چگونه plc را یاد بگیریم و وارد بازار کار plc شویم؟

گزارش بازرگانی،   3981221048

Plc از مشاغل فنی موجود در بازار کار امروز است که از بازار کار و درآمد خوبی برخوردار می باشد. برای ورود به این بازار کار داشتن مهارت و تخصص بسیار ضروری می باشد. در ادامه این مطلب به نحوه ورود به بازار کار پی ال سی و موفقیت در آن خواهیم پرداخت.

Plc از جمله مشاغلی است که امروزه از بازار کار بسیار خوب و درآمدزایی برخوردار است. زیرا امروزه این وسیله به کنترل تمامی فرایندها پرداخته و منجر به مدیریت بهتر فرایندها در بخش صنعتی مانند کارخانه ها، تولیدی ها و غیره می گردد و در صورت بروز مشکل برای آن بسیاری از فرایندهای کاری با مشکل روبه رو خواهد شد. به طور مثال خط تولید کارخانه متوقف شده و این امر منجر به بروز خسارت ها بالا خواهد شد.

از آنجایی که کار با تابلو plc امری تخصصی می باشد و نیروی متخصص در این زمینه کم می باشد لذا متخصصین این رشته از بازار کار و درآمد خوبی برخوردار می باشند. حال سوال اینجاست که چگونه می توان به این تخصص دست یافت و متخصص طراحی و تعمیرات تابلوهای پی ال سی شد؟ در ادامه با ما همراه باشید.

برای ورود به بازار کار plc چه کنیم؟

در ابتدا باید بگوییم برای ورود و کسب درآمد از بازار کار پی ال سی می بایست اطلاعات کاملی درباره این رشته و نصب و تعمیرات آن داشته باشید، در واقع باید گفت هر چه میزان تخصص و مهارت شما در این زمینه بیشتر باشد بدون شک حرف بیشتری برای گفتن خواهید داشت و در این بازار موفق تر خواهید بود.

بهترین راه برای رسیدن به این تخصص و مهارت شرکت در دوره های آموزشی پی ال سی در آموزشگاهی معتبر می باشد. در دوره آموزشplc افراد آموزش های لازم در مورد تعمیرات رایانه های صنعتی پی ال سی را کسب می کنند. . برای طی نمودن دوره آموزش plc باید در انتخاب مرکز آموزشی نهایت دقت را داشت تا بتوان از مدرک دریافتی آن برای ورود به بازار کار نهایت استفاده را برد. آموزشگاه فنون برق یکی از بهترین مراکز آموزش پی ال سی در ایران است که به صورت تخصصی این دوره آموزشی را برگزار می نماید. بنابراین برای یادگیری plc توصیه می کنیم در دوره آموزش PLC آموزشگاه فنون برق ثبت نام نمایید.

دومین موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید تهیه روزمه کاری حرفه ای می باشد، در رزومه کاری خود حتما نام برندهای پی ال سی که با آن کار کرده اید و در آن تخصص دارید را ذکر کنید. پی ال سی دلتا و زیمنس از جمله پی ال سی هایی است که در بازار کار ایران بسیار پر کاربرد می باشد، بهتر است توانایی کار با این دو برند پی ال سی را داشته باشید، در دوره های آموزشی فنون برق طرز کار با این دو پی ال سی به صورت حرفه ای آموزش داده می شود.

چگونه در  بازار کار plc درآمدزایی کنیم؟

روش های متفاوتی برای کسب درآمد از بازار کار پی ال سی وجود دارد که ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

روش اول برای کسب درآمد از پی ال سی پس از گذراندن دوره های آموزشی پی ال سی و کسب تخصص شناسایی شرکت های پی ال سی محور و متقاضی جذب نیرو در این زمینه و ارسال روزمه حرفه ای برای آن ها است. در صورت استخدام در این شرکت ها شما به درآمد ثابت تقریبا 5 تا 12 میلیون تومان در ماه دست خواهید یافت، این مهارت وابسته به میزان مهارت شما و شرکتی که در استخدام شده اید می باشد.

روش دوم برای کسب درآمد از این بازار کار این است که پس از کسب تخصص در این رشته به صورت شخصی و آزاد و با جذب پروژه به کار در این زمینه بپردازید. این روش نسبت به روش قبلی ریسک بیشتری دارد اما از درآمد بیشتری برخوردار خواهد بود. در این راستا برای جذب پروژه ها می توانید با فروشندگان تجهیزات الکترونیک و پی ال سی، مهندسان الکترونیک، تکنسین های ساختمان و صنایع و غیره تعامل برقرار کنید و از آنها بخواهید که شما را به متقاضیان این زمینه معرفی کنند .

روش سوم برای کسب درآمد از این بازار کار آموزش مباحث مرتبط با پی ال سی به صورت خصوصی و عمومی می باشد. شما می توانید در آموزشگاه های فنی مانند فنی برق، فنون برق، برق گستران و غیره روزمه ارسال کرده و به عنوان مدرس به تدریس مباحث آموزشی مربوطه بپردازید.

بهترین آموزشگاه برای گذراندن دوره های آموزش پی ال سی کدام است؟

بهترین آموزشگاه برای گذراندن دوره های پی ال سی آموزشگاهی است که به صورت کاملا عملی، زیر نظر اساتید برجسته و سازمان فنی حرفه ای کشور این دوره را برگزار کرده و پس از پایان دوره مدرک رسمی فنی ارائه دهد. در میان آموزشگاه های فنی آموزشگاه فنون برق یکی از بهترین آموزشگاه ها در این زمینه است که با رعایت موارد ذکر شده و بهترین تعرفه و قیمت دوره آموزشی PLC را برگزار می نماید. آموزش پی ال  سی دلتا، آموزش پی ال سی زیمنس، آموزش برنامه نویسی پی ال سی و غیره بخشی از سرفصل های آموزشی این دوره است.

آموزشگاه فنون برق علاوه بر دوره پی ال سی دوره های آموزشی دیگری را برگزار می نماید که در ادامه به معرفی این دوره های می پردازیم.

 آشنایی با دوره تخصصی آموزش تعمیرات موبایل فنون برق

آموزش تعمیرات موبایل همانگونه که از نامش پیداست یک دوره کاملا تخصصی در مورد تعمیرات تلفن همراه است. امروزه تلفن همراه به عنوان بخشی از زندگی ما تبدیل شده و با جرات می توان گفت که تعداد تلفن های همراه موجود در جامعه از افراد بیشتر است، و به همین دلیل می توان با گذراندن دوره تعمیرات موبایل یک شغل پایدار و آینده دار ایجاد کرد. در دوره آموزشی تعمیرات موبایل فنون برق، آموزش سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های مختلف آموزش داده می شود، و دانش پذیران بعد از طی دوره مربوطه می توانند جذب بازار کار می شوند.

پس از پایان یافتن این دوره آموزشی کارآموزان می توانند تمامی مشکلات نرم افزاری از قبیل برداشتن رمز، فلش کردن، بکاپ گرفتن، ریجستر کردن و غیره همچنین تمامی مشکلات سخت افزاری از قبیل تعمیر یا تعویض تاچ، صفحه نمایش، دوربین، مشکلات صدا، مشکلات آنتن دهی و غیره را رفع نمایند.

دوره آموزش هوشمند سازی ساختمان (خانه هوشمند) فنون برق

آموزش خانه هوشمند (هوشمند سازی ساختمان) یکی از دوره های نوینی است که امروزه در سراسر ایران برگزار می شود. البته دوره آموزش هوشمند سازی ساختمان علاوه بر ایران در بسیاری از کشورهای دنیا نیز برگزار می شود و دلیل آن اهمیت هوشمندسازی ساختمان ها در سراسر دنیاست زیرا امروزه مسئله هوشمندسازی ساختمان بسیار مهم است و به دلیل آسان نمودن مدیریت ساختمان،  بالا بردن امنیت آن و همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی و سوخت هر روزه بر اهمیت آن افزوده می شود. هدف از برگزاری دوره خانه هوشمند در آموزشگاه فنون برق تربیت نیروی انسانی متخصص می باشد تا پس از گذران دوره بتوانند به عنوان یک استادکار با دانش و باتجربه پروژه های هوشمند سازی ساختمان را طراحی و اجرا نمایند.

آشنایی با دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنون برق

آموزش تعمیرات لوازم خانگی یکی از دوره هایی مهم و محبوبی است که بازار کار آن در جامعه مهیا بوده و افراد می توانند با فراگیری آن به راحتی به بازار ورود کنند. در دوره تعمیر لوازم خانگی به دانش پذیران آموزش تعمیر انواع لوازم خانگی داده می شود و افراد می توانند در یک دوره کوتاه، مفید، علمی و تجربی بیش از یک استادکار قدیمی تجربه کسب نمایند. در واقع هدف از دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنون برق تربیت افراد و تعمیرکارانی است که بتوانند به صورت علمی و تجربی تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام دهند.

آموزش تعمیرات انواع یخچال ساید، معمولی و فریزر، آموزش تعمیرات لباسشویی، آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی، آموزش تعمیرات ماکروفر، جاروبرقی و سایر لوازم برقی از جمله مطالب آموزشی است که در این دوره آموزشی به کارآموزان به صورت کاملا عملی و کاربردی آموزش داده می شود.

آشنایی با دوره آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی فنون برق

آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی از دیگر دوره های آموزش پرطرفدار آموزشگاه فنون برق است که همه ساله کارآموزان بسیاری را وارد بازار کار می نماید. در این دوره آموزشی طریقه عیب یابی و تعمیر انواع بردهای الکترونیکی به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای و زیر نظر اساتید با تجربه و متخصص آموزش داده می شود. کارآموزان پس از پایان این دوره آموزشی به خوبی می توانند وارد بازار کار تعمیرات بردهای الکترونیکی شده و انواع بردهای الکترونیکی را تعمیر و عیب یابی نمایند.

آموزشگاه فنون برق دوره های آموزشی فوق را با بهترین تعرفه و قیمت و زیر نظر اساتید با تجربه و متخصص در کارگاه های مجهز برگزار می نماید. بر طبق آمار موجود سالانه حدود 2500 نفر در این مرکز آموزشی دوره می بینند که از این بین چیزی حدود 80 درصد آنها به دلیل سطح بالای علمی و تجربی این دوره ها به راحتی جذب بازار کار رشته خود می شوند و می توانند از دانش و شغل خود به راحتی کسب درآمد کنند. شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی به سایت رسمی مجتمع فنون برق به آدرس اینترنتی www.fonoonbargh.comمراجعه نمایید. یا با شماره 02166576476 تماس بگیرید.

پربحث‌های دیروز

 1. آيا چين واقعا جزيره كيش را خريده است؟!

 2. چرا خودروسازی ایران از ترکیه عقب افتاد؟

 3. رمزگشایی از پشت پرده مانتوهای جلوباز

 4. چگونه جمهوری اسلامی را از چشم مردم بيندازيم !

 5. ۱۵ استان در وضعیت قرمز یا هشدار کرونا/روایت جدید از همکاری ۲۵ ساله ایران و چین/تابوشکنی احمدی‌نژاد/ روحانی استیضاح می‌شود؟

 6. جوابیه سید میعاد صالحی بر بیانیه دیوان محاسبات

 7. محسن هاشمی: تهران باید ۲ هفته تعطیل شود/ سهم دولت در اوج گیری دوباره کرونا ۷۰ درصد است

 8. آیا سوریه بعد از امضای توافق نظامی با ایران همان سوریه قبل است؟

 9. شهاب حسینی در کنار پسر بزرگش

 10. رختکن کثیف پرسپولیس+عکس

 11. واکنش «آشنا» به حضور «زم» در برنامه تلویزیونی

 12. پایتخت در وضعیت قرمز قرار دارد/ آخرین شرایط بیمارستان‌های کرونا در «استان تهران»

 13. رونمایی از کیفی اعجاب انگیز در اولین جلسه دادگاه برخی از مدیران سابق بانک مرکزی/ رشوه‌های میلیاردی بدهکاران ارزی

 14. دلالتهای مغفول یک نامه

 15. جزئیات تازه از زمان وقوع سانحه بوئینگ اوکراینی/کاربر سامانه دفاعی هدف را هواپیمای تجاری تشخیص نداد

 16. روحانی: کرونا هراسی و عادی‌سازی کرونا هر دو خطرناک است/ راهی جز اجرای دستورالعمل‌ها نداریم

پربحث‌های هفته

 1. یک درس مهم ظریف در سیاست خارجی

 2. آيا چين واقعا جزيره كيش را خريده است؟!

 3. چرا خودروسازی ایران از ترکیه عقب افتاد؟

 4. ايران و چين و بوقچی های آن ور آبی !

 5. مجلس به تهدیدهای تاجگردون چه پاسخی می‌دهد؟

 6. طرح سؤال از رئیس‌جمهور با ۲۰۰ امضا تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس شد + محورهای سوال

 7. ضرب و شتم پزشک متخصص توسط همراهان بیمار + عکس

 8. مدیریت ناکارآمد کرونا در ایران/ اقدامات محدودکننده برمی‌گردند؟

 9. اعتبارنامه تاجگردون رد شد

 10. رمزگشایی از پشت پرده مانتوهای جلوباز

 11. واکنش کاربران توییتر به رد اعتبارنامه تاجگردون؛ مجلس از اولین آزمون بزرگ خود سربلند بیرون آمد/ حالا نوبت تلاش مضاعف برای حل مشکلات است

 12. مردم اندونزی حیوانات را در آتشفشان ریختند

 13. حاشیه‌های حضور ظریف در مجلس

 14. شما بگویید به چه قیمتی ؟!

 15. تاجگردون کیفش را از مجلس برداشت و رفت

 16. روایت روحانی از مدیریت دولت بر اقتصاد کشور/جنجال سخنرانی ظریف/ بازداشت عضو تیم سابق مذاکره‌کننده هسته‌ای/افروغ: صداوسیما اسیر نفوذ، تظاهر و ریا شده است

 17. روحانی: اقتصاد کشور تحت مدیریت قرار دارد/ در ماه‌های آینده به ثبات در اقتصاد و بازار ارز خواهیم رسید

 18. یک نماینده مجلس فیش حقوقی‌اش را منتشر کرد + عکس

 19. پرواز عمودی خلبان ایرانی با بمب افکن F ۴

 20. چگونه جمهوری اسلامی را از چشم مردم بيندازيم !

 21. جزئیات طرح ساخت ۶میلیون مسکن؛ تامین ۶۰درصد هزینه با وام ارزان و زمین رایگان

 22. شهردار تهران: ۹ میلیون دلار ضرر کردیم

 23. نمکی: دلم نمی‌خواست با چنین تاوان سنگینی حرف‌هایم را جدی بگیرند

 24. احمد توکلی: با استیضاح روحانی بیشتر موافقم

 25. ۱۵ استان در وضعیت قرمز یا هشدار کرونا/روایت جدید از همکاری ۲۵ ساله ایران و چین/تابوشکنی احمدی‌نژاد/ روحانی استیضاح می‌شود؟

ابر آروان

پربحث‌های هفته

 1. چرا خودروسازی ایران از ترکیه عقب افتاد؟

 2. طرح سؤال از رئیس‌جمهور با ۲۰۰ امضا تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس شد + محورهای سوال

 3. روحانی: اقتصاد کشور تحت مدیریت قرار دارد/ در ماه‌های آینده به ثبات در اقتصاد و بازار ارز خواهیم رسید

 4. جزئیات طرح ساخت ۶میلیون مسکن؛ تامین ۶۰درصد هزینه با وام ارزان و زمین رایگان

 5. دولت روحانی رکورددار جهش ارز در تمام دولت‌ها است/ چرخ اقتصاد از کار افتاده/ نتیجه سیاست دلار ۴۲۰۰ تومانی چه بود؟

 6. جهانگیری: مردم سهام عدالت خود را نفروشند/ دردی از جامعه را حل کنیم/ به مشکلات معیشتی آگاه هستیم

 7. جوابیه سید میعاد صالحی بر بیانیه دیوان محاسبات

 8. سرپرست وزارت صمت: گرانی خودرو به خاطر شکاف عرضه و تقاضا بود/ شکاف با پیش فروش کم شد

 9. روحانی: ۲۰ میلیارد یورو کالا صادر شده، اما ارز آن بازنگشته است/ناچاریم تصمیم‌های حادی بگیریم

 10. پورابراهیمی: اجازه نمی‌دهیم یک نفر هم تسویه ارزی را انجام ندهد

 11. صادرکنندگانی که زور دولت هم به آنها نمی رسد !

 12. خودروی K۱۳۲ ایران خودرو را بهتر بشناسید

 13. نوبخت: دولت برای جبران کسری بودجه، دو روش در پیش گرفته‌ است

 14. وزیر راه: حداکثر سقف قرارداد‌ اجاره در تهران ۲۵ درصد تعیین شد/ هیجانات کاذب‌ بازار مسکن را آرام می‌کنیم

 15. خاندوزی: بار مالیات بر خانه‌های خالی به مستاجران منتقل نمی‌شود/ برای کنترل قیمت مسکن، افزایش عرضه نباید فراموش شود

 16. رشد ۴۵۰ درصدی قیمت مسکن و انتقاد روحانی از روحانی

 17. بازار اجاره مسکن در بدترین شرایط طی نیم قرن اخیر

 18. بالاترین تورم متعلق به کدام کشورها است؟

 19. قیمت خودرو در بازار آزاد مشخص شد/ جدول

 20. روحانی: تحویل مسکن به افراد ثبت نام کننده در طرح مسکن یکم اولویت دولت است

 21. جدول/ قیمت طلا، سکه و دلار امروز

 22. حالا نوبت گرانی گوشی همراه است!

 23. حقوق فروردین‌ماه کارگران هفت‌تپه واریز شد

 24. غوغای روحانی؛ سکه ۷۰۰ درصد، دلار ۴۷۲ درصد، مسکن ۳۱۶ درصد

 25. استقبال بازار خودرو از دلار ۲۲ هزار تومانی

آخرین عناوین