• افزایش فایل‌ رهن و اجاره در آستانه اخذ مالیات از خانه‌های خالی

  افزایش فایل‌ رهن و اجاره در آستانه اخذ مالیات از خانه‌های خالی

  گروه فرهنگی الف، 

  همزمان با برنامه دولت برای شناسایی خانه‌های خالی در کلانشهرها که تابستان امسال اجرایی می‌شود، واسطه‌های ملکی از افزایش مراجعات مالکان برای به رهن و اجاره گذاشتن خانه‌های خالی خود خبر می‌دهند.

 • وضعیت «رهن کامل» مسکن در تهران + جدول

  وضعیت «رهن کامل» مسکن در تهران + جدول

  گروه اقتصادی الف، 

  بازار اجاره آپارتمان‌های مسکونی در یکی، دو هفته گذشته با افزایش تعداد فایل‌های عرضه شده به‌صورت «رهن کامل» روبه‌رو بوده است. هر چند به‌طور کلی فقر فایل در بازار اجاره برای جست و جوگران این بازار دردسرساز شده است، اما افزایش نسبی آپارتمان‌های مسکونی در همین وضعیت نیز محسوس است.

 • رشد بی‌سروصدای اجاره خانه در تهران/ نرخ اجاره ۴۰ درصد بالا رفت؟
 • خرید آپارتمان در الهیه و جستجو ملک در تهران با املاک دلتا

  خرید آپارتمان در الهیه و جستجو ملک در تهران با املاک دلتا

  گزارش بازرگانی، 

  اگر قصد خرید آپارتمان در الهیه و یا اجاره آپارتمان در الهیه را دارید، پیشنهاد میکنیم اول با یکی از بهترین محله های تهران آشنا شوید. برای اطلاع از قیمت ملک در الهیه از املاک دلتا دیدن نمائید.

 • قیمت رهن و اجاره آپارتمان در منطقه ۴تهران

  قیمت رهن و اجاره آپارتمان در منطقه ۴تهران

  گروه اقتصادی الف، 

  دنیای اقتصاد نوشت: نگاهی به فایل‌های موجود در بازار اجاره منطقه چهار تهران نشان می‌دهد در این منطقه به سادگی می‌توان با ودیعه زیر ۱۰۰ میلیون تومان و اجاره‌بهای زیر ۲ میلیون تومان، آپارتمان اجاری مناسب سکونت پیدا کرد. نگاهی به آپارتمان‌های اجاری عرضه شده در بازار اجاره پاییزی در منطقه چهار نشان می‌دهد یافتن آپارتمان اجاری به بهای رهن مترمربعی یک میلیون و ۵۰۰ تا یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به سادگی میسر است.

 • قیمت اجاره آپارتمان در تهران

  قیمت اجاره آپارتمان در تهران

  گروه اقتصادی الف، 

  دنیای اقتصاد نوشت : بازار اجاره مسکن در مناطق مختلف شهر تهران هم‌اکنون با تنوع نسبتا مطلوبی از فایل‌های عرضه‌شده به مستاجران همراه است که سطح اجاره‌بهای پیشنهادی برخی از این فایل‌ها در مقایسه با تابستان سال جاری بدون تغییر باقی مانده ودر برخی دیگر شاهد تعدیل نرخ اجاره‌بها یا شرایط پیشنهاد شده از سوی موجر برای پرداخت مبلغ رهن واجاره ماهانه هستیم.

 • وضعیت رهن و اجاره آپارتمان‌های نقلی در تهران + جدول

  وضعیت رهن و اجاره آپارتمان‌های نقلی در تهران + جدول

  گروه اقتصادی الف، 

  تقاضای رهن و اجاره آپارتمان‌های ۴۰ تا ۶۰ مترمربعی در بازار اجاره مسکن همچنان قابل توجه است و همین موضوع موجب شده بازار اجاره در مناطق کانون عرضه کوچک‌متراژها دمای بیشتری نسبت به سایر مناطق داشته باشد.

 • نرخ رهن و اجاره آپارتمان‌های ۷۰متری در تهران

  نرخ رهن و اجاره آپارتمان‌های ۷۰متری در تهران

  گروه اقتصادی الف، 

  دنیای اقتصاد نوشت: در حالی که تا یکی، دو هفته گذشته تعداد آپارتمان‌هایی که با وجود عدم برخورداری از امکانات کامل، به قیمت‌های بالاتر از ارزش اجاری ملک در بازار عرضه شده بودند، قابل توجه بود؛ اما در اولین روز مهر ماه حباب قیمت پیشنهادی تعدادی از این املاک ترکید و قیمت‌ها به سطح مورد انتظار مستاجران نزدیک شد.

 • قیمت رهن و اجاره آپارتمان ۱۰۰ تا ۲۰۰ متری در تهران

  قیمت رهن و اجاره آپارتمان ۱۰۰ تا ۲۰۰ متری در تهران

  گروه اقتصادی الف، 

  دنیای اقتصاد نوشت: وجود تعداد زیادی آپارتمان بزرگ‌تر از ۱۰۰مترمربع با سن بنای بیش از ۱۵ سال در بازار اجاره مسکن نشان می‌دهد این بخش در سه ماه گذشته با کمترین تقاضا نسبت به املاک گروه متراژی تا ۱۰۰ مترمربع روبه‌رو بوده است.

 • قیمت اجاره آپارتمان در مناطق مختلف تهران

  قیمت اجاره آپارتمان در مناطق مختلف تهران

  گروه اقتصادی الف، 

  میزان نوشت: برای اجاره یک واحد آپارتمان ۴۱ متری در منیریه با عمر ۵ سال باید ۱۰ میلیون تومان ودیعه و ماهیانه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اجاره پرداخت کرد.

 • طرح مسکن استیجاری دولتی به کجا رسید؟

  طرح مسکن استیجاری دولتی به کجا رسید؟

  گروه اقتصادی الف، 
 • اجاره ویلا و منازل مبله بهتر است یا هتل‌ و مسافرخانه

  اجاره ویلا و منازل مبله بهتر است یا هتل‌ و مسافرخانه

  گزارش بازرگانی، 

  بعضی‌ها به سفر می‌روند تا نسیمی به سرشان بخورد و خستگی ایام از تن‌شان در برود. بعضی‌ها می‌خواهند چیزهای نو تجربه کنند و به شهرهای جدید بروند و دیدنی‌های خاص ببینند. مثلاً دیدنی‌های تاریخی کشور خودمان.

 • سرعت و کیفیت در معاملات ملکی با بهره‌گیری از هوش مصنوعی

  سرعت و کیفیت در معاملات ملکی با بهره‌گیری از هوش مصنوعی

  گزارش بازرگانی، 

  سرعت انجام معاملات در دورانی که قیمت‌ها بی‌ثبات هستند بسیار حائز اهمیت است. چرا که هر روز شاهد تغییرات قیمت مسکن هستیم و این امر می‌تواند سود یا زیان فراوانی به خریدار یا فروشنده برساند. در مطلب فوق جدیدترین تکنولوژی که به کمک بازار مسکن آمده است معرفی می‌شود.

 • قیمت اجاره آپارتمان‌های نقلی در تهران

  قیمت اجاره آپارتمان‌های نقلی در تهران

  گروه اقتصادی الف، 

  اگرچه رهن و اجاره‌های پیشنهادی املاک همواره از یک فرمول مشخص تبعیت نمی‌کند، اما نگاهی به فایل‌های موجود در بازار آپارتمان‌های نقلی نشان می‌دهد این گروه از موجران اغلب از یک قاعده در قیمت‌گذاری پیشنهادی ملک اجاری خود استفاده می‌کنند.

 • قیمت اجاره آپارتمان نقلی در تهران

  قیمت اجاره آپارتمان نقلی در تهران

  گروه اقتصادی الف، 

  دنیای اقتصاد نوشت: بازار اجاره آپارتمان‌های نقلی در حال حاضر با تمایل جدی موجران برای افزایش وزن اجاره‌بها نسبت به مبلغ ودیعه روبه‌روست و از این رو کمتر آپارتمانی با اجاره ماهانه زیر یک میلیون تومان در این بازار فایل شده است نوشت.