سپینو-مگنت

اظهارات سخیف ترامپ در سازمان ملل علیه ایران/ آمریکا آماده است، می‌خواهد و می‌تواند رژیم کره‌شمالی را نابود کند

گروه سیاسی الف،   3960628266 ۵۷ نظر، ۵ در صف انتشار و ۸۸ تکراری یا غیرقابل انتشار
اظهارات سخیف ترامپ در سازمان ملل علیه ایران/ آمریکا آماده است، می‌خواهد و می‌تواند رژیم کره‌شمالی را نابود کند

«دونالد ترامپ» روز سه‌شنبه برای اولین بار به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا در هفتاد و دومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد سخنرانی کرد.

ترامپ در آغاز سخنرانی خود به دستاوردهای اقتصادی دولتش اشاره کرد. وی گفت ارتش آمریکا به زودی عظیم‌تر از آنچه تا کنون بوده خواهد شد.

رئیس‌جمهور آمریکا با بیان اینکه «ما در زمانی آکنده از نویدها و مخاطرات گردهم آمده‌ایم» گفت: «ما می‌توانیم جهان را به سکوهایی جدید ارتقا دهیم یا اجازه دهیم که آنها در دره ناامیدی سقوط کنند.»

وی در ادامه تصریح کرد: «رژیم‌های سرکش و خودکامه که نمایندگان آن‌ها در این مجمع حضور دارند، تلاش می‌کنند ارزش‌های ما را با خطرناک‌ترین تسلیحات، به چالش بکشند.»

ترامپ گفت: «در آمریکا ما به دنبال تحمیل روش زندگی خودمان به هیچ کس نیستیم، بلکه می‌خواهیم کاری کنیم که [آن روش} برای همگان به عنوان یک الگو بدرخشد.»

رئیس‌جمهور آمریکا گفت که او همانند آنچه بایستی برای سران سایر کشورها روال باشد، به دنبال آن است که کشور خودش را در اولویت قرار دهد.

ترامپ تصریح کرد تا زمانی که در کاخ سفید به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا حضور دارد به دنبال پیشبرد منافع کشور خودش خواهد بود.

رئیس‌جمهور آمریکا گفت که کشورهای دارای حاکمیت مستقل می‌توانند در کنار یکدیگر همزیستی داشته باشند و سرنوشت خودشان را کنترل کنند.

ترامپ گفت: «ما بیش از این نمی‌توانیم اجازه دهیم از ما بهره‌کشی شود یا وارد توافق‌هایی شویم که آمریکا حاصلی از آنها به دست نمی‌آورد.»

وی سپس به مسائل کره شمالی اشاره کرد و با توصیف این کشور به عنوان «رژیمی واپس‌گرا» که احترامی برای حقوق ملت‌های دیگر قائل نیست، گفت که برنامه موشکی و هسته‌ای این کشور تمام دنیا را تهدید می‌کند.

هیچ کس به ملت خودش جز رژیم منحوس کره شمالی به ملت خود بی احترامی نکرده است.

دیدیم چگونه این رژیم با شهروندانش برخورد می کند. رفتار این رژیم را با برادر رهبر کره شمالی دیدیم. این رژیم دختر 13 ساله را ربود و برای معلم زبان به پیونگ یانگ برد.

سیاست های این کشور با آزمایش موشک بالستیک دنیا را به چالش جدید روبرو کرده است.

بعضی کشورها با این رژیم ها معامله می کنند و سلاح می فروشند.

مرد موشکی کره شمالی در یک عملیات انتحاری وارد شده است. وقتش رسیده تا کره شمالی بفهمد که هسته ای شدنش تنها آینده پیش روی این کشور نیست

وی سپس با تکرار ادعاها از ایران به عنوان «دیکتاتوی پنهان‌شده در پشت ماسک دموکراسی» یاد کرد. 

ترامپ گفت: «وقت آن فرا رسیده که ملل دنیا با یک رژیم خطرناک دیگر هم مقابله کنند؛ رژیم دیگری که آشکارا از کشتار جمعی سخن می‌گوید، وعده مرگ آمریکا و نابودی اسرائیل می‌دهد. حکومت ایران، یک دیکتاتوری فاسد را پشت نقابی از دموکراسی دروغین پنهان کرده است.»

وی اضافه کرد: «حکومت ایران، یک کشور ثروتمند و صاحب یک تاریخ و فرهنگ غنی را به یک کشور سرکش و ضعیف از لحاظ اقتصادی تبدیل کرده که صادرات اصلی‌اش خشونت، خونریزی و هرج و مرج است.»

ترامپ گفت: «رنج‌دیده‌ترین قربانیان سران ایران، در واقع مردم خود این کشور هستند. حکومت ایران به جای استفاده از منابعش برای ارتقا زندگی مردم، سودهای ناشی از فروش نفت را صرف تأمین مالی حزب‌الله و سایر تروریست‌هایی می‌کند که مسلمانان بی‌گناه را می‌کشند و به همسایگان صلح‌جوی عرب و اسرائیلی‌شان حمله می‌کنند.»

وقتش رسیده کشورها با کشور دیگری مقابله کنند؛ ایران. تنها صادرات این کشور خشونت است. پولها را روانه حماس و حزب الله می کند تا حمله به کشورهای عرب کند.

ما نمی توانیم اجازه دهیم ایران به این رویه خود ادامه دهد.

توافق هسته ای با ایران بدترین توافق یک طرفه بود که ایران امضا کرده است. توافق هسته ای مایع شرمندگی آمریکا است و فصل آخر نیست.

دولت ایران باید به حمایتش از تروریسم را متوقف کند و به حقوق مردمش احترام گذارد. مردم ایران به دنبال تغییر هستند.

ما به قراردادی که به عنوان پوششی برای ساخت بمب اتمی استفاده شود پایبند نخواهیم بود

 

وی اضافه کرد: «این ثروت که در حقیقت متعلق به مردم ایران است، همچنین برای حمایت از بشار اسد، شعله‌ور کردن آتش جنگ داخلی یمن و تضعیف صلح در سراسر خاورمیانه صرف می‌شود.»

ترامپ گفت: «نمی‌توانیم اجازه بدهیم این حکومت قاتل در حین ساخت موشک‌های خطرناک، به این فعالیت‌های بی‌ثبات‌کننده ادامه دهد.»

وی سپس به موضوع توافق هسته‌‌ای ایران و گروه 1+5 (برجام) پرداخت و گفت: «و اگر توافقی در انتها پوششی برای ساخت یک برنامه هسته‌ای [برای ایران] فراهم آورد، ما نمی‌توانیم به آن پایبند بمانیم.»

ترامپ گفت: «توافق هسته‌تای ایران یکی از بدترین و یک‌سویه‌ترین توافقاتی است که ایالات متحده تا کنون وارد آن شده است. به کلام صادقانه، این توافق مایه شرمساری برای ایالات متحده است.»

وی اضافه کرد: «وقت آن است که تمام جهان همراه شده و از ایران بخواهند به تعقیب مسیر مرگ و نابودی پایان دهد.»

ترامپ گفت: «وقت آن است که این حکومت، تمامی آمریکایی‌ها و شهروندان سایر کشورهایی که ناعادلانه بازداشت شده‌اند را آزاد کند. و فراتر از همه اینکه حکومت ایران بایستی حمایت از تروریست‌ها را متوقف کرده و خدمت‌رسانی به مردم کشور خودش و احترام به حق حاکمیت همسایگانش را آغاز کند.» 

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۵۵۲۷۱۹:۲۳:۱۵ ۱۳۹۶/۶/۲۸
پدرسوخته تو اگر دلت واسه مردم ایران می سوخت،‌اون قانون مزخرف ویزا رو برقرار نمی کردی که مردمی که واسشون دل می سوزونی گرفتار بشن طرفدار نفروختن هواپیما نبودی لعنت به تو ترامپ
مهدي۱۰۵۵۴۴۱۹:۴۴:۰۶ ۱۳۹۶/۶/۲۸
كسي با نظرت موافق نيست
محمد۱۰۵۵۷۷۲۰:۰۴:۵۵ ۱۳۹۶/۶/۲۸
من موافقم.. ولی با حرفای ترامپ کاملا مخالفم. اینکه ترامپ سعی داره برای منافع خودش مردم و حکومت ایران رو مقابل هم قرار بده به هیچ وجه پذیرفته نیست. حتی اگه اونها درست باشن، دلیلی نداره دلسوزی ایشون برای خودمون رو باور کنیم.
ناشناس۱۰۶۱۷۸۱۵:۴۶:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۹
ترجمه صدا وسیما هم زمان با سخنان ترامپ خیلی جالب بود ! یاد زمان پخش ترجمه مستقیم سخنان مرسی افتادم ! بی خود نیست کسی به اخبار صدا و سیما اطمینان ندارد !
ممدخان۱۰۶۴۳۸۰۱:۱۰:۱۴ ۱۳۹۶/۶/۳۰
سخنان ترامپ بیش از اینکه اقتدار امریکا را به رخ بکشاند موجبات حماقت و استهئزا دولتمردان آن کشور را فراهم کرد
آینده نگر۱۰۵۵۵۰۱۹:۵۱:۳۱ ۱۳۹۶/۶/۲۸
شمارش معکوس برای کره شمالی
ناشناس۱۰۶۲۷۲۱۸:۱۱:۲۹ ۱۳۹۶/۶/۲۹
کره شمالی الگوی بدی است و بدتر از آن نوکری کدخدای داعش پرور است.
ناشناس۱۰۵۵۵۴۱۹:۵۳:۲۶ ۱۳۹۶/۶/۲۸
اباما کجایی ؟
حمید رضا مکوندی۱۰۵۵۸۲۲۰:۱۲:۲۷ ۱۳۹۶/۶/۲۸
اوباما ؛ عقب افتاده ترین رئیس جمهور تاریخ آمریکا
ناشناس۱۰۶۱۰۶۱۴:۳۳:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۹
و احتمالا از نظر شما ترامپ و بوش هم پیشرو ترین ها هستند!!!!
یوسف۱۰۷۳۰۷۰۸:۰۵:۲۸ ۱۳۹۶/۷/۱
ترامپ بهترین رئیس جمهور تاریخ آمریکاست چون چهره اصلی آمریکا رو به دنیا نشون میده
ناشناس۱۰۶۴۱۵۲۳:۳۶:۴۲ ۱۳۹۶/۶/۲۹
حتماً رفته کتاب بنویسه :)
ناشناس۱۰۵۵۵۵۱۹:۵۴:۰۶ ۱۳۹۶/۶/۲۸
دنیا بر روی $ میچرخد
نا امید۱۰۵۵۵۶۱۹:۵۴:۴۴ ۱۳۹۶/۶/۲۸
روحانی هم صحبت کرد !!!!!!!!! :-(
ذره بین۱۰۵۵۸۱۲۰:۱۱:۲۲ ۱۳۹۶/۶/۲۸
بنده به سخنرانی روحانی نمره - 3 - از 20 میدهم سازمان ملل که تلویزیون نیست داخل کشور نیست توش از عملکرد خوب !!!!! اقتصادیت تعریف کنی !!!!
فرانک۱۰۵۵۸۷۲۰:۱۵:۲۷ ۱۳۹۶/۶/۲۸
نمیشه روحانی درخواست صحبت کردن دوباره بکنه ؟
ناشناس۱۰۵۵۵۷۱۹:۵۵:۱۹ ۱۳۹۶/۶/۲۸
اللهم عاقبه امورنا خیرا
ناشناس۱۰۵۵۵۸۱۹:۵۵:۴۸ ۱۳۹۶/۶/۲۸
قدرت به قدری شیرین هست که تشنگان آن حاضرند به خاطر منافع خود هر کس(حتی ناموس خود) را در این راه قربانی کنند.به قدری این مرد نابخرد عاشق قدرت هست که تمام واقعیت (کشتار مردم سوریه، حمایت از داعش، القاعده ، طالبان و هزاران جنایت کثیف دیگر ) را وارونه جلوه دهد تنها به خاطر منافع شخصی خود و این مایه تأسف فراوان است.
ناشناس۱۰۵۵۶۰۱۹:۵۶:۳۴ ۱۳۹۶/۶/۲۸
روحانیکجاییدقیقاکجایی ؟
ناشناس۱۰۵۵۶۱۱۹:۵۶:۵۸ ۱۳۹۶/۶/۲۸
قابل توجه روحانی
ناشناس۱۰۵۵۸۹۲۰:۱۶:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۸
کدخدات قات زده برادر
ناشناس۱۰۵۶۷۵۲۲:۵۷:۱۴ ۱۳۹۶/۶/۲۸
مشکل اساسی همین است که دولتمردان ما این شجاعت را ندارند که بگویند آمریکا با نقض برجام عملاً از آن خارج شده است. طبیعی است که در مقابل این موضع منفعلانه، آمریکایی‌ها جسارت بیشتری می‌کنند.
ناشناس۱۰۶۹۰۱۲۲:۵۶:۵۹ ۱۳۹۶/۶/۳۰
کاملا درسسسسسسسسسسته
ناشناس۱۰۵۶۷۷۲۲:۵۸:۰۲ ۱۳۹۶/۶/۲۸
دولتمردان کره شمالی برخلاف دولتمردان ما راه عدم سازش با آمریکا را در موضوع هسته‌ای در پیش گرفته‌اند و اکنون زور آمریکا به این کشور نمی‌رسد و تمام اقدام آمریکایی‌ها علیه کره شمالی به صدور یک بیانیه خلاصه شده است.
ناشناس۱۰۵۶۸۰۲۲:۵۹:۰۶ ۱۳۹۶/۶/۲۸
آمریکا حتی هواپیماهای کاغذی برجام را آتش زد. چرا دولتمردان ما نمی‌خواهند بپذیرند که برجام آنان خسارت محض است. تاکنون سود برجام برای غربی‌ها و خسارت آن برای مردم ایران بوده است.
جسمانی ولنجک نشین۱۰۵۵۶۳۱۹:۵۷:۳۹ ۱۳۹۶/۶/۲۸
سیب و گلابی های برجام داره میرسه !
ناشناس۱۰۵۵۶۵۱۹:۵۸:۰۹ ۱۳۹۶/۶/۲۸
هر روز یک گشایش با برجام
majid r۱۰۵۶۲۱۲۰:۵۸:۰۰ ۱۳۹۶/۶/۲۸
عصبانیت ترامپ نشان می دهد که برجام بهترین توافق تاریخ ایران بوده است.
ایرانی۱۰۵۸۰۵۰۷:۰۳:۴۸ ۱۳۹۶/۶/۲۹
نه عزیز نشون میده اونا تمام استفاده خود رو از برجام کردن و دیگه نیازی بهش ندارن با کلاه گشادی که پنج ساله با این توافق سر ما گذاشتن.حالا در پی ایجاد اجماع برای زدن زیر میز هستن.فقط قبلش به استاد ظریف بگید خودکارشون رو بردارن برای مذاکرات بعدی لازمه آخه تنها اسلحه ایشون همون بود
ناشناس۱۰۵۷۴۷۰۰:۳۷:۱۲ ۱۳۹۶/۶/۲۹
دوستان تحریمها کاغذ پاره و فاقد ارزشه اهمیت ندهید و در برابر دشمن واداده نباشید
Ali۱۰۵۵۶۶۱۹:۵۹:۰۲ ۱۳۹۶/۶/۲۸
سیاست نخ نما شده ما فقط بفکر مردم ایران هستیم و ما با حکومت مشکل داریم و نه با مردم و از این قبیل شو ها. مردم دیدند چطور با کودتا دموکراسی را در ایران نابود کردید و پهلوی را باز گرداندید. مردم دیدند چطور عراق را تا دندان در جنگ مسلح کردید و هرجا هم که کم آوردند خودتان عملا وارد جنگ با ما شدید. مردم هنوز یادشون نرفته هواپیمای مسافربری که در خلیج فارس انداختید. مردم هنوز فراموش نکردند با ما دست دادید و قرارداد امضا کردید و از پشت جرزنی کردید و دوباره تحریم و دوباره مذاکره مذاکره راه انداختید. البته یک حرفت راست بود و اون اینکه ایران ثروت منده و شما بشدت برای ایران و مردمش کیسه دوختید.
محمد۱۰۵۵۷۰۱۹:۵۹:۵۵ ۱۳۹۶/۶/۲۸
کسی که دشمنی آمریکا با ایران رو فقط تو مقیاس نفروختن هواپیما و ویزا ندادن میبینه فقط میشه به حالش تاسف خورد!
محمد حسنی۱۰۵۵۷۴۲۰:۰۳:۱۸ ۱۳۹۶/۶/۲۸
روحانی تحویل بگیر
ناشناس۱۰۵۶۱۲۲۰:۴۳:۳۹ ۱۳۹۶/۶/۲۸
قابل توجه حسن و اسحاق و صفدر و فریدون و .....
jناشناس۱۰۵۹۹۵۱۱:۲۷:۵۳ ۱۳۹۶/۶/۲۹
قابل توجه مخالفین برجام
ناشناس۱۰۵۵۷۶۲۰:۰۳:۵۴ ۱۳۹۶/۶/۲۸
حالا فکر میکنی روحانی در پاسخ چی میگه؟ میگه برجام باعث صلح و ثبات شد و ...... دریغ از واکنش دندان شکن
رامین۱۰۵۵۷۹۲۰:۰۵:۵۰ ۱۳۹۶/۶/۲۸
سخت و جدی
على۱۰۵۵۹۵۲۰:۲۰:۲۶ ۱۳۹۶/۶/۲۸
اين مردك ليچار گو سازمان ملل را به لجن كشيده و رسما تمام دنيا را تهديد ميكند.
ناشناس۱۰۵۵۹۹۲۰:۳۰:۲۹ ۱۳۹۶/۶/۲۸
این حرفها حرفهای ترامپ نیست حرفهای کلینتون بوش اوباما و هیات حاکمه امریکاست که همواره علیه ایران زده شده . مهم پاسخ دندان شکن ایران و رییس جمهور به این حرفهای بی ادبانه است
majid r۱۰۵۶۲۵۲۱:۰۰:۴۶ ۱۳۹۶/۶/۲۸
ترامپ از برجام عصبانیست دلواپسان نتیجه می گیرند که برجام.......!!!!!؟؟؟!!!!!
حمید۱۰۵۶۳۰۲۱:۱۵:۵۷ ۱۳۹۶/۶/۲۸
اوناییکه دنبال آمریکا بودن تحویل بگیرن
ناشناس۱۰۵۶۴۱۲۱:۳۴:۴۲ ۱۳۹۶/۶/۲۸
مرتیکه هذیان گو به سیم آخر زده کی باید نقاب استکبار را بیرون بزند؟
ناشناس۱۰۵۷۹۹۰۶:۴۲:۵۰ ۱۳۹۶/۶/۲۹
خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند باید رییس جمهور یک جواب محکم و در خور شان ملت ایران در سازمان ملل از خود بگوید.
شیرازی۱۰۵۸۰۱۰۶:۵۳:۵۲ ۱۳۹۶/۶/۲۹
روحانی سیاست خارجی را با سیاست داخلی ظاهرا اشتباه گرفته و فکر میکنه میتونه کار خودش رو بکنه
محسن۱۰۵۸۰۳۰۶:۵۸:۰۵ ۱۳۹۶/۶/۲۹
برجام حرکتی هنرمندانه از تیم دیپلماسی کشور بود که علیرغم گذشت چند سال از آن ، دست و پای آمریکا را بسته است ؛ علت عصبانیت آمریکا و اسرائیل هم همین است
ناشناس۱۰۶۱۴۲۱۵:۰۹:۱۷ ۱۳۹۶/۶/۲۹
واقعا؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! میشه بگی کدوم دست و کدوم پای امریکا رو دقیقا بسته؟؟ فعلا که تاسیسات هسته ای ایران رو بسته اونم به مدت ربع قرن. چنان بستنی که با وجود تهدیدها و تحریم های جدید امریکا اقای پرزیدنت روحانی جرات اعتراض به لجن پرانی امریکا رو هم نداره.
ناشناس۱۰۶۸۳۰۱۹:۵۲:۰۸ ۱۳۹۶/۶/۳۰
نخیر عزیز برجام دست و بای ما رو بسته نه امریکا اونها که هر روز یه تحریم جدید تصویب میکنن ما چیکار کردیم هیچی
بچه های دشتلو تیم ستاره سرخ۱۰۷۲۴۴۲۳:۴۸:۳۵ ۱۳۹۶/۶/۳۱
ترامپ غلط های اضافی می کند او روانیست
ناشناس۱۰۶۲۷۰۱۸:۱۰:۱۲ ۱۳۹۶/۶/۲۹
آخر دنیا- آخر تمدن- آخر ادب مرگ بر آمریکا حامی درجه یک داعش و گسترش دهنده خشونت
ناشناس۱۰۶۲۹۷۱۸:۵۶:۲۳ ۱۳۹۶/۶/۲۹
صدا و سیمای ملی و ترجمه دروغ !!
ناشناس۱۰۶۵۴۳۱۰:۳۶:۳۶ ۱۳۹۶/۶/۳۰
ترجمه دروغ نبود مجری ایرانی اراجیف ترامپ رو که علیه کشورش بود رو ترجمه نکرد و اجازه داد این اراجیف از زبان نحس ترامپ پخش بشه و کارش قشنگ بود اگه شما مسئول ترجمه نظرات ترامپ درباره عزیزترین اعضای خانواده ات باشی و طرف توهین کنه به اون فرد شما ترجمه می کنی؟؟!!!!!!!!!!!!!
اریا۱۰۶۳۷۸۲۱:۵۲:۳۳ ۱۳۹۶/۶/۲۹
خوشم میاد ترامپ هر روز داره خودش و کشورش را به لجن میکشه... خاک تو سرت کنن با این سیاست هات... .
سوده۱۰۶۷۶۴۱۶:۳۲:۳۰ ۱۳۹۶/۶/۳۰
آقای عالیجناب ترامپ !!!ملت ایران همچون دوره ها قبل با همان خروش با همان صلابت فریاد میزند از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر ....
شیدا۱۰۶۸۹۹۲۲:۵۵:۲۶ ۱۳۹۶/۶/۳۰
لعنت بر ترامپ،یادمون نرفته توهشت سال جنگ چطور بمب وموشکهای دوربرد به صدام میدادید برای استفاده علیه مردم ایران،یادمون نرفته هواپیمای مسافربریمونو زدید و جایزه هم به مسببش دادید،لعنت بر همتون،جالبه،از کی ترامپ دلسوز عربها شده برای سرکیسه کردنشون
ناشناس۱۰۶۹۴۳۲۳:۵۹:۱۱ ۱۳۹۶/۶/۳۰
به مردم ایران بی احترامی نکرد؟کرد!
ابراهیم۱۰۷۰۹۹۱۴:۳۲:۲۰ ۱۳۹۶/۶/۳۱
ما با این حرفهای سگ زرد که برادر شغال است اهمیتی نمیدهیم .حالا بزرگتین جکر دنیا همین ترامپ شده که سازمان ملل رو با سیرک اشتباه گرفته .واقعا تو داری به مشکلات اقتصادی مردم ایران فکرمیکنی وقصه میخوری.خر خودتی.اگه تو ادمی به فکر اون کسایی باش که به وسیله داعش به بدترین وجه ممکن جون خودشونو از دست دادند.
شهروز۱۰۷۲۶۳۰۱:۱۹:۲۰ ۱۳۹۶/۷/۱
از آدم مست و خانم باز فقط همین برمیاد ترامپ برو دنبال کاسبیت تو رو چی به سیاست
همراه کارتبانک آیندهملاصدرا-دی جی ثبتطاقچه

پربحث‌های امروز

 1. فروریختن ورزشگاه میزبان جام جهانی 2018 به دلیل بارندگی  

 2. کشف قدیمی‌ترین رنگ‌های جهان در فسیل‌ یک میلیارد ساله

 3. شروع کار محمدرضا گلزار با تلویزیون از هفته آینده

 4. واکنش هیلاری کلینتون به دیدار ترامپ و پوتین

 5. آیا چاقی باعث مرگ می‌شود؟

 6. ممنوعیت آمدوشد در استان‌های جنوبی عراق به جای قطع اینترنت/موج اعتراضات به بغداد هم رسید

 7. یک سفر با چند گام بلند

 8. دیدار پُرحاشیه پوتین و ترامپ در هلسینکی   

 9. اجاره‌بهای قطعی آپارتمان در قرارداد‌های تیرماه

 10. چگونه از چشمان خود مراقبت کنیم

 11. آیا می‌دانید چند‌ سیمکارت به نام شماست؟

 12. سلیمی نمین: مجمع می‌تواند مجلس دوم شود

 13. فرجام آتش‌زدن شوهر

 14. بازداشت ۳۰ تروریست مسلح در آشوب‌های اخیر خرمشهر/ تشکیل قرارگاهی در عراق برای رهبری اغتشاشات دی‌ماه

 15. فغانی و تیم داوری کشورمان وارد کشور شدند

 16. ابطحی: اصلاحات را با شناسنامه ۲۰ سال پیش نبینید

 17. رایزنی حیدرالعبادی برای حل مشکلات مردم عراق

 18. قتل یک جوان روستایی آزادشهری

 19. تابش: دولت نیاز به تحرک بیشتری دارد

 20. حضور ظریف در مجلس برای توضیح در مورد بسته پیشنهادی اروپا

 21. پس از پرتاب، سر کودک ۶ماهه به پنکه خورد و جان داد!

 22. مسئولیت تامین امنیت «بن‌سلمان» به کدام سرویس امنیتی سپرده شده؟

 23. تحلیل کیهان از سفر ولایتی به مسکو

 24. حال جایگزین طلای سیاه، خوب نیست!

 25. رکوردشکنی کاربران در شبکه‌های اجتماعی

پربحث‌های دیروز

 1. «مریم رجوی» به دام کلاه سفیدها افتاد

 2. نظر علی مطهری در مورد پخش تصاویر رئیس‌جمهور کرواسی در فینال/ حس مادرانه بود

 3. معلمان درباره حذفیات فیش حقوقی چه می‌گویند؟

 4. نحوه زندگی روحانی در پاستور/ نظر ناطق نوری درباره مذاکره با ترامپ/ زمزمه تقویت پروژه عبور اصلاح طلبان/سوال کیهان از علی مطهری/ جهانگیری خواهان تغییر کدام اعضای کابینه است؟

 5. برجام اروپایی و پیچیدگی آمریکا

 6. مدیرعامل ثامن‌الحجج بازداشت شد

 7. رئیس پلیس تهران: لیست ۵۰ خریدار عمده سکه در اختیار پلیس قرار گرفت/ آزادی عوامل سلطان سکه با قرار وثیقه ۱۰ میلیاردی

 8. نقش باند «مظلومین» در بحران‌های ارزی طی ۲ دهه گذشته

 9. چرا مدیر پیام‌رسان سروش، «تلگرام» نصب کرد؟

 10. ظریف: از آمریکا به دیوان دادگستری بین‌المللی شکایت کردیم

 11. جهانگیری: با انسجام و وحدت ثابت خواهیم کرد تحریم ها کارساز نیست

 12. گزارش مجلس از قاچاق ۱۵ هزار خودرو/ وزارت اطلاعات تایید کرد

 13. وزیر اقتصاد: ریال به ریال حق مردم را مطالبه می‌کنیم

 14. نعمتی: محال ممکن است برق وزارت نیرو هم قطع شود/ با یک عذرخواهی وزیر مشکل راحت‌تر حل می‌شود

 15. ۶ گام برای رونق تولید و رهایی از مصائب اقتصاد نفتی و رهایی از تحریم‌ها

 16. سرور تلگرام فارسی در طبقه ۹ مرکز امام خمینی نبود/بازدید خبرنگاران از این مرکز

 17. پدر داماد روحانی هم ارز دولتی گرفته

 18. از یک پرونده جنایی تا کشته سازی سیاسی / این بار هم ساز بی بی سی «کوک» نشد

 19. نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان: انتقال آب دلیل اصلی کم آبی در خوزستان است

 20. تقدیر از اقدام خوب رئیس جمهور در مبارزه با فساد/ دولت، شفاف سازی را از بانک مرکزی آغاز کند

 21. نوبخت اعلام کرد؛ برنامه‌ریزی برای ممانعت از توقف فعالیت بنادر در شرایط تحریم

 22. ضرغامی :ریشه‌های فساد هماهنگ را بخشکانید

 23. آملی لاریجانی: پرونده‌های ارز، سکه، خودرو و موبایل به طور ویژه در حال رسیدگی است/ برخی مسئولان وزارت صنعت و معدن ممنوع الخروج و بازجویی شدند

 24. جزئیاتی از دستگیری «کارآموز کمک‌ خلبانی»

 25. انتشار تصاویر تروریست‌های به هلاکت رسیده توسط سپاه پاسداران

پربحث‌های هفته

 1. هیاهو موثر نیست

 2. یک اشتباه راهبردی در جنجال خانم مائده

 3. آیا جهانگیری به پایان خط رسیده است ؟

 4. مائده هژبری با تتلو به استانبول رفت/برگزاری کنسرت مشترک این دو نفر!  

 5. حاشیه ای بر سفر مهم ولایتی به روسیه و دیدار با پوتین

 6. پشت پرده تاسف‌آور اخراج ۲ دیپلمات ایرانی از هلند

 7. جهانگیری: شرایط کشور خطیر است، اما به این معنا نیست که نمی‌توانیم آن را کنترل کنیم/ صادرات نفت ایران هیچ‌گاه متوقف نخواهد شد / همه باید اختلافات خود را کنار بگذاریم

 8. هر دم از این باغ بری می‌رسد

 9. توکلی: «سیف» باید عزل شود/ تخصیص ارز به شرکت ۲۶ روزه، خیانت در امانت است

 10. جزییات برخورد تانکر سوخت با اتوبوس در سنندج/ ۱۳ نفر جان باختند/ ۳ روز عزای عمومی در کردستان/ سواستفاده چند آشوبگر + فیلم

 11. توکلی: اگر مبارزه با فساد را سیاسی کنیم سیستم فلج می‌شود/ به جای اینکه یکدیگر را متهم کنیم بهتر است برای مبارزه با فساد همکاری کنیم/ حقوق‌ برخی مدیران غیرقانونی پرداخت می‌شود

 12. «مریم رجوی» به دام کلاه سفیدها افتاد

 13. دستور دریافت مالیات از خریداران عمده سکه و ارز و واردکنندگان خودرو صادر شد

 14. یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی دستگیر شد

 15. بازار نفت ایران و تاثیر سفر ولایتی به مسکو

 16. واکنش فضای مجازی به مستند پخش‌شده از رقاص‌های اینستاگرامی/ یکی بر سر «شاخ»ُ بُن می‌برید

 17. روحانی: شرایط امروز فرصتی برای تولیدکنندگان داخلی است/ افرادی داریم که دلالی کرده و به قانون بی‌توجهی می‌کنند/ در داخل خود آمریکا نیز مشکلاتی وجود دارد

 18. توکلی: اگر درباره مفسدان واضح صحبت شود باعث می‌شود هزینه تن دادن به فساد برای افراد زیاد شود/ از پیشنهاد آقای جهانگیری استقبال می‌کنم

 19. افغانستانی‌ها برای ترک ایران صف کشیدند + عکس

 20. ریشه مشکلات اقتصادی از درون است، نه.../ نیازمند شفاف سازی و عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی

 21. معاون وزیر رفاه:درآمد ۱.۶ میلیون ایرانی‌ کفاف خرید غذا را هم نمی‌دهد

 22. آخوندی: در شرایط اقتصادی بسیار سختی هستیم

 23. واکنش فغانی به انتشار تصاویر خوش‌وبش او با داور زن  

 24. رائفی پور: بحران جنسی جامعه را فراگرفته/ مسئوان برای تسهیل ازدواج کاری نمی کنند

 25. گزارش رئیس جمهور به مردم درباره پرونده تخلف خودروهای وارداتی/ دولت فساد‌ستیزی را از خود آغاز می‌کند/درخواست از رئیس قوه قضاییه برای رسیدگی فوری و مجازات متخلفان و بازگشت سودهای نامشروع

پربحث‌های دیروز

 1. نحوه زندگی روحانی در پاستور/ نظر ناطق نوری درباره مذاکره با ترامپ/ زمزمه تقویت پروژه عبور اصلاح طلبان/سوال کیهان از علی مطهری/ جهانگیری خواهان تغییر کدام اعضای کابینه است؟

 2. ظریف: از آمریکا به دیوان دادگستری بین‌المللی شکایت کردیم

 3. سرور تلگرام فارسی در طبقه ۹ مرکز امام خمینی نبود/بازدید خبرنگاران از این مرکز

 4. از یک پرونده جنایی تا کشته سازی سیاسی / این بار هم ساز بی بی سی «کوک» نشد

 5. نوبخت اعلام کرد؛ برنامه‌ریزی برای ممانعت از توقف فعالیت بنادر در شرایط تحریم

 6. انتشار تصاویر تروریست‌های به هلاکت رسیده توسط سپاه پاسداران

 7. عباس عبدی: اصلاح‌طلبان سرنوشت خود را با دولت پیوند نزنند

 8. صحبت‌های کدخدایی در مورد رد صلاحیت مینو خالقی پس از انتخابات + فیلم

 9. ناطق نوری: مذاکره با آمریکا به مصلحت کشور نیست/ به درایت رهبر انقلاب اعتماد کنیم

 10. بهرام قاسمی به الف خبر داد: سفرای جدید به‌زودی عازم می‌شوند/ تکلیف سفارتخانه‌های بدون سفیر مشخص شد

 11. سردار جلالی: سرورهای هاتگرام و طلاگرام در طبقه نهم ساختمان مرکز امام وزارت ارتباطات قرار دارند

 12. سردار غیب پرور: شهید نداده ایم که از ترامپ کم عقل بترسیم

 13. نقوی حسینی: 30 میلیون رای «نه به روحانی» وجود داشت/کارگزاران و اصلاح طلبان پروژه انتخابات را خوب چرخاندند

 14. رئیس جمهور اسامی افراد متخلف در واردات خودرو را اعلام کند /60 تن ذخایر طلای کشور به تاراج رفت/ 11 میلیارد دلار ارز نصیب عده ای خاص شد

 15.  کدام نقشه راه

 16. تکذیب انتساب یک جمله به وزیر اطلاعات

 17. وزیر اطلاعات خبر داد؛ دستگیری یک گروه داعشی در ایران

 18. پیش‌نویس لایحه شفافیت منتشر شد

 19. تحویل پیام «روحانی» به «رئیس‌جمهور لبنان»

 20. ایران از حق قانونی و مشروع خود در تنگه هرمز استفاده می کند/ایران اجازه نمی دهد تا از تنگه هرمز برای جلوگیری از صدور نفت خود و تسهیل صدور نفت عربستان استفاده شود

 21. بهرام قاسمی: ایران پیامی به واسطه پوتین برای ترامپ ندارد/"مذاکره ایران و اسراییل" شبیه طنز است

 22. رهبر انقلاب: فاجعه مسجدالحرام و منا پیگیری و کمیته حقیقت‌یاب با حضور جمهوری اسلامی تشکیل شود/ سیاست شیطانی آمریکا درباره فلسطین هرگز محقق نخواهد شد

 23. آخرین خبر از سوال نمایندگان از روحانی

 24. سردار شریف: گشت‌های نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس تغییر خاصی نکرده/ آمریکایی‌ها حساب کار دستشان آمده است

 25. روایت آذری جهرمی از مثال فوتبالی رهبر انقلاب

پربحث‌های هفته

 1. آیا جهانگیری به پایان خط رسیده است ؟

 2. پشت پرده تاسف‌آور اخراج ۲ دیپلمات ایرانی از هلند

 3. توکلی: اگر درباره مفسدان واضح صحبت شود باعث می‌شود هزینه تن دادن به فساد برای افراد زیاد شود/ از پیشنهاد آقای جهانگیری استقبال می‌کنم

 4. ولایتی: نگاه مقام معظم رهبری و پوتین به رابطه ایران و روسیه، راهبردی است/ پوتین به تهران می‌آید/سرمایه‌گذاری 50 میلیارد دلاری روسیه در ایران

 5. صحبت‌های آذری‌جهرمی درباره پشت پرده ماجرای دختر حاشیه‌ساز اینستاگرام

 6. ظریف: همواره می دانستیم که به وعده های آمریکا نمی توان اعتماد کرد

 7. محمود صادقی : عملکرد دولت بخصوص در بخش اقتصادی قابل قبول نیست/ مجلس از ابزار خودش برای تغییر کابینه استفاده می‌کند

 8. جلسه مهم رهبر انقلاب با اعضای دولت 

 9. چند جمله حرف حساب درباره جنجال اینستاگرامی

 10. وزیر بهداشت: آماده طوفان تحریم‌ها باشیم

 11. رقصنده‌هایی که دستگیر و آقازاده‌هایی که اعدام شدند

 12. نحوه زندگی روحانی در پاستور/ نظر ناطق نوری درباره مذاکره با ترامپ/ زمزمه تقویت پروژه عبور اصلاح طلبان/سوال کیهان از علی مطهری/ جهانگیری خواهان تغییر کدام اعضای کابینه است؟

 13. دستور رهبر انقلاب درباره پارازیت ها/رونمایی از بازی سلطان واردات غذای دام/ اعلام جرم علیه سیف/ یلتسین، گورباچف و پوتینِ ایران به روایت جبهه پایداری/ تحلیل نوع نشستن پوتین مقابل ولایتی

 14. نماینده مجلس مطرح کرد؛ جزئیات پاداش ۳۰۰ میلیون تا ۱ میلیاردی دولت

 15. پزشکیان: باید اعلام «جنگ اقتصادی» شود

 16. معاونت اقتصادی وزارت خارجه چه می‌کند/ امروز جنگ اقتصادی داریم،شرایط صلح نیست!

 17. وزیر دولت اصلاحات: بهتر است دولت روحانی استعفا دهد

 18. با اعلام نوبخت؛ برجام ایرانی سرانجام تدوین شد/ 12 بسته اجرایی برای مقابله با تحریم ها

 19. حجت‌الاسلام رئیسی: امروز حربه و فتنه دشمن ناامید کردن مردم است

 20. تهدید ضمنی کابینه توسط عارف/ هدیه تولد ۶ میلیاردی به یک سلبریتی از جیب مردم/ادعای سه تابعیتی بودن پسر روحانی/تحلیل دو قطبی واعظی- جهانگیری

 21. هشدار رهبر انقلاب به وزیر اطلاعات

 22. قاسمی: فرزندان ظریف تابعیت خارجی ندارند/ خبر اخذ ۲۵۰۰ مجوز اقامت از آمریکا دروغ محض بود

 23. وزیری که مردم را از طوفان تحریم‌ها می‌ترساند+عکس

 24. دلیل سکوت جهانگیری/ واکنش به خبر تابعیت خارجی فرزندان ظریف/پیشنهاد وزیر دولت اصلاحات برای استعفای روحانی/ پدر و پسری که میلیون دلاری ارز می‌گرفتند/ وقتی وزیر پشت دولت را خالی می کند

 25. یادداشت حسین شریعتمداری/گشایش در این تنگه است!/پاسخ وزیر خارجه سابق فرانسه به پرسش یکی از تجار فرانسوی

آخرین عناوین