فاتحه تهران را بخوانیم

گروه اجتماعی الف،   3970821125 ۳۶ نظر، ۳ در صف انتشار و ۱۰ تکراری یا غیرقابل انتشار
فاتحه تهران را بخوانیم

آخوندی و حناچی به مرحله پایانی انتخاب شهردار تهران رسیده‌اند و شرایط نشان می‌دهد که آخوندی انتخاب نهایی اعضای شورای شهر تهران است، انتخابی که برای شهر تهران گران خواهد بود و مردم باید هزینه این انتخاب را بدهند.

به گزارش تسنیم، نودونهمین جلسه شورای شهر تهران روز گذشته در دو نوبت صبح و عصر به‌ریاست محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران برگزار شد. در این جلسه در ابتدا قرار بود که 5 گزینه تصدی شهرداری تهران (سید کامل تقوی‌نژاد، عباس آخوندی، پیروز حناچی، رسول کشت‌پور و غلامرضا انصاری) با حضور در صحن شورای شهر تهران برنامه خود را اعلام کنند که با اعلام خبر انصراف رسول کشت‌پور در نهایت 4 گزینه در دو نوبت صبح و عصر برنامه‌های خود را اعلام کردند.

در ادامه جلسه نیز اعضای شورای شهر تهران رای‌گیری را برای انتخاب دو گزینه تصدی شهرداری تهران را در دستور کار خود قرار دادند و در نهایت عباس آخوندی با 16 رای و پیروز حناچی با 11 رای به دور پایانی انتخابات شهردار تهران راه‌یافتند.

انتخاب آخوندی به‌عنوان یکی از گزینه‌های دور پایانی برای تصدی شهرداری تهران سوال‌برانگیز است چرا که وی عملکرد قابل قبولی را در وزارت راه و شهرسازی نداشته است و حضور وی در این وزارتخانه موجب گلایه مردم شده بود و وی واکنش‌های عجیب و غریب هم به نقدها و گلایه‌ها داشته است.

اگرچه مشخص است که انتخاب آخوندی حزبی و بیرون از شورای شهر تهران و با پشتیبانی برخی از چهره‌های سیاسی صورت گرفته اما محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که آیا منافع حزبی در انتخاب آخوندی و حناچی موثر بوده است یا خیر اظهار داشت: با توجه به اینکه نه حناچی و نه آخوندی عضو هیچ کدام از حزب‌هایی که در جلسه رای دادند، نیستند، بنابراین منافع حزبی در نظر گرفته نشده، البته با توجه به جمیع جهات ممکن است علاقه حزبی و لابیگری‌های سالم انجام‌شده، موثر باشد.

در صورتی که آخوندی به‌عنوان شهردار تهران انتخاب شود شهر تهران با چالش‌های بسیاری در حوزه‌های مختلف روبه‌رو خواهد شد و یکی از چالش‌های اساسی در این حوزه عدم تکمیل پروژه‌های عمرانی باید دانست چرا که وی اساساً عنایتی را به اتمام پروژه‌ها نداشته است و مصادیق آن را می‌توان در نیمه‌کار ماندن مسکن مهر دید.

شهرداری تهران این روزها حال‌وروز خوبی ندارد و پس از استعفای محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران به‌دلیل بیماری(!) محمد علی افشانی جایگزین وی در شهرداری تهران شد که وی نیز با توجه به قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان از شهرداری تهران رفتنی شد و اینک آخوندی چند قدم بیشتر به رسیدن به صندلی شهرداری تهران ندارد و در این زمینه نیز تلاش می‌کند تا با استفاده از نفوذ برخی از چهره‌ها به بهشت برسد.

برخوردهای خشن آخوندی را نمی‌توان نادیده گرفت و وی نه‌تنها با خبرنگاران بلکه با قشرهای مختلف مردمی به‌کرّات درگیر شده بود و جالب این است که وی اذعان می‌کند که هیچ وقت به‌دنبال درگیری نبوده است.

آخوندی می‌خواهد پا در میدانی بگذارد که پیش از این دو تن از شهرداران در این دوره نتوانسته‌اند عملکرد خوبی را داشته باشند و شهروندان تهرانی همچنان خدمات قالیباف را فراموش نمی‌کنند، حضور آخوندی در شهرداری تهران منجر به قفل شدن پایتخت می‌شود، وی نمی‌تواند شهردار موفقی برای تهران باشد که البته اعضای شورای شهر تهران با علم به این موضع باز هم وی را انتخاب کرده‌اند.

البته اعضای شورای شهر تهران نیز نسبت به رفتار آخوندی آشنایی کاملی دارند و در همین رابطه سید حسن رسولی عضو شورای شهر تهران با اشاره به استیضاح‌های چندباره آخوندی بیان کرد: شما طبق صحبت‌های خودتان سه بار از استیضاح مجلس گریخته‌اید اما نماینده ملایر طی مصاحبه‌ای گفته است شما پرونده دارید و باید به‌صورت شفاف در این زمینه توضیح دهید.

وی افزود: اگرچه شما چهره اصلاح‌طلب تابلو نیستید اما از زمانی که شما به‌عنوان یکی از گزینه‌های شهرداری تهران انتخاب شده‌اید هجمه‌های شدیدی علیه شما به‌راه افتاده است که در برخی از این هجمه‌ها به سوابق و نوع برخورد شما اشاره شده است.

حجت نظری دیگر عضو شورای شهر تهران نیز با اشاره به اینکه قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان تنها هدفش برکناری شهردار تهران بود گفت: با اجرای این قانون امیدواریم جوانگرایی را حداقل در مجموعه شهرداری تهران شاهد باشیم و این سوال مطرح می‌شود که؛ آخوندی چه برنامه‌ای برای این موضوع دارد؟ در عملکرد شما فارغ از هر اتفاقی در خصوص قطار تبریز ــ مشهد و یا سایر موارد شاهد برخوردهای تند با رسانه‌ها بودیم، در این زمینه انتظار می‌رود که شما بفرمایید که؛ در آینده چه برخوردی با منتقدان و رسانه‌ها خواهید داشت؟

البته اعضای شورای شهر تهران بدون توجه به انتخاب مدیر کارآمد برای شهرداری تهران اقدام به انتخاب آخوندی به‌عنوان یکی از گزینه‌های شهرداری تهران کردند و شرایط نشان می‌دهد که اعضای شورای شهر تهران تمایل بیشتری را برای انتخاب وی برای شهرداری تهران دارند که با این حساب باید فاتحه شهر تهران را خواند و پس از عدم موفقیت دو شهرداری قبلی تهران (نجفی و افشانی) نباید انتظاری از آخوندی هم داشته باشیم.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۶۳۲۱۸۲۱۵:۳۷:۳۱ ۱۳۹۷/۸/۲۱
کاش همون روز اول تو شورا بهش بگن جمع کردن زباله ها جزو وظایف شهرداری است وگرنه بعد از چند سال میگه : خیلی خوشحالم که حتی یک سطل زباله رو هم جمع نکردم. اصلا از اول قرار نبوده ما آشغالا رو جمع کنیم.
ناشناس۶۳۲۳۱۱۱۶:۴۷:۱۰ ۱۳۹۷/۸/۲۱
2 سال بعد با افتخار میگه خوشحالم که هیچ پروژه ای را در تهران عملیاتی و اجرایی نکرده ام !!!!
ناشناس۶۳۲۱۸۷۱۵:۳۸:۴۳ ۱۳۹۷/۸/۲۱
فاتحه ته اعتقاد مردم به مسولان را هم چنین
محمدرضا عبداله پور۶۳۲۱۹۴۱۵:۴۳:۳۰ ۱۳۹۷/۸/۲۱
وقتی مردم و رایشان بی ارزش می شود بی ارزشها با ارزش می شوند
ناشناس۶۳۲۶۴۵۲۱:۲۴:۲۶ ۱۳۹۷/۸/۲۱
آنالیز تمام انتخابات های انجام شده در ایران نشان می دهد که اکثریت مطلق ملت ایران از هیچ متر و معیار و ملاک و شاخصه ای برای انتخاب خود پیروی نمی کنند و دقیقا باری به هر جهت هستند و به همین سبب افرادی را هم که انتخاب می کنند هیچ ارزشی برای رای آنها قائل نمی شوند
هوشیار۶۳۲۱۹۹۱۵:۴۶:۱۰ ۱۳۹۷/۸/۲۱
فاتحه تهران رو وقتی خوندیم که اعضای شورای شهر با پرداخت یک میلیارد تومن وارد لیست آقای تکرار شدن
ناشناس۶۳۲۳۵۳۱۷:۱۰:۴۷ ۱۳۹۷/۸/۲۱
باشه !
محسن۶۳۲۵۷۶۲۰:۳۰:۳۸ ۱۳۹۷/۸/۲۱
اشتباه نکن دو میلیارد دادن وارد لیست تَکرار شدن
ناشناس۶۳۲۲۱۹۱۵:۵۴:۱۳ ۱۳۹۷/۸/۲۱
با سواده ولی ترس از خدا و قیامت نداره
ناشناس۶۳۲۳۰۹۱۶:۴۵:۱۱ ۱۳۹۷/۸/۲۱
اتفاقاسوادش درحدسیکل هم نیست
valor۶۳۲۷۱۵۲۲:۲۱:۱۵ ۱۳۹۷/۸/۲۱
سواد به مدرک تحصیلی نیست !!!
ناشناس۶۳۲۷۱۶۲۲:۲۱:۵۳ ۱۳۹۷/۸/۲۱
اتفاقا مثل بقیه بی سواده وقیامت ابزار
ناشناس۶۳۲۷۶۵۲۳:۱۸:۱۷ ۱۳۹۷/۸/۲۱
کجاش با سواد هست ،طوطی وار حرف غربی ها که نشد سواد.
ناشناس۶۳۲۲۴۶۱۶:۰۸:۱۹ ۱۳۹۷/۸/۲۱
شورای شهر با این اوضاع باید در تابستان 98 دنبال شهردار جدید باشد!!!
ناشناس۶۳۲۲۴۷۱۶:۰۸:۵۴ ۱۳۹۷/۸/۲۱
ایشان قانون را به شهرداری باز میگرداند و بسیار خوب است برای تهران
ناشناس۶۳۲۲۶۲۱۶:۲۲:۴۱ ۱۳۹۷/۸/۲۱
خدا از خاتمی و ناطق نگذره
ناشناس۶۳۲۲۸۱۱۶:۲۸:۴۰ ۱۳۹۷/۸/۲۱
اخوندی باج بده نیست و اینها به تکاپو افتادن برای جلوگیری وی
ناشناس۶۳۲۳۱۷۱۶:۵۰:۳۳ ۱۳۹۷/۸/۲۱
مبارک مردم تهران باد!!! بچشید نتیجه انتخابهای نادرست خود را
ناشناس۶۳۲۳۶۲۱۷:۱۴:۰۸ ۱۳۹۷/۸/۲۱
توی این مملکت یک مدیر لایق میانسال پیدا نمی شه که ما باید دائما این مدیرای بی کفایت رو تحمل کنیم؟؟؟این بابا در کسوت وزارت چه گلی به سر مملکت زد که الان بزنه.
ناشناس۶۳۲۴۰۳۱۷:۴۰:۴۴ ۱۳۹۷/۸/۲۱
بعد انتخاب آقای آخوندی شورا وظایف یک شهردار رو به ایشون بگه ؛ بعدا" ایشون نگن من افتخار میکنم در طول این پنج سال یک متر کوچه رو آسفالت نکردم
ناشناس۶۳۲۴۶۰۱۸:۲۶:۳۶ ۱۳۹۷/۸/۲۱
اشکال ایشون اینه که مثل خیلی از اقایون شومن نیست.
محمد۶۳۲۴۶۵۱۸:۳۱:۲۹ ۱۳۹۷/۸/۲۱
خدمات قالیباف؟!!!
ناشناس۶۳۲۴۸۲۱۸:۴۳:۱۰ ۱۳۹۷/۸/۲۱
نه اینکه الان تهران گل سر سبد شهرهای دنیاست
ناشناس۶۳۲۵۰۰۱۹:۰۳:۰۵ ۱۳۹۷/۸/۲۱
فاتحه ایران را مسئولین خوانده اند ، تهران که عددی نیست...
ناشناس۶۳۲۵۲۲۱۹:۳۵:۲۷ ۱۳۹۷/۸/۲۱
فاتحه تهران وقتی خوانده شد که شهرداران قبلی شهر را با ساخت و سازها غیر اصولی به گند کشیدند
ناشناس۶۳۲۵۴۰۲۰:۰۱:۲۳ ۱۳۹۷/۸/۲۱
آخه آدم قحطه که این بشه شهردار، تهرانی ها؟
ناشناس۶۳۲۵۶۹۲۰:۲۸:۴۶ ۱۳۹۷/۸/۲۱
خیلی وقته فاتحه این شهر بزرگ وقشنگو خوندیم...خون بدل مردم تهران کردن وبار خودشونو بستن...این ملت هم خدایی داره......باشه....
بنده خدا. اصل۶۳۲۵۷۱۲۰:۲۸:۵۱ ۱۳۹۷/۸/۲۱
آخوندی را ازجهاد سازندگی که کیف آقای ناطق نوری را حمل میکرد!!! میشناسم. حد ایشان حداکثر رییس یک اداره است لطفا تهران ویرانه نکنید
علی۶۳۲۵۷۴۲۰:۲۹:۳۱ ۱۳۹۷/۸/۲۱
اتفاقا ادم باسوادی هستش که اهل باج دادن نیستش و این خوبه .فاتحه تهران رو قالیباف و اصولگرایان خواندند
حسین۶۳۲۵۸۹۲۰:۳۸:۰۲ ۱۳۹۷/۸/۲۱
سلام از همین الان شهروندان پاین شهر بی چاره اند زیرا اقای اخوندی اعتقاد دارد ادم های. فقیر وتهی دست باید اساسا بمیرند خدا به شهروندان تهران رحم کند
مجتبی۶۳۲۵۹۷۲۰:۴۷:۰۴ ۱۳۹۷/۸/۲۱
ما که سر گیجه گرفتیم از قطع الرجال در مملکت
ناشناس۶۳۲۶۵۵۲۱:۳۰:۵۷ ۱۳۹۷/۸/۲۱
فاتحه خاتمی رو هم بخونید
علی۶۳۲۶۶۳۲۱:۳۶:۳۰ ۱۳۹۷/۸/۲۱
خوبه خودتان اذعان دارید تهران مشکلات دارد این مشکلات توسط شماها اصولگرایان ایجاد شده .بزارید ذر این سی ماه اصلاح طلبان مدیریت کنند .اخوندی ادم باسواد و مقتدری ست
جلال۶۳۲۷۰۴۲۲:۱۰:۴۴ ۱۳۹۷/۸/۲۱
خودشیفتگی یکی از مشکلات ایشان است
ناشناس۶۳۲۷۱۴۲۲:۲۰:۲۵ ۱۳۹۷/۸/۲۱
تهرانی ها، عوضش شهرتان بیمه است.
ناشناس۶۳۲۷۲۲۲۲:۲۳:۴۷ ۱۳۹۷/۸/۲۱
عجب مملکتیه گویا کسی قرار نیست از سر سفره انقلاب بلند بشه این نیز بگذرد وتاریخ قضاوت خواهد کرد

پربحث‌های امروز

 1. دست خط رئیس جمهور برای حل مشکل آب استان اصفهان/ استعفاء نتیجه داد

 2. فیلمی از جلسه غیرعلنی دیروز مجلس درباره نماینده سراوان  

 3. واکنش آیت‌الله مکارم شیرازی به اظهارات رحیم‌پور ازغدی در نماز جمعه تهران

 4. اطلاعیه گمرک درباره مشاجره نماینده سراوان

 5. وزیر کار خبر داد: احتمال ترمیم و افزایش مجدد دستمزد کارگران

 6. بهانه افزایش قیمت خودرو و صنعت افسارگسیخته

 7. افزایش یارانه‌ مردم چرا نه؟

 8. بعد از سهمیه بندی بنزین، کم مصرف ها را تشویق کنید

 9. رفتار متفاوت یک معلم و یک نماینده مجلس  

 10. توضیحات واعظی درباره انتصاب داماد روحانی در وزارت صمت/ واکنش به حرف‌های جلیلی درمورد باغ گلابی برجام

 11. اقدام غیرقابل گذشت نماینده سراوان  

 12. خرازی: برجام مایه امنیت و همکاری بیشتر کشورها است/ به نتیجه نرسیدن ساز و کار اروپایی‌ها، به معنای خروج از برجام نیست

 13. چهار معصوم می‌سوزند، اما ما در برابر آن سکوت می‌کنیم/ چقدر رفتارمان نشان می‌دهد که عصاره‌ی مردم می‌باشیم؟/ باید وزیر آموزش را احضار می‌کردیم نه وزیر اقتصاد را

 14. اتفاقی که بدتر از توهین نماینده سراوان است  

 15. پیشنهاد یک نماینده برای افزایش یارانه نقدی در سال آینده

 16. احمد توکلی خبرداد: دستور وزیر اقتصاد در مورد توقف واگذاری آلومینیوم المهدی/ پیگیری شکایت دیده‌بان شفافیت و عدالت در مورد پرداخت رشوه توتال به یک مقام سابق ایرانی

 17. ماجرای اعتراض کارگران گروه ملی فولاد از زبان مدیرعامل بانک ملی/ هم مواد اولیه هست، هم نقدینگی؛ کارگران اجازه فعالیت کارخانه را نمی‌دهند!

 18. نبویان: تحریم‌های بعد از برجام در تاریخ انقلاب بی‌سابقه است/ شکوری‌راد: آمریکا تا توانست ایران را در فشار گذاشت

 19. طبیعت پاییزی شیرگاه  

 20. بهتان #‌آیت‌الله_بی‌بی‌سی

 21. سخنگوی وزارت خارجه: ظریف هدفی برای انتخابات ریاست جمهوری ندارد/ وزیر فردی فراجناحی است

 22. قیمت دلار به ۱۰۱۰۰ تومان رسید

 23. آینده اوضاع اقتصادی چه خواهد شد؟  

 24. بچه‌هایی که همچنان در مدرسه می‌سوزند

 25. جزئیات کشف منابع گاز طبیعی در دریای عمان

پربحث‌های دیروز

 1. توهین نماینده سراوان در مجلس به یک کارمند  

 2. درباره کلیپ منتشر شده نماینده سراوان و چند نکته

 3. اولین واکنش نماینده‌ مجلس به انتشار فیلم توهین‌اش به یک کارمند

 4. جشن مختلط طراحان یک مسجد جنجالی!   

 5. عذرخواهی وزیر اقتصاد از نماینده‌ای که به کارمند گمرک توهین کرد!

 6. چرا روحانی زبان گفت‌وگو با آمریکا را ترک کرد؟

 7. استیضاح وزیر اقتصاد به علت توهین کارمند گمرک کلید خورد!

 8. واکنش کاربران توییتر به فیلم منتشر شده از نماینده سراوان/ عذرخواهی عجیب از ترس استیضاح/ هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان کجاست؟

 9. فوت چند دانش‌آموز در آتش‌سوزی مدرسه/ بازداشت مدیر و مربی آموزشی + تصاویر

 10. دلیل مشاجره نماینده مجلس با کارمند گمرک

 11. درخواست رفراندوم برای FATF/ نماینده سراوان و تبعات توهین به کارمند گمرک/ وزارت خارجه به‌دنبال برجام منطقه‌ای است؟

 12. وزیر صنعت: خودروسازان در 8 ماه اخیر مشکل فروش داشته‌اند

 13. تحلیل جالب علی علیزاده از برخورد نماینده سراوان با کارمند گمرک

 14. متروسواری معصومه ابتکار در سه‌شنبه بدون خودرو  

 15. سنگ‌تمام محکومان امنیتی برای آزادی مفسد اقتصادی+سند وثیقه 500 هزار مترمربعی هنگامه شهیدی برای باقری درمنی

 16. شهردار تهران با تاکسی به محل کارش رفت  

 17. پیشنهاد نمایندگان به خودروسازها درباره قیمت خودرو

 18. توضیح دژپسند در گفت‌وگو با الف در مورد عذرخواهی از نماینده سراوان

 19. جهانگیری: بخش‌های مهم اقتصادی مورد تهاجم دشمن است/ آمریکا می‌خواهد مردم با تنگنا رو به رو شوند

 20. عذرخواهی وزیر اقتصاد از نماینده سراوان و فهم او از انقلاب  

 21. ایرانی‌ها خانه‌هایشان در گرجستان را به حراج گذاشتند

 22. موگرینی: برای رسیدگی به برنامه موشکی ایران باید برجام را حفظ کرد

 23. رهبر انقلاب: نباید دنبال ریاست بدویم

 24. پیوند ترامپ با مغزهای کوچک زنگ زده

 25. شلغم خوری سفیر آلمان در بازار بزرگ تهران  

پربحث‌های هفته

 1. ایمانی در گفتگو با الف:خطر بازگشت پوپولیسم جدی است / احمدی‌نژاد به دنبال بهره‌برداری به نفع خود است

 2. دولت زیر بار فرمول خودروسازان رفت؛ خودرو گران شد/ حواله کاهش قیمت به آینده‌ای نامعلوم/ پراید ۳۳میلیون و ۷۰۰ هزار تومان؟

 3. برای این عکس شما تیتر بزنید  

 4. طمع همایونِ رضا پهلوی‎

 5. توهین نماینده سراوان در مجلس به یک کارمند  

 6. واکنش وزیر صنعت به انتصاب داماد رئیس‌جمهور؛ هرکس سوابق داماد روحانی را دید، تبریک گفت

 7. داماد روحانی استعفا کرد + متن استعفا

 8. اولین تصویر داماد حسن روحانی در سمت جدیدش  

 9. درباره کلیپ منتشر شده نماینده سراوان و چند نکته

 10. اولین واکنش نماینده‌ مجلس به انتشار فیلم توهین‌اش به یک کارمند

 11. چرا نباید حقوق کارمندان افزایش یابد؟

 12. توضیحات سید احمد خاتمی درباره انتصاب دامادش در دولت روحانی + عکس

 13. از تزریق به ایرانیان در فرودگاه تفلیس تا دیپورت آنها به بهانه‌های واهی + عکس

 14. جشن مختلط طراحان یک مسجد جنجالی!   

 15. واکنش روحانی به حکم معاونت دامادش در وزارت صنعت

 16. ضعیف‌ترین دوران وزارت خارجه ایران  

 17. نوبخت در پاسخ به احمدی‌نژاد: امکان افزایش یارانه‌ها وجود ندارد/ فعلا باید بدهی‌های دولت قبل را بپردازیم

 18. وقتی اقوام حسن روحانی در دولت پست می‌گیرند + جدول

 19. واکنش‌ها به انتصاب داماد رئیس‌جمهوری به معاونت وزیر؛ کلید روحانی قفل شاه داماد را باز کرد

 20. واکنش واعظی به پیشنهاد یارانه ۹۰۰ هزار تومانی از سوی احمدی‌نژاد

 21. سرانجام قیمت بنزین و سناریوهای مختلف برای آن

 22. عذرخواهی وزیر اقتصاد از نماینده‌ای که به کارمند گمرک توهین کرد!

 23. برایان هوک: موضوع فرزندان مقامات ایران را بررسی می‌کنیم

 24. فرزندان مقامات ایران از آمریکا اخراج می‌شوند؟/ انتقاد از روحانی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی/ پایان اصولگرایی و اصلاح‌طلبی

 25. به بهانه شاپرک شجری‌زاده؛ پنج اشتباه درباره دختر خیابان انقلاب

پربحث‌های امروز

 1. اتفاقی که بدتر از توهین نماینده سراوان است  

 2. بچه‌هایی که همچنان در مدرسه می‌سوزند

 3. تصاویر افراد موثر و کلیدی شبکه فساد بزرگ باقری درمنی که به دستور او از کشور گریختند/ شما فرار کنید تا دستشان به من نرسد!

 4. دادستان تهران خبر داد: رد مال ۱۱۰۰ میلیاردی باقری درمنی

 5. آخرین وضعیت پرونده «احمد عراقچی» از زبان رئیس دادگستری استان تهران

 6. روایت شریعتمداری از روز تصادف نوربخش

 7. مردم دانش‌آموزان مصدوم را دعا کنند

 8. دستگیری ۶۰ نفر از عوامل اصلی مفاسد اقتصادی

 9. "با نمک‌ترین" استان ایران کجاست؟+تصاویر

 10. برخورد شدید اداری با مقصران آتش‌سوزی مدرسه زاهدان/ حادثه در دست بررسی است

 11. آیت الله نوری همدانی: وجود فقر در جامعه نتیجه بی‌توجهی به معارف اسلام است

 12. کلیه امتحانات مدارس به جز نهایی‌ها در روز شنبه لغو شد

 13. آیت الله اعرافی: حوزه علمیه آماده اجرای طرح مددکاری اسلامی است

 14. مالکان ۳۰۰ خودرو پلاک مخدوش پایتخت به قوه قضائیه معرفی شدند

 15. پروژه «پدر رضا گلزار» در ارتفاعات مشهد/ ۱۰۰ هکتاری که برای تله‌کابین گرفته شد، اما...

 16. پیش‌بینی هواشناسی؛ باران در پایتخت

 17. راه حل رسیدن به هوای پاک از نظر شهردار تهران

 18. فرمانده ناجا: خبرهای خوبی از مرزبانان در راه است

 19. پلیس پیشگیری در شب یلدا آماده‌باش است

 20. دومینوی آتش‌سوزی مدارس و ۴ قربانی دیگر

 21. نهاوندیان: رفع تنش آبی با منابع دولتی امکان ندارد

 22. تخریب ۷ رستوران در فرحزاد

 23. وضعیت باتری خودرو خود را به صورت رایگان تست کنید!

 24. جریمه ۵۰۰ هزار خودروی فاقد معاینه فنی توسط پلیس

 25. رئیس سازمان بسیج: برای حفظ انقلاب باید حضور موثر در فضای مجازی داشته باشیم

پربحث‌های دیروز

 1. واکنش کاربران توییتر به فیلم منتشر شده از نماینده سراوان/ عذرخواهی عجیب از ترس استیضاح/ هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان کجاست؟

 2. متروسواری معصومه ابتکار در سه‌شنبه بدون خودرو  

 3. شهردار تهران با تاکسی به محل کارش رفت  

 4. تعدادی از کارگران گروه ملی فولاد اهواز بازداشت شدند

 5. محسنی‌اژه‌ای مطرح کرد: سه اشتباه بانک مرکزی در دوران ریاست سیف/ چرا مسئول حراست بانک مرکزی دستگیر شد؟

 6. دستور ویژه بطحایی برای بررسی علل حادثه آتش‌سوزی مدرسه زاهدان

 7. تهران ۹ درجه سردتر می‌شود/ بارش برف در ارتفاعات

 8. مجریان شب یلدای تلویزیون چه کسانی هستند؟

 9. فردا در زاهدان عزای عمومی اعلام شد

 10. واکنش ناجا به انتشار فیلم ضرب و شتم برادران افاغنه توسط سرباز ناجا

 11. امام جمعه مشهد: طلبه شدن به معنای دست برداشتن از دانشگاه نیست

 12. افتتاح مدارس و خانه بهداشت در روستاهای خراسان جنوبی

 13. خرید خدمت سربازی در سال ۹۸ امکانپذیر است؟

 14. بارش برف در ۹ استان کشور

 15. محسن هاشمی: جریانات افراطی رهبران انقلاب اسلامی را هدف حملات تروریستی قرار دادند

 16. تجمع جمعی از بازنشستگان نیروهای مسلح مقابل مجلس

 17. جاده‌ها لغزنده است، مراقب باشید

 18. هوای تهران پاک شد

 19. «قلعه محرومیت» در حاشیه تهران+ عکس

 20. 500 میلیون یورو در پیچ و خم رسیدن به صنعت داروسازی

پربحث‌های هفته

 1. واکنش کاربران توییتر به فیلم منتشر شده از نماینده سراوان/ عذرخواهی عجیب از ترس استیضاح/ هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان کجاست؟

 2. متروسواری معصومه ابتکار در سه‌شنبه بدون خودرو  

 3. تاکید آیت الله صدیقی در نماز جمعه به مساله ازدواج جوانان

 4. شهردار تهران با تاکسی به محل کارش رفت  

 5. خاک ایران همچنان قاچاق می‌شود

 6. آملی لاریجانی: بی‌تدبیری‌ها موجب افزایش نرخ ارز شد/ نرخ ارز سیر نزولی دارد، اما برخی همچنان گرانفروشی می‌کنند/ دست اخلال گران اقتصادی را قطع خواهیم کرد

 7. ترکان: در شرایط اقتصادی امروز، گروه‌های فقیر بیشتر شده‌اند

 8. زندگی لاکچری

 9. راه‌اندازی گشت ویژه تعزیرات برای کنترل بازار شب یلدا/ علت گرانی پسته سرمازدگی است

 10. بازنشستگان و ناکارآمدی نظام‌های اجرایی و تصمیم‌گیری

 11. اتفاقی که بدتر از توهین نماینده سراوان است  

 12. زمان بازنشستگی «زیباکلام» از دانشگاه تهران مشخص شد

 13. نسخه‌ای برای پیشگیری از کابوس‌های شبانه/ چگونه بختک را به زانو در بیاوریم؟

 14. بچه‌هایی که همچنان در مدرسه می‌سوزند

 15. حضور مهناز افشار در دادسرای تهران/ تعهد خانم بازیگر برای اصلاح سخنانش

 16. دادستان تهران خبر داد: شناسایی ۱۷ ملک و تعدادی خودرو‌ی گران قیمت از وحید مظلومین

 17. وزیر ارشاد: میانگین بالای سن ازدواج نگران کننده است/ با خانواده می‌توان به آینده ایران امیدوار بود

 18. تصاویر افراد موثر و کلیدی شبکه فساد بزرگ باقری درمنی که به دستور او از کشور گریختند/ شما فرار کنید تا دستشان به من نرسد!

 19. دادستان تهران خبر داد: رد مال ۱۱۰۰ میلیاردی باقری درمنی

 20. آخرین وضعیت پرونده «احمد عراقچی» از زبان رئیس دادگستری استان تهران

 21. روایت شریعتمداری از روز تصادف نوربخش

 22. مردم دانش‌آموزان مصدوم را دعا کنند

 23. 92 درصد از بیمه شدگان کمتر از 3 میلیون تومان درآمد دارند

 24. واردات واکسنی که در تولید آن خودکفا هستیم!

 25. روایت متفاوت مهناز افشار از حضورش در دادگاه/ عکس

آخرین عناوین