در پاسخ به اقدامات تروریستی میز مذاکره را ترک کنید

سیاسی،   4000122139 ۱۶۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۷۳ تکراری یا غیرقابل انتشار
در پاسخ به اقدامات تروریستی میز مذاکره را ترک کنید

به گزارش الف در پی تایید خرابکاری در سیستم برق نیروگاه نطنز  و به تعبیری تروریسم هسته‌ای ، تسنیم در یادداشتی تحت عنوان سیاست تکراری ترور در ایران و مذاکره در وین از آقای روحانی خواست مذاکره زیر سایه ترور را ترک کند.

در این یادداشت آمده است:  
 
 آمریکا از یک سو ادعای صداقت و حسن‌نیت در مذاکره دارد و از سوی دیگر با صهیونیست‌ها در اقدامات تروریستی در میدان شریک است، لذا عاقلانه ترین و شاید حداقلی‌ترین اقدام آن است که تیم مذاکره‌کننده ایرانی در وین مذاکرات را ترک کند.

بامداد امروز در پی  اقدامی خرابکارانه در سایت هسته‌ای نطنز که آقای صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران آن را «تروریسم هسته‌ای» توصیف کرده، حادثه‌ای در یک بخش از شبکه توزیع برق تاسیسات هسته‌ای غنی‌سازی نطنز به وقوع پیوست.

اگرچه مسئولان اعلام کرده‌اند که این واقعه هیچ صدمات انسانی و آلودگی به دنبال نداشته است، امّا نگاهی فنی به موضوع مشخص می‌کند که دستکاری در شبکه توزیع برق با هدف آسیب‌رساندن جدی به دستگاه‌های غنی‌سازی ایرانی انجام شده است. اقدامی که پیشتر هم آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها با نفوذ دادن ویروس استاکس‌نت در تاسیسات نطنز به دنبال انهدام سانتریفیوژها بودند اما موفق به این کار نشدند.

شبکه دولتی «کان» در رژیم صهیونیستی گفته که اقدام امروز کار اسرائیل و نتیجه حمله جدید سایبری این کشور به ایران بوده است. ادعایی که قبلاً نیز در برخی اقدامات مشابه از سوی رژیم صهیونیستی مطرح شده است.

تیرماه سال  گذشته نیز انفجاری در سالن ساخت سانتریفیوژها در نطنز رخ داد که در آن واقعه نیز صهیونیست‌ها به صورت غیرمستقیم مسئولیت آن را پذیرفتند. علاوه بر اقدامات خرابکارانه ای که ذکر آن رفت، دلایل فراوانی وجود دارد که ترور دانشمند بزرگ هسته‌ای و دفاعی ایران شهید فخری‌زاده در آذرماه سال گذشته و نیز ترورهای دیگر دانشمندان در سالهای گذشته نیز به دست صهیونیست‌ها و با همکاری آمریکایی‌ها رخ داده است.

در این باره اشاره به برخی نکات و اخبار و تذکر چند نکته به مسئولان دولتی کشورمان  ضروری است:
1- ایران در موارد گذشته برخی عوامل مرتبط با انفجارها و بعضاً‌ ترورها را به پلیس اینترپل معرفی کرده با این حال هیچ اقدامی توسط این نهاد برای تعقیب آنان صورت نگرفته است.

2- آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که همواره ایران را زیر نظر داشته و حتی از طریق برخی تفاهم‌ها و بخصوص توافقنامه برجام، نظارت و بازرسی‌های مکرر و شبانه‌روزی از ایران داشته است، همواره نسبت به این اقدامات تروریستی توسط صهیونیست‌ها و آمریکا علیه تاسیسات هسته‌ای ایران مهر سکوت بر لب زده است. این در حالی است که این آژانس علاوه بر نقش «نظارت»، نقش «صیانت» و همکاری با سازمان‌های هسته‌ای کشورهای عضو را بر عهده دارد. به نظر می‌رسد ضروری است که ایران اقدامات متناسب و مشخصی را علیه این آژانس درنظر بگیرد تا این نهاد نیز به سهم خود مجبور شود افساری به صهیونیست‌ها بزند. اگرچه حق عملیات تلافی‌جویانه ایران باید در جای خود باقی بماند و واقعاً به مرحله اجرا درآید.

3- شواهد و قرائن بسیاری اثبات می‌کند که هیچ اقدام تروریستی از این جنس توسط صهیونیست‌ها وجود ندارد مگر اینکه پیش از آن هماهنگی‌ مشخصی بین آنها و آمریکایی‌ها صورت گرفته باشد. ویروس استاکس نت که مشخصاً پروژه مشترکی بین آنها و برخی دولت‌های تروریستی دیگر بود و غیر از آن در ترور دانشمندان و اقدامات تروریستی خرابکارانه دیگر هم شواهد نشان‌دهنده هماهنگی و همکاری بین آمریکایی‌ها و صهیونیست‌هاست.

رسانه‌های غربی طی روزهای اخیر نیز از سفر یوسی کوهن رئیس موساد به آمریکا با دستور کار مسائل هسته‌ای مربوط به ایران خبر داده‌اند و به نظر می‌رسد این سفر با چنین اقدامات تروریستی از ناحیه موساد بی‌ارتباط نیست.

4- سیاست دوستونه عملیات خرابکارانه میدانی از یک سو و درخواست مذاکرات از سوی دیگر از سیاست‌های نسبتاً قدیمی آمریکایی‌ها و صهیونیستها در ارتباط با موضوع هسته‌ای ایران است. آنان از یک سو، بویژه از سال 88 به این طرف که پیشرفتهای هسته‌ای ایران با غنی‌سازی 20 درصد وارد مرحله جدیدی شد، ترور دانشمندان یا عملیات خرابکارانه در تاسیسات را به موازات درخواست‌های ریاکارانه برای مذاکره به منظور رسیدن به تفاهم دنبال کرده‌اند.

این در حالی است که اگر درخواست مذاکره برای رسیدن به تفاهم و حل مناقشه موجود، رویکردی واقعی باشد، باید از چنین جنایت‌هایی در میدان خودداری شود. متاسفانه برخی مسئولان تلاش می‌کنند این اقدامات تروریستی را به معنای ضرورت تن دادن به ستون دیگر عملیاتی طرف مقابل، یعنی حضور به هر قیمت در مذاکرات، جا بزنند. این در حالی است که رفتن زیر بار چنین رویکرد غیرعاقلانه‌ای،عملاً باعث تقویت انگیزه طرف برای پیگیری همین سیاست دو ستونه خواهد شد.

بنابراین حالا که اولاً آژانس بین‌المللی انرژی اتمی هیچ اقدامی در راستای صیانت از حقوق هسته‌ای ایران انجام نمی‌دهد و ثانیاً آمریکا از یک سو ادعای صداقت و حسن‌نیت در مذاکره دارد و از سوی دیگر با صهیونیست‌ها در اقدامات تروریستی در میدان شریک است، عاقلانه ترین اقدام و شاید حداقلی‌ترین اقدام آن است که تیم مذاکره‌کننده ایرانی در وین به منظور تنبیه طرف مقابل و همچنین اتخاذ موضعی عزت‌مندانه مذاکرات را ترک کند.

بی‌هزینه گذاشتن چنین اقداماتی و حتی تقویت موضعی که خواست صهیونیست‌ها و آمریکایی‌هاست، یعنی امتیاز دادن در مذاکرات، ارسال سیگنالی به آمریکایی‌هاست که همین روند را ادامه دهند تا هم پشت میز مذاکره امتیاز بگیرند و هم در میدان اقدامات تروریستی و خرابکارانه خود را دنبال کنند.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۹۱۲۴۷۴۲۳:۰۴:۵۱ ۱۴۰۰/۱/۲۲
گاندو واقعی این است دوستان و نه طعم آدامس روحانی!
ناشناس۱۹۱۳۴۷۴۱۰:۵۲:۴۱ ۱۴۰۰/۱/۲۳
اتفاقا اسراییل قصدش این است که ایران بزند زیر میز و همه چیز را بفرستد روی هوا
وحید۱۹۱۳۸۱۰۱۲:۳۰:۰۸ ۱۴۰۰/۱/۲۳
اقدام خرابکارانه نظامی رو باید با اقدام نظامی جواب داد برادران گاندوچی بسم اله
ناشناس۱۹۱۴۲۳۵۱۴:۱۵:۵۶ ۱۴۰۰/۱/۲۳
منظور رژیم صهیونیستی همین است که ایران میز مذاکرات روترک کنن
ناشناس۱۹۱۳۴۷۷۱۰:۵۴:۵۶ ۱۴۰۰/۱/۲۳
الان موقع انتقام سخت است که تلافی نو و کهنه را در دل اسراییل در آورید
ناشناس۱۹۱۴۹۹۶۱۸:۳۵:۳۹ ۱۴۰۰/۱/۲۳
این دقیقا همان چیزی است که اسرائیل خواهان ان است
ناشناس۱۹۱۵۵۵۶۲۲:۴۹:۰۹ ۱۴۰۰/۱/۲۳
آقای عراقچی پاشو بیا این ور آب اون ور چه کار میکنی نطنز هم دادی رفت فرد و راهم دادی رفت الان کجایی؟
بهروز۱۹۱۶۵۵۶۱۲:۱۵:۰۰ ۱۴۰۰/۱/۲۴
من نمیدونم مگر قبلا مذاکره نکردیم پس این مذاکره دیگه برای چی فقط وقت تلف کردنه
رضا۱۹۱۲۴۸۰۲۳:۰۹:۰۱ ۱۴۰۰/۱/۲۲
تنها چیزی که در گزارش اشاره نشده ناتوانی در برابر خنثی کردن حملات سایبری بیگانگان بود. ضمنا تنها نیت حمله کننده شکست مذاکرات وین ‌است.
ناشناس۱۹۱۳۳۰۹۱۰:۱۳:۴۵ ۱۴۰۰/۱/۲۳
درسته ، این حرکت و حمله به کشتی در خلیج فارس و از این دست اقدامات برای شکست مذاکرات وین هستش.
ناشناس۱۹۱۳۳۵۴۱۰:۲۳:۰۱ ۱۴۰۰/۱/۲۳
مذاکرات برای دادن نوامیس کشور از اساس ایراد دارد
اشک۱۹۱۳۴۷۹۱۰:۵۵:۱۷ ۱۴۰۰/۱/۲۳
چه نوامیسی پس فرزندان مسئولان جمهوری اسلامی هم به نشانه اعتراض از امریکا برگردند تو کشور خودشون هی چوب غیرت برا آدما و مردم فقیر بد بخت میزنید .
ناموس۱۹۱۳۵۰۷۱۱:۰۱:۱۸ ۱۴۰۰/۱/۲۳
ناموس کشور شکم گرسنه هست نه انرژی اتمی که حتی یک درصد برق کشور رو هم نمیتونه تامین کنه
ناشناس۱۹۱۳۹۵۵۱۳:۱۶:۰۳ ۱۴۰۰/۱/۲۳
اول دو واحد اقتصاد کلان بخون تا بعد برسیم به تامین برق و...!
علی۱۹۱۳۵۱۰۱۱:۰۱:۳۰ ۱۴۰۰/۱/۲۳
امضای توافقنامه با چین چه؟ آن نوامیس را حفظ می‌کند؟!!!
ناشناس۱۹۱۳۷۵۶۱۲:۱۳:۴۸ ۱۴۰۰/۱/۲۳
توافق با چین همکاری است و نه بتن ریزی در قلب دانش و صنعت کشور
احو۱۹۱۳۵۶۰۱۱:۱۳:۵۳ ۱۴۰۰/۱/۲۳
تو مواظب ناموس خودت باش ایرانیان بلد هستند که در طول تاریخ چگونه از ناموس خود دفاع کنند امسال شماها ایران را جولانگاه بیگانگان کنید ما بابد مذاگره کنیم وبه توافق برسیم
مهران۱۹۱۳۶۶۳۱۱:۴۴:۲۱ ۱۴۰۰/۱/۲۳
مثل این میمونه همسایتون با شما مذاکره کنه که باید خونت رو به ما بدی بعد پسر همسایه بیاد شما رو کتک بزنه شما بگی پسرش اینکار رو کرد تا مذاکره به نتیجه نرسه ، دوست عزیز مذاکره و حمله دو روی سکه غربی ها امریکایی هاست با هر دو دارن جلوی ایران رو میگیرن
ناشناس۱۹۱۳۳۸۵۱۰:۲۹:۴۴ ۱۴۰۰/۱/۲۳
شکست مذاکرات وین؟ حافظه را تقویت کنید. تاکی باید مذاکره کرد. کی وقت برداشت محصول می رسه.. شکست و پیروزی در مذاکرات وین بی معنی است. پیروز هم بشوند برجام است. که دیدیم چه از آب در امد
ناشناس۱۹۱۳۴۸۹۱۰:۵۶:۵۸ ۱۴۰۰/۱/۲۳
تا موقعی که عده ای از داخل پشت سر دشمنی با امریکا جمع شدن دارن کشور رو میخورن ویرانش میکنن
بهنام۱۹۱۳۴۹۱۱۰:۵۷:۰۶ ۱۴۰۰/۱/۲۳
می‌دانند که برخی همیشه می‌ترسند و در موضع ضعف قرار دارند، با این کارها می‌خواهند دوباره دستهٔ ایرانی را بترسانند تا همهٔ خواسته‌های غرب را مثل برجام بپذیرند و بعدش تحریم و فشار بیشتر و از کار انداختن چرخهٔ تحقیق و تولید در ایران! بعد آقایان بیایند بگویند اگر نمی‌پذیرفتیم چنین و چنان می‌شد!
ناشناس۱۹۱۳۵۱۲۱۱:۰۲:۰۲ ۱۴۰۰/۱/۲۳
روحانی بسه دیگه خوش رقصی برجام گندیده
ناشناس۱۹۱۳۷۰۰۱۱:۵۷:۵۹ ۱۴۰۰/۱/۲۳
دقیقا همین هست و متاسفانه افرادی خواسته یا ناخواسته هم راستا با دشمن بدنبال تخریب مذاکرات هستند.
ناشناس۱۹۱۲۵۲۰۲۳:۲۸:۵۸ ۱۴۰۰/۱/۲۲
بجای این دعواهای بی حاصل کمی هم به فکر مردم بدبخت باشید
ناشناس۱۹۱۳۳۴۸۱۰:۲۲:۱۰ ۱۴۰۰/۱/۲۳
درودبرشما
ناشناس۱۹۱۲۵۳۱۲۳:۳۱:۵۹ ۱۴۰۰/۱/۲۲
ما هم باید اقدامات جبرانی برجام رو تشدید کنیم!!!
ناشناس۱۹۱۳۵۶۷۱۱:۱۵:۴۷ ۱۴۰۰/۱/۲۳
مثلا‌چه‌کارکنیم‌که‌وضع‌ازاین‌هم‌بدترنشود
Ali۱۹۱۳۵۷۲۱۱:۱۸:۰۱ ۱۴۰۰/۱/۲۳
شما باید کم کاری حفاظتی ، اطلاعاتی خودتون را جبران کنید نه اینکه با فرار روبه جلوی مذاکرات دستگاه خارجه را بگیرید.
ناشناس۱۹۱۲۵۳۴۲۳:۳۲:۴۰ ۱۴۰۰/۱/۲۲
جالبتر اینکه فرانسه گفته بود ایران از انجام اقدامات بیشتر خودداری کنه!!!!!
ناشناس۱۹۱۳۶۸۵۱۱:۵۳:۱۴ ۱۴۰۰/۱/۲۳
فرانسه نگران نباشد دولت غرب گرای ایران هیچ کاری نخواهد کرد
ناشناس۱۹۱۲۵۳۶۲۳:۳۳:۲۲ ۱۴۰۰/۱/۲۲
چه حرف و توقعی از کسانی که.....!
مهران۱۹۱۳۵۷۰۱۱:۱۷:۴۸ ۱۴۰۰/۱/۲۳
اگر غربی ها و امریکایی ها با چوب هم مذاکره کننده های ایران رو کتک بزنن بازهم دوستان مذاکره کننده تا جان در بدن دارند امیدوار هستند که امریکا توبه کند مثل حر
ناشناس۱۹۱۲۵۴۷۲۳:۳۶:۳۷ ۱۴۰۰/۱/۲۲
ناف اسرائیل با جنگ و اشغال گری بریده شده و تا وجود داشته باشد خرابکاری و ترور هم خواهد بود آیا وقت محو شدن آن فرا نرسیده؟
ناشناس۱۹۱۲۵۵۱۲۳:۳۷:۵۷ ۱۴۰۰/۱/۲۲
گاندو بسازید در این باره
ناشناس۱۹۱۲۵۵۶۲۳:۳۸:۵۰ ۱۴۰۰/۱/۲۲
ترور و تحریم و تهدید از فتنه ۸۸ و درخواست‌های پی در پی و ملتمسانه‌ی اصحاب فتنه شروع شد
ناشناس۱۹۱۳۷۰۶۱۱:۵۹:۱۰ ۱۴۰۰/۱/۲۳
شفافیت،عدالت،تولید قدرت،و ثروت باعث حل شدن این مسائل میشه
ناشناس۱۹۱۲۵۵۸۲۳:۳۹:۰۳ ۱۴۰۰/۱/۲۲
در این دولت، کلمه ای به اسم غیرت ملی وجود ندارد!
ناشناس۱۹۱۳۶۴۸۱۱:۳۹:۴۹ ۱۴۰۰/۱/۲۳
چه حرف ها 3 ماه فرصت دادن تا دم انتخابات که هر طور شده توافق صورت گیرد تا دوستان غرب....! منتشر کن
ناشناس۱۹۱۲۵۶۰۲۳:۳۹:۴۱ ۱۴۰۰/۱/۲۲
این ها معیشت مردم را به خاطر کد خدا به بازی می گیرند آن وقت که در روابط بین الملل عرف است در قبال این حرکات که میز را ترک کنند این عمل را انجام دهند؟ بی خیال
ناشناس۱۹۱۲۵۶۶۲۳:۴۱:۴۴ ۱۴۰۰/۱/۲۲
فکر کنم خواست اسراییل دقیقا همینه. واقعا تعجب میکنم از سایت الف که همچین مطلبی رو چاپ کرده.
ناشناس۱۹۱۳۳۲۶۱۰:۱۹:۰۱ ۱۴۰۰/۱/۲۳
چی می گویی برای خودت
ناشناس۱۹۱۳۳۸۶۱۰:۲۹:۴۵ ۱۴۰۰/۱/۲۳
20 سال پیش که مسئله داخلی را بین المللی کردین و یا اجازه دادین جاسوسان آژانس بیایند باید به فکر این روزها می بودین
ناشناس۱۹۱۳۶۱۴۱۱:۲۷:۳۷ ۱۴۰۰/۱/۲۳
نفوذ فقط در تاسیسات نیست در مطبوعات هم هست
ناشناس۱۹۱۲۵۷۹۲۳:۴۸:۴۸ ۱۴۰۰/۱/۲۲
میز مذاکره را ترک کنید تا اسرائیل به هدفش برسد
ناشناس۱۹۱۳۳۳۸۱۰:۲۱:۱۴ ۱۴۰۰/۱/۲۳
آن وقت پروفسور هدف اسرائیل چی هست؟
ناشناس۱۹۱۳۷۲۴۱۲:۰۴:۵۴ ۱۴۰۰/۱/۲۳
پروفسور همان چیزی که همیشه و همه جا همه وقت جار زده. عدم توافق هسته ای با ایران. حالا باز هم می گویید هدف اسراییل و اون عربستان و تندروهای کاخ سفید چه بوده؟ واقعا که. خدا میداند که آیا شما در گمراهی هستید یا عمدا این حرفها را می زنید
ناشناس۱۹۱۳۳۵۹۱۰:۲۴:۲۰ ۱۴۰۰/۱/۲۳
خخخخه ویروسی که آن سالها آمریکا ساخت برای چی بود؟ تازه داشتیم مذاکره هم می کردیم با انها
سعید۱۹۱۲۵۸۰۲۳:۴۹:۰۵ ۱۴۰۰/۱/۲۲
وای چه جواب دندان شکنی!!!! اون زده ترکونده شما میخواین قهر کنید، گویا هنوز تو دوران مدرسه و دبستان موندین که با کنار دستیتون قهر میکیرید
ناشناس۱۹۱۳۳۶۵۱۰:۲۵:۱۸ ۱۴۰۰/۱/۲۳
عزیزم در روابط بین الملل عرف است این جور واکنش ها و کمترین نوع آن هم هست
ناشناس۱۹۱۳۵۸۳۱۱:۲۰:۲۲ ۱۴۰۰/۱/۲۳
اگر متوجه بودن که اوضاعمون این نبود... اینا زبان دنیا رو بلدن من و شما بلد نیستیم... منتها نمی دونم چرا این زبان دنیا باز دم انتخابات داره اینقدر دراز میشه... باز ایام گول زدن مردم فرا رسیده
ناشناس۱۹۱۲۶۰۴۲۳:۵۹:۵۵ ۱۴۰۰/۱/۲۲
یعنی در برویم ؟؟ نخیر ما هم حمله سایبری و غیر سایبری کنیم وآنرا با صدای بلند اعلام کنیم
ناشناس۱۹۱۳۳۴۹۱۰:۲۲:۱۵ ۱۴۰۰/۱/۲۳
مشکل این است اسرائیل مخفی می کند
ناشناس۱۹۱۲۶۰۶۲۳:۵۹:۵۸ ۱۴۰۰/۱/۲۲
مرد باشید جواب اسرائیل را بدید
امید۱۹۱۲۶۲۵۰۰:۰۹:۴۹ ۱۴۰۰/۱/۲۳
بسم الله الرحمن الرحیم هنوز حسن کشور را واگذار نکرده است خدا را شکر کنید .
ناشناس۱۹۱۳۳۰۵۱۰:۱۳:۲۹ ۱۴۰۰/۱/۲۳
مطمئن باش تا آخر ریاست مصیبت اش دیگه چیزی از ایران باقی نمانده و.....!
ناشناس۱۹۱۳۴۱۱۱۰:۳۶:۲۰ ۱۴۰۰/۱/۲۳
بى تربيتى حدى داره در مورد بچه ى همسايه تون كه صحبت نمى كنى !
ناشناس۱۹۱۳۴۸۵۱۰:۵۶:۱۷ ۱۴۰۰/۱/۲۳
کار همون کسایی که از دلار ۴۲۰۰تا تونستن دزدیدن
ناشناس۱۹۱۲۶۳۲۰۰:۱۳:۰۵ ۱۴۰۰/۱/۲۳
عقل کلها خوب این ترک مذاکره همون خواسته اسرائیله دیگه. وگرنه در این مقطع همچین حمله سایبری که احتمالا خسارت زیادی هم نداشته چه سودی براشون داشته؟!
ناشناس۱۹۱۲۶۳۵۰۰:۱۵:۳۴ ۱۴۰۰/۱/۲۳
ترک کردن مذاکره که خواست قلبی اسراییل و عربستان و .... انهاست.
ناشناس۱۹۱۳۳۹۸۱۰:۳۲:۴۸ ۱۴۰۰/۱/۲۳
آن زمان برجام که امضا می شد اسرائیل به به می کرد
ناشناس۱۹۱۲۶۴۲۰۰:۱۹:۳۳ ۱۴۰۰/۱/۲۳
ترك كردن ميز مزاكره دقيقاً همان چيزى است كه خرابكاران نطنز مى خواهند
ناشناس۱۹۱۲۶۴۵۰۰:۲۱:۴۹ ۱۴۰۰/۱/۲۳
اتفاقاً اسراییل می خواد که با این اقدامات ایران رو وادار به انجام حرکات احساسی بکنه وگرنه از لحاظ فنی خیلی صدمه و خللی وارد نمیشه بیشتر اثرات روانیش بر مذاکرات براشون مهمه
ناشناس۱۹۱۲۶۷۵۰۰:۴۶:۲۱ ۱۴۰۰/۱/۲۳
داداش به همین سادگی هم نیست. نباید ساده لوحانه با مسائل برخورد کرد. الان مساله هسته ای ایران و آمریکا مانند شطرنج است. در شطرنج طرف ممکن است حرکاتی انجام دهد و شما را در گوشه ای گیربیاندازد تا شما ارزشمندترین مهره خود رابدهید. آیا فکر می کنید آنها در مورد احتمال حرکتی که شما می فرمایید فکر نکرده اند. شاید این حرکتی برای گیر انداختن ایران در گوشه صفحه باشد. شاید الان که توپ لغو تحریم در زمین آمریکا است و فشار افکار عمومی بر روی آن است. ترک مذاکره راهی برای خلاصی از این فشار و انداختن توپ به زمین ایران است. و به دنیا گفته شود که ما می خواستیم تحریم را لغو کنیم ولی ایران زیر همه چیز زد!!
ناشناس۱۹۱۳۶۰۴۱۱:۲۴:۱۸ ۱۴۰۰/۱/۲۳
مذاکره ای نباید ایجاد شود و جالبه وقتی برجام و الان داریم می بینیم که توافق شده خرابکاری و ترور هم به وجود امد هم از ناحیه خود آمریکا و هم اسراییل
ناشناس۱۹۱۲۶۸۴۰۰:۵۳:۲۶ ۱۴۰۰/۱/۲۳
آره میز را ترک کنید و غرب را به خاک سیاه بنشانید,
ناشناس۱۹۱۲۶۹۰۰۰:۵۶:۲۸ ۱۴۰۰/۱/۲۳
به جای توصیه به ترک میز مذاکره بهتر است ساز و کار حفاظت از سایتهای هسته ای را تقویت کرد
ناشناس۱۹۱۲۷۰۲۰۱:۰۴:۰۸ ۱۴۰۰/۱/۲۳
تعهد دادن طرفین که تا انتخابات قضیه را حل کنند تا بر انتخابات تاثیر بگذارند تا دوستان غرب سرکار بیاورن کجای کاری
حسین۱۹۱۲۷۱۹۰۱:۱۸:۱۹ ۱۴۰۰/۱/۲۳
این دقیقا چیزی است که اسراییل دنبال می‌کند. ایران مذاکره را ترک کند.
امیر۱۹۱۲۷۲۹۰۱:۲۲:۵۴ ۱۴۰۰/۱/۲۳
سلام، اقدامات ‌تروریستی‌و خرابکاری ‌درتاسیسات ‌هسته‌ای ‌قطعا ‌کار اسراییل ‌است ‌تا ایران‌ هم به ‌تلافی‌ و بطور احساسی‌‌ میزمذاکره ‌را ترک‌کند اینرابراحتی‌میتوان‌تشخیص‌دادونیازبه‌هوش‌بالایی‌هم‌ندارد.چون‌اسراییل‌وعربستان‌ازتوافق‌ایران‌وامریکا‌وحشتزده‌شده‌وچون‌نمیتوانندمذاکرات رامتوقف کنندسعی‌دارند‌باعصبانی‌کردن‌ایران،مارا‌به‌اقدامات‌متقابل‌تحریک‌کنند که‌انهم‌ترک‌میزمذاکره‌است.پس اینقدراحساسی‌وعجولانه‌فتوابه‌ترک‌مذاکرات‌‌ندهید.
ناشناس۱۹۱۲۷۴۲۰۱:۳۵:۲۲ ۱۴۰۰/۱/۲۳
باید به طرفهای غربی گفت اگر جلوی این سگ هار را نگیرید هم تلاویو را میزنیم هم میز مذاکره را ترک میکنیم .
ناشناس۱۹۱۲۷۶۱۰۱:۵۹:۴۸ ۱۴۰۰/۱/۲۳
چرا ی وقتی هم فکر نمی کنید کار خودی باشه ???
ناشناس۱۹۱۳۴۷۰۱۰:۵۰:۲۰ ۱۴۰۰/۱/۲۳
سلام کار خود یه.
حسین۱۹۱۲۷۷۳۰۲:۱۲:۲۳ ۱۴۰۰/۱/۲۳
با تجارب گذشته ی صهیونیستها این مطالب کاملا درست و صادقانه کارشناسانه است ۰
ناشناس۱۹۱۲۷۸۳۰۲:۳۸:۱۵ ۱۴۰۰/۱/۲۳
تا وقتی جمهوری ایران در مقابل حملات هوایی اسرائیل در سوریه و ترورهای متخصصان ایرانی در داخل و تشویقهای آمریکا از تروریست‌های مجاهد خلق مریم رجوی ضعف نشان دهد همین وضعیت هست. برجام بازی ۸ ساله ای هست که فقر مردم و ضعف کشور را هدف گرفته است. در ذهن آمریکا و اسرائیل و اروپا ، عراق و لیبی آینده ایران هستند، فقط مقاومت مردم و موشک های جمهوری اسلامی ایران مانع بوده است.
ناشناس۱۹۱۲۷۸۵۰۲:۵۱:۰۰ ۱۴۰۰/۱/۲۳
اتفاقا اسراییل هم داره به در و دیوار میزنه که مذاکرات تعطیل شه.
ناشناس۱۹۱۲۷۸۶۰۲:۵۳:۰۹ ۱۴۰۰/۱/۲۳
بیخود نبود که بر روی تعطیلی غنی سازی در فردو تاکید داشتند!
ناشناس۱۹۱۳۳۷۸۱۰:۲۸:۰۳ ۱۴۰۰/۱/۲۳
آره دقیقا فردو را تعطیل کردن و همیشه هم این مکان نطنز آسیب می بیند! آفرین به آقایان ما آیا گاندو بعدی رو کردن....!
ناشناس۱۹۱۲۷۹۲۰۳:۰۲:۰۹ ۱۴۰۰/۱/۲۳
دقیقا خواسته اسراییل همین است
ناشناس۱۹۱۲۸۰۸۰۳:۳۰:۰۸ ۱۴۰۰/۱/۲۳
فکر خوبی است. در واقع از هیچ بهتر است. وقتی در همه زمینه ها به بن بست خورده ایم بهتر است بزنیم زیر همه چیز.
ناشناس۱۹۱۲۸۱۵۰۳:۴۹:۰۳ ۱۴۰۰/۱/۲۳
بعد از آنكه ميز را ترك كرديد قصد كدام مديريت هوشمندانه را داريد كه بتوانيم حداقل واكسن كرونا را مثل همه دنيا تهيه كنيم ؟
ناشناس۱۹۱۳۳۹۱۱۰:۳۱:۰۴ ۱۴۰۰/۱/۲۳
با همان مدیریتی که دولت تو در آن ها نقش ندارد و جز بهترین ها هستیم
ناشناس۱۹۱۲۸۳۰۰۴:۵۷:۴۵ ۱۴۰۰/۱/۲۳
بریم گاندو بسازیم و در توهمات خودمان قوی بدانیم.
آذر۱۹۱۲۸۳۱۰۵:۰۲:۲۱ ۱۴۰۰/۱/۲۳
از نظر من پیشنهاد کاملا اشتباه و در مقطع کنونی مطابق خواست دشمن است.متاسفم
علی۱۹۱۲۸۳۳۰۵:۱۰:۲۸ ۱۴۰۰/۱/۲۳
سلام .بهترین راه تضعیف رژیم نژاد پرست و برتری طلب اسرائیل ، صلح ایران با کشورهای عرب مسلمان از جمله عادی سازی روابط با عربستان و مصر و حل مشکلات سیاسی با آمریکاست. تندروهای مجلس سنای آمریکا و جمهوری خواهان یهودی تندرو در آمریکا و شخص نتانیاهو و کودک کشان سرزمینهای اشغالی و رژیم جعلی و نامشروع اسرائیل و تندروهای داخلی خواهان به بن بست کشاندن مذاکره با آمریکا هستند. چون بقای خود را در اختلافات کشورهای مسلمان و رویایی ایران با کشورهای همسایه و تنش میان ایران و آمریکا می دانند.
ناشناس۱۹۱۲۸۳۴۰۵:۱۲:۴۳ ۱۴۰۰/۱/۲۳
بدبخت ها خودشونو به درو دیوار میزنن حاضرند کشورو به باد بدهند که فقط رای بیارند
ناشناس۱۹۱۲۸۳۸۰۵:۳۴:۱۵ ۱۴۰۰/۱/۲۳
اینقدر پوست کلفت وبی غیرت شدیم که این چیزا رو حالیمون نمیشه...
علی۱۹۱۲۸۳۹۰۵:۳۹:۳۰ ۱۴۰۰/۱/۲۳
سلام درودخسته نباشید به تمامی مردان خستگی ناپذیر ما ایرانیها از قدیم ی مثال داریم که میگه ماه رو انقدر نگاه نکن تا بیاد بیفته به پات این شما هستید که به اونا میدان دادید تا در امور داخلی دخالت کنن وگر نه چرا از این بازرسان انرژی هسته‌ای تا به حال ازنیروگاههای اتمی اسرائیل بازدید نکردن شده یک بوم دو هوا مرگ براسرائیل
ناشناس۱۹۱۲۸۴۵۰۶:۰۴:۲۹ ۱۴۰۰/۱/۲۳
همین توانایی غنی سازی هم نتونستید حفظ کنید. الان باچی میخواهید امتیاز بگیرید؟
ناشناس۱۹۱۲۸۴۶۰۶:۰۴:۵۱ ۱۴۰۰/۱/۲۳
غیرت و رگ داشتن چیز خوبیه گاهی
ناشناس۱۹۱۲۸۵۰۰۶:۱۲:۴۴ ۱۴۰۰/۱/۲۳
چرا این آقایون اصرار به نداشتن مذاکره دارند ؟!!!!!
ناشناس۱۹۱۳۴۰۱۱۰:۳۴:۰۲ ۱۴۰۰/۱/۲۳
مذاکره برای دادن نوامیس کشور حتما افتخار هم دارد!!!!
ناشناس۱۹۱۲۸۵۲۰۶:۱۴:۲۱ ۱۴۰۰/۱/۲۳
عجب مملکت بی در و پیکر شده میزنند و میروند عینا مثل سوریه
ناشناس۱۹۱۳۶۶۱۱۱:۴۴:۱۶ ۱۴۰۰/۱/۲۳
سوریه یکبار زدن و جوابش را گرفتند و دیگر جرات نکردن ایرانی ها را بزنند اینجا چون مخفی کاری بود ما هم باید مخفی کاری اسرائیل بزنیم
ناشناس۱۹۱۲۸۵۳۰۶:۱۴:۲۹ ۱۴۰۰/۱/۲۳
اگر عزت وسربلندی ایران وایرانی را میخواهید میز مذاکرات لعنتی را ترک کنید چرا اینقدر ضعیف عمل میکنید ای مذاکره کنندگان بخدا ما کاری از دستمون بر نمیاید شما را بخدا حرف رهبری را گوش کنید وفریب دشمنان وروبه صفتان را نخورید اگر ضعیف عمل کنید شما را هیچ وقت نمیبخشیم
ناشناس۱۹۱۲۸۷۴۰۶:۴۱:۳۷ ۱۴۰۰/۱/۲۳
ترک مذاکرات؟ پس انتحابات را ؟
ناشناس۱۹۱۲۸۷۷۰۶:۴۴:۰۰ ۱۴۰۰/۱/۲۳
چرا عضو ام پی تی شدن اسراییل وخلع سلاح کشور کوچک صهیونیست را نمیخواهید ؟کشوری که به اندازه تهران هم نیست بمب اتم بسیار دارد یعنی چی؟اگه ایران خلع سلاح اسراییل را نکته مهم مذاکره قرار میداد حتی یک تحریم هم اعمال نمیشد چون اتم در برابر اتم بود نه اتم در برابر تحریم
ناشناس۱۹۱۳۵۷۵۱۱:۱۸:۰۶ ۱۴۰۰/۱/۲۳
ان پی تی (NPT) صحیح است.
ناشناس۱۹۱۲۸۸۰۰۶:۴۷:۵۱ ۱۴۰۰/۱/۲۳
من بعنوان يك اصلاح طلب وطنپرست تمام اين متن را قبول دارم ، بايد يانكى هاى بى شرف را تنبيه كرد ، همينطور اسرائيل جنايتكار را ...
ناشناس۱۹۱۲۸۸۴۰۶:۵۲:۱۸ ۱۴۰۰/۱/۲۳
اسرائيل بارها اعلام كرده نمي گذارد ايران در صنعت هسته اي راه بجايي ببردوما بايد توان خودرا به حدي بالا مي برديم كه صهيونيستها براحتي نتوانند در سايت هاي ما نفوذ سايبري داشته باشند ترك كردن ميز مذاكره مشكلي را حل نمي كند بايد با افزايش قدرت سايبري عمليات مقابله به مثل در باره صهيونيستها صورت گيرد چون در حال مذاكره ويا بدون مذاكره انها كار خودشان را عليه ايران انجام خواهند داد همانگونه كه بارها علني اعلام كرده اند
ناشناس۱۹۱۳۶۱۲۱۱:۲۶:۴۷ ۱۴۰۰/۱/۲۳
عزیزم راه به جایی بردیم و بومی شده است واین کارها بیشتر خرابکاری است تا نابود سازی و نشان از ضعف طرف مقابل دارد
عباس۱۹۱۲۹۰۸۰۷:۱۴:۵۳ ۱۴۰۰/۱/۲۳
درچنین برهه ای ترک کردن هییت مذاکره کننده ایرانی دروین بسیارمناسب خواهد بود .
مسعود۱۹۱۲۹۱۰۰۷:۱۵:۵۴ ۱۴۰۰/۱/۲۳
سلام.بنظر بنده باید اسراییل را سرجایش نشاند ما که امریکا رادرعین الاسد گوشمالی دادیم چرا اسراییل را سرجایش نمینشانیم که عملا نشان داده در عداوت با ایران ازهیچ کاری فرو گذار نمیکند
ناشناس۱۹۱۲۹۳۶۰۷:۵۰:۱۰ ۱۴۰۰/۱/۲۳
به نظر من اصلا هدف حمله همین بوده که میز مذاکره به خطر بیفته. تازه ایران در مذاکره که داره بهترین حرف رو میزنه و میگه همه تحریمها و به یکباره..
ناشناس۱۹۱۲۹۴۴۰۷:۵۴:۵۰ ۱۴۰۰/۱/۲۳
کاش یه جواب دندان شکن بدن با اسراییل
ناشناس۱۹۱۲۹۵۳۰۸:۰۰:۱۴ ۱۴۰۰/۱/۲۳
مذاکرات چه ربطی داره به حمله اسرائیل ؟
ناشناس۱۹۱۳۴۰۷۱۰:۳۵:۲۱ ۱۴۰۰/۱/۲۳
خیلی ربط دارد مانند ویروس استاکس نت
سرباز رهبرم سید علی۱۹۱۲۹۶۵۰۸:۰۴:۱۶ ۱۴۰۰/۱/۲۳
سلام. خواستم بگم که هر چیزی به دهم ربط ندید . برادرم. سیاست قطعی جمهوری اسلامی در مزاکرات بر داشتن تحریم ها زه یکجا و راستی ازمایی ،ان بعد تعهدات ایران
ناشناس۱۹۱۲۹۷۹۰۸:۱۲:۰۳ ۱۴۰۰/۱/۲۳
مگه اسرائیل هم سر میزه ؟؟؟
ناشناس۱۹۱۲۹۸۶۰۸:۱۳:۲۳ ۱۴۰۰/۱/۲۳
نه محکم بایستید و ادامه دهید اسرائیل همین را میخواهد که ایران با امریکا حل مساله نکند درپازل اسرائیل حرکت نکنید
ناشناس۱۹۱۳۴۱۲۱۰:۳۶:۲۸ ۱۴۰۰/۱/۲۳
آره محکم بایستید و بتن بریزید در قلب دانش و صنعت کشور تا بمب اتم داران ناراحت نشوند!
ناشناس۱۹۱۲۹۹۹۰۸:۱۶:۵۶ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انتقام سخت و تموم کننده و پشیمون کننده بگیرید . مردم منتظرن
ناشناس۱۹۱۳۰۰۱۰۸:۱۷:۳۱ ۱۴۰۰/۱/۲۳
اسرائیل ۲ تا زده باید ۲۰ تا بخوره بسم الله
ناشناس۱۹۱۳۰۰۳۰۸:۱۸:۰۹ ۱۴۰۰/۱/۲۳
این دومین باره که اسراییل داره حمله میکنه
ناشناس۱۹۱۳۰۰۴۰۸:۱۸:۱۵ ۱۴۰۰/۱/۲۳
اسرائیل هم دقیقا همین را می خواهد. توانش را دارید پاسخ عملی بدهید!
ناشناس۱۹۱۳۰۱۹۰۸:۲۳:۳۹ ۱۴۰۰/۱/۲۳
خوب کاری کردند باید انرژی هسته ای در ایران نابود شود چون باعث بدبختی و گرسنگی ملت شده
ناشناس۱۹۱۳۶۳۲۱۱:۳۶:۰۵ ۱۴۰۰/۱/۲۳
ساکت شو
ناشناس۱۹۱۳۶۶۵۱۱:۴۵:۴۱ ۱۴۰۰/۱/۲۳
بدبختی ایران از سر امثال تو هست که دهن بین آمریکا هستند و کشور را بازیچه آنها می کنند
ناشناس۱۹۱۳۰۲۱۰۸:۲۴:۰۷ ۱۴۰۰/۱/۲۳
دیگه دلیلی برای انتقام از این شفافتر که اسراییل مسئولیت حمله رو به عهده گرفته ؟
ناشناس۱۹۱۳۶۶۸۱۱:۴۶:۵۵ ۱۴۰۰/۱/۲۳
دقیقا کدام مسوول اسرائیل بر عهده گرفته؟
ناشناس۱۹۱۳۰۲۹۰۸:۲۷:۲۲ ۱۴۰۰/۱/۲۳
# انتقام _ بگیرید _ توره _ حضرت _ عباس
ناشناس۱۹۱۳۰۳۰۰۸:۲۸:۰۶ ۱۴۰۰/۱/۲۳
از نگاه یه عده همیشه ایران مقصره وگرنه اسرائیل و عربستان و غرب انسانهای شریف متعهد و خوبی هستند .
ناشناس۱۹۱۳۰۳۳۰۸:۲۹:۳۷ ۱۴۰۰/۱/۲۳
حال سخنگوی سازمان چطوره ؟ آخه دست و پاش شکسته بود در خلال بازدید از نطنز
Yasin۱۹۱۳۰۳۴۰۸:۲۹:۴۰ ۱۴۰۰/۱/۲۳
الف جان بیخودی شلوغش نکنید،بجای این حرفها ،امنیت سیستم ها رو پیشرفت بدهید،مذاکره سرجای خودش
ناشناس۱۹۱۳۰۳۵۰۸:۲۹:۴۲ ۱۴۰۰/۱/۲۳
ترک مذاکره نه تنها به ضرر ماست، بلکه یک پاس گل به امریکا است. باعث میشود حتی چین و روسیه هم ما را مسئول شکست مذاکرات بدانند
ناشناس۱۹۱۳۰۳۷۰۸:۳۰:۴۱ ۱۴۰۰/۱/۲۳
تا میائیم ۲ کیلو کیک تولید کنیم یه انفجار اتفاق میوفته . اینکه نمیشه
احمد۱۹۱۳۰۴۶۰۸:۳۴:۲۶ ۱۴۰۰/۱/۲۳
نه، مگه میشه؟ کدخدا ناراحت میشه، دلش میشکنه.
ناشناس۱۹۱۳۰۴۹۰۸:۳۵:۴۰ ۱۴۰۰/۱/۲۳
به گاندو سازان بفرمایید پروژه جدید رو شروع کنند.
علی ایزدی۱۹۱۳۰۶۵۰۸:۴۱:۴۰ ۱۴۰۰/۱/۲۳
مقابله به مثل یعنی جوابی دندان شکن
ایرانی۱۹۱۳۰۶۸۰۸:۴۲:۱۰ ۱۴۰۰/۱/۲۳
برای مزاحمت مگسی آدم جلسه راترک نمی‌کند مگس را تارومارمیکنند
من۱۹۱۳۰۷۰۰۸:۴۲:۳۲ ۱۴۰۰/۱/۲۳
مرد باشید یک جواب درست به این ها بدید
محمد۱۹۱۳۰۷۱۰۸:۴۳:۱۰ ۱۴۰۰/۱/۲۳
اگر چند جاسوس هسته ای را اعدام کنند هرگز این اتفاقات نمی افتد
حسین۱۹۱۳۰۷۲۰۸:۴۳:۵۲ ۱۴۰۰/۱/۲۳
این پیشنهاد یعنی دقیقاً افتادن در دام دشمن! انسان واقعاً شک میکند این پیشنهادها از سر غفلت است یا خدایی ناکرده چیز دیگر.
ناشناس۱۹۱۳۰۷۵۰۸:۴۳:۵۶ ۱۴۰۰/۱/۲۳
نباید میز مذاکره را ترک کرد چون این خواسته رژیم صهیونیستی است . باید مذاکره انجام شود و در مقابل جواب عملیات ترویستی هم داده شود. چشم در مقابل چشم.
مهدی۱۹۱۳۰۸۱۰۸:۴۷:۰۱ ۱۴۰۰/۱/۲۳
گاندو سازمان و طرفداران پخش گاندو نظر دهند
ناشناس۱۹۱۳۶۳۸۱۱:۳۷:۲۴ ۱۴۰۰/۱/۲۳
چه ربطی دارد آن وقت؟
هادی۱۹۱۳۰۹۱۰۸:۴۹:۵۰ ۱۴۰۰/۱/۲۳
آخه اسرائیل از خداشه که مذاکرات بهم بخوره.داری به نفع اسرائیل مطلب مینویسی
ناشناس۱۹۱۳۴۵۷۱۰:۴۶:۲۸ ۱۴۰۰/۱/۲۳
نادان کسی است که فکر می کند با با بتن ریزی قضیه حل می شود
ناشناس۱۹۱۳۶۵۲۱۱:۴۱:۳۵ ۱۴۰۰/۱/۲۳
رجوع شود به زمان امضای برجام بعد حرف بزنید
ناشناس۱۹۱۳۱۳۴۰۹:۱۳:۱۹ ۱۴۰۰/۱/۲۳
دولت هست که با دشمنان قسم خورده ایران سر یک سفره نشسته
مهران۱۹۱۳۱۴۹۰۹:۲۳:۵۲ ۱۴۰۰/۱/۲۳
اینا فقط همینو. میخان که ما صحن مداکره رو ترک کنیم اینقدر تند نرو آقای تسنیم. ماندن و نتیجه گرفتن زرنگی است ترک جلسه بچگی و ضربه هست برای ما
عباس برزگران۱۹۱۳۱۵۱۰۹:۲۵:۱۴ ۱۴۰۰/۱/۲۳
ما از اقدامات کشورمان علیه صهیونیسم جنایتکار و امریکای خبیث که علیه کشورمان دست به هر جنایتی میزنند پشتیبانی و حمایت میکنیم
سعید۱۹۱۳۱۵۶۰۹:۲۷:۰۷ ۱۴۰۰/۱/۲۳
این یعنی خرابکاران به هدف خود رسیدن
ناشناس۱۹۱۳۱۵۹۰۹:۲۷:۲۶ ۱۴۰۰/۱/۲۳
لطفا برای سرنوشت ملت نسخه نپیچید .
ابراهیمی۱۹۱۳۱۶۱۰۹:۲۷:۳۵ ۱۴۰۰/۱/۲۳
اتفاقا صهیونیست ها هم همین نظر شما را دارند...
ناشناس۱۹۱۳۱۷۰۰۹:۳۳:۳۲ ۱۴۰۰/۱/۲۳
تا کی کشور صدمات تیم روحانی را باید بخورد
بینام۱۹۱۳۱۸۰۰۹:۳۷:۴۱ ۱۴۰۰/۱/۲۳
میکویم چرا بضیها نمی خواهن به فهمن امریکا دشمن ایران است همیشه نوکری راطلب میکنند
ناشناس۱۹۱۳۲۰۰۰۹:۴۴:۵۳ ۱۴۰۰/۱/۲۳
این چیزی که شما از تیم مذاکره می خواهید دقیقا خواست اسرائیل هست.
ناشناس۱۹۱۳۲۱۱۰۹:۴۹:۴۵ ۱۴۰۰/۱/۲۳
کاملا مشخصه این خرابکاری کار کیه و به چه دلیل انجام شده.
۱۳۵۸۱۹۱۳۲۵۵۱۰:۰۱:۰۲ ۱۴۰۰/۱/۲۳
این همان چیزی است که اسراییل میخواهد تا به اهداف کثیفش برسد
محمد۱۹۱۳۲۶۸۱۰:۰۳:۰۶ ۱۴۰۰/۱/۲۳
بزنید بترکونید فقط تهدبد نکنید
ناشناس۱۹۱۳۲۷۹۱۰:۰۵:۱۶ ۱۴۰۰/۱/۲۳
شاید بر عکس باشد یعنی این کار را کردند تا عده ای بگویند برای این که نقشه اسراییل محقق نشود باز مذاکره کنیم.
ناشناس۱۹۱۳۶۴۱۱۱:۳۸:۱۸ ۱۴۰۰/۱/۲۳
اگر این اتفاق و انفجار نمی افتاد هم مذاکره ادامه داشت.انفجار باعث مذاکره که نبوده.
سید۱۹۱۳۲۸۸۱۰:۰۷:۴۰ ۱۴۰۰/۱/۲۳
چرا از میز مذاکره قهر کنیم مثل بچه‌ها فکر نکنیم مگه ما کم داریم ما هم مثل صهیونیست ها به قول معروف گردن طرفو با مو قطع کنیم بدون هیچ آثار و نشانه ای
بیسواد۱۹۱۳۳۱۶۱۰:۱۶:۴۶ ۱۴۰۰/۱/۲۳
بهترین کار اینه که مثل یه کشور عادی مثل سنگاپور رفتار کنیم واز نعماتی که خدا به سرزمین ما داده بهره ببریم..
ناشناس۱۹۱۳۳۲۵۱۰:۱۹:۰۰ ۱۴۰۰/۱/۲۳
چرا جواب صهیونیست‌ها رو نمیدین
ناشناس۱۹۱۳۳۵۶۱۰:۲۳:۳۴ ۱۴۰۰/۱/۲۳
طبق نظردوستمون واقعا مثل بچه دبستانی فکرنکنید نیت اسرائیل همینه مامیزمذاکراه را ترک کنیم
ناشناس۱۹۱۳۳۸۰۱۰:۲۸:۲۱ ۱۴۰۰/۱/۲۳
مسئولین مربوطه چرا تا اتفاقی نه چندان مهمی می‌افتد جار میزید که همه دنیا بفهمن ما بسیار آسیب پذیریم
ناشناس۱۹۱۳۳۸۷۱۰:۲۹:۵۶ ۱۴۰۰/۱/۲۳
خیر ، ترک میز مذاکره خواست اسراییله. جواب مناسب اقدام تلافی جویانه است.
ناشناس۱۹۱۳۴۲۵۱۰:۳۸:۴۹ ۱۴۰۰/۱/۲۳
این دولت لیبرال و غربگرا عاشق غرب می باشد مذاکره را ترک کند؟
ج ط۱۹۱۳۴۷۳۱۰:۵۱:۳۴ ۱۴۰۰/۱/۲۳
آقاجان تو نقشه این بی صفتهاي تروریسم نيفتيد یعنی چه که جلسه را ترک کنید این همان نقشه ای هست که اسراعیل کشیده در ام دشمن نیفتید
ناشناس۱۹۱۳۵۰۱۱۰:۵۹:۳۶ ۱۴۰۰/۱/۲۳
حمله به نطنز سایبری نبوده
بینام۱۹۱۳۵۳۷۱۱:۰۸:۱۶ ۱۴۰۰/۱/۲۳
باید غنی سازی رو چند برابرکنیم
ناشناس۱۹۱۳۵۴۴۱۱:۰۹:۴۸ ۱۴۰۰/۱/۲۳
بازیچه دست هستیم ؟چه مذاکره کنیم چه نکنیم همین است؟بازم ما ضرر میکنیم
ناشناس۱۹۱۳۵۶۳۱۱:۱۴:۱۶ ۱۴۰۰/۱/۲۳
کی زد مهمه کسی زد که از برجام متضرر می شود
سید جلال۱۹۱۳۶۹۱۱۱:۵۴:۱۱ ۱۴۰۰/۱/۲۳
مذاکره مذاکره وباز هم مذاکره.ما مازنی ها میگیم خالی کمل لیفا کننه. (سر خرمن کاه خالی رو باد میدهند دانه ای توش نیست)
ناشناس۱۹۱۳۷۱۳۱۲:۰۰:۴۹ ۱۴۰۰/۱/۲۳
اسراییل اخیرا خیلی هار شده !! یه تودهنی محکم لازم دارن
غلامعلی۱۹۱۳۷۵۵۱۲:۱۳:۳۷ ۱۴۰۰/۱/۲۳
در توهم زندگی نکنید هر سلاحی برای دفاع از کشور باید ساخت
یکتانتتریبون

پربحث‌های هفته

 1. زینب سلیمانی :اگر مذاکره برای فلسطین جواب می‌داد، اکنون فلسطین آزاد شده بود

 2. روحیه‌ قاجاری و دستاوردهای فرنگ در یک فایل صوتی

 3. آغاز یک بازی همیشگی در آستانه انتخابات؟!

 4. الگوی بزرگ میدان

 5. توضیحات عجیب غرضی درباره خانه هزارمتری اش در دروس !

 6. باور کنید این بار «شرایط کنونی» واقعا «حساس» است !

 7. افشای جزئیات جدید از طرح ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی بدست تروریستهای آمریکا

 8. نظرات برگزیده مخاطبین الف: ظریف باید پاسخگو باشد چگونه ترامپ به راحتی از برجام خارج شد/ آقای جهانگیری! چه خبر از اقتصاد و تهِ درّه؟/ اصلاح‌طلبان هیچ‌گاه پاسخگو نیستند

 9. یکی از بهترین برنامه های تاریخ تلویزیون در کنج شبکه ۴

 10. یک حقیقت تلخ تر از زهر در جهان اسلام

 11. سعید محمد: ممکن است شرایط جدیدی رقم بخورد/ قالیباف در حال بررسی کاندیداتوری/ پیش‌بینی جالب صادق خرازی از تصمیم ظریف/ افزایش فعالیت‌های انتخاباتی جهانگیری

 12. رئیس جمهور گارانتی ندارد !

 13. چرایی تاکید رهبر انقلاب بر مبارزه برای همه‌پرسی در فلسطین

 14. سیاستمداران باتقوا یا سیاستمداران نابغه؟!

 15. یک صندلی و این‌همه نامزد!...

 16. همتی: نرخ دلار را به ۲۰ هزار تومان رساندیم، اما امیدواریم باز کاهش یابد

 17. آرمان مردمی در خلاء متولد نمی شود !

 18. مصوبه جنجالی شورای نگهبان درباره انتخابات ریاست جمهوری

 19. دولت آینده گریبانش را از عوام‌زدگيِ دانشگاهي و حوزوي رها کند/ مراكز پژوهشي مركز تجمع آقازاده‌ها شده است/ دولتي که نتواند همه مغزها را بكار بگیرد بیمار است

 20. شورای رقابت با مردم !

 21. عراقچی: آمریکایی‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند بخش بزرگی از تحریم‌ها را بردارند

 22. حرف‌های جنجالی همسر آزاده نامداری در مراسم چهلم

 23. مطرح‌کردن شائبه تقلب توسط نماینده روحانی

 24. نامه سعید محمد به رقبایش: متهم سفره‌های خالی مردم کارگزاران هستند نه انقلاب/ کاهش اعتماد عمومی نتیجه ناکارآمدی‌هاست

 25. «شهید قدس» چگونه اسرائیل را در لاک دفاعی فرو برد؟

ابر آروان

پربحث‌های هفته

 1. زینب سلیمانی :اگر مذاکره برای فلسطین جواب می‌داد، اکنون فلسطین آزاد شده بود

 2. روحیه‌ قاجاری و دستاوردهای فرنگ در یک فایل صوتی

 3. آغاز یک بازی همیشگی در آستانه انتخابات؟!

 4. باور کنید این بار «شرایط کنونی» واقعا «حساس» است !

 5. نظرات برگزیده مخاطبین الف: ظریف باید پاسخگو باشد چگونه ترامپ به راحتی از برجام خارج شد/ آقای جهانگیری! چه خبر از اقتصاد و تهِ درّه؟/ اصلاح‌طلبان هیچ‌گاه پاسخگو نیستند

 6. یک حقیقت تلخ تر از زهر در جهان اسلام

 7. سعید محمد: ممکن است شرایط جدیدی رقم بخورد/ قالیباف در حال بررسی کاندیداتوری/ پیش‌بینی جالب صادق خرازی از تصمیم ظریف/ افزایش فعالیت‌های انتخاباتی جهانگیری

 8. رئیس جمهور گارانتی ندارد !

 9. یک صندلی و این‌همه نامزد!...

 10. مصوبه جنجالی شورای نگهبان درباره انتخابات ریاست جمهوری

 11. دولت آینده گریبانش را از عوام‌زدگيِ دانشگاهي و حوزوي رها کند/ مراكز پژوهشي مركز تجمع آقازاده‌ها شده است/ دولتي که نتواند همه مغزها را بكار بگیرد بیمار است

 12. عراقچی: آمریکایی‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند بخش بزرگی از تحریم‌ها را بردارند

 13. مطرح‌کردن شائبه تقلب توسط نماینده روحانی

 14. نامه سعید محمد به رقبایش: متهم سفره‌های خالی مردم کارگزاران هستند نه انقلاب/ کاهش اعتماد عمومی نتیجه ناکارآمدی‌هاست

 15. رأی رییسی در نظرسنجی خبرگزاری دولت

 16. سعید محمد: سفره و معیشت مردم گروگان برجام شده است/دولت باید مقتدر باشد/مردم از بی دولتی خسته اند

 17. وعده‌های انتخاباتی جهانگیری و فرار از پاسخگویی

 18. جزییات جدید ترور جنایتکارانه شهید سردار سلیمانی

 19. مجید انصاری: شورای نگهبان طبق مصوبه مجمع تشخیص عمل کرده است

 20. چند كلمه در چند و چون مذاكره با آمريكا

 21. ظریف دعوت اصلاح‌طلبان را نمی‌پذیرد؟/ انتقاد میرسلیم از نامزدی رئیسی/ نظر پزشکیان درباره اختیارات رئیس‌جمهور/ انتقاد روزنامه اصولگرا از شورای نگهبان

 22. احمد توکلی: از آقای ظریف توقع چنین حرفهایی نمی‌رفت

 23. مروری بر خودتحریمی‌های جریان غربگرا در آستانه انتخابات ۱۴۰۰

 24. انتخابات ودلخورى مردم/ مردم چه می‌خواهند؟

 25. رهبر انقلاب: مبارزان فلسطینی همه‌پرسی از همه ساکنان فلسطین را مطالبه کنند

آخرین عناوین