علیرضا کریمی: به من گفتند رئیس‌جمهور میخواهد مرا ببیند اما دیدم فقط وزیر هست و دروغ گفتند/ اعلام کردند 60 سکه به من دادند اما فقط 10 سکه دریافت کردم!/ قصدشان از من سوءاستفاده سیاسی بود

گروه ورزشی الف،   3960909166 ۱۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳۲ تکراری یا غیرقابل انتشار
علیرضا کریمی: به من گفتند رئیس‌جمهور میخواهد مرا ببیند اما دیدم فقط وزیر هست و دروغ گفتند/ اعلام کردند 60 سکه به من دادند اما فقط 10 سکه دریافت کردم!/ قصدشان از من سوءاستفاده سیاسی بود

ملی پوش کشتی آزاد ایران که با نماینده رژیم صهیونیستی در جریان مسابقات جهانی روبرو نشده بود، از رفتار مسئولان انتقاد کرد.

چند روز بعد از اتفاقاتی که برای علیرضا کریمی در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی امیدهای جهان رخ داد؛ وزارت ورزش سعی کرد از این کشتی گیر تجلیل کند. روز گذشته وزیر ورزش در جمع روسای فدراسیون های ورزشی به این کشتی گیر به خاطر روبرو نشدن با نماینده رژیم صهیونیستی جایزه ای اهدا کرد.

با این حال علیرضا کریمی در گفت و گویی که امروز با رادیو تهران داشت، به شدت از مسئولان انتقاد کرده است.

گفتند با رییس جمهور جلسه داری!

دیروز با من از طرف استان تماس گرفتند. گفتند که جلسه خصوصی با وزیر و رییس جمهور داری. من هم به آنجا رفتم؛ اما متوجه شدم که برنامه چیز دیگری است. فکر می کنم قصدشان سوءاستفاده بود که فقط بگویند از من تجلیل کردند تا حواشی بخوابد.

قصدشان از من سوءاستفاده سیاسی بود

من گوشی ام را خاموش کرده بودم و نمی خواستم صحبت کنم. با پدرم تماس گرفتند و گفتند که وزیر می خواهد با رییس جمهور در یک جلسه خصوصی شرکت کند و من هم به آنجا رفتم. من ناراحتم از اینکه خیلی ها می خواهند از من سوءاستفاده سیاسی و استفاده ابزاری کنند.

اصلا از این تجلیل راضی نیستم

من اصلا از این تجلیل راضی نبودم و اصلا در جریان این برنامه هم نبودم. در واقع در عمل انجام شده، قرار گرفتم. دیروز کلا ۱۰ سکه به من دادند. دیروز اصلا در جریان برنامه نبودم و رفتم و دیدم که دوربین و خبرنگار آنجاست. بازهم می گویم که فکر می کنم قصدشان سوءاستفاده بوده است.

می‌خواهم قویتر از گذشته برگردم

درباره آینده هم باید بگویم که مثل همیشه و قویتر بار دیگر شروع کنم تا بتوانم در مسابقات آینده به چیزی که می خواهم برسم.

از علیرضا رضایی تشکر می کنم

باید از همه و بیشتر باید از علیرضا رضایی تشکر کنم. او در این مدت زحمات زیادی کشید. هیچ کس در آن شرایط قبول نمی کرد که هدایت تیم امید را قبول کند؛ اما رضایی آمد و زحمت کشید و پای همه ناکامی ها هم ایستاد.

کشتی‌گیران درآمد خوبی ندارند

از نظر درآمدی شرایط کشتی گیران اصلا خوب نیست. کشتی گیران مشکلات زیادی دارند چون اکثر آنها از قشر ضعیف جامعه هستند. این ضربه بزرگی به کشتی گیر است، چون نمی تواند خوب تمرین کند.

فدراسیون به من لطف کرد

قرار بود هر کسی در مسابقات امیدهای جهان مدال طلا بگیرد، مجوز حضور در انتخابی تیم ملی را کسب کند. متاسفانه برای من شرایطی رخ داد که نتوانستم به مدال برسم و فدراسیون لطف کرد که به من سهمیه داد. 

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۲۸ مرداد ۱۳۹۷دومین طلای کشتی آزاد به علیرضا کریمی رسید/ ششمین مدال برای ایران
۲۰ فروردین ۱۳۹۷علیرضا کریمی: با قدرت به تشک کشتی بازمی‌گردم
۲۸ اسفند ۱۳۹۶واکنش سردار غیب‌پرور به درخواست‌ها برای مسابقه دادن ورزشکاران ایرانی با حریفان اسرائیلی
۲۱ اسفند ۱۳۹۶با موافقت رهبر انقلاب علیرضا کریمی از خدمت سربازی معاف شد
۱۳ اسفند ۱۳۹۶رئیس بسیج ورزشکاران: مبارزه با ورزشکاران اسرائیل منتفی و خط قرمز نظام است
۱۲ اسفند ۱۳۹۶هاشمی طبا: دوست نداریم با ورزشکاران رژیم صهیونیستی مسابقه دهیم
۵ اسفند ۱۳۹۶لالوویچ: شاید کشتی ایران قربانی شود / باید از این اتفاق درس گرفت
۲۹ بهمن ۱۳۹۶مربی علیرضا کریمی: ۲ سال محروم شدم اما خوشحالم/ این اتفاق دست ما نبود اما دامن ما را گرفت!
۲۸ بهمن ۱۳۹۶زمان پایان محرومیت علیرضا کریمی مشخص شد
۲۷ بهمن ۱۳۹۶خطر تعلیق کشتی ایران موقتاً رفع شد/کریمی ۶ ماه و مربی‎اش ۲ سال محروم شدند
۸ دی ۱۳۹۶علیرضا کریمی: راضیم من را محروم کنند اما کشتی تعلیق نشود
۶ دی ۱۳۹۶تقدیر لاریجانی از علیرضا کریمی و قهرمانان وزنه برداری  

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۵۵۳۹۰۱۴:۲۸:۴۴ ۱۳۹۶/۹/۹
باور کنید اینگونه سوءرفتارهای دولتی‌ها و سایر مقامات مسئول اتفاقی نیست. اینها دانسته یا ندانسته تحت تاثیر القائات بدخواهان انقلاب قرار دارن، وگرنه برای دولت و وزارتخانه‌ای که حقوق‌های نجومی و انواع و اقسام پاداش‌های بی‌حد و حساب رو توی حلقوم مدیران ویژه‌خوار می‌ریزه اهداء ۶۰ سکه بهار آزادی، اونهم در شرایطی که از قبل پیش‌بینی میشد علیرضا کریمی به مدال طلا برسه اصلا زیاد یا غیرممکن نیست!
ناشناس۱۵۵۵۰۱۱۷:۴۴:۲۴ ۱۳۹۶/۹/۹
شما توقع دارید در این موقعیت بد اقتصادی که کفگیر دولت به ته دیگ خورده و حقوق کارمندانش را با تاخیر می دهد، بیایند 60 سکه طلا معادل 80 میلیون تومان به این ورزشکار بدهند؟ این چه رسم غلطی است که باب شده به ورزشکار سکه بدهند. انگیزه باید بالا بردن پرچم کشور باشد، نه گرفتن جایزه. در مورد این ورزشکار، همین که با ورزشکار رژیم اشعال گر قدس کشتی نگرفت، بالاترین افتخار و اجر معنوی را کسب کرده است.
ناشناس۱۵۵۶۹۳۲۲:۵۱:۳۷ ۱۳۹۶/۹/۹
با این کارها به نظر میرسه قصد و نیت دولت این است که این بزرگوار و پهلوان و جوانمرد غیور را از کار شرافتمندانه ی خودش پشیمان کند .
ناشناس۱۵۵۷۲۴۲۳:۴۷:۲۶ ۱۳۹۶/۹/۹
القائات بدخواهان چه صیغه ایه؟؟؟ نخیر دوست من. اینها دقیقا مسئولان...هستند! دولت...تمااام
ناشناس۱۵۵۷۵۴۰۱:۱۸:۳۶ ۱۳۹۶/۹/۱۰
برادر عزیز شما با سیستم دولتی آشنا نیستید، پول در سیستم هست اما نه برای مصرف خارج از سیستم.
ناشناس۱۵۵۳۹۲۱۴:۳۱:۴۹ ۱۳۹۶/۹/۹
مسابقه ندادن ورزشکاران ایرانی با نمایندگان اسراییل در حمایت از مردم فلسطین سال‌هاست روال شده اما به نظر می‌رسد برای تاثیرگذاری بیشتر نیاز به تغییر روش داریم‌. اتفاقی که برای علیرضا کریمی کشتی‌گیر تیم امید ایران در مسابقات جهانی رخ داد یک بار دیگر به مسوولان ورزش و البته غیرورزش یادآور شد که باید برای نشان دادن اعتراض خود و به رسمت نشناختن اسراییل به فکر روش جدید و تکمیل‌کننده بود‌. روشی که قطعا هم باید منافع و اهداف نظام در آن رعایت شود و هم نفع ورزشکار و ورزش ایران‌. کریمی اولین ورزشکاری نبود که افتخار ورزشی‌اش را فدای آرمان‌های نظام کرد و قطعا آخرین نفر هم نخواهد بود‌ اما آنچه کریمی و امثال او را دلخور و سرخورده می‌کند نوع برخورد مسوولان ورزش کشور و عدم پایبندی آنها به تعهداتی است که در قبال چنین ورزشکارانی دارند‌. پدر این کشتی‌گیر تیم امید ایران در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که پس از نخستین اقدام کریمی برای رویارو نشدن با ورزشکار اسراییلی به وزارت ورزش مراجعه کرده تا پاداش در نظر گرفته برای قهرمانان که قرار بود به همان اندازه هم برای کریمی در نظر گرفته شود را دریافت کند اما به او گفته‌اند: برو از همان کسی پاداشت را بگیر که گفته با اسراییل مبارزه نکن‌! با وجود این برخورد بازهم کریمی در مسابقات جهانی برای رویارو نشدن با کشتی‌گیر اسراییلی به حریف روس باخت تا نشان دهد برای اهداف و سیاست‌های کشور احترام قائل است‌. البته این اتفاق در جامعه بازتاب زیادی داشت و برخی اعتقاد داشتند نباید با گفتن جمله باید ببازی از سوی مربیان این کشتی‌گیر را وادار به شکست می‌کردند‌. با این حال کریمی باخت و حذف شد و حالا مسوولان باید به فکر جبران این از خودگذشتگی برای وی باشند‌. ماجرای علیرضا کریمی را کنار بگذارید‌. به یک موضوع کلی و یک مشکل بزرگ فکر کنید‌. به اینکه «باید ببازی» را تغییر دهیم و به فکر روشی بهتر و تاثیرگذارتر برای به رسمیت نشناختن اسراییل در میادین ورزشی باشیم‌. چه کسی متوجه شد کریمی برای حمایت از مردم فلسطین این اقدام را انجام داده است؟ ماجرا را از زاویه دیگری نگاه کنید‌. اسراییلی‌ها ورزشکاران زبده کشورهای دیگر را به تابعیت خود درآورده‌اند تا در میادین بین‌المللی حضور پرقدرتی داشته باشند‌. کشتی‌گیران روس را به استخدام درآورده‌اند با این نیت که به ایران بخورند و به ورزش کشور لطمه وارد کنند‌. برای این نقشه آنها ما چه کرده‌ایم؟ به نوشته مهر،عدم پایبندی مسوولان ورزش به تعهداتی که به ورزشکاران داده‌اند و پرداخت نکردن پاداش مادی به این قهرمانان خصوصا برای علیرضا کریمی، باعث شد که برخی فعالان فضای مجازی با راه انداختن کمپین‌هایی اقدام به جمع‌آوری سکه برای اهدا و تقدیر از اقدام این کشتی‌گیر کنند‌.
ناشناس۱۵۵۴۷۴۱۶:۵۵:۱۸ ۱۳۹۶/۹/۹
زبان سرخ، سر سبز می‌دهد به باد. کاری نکن که همین 10 تا سکه رو هم ازت پس بگیرند.
ناشناس۱۵۵۷۷۵۰۲:۵۵:۵۴ ۱۳۹۶/۹/۱۰
این چیزی که ایراد کردید جاش اینجا نیست به این آقا وعده ای داده شده که خلف وعده شده اونم ۵۰ سکه و کلی دروغ که در شرح خبر ذکر شده لطفا با دید باز و با عقلانیت اظهار نظر کنید.
موسوی۱۵۵۴۷۸۱۷:۰۴:۱۶ ۱۳۹۶/۹/۹
این دولت هه کاراش سیاسی و نمایشیه . اون از فیلم نمایشی معالجه هموطن زلزله زده کرمانشاهی که آقای جهانگیری با کفش رفته بود تو چادرش اینم از رفتار تحقیر آمیز با این کشتی گیر .
ناشناس۱۵۵۵۷۹۱۹:۱۹:۲۹ ۱۳۹۶/۹/۹
این دولت و اون دولت نداره.کلا سرکاریم.
پیرمرد۱۵۵۸۷۹۱۳:۱۰:۱۲ ۱۳۹۶/۹/۱۰
این دولت و اون دولت نداره .همه چی .. شعار
ناشناس۱۵۵۵۸۰۱۹:۲۰:۵۶ ۱۳۹۶/۹/۹
اين قدر ورزشكاران را مهم مي كنند كه ملاقات كمتر از رييس جمهور را قبول نمي كنند ومبلغ ده سكه هم برايشان بي ارزش است اگر قرار باشد رييس جمهور دم به ساعت وقتش را براي اين وان تلف كند كه مشكلات كشور چندين برابر ميشود
ناشناس۱۵۵۶۷۶۲۲:۱۷:۲۶ ۱۳۹۶/۹/۹
توصیه من به شما پهلوان ارزشمند: با اصلاحطلبان نباش
بی نام۱۵۵۷۴۹۰۰:۴۷:۴۰ ۱۳۹۶/۹/۱۰
بهتره یه پهلوان برای دفاع از مظلوم و رضای خدا این کار را انجام بده تا چند تا سکه و رییس جمهور. دیدار با رییس جمهور و هم چنین چند تا سکه چه ارزشی داره؟ ملاقات خدای کریم با سربلندی و جایزه و مدال الهی ارزشمند هست.
پیمان۱۵۵۷۶۸۰۲:۲۱:۲۶ ۱۳۹۶/۹/۱۰
همین 10 تا سکه هم حقوق نزدیک به 1 سال یه کارگره همین ..
بیس۱۵۶۰۲۰۱۷:۳۹:۱۷ ۱۳۹۶/۹/۱۰
واقعا تمام کار هاشون اینجوری هست ..
ناشناس۱۵۶۰۳۳۱۸:۰۵:۳۴ ۱۳۹۶/۹/۱۰
شما از نماینده لیبرال.. توقع دادن سکه دارید..
ناشناس۱۵۶۰۹۷۲۰:۳۳:۴۰ ۱۳۹۶/۹/۱۰
آخه مسئول نا..! چرا کاری میکنی که جوون ما دلسرد بشه و بازی نکردن جلو اسرائیلی‌ها یه چیز بی ارزش تلقی بشه!؟ یعنی تو کل دم و تشکیلات .. 60تا سکه پیدا نمیشه؟!
بیمه azkiصبا باتری

پربحث‌های امروز

 1. هر سال دریغ از پارسال/ سقوط و دیگر هیچ!

 2. تاجگردون: شک ندارم برخی ارکان دولت ماموریت دارند اوضاع را خراب‌تر کنند

 3. امیرعبداللهیان: از وزارت خارجه برکنار نشدم/ مشکل عربستان نفوذ منطقه‌ای ایران است/ سعود الفصیل از تماس اوباما با روحانی گلایه‌مند بود/ پول صادرات برق به عراق را ارزی دریافت می‌کنیم

 4. «بیمه مهریه» مرد را از پرداخت مهریه نجات می‌دهد؟

 5. توزیع سبدهای کالا آغاز شد + جزئیات

 6. هشدار شدید رئیس اسبق بانک مرکزی به روحانی / باید در پیشگاه ملت پاسخگو باشید  

 7. توجیه خبرنگار بی بی سی درباره عدم استفاده از لفظ تروریست  

 8. سفر رییس جمهور به نیویورک  

 9. زنگنه: انشاالله خواب آمریکا برای نفت ایران تعبیر نمی‌شود

 10. سردار سلامی: می‌دانید و می‌دانیم انتقام سختی خواهیم گرفت/ ماجرا تمام نشده است

 11. محسن هاشمی: ارتباط عاطفی زیادی با پدرم داشتم/ شنبه‌ها به ملاقات مهدی می‌رویم

 12. شناورهای تندرو سپاه با موتور جت به تنگه هرمز می‌آیند + عکس

 13. حضور روحانی در نیویورک و بازی ترامپ برای غلبه حاشیه بر متن

 14. ضرورت محاسبه قیمت خوراک پتروشیمی های بالادستی با ارز بازار ثانویه/ درآمد ۳۰ هزار میلیارد تومانی دولت در صورت حذف رانت

 15. وعده 15 هزار دلاری، تابعیت و اقامت در اروپا به تروریستهای اهوازی

 16. پیشکسوت استقلال: برانکو را به عنوان مربی قبول ندارم

 17. آیت‌الله علم‌الهدی: ایران تنها کشوریست که زیر سایه حجت خدا مدیریت شده است

 18. جزئیات جدید از حمله تروریستی اهواز از زبان استاندار و فرماندار اهواز

 19. مجری برنامه پایش خطاب به وزیر بهداشت: «حرف زدن بلد نیستی، حرف نزدن هم بلد نیستی؟»  

 20. حذف دریاچه‌ ارومیه از کتاب درسی

 21. ناگفته‌های تکان‌دهنده "فاجعه منا" از زبان یک شاهد عینی

 22. جایگزینان احتمالی افشانی در شهرداری تهران

 23. شوخی تلفنی به قتل ختم شد

 24. دهه اول محرم هم تمام شد اما گوشت ارزان نشد!

 25. شش تیم دور سوم والیبال قهرمانی جهان مشخص شدند/ ایران سیزدهم شد

پربحث‌های دیروز

 1. چرا مردم باید هزینه ناکارآمدی در صنعت خودرو را بپردازند؟

 2. پیش‌بینی رئیس کل بانک مرکزی در مورد کاهش قیمت ارز

 3. وزیر صنعت استعفا داد + تکذییبه

 4. خطر کوچ دولتی‌های بازنشسته به خصولتی‌ها/ ساز مخالفت شستا با قانون جدید منع بکارگیری بازنشستگان

 5. اهداف حمله تروریستی اهواز/ ادبیات وزیر بهداشت در گفت و گو با مردم/ گاف رسانه ضدانقلاب/ پشت پرده عجیب استعفای یک وزیر/ ماجرای شایعه بازداشت حسین طائب و فرزند وزیر اطلاعات

 6. تعداد نفرات کاروان روحانی در سفر به نیویورک اعلام شد

 7. این سرباز را شناسایی کنید+ عکس

 8. حسین شریعتمداری: از سایه خود هم بترسید!

 9. اختلاس در بانکرینگ بوشهر/ متهم به گرجستان گریخت

 10. پاسخ عجیب وزیر بهداشت به یک بیمار  

 11. تورم دو رقمی شد/ شاخص کل به ۱۱.۳ درصد رسید

 12. نوبخت: ایران تاوان مستقل بودن خود را می‌پردازد/ رسیدن به استقلال جز ثمره‌های انقلاب است

 13. توطئه ترامپ و نومحافظه کاران برای ایران؛ از حمله به رژه اهواز تا تاسیس تشکلی به نام فرشگرد

 14. نماینده مجلس: آقای روحانی! مگر صدای خرد شدن استخوان مردم را زیر بار گرانی نمی‌شنوید

 15. قطع کامل واردات نفت ایران توسط کره‌جنوبی

 16. محسنی اژه‌ای در پاسخ به الف: حجم معوقات بانکی کم نشده است؛ برخی بانکها خودشان مقصر هستند/ سیف ممنوع‌الخروج است/ واکنش سخنگو به ادعای احمدی‌نژاد

 17. بانوی ورزشکاری که زیر بار اتهام رسوایی اخلاقی رنج می‌کشد!  

 18. واکنش آشنا به بی ادبی وزیر بهداشت

 19. جزییات افزایش تعرفه مکالمات همراه اول و ایرانسل + جدول

 20. چرا من و تو تغییر لحن داد ؟

 21. چرا علیرضا افتخاری خانه‌نشین است؟

 22. داعش با انتشار ویدیویی مدعی مسئولیت حمله به رژه اهواز شد+تصاویر تروریستها

 23. پمپئو: ترامپ مایل به مذاکره با رهبر ایران است

 24. روایت کری از استدلالی که عراقچی به خاطر آن از ۴ خواسته ایران کوتاه آمد

 25. روحانی در نیویورک: تخلفات آمریکا از تعهدات بین المللی را تبیین خواهیم کرد

پربحث‌های هفته

 1. راهپیمایی افراد برهنه در خیابان بعد از پیروزی!/ عبور از مرز‌های بی‌حیایی؛ عریان‌گری در فوتبال!+ عکس

 2. یک معلم آمریکایی: ۳ جا کار می‌کنم و پلاسمای خونم را می‌فروشم تا قبوض آب و برقم را بپردازم؛ معلمی در آمریکا یعنی این!/ به‌اندازه کاری که می‌کنیم به ما حقوق نمی‌دهند

 3. وقوع حمله تروریستی در مراسم رژه اهواز/ تیراندازی به سوی مردم و نیروهای مسلح/ هلاکت ۴ تروریست/ آخرین آمار شهدا /زخمی شدن 65 تا 70 نفر +عکس و فیلم

 4. سوءاستفاده میلیاردی شرکتهای بیمه از جیب مردم / وقتی چشم عدالت کور می‌شود!

 5. واقعا مالیات پزشکان چقدر است؟!

 6. چرا مردم باید هزینه ناکارآمدی در صنعت خودرو را بپردازند؟

 7. توهین طراح جلد همشهری جوان به مقدسات و امام حسین (ع)

 8. چگونه می‌توان ترامپ را در زمینه تحریم‌ها خلع سلاح کرد؟

 9. ۲۱ کشته در آتش‌سوزی تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در جاده نطنز/ اجساد ۱۹ نفر از اتوبوس خارج شده/ اعلام اسامی مجروحان + تصاویر و فیلم

 10. آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

 11. تصویر عوامل تروریستی امروز رژه اهواز  

 12. پیش‌بینی رئیس کل بانک مرکزی در مورد کاهش قیمت ارز

 13. چرا دولت قادر به کاهش قیمت دلار نیست؟

 14. وزیر صنعت استعفا داد + تکذییبه

 15. خطر کوچ دولتی‌های بازنشسته به خصولتی‌ها/ ساز مخالفت شستا با قانون جدید منع بکارگیری بازنشستگان

 16. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 17. وزیر صنعت: یکی از عوامل افزایش قیمت خودرو این بود که بعضی فکر کردند خودرو یک کالای سرمایه‌ای است

 18. پیام روحانی برای جانباختگان حادثه تصادف کاشان: تکرار این حوادث جبران‌ناپذیر جاده‌ای، نشان از ضعف‌های مدیریتی دارد

 19. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 20. کرباسچی: روحانی استعفا بدهد

 21. توهین عضو اصلاح طلب شورای شهر نیشابور به عزاداران حسینی +عکس

 22. فیروزآبادی: اگر اینستاگرام همکاری نکند به سرنوشت تلگرام دچار می‌شود/ وزارت ارتباطات فیلترینگ را شُل کرده است

 23. واکنش ثبت احوال به تعویض نام خانوادگی توسط آقازاده‌ها

 24. پایان افزایش نجومی قیمتها چه زمانی است ؟

 25. استعلام برای حفظ امانت الهی!

پربحث‌های اخیر

 1. هر سال دریغ از پارسال/ سقوط و دیگر هیچ!

 2. پیشکسوت استقلال: برانکو را به عنوان مربی قبول ندارم

 3. شش تیم دور سوم والیبال قهرمانی جهان مشخص شدند/ ایران سیزدهم شد

 4. وزنه‌بردار فوق سنگین ایران مسابقات جهانی را از دست داد

 5. ارائه اینترنت وای‌فای برای تماشاگران نقش جهان  

 6. ولاسکو از تیم ملی والیبال آرژانتین خداحافظی کرد

 7. مسی در مراسم The Best شرکت نمی‌کند

 8. فغانی: کاش من را انتخاب نمی‌کردند!

 9. جایگاه پرسپولیسی‌ها تمام شد/ استقلالی‌ها ۳ درصد فضای خالی جایگاه

 10. فغانی داور دربی تهران شد

 11. رونالدو به مراسم The Best نمی‌رود؟

 12. حضور و سخنرانی کی‌روش در نشست سالیانه فیفا

 13. آخرین عناوین روزنامه‌های ورزشی

 14. مدیر ورزشگاه آزادی خبر داد: فروش ۷۸ هزار بلیت الکترونیک برای دربی

 15. ابوالقاسم‌پور: پرسپولیس با شرایط روحی خوب به دربی رسید/ بازیکنان مقابل سپیدرود محتاط بودند

 16. جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته هفتم؛ ادامه یکه‌تازی پدیده و قعرنشینی سپیدرود

 17. برانکو: آدام را تحقیر کردند اما لیاقتش را نشان داد/ برای دربی بازیکنی مصدوم یا خسته نخواهد بود

 18. فیلم/ شوت سرکش همتی اتوبوس جادوگر را چپ کرد!   

 19. مهدی رحمتی حکم محکومیت مهرداد میناوند را گرفت

 20. یک تعویض طلایی ، پرسپولیس را به دربی برد

 21. توقف پدیده بعد از 5برد پیاپی، شاگردان یحیی همچنان صدرنشین/ صعود 2پله‌ای تراکتورسازی

پربحث‌های دیروز

 1. کی‌روش به تیم ملی کلمبیا نزدیک شد

 2. پرونده صعود والیبال ایران بسته شد

 3. پرونده تیم ملی والیبال ایران با شکست مقابل آمریکا بسته شد

 4. سهم تماشاگران دربی ۵۰-۵۰ شد

 5. ۴ شرط اصلی کی‌روش پس از تمدید قرارداد + جزئیات

 6. دومین نبرد استاد و شاگرد با شرایطی کاملاً متفاوت/ گل‌محمدی و تقوی به تیم‌های پیشین خود رسیدند

 7. جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته هفتم؛ ادامه یکه‌تازی پدیده و قعرنشینی سپیدرود

 8. برانکو: آدام را تحقیر کردند اما لیاقتش را نشان داد/ برای دربی بازیکنی مصدوم یا خسته نخواهد بود

 9. فیلم/ شوت سرکش همتی اتوبوس جادوگر را چپ کرد!   

 10. مهدی رحمتی حکم محکومیت مهرداد میناوند را گرفت

 11. یک تعویض طلایی ، پرسپولیس را به دربی برد

 12. توقف پدیده بعد از 5برد پیاپی، شاگردان یحیی همچنان صدرنشین/ صعود 2پله‌ای تراکتورسازی

 13. پیروزی پرگل دیناموزاگرب در حضور محرمی

 14. شکست دختران فوتبالیست ایران برابر تایلند

 15. آغاز فروش بلیت بازی استقلال و پرسپولیس از فردا

 16. طلسم 15 ساله جودو شکست/طلای ناب باکو به ملایی رسید

 17. سال نو با بازی ایران - برزیل در دوحه

 18. نامه وزیر ورزش به وزارت اقتصاد برای واگذاری سرخابی‌ها

 19. سیامند رحمان برترین لیفتر آسیا شد

 20. اعتراف تلخ رئیس رئال مادرید

 21. فغانی داور دربی پایتخت می‌شود؟

 22. پرونده ایران و عربستان به CAS رفت

 23. دلیل جلسه مهدی تاج و رئیس فیفا چه بود؟

 24. سرمربی آرسنال استعفا داد

 25. قرارداد کی‌روش رسما تا پایان جام ملت‌ها تمدید شد

پربحث‌های هفته

 1. راهپیمایی افراد برهنه در خیابان بعد از پیروزی!/ عبور از مرز‌های بی‌حیایی؛ عریان‌گری در فوتبال!+ عکس

 2. هر سال دریغ از پارسال/ سقوط و دیگر هیچ!

 3. طعنه عادل فردوسی‌پور به حسین رضازاده

 4. روشن:اگر قائدی و اسماعیلی ستاره هستند فاتحه فوتبال را بخوانیم/پیراهن استقلال شده اسباب بازی!

 5. کی‌روش به تیم ملی کلمبیا نزدیک شد

 6. ابتکار: جهت‌گیری دولت حضور زنان در ورزشگاه‌هاست

 7. پیشکسوت استقلال: برانکو را به عنوان مربی قبول ندارم

 8. جدایی سرمربی تراکتور بعد از ۱۰۰ روز؛ توشاک رفت

 9. شش تیم دور سوم والیبال قهرمانی جهان مشخص شدند/ ایران سیزدهم شد

 10. پرونده صعود والیبال ایران بسته شد

 11. ایران به کانادا هم باخت/ کورسوی امید برای صعود شاگردان کولاکوویچ

 12. درگیری هواداران قبل از بازی پرسپولیس/حضور خواننده پرطرفدار در ورزشگاه آزادی+فیلم

 13. وزنه‌بردار فوق سنگین ایران مسابقات جهانی را از دست داد

 14. پرونده تیم ملی والیبال ایران با شکست مقابل آمریکا بسته شد

 15. سهم تماشاگران دربی ۵۰-۵۰ شد

 16. ۴ شرط اصلی کی‌روش پس از تمدید قرارداد + جزئیات

 17. دومین نبرد استاد و شاگرد با شرایطی کاملاً متفاوت/ گل‌محمدی و تقوی به تیم‌های پیشین خود رسیدند

 18. علی دایی: دعا کنیم تا وضعیت داوری بهتر شود

 19. تصویری از بازیکن آسیب دیده برزیلی استقلال و همسرش در هیات عزاداری

 20. توجه سایت فیفا به لیگ قهرمانان آسیا و صعود پرسپولیس به نیمه نهایی+عکس

 21. 4 تیم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شدند+برنامه مسابقات

 22. پرسپولیس 3 - الدحیل 1؛ بازگشت رویایی پرسپولیس/ صعود پرسپولیس به نیمه نهایی

 23. ۱۰ ورزشکار ایرانی که در جوانی به کام «مرگ» کشیده شدند

 24. ارائه اینترنت وای‌فای برای تماشاگران نقش جهان  

 25. ولاسکو از تیم ملی والیبال آرژانتین خداحافظی کرد

آخرین عناوین