تفریح تابستانی در چشمه دیمه

گروه عکس الف،   3980531103 ۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

استان چهارمحال و بختیاری با نام سرزمین آب های خروشان و خواستگاه رودهای بزرگ کشور شهرت دارد. خنکی هوا و تنوع اقلیمی این استان باعث شده است که به عنوان یکی از مقاصد سفرهای تابستانی باشد. رودخانه زاینده رود و چشمه دیمه از جمله مناطق گردشگری استان می باشد که با برخورداری از نعمت آب، گرمای تابستان را به خنکای بهاری تبدیل می کند. چشمه دیمه، یکی از بهترین منابع آب معدنی کشور می باشد.

تفریح تابستانی در چشمه دیمهتفریح تابستانی در چشمه دیمهتفریح تابستانی در چشمه دیمهتفریح تابستانی در چشمه دیمهتفریح تابستانی در چشمه دیمهتفریح تابستانی در چشمه دیمهتفریح تابستانی در چشمه دیمهتفریح تابستانی در چشمه دیمهتفریح تابستانی در چشمه دیمهتفریح تابستانی در چشمه دیمهتفریح تابستانی در چشمه دیمهتفریح تابستانی در چشمه دیمهتفریح تابستانی در چشمه دیمهتفریح تابستانی در چشمه دیمهتفریح تابستانی در چشمه دیمهتفریح تابستانی در چشمه دیمهتفریح تابستانی در چشمه دیمهتفریح تابستانی در چشمه دیمه

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۶۰۴۸۸۲۲:۱۹:۰۷ ۱۳۹۸/۵/۳۱
برای توسعه گردشگری در مناطق داستانی ما باید از جشنواره های محلی با تبلیغات کشوری استفاده کرد. مثلا هر هفته به یک استان اختصاص داده شود. جشنواره در مرکز آن استان برگزار شود و تبلیغات وسیع تلویزیونی شود. و به استان که بهتر جشنواره را برگزارکرده جایزه داده شود. مردم هم به ایرانگردی بیشتر تشویق شوند.

آخرین عناوین