روحانی تهران را به مقصد نیویورک ترک کرد

 8. توطئه ترامپ و نومحافظه کاران برای ایران؛ از حمله به رژه اهواز تا تاسیس تشکلی به نام فرشگرد

 9. واکنش اینستاگرامی عراقچی درباره یکی از شهدای حمله تروریستی اهواز

 10. ماجرای مهاجرت ناخواسته مجری تلویزیون/مردهایمان را گذاشتیم و رفتیم!

 11. تعداد نفرات کاروان روحانی در سفر به نیویورک اعلام شد

 12. عراقچی خبر داد: احضار کاردار امارات در تهران به وزارت خارجه

 13. نماینده مجلس: اجرای کامل برنامه اقدام FATF نفعی برای ایران ندارد/ این موضوع بالاتر از برجام که نیست

 14. عملیات تروریستی بی‌بی‌سی، هنوز خنثی نشده!

 15. چرا علیرضا افتخاری خانه‌نشین است؟

 16. روایت کری از استدلالی که عراقچی به خاطر آن از ۴ خواسته ایران کوتاه آمد

 17. روحانی: پول، سلاح و سیاست عوامل تروریستی اهواز از همسایگان جنوب خلیج فارس آغاز می‌شود

 18. نمایش «شگفت انگیز» نتانیاهو در سازمان ملل درباره ایران

 19. تملق گویی در جامعه

 20. بروجردی: وزارت خارجه سفیر کشور محل استقرار گروهک تروریستی عامل حادثه اهواز را احضار کند

 21. خواص و فواید ماست را بشناسید

 22. واکنش آمریکا به حمله تروریستی اهواز

 23. جرمی که باقری درمنی را به اشد مجازات نزدیک می‌کند

 24. نماینده مجلس: آقای روحانی! مگر صدای خرد شدن استخوان مردم را زیر بار گرانی نمی‌شنوید

 25. تیتر یک روزنامه همشهری در مورد حمله تروریستی اهواز

پربحث‌های دیروز

 1. وقوع حمله تروریستی در مراسم رژه اهواز/ تیراندازی به سوی مردم و نیروهای مسلح/ هلاکت ۴ تروریست/ آخرین آمار شهدا /زخمی شدن 65 تا 70 نفر +عکس و فیلم

 2. تصویر عوامل تروریستی امروز رژه اهواز  

 3. کرباسچی: روحانی استعفا بدهد

 4. تحریم و جنگ تحمیلی، تهدیدهایی که به فرصت تبدیل شدند/ راز موفقیت صنعت دفاعی ایران چیست؟

 5. فیلم واضح از تیراندازی شدید به رژه نیروهای مسلح در اهواز  

 6. اعتراف وزارت نفت به پردات حقوق نجومی به نماینده مجلس

 7. اظهارنظر وقیحانه مشاور ولیعهدابوظبی درباره حادثه اهواز

 8. سپاه پاسداران: عناصر مسلح حمله تروریستی اهواز وابسته به جریان "الاحوازیه" هستند

 9. الاحوازیه و رهبران آنها چه کسانی هستند؟

 10. لطفا ریز جزئیات مخارج زندگی ما رو بخونین

 11. جزئیات حمله تروریستی به رژه اهواز؛ از سابقه گروهک الاحوازیه تا انتشار کاریکاتور توهین آمیز/ پشت پرده اعلام موجودیت تشکلی 40 نفره برای براندازی/ روایت کیهان از ماجرای تتلو

 12. فداکاری برای نجات در حمله تروریستی اهواز  

 13. اجاره قاتل ۳ میلیونی در تهران + عکس

 14. افزایش ۱۴.۷ درصدی دخل‌وخرج خانوار ایرانی در ۵ ماه + جزئیات

 15. تصویر تعدادی از شهدای حادثه تروریستی اهواز  

 16. لحظه مطلع کردن روحانی از حمله تروریستی اهواز هنگام سخنرانی امروز در مراسم رژه تهران  

 17. وزیر آموزش و پرورش: چشم‌های برخی کلاس اولی‌ها پف دارد و باید یواش یواش سحرخیزتر باشند

 18. پیام سفیر انگلیس در تهران در خصوص حمله تروریستی اهواز

 19. حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز  

 20. یادداشت روحانی در روزنامه واشنگتن پست/ پیشنهاد ترامپ برای مذاکره صادقانه نیست/ایران تسلیم تحریم نمی‌شود

 21. امیرعبداللهیان: مثلث ترامپ، نتانیاهو و بن سلمان به دنبال ناامنی در ایران هستند

 22. دستور روحانی به دستگاه‌های امنیتی برای پیگیری حمله تروریستی اهواز

 23. داعش مسئولیت «حمله تروریستی اهواز» را بر عهده گرفت

 24. نخستین اعترافات سخنگوی گروهک تروریستی الاحوازیه به انجام حمله تروریستی صبح امروز در رژه نیروهای مسلح در اهواز  

 25. جانباز ۷۵ درصدجنگ تحمیلی حاج حسین منجزی در حادثه تروریستی شهر اهواز به فیض شهادت نائل شد  

پربحث‌های هفته

 1. راهپیمایی افراد برهنه در خیابان بعد از پیروزی!/ عبور از مرز‌های بی‌حیایی؛ عریان‌گری در فوتبال!+ عکس

 2. یک معلم آمریکایی: ۳ جا کار می‌کنم و پلاسمای خونم را می‌فروشم تا قبوض آب و برقم را بپردازم؛ معلمی در آمریکا یعنی این!/ به‌اندازه کاری که می‌کنیم به ما حقوق نمی‌دهند

 3. وقوع حمله تروریستی در مراسم رژه اهواز/ تیراندازی به سوی مردم و نیروهای مسلح/ هلاکت ۴ تروریست/ آخرین آمار شهدا /زخمی شدن 65 تا 70 نفر +عکس و فیلم

 4. سوءاستفاده میلیاردی شرکتهای بیمه از جیب مردم / وقتی چشم عدالت کور می‌شود!

 5. واقعا مالیات پزشکان چقدر است؟!

 6. نباید به «سید احمد خمینی» ایراد گرفت! مشکل جای دیگر است

 7. توهین طراح جلد همشهری جوان به مقدسات و امام حسین (ع)

 8. چگونه می‌توان ترامپ را در زمینه تحریم‌ها خلع سلاح کرد؟

 9. ۲۱ کشته در آتش‌سوزی تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در جاده نطنز/ اجساد ۱۹ نفر از اتوبوس خارج شده/ اعلام اسامی مجروحان + تصاویر و فیلم

 10. آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

 11. تصویر عوامل تروریستی امروز رژه اهواز  

 12. آدرس غلط برای گرانی‌ها و افشای مسئولیت گریزی‌های رندانه/ ریشه‌های اصلی بحران های کنونی اقتصاد ایران چیست؟

 13. چرا دولت قادر به کاهش قیمت دلار نیست؟

 14. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 15. با این میوه، ۳ روزه ۳ کیلو لاغر شوید!

 16. وزیر صنعت: یکی از عوامل افزایش قیمت خودرو این بود که بعضی فکر کردند خودرو یک کالای سرمایه‌ای است

 17. پیام روحانی برای جانباختگان حادثه تصادف کاشان: تکرار این حوادث جبران‌ناپذیر جاده‌ای، نشان از ضعف‌های مدیریتی دارد

 18. خطر کوچ دولتی‌های بازنشسته به خصولتی‌ها/ ساز مخالفت شستا با قانون جدید منع بکارگیری بازنشستگان

 19. پیشنهاد بی‌شرمانه مرکز مشاوره به یک دختر!/ عمق فاجعه و عدم نظارت بر عملکرد مرکز مشاوره

 20. آقای سازور غلط می‌کند فقط مداحی کند/ جمله جالب محمود کریمی درباره حاج منصور

 21. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 22. توهین عضو اصلاح طلب شورای شهر نیشابور به عزاداران حسینی +عکس

 23. آخوندی: شرکت هواپیمایی ATR غرامت پرداخت نمی‌کند

 24. فیروزآبادی: اگر اینستاگرام همکاری نکند به سرنوشت تلگرام دچار می‌شود/ وزارت ارتباطات فیلترینگ را شُل کرده است

 25. واکنش ثبت احوال به تعویض نام خانوادگی توسط آقازاده‌ها

پربحث‌های امروز

 1. وزیر صنعت استعفا داد + تکذیبه

 2. حسین شریعتمداری: از سایه خود هم بترسید!

 3. روحانی تهران را به مقصد نیویورک ترک کرد

 4. توطئه ترامپ و نومحافظه کاران برای ایران؛ از حمله به رژه اهواز تا تاسیس تشکلی به نام فرشگرد

 5. واکنش اینستاگرامی عراقچی درباره یکی از شهدای حمله تروریستی اهواز

 6. تعداد نفرات کاروان روحانی در سفر به نیویورک اعلام شد

 7. عراقچی خبر داد: احضار کاردار امارات در تهران به وزارت خارجه

 8. نماینده مجلس: اجرای کامل برنامه اقدام FATF نفعی برای ایران ندارد/ این موضوع بالاتر از برجام که نیست

 9. عملیات تروریستی بی‌بی‌سی، هنوز خنثی نشده!

 10. بروجردی: وزارت خارجه سفیر کشور محل استقرار گروهک تروریستی عامل حادثه اهواز را احضار کند

 11. نماینده مجلس: آقای روحانی! مگر صدای خرد شدن استخوان مردم را زیر بار گرانی نمی‌شنوید

 12. چالشی که علی علیزاده راه انداخت/ منابع مالی شبکه‌های ضدایرانی از کجاست؟

 13. رئیس‌جمهور: ایران از جنایت اهواز نمی گذرد/ پشتوانه‌ این کشورهای کوچک مزدوری که در این منطقه هستند، آمریکا است

 14. ۳ مهر؛ بررسی استیضاح «شریعتمداری» در کمیسیون صنایع

 15. سکوت دولت‌های عربی و شیطنت رسانه‌های غربی در قبال حادثه تروریستی اهواز

 16. الیاس حضرتی مصاحبه‌اش را تکذیب کرد

 17. وزارت صنعت: استعفای شریعتمداری صحت ندارد

 18. تکذیب استعفای شریعتمداری/ تماس تلفنی وزیر با حضرتی

 19. وزیر دفاع: پاسخ سختی به تروریست‌ها می‌دهیم

 20. آیت‌الله نوری‌همدانی: حادثه اهواز بشارت ضعف تروریست ها و اربابان آنها بود

 21. سخنگوی وزارت خارجه: کاردار امارات به وزارت خارجه احضار شد

 22. ماجرای استعفای شریعتمداری چیست؟/ نه تکذیب، نه تایید می‌شود

 23. استبیضاح آخوندی با 50 امضا و 32 محور تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد

 24. سرلشکر باقری: تا ریشه کنی پدیده نفرت انگیز تروریسم از پای نخواهیم نشست

 25. سوال نمایندگان مجلس زنگنه را به مجلس کشاند

پربحث‌های دیروز

 1. وقوع حمله تروریستی در مراسم رژه اهواز/ تیراندازی به سوی مردم و نیروهای مسلح/ هلاکت ۴ تروریست/ آخرین آمار شهدا /زخمی شدن 65 تا 70 نفر +عکس و فیلم

 2. کرباسچی: روحانی استعفا بدهد

 3. تحریم و جنگ تحمیلی، تهدیدهایی که به فرصت تبدیل شدند/ راز موفقیت صنعت دفاعی ایران چیست؟

 4. سپاه پاسداران: عناصر مسلح حمله تروریستی اهواز وابسته به جریان "الاحوازیه" هستند

 5. الاحوازیه و رهبران آنها چه کسانی هستند؟

 6. جزئیات حمله تروریستی به رژه اهواز؛ از سابقه گروهک الاحوازیه تا انتشار کاریکاتور توهین آمیز/ پشت پرده اعلام موجودیت تشکلی 40 نفره برای براندازی/ روایت کیهان از ماجرای تتلو

 7. یادداشت روحانی در روزنامه واشنگتن پست/ پیشنهاد ترامپ برای مذاکره صادقانه نیست/ایران تسلیم تحریم نمی‌شود

 8. دستور روحانی به دستگاه‌های امنیتی برای پیگیری حمله تروریستی اهواز

 9. حمله تروریستی اهواز تاکنون ۲۹ شهید و ۵۷ زخمی برجا گذاشته است

 10. پیام رهبر معظم انقلاب در پی حادثه تروریستی در اهواز؛ دستگاههای مسئول دنباله جنایتکاران را تعقیب و به پنجه قضایی بسپارند

 11. علیزاده: دخالت دادن BBC و من‌وتو در مسائل داخلی ایران، قاجاری‌کردن سیاست است

 12. هر ۴ تروریست‌ حادثه تروریستی اهواز به هلاکت رسیدند

 13. واکنش ظریف به حمله تروریستی اهواز: قاطعانه پاسخ خواهیم داد

 14. روحانی: با عصبانیت آمریکا "قدر موشک‌ها" را بیشتر می‌دانیم/ روز به روز بر قدرت دفاعی خودمان خواهیم افزود

 15. کدام نمایندگان هنوز به کمپین شفافیت آرا نپیوسته‌اند؟ جدول و گرایش سیاسی

 16. ماجرای حضور سعید مرتضوی در دسته عزاداری + عکس

 17. اولین آمار از شمار مجروحان حمله تروریستی به رژه اهواز/ شهادت تعدادی از نیروهای سپاه

 18. فیلمی متفاوت از صحنه درگیری ماموران با تروریستها در اهواز   

 19. سعید مرتضوی به زندان برگشت

 20. دعوت از «محمود صادقی» به دانشگاه امام صادق (ع) برای مناظره درباره «FATF»

 21. شهدای حادثه تروریستی اهواز دوشنبه تشییع می‌شوند/ دوم مهر عزای عمومی اعلام شد

 22. آدرس غلط ندهید! مافیای FATF ترور کنندگان دانشمندان هسته‌ای ما بودند

 23. فرمانده کل سپاه: برای دشمنان ثابت شده که فشارها بر‌ مردم ایران بی‌فایده است

 24. آخرین وضعیت مجروحان حادثه تروریستی امروز اهواز

 25. دستور دادستان کل کشور به برخورد با گروهک محارب الاحوازی

پربحث‌های هفته

 1. وقوع حمله تروریستی در مراسم رژه اهواز/ تیراندازی به سوی مردم و نیروهای مسلح/ هلاکت ۴ تروریست/ آخرین آمار شهدا /زخمی شدن 65 تا 70 نفر +عکس و فیلم

 2. نباید به «سید احمد خمینی» ایراد گرفت! مشکل جای دیگر است

 3. آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

 4. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 5. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 6. فیروزآبادی: اگر اینستاگرام همکاری نکند به سرنوشت تلگرام دچار می‌شود/ وزارت ارتباطات فیلترینگ را شُل کرده است

 7. استعلام برای حفظ امانت الهی!

 8. کرباسچی: روحانی استعفا بدهد

 9. تحریم و جنگ تحمیلی، تهدیدهایی که به فرصت تبدیل شدند/ راز موفقیت صنعت دفاعی ایران چیست؟

 10. توئیت جدید ظریف درباره عاشورا+عکس

 11. ایران با استفاده از چه ابزاری تنگه هرمز را می بندد؟ + عکس

 12. وزیر صنعت استعفا داد + تکذیبه

 13. تورنتو بار دیگر در عاشورای ۲۰۱۸ رنگ و بوی حسین(ع) را می گیرد/تلاش ضد انقلاب برای آشوب در عاشورای حسینی

 14. رسایی: تتلو مرتد و حکم مرتد، اعدام است

 15. ۷ معاون شریعتمداری که با ابلاغ قانون، باید از وزارت صنعت بروند + اسامی

 16. دیدارهای جان کری و ظریف و انتخابات ریاست جمهوری/ناگفته‌هایی از مذاکرات با آمریکا در دوره احمدی‌نژاد/ نامزدهای جدید سخنگویی دولت/ آیا قالیباف بدنبال جانشینی لاریجانی است؟

 17. سپاه پاسداران: عناصر مسلح حمله تروریستی اهواز وابسته به جریان "الاحوازیه" هستند

 18. ابراهیم رئیسی: راه حل مشکلات کشور اقتصادی است نه سیاسی

 19. الاحوازیه و رهبران آنها چه کسانی هستند؟

 20. کدام استانداران باید از قطار دولت پیاده شوند؟ + جدول

 21. استیضاح شریعتمداری و آخوندی به کجا رسید؟

 22. سفارت ایران در یونان مورد تعرض قرار گرفت + عکس

 23. حاجی دلیگانی: ناطق پیام داده که دیگر از آخوندی حمایت نمی‌کند

 24. نمایندگان خطاب به سران قوا: بازنشسته‌ها را بازنشسته کنید/ نگذارید مدیران از عنوان «جانباز» سوءاستفاده کنند

 25. جزئیات حمله تروریستی به رژه اهواز؛ از سابقه گروهک الاحوازیه تا انتشار کاریکاتور توهین آمیز/ پشت پرده اعلام موجودیت تشکلی 40 نفره برای براندازی/ روایت کیهان از ماجرای تتلو

آخرین عناوین