پیروز حناچی شهردار تهران شد؛ صندلی بهشت به آخوندی نرسید + جزئیات

گروه اجتماعی الف،   3970822064 ۳۶ نظر، ۴ در صف انتشار و ۱۲ تکراری یا غیرقابل انتشار
پیروز حناچی شهردار تهران شد؛ صندلی بهشت به آخوندی نرسید + جزئیات

پیروز حناچی معاون معماری و شهرسازی شهردار تهران با ۱۱ رای شهردار تهران شد.

به گزارش الف، در جلسه امروز شورای شهر تهران پس از رای گیری اعضا، پیروز حناچی با ۱۱ رای شهردار تهران شد.

عباس آخوندی کاندید دیگر شهرداری تهران در این رقابت ۱۰ رای کسب کرد و از بهشت جا ماند.

گفتنی است، اعضای شورای شهر روز یکشنبه عباس آخوندی را با ۱۶ رای و پیروز حناچی را با ۱۱ رای به عنوان دو گزینه نهایی شهرداری تهران انتخاب کردند که در نهایت، عباس آخوندی با ۱۰ رای از رقابت برای دستیابی به کرسی شهرداری تهران بازماند و پیروز حناچی به عنوان شهردار تهران انتخاب شد.

۱۴ ماه از حضور مدیریت جدید شهری در بهشت می گذرد. ماحصل خروجی ۲۱ عضو اصلاح طلب شورا که از احزاب مختلف هستند؛ ۳ شهردار و ۲ سرپرست برای تهران بود.

چه کسانی به پیروز حناچی رای دادند؟

فارس درباره اینکه چه کسانی به شهردار شدن حناچی رای دادند نوشت: میرلوحی، آروین، میلانی، صدراعظم نوری و خداکرمی از اعضای حزب اتحاد ملت به آخوندی رای داده و علی اعطا عضو این حزب به حناچی رای داده است.

همچنین هاشمی و شهربانو امانی از اعضای حزب کارگزاران به حناچی رای دادند. 

حق‌شناس، امینی و نظری از اعضای حزب اعتماد ملی به حناچی رای دادند و گفته می‌شود علیخانی، حبیب‌زاده، فراهانی، فخاری و الویری که جزو مستقلین هستند هم به حناچی رای داده‌اند.

خلیل‌آبادی، نژادبهرام، مسجدجامعی و حسن رسولی هم به آخوندی رای دادند.

برنامه حناچی برای اداره پایتخت

پیروز حناچی شهرداری جدید تهران روز یک‌شنبه همین هفته (۲۰ آبان) با حضور در جلسه شورای شهر تهران با تشریح برنامه‌های خود برای اداره پایتخت در صورت انتخاب به عنوان شهردار تهران گفته بود: معتقدم که یکی از اولویت‌های ما باید مدیریت خردمندانه شهری باشد و از آنجا که در جلب مشارکت مردمی مشکل داریم این مدیریت خردمند شهری با چالش‌هایی روبروست.

حناچی در تعریف برنامه هایش برای تهران می گوید: برنامه من کاهش سهم درآمد شهرداری از محل صدور پروانه‌هاست. ایجاد درآمدهای پایدار یکی از چالش‌های شهرداری تهران است و در حال حاضر سهم درآمدهای پایدار از کل درآمدهای حاصله تنها ۲۵ درصد است‌. کاهش سهم درآمدهای حاصل از صدور پروانه و متناسب کردن دریافت عوارض شهری به میزان بهره‌مندی از مواهب شهر از برنامه‌هایم برای رفع این چالش است‌.

وی ادامه داده: کمبود شفافیت و شاخص‌های ارزیابی و پایش می‌تواند ما را در رسیدن به مدیریت خردمند شهری دچار مشکل کند، یکی از راهبردهای اصلی ما هوشمندسازی و شفافیت اطلاعات است.

حناچی با بیان این که مشکلات شهر تهران ناشی از عدم هوشمندسازی و ناکارآمدی سیستم‌های هوشمند فعلی است، افزود: به برنامه‌های تحت موبایل دقت کنید و ببینید که چه تاثیری در مبادلات کالا و همچنین مدیریت سفرها و در نتیجه رضایت مردم داشته‌اند و این در حالی است که می‌توانید این برنامه‌ها را در شهرداری تهران نیز ارائه کنید.

او در مورد حمل و نقل عمومی اظهار کرد: تنها ۱۹ درصد از سفرها با حمل و نقل عمومی انجام می‌شود که این مساله زیبنده شهر تهران نیست. در حال حاضر شاهد غلبه حرکت سواره بر پیاده هستیم که باید این رویه تغییر پیدا کند و با سرلوحه قرار دادن توسعه tod می‌توانیم بسیاری از مشکلات را حل کنیم.

حناچی بیان کرده بود: در ارزیابی‌هایی که انجام شده مشکل آلودگی هوا، ترافیک، ناکارآمدی بافت فرسوده و... و. از چالش‌های اصلی شهر است. در سال ۹۵ بیش از ۲۶۰ روز ناسالم داشتیم و این در حالی است که هنوز با وجود اقداماتی که انجام شده با چالش‌هایی در حوزه آلودگی هوا، ‌ آب و پسماند و... روبه‌رو هستیم. برنامه‌های من حول کاهش آلایندگی وسایل نقلیه، تکمیل شبکه فاضلاب، تکمیل قنات‌های پایتخت، احیا رود =دره‌ها و بهره‌گیری از تکنولوژی نوین متمرکز می‌شود.

حناچی عنوان کرده بود: شاهد نبود عدالت در برخورداری از منابع در سطح شهر تهران هستیم. برنامه ما ایجاد تبعیض مثبت است، اما از آنجایی که شاهد کاهش مشارکت تهرانی‌ها هستیم باید در ابتدا این مشکل را حل و فصل کنیم.

حناچی توسعه گردشگری در تهران را یکی از برنامه‌های خود عنوان کرد بود و افزود: برنامه‌ من برای شهر تهران کاملا متوازن است.

پیروز حناچی را بهتر بشناسید

پیروز حناچی متولد خرداد ماه ۱۳۴۲ فارغ التحصیل اولین دوره دبیرستان مفید است.

وی ورودی ۱۳۶۳ رشته معماری پردیس هنر‌های زیبا دانشگاه تهران و فارغ التحصیل ۱۳۷۱ از دانشکده معماری دانش آموخته و فارغ التحصیل ممتاز نخستین دوره دکتری معماری دانشگاه تهران در سال ۱۳۷۸ است.

دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران و معاون معماری و شهرسازی وزیر راه در دولت یازدهم دانش‌آموخته معماری از دانشگاه تهران و فارغ‌التحصیل دکتری تخصصی مرمت شهری و بازنده سازی شهر‌های تاریخی است.

حناچی در حال حاضر معاون شهرسازی شهرداری تهران است.

وی تحصیل کرده و مدرس رشته شهرسازی است و پیش از این هم برای شهردار شدن کاندید شده بود که به اعتقاد کارشناسان علی‌رغم داشتن شایستگی لازم، به خاطر نداشتن روابط حزبی از شهردار شدن باز ماند.

حناچی همچنین پیش از این معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران بود که با روی کارآمدن افشانی در شهرداری تهران، ایرج معزی یار گرمابه و گلستان افشانی، سکان دار معاونت فنی شد و حناچی به معاونت شهرسازی کوچ داده شد.

شهردار جدید تهران در فاصله سال های ۸۰ تا ۸۴ معاون معماری و شهرسازی وزارت راه بوده است.وی با حکم روحانی، به عنوان یکی از چهار عضو حقیقی شورای عالی میراث فرهنگی کشور منصوب شده است.

حناچی در دولت اول محمد خاتمی، معاون نظام مهندسی و اجرای ساختمان وزیر مسکن و شهرسازی و نخستین رئیس مرکز مطالعاتی و تحقیقاتی معماری و شهرسازی و در دولت دوم اصلاحات، معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی بوده است.

وی رساله خود را با عنوان «مبانی نظری مرمت شهری در شهر‌های تاریخی ایران» دفاع کرد. وی عضو هیئت علمی و دانشیار دانشکده معماری دانشگاه تهران است.

وی دانشیار پایه ۲۳ است و تعداد زیادی مقاله را در زمینه‌های مرمت، مرمت بافت‌های با ارزش شهری و روستایی و همچنین تجربیات مرمت شهری در ایران و جهان ترجمه کرده است. همچنین ترجمه کتاب‌های متعددی در زمینه میراث جهانی و تئوری مرمت با ترجمه حناچی از سوی موسسه چاپ و انتشار دانشگاه تهران منتشر شده است؛ و مجلات علمی و پژوهشی داخل و خارج کشور است. وی همچنین اجرای تعداد زیادی از طرح‌های پژوهشی دانشگاه را به عهده داشته است.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۶۳۳۱۹۰۰۹:۴۳:۱۰ ۱۳۹۷/۸/۲۲
خدا را شکر، حالا وقت محاکمه آخوندی به دلیل اخلال در زندگی مستاجران است
ناشناس۶۳۳۳۲۳۱۰:۵۰:۰۲ ۱۳۹۷/۸/۲۲
همه این ها فیلم هست. خودشون می‌دونستن چه اتفاقی قرار هست بیفته....... ولی ایشالا خیر باشه برای تهران‌. تهران‌ کثیف تر و نابودتر از این بشه دیگه امکانش نیست!! ....
ناشناس۶۳۳۵۰۸۱۲:۳۸:۵۶ ۱۳۹۷/۸/۲۲
ما رو به آخوندی گرفتن که به حناچی راضی بشیم!
ناشناس۶۳۳۸۸۹۱۵:۳۵:۳۰ ۱۳۹۷/۸/۲۲
هر کی به غیر قالیباف شهردار بشه شما اصولگراها یک حرفی میزنید
ناشناس۶۳۴۲۰۵۱۸:۴۰:۱۴ ۱۳۹۷/۸/۲۲
حناچی در حد و اندازه تهران بزرگ نیست
ناشناس۶۳۴۱۶۶۱۸:۲۶:۰۲ ۱۳۹۷/۸/۲۲
چقدر ساده ایی بخدا فیلم سینمایی اینارو واقعی پنداشتی؟؟!!!
سلام۶۳۳۲۱۵۰۹:۵۴:۵۲ ۱۳۹۷/۸/۲۲
ساده نباشیم از اول معلوم بود گاوبندیه تا معاون آخوندی شهردار شود الفاتحه
امیر۶۳۳۳۶۷۱۱:۰۹:۱۲ ۱۳۹۷/۸/۲۲
کلا شما باحالید. اگه آخوندی میشد هم همینو میگفتید.
علی۶۳۴۴۲۵۲۱:۰۴:۱۳ ۱۳۹۷/۸/۲۲
دقیقا همین است . با مهره ها بازی میکنند .
ناشناس۶۳۳۲۱۸۰۹:۵۶:۰۰ ۱۳۹۷/۸/۲۲
زمان معاونت آخوندی چه گلی سر مردم زد این اصلاح طلب افراطی؟
گرز علی۶۳۳۴۵۵۱۲:۰۹:۱۵ ۱۳۹۷/۸/۲۲
منتظر گرانی خدمات شهرداری و اوردن اصلاح طلبان به شهرداری باشید مخصوصا انها که زیاد خوشحال هستند اخوندی انتخاب نشد هیچ حرفی از فساد نیست عوضش از درامد پایدار همان گرانی هست
قوامی۶۳۳۲۴۰۱۰:۰۴:۰۸ ۱۳۹۷/۸/۲۲
خیرباشد انشاءالله ...
مازندرانی۶۳۳۲۴۹۱۰:۰۷:۴۶ ۱۳۹۷/۸/۲۲
ضمن آرزوی موفقیت برای شهردار جدید تهران انشاالله تهران به شهری برای زندگی بهتربرای پایتخت نشینها تبدیل شود چون سواحل خزر که هیچ ,حتی در روستاها هم زمینی برای ویلاسازی وکوچ پایتختیها نمانده.
ناشناس۶۳۳۲۶۲۱۰:۱۷:۰۴ ۱۳۹۷/۸/۲۲
آخوندی نگران نباش مثل سیف و ربیعی یه جا برات پیدا میشه!
ناشناس۶۳۳۳۰۹۱۰:۴۶:۲۲ ۱۳۹۷/۸/۲۲
یک صندلی دو نفره اگر ساخته میشد هردو باهم و کنا ر هم روی ان مینشستند
ناشناس۶۳۳۳۱۲۱۰:۴۶:۴۹ ۱۳۹۷/۸/۲۲
.نگران نباش مستضعف لواسان نشین..
ناشناس۶۳۳۳۲۰۱۰:۴۹:۰۵ ۱۳۹۷/۸/۲۲
یه اسلاحتلب بی عرضه دیگه
ناشناس۶۳۳۳۳۳۱۰:۵۴:۲۶ ۱۳۹۷/۸/۲۲
خدا را شکر که آخوندی نیامد. بر این مژده گر جان فشانم رواست!
یک اصلاح طلب۶۳۳۳۵۴۱۱:۰۱:۲۶ ۱۳۹۷/۸/۲۲
درود بر آخوندی / سلام بر حناچی
ناشناس۶۳۳۳۵۹۱۱:۰۲:۳۹ ۱۳۹۷/۸/۲۲
16+11 میشود 27 10+11 میشود 21 چطور برخی اعضا رای ندادند ؟
ناشناس۶۳۳۸۶۷۱۵:۲۴:۰۷ ۱۳۹۷/۸/۲۲
اعضای شورای شهر 21 نفرن. اون اعداد 16 و 11 یی که میبینی به خاطر اینه که در دور قبلی، هر عضو شورا می تونست به 2نفر رای بده تا بتونن انتخاب کنن. پس از بین چند نفر، دو نفر نتخاب شدن
ناشناس۶۳۳۳۶۲۱۱:۰۳:۱۶ ۱۳۹۷/۸/۲۲
خدایا شهرمون رو از دست اسلاحتلب حفظ کن
ناشناس۶۳۳۸۷۲۱۵:۲۹:۰۰ ۱۳۹۷/۸/۲۲
اعضای شورای شهر با رای مردم تهران انتخاب نشدن، نه؟ از کره مریخ اومدن ؟
ناشناس۶۳۳۳۶۹۱۱:۱۰:۰۸ ۱۳۹۷/۸/۲۲
تهراني ها برويد صدقه بدهيد تقوي نژاد نشد، آخوندي كه خوبه!
سیدناصر۶۳۳۳۷۱۱۱:۱۰:۴۵ ۱۳۹۷/۸/۲۲
دکتر حناچی یک اصلاح طلب خلاق و فعال می باشد.
ناشناس۶۳۳۹۳۰۱۶:۰۸:۰۴ ۱۳۹۷/۸/۲۲
یک چند ماه صبر کنید آثار خلاقیت ایشان را هم خواهید دید!
علی۶۳۳۴۷۶۱۲:۲۱:۴۶ ۱۳۹۷/۸/۲۲
هر کسی از جناح اصلاح طلب بیاید زیر فشار تند روهای اصولگرا له میشود و اجازه پیدا نمیکند تا کار کند . کلا خودشان که معجزه شان احمدی نژاد بود و در کار اصلاح طلبها سنگ اندازی میکنند . بیچاره ملت که زیر این دعوا باید تاوان بدهد .
ناشناس۶۳۳۴۹۷۱۲:۳۱:۲۲ ۱۳۹۷/۸/۲۲
از این دو تای قبلی تهران که خیری ندید ،خدا کند این یکی دیگه برای تهران کار کند و شهرداری را محل تجمع و جلسات اصلح طلبا قرار ندهد.
بینام۶۳۳۵۰۱۱۲:۳۴:۴۷ ۱۳۹۷/۸/۲۲
درود بر هم مدرسه ای عزیز
سلمان۶۳۳۷۵۰۱۴:۲۰:۵۹ ۱۳۹۷/۸/۲۲
درود بر حناچی مرگ بر آمریکای جهانخوار
سعيد۶۳۳۷۵۶۱۴:۲۳:۳۹ ۱۳۹۷/۸/۲۲
از اول معلوم بود جای آخوندی در بهشت نیست!
ف.خ۶۳۳۸۳۱۱۴:۵۸:۱۴ ۱۳۹۷/۸/۲۲
از این که فردی صاحب نظر در امور شهرسازی و معماری و از قشر دانشگاهی و علاقمند به امور فرهنگی و احیای و حفظ بافت های تاریخی و هویت شهری شهردار تهران شده است بسیار خوشحالم. امیدوارم در امور اجرایی هم موفق باشند.
ناشناس۶۳۳۸۸۴۱۵:۳۴:۳۸ ۱۳۹۷/۸/۲۲
حیف شد
ناشناس۶۳۴۰۲۶۱۷:۱۰:۰۹ ۱۳۹۷/۸/۲۲
امیدواریم آقای حناچی قبل از هر اقدامی ،اول پروژه غیرکارشناسی و سراسر زیانبار پیاده راه سازی میدان امام حسین را که میراث شهرداری قالیباف بوده و زندگی مردم محلات اطراف این میدان را به گند کشیده است به حالت قبلی خود برگرداند.
ناشناس۶۳۴۵۸۵۲۳:۰۶:۳۲ ۱۳۹۷/۸/۲۲
انشالله با تلاش صادقانه بزای مردم عاقبت به خیر شوند. دعا برای خروج با عزت از این بازی دو سر باخت.
ناشناس۶۳۴۷۰۸۰۲:۳۷:۳۱ ۱۳۹۷/۸/۲۳
ایشان معاون آخوندی بوده؟ پس دیگر چه فرقی بین او و اخوندی است؟ خدا به ما تهرانی ها رحم کند. الف. این سوال را چند باره می پرسم.چگونه می شود آرای خودمان به این شورای شهر را پس بگیریم؟

پربحث‌های امروز

 1. دست خط رئیس جمهور برای حل مشکل آب استان اصفهان/ استعفاء نتیجه داد

 2. فیلمی از جلسه غیرعلنی دیروز مجلس درباره نماینده سراوان  

 3. واکنش آیت‌الله مکارم شیرازی به اظهارات رحیم‌پور ازغدی در نماز جمعه تهران

 4. اطلاعیه گمرک درباره مشاجره نماینده سراوان

 5. وزیر کار خبر داد: احتمال ترمیم و افزایش مجدد دستمزد کارگران

 6. بهانه افزایش قیمت خودرو و صنعت افسارگسیخته

 7. افزایش یارانه‌ مردم چرا نه؟

 8. بعد از سهمیه بندی بنزین، کم مصرف ها را تشویق کنید

 9. رفتار متفاوت یک معلم و یک نماینده مجلس  

 10. توضیحات واعظی درباره انتصاب داماد روحانی در وزارت صمت/ واکنش به حرف‌های جلیلی درمورد باغ گلابی برجام

 11. اقدام غیرقابل گذشت نماینده سراوان  

 12. خرازی: برجام مایه امنیت و همکاری بیشتر کشورها است/ به نتیجه نرسیدن ساز و کار اروپایی‌ها، به معنای خروج از برجام نیست

 13. چهار معصوم می‌سوزند، اما ما در برابر آن سکوت می‌کنیم/ چقدر رفتارمان نشان می‌دهد که عصاره‌ی مردم می‌باشیم؟/ باید وزیر آموزش را احضار می‌کردیم نه وزیر اقتصاد را

 14. اتفاقی که بدتر از توهین نماینده سراوان است  

 15. پیشنهاد یک نماینده برای افزایش یارانه نقدی در سال آینده

 16. احمد توکلی خبرداد: دستور وزیر اقتصاد در مورد توقف واگذاری آلومینیوم المهدی/ پیگیری شکایت دیده‌بان شفافیت و عدالت در مورد پرداخت رشوه توتال به یک مقام سابق ایرانی

 17. ماجرای اعتراض کارگران گروه ملی فولاد از زبان مدیرعامل بانک ملی/ هم مواد اولیه هست، هم نقدینگی؛ کارگران اجازه فعالیت کارخانه را نمی‌دهند!

 18. نبویان: تحریم‌های بعد از برجام در تاریخ انقلاب بی‌سابقه است/ شکوری‌راد: آمریکا تا توانست ایران را در فشار گذاشت

 19. طبیعت پاییزی شیرگاه  

 20. بهتان #‌آیت‌الله_بی‌بی‌سی

 21. سخنگوی وزارت خارجه: ظریف هدفی برای انتخابات ریاست جمهوری ندارد/ وزیر فردی فراجناحی است

 22. قیمت دلار به ۱۰۱۰۰ تومان رسید

 23. آینده اوضاع اقتصادی چه خواهد شد؟  

 24. بچه‌هایی که همچنان در مدرسه می‌سوزند

 25. جزئیات کشف منابع گاز طبیعی در دریای عمان

پربحث‌های دیروز

 1. توهین نماینده سراوان در مجلس به یک کارمند  

 2. درباره کلیپ منتشر شده نماینده سراوان و چند نکته

 3. اولین واکنش نماینده‌ مجلس به انتشار فیلم توهین‌اش به یک کارمند

 4. جشن مختلط طراحان یک مسجد جنجالی!   

 5. عذرخواهی وزیر اقتصاد از نماینده‌ای که به کارمند گمرک توهین کرد!

 6. چرا روحانی زبان گفت‌وگو با آمریکا را ترک کرد؟

 7. استیضاح وزیر اقتصاد به علت توهین کارمند گمرک کلید خورد!

 8. واکنش کاربران توییتر به فیلم منتشر شده از نماینده سراوان/ عذرخواهی عجیب از ترس استیضاح/ هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان کجاست؟

 9. فوت چند دانش‌آموز در آتش‌سوزی مدرسه/ بازداشت مدیر و مربی آموزشی + تصاویر

 10. دلیل مشاجره نماینده مجلس با کارمند گمرک

 11. درخواست رفراندوم برای FATF/ نماینده سراوان و تبعات توهین به کارمند گمرک/ وزارت خارجه به‌دنبال برجام منطقه‌ای است؟

 12. وزیر صنعت: خودروسازان در 8 ماه اخیر مشکل فروش داشته‌اند

 13. تحلیل جالب علی علیزاده از برخورد نماینده سراوان با کارمند گمرک

 14. متروسواری معصومه ابتکار در سه‌شنبه بدون خودرو  

 15. سنگ‌تمام محکومان امنیتی برای آزادی مفسد اقتصادی+سند وثیقه 500 هزار مترمربعی هنگامه شهیدی برای باقری درمنی

 16. شهردار تهران با تاکسی به محل کارش رفت  

 17. پیشنهاد نمایندگان به خودروسازها درباره قیمت خودرو

 18. توضیح دژپسند در گفت‌وگو با الف در مورد عذرخواهی از نماینده سراوان

 19. جهانگیری: بخش‌های مهم اقتصادی مورد تهاجم دشمن است/ آمریکا می‌خواهد مردم با تنگنا رو به رو شوند

 20. عذرخواهی وزیر اقتصاد از نماینده سراوان و فهم او از انقلاب  

 21. ایرانی‌ها خانه‌هایشان در گرجستان را به حراج گذاشتند

 22. موگرینی: برای رسیدگی به برنامه موشکی ایران باید برجام را حفظ کرد

 23. رهبر انقلاب: نباید دنبال ریاست بدویم

 24. پیوند ترامپ با مغزهای کوچک زنگ زده

 25. شلغم خوری سفیر آلمان در بازار بزرگ تهران  

پربحث‌های هفته

 1. ایمانی در گفتگو با الف:خطر بازگشت پوپولیسم جدی است / احمدی‌نژاد به دنبال بهره‌برداری به نفع خود است

 2. دولت زیر بار فرمول خودروسازان رفت؛ خودرو گران شد/ حواله کاهش قیمت به آینده‌ای نامعلوم/ پراید ۳۳میلیون و ۷۰۰ هزار تومان؟

 3. برای این عکس شما تیتر بزنید  

 4. طمع همایونِ رضا پهلوی‎

 5. توهین نماینده سراوان در مجلس به یک کارمند  

 6. واکنش وزیر صنعت به انتصاب داماد رئیس‌جمهور؛ هرکس سوابق داماد روحانی را دید، تبریک گفت

 7. داماد روحانی استعفا کرد + متن استعفا

 8. اولین تصویر داماد حسن روحانی در سمت جدیدش  

 9. درباره کلیپ منتشر شده نماینده سراوان و چند نکته

 10. اولین واکنش نماینده‌ مجلس به انتشار فیلم توهین‌اش به یک کارمند

 11. چرا نباید حقوق کارمندان افزایش یابد؟

 12. توضیحات سید احمد خاتمی درباره انتصاب دامادش در دولت روحانی + عکس

 13. از تزریق به ایرانیان در فرودگاه تفلیس تا دیپورت آنها به بهانه‌های واهی + عکس

 14. جشن مختلط طراحان یک مسجد جنجالی!   

 15. واکنش روحانی به حکم معاونت دامادش در وزارت صنعت

 16. ضعیف‌ترین دوران وزارت خارجه ایران  

 17. نوبخت در پاسخ به احمدی‌نژاد: امکان افزایش یارانه‌ها وجود ندارد/ فعلا باید بدهی‌های دولت قبل را بپردازیم

 18. وقتی اقوام حسن روحانی در دولت پست می‌گیرند + جدول

 19. واکنش‌ها به انتصاب داماد رئیس‌جمهوری به معاونت وزیر؛ کلید روحانی قفل شاه داماد را باز کرد

 20. واکنش واعظی به پیشنهاد یارانه ۹۰۰ هزار تومانی از سوی احمدی‌نژاد

 21. سرانجام قیمت بنزین و سناریوهای مختلف برای آن

 22. عذرخواهی وزیر اقتصاد از نماینده‌ای که به کارمند گمرک توهین کرد!

 23. برایان هوک: موضوع فرزندان مقامات ایران را بررسی می‌کنیم

 24. فرزندان مقامات ایران از آمریکا اخراج می‌شوند؟/ انتقاد از روحانی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی/ پایان اصولگرایی و اصلاح‌طلبی

 25. به بهانه شاپرک شجری‌زاده؛ پنج اشتباه درباره دختر خیابان انقلاب

پربحث‌های امروز

 1. اتفاقی که بدتر از توهین نماینده سراوان است  

 2. بچه‌هایی که همچنان در مدرسه می‌سوزند

 3. تصاویر افراد موثر و کلیدی شبکه فساد بزرگ باقری درمنی که به دستور او از کشور گریختند/ شما فرار کنید تا دستشان به من نرسد!

 4. دادستان تهران خبر داد: رد مال ۱۱۰۰ میلیاردی باقری درمنی

 5. آخرین وضعیت پرونده «احمد عراقچی» از زبان رئیس دادگستری استان تهران

 6. روایت شریعتمداری از روز تصادف نوربخش

 7. مردم دانش‌آموزان مصدوم را دعا کنند

 8. دستگیری ۶۰ نفر از عوامل اصلی مفاسد اقتصادی

 9. "با نمک‌ترین" استان ایران کجاست؟+تصاویر

 10. برخورد شدید اداری با مقصران آتش‌سوزی مدرسه زاهدان/ حادثه در دست بررسی است

 11. آیت الله نوری همدانی: وجود فقر در جامعه نتیجه بی‌توجهی به معارف اسلام است

 12. کلیه امتحانات مدارس به جز نهایی‌ها در روز شنبه لغو شد

 13. آیت الله اعرافی: حوزه علمیه آماده اجرای طرح مددکاری اسلامی است

 14. مالکان ۳۰۰ خودرو پلاک مخدوش پایتخت به قوه قضائیه معرفی شدند

 15. پروژه «پدر رضا گلزار» در ارتفاعات مشهد/ ۱۰۰ هکتاری که برای تله‌کابین گرفته شد، اما...

 16. پیش‌بینی هواشناسی؛ باران در پایتخت

 17. راه حل رسیدن به هوای پاک از نظر شهردار تهران

 18. فرمانده ناجا: خبرهای خوبی از مرزبانان در راه است

 19. پلیس پیشگیری در شب یلدا آماده‌باش است

 20. دومینوی آتش‌سوزی مدارس و ۴ قربانی دیگر

 21. نهاوندیان: رفع تنش آبی با منابع دولتی امکان ندارد

 22. تخریب ۷ رستوران در فرحزاد

 23. وضعیت باتری خودرو خود را به صورت رایگان تست کنید!

 24. جریمه ۵۰۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی توسط پلیس

 25. رئیس سازمان بسیج: برای حفظ انقلاب باید حضور موثر در فضای مجازی داشته باشیم

پربحث‌های دیروز

 1. واکنش کاربران توییتر به فیلم منتشر شده از نماینده سراوان/ عذرخواهی عجیب از ترس استیضاح/ هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان کجاست؟

 2. متروسواری معصومه ابتکار در سه‌شنبه بدون خودرو  

 3. شهردار تهران با تاکسی به محل کارش رفت  

 4. تعدادی از کارگران گروه ملی فولاد اهواز بازداشت شدند

 5. محسنی‌اژه‌ای مطرح کرد: سه اشتباه بانک مرکزی در دوران ریاست سیف/ چرا مسئول حراست بانک مرکزی دستگیر شد؟

 6. دستور ویژه بطحایی برای بررسی علل حادثه آتش‌سوزی مدرسه زاهدان

 7. تهران ۹ درجه سردتر می‌شود/ بارش برف در ارتفاعات

 8. مجریان شب یلدای تلویزیون چه کسانی هستند؟

 9. فردا در زاهدان عزای عمومی اعلام شد

 10. واکنش ناجا به انتشار فیلم ضرب و شتم برادران افاغنه توسط سرباز ناجا

 11. امام جمعه مشهد: طلبه شدن به معنای دست برداشتن از دانشگاه نیست

 12. افتتاح مدارس و خانه بهداشت در روستاهای خراسان جنوبی

 13. خرید خدمت سربازی در سال ۹۸ امکانپذیر است؟

 14. بارش برف در ۹ استان کشور

 15. محسن هاشمی: جریانات افراطی رهبران انقلاب اسلامی را هدف حملات تروریستی قرار دادند

 16. تجمع جمعی از بازنشستگان نیروهای مسلح مقابل مجلس

 17. جاده‌ها لغزنده است، مراقب باشید

 18. هوای تهران پاک شد

 19. «قلعه محرومیت» در حاشیه تهران+ عکس

 20. 500 میلیون یورو در پیچ و خم رسیدن به صنعت داروسازی

پربحث‌های هفته

 1. واکنش کاربران توییتر به فیلم منتشر شده از نماینده سراوان/ عذرخواهی عجیب از ترس استیضاح/ هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان کجاست؟

 2. متروسواری معصومه ابتکار در سه‌شنبه بدون خودرو  

 3. تاکید آیت الله صدیقی در نماز جمعه به مساله ازدواج جوانان

 4. شهردار تهران با تاکسی به محل کارش رفت  

 5. خاک ایران همچنان قاچاق می‌شود

 6. آملی لاریجانی: بی‌تدبیری‌ها موجب افزایش نرخ ارز شد/ نرخ ارز سیر نزولی دارد، اما برخی همچنان گرانفروشی می‌کنند/ دست اخلال گران اقتصادی را قطع خواهیم کرد

 7. ترکان: در شرایط اقتصادی امروز، گروه‌های فقیر بیشتر شده‌اند

 8. زندگی لاکچری

 9. راه‌اندازی گشت ویژه تعزیرات برای کنترل بازار شب یلدا/ علت گرانی پسته سرمازدگی است

 10. بازنشستگان و ناکارآمدی نظام‌های اجرایی و تصمیم‌گیری

 11. اتفاقی که بدتر از توهین نماینده سراوان است  

 12. زمان بازنشستگی «زیباکلام» از دانشگاه تهران مشخص شد

 13. نسخه‌ای برای پیشگیری از کابوس‌های شبانه/ چگونه بختک را به زانو در بیاوریم؟

 14. بچه‌هایی که همچنان در مدرسه می‌سوزند

 15. حضور مهناز افشار در دادسرای تهران/ تعهد خانم بازیگر برای اصلاح سخنانش

 16. دادستان تهران خبر داد: شناسایی ۱۷ ملک و تعدادی خودرو‌ی گران قیمت از وحید مظلومین

 17. وزیر ارشاد: میانگین بالای سن ازدواج نگران کننده است/ با خانواده می‌توان به آینده ایران امیدوار بود

 18. تصاویر افراد موثر و کلیدی شبکه فساد بزرگ باقری درمنی که به دستور او از کشور گریختند/ شما فرار کنید تا دستشان به من نرسد!

 19. دادستان تهران خبر داد: رد مال ۱۱۰۰ میلیاردی باقری درمنی

 20. آخرین وضعیت پرونده «احمد عراقچی» از زبان رئیس دادگستری استان تهران

 21. روایت شریعتمداری از روز تصادف نوربخش

 22. مردم دانش‌آموزان مصدوم را دعا کنند

 23. 92 درصد از بیمه شدگان کمتر از 3 میلیون تومان درآمد دارند

 24. واردات واکسنی که در تولید آن خودکفا هستیم!

 25. روایت متفاوت مهناز افشار از حضورش در دادگاه/ عکس

آخرین عناوین