• کمال خرازی: جنگ واکسن‌ها موجب رسوایی قدرت‌هایی شده که دم از حقوق انسانی می‌زنند

  کمال خرازی: جنگ واکسن‌ها موجب رسوایی قدرت‌هایی شده که دم از حقوق انسانی می‌زنند

  جهان، 

  رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان این‌که ایران به خاطر تحریم‌ها نمی‌تواند از منابع مالی خود برای خرید واکسن به تعداد کافی استفاده کند، گفت: جنگ واکسن‌‌ها که به قاچاق، دزدی و مصادره واکسن و یا لوازم پزشکی منجر شده، موجب رسوایی قدرت‌‌هایی شده که دم از حقوق انسانی می‌‌زنند.

 • واکنش خرازی به ادعای کریمی قدوسی

  واکنش خرازی به ادعای کریمی قدوسی

  سیاسی، 

  رئیس شورای راهبردی روابط خارجی نسبت به ادعای کریمی قدوسی مبنی بر اظهارات مداخله جویانه سفیر انگلیس در سازمان ملل زمان خداحافظی سالیانه خاطرنشان کرد: این مطلب ساختگی است. مسلما اگر چنین بود، پاسخ قاطع و دندان شکنی به او داده می شد.

 • خرازی: آمریکا باید موضعش را تغییر دهد

  خرازی: آمریکا باید موضعش را تغییر دهد

  سیاسی، 

  رییس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: آمریکایی‌ها باید مواضع‌شان را تغییر دهند تا شرایط برای بازگشت همه طرف‌ها به برجام فراهم شود.

 • خرازی: بازگشت آمریکا به برجام بدون رفع تحریم‌ها موجب باج‌خواهی است
 • خرازی: هفت میلیارد دلار دارایی‌های ایران در بانک‌های کره‌ای گروگان گرفته شده است

  خرازی: هفت میلیارد دلار دارایی‌های ایران در بانک‌های کره‌ای گروگان گرفته شده است

  ورزشی، 

  رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه هفت میلیارد دلار دارایی‌های ایران در بانک‌های کره‌ای گروگان گرفته شده و ما حتی برای خرید دارو نمی‌توانیم از حساب‌های خود برداشت کنیم، گفت: در سال‌های اخیر شرکت‌های کره‌ای فرصت‌های خوبی را در ایران از دست دادند.

 • خرازی: سیلی محکم‌تر در انتظار قاتلان سردار سلیمانی است
 • خرازی: جوسازی معاندان علیه واکسن ایرانی وطن فروشی است

  خرازی: جوسازی معاندان علیه واکسن ایرانی وطن فروشی است

  سلامت، 

  رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در واکنش به جوسازی رسانه‌های معاند علیه واکسن ایرانی کرونا گفت: این رسانه‌ها پول می‌گیرند که این کارها را بکنند.

 • خرازی: پاسخ ایران به عاملان ترور شهید «فخری‌زاده» قاطع خواهد بود

  خرازی: پاسخ ایران به عاملان ترور شهید «فخری‌زاده» قاطع خواهد بود

  گروه سیاسی الف، 

  رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در پیامی شهادت دانشمند هسته‌ای و دفاعی ایران را تسلیت گفت و نوشت: پاسخ حساب شده و قاطعی را به جنایتکارانی که شهید فخری‌زاده را از ملت گرفتند، خواهیم داد.

 • کمال خرازی: توهین‌های ترامپ مردم ایران را متحدتر می‌کند

  کمال خرازی: توهین‌های ترامپ مردم ایران را متحدتر می‌کند

  گروه سیاسی الف، 

  رییس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه اظهارات اخیر ترامپ عمق درنده‌خویی رییس‌جمهور آمریکا را به خوبی نشان داد، تاکید کرد: این توهین‌ها نه تنها تاثیری در رسیدن دولت آمریکا به اهدافش ندارد بلکه ملت ایران را در راستای مقاومتی که باید داشته باشند، متحدتر و آگاه‌تر خواهد کرد و موجب می‌شود آنها بهتر از گذشته در برابر زورگویی‌های آمریکا بایستند.

 • تغییر ذهن یک هنر است!

  «تغییر ذهن‌ها»؛ هوارد گاردنر؛ ترجمه سیدکمال خرازی؛ نشر نی تغییر ذهن یک هنر است!

  دکترعلی سرزعیم*، 

  آدمی وقتی این کتاب را می خواند به خوبی احساس می کند که نویسنده در قله فعالیت علمی خود قرار گرفته و پس از سالها تدریس و تحقیق برای نگارش یک کتاب فراخور سطح عموم دست به قلم برده است. به همین دلیل نویسنده در مخاطب قراردادن خواننده احساس راحتی کرده و خود را از سخت‌گیریهای متعارف در متون علمی رها کرده است

 • پاسخ قاطع ایران به هرگونه تجاوز آمریکا مطابق ماده ۵۱ منشور ملل متحد

  خرازی تاکید کرد؛پاسخ قاطع ایران به هرگونه تجاوز آمریکا مطابق ماده ۵۱ منشور ملل متحد

  گروه جهان الف، 

  رئیس شورای راهبردی روابط خارجی درباره ادعای آمریکا مبنی بر بازگشت تحریم‌های شورای امنیت از جمله تحریم تسلیحاتی ایران گفت: این ادعای آمریکا آن‌قدر بی‌مبنا و بی‌معناست که حتی متحدان نزدیک آمریکا نیز آن را غیرمشروع می‌دانند؛ زیرا با خروج آمریکا از برجام حقی برای آن رژیم در استفاده از بند ماشه در برجام یا قطعنامه ۲۲۳۱ قائل نیستند.