نماینده مجلس: آقای روحانی دیگر حرف نزنید؛ حرف‌تان مردم را عصبانی و بازار را به هم می‌‎ریزد/ هر روز یک سلطان جدید سبز می‌شود

گروه سیاسی الف،   3990706078 ۱۲۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳۴ تکراری یا غیرقابل انتشار

نماینده مردم گرمسار در مجلس گفت: مدیریت اشرافی خبر از غم و اندوه مردم ندارد. ما بخاطر مصالح عالی نظام مراعات دولت را می‌کنیم اما دولت نیز باید در این یک سال باقی مانده مراعات مردم را کند. در این سال آخری لااقل روزه سکوت بگیرید آقای رئیس جمهور حرف نزنید؛ چون هربار که حرف می‌زنید هم مردم را عصبانی می‌کنید و هم بازار را به هم می‌‎ریزید.

نماینده مجلس: آقای روحانی دیگر حرف نزنید؛ حرف‌تان مردم را عصبانی و بازار را به هم می‌‎ریزد/ هر روز یک سلطان جدید سبز می‌شود

به گزارش خانه‌ملت، اردشیر مطهری در نشست علنی امروز (یکشنبه ۶ مهر) در نطق میان دستور خود، خطاب به مردم و نمایندگان مجلس، اظهار کرد: امروز در شرایطی هستیم که فرصتی برای تعارف کردن نداریم، پس حرف آخر را همین اول می‌‎زنم؛ آدرس مشکلات کشور کاخ سفید نیست بلکه خیابان پاستور و دفتر کار کسانی است که هفت سال کشور را معطل مذاکره با کاخ سفید کرده‌اند.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی افزود: امروز با گذشت حدود 4 ماه از اغاز فعالیت مجلس یازدهم، همه ما مشکلات را می‌‎دانیم و دیگر بیان کردن مشکلات برای مردم خسته کننده شده است. مردم به ما رأی نداده‌اند تا فقط مشکلات را بگوییم، رأی داده‌اند تا ریشه مشکلات را پیدا کنیم و برای حل آن‍‌ها راه حل پیدا کنیم.

وی ادامه داد: مشکلات اقتصادی کشور دو دلیل مهم دارد، یکی سیاستگذاری اشتباه در حوزه اقتصادی و دوم ناکارآمدی مدیران به ویژه ضعف شدید مدیریتی در هفت سال اخیر؛ وقت آن رسیده که از خود بپرسیم که چرا هر دولتی که طی سه دهه اخیر روی کار آمده نتوانسته فاصله طبقاتی را از بین ببرد و این فاصله هر روز بیشتر شده است.

مطهری یادآور شد: چرا هر روز ثروتمندان، ثروتمندتر و فقرا فقیرتر می‌شوند به نظر می‌‎رسد پذیرش نسخه‌های بانک جهانی توسط دولتمردان ایرانی، علی رغم هشدارهای حضرت آقا سبب شده است که وضع اقتصادی ایران هر سال بدتر شود.

وی افزود: یعنی دلسوزان کشور می‌دانستند که خصوصی‌سازی‌های بی رویه یک روزی ما را به کجا می‎رساند برای همین است که هرکس که رئیس جمهور می‌شود مردم می‌گویند، خدا پدر قبلی را بیامرزد.

نماینده مردم گرمسار خطاب به نمایندگان و مردم ایران اظهار کرد: 30 سال است که یک جناح دولت را در اختیار داشته و آن هم جناح سرمایه داری است؛ از همان سالی که مرحوم هاشمی رفسنجانی رئیس جمهور شده، هنوز هم رئیس جمهور مانده است و هنوز همان سیاست‌های سرمایه داری و خصوصی سازی دولت اوست که توسط افراد مختلف با شیوه‌های متفاوت اجرا می‌شود.

مطهری اضافه کرد: اینکه ما فکر می‌کنیم هر 8 سال یک جناح متفاوتی در رأس کار قرار گرفته واقعیت ندارد، حتی آن‌ها که دنبال عدالت خواهی بودند عدالت را در توزیع ثروت مد نظر داشتند ولی مسئله اصلی عدالت در هنگام تولید ثروت است یعنی باید شرایط برای خلق ثروت و ساختن زندگی مناسب عادلانه باشد نه اینکه شرایط به گونه‌ای شود که عده‌ای بتوانند آینده را بخرند و بعد به طبقات دیگر صدقه بدهند.

وی تأکید کرد: دیگر همه ما به خوبی می‌دانیم که ریشه مشکلات کشور نه خارجی بوده و نه ربطی به اختیارات رئیس جمهور دارد چرا که دولت فعلی در بالاترین سطح با هر کشوری که خواست مذاکره کرد و هر اختیاری که خواست به دست آورد ولی امروز وضع اقتصادمان از همیشه بدتر است.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، مسئله اصلی اقتصاد کشور را سیاست‌های دولت‌های خودمان دانست و گفت: همان سیاست‌‎هایی که مردم را به دو گروه برنده و بازنده تقسیم کرده است.

وی افزود: امروز از یک طرف شهرک باستی هیلز و از یک طرف قلعه حسن خان هست، از یک طرف مدارس غیرانتفاعی، از یک طرف مدارس دولتی؛ یک طرف بیمارستان‌های خصوصی، یک طرف بیمارستان‌های دولتی بدون امکانات؛ یک طرف آقازاده‌های پورشه سوار، یک طرف نوجوان کولبر؛ یک طرف بانک‌های خصوصی، یک طرف کارگرانی که چند ماه هم حقوق نگرفته‌اند؛ یک طرف بساز بفروش‌های میلیاردر یک طرف مستأجران بی پناه.

مطهری اضافه کرد: مشکل فقط ناکارآمدی مدیران نیست وقتی سیاست‌‎های دولت به نفع طبقه پولدار است هیچ تغییری در زندگی مردم حتی با روی کارآمدن مدیر توانمند ایجاد نخواهد شد. تا زمانی که سیاست دولت‌ها این چنین باشد هر روز از گوشه‌ای کشور یک سلطان جدید سبز می‌شود؛ قوه قضاییه یقه چند سلطان را می‌تواند بگیرد و محاکمه کند.

وی افزود: سلطان قیر، دلار، سکه و خودرو لابد چند روز دیگر هم سلطان واکسن! اگر این سیاست‌ها ادامه پیدا کند، هر سلطانی را بگیرید یک سلطان دیگر جای آن سبز می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس یادزهم تصریح کرد: دولت یک هماهنگ کننده قوی ندارد و دستگاه‌های اجرایی هر کدام کار خودشان را می‌کنند اگر بخواهیم از سوء مدیریت در کشور صحبت کنیم، سخن بسیار است که پراید 100 میلیون تومانی و اوضاع بورس نماد مدیریت این دولت است. مدیریت این دولت است که کمر تولیدکنندگان را خم کرده است.

عضو هیأت رئیسه کمسیون اجتماعی مجلس افزود: مدیریت اشرافی خبر از غم و اندوه مردم ندارد. ما بخاطر مصالح عالی نظام و فرمایشات مقام معظم رهبری مراعات دولت را می‌کنیم اما دولت نیز باید در این یک سال باقی مانده مراعات مردم را کند. در این سال آخری لااقل روزه سکوت بگیرید آقای رئیس جمهور حرف نزنید؛ چون هربار که حرف می‌زنید هم مردم را عصبانی می‌کنید و هم بازار را به هم می‌‎ریزید.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۶۱۵۳۱۱۱۳:۴۹:۵۲ ۱۳۹۹/۷/۶
8 سال شما رو دیدیم پایه گذار تحریم ها
پالان دوز لاکچری با ویبره و هنوز فری و جای لپ تاپ۱۶۱۵۳۲۴۱۳:۵۴:۱۶ ۱۳۹۹/۷/۶
آقای موسوی لارگانی چرا طرح سوال از رییس جمهور را خورد و صورت داد چرا سایر نمایندگان طرح استیضاح چند وزیر را که در دستور کارشان بود اجرایی نکردند
ناشناس۱۶۱۵۳۲۹۱۳:۵۶:۰۰ ۱۳۹۹/۷/۶
همه حرفاش بازارگرمی است اما این جمله که رییس جمهور چیزی نگوید هر چند تکراری , اما حرف حساب است.
علی۱۶۱۵۳۳۴۱۳:۵۷:۲۵ ۱۳۹۹/۷/۶
برای من یک پرسش مطرح است، آیا مسوول اختلاس ها، فساد های مالی، انواع سلاطین سکه، ارز، مسکن،..... ، فساد های اداری، رانت ها و هزار و یک فساد مشابه که گریبانگیر این مملکت شده کاخ سفید است؟ و آیا کدام قوه باید پیگیر دستگیری و مجازات مسوولین این فساد ها و احقاق حقوق مردم باشد، قوه اجراییه یا قوه قضاییه؟!!
ناشناس۱۶۱۷۴۴۰۱۳:۰۵:۲۷ ۱۳۹۹/۷/۷
قوه مجریه باید قبل ازاینکه سلطان شوند سیستمی طرح کند که به این روز نرسد
علی 671۱۶۱۵۳۳۵۱۳:۵۷:۳۹ ۱۳۹۹/۷/۶
این منطقی است که همه ی ایرانیان به آن رسیده اند و بارها تذکر داده اند به روحانی و جهانگیری اگر این دو روزه سکوت بگیرند و بگذارند مملکت با همین حال کجدار و مریض این مدت را می گذراند تا دوره این آقایون تمام شود که با هر سخنرانی اعصاب مردم به می ریزد و منتظر یک گرانی لسام گریخته دیگر هستند .آقای روحانی لطفاً حرف ،حرف ،حرف نزنید .مردم آرامتر هستند و اجناس تغییر نمی کنند .
ناشناس۱۶۱۵۳۶۸۱۴:۰۷:۰۴ ۱۳۹۹/۷/۶
آفرین ،ایشان آخر کلام را گفته است .مشکل دولت روحانی و این وآن نیست . متاسفانه رفتارهای اشرافی نهادینه شده است و هیچکدام حاضر نیستند از آن جدا شوند.
حبیب۱۶۱۵۳۸۵۱۴:۱۱:۲۲ ۱۳۹۹/۷/۶
بزرگترین اشتباه شما نمایندگان اینه که مراعات دولت می کنید. اگر مبنی بر مراعات و تذکر فلانی جهت ادامه دولت فعلی بود که بدون حضور شما هم این روند انجام می شد پس در این نابسامانی کشور شما هم کمتر از دولت قصور نکردید
ناشناس۱۶۱۵۳۹۴۱۴:۱۳:۵۳ ۱۳۹۹/۷/۶
جانا سخن از زبان ما میگویی
حبیب۱۶۱۵۴۰۸۱۴:۱۸:۴۲ ۱۳۹۹/۷/۶
بی عرضگی مسئولین و نمایندگان کاملا برای مردم محرز است
ناشناس۱۶۱۵۴۱۲۱۴:۲۱:۴۳ ۱۳۹۹/۷/۶
نماینده محترم گرمسار از حین و اسحاق پ هییت دولت ملولیم لطفا طرح سوال و استیضاح را کلید بزنید حق قانونی مجلس است و رهبری هم فرمودند مجلس می تواند از حقوق خود استفاده کند شاید اینکار شما اثرش برای دولت های بعد ‌ثمر ثمر باشد که به بیراهه نروند
علی۱۶۱۵۴۱۴۱۴:۲۲:۲۲ ۱۳۹۹/۷/۶
احسنت کاملا درست بحق و کوبنده بود
ناشناس۱۶۱۷۰۳۵۱۰:۴۸:۴۲ ۱۳۹۹/۷/۷
نمایندگان هم به فکر شاسی بلند هستند تا اوضاع مملکت
ناشناس۱۶۱۵۴۲۷۱۴:۲۸:۲۲ ۱۳۹۹/۷/۶
دولت و مجلس با هم پدر مردم را در آورده اند
ناشناس۱۶۱۵۴۶۱۱۴:۴۰:۲۹ ۱۳۹۹/۷/۶
والله بنده خیلی وقته پیشنهاد کردم همه ی مسئولین هیچ حرفی نزنن.
بازنشسته۱۶۱۵۴۶۷۱۴:۴۲:۲۵ ۱۳۹۹/۷/۶
مردم از حرف زدن همتون خسته شدن ...
ناشناس۱۶۱۵۴۹۷۱۴:۵۲:۳۰ ۱۳۹۹/۷/۶
حرفش درسته روحانی سکوت کنه خیلی بهتره
ناشناس۱۶۱۵۵۷۲۱۵:۲۳:۳۲ ۱۳۹۹/۷/۶
دولت مثل مجلس و مجلس هم عین دولت. خطاهای خودتان یادتان نرود.
ناشناس۱۶۱۵۵۸۸۱۵:۴۲:۵۶ ۱۳۹۹/۷/۶
جناب مطهری اول بگو دنا و واکسن گرفتی یانه؟ با شفافیت آرا و حقوق پاداش نمایندگان موافق یا نه؟ به مالیات برعایدی سرمایه و خانه های خالی رای دادی یانه؟ برادرت ثابت کن بعد از روحانی خورده بگیر.
ناشناس۱۶۱۵۶۶۱۱۶:۱۸:۲۲ ۱۳۹۹/۷/۶
تا زمانیکه ریشه سلطان اصلی ( فساد) خشکانده نشود... این درخت میوه سلطان ( افراد فرصت طلب و رانتخوار) میدهد
ح۱۶۱۷۸۷۰۱۵:۳۱:۴۷ ۱۳۹۹/۷/۷
آقای نماینده‌چهارسال‌دوم‌اقای‌احمدی‌نژاد‌یادت‌هست‌چه‌بلایی‌طراقتصاد‌مملکت‌امد‌انجا‌روحانی‌بود‌چرا‌کاری نکردی ‌چرا‌حرفب‌نزدید
داود۱۶۱۵۶۷۳۱۶:۲۶:۰۶ ۱۳۹۹/۷/۶
واقعا اولین کسی که حرف مردم زد امیدوارم گوش شنوا پیدا شود
ناشناس۱۶۱۵۶۸۰۱۶:۳۰:۰۹ ۱۳۹۹/۷/۶
چه عجب بالاخره يه نفر پیداشد حرف درست‌ وحسابی بزنه
هوشیار۱۶۱۵۶۸۵۱۶:۳۲:۱۰ ۱۳۹۹/۷/۶
آقای روحانی حرف نزنید
ناشناس۱۶۱۵۶۹۴۱۶:۳۴:۵۱ ۱۳۹۹/۷/۶
عالی بود
ناشناس۱۶۱۵۷۰۴۱۶:۳۹:۳۹ ۱۳۹۹/۷/۶
تو هم که مثل بقیه فقط حرف میزنی اگه راست میگی راهکار بده کلی گویی بس است!
رستمی۱۶۱۵۷۱۱۱۶:۴۱:۴۵ ۱۳۹۹/۷/۶
تا وقتی مجلس به وظیفه خود عمل نکند همین است شما شش ماه است در مجلس حضور دارید شما چکاری برای ارامش مردم انجام داده این به نظرم فرقی نمیکند کلا حرف نزدن همه شماها برای مردم بهتر است.
ناشناس۱۶۱۵۷۱۴۱۶:۴۲:۴۳ ۱۳۹۹/۷/۶
خدا پدرت را بیامرزد اگر شعار نباشد
ناشناس۱۶۱۵۷۲۰۱۶:۴۸:۱۱ ۱۳۹۹/۷/۶
حرف دل مردم را زد
ناشناس۱۶۱۵۷۳۱۱۶:۵۲:۵۳ ۱۳۹۹/۷/۶
درخواست روزه سکوت از این آقایان همان مابه ازای واقعی مَثَلِ ( به مرگ گرفتند تا به تب راضی شویم ) است .
ناشناس۱۶۱۵۷۳۸۱۶:۵۶:۰۳ ۱۳۹۹/۷/۶
حرف دل مردم را زدی خدا پدرت را بیامرزد
ناشناس۱۶۱۵۷۴۲۱۶:۵۷:۳۱ ۱۳۹۹/۷/۶
افرین.مرحبا
ناشناس۱۶۱۵۷۶۸۱۷:۱۹:۳۸ ۱۳۹۹/۷/۶
بخدایکنفرحرف حساب زد
ناشناس۱۶۱۵۷۸۰۱۷:۲۶:۳۷ ۱۳۹۹/۷/۶
شاید باورتون نشه،ولی حرف زدن شما نماینده های مجلس پانرده درصدی نیز من رو عصبانی می کنه،دیگ به دیگ می گه رویت سیاه.
ناشناس۱۶۱۵۷۹۳۱۷:۳۵:۴۱ ۱۳۹۹/۷/۶
200وام مسکن 300وام ضروری دنا قسطی واکسن سفارشی خدا میدونه هزارتا رانت دیگه . روحانی حرف میزنه میره رواعصاب مردم . ملت کلا حالشون بد میشه .
سید۱۶۱۵۸۰۰۱۷:۳۸:۳۸ ۱۳۹۹/۷/۶
الان اوایل پاییز است
ناشناس۱۶۱۵۸۳۰۱۷:۵۶:۴۶ ۱۳۹۹/۷/۶
دمت گرم حرف دل خیلی ها رو زدی
محمد عراقی۱۶۱۵۸۴۳۱۸:۰۹:۳۹ ۱۳۹۹/۷/۶
شیر مادرت حلالت باشه از حق گفتی
ناشناس۱۶۱۵۸۶۲۱۸:۱۸:۴۳ ۱۳۹۹/۷/۶
مرحبا ، كار از اشرافگرى گذشته
من س۱۶۱۵۸۷۴۱۸:۲۷:۲۲ ۱۳۹۹/۷/۶
عالی بود
ناشناس۱۶۱۵۹۴۲۱۹:۲۴:۲۲ ۱۳۹۹/۷/۶
شما چطور ؟
رضا۱۶۱۵۹۵۹۱۹:۴۳:۵۰ ۱۳۹۹/۷/۶
امیدوارم این مجلس هم مجلس شعار نباشد!!!
ناشناس۱۶۱۵۹۹۷۲۰:۱۲:۱۴ ۱۳۹۹/۷/۶
احسنت.حرف دل مارو زدید حرف دل اونی ک میفهمه رو زدید
حسام۱۶۱۶۰۳۵۲۰:۲۹:۲۰ ۱۳۹۹/۷/۶
ایرادات درسته ولی راه حل هات فاجعه
ترامپو۱۶۱۶۰۴۱۲۰:۳۳:۴۰ ۱۳۹۹/۷/۶
مرسی به خاطر تطهیر امریکا، ما هم می‌گوییم دولت مقصر است.
رضا۱۶۱۶۰۴۶۲۰:۳۷:۴۷ ۱۳۹۹/۷/۶
به فرموده رهبر معظم انقلاب دولت در حد توان تلاش می کند، جای دوست و دشمن را عوض نکنید. اتش توپخانه را به سمت دشمن بگیرید نه دوست.
حسن۱۶۱۶۰۹۹۲۱:۱۸:۰۸ ۱۳۹۹/۷/۶
دمت گرم حرف دل مردمو گفتی
ناشناس۱۶۱۶۱۴۰۲۱:۴۸:۵۱ ۱۳۹۹/۷/۶
درودوسپاس برادربزرگواروشجاع گل گفتی
ناشناس۱۶۱۶۱۵۴۲۱:۵۹:۲۶ ۱۳۹۹/۷/۶
بله رئیس جمهور و قبلش شما
ابوعزراعیل۱۶۱۶۱۶۳۲۲:۰۴:۴۹ ۱۳۹۹/۷/۶
درود به شرفت آقای نماینده ،که حرف دل چند ساله مردم را به زبان آوردی،
ناشناس۱۶۱۶۱۷۲۲۲:۱۲:۴۶ ۱۳۹۹/۷/۶
بجای شعار عمل کن عمل کن حال که گفتی دولت بی عرضه است قانون برخورد با بی عرضه را تصویب کنید
ناشناس۱۶۱۶۱۹۵۲۲:۳۲:۳۳ ۱۳۹۹/۷/۶
مملکت هزار و یک سلطان
کوروش۱۶۱۶۲۰۵۲۲:۴۳:۲۲ ۱۳۹۹/۷/۶
خخخخ بالاخره یه نفرشیرمردپیداشدکه به فکرجیبش نباش خودشه نازشصتت خخخ گودبای
مجید۱۶۱۶۲۱۰۲۲:۴۸:۰۹ ۱۳۹۹/۷/۶
بخدا اینو راست میگه، حرفهاش بیشتر میسوزونه
عمران۱۶۱۶۲۳۹۲۳:۰۴:۵۸ ۱۳۹۹/۷/۶
داداش شما خودت هم دست کمی نداری
ناشناس۱۶۱۶۲۹۱۲۳:۳۴:۳۰ ۱۳۹۹/۷/۶
خدا پدرت رو بیامرزد ولی کو گوش شنوا
بتول۱۶۱۶۳۱۰۲۳:۵۱:۰۳ ۱۳۹۹/۷/۶
اگر این نماینده حرفش به دور از سیاسی کاری وفریب مردم باشد میتواند درست باشد
ناشناس۱۶۱۶۳۱۵۲۳:۵۲:۴۳ ۱۳۹۹/۷/۶
عالی گفتن ایشان کاملا موافقم
رضا۱۶۱۶۳۴۵۰۰:۱۹:۳۹ ۱۳۹۹/۷/۷
دنا بگیران اقساطی صحبت از زندگی اشرافی می کنند ؟
ناشناس۱۶۱۶۳۴۶۰۰:۲۲:۵۸ ۱۳۹۹/۷/۷
از این نماینده بسیار سپاسگذاریم که حرف دلمان را زد
ناشناس۱۶۱۶۳۵۶۰۰:۳۳:۳۹ ۱۳۹۹/۷/۷
عین‌واقعیت‌است
ناشناس۱۶۱۶۳۸۱۰۰:۵۲:۲۱ ۱۳۹۹/۷/۷
هرکس سازخودش میزنه معلوم نیست کی بی کیه
احمد فرج زاده۱۶۱۶۳۹۷۰۱:۰۹:۳۱ ۱۳۹۹/۷/۷
بسم الله شما عمل کنید کی جلوی شما را گرفته لاف نزنید هیس
mohammad۱۶۱۶۴۴۱۰۲:۳۶:۰۱ ۱۳۹۹/۷/۷
شیر مادر حلال این نماینده.حرف دل اکثریت مردم را زده.
ناشناس۱۶۱۶۴۴۵۰۲:۴۵:۱۶ ۱۳۹۹/۷/۷
دمت گرم نماینده گل گفتی ما کار گرها بیچاره شدیم
ناشناس۱۶۱۶۵۰۳۰۵:۵۶:۴۴ ۱۳۹۹/۷/۷
آفرین نماینده دنا پلاس سوار
جواد۱۶۱۶۵۰۴۰۶:۰۲:۲۵ ۱۳۹۹/۷/۷
اقایان نماینده شما بچسبین به ماشین واکسن پول این چیزها که به خاطرش امدین مجلس
ناشناس۱۶۱۶۵۲۴۰۶:۳۲:۵۷ ۱۳۹۹/۷/۷
بهتر همینکه شماهم حرف نزنید
مرسانا۱۶۱۶۵۳۶۰۶:۴۹:۲۳ ۱۳۹۹/۷/۷
ای خدا خیرت بده نماینده تورو خدا یه کاری بکنی این دولت بدبخت کرد همه رو
مینو۱۶۱۶۵۵۰۰۶:۵۷:۱۰ ۱۳۹۹/۷/۷
احسنت‌به‌این‌نماینده‌ اینها‌حرف‌دل‌مردم‌ ایران‌است
فاخر۱۶۱۶۵۵۴۰۷:۰۰:۴۴ ۱۳۹۹/۷/۷
احسنت .کلام متین .وحقیقی
احمدی۱۶۱۶۵۷۰۰۷:۱۰:۴۲ ۱۳۹۹/۷/۷
مجلس تا کنون توانسته مشکلات خود را حل کند./.
ناشناس۱۶۱۶۵۷۶۰۷:۱۷:۳۷ ۱۳۹۹/۷/۷
روحانی‌روز‌قیامت‌باید‌جواب‌شهدا‌بدهید
ناشناس۱۶۱۶۶۱۷۰۷:۵۳:۴۱ ۱۳۹۹/۷/۷
خداخیرت‌دهد‌که‌حرف دل مردم رو زدی‌.کاش کسانی‌هم‌پیدا‌میشدن‌‌حرف‌دل‌مردم‌رو‌اجرا‌می کردن
محمد۱۶۱۶۶۴۷۰۸:۱۴:۵۲ ۱۳۹۹/۷/۷
کجااااااااااایی بیا پیشونی تو ببوسیم
تینا۱۶۱۶۶۵۴۰۸:۱۸:۳۲ ۱۳۹۹/۷/۷
سلطان ها یکی پس از دیگری... فقط مونده چند وقت دیگه سلطان عنبر نسارا سبز کنه....
محمودرضا۱۶۱۶۶۶۶۰۸:۲۶:۳۲ ۱۳۹۹/۷/۷
حرف دل مردم رواین نماینده زده تشکر
مصطفی۱۶۱۶۶۷۳۰۸:۲۹:۱۴ ۱۳۹۹/۷/۷
آفرین به تو که انقلابی سخن گفتی اگه حرفهایت دردی رادوا نکند و مشکلی را حل نکند حداقل مرحمی برزخم مردم است .
ali۱۶۱۶۶۸۲۰۸:۳۲:۴۵ ۱۳۹۹/۷/۷
والله حرف رو من هم میتونم بگم متاسفانه عملی در کار نیست. همش حرفه.
ناشناس۱۶۱۶۷۳۸۰۸:۵۰:۳۳ ۱۳۹۹/۷/۷
همین توصیه در مورد شما هم صادق است. لب فرو بندید و هیچ مگویید.
جواد۱۶۱۶۷۴۳۰۸:۵۱:۱۷ ۱۳۹۹/۷/۷
احسنت به این نماینده که حرف دل ملت را از صحن علنی مجلس اشکارا بیان کرد..
مجید۱۶۱۶۷۴۸۰۸:۵۵:۰۲ ۱۳۹۹/۷/۷
آقا روحانی جون بچه‌ات ارواح خاک بابا هیچی نگو
علی(( بدبخت))۱۶۱۶۷۵۱۰۸:۵۶:۲۷ ۱۳۹۹/۷/۷
خدا پدرومادر مطهری را بیامرزدکه حرف دل مردم را زده
بیاتی۱۶۱۶۷۵۲۰۸:۵۶:۴۶ ۱۳۹۹/۷/۷
احسنت به نماینده مجلس حرف دل همه ایرانی رو زد
ناشناس۱۶۱۶۷۵۳۰۸:۵۶:۵۳ ۱۳۹۹/۷/۷
اگه دولت ده تا مردمثل شما داشت این حال وروز الان مردمش نبودد جوانیمون تباه شدورفت
شکست خورده اصیل۱۶۱۶۷۵۵۰۸:۵۸:۲۸ ۱۳۹۹/۷/۷
جان؟! چه حرفای قشنگی!!! ای کاش یه کمی هم عمل کنن.
عسل۱۶۱۶۷۵۷۰۸:۵۸:۴۹ ۱۳۹۹/۷/۷
حرف حق جواب نداره !
ناشناس۱۶۱۶۷۷۱۰۹:۰۴:۵۱ ۱۳۹۹/۷/۷
چرا ما کارگر نباید نه خونه داشته باشیم نه ماشین و ارزوی همه چیز به دل بچه هامون باشه
محمد۱۶۱۶۸۰۱۰۹:۱۵:۵۷ ۱۳۹۹/۷/۷
حرف دل مردم رامی زندو...
فاطمه۱۶۱۶۸۱۳۰۹:۲۱:۲۹ ۱۳۹۹/۷/۷
شیر مادرت حلال.لااقل اگه کاری نمیکنی دوکلام حرف درست میزنی .
مجید۱۶۱۶۸۲۸۰۹:۲۷:۱۸ ۱۳۹۹/۷/۷
آنان که به بندگی نمی‌ارزیدند امروز کنیزان و غلامان دارند
ناشناس۱۶۱۶۸۴۰۰۹:۳۲:۵۵ ۱۳۹۹/۷/۷
یعنی ایول نماینده گرمسار
ناشناس۱۶۱۶۸۴۳۰۹:۳۳:۱۹ ۱۳۹۹/۷/۷
احسن به شما نماینده محترم ودلسوز حرف دل مردم رازدید
ناشناس۱۶۱۶۸۴۵۰۹:۳۳:۵۸ ۱۳۹۹/۷/۷
شما نماینده ها نمی‌خواد به فکر مردم باشید دزدی نکنید به فکر بودن تون پیش کش
صادق۱۶۱۶۸۵۵۰۹:۳۶:۲۴ ۱۳۹۹/۷/۷
مجلس هم در راس امور نیست و کاری نمیتواند بکند.فساد و غارت مردم در کل سیستم ریشه دارد‌‌‌.باید تحول اساسی رقم بخورد.لطفا شعار بس است‌
ناشناس۱۶۱۶۸۶۳۰۹:۳۹:۱۵ ۱۳۹۹/۷/۷
واقعا درودبرشما مردشریف شماتنهاکسی بودی که جرات کرد قاطعانه دربرابر ظلم روحانی به حرف بیاد
علی۱۶۱۶۸۷۶۰۹:۴۴:۰۴ ۱۳۹۹/۷/۷
سلام ودرود خدا بر نطق این نماینده محترم
ناشناس۱۶۱۶۸۸۸۰۹:۴۸:۳۷ ۱۳۹۹/۷/۷
احسنت و درود
مهین۱۶۱۶۸۹۳۰۹:۵۰:۱۰ ۱۳۹۹/۷/۷
عاااالی بود احسنت حرف دل مارا زدی
علی۱۶۱۶۸۹۴۰۹:۵۰:۳۰ ۱۳۹۹/۷/۷
شما دنا پلاس رو آبندی کردی؟
ناشناس۱۶۱۶۹۱۴۰۹:۵۸:۰۷ ۱۳۹۹/۷/۷
یا خدا خودت کمک کن
ناشناس۱۶۱۶۹۳۰۱۰:۰۵:۰۸ ۱۳۹۹/۷/۷
آره تو رابه خدا روحانی و وزیرانش حرف نزنند
ناشناس۱۶۱۶۹۳۴۱۰:۰۶:۵۸ ۱۳۹۹/۷/۷
بله البته مردم واکسن و تیبا هنوز از ذهنشون نرفته
ناشناس۱۶۱۶۹۵۸۱۰:۱۵:۲۹ ۱۳۹۹/۷/۷
درود به شرف این نماینده احسنت شیرمادرحلالت باز یه شیرمرد پیداشد ازمردم بی دفاع کنه.
ناشناس۱۶۱۶۹۶۵۱۰:۱۹:۵۴ ۱۳۹۹/۷/۷
دنا رو که گرفتین کاردیگری غیراز گیر دادن به روحانی ندارید بشینین مشکلات رو حل کنید
ناشناس۱۶۱۶۹۶۶۱۰:۲۰:۴۶ ۱۳۹۹/۷/۷
درود برشرف این نماینده محترم...... برای اولین بار توی 15 سال اخیر یکی نترسید وحرف دل مردم مستضعف وگفت...
اف۱۶۱۶۹۷۵۱۰:۲۴:۴۹ ۱۳۹۹/۷/۷
خدا خیرتون دهد که حرف دل مردم رو زدین
ناشناس۱۶۱۶۹۷۹۱۰:۲۶:۳۱ ۱۳۹۹/۷/۷
آفرین احسنت بالاخره یکی حرف دل مردم درد الحق که نماینده مردمی نه نماینده دیگری
ناشناس۱۶۱۷۱۴۷۱۱:۲۹:۳۷ ۱۳۹۹/۷/۷
برام سوال پیش آمده چرا سلطان تخم مرغ رو نمیگیرن
حاج یوسف۱۶۱۷۱۷۵۱۱:۳۸:۲۴ ۱۳۹۹/۷/۷
اقا واقعأ تشکر از وقتي دولت خصوصی سازی رو آورد روز به‌ روز فشار اقتصادی بر مردم زیاد شد
ناشناس۱۶۱۷۲۱۴۱۱:۴۷:۱۷ ۱۳۹۹/۷/۷
مرد حرف زیاد است.مرد عمل نیاز هست
مح۱۶۱۷۳۲۸۱۲:۲۳:۴۵ ۱۳۹۹/۷/۷
لطف کنید خصوصی سازی را بردارید کارگرهای فصلی فکری کنید
ناشناس۱۶۱۷۳۶۵۱۲:۳۷:۳۴ ۱۳۹۹/۷/۷
درود بر شما حرف دل مردم را زدید اگه مجلس نمیتونه کی باید رسیدگی کنه
آیسان۱۶۱۷۳۹۳۱۲:۴۷:۳۰ ۱۳۹۹/۷/۷
خوب اینا رو خودمونم می دونیم .لطفا راهکار بدهید .چون شما هم فقط نطق کردی
ناشناس۱۶۱۷۴۰۰۱۲:۵۲:۲۴ ۱۳۹۹/۷/۷
سلام .....عالی بود......واقعآ حرف دل مردم...زدی......تشکر......اقای نمایتده محترم........
ناشناس۱۶۱۷۴۴۶۱۳:۰۶:۵۳ ۱۳۹۹/۷/۷
خدا پدرت بیامرزه که اینقد قشنگ حرف دل مردم زدی
ناشناس۱۶۱۷۴۶۸۱۳:۱۴:۴۵ ۱۳۹۹/۷/۷
دمت گرم. تنها ما که قشر ضعیف جامعه ایم نه ماشین داریم نه خونه داریم نه سرمایه ای باید غصه همه چیزو بخوریم واقعا که بیچارمون کرد
ناشناس۱۶۱۷۵۸۳۱۳:۴۷:۳۱ ۱۳۹۹/۷/۷
درودبرشرافتت بالاخره یه مردپیداشدکه صراحتاحرف دل مردم وزدامافقط حرف کافی نیست عمل می خواهیم
سید۱۶۱۷۵۹۴۱۳:۵۲:۱۴ ۱۳۹۹/۷/۷
تا زمانی که رئیس جمهور دوتا ۴ سال باشد همین هست چهار سال اول رکود چهار سال دو تورم ساعتی
ناشناس۱۶۱۷۷۴۷۱۴:۳۵:۰۷ ۱۳۹۹/۷/۷
واقعا دل همه مردم طبقه سوم رازده است کی گوش کنددرودبرنماینده مردم گرمسار
احمد۱۶۱۷۷۹۵۱۴:۵۶:۲۴ ۱۳۹۹/۷/۷
دمت گرم شیرمرد

پربحث‌های هفته

 1. یا رومی روم یا زنگی زنگ !

 2. نقدي بر سخنان رييس‌جمهور درباره صلح امام حسن (ع)

 3. اگر بایدن پیروز شود ...

 4. پایان یک تحریم داوطلبانه/ وقتی «خودتحریمی تسلیحاتی» را «فتح الفتوح» جا ‌زدند!

 5. ذوالنوری خطاب به روحانی: با این منطق شما، رهبر انقلاب باید دستور دهند هزار بار شما را اعدام کنند تا دل مردم راضی شود

 6. وقت فریاد است، از ساحت علم تاریخ دفاع کنید

 7. استیضاح روحانی و آزمون ولایتمداری

 8. خیانت یا حماقت ؟+فیلم

 9. آقای دکتر؛ جدیدترین گزینه ریاست جمهوری ۱۴۰۰

 10. چهار دلیل ریزش عجیب دلار

 11. دوباره برگشتیم به اول داستان کرونا !

 12. شهادت یک بسیجی در تهران‌پارس به دست اراذل و اوباش

 13. تماشاخانه جنگ قره باغ

 14. صحبت‌های کوبنده نماینده ایلام: کجا دشمن گفته است پراید بنجل ۸ میلیونی را ۱۳۰ میلیون بفروشیم

 15.  سر و کله ترامپ از کجا پیدا شد؟

 16. معلم فرانسوی را در خیابان سربریدند

 17. ارزهای خانگی از پستوها در آمد؟

 18. تهیه طرح استیضاح رئیس جمهور با ۶۰ امضاء در مجلس + اسامی نمایندگان و محورهای استیضاح

 19. تازه‌ترین قیمت انواع خودرو/ پژو ۲۰۶ ارزان شد

 20. با مروجان «بی‌بند‌ و ‌باری» با قاطعیت برخورد‌‌ می‌کنیم/ اسیر جوسازی‌‌ نمی‌شویم

 21. علی مطهری: با مذاکره مخالفم، اینکه رهبری مخالف مذاکره هستند مانع اظهارنظر دیگران نیست

 22. همتی: انتظار داریم صندوق بین المللی پول تقاضای وام ایران را تصویب کند

 23. نرخ جالب تورم در فنلاند و سوئد

 24. جهانگیری: امروز زمان انتقام و فشارآوردن نیست/ نمی‌توانیم برای مردم همه مسائل مرتبط با تحریم را بازگو کنیم

 25. دختر ۷ساله ای که ملکه قلعه شوش شد

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های دیروز

  پربحث‌های هفته

  1. یا رومی روم یا زنگی زنگ !

  2. پایان یک تحریم داوطلبانه/ وقتی «خودتحریمی تسلیحاتی» را «فتح الفتوح» جا ‌زدند!

  3. ذوالنوری خطاب به روحانی: با این منطق شما، رهبر انقلاب باید دستور دهند هزار بار شما را اعدام کنند تا دل مردم راضی شود

  4. استیضاح روحانی و آزمون ولایتمداری

  5. خیانت یا حماقت ؟+فیلم

  6. آقای دکتر؛ جدیدترین گزینه ریاست جمهوری ۱۴۰۰

  7. تهیه طرح استیضاح رئیس جمهور با ۶۰ امضاء در مجلس + اسامی نمایندگان و محورهای استیضاح

  8. علی مطهری: با مذاکره مخالفم، اینکه رهبری مخالف مذاکره هستند مانع اظهارنظر دیگران نیست

  9. جهانگیری: امروز زمان انتقام و فشارآوردن نیست/ نمی‌توانیم برای مردم همه مسائل مرتبط با تحریم را بازگو کنیم

  10. عارف: اصلاح طلبان حاضر به عذرخواهی هستند

  11. محدودیت‌های تسلیحاتی ایران، پس از ۱۳ سال رسما به پایان رسید

  12. سه استان رکوددار مرگ‌و‌میر کرونا/پشت‌پرده حمایت کارگزاران از لاریجانی/طوفان دلار کارنامه مدیریتی همتی را درنوردید/آیا محمدرضا خاتمی و ظریف کاندیداهای احتمالی ۱۴۰۰ هستند؟

  13. قالیباف: بگومگوهای سیاسی برای مردم نان و آب نمی‌شود/ حرف نجیبانه مردم این است که مسئولان فکری برای گرانی‌ها کنند

  14. موضع گیری حسین شریعتمداری درباره استیضاح روحانی؛ چرا «دولت بی‌سر»؟!

  15. انتقاد رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها از روحانی: حرفی زد که معنای کرنش داد

  16. پاسخ حمید انصاری به سخنان فائزه هاشمی درباره رژیم صهیونیستی

  17. کوشکی: روحانی نمی‌تواند با لعنت به آمریکا و بهانه FATF دولت را تطهیر کند

  18. واکنش علم‌الهدی به اظهارات رئیس جمهور /‌ خواص ‌امام حسن (ع‌) را مجبور به متارکه جنگ کردند‌ پای مردم وسط نبود

  19. دلیل انصراف مجلس از استیضاح روحانی/ پشت‌پرده حمایت اصلاح‌طلبان از نامزدی محمدرضا خاتمی/نمکی: برای دود شدن آمده‌ام/ آیا لاریجانی در پاستور مستقر شده است؟

  20. روحانی: حفظ سلامت و جان مردم اولویت اول است/ برنامه‌های دولت برای ثبات در بازار ارز و کنترل گرانی

  21. رکورد هولناک کرونا/تصمیم قطعی محسن هاشمی برای انتخابات/ جزئیات جلسه شبانه قالیباف/شوآف با استیضاح روحانی/فرشته‌های نجات اصلاح‌طلبان وارد میدان می‌شوند

  22. امیرآبادی فراهانی: در مجلس به این نتیجه رسیده‌ایم که استیضاح روحانی انجام نشود/ حقوقی‌ها بزرگترین خیانت را به بورس کردند

  23. محکومیت رئیس سابق هلال احمر به ۱۲ سال حبس و انفصال دائم از خدمات دولتی

  24. «غلامعباس توسلی» استاد جامعه شناسی درگذشت

  25. مشکل سایت الف برطرف شد

  آخرین عناوین