بنزین ۱۷۰۰ تا ۲۰۰۰ تومانی در راه است؟

گروه اقتصادی الف،   3981007054 ۴۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۵ تکراری یا غیرقابل انتشار

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی گفت: «با بنزین تک‌نرخی یعنی نرخی ثابت بین هزار و ۷۰۰ تومان تا ۲ هزار تومان هم اصل ۷۵ رعایت می‌شود، هم مردم رضایت دارند و هم درآمد دولت تامین و در عین حال جلوی رانت و فساد هم گرفته می‌شود. قرار است این پیشنهاد در کمیسیون تلفیق و صحن مجلس مطرح شود و عقلانی این است که کمیسیون با آن موافقت کند. دولت نیز دلیلی برای مخالفت ندارد.»

بنزین ۱۷۰۰ تا ۲۰۰۰ تومانی در راه است؟

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی درباره احتمال تک‌ترخی شدن قیمت بنزین در بودجه ۹۹ به عصر ایران گفت: «مجلس در سال ۹۸ به خاطر حکم حکومتی در مورد بنزین نمی‌توانست ورود پیدا کند اما در سال ۹۹ با چند شرط می‌تواند به موضوع بنزین ورود داشته باشد. اصل ۷۵ قانون اساسی می‌گوید ما حق نداریم یک ریال درآمد دولت را کم کنیم و یک ریال هم نمی‌توانیم هزینه آن را افزایش دهیم. در واقع درآمد را می‌توانیم افزایش دهیم و هزینه را نیز می‌توانیم کاهش دهیم ولی عکس آن نمی‌توانیم عمل کنیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه ادامه داد: دولت مدعی است از حیث افزایش قیمت بنزین ۳۱هزار میلیارد درآمد دارد. اگر فرمولی در مجلس تهیه کنیم که ۳۱هزار میلیارد تومان به اضافه یک ریال بیشتر شود و درآمد دولت تامین شود، آقایان دولت نمی‌توانند اعتراض کنند. در حال حاضر از محل افزایش قیمت بنزین ۳۱ هزار میلیارد ریال درآمد کسب می‌شود که ما این عدد را با فرمولی که طراحی کرده‌ایم به دولت می‌دهیم.

او افزود: ما در محاسباتمان گفته‌ایم اگر بنزین تک‌نرخی بخواهیم داشته باشیم، باید بین هزار و ۷۰۰تومان تا ۲ هزار تومان یک نرخ را ثابت کنیم و صد درصد با این قیمت، عدد ۳۱هزار میلیارد تومان دولت نیز تامین می‌شود. برآوردهای ما می‌گوید اگر قیمت بنزین را حتی ۲ هزار تومان تعیین کنیم چیزی بالغ بر ۴۰ هزار تومان درآمد حاصل می‌شود.

جعفرزاده ایمن‌آبادی تاکید کرد: ما طبق اصل ۷۵ نمی‌توانیم درآمد دولت را کاهش دهیم و باید آن را افزایش دهیم. پس باید مصوبه‌ای در کمیسیون تلفیق و صحن علنی در لایحه بودجه ۹۹ داشته باشیم که ۳۱ هزار میلیارد تومان از محل اصلاح قیمت بنزین تامین شود. ما در کمیسیون برنامه و بودجه به اتفاق دیگر خبرگان مجلس کار کارشناسی حرفه‌ای در این زمینه انجام داده‌ایم که در عین حال که مغایر اصل ۷۵ نباشد، اصل ۵۱ و ۵۲ را نیز خدشه‌دار نکند و جلوی رانت و فساد را هم بگیرد و درآمد دولت تامین و رضایت مردم هم جلب شود.

این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: با بنزین تک‌نرخی یعنی نرخی ثابت بین هزار و ۷۰۰ تومان تا ۲ هزار تومان هم اصل ۷۵ رعایت می‌شود، هم مردم رضایت دارند و هم درآمد دولت تامین و در عین حال جلوی رانت و فساد هم گرفته می‌شود. قرار است این پیشنهاد در کمیسیون تلفیق و صحن مجلس مطرح شود و عقلانی این است که کمیسیون با آن موافقت کند. دولت نیز دلیلی برای مخالفت ندارد.»

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۲۵۸۹۵۹۱۲:۳۹:۵۳ ۱۳۹۸/۱۰/۷
هم مردم رضایت دارند?! مطمئني ؟
ناشناس۱۲۵۹۵۵۴۱۷:۵۵:۴۵ ۱۳۹۸/۱۰/۷
مردم که منتظر بنزین ۱۰۰۰ تومانی هستند
ناشناس۱۲۵۹۵۹۴۱۸:۲۹:۵۳ ۱۳۹۸/۱۰/۷
رهبری حمایت خود را از وضعیت فعلی اعلام کردند. خرابکاری نکنید. یک شوک دیگر وارد میشود.
ناشناس۱۲۵۸۹۸۴۱۲:۵۴:۵۲ ۱۳۹۸/۱۰/۷
تا 1404 قراره کشور اول منطقه باشیم خیر سرمون با همین دست فرمون مطمئنا .. به عمل کار بیاید به سخنرانی نیست ولی مسئولین ما متخصص شعار وسخنرانی هستند چون چیز دیگه ای بهشون یاد ندادند
ناشناس۱۲۵۹۰۱۰۱۳:۰۵:۲۱ ۱۳۹۸/۱۰/۷
بنزین تک نرخی بهتر از دو نرخی است. خودروهای عمومی که سهمیه اشان در آخر ماه ذخیره نمی شود. ناچاراند برای جلوگیری از سوختن سهمیه یا آن را بفروشند و یا در شرایط غیر استاندارد آنرا ذخیره کنند خلاصه در آخر هر ماه اوضاعی است.
ناشناس۱۲۵۹۰۲۸۱۳:۱۵:۰۷ ۱۳۹۸/۱۰/۷
مردم رضایت دارند؟! اول به مرگ می گیرید تا به تب راضی کنید آخه افزایش صد درصدی هم رضایت دارد؟
Arman.405۱۲۵۹۸۰۸۲۲:۱۱:۰۱ ۱۳۹۸/۱۰/۷
افزایش صد درصدی؟؟! کاش صد درصدی بود!!!
ناشناس۱۲۵۹۰۵۶۱۳:۲۸:۲۹ ۱۳۹۸/۱۰/۷
بعدا قاچاق سوخت چی می شود شما که خودباخته دولت هستی مگر نمی گویند می خواهیم جلو قاچاق را بگیریم این دولت و مجلس واقعا هیچ درکی از واقعیت ها ندارند و ..
ناشناس۱۲۵۹۰۶۳۱۳:۳۱:۱۱ ۱۳۹۸/۱۰/۷
تو قانون نگفته با افرادی که تو روز روشن و جلوی دوربین دروغ میگویند باید چیکار کرد؟؟؟ دولت مگه نگفت کل درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین را بین مردم پخش میکند و حتی اون را در بودجه نیاوردند؟؟؟حالا میگید این افزایش قیمت 31هزار میلیارد برای دولت درآمد دارد و نباید این درآمد را کاهش داد!!!!
ناشناس۱۲۵۹۰۹۶۱۳:۴۱:۵۳ ۱۳۹۸/۱۰/۷
این نماینده محترم از کجا میداند که مردم با بنزین ۲۰۰۰تومانی موافقند؟ اندکی شرم . ببینید مردم کشور غنی و ثروتمند ایران چگونه به فلاکت افتاده اند و فریاد رسی ..
رشید۱۲۵۹۱۴۲۱۴:۰۵:۲۶ ۱۳۹۸/۱۰/۷
با سلام واحترام تک نرخی شدن باقیمت هزارهفتصد تومان بسیار مناسب است
ناشناس۱۲۵۹۱۷۱۱۴:۱۳:۳۹ ۱۳۹۸/۱۰/۷
برادران دست از سر این بنزین بردارید دوباره میخواید دشمن توطیه بکنه
ناشناس۱۲۵۹۱۹۲۱۴:۲۴:۲۲ ۱۳۹۸/۱۰/۷
بنزين سوپر و قيمتش و بيارين پايين آلودگي هوا كم ميشه، ايني كه ميدين مردم به عنوان بنزين فكر كنم همون نفت خام باشه
ناشناس۱۲۵۹۲۰۸۱۴:۳۱:۵۶ ۱۳۹۸/۱۰/۷
تکلیف رایانه کمک معیشتی چی میشه ؟
ناشناس۱۲۵۹۵۹۳۱۸:۲۷:۵۴ ۱۳۹۸/۱۰/۷
یارانه معیشتی رو هم فردا میگن مردم گفتن نمیخواهیم ولی نمیگن مردم کدوم کشور
ناشناس۱۲۵۹۶۲۴۱۹:۱۰:۰۷ ۱۳۹۸/۱۰/۷
رایانه ی معیشتی؟؟؟؟؟ اون یارانه است، مجید، دلبندم
ناشناس۱۲۵۹۲۲۹۱۴:۴۱:۰۷ ۱۳۹۸/۱۰/۷
۱۸۰۰تومان تک نرخی
ناشناس۱۲۵۹۲۳۵۱۴:۴۴:۵۶ ۱۳۹۸/۱۰/۷
مردم كه به مرگ گرفته شدند حتما به تب راضي هستند اگر بنزين تك نرخي و١٧٠٠شود قطعا مردم راضي تر هستند
ناشناس۱۲۵۹۲۸۲۱۵:۰۸:۴۹ ۱۳۹۸/۱۰/۷
حکم حکومتی دقیقاً چی هست؟
گورخواب۱۲۵۹۲۹۸۱۵:۱۴:۱۸ ۱۳۹۸/۱۰/۷
برای هزارمین بار قدرت خرید باید ملاک قرار گیرد مثلا یک معلم آمریکایی که خود الف چند گزارش داد اوضاع و احوال خوبی ندارند؟! متوسط 6000 لیتر بنزین سوپر قدرت خرید دارد، متوسط حقوق معلمان ما 4 میلیون قرار است شود میشه چند بنزین سوپر؟ 650 تومان. تازه مصرف خودرو های ما دو برابر متوسط جهانی است.
امل۱۲۵۹۳۰۵۱۵:۱۷:۱۷ ۱۳۹۸/۱۰/۷
چقدر نمایندگان ساده.. داریم قیمت بنزین با نظر رهبری وسران قوا3000تومن شده والانم دربین مردم جاافتاده حالا میایند دوباره کاهش بدهند؟ مردم این قیمت را پذیرفتن والان بااعلام اینگونه اظهارنظرها فقط جنبه تبلیغاتی دارد ولی عمل نشدنی هست
ناشناس۱۲۵۹۳۵۳۱۵:۴۷:۰۵ ۱۳۹۸/۱۰/۷
این همه نگویید قانون، مگه قانون نمیگه افزایش حقوق بر اساس تورم باشه چرا یک سوم آن هست؟
ناشناس۱۲۵۹۴۸۶۱۷:۲۱:۱۵ ۱۳۹۸/۱۰/۷
کمیسیون وزارت کار ترکیه میزان حداقل حقوق ماهیانه کارگران برای سال آینده میلادی را ۲ هزار و ۳۲۴ لیره (معادل ۳۹۱ دلار آمریکا) تعیین کرد. در مقایسه با ترکیه، حداقل دستمزد کارگران در ایران در سال ۹۸ شمسی یک میلیون و ۵۱۷ هزار تومان (معادل ۱۱۴ دلار) تعیین شده است، عددی که نشان می‌دهد حداقل حقوق کارگر در ایران، یک‌سوم حداقل حقوق کارگر در ترکیه است.
علی 671۱۲۵۹۴۱۹۱۶:۲۹:۵۳ ۱۳۹۸/۱۰/۷
شما ..،.. و نفستان از جای گرم بلند می شود مردم با بنزین 1500 تومانی مشکل دارند شما افزایشش می دهید .. اگر می توانی قیمت را به 1000تمان برسان و سهمیه را بیشتر کنید تا فشار به مردم نیاید .با این کار می خواهید مردم سکوت کنند .شما از کجا فهمیدید که مردم با 1700یا 2000راضی هستند .برای خودت می دوزی و می بری ..
ناشناس۱۲۵۹۴۸۰۱۷:۱۷:۳۸ ۱۳۹۸/۱۰/۷
#«مجلس در سال ۹۸ به خاطر حکم حکومتی در مورد بنزین نمی‌توانست ورود پیدا کند اما در سال ۹۹ با چند شرط می‌تواند به موضوع بنزین ورود داشته باشد# .. یعنی مردم صبر کنن تا سال 99 ؟؟؟؟ بعد اون موقع شما هستید ؟ بعد اگه تا اون موقع مردم صبر کردند شماها نمیگید مردم دیگه این قیمت رو قبول کردند پس چرا بیخود دوباره بحث بنزین رو پیش بکشیم ؟ شما مطمئنید در سال 99 ..؟ الان ما نباید فکر کنیم شما داری برای انتخاب شدن این حرفهای نه چندان جالب رو می زنی (لااقل می گفتی قیمت بنزین بر میگرده به قیمت قبل شاید جالب تر می بود ) در آخر فکر کنم دولت در سال 99 گازوئیل رو هم مجبوره گرون کنه (اگر زودتر مجبور نشه )پس شما هم بیخود شعار نده میتونی الان حرف بزن وعده سرخرمن نده
ناشناس۱۲۵۹۵۹۷۱۸:۳۲:۴۲ ۱۳۹۸/۱۰/۷
موقع انتخابات شد و .. شروع به انجام حرکات محیر العقول کرد
عجایب شهر۱۲۵۹۵۹۹۱۸:۳۸:۳۶ ۱۳۹۸/۱۰/۷
سهمیه همون 1000 تومن باشه مازاد بشه 2000 تومن بالای 500 لیتر بشه 5000 تومن
ناشناس۱۲۵۹۶۰۲۱۸:۴۳:۲۶ ۱۳۹۸/۱۰/۷
بنزین 1/800یا 2/000تومن دقیقا به نفع پولدارها است که سالی 5بار با ماشین و بنزین مفت مسافرت میروند بنزین کوپنی 80 لیتر 1000تومنی و مازاد بر آن در ماه لیتری 5000 تومن که دولت هم در این گیر و دار تحریم درآمد داشته باشد و این یارانه معیشتی هم حذف گردد و درآمد حاصله صرف زیر ساختهای حمل و نقل عمومی گردد مثلا بلیط مترو ، قطار ، اتوبوس بین شهری 50 درصد ارزانتر شوند .
علی۱۲۵۹۶۳۶۱۹:۲۱:۳۲ ۱۳۹۸/۱۰/۷
به شدت با این پیشنهاد بدبد که به نفع طبق ثروتمند است مخالفم
ناشناس۱۲۵۹۶۶۹۱۹:۵۱:۰۷ ۱۳۹۸/۱۰/۷
اگر هزینه تولید و توزیع بنزین کمتر از 2000 تومن باشه باید از اول هم قیمت بنزین تک نرخی روی 2000 تومن بسته میشد. مثلا مسئولان فکر کردند بنزین 1500 تومنی برای مردم ارزونتر تموم میشه در حالیکه اونهایی که اومدن و اعتراض کردن معمولا افرادی هستند که نیاز به بنزین بیشتر از بنزین سهمیه ای دارند و عملا باید عمده بنزین رو 3000 تومن بخرند !
ناشناس۱۲۵۹۶۷۸۲۰:۰۳:۲۷ ۱۳۹۸/۱۰/۷
2000 تومان خیرش را ببینید تک نرخی شود ولی کنترل روی بازار و اصناف هم باشد و تا چند سال ثابت بماند حد اقل 10 سال تا ثباتی در کشور باشد
ناشناس۱۲۵۹۶۸۵۲۰:۰۸:۵۰ ۱۳۹۸/۱۰/۷
خواهش میکنیم اسم بنزینو فعلا نیارید بگذارید یکم آرامش داشته باشیم. این مجلس منفعل باعث شد این بنزین آنقدر داستانش طولانی بشه. کلا از شانس روحانی چه مجلس چه .. رفتن رو اسلوموشن!
ناشناس۱۲۵۹۷۱۹۲۰:۵۲:۵۱ ۱۳۹۸/۱۰/۷
ایول مدیریت
ناشناس۱۲۵۹۷۳۹۲۱:۰۶:۰۴ ۱۳۹۸/۱۰/۷
روند صعودی قیمت ها با بنزین 1500 سهمیه ای و 3000 تومانی آزاد کم بوده است که شما به فکر آزاد کردن قیمت بنزین افتاده اید؟!!! خدا از شما .. به عاقبت کار خود فکر کنید.
N۱۲۵۹۷۵۸۲۱:۱۷:۵۴ ۱۳۹۸/۱۰/۷
چند سال با قتل قاشقچی سپری شد حالا با بنزین ول کنید هر وقت عملی شد بعد قیمت مشخص شد اعلام کنید الکی نگید
ناشناس۱۲۵۹۸۰۰۲۲:۰۶:۴۴ ۱۳۹۸/۱۰/۷
سلام چی بگم
ناشناس۱۲۵۹۸۱۸۲۲:۱۹:۴۲ ۱۳۹۸/۱۰/۷
بازم دم انتخاباته ، شاید واسه ما بنزین تک نرخی نشه ولی قطعا برای بعضی از دوستان نون میشه
هموطن۱۲۵۹۸۱۹۲۲:۱۹:۵۷ ۱۳۹۸/۱۰/۷
سلام علیکم بنده یک پیشنهاد نسبت به اصلاح قیمت بنزین دارم که با توجه به عدم دسترسی به مسئولین، خواهشمند است در صورت امکان به دست آنان برسانید: پیشنهاد میکنم قیمت بنزین بصورت پلکانی و بر اساس مصرف تنظیم شود بطور مثال برای هر کارت سوخت ۶۰ لیتر اول در هر ماه ۱۲۰۰ تومان، ۶۰ لیتر دوم ۳۰۰۰ تومان، ۶۰ لیتر سوم ۴۰۰۰ تومان و به همین ترتیب. اینگونه هم عدالت بهتر برقرار میشود و هم اینکه مشوقی میشود جهت کنترل مصرف سوخت.
ناشناس۱۲۵۹۸۶۰۲۲:۵۳:۱۹ ۱۳۹۸/۱۰/۷
اینگونه اظهارات نمایندگان عاری از حقیقت میباشد و صرفاً جنبه تبلیغاتی برای انتخابات اسفند ماه دارد
ناشناس۱۲۵۹۸۶۲۲۲:۵۵:۱۰ ۱۳۹۸/۱۰/۷
یه سوال اون وقت اگر قیمت بنزین از ۳۵۰۰ به ۲۰۰۰ تومن برسه قیمت مابقی اجناس که بالا رفت قراره چند درصد دوباره بالا بره
فرامرز۱۲۵۹۹۲۶۲۳:۵۶:۵۹ ۱۳۹۸/۱۰/۷
تو این کشور چه چیزی گران شده ودوباره ارزان شده???

پربحث‌های دیروز

 1. همتی: تورم سال۹۹ کمتر از ۲۰درصد خواهد بود/ ایران به لیست سیاه FATF باز نمی‌گردد

 2. مالک شریعتی: مجلس دهم ضعیف‌ترین مجلس تاریخ جمهوری اسلامی بود

 3. وزیر اقتصاد: افزایش قیمت ارز ارتباطی با FATF ندارد/ دولت به دنبال افزایش نرخ ارز نیست

 4. نیروگاه هسته‌ای امارات

 5. امیرآبادی فراهانی: تخریب را ادامه دهید افشاگری می‌کنم

 6. توافق شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و جبهه پایداری بر روی انتشار یک لیست مشترک

 7. کنفرانس امنیتی مونیخ ؛ روایت ایرانی از «بی غربی گرایی»

 8. استقبال جریان‌های سیاسی مختلف از امضای تعهدنامه مجلس شفاف / اسامی نامزدها تکمیل می شود

 9. رهبر انقلاب: مجلسی می‌خواهیم که با وضع قوانین لازم، کشور را از توطئه‌ها مصونیّت ببخشد/ آمریکا در حال حرکت به سمت فروپاشی از درون است و غرق خواهد شد

 10. اظهارات جنجالی ابطحی، رئیس دفتر خاتمی

 11. نسخه اصلاح‌طلبانه بهزاد نبوی برای انتخابات/ نامزدهای ریاست مجلس به روایت مرعشی/ درخواست عاجزانه عارف از مردم

 12. گوشت گوسفندی ۱۰ هزار تومان گران شد

 13. جوان دیگری در سوریه پر کشید + عکس

 14. ایران تا ۱۴۰۲ به مدار بالای هزار کیلومتر می‌رود

 15. عارف: عاجزانه از مردم می‌خواهم به کاندیداهای اصلاح‌طلب رأی بدهند

 16. سناتور «کریس مورفی» دیدار با ظریف را تایید کرد+توضیحات وزارت امور خارجه

 17. جمع‌آوری بیش از ۳۰ هزار معتاد متجاهر در شوش و هرندی

 18. پوستر مرگ بر شاه

 19. انصارالله چگونه جنگنده «تورنادو» را سرنگون کرد؟

 20. آخرین قیمت خودروهای داخلی

پربحث‌های هفته

 1. چرا زن امروزی با فاطمه (س) بیگانه است؟

 2. توکلی: شورای نگهبان چرا درباره تاجگردون سکوت کرده است؟

 3. آغاز یک حرکت بزرگ/ به پویش مجلس شفاف و ضدفساد بپیوندید

 4. جنجال افتتاح پرحاشیه ستاد انتخاباتی تاجگردون/درخواست مطهری از آیت الله جنتی/ روایت ابطحی از لیست‌های اصلاح‌طلبان

 5. مساله نه چندان دشوار پرتقال‌های سیاسی !

 6. داعشی‌ها از سراسر دنیا در زندان سوریه

 7. همتی: تورم سال۹۹ کمتر از ۲۰درصد خواهد بود/ ایران به لیست سیاه FATF باز نمی‌گردد

 8. زخم‌های پهلوی بر آبروی ایران

 9. زهره الهیان: مهم‌ترین اقدام مجلس بعدی باید حل مشکلات اقتصادی مردم باشد/ نقطه ضعف مجلس فعلی عدم نظارت بر دولت است

 10. چرا تتلو را به ایران تحویل ندادند؟

 11. بازدید ایوانکا ترامپ از مسجد شیخ زاید ابوظبی

 12. مالک شریعتی: مجلس دهم ضعیف‌ترین مجلس تاریخ جمهوری اسلامی بود

 13. وقتی نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا به همجنس‌بازی خود افتخار می‌کند/ پیت بوته‌جج: عاشق همسرم هستم!

 14. وزیر اقتصاد: افزایش قیمت ارز ارتباطی با FATF ندارد/ دولت به دنبال افزایش نرخ ارز نیست

 15. نظارت و رفع مشکلات معیشتی مهمترین اولویت های مجلس یازدهم/ مجلس دهم زبان و تریبون ملت نبود

 16. آخرین پیام انقلاب ایران به حاج قاسم دل ها

 17. سنگ جدید آرامگاه سردار سلیمانی که فردا رونمایی می‌شود

 18. کره‌ای‌ها از بازار لوازم خانگی ایران رفتند

 19. سکوت شورای نگهبان در قبال تاجگردون/ دعوت اصلاح طلبان از مردم برای شرکت در انتخابات/ انتقاد صادق زیباکلام از حزب کارگزاران، خاتمی، عارف و موسوی لاری

 20. نیروهای پیشمرگه کرد

 21. آخرین وضعیت سهمیه بنزین نوروزی اعلام شد

 22. نامه بذرپاش به حدادعادل و آقاتهرانی: در فرصت کوتاه باقیمانده به راه‌های وحدت حداکثری بیاندیشید

 23. ناگفته‌هایی از زندگی سردار سلیمانی/درخواست قالیباف از مردم تهران/شفاف‌سازی زاکانی درباره حقوق و هزینه‌های انتخاباتی 

 24. تلاش دولت برای برگزاری رفراندوم درباره نظارت استصوابی/ آخرین اخبار انتخابات؛ از قصد اصولگرایان برای وحدت تا زمزمه ائتلاف حامیان دولت با احزاب اصلاح‌طلب

 25. نیروگاه هسته‌ای امارات

پربحث‌های هفته

 1. همتی: تورم سال۹۹ کمتر از ۲۰درصد خواهد بود/ ایران به لیست سیاه FATF باز نمی‌گردد

 2. وزیر اقتصاد: افزایش قیمت ارز ارتباطی با FATF ندارد/ دولت به دنبال افزایش نرخ ارز نیست

 3. کره‌ای‌ها از بازار لوازم خانگی ایران رفتند

 4. آخرین وضعیت سهمیه بنزین نوروزی اعلام شد

 5. حسین‌زاده: میزان افزایش حقوق کارمندان در لایحه بودجه ۹۹ خلاف قانون است

 6. دولت به دنبال مالیات از معاملات خودرو

 7. استفاده از اسکنر وارداتی درحالی که خودمان صادر کننده‌ایم!

 8. آغاز پیش فروش ۷ محصول ایران‌خودرو از «فردا»

 9. خروج از ایران برای رنو فرانسه گران تمام شد!

 10. وضعیت بازار خودرو در شب عید چگونه است؟/ پراید و پژو با چه قیمتی معامله خواهد شد؟

 11. درآمد افراد طبقه مرفه چقدر است؟

 12. گوشت گوسفندی ۱۰ هزار تومان گران شد

 13. علت قطعی برق در برخی مناطق تهران مشخص شد

 14. بورس تهران یک جوان لهستانی را پولدار کرد

 15. ایران تا ۱۴۰۲ به مدار بالای هزار کیلومتر می‌رود

 16. قیمت دلار به ۱۴۲۰۰ تومان رسید

 17. آخرین قیمت خودروهای داخلی

 18. مالیات بر عایدی سرمایه چه اثری بر کاهش فاصله طبقاتی دارد؟

 19. سقف زمانی برای دائمی شدن قرارداد کارگران اعلام شد

 20. یارانه نقدی در سال ۹۹ چقدر است؟

آخرین عناوین