اتهام‌زنی آمدنیوز به الف؛ قالیباف به الف سفارش خبر داد!

گروه سیاسی الف،   3970722141 ۳۳ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۳ تکراری یا غیرقابل انتشار
اتهام‌زنی آمدنیوز به الف؛ قالیباف به الف سفارش خبر داد!

هفته گذشته کانال ضدانقلاب و دروغ پرداز آمدنیوز مدعی خروج قالیباف از کشور شده بود اما با انتشار چند تصویر از حضور قالیباف در یک مراسم و انتشار گزارشی در پایگاه خبری الف، این کانال به جای پذیرش خبرسازی دروغ خود، همچون گذشته فرار رو به جلو کرده و مدعی شده «الف» برای قالیباف خبر کار کرده و ایشان به الف سفارش داده عکس‌های آرشیوی از وی را منتشر کند!

به گزارش الف، در روزهای گذشته شایعاتی از سوی معاندین و آمدنیوز مطرح شده که با چند دقیقه جست‌وجو میتوان به راحتی دروغ این کانال‌ها و کاربران را برملا کرد.

برای اثبات این شایعات و ادعاهای مضحک علیه پایگاه خبری الف این گزارش را حتما بخوانید.

در خبر کذبی که ضدانقلاب و برخی رسانه‌ها و کاربرانشان منتشر کرده بود شایعه دستور بازداشت محمدباقر قالیباف، شهردار اسبق تهران را مطرح کردند. شایعه‌کنندگان مدعی شدند که دستور بازداشت قالیباف روز چهارشنبه ۱۸ مهرماه صادر شده و وی قبل از بازداشت به هامبورگ آلمان فرار کرده است. این شایعه مرجع معتبری نداشته و در کانال‌ها، کاربران و رسانه‌های ضدانقلاب مطرح شد.

که در ادامه برخی از آنها را میبینید:

در حالی که این شایعه بین برخی کاربران مجازی و مردم نیز دست به دست میشد، یک خبر از محمدباقر قالیباف خط بطلانی کشید بر تمام ادعاهای کذب رسانه‌های ضد انقلاب. حضور قالیباف در سومین مراسم سالگرد شهادت سردار همدانی در غروب روز پنج شنبه ۱۹ مهر ماه.

حضور عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و سخنرانی در مراسم سالگرد شهادت شهید همدانی که در حسینیه حضرت امام (ره) همدان برگزار شد، رسانه‌ها و کاربران ضدانقلاب را در سکوت خبری فرو برد و آنها از کنار این شایعات و دروغ خود به راحتی گذشتند. و دیگر دنبال آن را نگرفتند که مبادا آبرویشان برود و برخی از آنها حتی پست خود را پاک کرده بودند!

سخرانی قالیباف در سالگرد شهادت شهید همدانی در همدان - ۱۹ مهر ۹۷

بعد از پخش عکس و فیلم قالیباف در همدان این شایعات و دروغ‌های بچگانه با واکنش طنر کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شد که برخی از آنها را میبینید.

در ادامه این شایعات آمدنیوز مانند اکثر خبرهای بی اساس خود پستی را منتشر کرد مبنی بر خروج قالیباف از کشور و حضور در استرالیا!

بعد از انتشار یک متن سراسر واهی آمدنیوز پستی از کانال یک رسانه به اسم تهران تایمز را در کانال خود به اشتراک گذاشت و این رسانه ضدانقلاب در ادامه ادعاهای خود نوشته است: قالیباف برای مدیریت اموال سرقتی یک میلیارد دلاری در استرالیا به سر می‌برد! 

در بخشی از ادعاهای بی اساس آمدنیوز که بدون هیچ سندی به قول خودشان مثلا افشا کرده است، آمده: 

سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری قالیباف در استرالیا! منزل صد میلیون دلاری «اسحاق» (فرزند وی) در قلب ملبورن!

خبرنگار «آمدنیوز» دریافت که «اسحاق قالیباف» یک LEVEl از برج لاکچری Vogue Plaza در خیابان Chapel ST واقع در ثروتمندترین منطقه‌ی ملبورن را خریداری کرده است.

در این ساختمان که یهودیان آن را ساخته‌اند، مغازه‌های بسیاری از مشهورترین برندهای تجاری دنیا وجود دارد.

منزل «اسحاق قالیباف» در یکی از طبقات فوقانی این برج قرار دارد که از «ریل استیت مارشال وایت» به مبلغ صد میلیون دلار خریداری شده و متراژ آن در حدود ۸۰۰ متر است.

این نوشته‌ها!‌ آنقدر بی اساس است که حتی کاربران شبکه های اجتماعی نیز با واکنش طنز با آن برخورد کرده و از کنار آن به راحتی عبور کردند.  روش این رسانه  انتشار یک خبر با بیان  جزئیاتی که وجود خارجی نداشته است و خنده دار انجاست که بعد از مدتی خودشان هم پیگیری نکرده و با یک دروغ دیگر دروغ قبلی را می پوشانند.  و هیچ وقت برای  اثبات ادعاهایشان خود را ملزم به ارایه سند نمی بینند.هر چند از  جعل سند هم ابایی ندارند .

وقتی تیر معاندین در قضیه حضور قالیباف در هامبورگ به سنگ خورد آنها برای لاپوشانی دروغ قبلی خود به یک خبر دروغ دیگر در مورد این شخص روی آورده و از خروج قالیباف از کشور خبر دادند!

اثبات این دروغ نیز کار چندان سختی نیست و با چند جست و جو میتوان پی به تکرار رفتار همیشگی آمدنیوز برد.

در پی این شایعه خبرآنلاین با حسین قربانزاده مشاور شهردار اسبق تهران مصاحبه کرده و وی گفت: برای قالیباف حکم بازداشت صادر می‌شود اما او بلند شود و به هامبورگ می‌رود؟ چنین چیزی قابل باور است؟ این نوع خبرهای کذب، نیاز به راستی آزمایی ندارد.

بعد از این مصاحبه برخی کانال‌ها اظهار کردند که حتی اگر قالیباف از کشور خارج شده باشد مشاور و دوست او نمی‌آید بگوید که وی از ایران رفته است!

شاید بتوان گفت این استدلال درست باشد اما آیا ضد انقلاب و از جمله  آمدنیوز که میتواند حضور قالیباف در مراسم ختم والده گرامی برادران اسماعیلی را منکر شود؟!

تصاویر پخش شده از مراسم والده محسن اسماعیلی، عضو حقوقدان شورای نگهبان و نماینده مجلس خبرگان رهبری و پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس‌جمهور ، که روز جمعه ۲۰ مهر در مسجد شهید بهشتی برگزار شد نشان از حضور قالیباف در این مراسم است و بازهم رو شدن دست دروغین آمدنیوز .

آیا انتشار این تصاویر برای اثبات دروغ فرار و خروج قالیباف از کشور کافی نیست؟!

باید از کسانی که به این شایعه دامن می‌زنند پرسید با کدام منطق و سند از این دروغ پیروی کرده و آن را انتشار میدهند؟! این کانال تلگرامی که در مورد اعضا و مسئول آن نیز برخی نقل قول ها، پشت پرده و دریافت مبالغ بحث برانگیزی وجود دارد کدام یک از ادعاهایش ثابت شده است؟

جالب آنجاست که بعد از انتشار خبری در پایگاه خبری الف مبنی بر اینکه آیا قالیباف از کشور خارج شده است؟ ، و نشان دادن دروغ آمدنیوز ، مدعی شدند الف به توصیه محمدباقر قالیباف این خبر را کار کرده است و این گزارش القا میکند وی در ایران است!!!

پیرامون این پست کانال تگرامی آمدنیوز چند نکته وجود دارد:

۱- الف اصلا در پی خبرسازی برای قالیباف نبوده و چنین قصدی نیز نداشته است. انتشار مطلب فوق تنها برای روشنگری و اثبات تکرار دروغ‌های آمدنیوز علیه مسئولین بوده است. ادعاهای بیان شده انقدر سطحی و کودکانه بود که با چند عکس به راحتی قابل بیان بود.

۲- در پست منتشر شده آمدنیوز آمده که الف و خبرآنلاین عکس‌های آرشیوی استفاده کردند! در مورد این ادعا نمیتوان فهمید مدیران آمدنیوز به چه فکر می‌کردند که عکس‌هایی که در رسانه‌ها و خبرگزاری‌های رسمی منتشر شده را آرشیو پنداشته و گفته‌اند: برای القا حضور قالیباف در ایران از تصاویر آرشیو استفاده شده است!

۳- در مطلبی که این کانال انتشار داده است گفته الف و خبرآنلاین از تصاویر آرشیوی استفاده کرده اند و برای اینکه ثابت کند دروغ نمی‌گوید لینک گزارش تصویری خبرگزاری تسنیم از مراسم ختم والده برادران اسماعیلی را گذاشته است. در اینجا تصاویر و گزارش مراسم دیگری که در روز شنبه بعدازظهر برای مرحومه گرفته شده است گذاشته شده است. یعنی آنطور القا کرده که تصاویر واقعی نبوده اگر بوده چرا در لینک گذاشته نیست.

نکته‌ای که اینجا مطرح است آمدنیوز بازهم خود و مخاطبانش را سرکار گذاشته! زیرا خود مدیرانشان میدانند که گزارش های تصویری درج شده در خبر الف مربوط به مراسم‌حضور قالیباف در همدان (پنجشنبه)و مراسم تشیع والده برادران اسماعیلی برای روز جمعه ۲۰ مهر ماه است .

اما امد نیوز برای گمراهی مخاطبانش از لینک یک گزارش تصویری مربوط به 21 مهرماه استفاده کرده که  قالیباف در آن مراسم حضور پیدا نکرده است یا از چشم عکاس دور مانده است .

 نگاهی کوتاه به عملکرد این کانال‌تلگرامی در چندماه گذشته نشان می‌دهد که آن‌ها از هر حربه‌ای برای ضربه زدن به نظام و صد البته اعتماد مردم استفاده می‌کنند و از هیچ نوع دروغپردازی ابا ندارند ...به این ترتیب داستان رسوایی های پی در پی آمد نیوز ادامه خواهد داشت .

 

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۹۳۷۵۰۱۸:۵۴:۵۰ ۱۳۹۷/۷/۲۲
جناب سردبیر و مدیر مسئول الف! اگرچه من سالهاست سایت الف را روزانه مطالعه کرده و به شما اعتماد دارم ولی آمدنیوز حرف بیراهی هم نزده! چون شما هم الحق و الانصاف، یکطرفه به قاضی رفتید و دروغ و فریب به خورد منِ مخاطب دادید.
عماد۵۹۳۸۳۹۲۰:۱۱:۳۱ ۱۳۹۷/۷/۲۲
میشه به ما هم بفرمایید در این خبر و کزارش الف چه مطلب خلافی به خورد شما داده !!!!!!!!!!!!!
تبریزی۵۹۳۸۸۴۲۰:۳۷:۲۸ ۱۳۹۷/۷/۲۲
آمدنیوز هم شد سایت خبری؟! اسمش رو باید بذارن رفت نیوز. الف هر چی هم که منتشر کنه چه درست و چه غلط خوبیش به اینه که می شه تو قسمت نظرات خیلی از خبرهاش رو تصحیح کرد البته ولی نسبت به سایت های رسمی دیگه خیلی بهتره
ناشناس۵۹۳۸۸۹۲۰:۴۳:۰۹ ۱۳۹۷/۷/۲۲
مثل امدنیوز بود استدلالش
ناشناس۵۹۳۸۶۷۲۰:۲۶:۱۲ ۱۳۹۷/۷/۲۲
شما بخش اول حرفت با بخش دوم حرفت تناقض داره..
ناشناس۵۹۴۰۳۵۲۳:۱۶:۲۰ ۱۳۹۷/۷/۲۲
این شخص هم بی شک یکی از مزدوران آمد نیوز است
ناشناس۵۹۳۷۵۳۱۸:۵۸:۵۱ ۱۳۹۷/۷/۲۲
خط فکری پایگاه الف و همچنین دکتر توکلی مشخص بوده و هست.
ناشناس۵۹۳۷۵۵۱۸:۵۹:۲۱ ۱۳۹۷/۷/۲۲
من به رسانه های اون طرف آب بیشتر از رسانه های داخلی اعتماد دارم.
ناشناس۵۹۳۸۴۱۲۰:۱۲:۳۱ ۱۳۹۷/۷/۲۲
کبوتر با کبوتر باز با باز کند همجنس با همجنس پرواز
ناشناس۵۹۳۸۴۸۲۰:۱۴:۱۰ ۱۳۹۷/۷/۲۲
اینم خودش یه مشکلیه . اونا هر چی هم دروغ بگن از نظر شما خوبن اما داخلی ها هر چقدر هم که راست بگن از نظر شما دروغکو هستند . یه کم بیشتر به فکر خودتون باشید لطفا
ناشناس۵۹۳۸۵۱۲۰:۱۵:۱۹ ۱۳۹۷/۷/۲۲
شما که از اونا حمایت میکنید میشه بفرمایید پول اونها در خارج از چه طریقی و کسانی تامین میشه؟<
ناشناس۵۹۴۰۴۰۲۳:۱۹:۴۵ ۱۳۹۷/۷/۲۲
باریکلا به شما برای این کوچولو دست بزنید
ناشناس۵۹۳۷۵۷۱۹:۰۰:۴۶ ۱۳۹۷/۷/۲۲
چرندیات میزنه دیگه!! قالیباف بگه الف اینو کار کنید! مگه میشه مگه داری؟!
جواد۵۹۳۷۷۳۱۹:۱۲:۵۴ ۱۳۹۷/۷/۲۲
اخبار آمد نیوز همینطور بی جهت نیست. احتمالا از داخل کشور دستوراتی دریافت کرده اند!!! باید کمی صبر کرد.
ناشناس۵۹۳۸۴۴۲۰:۱۲:۵۶ ۱۳۹۷/۷/۲۲
ایول ، خطر قالیباف ۱۴۰۰ خیلی جدیه از الان باید زدش
ناشناس۵۹۳۷۹۱۱۹:۳۴:۵۹ ۱۳۹۷/۷/۲۲
آمدنیوز آبروی هر چی رسانه رو برده زرد و دروغگو و شایعه ساز و وطن فروش
ناشناس۵۹۴۰۲۴۲۳:۰۰:۵۶ ۱۳۹۷/۷/۲۲
اسرائیل نیوزه دیگه. در دنیا رسانه مستقل وجود ندارد. منبع مالی رو پیدا کنید خط خبر مشخص میشه.
ناشناس۵۹۳۷۹۸۱۹:۳۸:۲۵ ۱۳۹۷/۷/۲۲
چرا قوه ی قضاییه این شایعه پرکن ها را باز داشت نمی کند؟ اگر کیهان یک تیتر می زدبه نفع ملت ، سریع علیه آن موضع می گرفتند،.
از سار کاشان۵۹۳۸۰۸۱۹:۴۳:۴۶ ۱۳۹۷/۷/۲۲
آمد نیوز محلی از اعراب ندارد
ناشناس۵۹۳۸۱۷۱۹:۵۳:۱۹ ۱۳۹۷/۷/۲۲
وسعت خریت جونورای ضد انقلاب بی انتهاست
ناشناس۵۹۳۸۲۵۱۹:۵۹:۴۷ ۱۳۹۷/۷/۲۲
بی ابروهایی مثل آمد نیوز اصلا ارزش نداره تیتر سایت وزین الف بشه....
ناشناس۵۹۳۸۹۲۲۰:۴۳:۵۷ ۱۳۹۷/۷/۲۲
بالاخره باید روشنگری و پاسخ داده بشه برای مردم
ناشناس۵۹۳۸۴۳۲۰:۱۲:۴۰ ۱۳۹۷/۷/۲۲
بی بی سی امد نیوز اصلاح طلبان همه با هم بر علیه قالیباف هستند علتش هم ترس از کار کردن خوب قالیباف است................
ناشناس۵۹۴۰۴۱۲۳:۲۰:۲۵ ۱۳۹۷/۷/۲۲
عجیب نیست چون جانوران آمدنیوز اسلاحتلبزاده هستن
ناشناس۵۹۳۸۹۴۲۰:۴۴:۳۲ ۱۳۹۷/۷/۲۲
درود به الف و مجموعه پر تلاشش
ناشناس۵۹۳۹۸۸۲۲:۳۴:۳۳ ۱۳۹۷/۷/۲۲
من به خبرهای رسانه های داخلی زیاد اطمینان ندارم.
ناشناس۵۹۳۹۹۹۲۲:۴۱:۱۷ ۱۳۹۷/۷/۲۲
خدایی الف خیلی خوب شده همه خبرای تولیدیش همه جا کار میکنن همه رسانه ای داخلی هم خارجی
ناشناس۵۹۴۰۵۳۲۳:۴۱:۲۵ ۱۳۹۷/۷/۲۲
عوض این صغری کبری چیدن ها صدا سیما یه مصاحبه زنده با قالیباف در یک مکان مشخص تهران بکنه وپخش کنه .
شاهرخ۵۹۴۰۹۱۰۰:۱۰:۴۰ ۱۳۹۷/۷/۲۳
چرا رسانه های داخلی یه مصاحبه با قالیباف نمیکنن اگه هنوز فرار نکرده؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس۵۹۴۰۹۴۰۰:۱۷:۲۷ ۱۳۹۷/۷/۲۳
وضعیت مملکت کاملا داره نشون میده که چه چیزایی دروغه و چه چیزایی راست !
ناشناس۵۹۴۱۵۲۰۵:۵۳:۴۵ ۱۳۹۷/۷/۲۳
ممکنه خروجش راست نباشه ولی بقیه مسایل هم قابل تکذیب است؟
عظیمی فر۵۹۴۲۷۴۰۸:۲۶:۱۲ ۱۳۹۷/۷/۲۳
یک باند تبهکاری در داخل کشور یکی پس از دیگری مدیران انقلابی و جهادی و شایسته را به شدت دارند تخریب می کنند و ابزار انها هم امد نیوز می باشد.ملت هم متاسفانه سریع تحت تاثیر قرار می گیرند.
ناشناس۵۹۴۶۸۲۱۲:۵۶:۵۴ ۱۳۹۷/۷/۲۳
تکلیف آمدنیوز مشخصه بارها دروغ پراکنی های آمد نیوز ثابت شده

پربحث‌های امروز

 1. مورادی که در بودجه مورد توجه نیست/ «یک» اختراع خطرناک در لایحه/ سونوشت بودجه عمرانی و استان‌ها چیست؟

 2. کوه اژد‌ها کجاست؟

 3. جزئیات ۹۰۰ هزار میلیارد یارانه پنهان/ تدوین بسته اصلاح قیمت حامل‌ها

 4. آخرین تصمیمات مجلس برای تعیین تکلیف قیمت بنزین در سال ۹۸

 5. آشنایی با تیم عمان

 6. آخرین اخبار از پرونده واردات خودرو/ بازداشت ۱۰ دلال و ۴ کارمند وزارت صمت

 7. نقدینگی چطور هدایت می شود؟

 8. پلاسکو و عبرت های مدیریتی

 9. آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از بازی مقابل عمان  

 10. دادگاه بعدی مرضیه هاشمی چهارشنبه آینده برگزار می‌شود

 11. کدامیک به برجام محتاج ترند، ایران یا اروپا؟

 12. سرقت مسلحانه در رشت  

 13. بی‌قانونی سایپا در افزایش قیمت محصولات/ تخلف قیمت هر محصول چقدر است؟+ جدول

 14. چرا فتنه ۸۸ عامل وضع مهم‌ترین تحریم‌های اقتصادی شد؟+ جدول

 15. پایان عصر اپ‌های ۳۲ بیتی نزدیک است/ گوگل توسعه دهندگان اندروید را مجبور به ساخت نرم افزار‌های ۶۴ بیتی می‌کند!

 16. سریال آزمون‌های استخدامی؛ پایانی خوش برای اشتغال جوانان وجود دارد؟

 17. چرا کابوس قتل خاشقجی بن سلمان را رها نمی‌کند؟

 18. دولت برنامه گریز

 19. ۳۰ دی ۱۳۵۷؛ شروط امام برای ملاقات با رئیس شورای سلطنت+ عکس

 20. با بزرگترین هواپیمای جهان آشنا شوید  

 21. فرار از دست پلیس در شرایط سخت!  

 22. هزینه نیم میلیون دلاری سعودی‌ها برای فرار از تبعات قتل خاشقچی

 23. گام‌هایی که برای تولید تانک در ایران برداشته شد+ عکس و فیلم

 24. مهاجرانی: عمان گرسنه موفقیت است/ باید به تیم ملی آرامش بدهیم

 25. فیلم اعترافات اسماعیل بخشی و همدستانش   

پربحث‌های دیروز

 1. غیرت برای زنان کجا رفته؟

 2. اروپا به ایران: نمی‌توانیم برنامه موشکی‌تان را تحمل کنیم/ لغزش اروپا به سمت ترامپ

 3. جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور ظریف و احمدی‌نژاد  

 4. چرا پراید ۲۱ میلیون تومانی یک هفته‌ای ۳۶ میلیون تومان شد؟

 5. فرمان قیمت در بازار خودرو و چند ابهام

 6. آذری جهرمی: هزینه ساخت ماهواره پیام ۱.۲ میلیون یورو بود

 7. تغییر موضع ۱۸۰ درجه‌ای افشین پیروانی درباره کی‌روش

 8. اعترافات اسماعیل بخشی / گروه کمونیستی گام در هفت تپه چه می‌کرد؟  

 9. آیت‌الله مکارم شیرازی: فضای مجازی برای همه تریبون درست کرده است

 10. ترامپ به استعفا یا استیضاح نزدیک‌تر می‌شود

 11. حضور رئیسی در جایگاه سران قوا در جلسه امروز مجمع تشخیص  

 12. نگذاریم «داعش» را بدزدند!

 13. در جلسه عراقچی با نمایندگان اروپایی چه گذشت؟/ مدافع تحریم‌ها در شورای شهر تهران/ فرزند کروبی یکی از دلایل تداوم حصر است

 14. توضیحات نماینده ماهشهر برای انتشار عکس سوار شدن بر ماشین برقی

 15. اولتیماتوم وزیر صنعت به خودروسازان

 16. عصبانیت مردم در مواجهه با آقازاده‌ها بخاطر چیست؟

 17. سعید جلیلی: می‌خواهند «آلزایمر سیاسی» را به ملت تحمیل کنند تا حافظه تاریخی‌اش از بین برود

 18. دستمزد ۲میلیاردی بازیگر در دولتی که سرمایه وزیرش ۱۰۰۰ میلیارد است، عجیب نیست!   

 19. بررسی حقوقی واقعه حمله سگ به دختر ده ساله در لواسان/ مجازات صاحب سگ چیست؟

 20. خوش و بش احمدی‌نژاد و قالیباف در جلسه امروز مجمع تشخیص  

 21. حاجی‌بابایی: نرخ ارز هنوز حباب دارد

 22. سایه جنگ را توان دفاعی دور کرد نه برجام/ زیاد توییت کردن نشانه فقدان پشتوانه سیاسی است

 23. غایبان جشن ۴۰ سالگی انقلاب

 24. نقدی بر یک آمار قابل تامل از حوزه فرهنگی کشور

 25. خودروسازی؛ صنعتی که چرخش به نفع خریدار نمی‌چرخد/ چرا شفاف نیستند؟

پربحث‌های هفته

 1. همسر شهید حججی ازدواج کرد؟

 2. درباره زائری‌ها و آقامیری‌ها

 3. غیرت برای زنان کجا رفته؟

 4. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 5. موشک ماهواره‌بر حامل «پیام» نشد!

 6. اروپا به ایران: نمی‌توانیم برنامه موشکی‌تان را تحمل کنیم/ لغزش اروپا به سمت ترامپ

 7. سقوط هواپیما حوالی صفادشت تهران/بوئینگ ۷۰۷ باری ارتش در فرودگاه فتح دچار سانحه شد/هواپیما 16 سرنشین داشت/15 کشته و یک مصدوم تا این لحظه/ اسامی کامل جانباختگان+تصاویر  

 8. تاج و داورزنی کنارخواننده معروف لس آنجلسی   

 9. قبول کنیم خودروساز کامل نشدیم؛ مونتاژکار خوبی هستیم/ کمک ۱۵ هزار میلیارد تومانی دولت به خودروسازان/ آغز فروش فوری و نقدی سایپا از امروز

 10. مدیرعامل ایران خودرو: اگر قیمت خودرو زودتر گران می‎شد، به تعهدات عمل می‎کردیم

 11. جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور ظریف و احمدی‌نژاد  

 12. آیا ایراد از مسلمانی ما است؟

 13. ویدئو/ آقای مترجم کار دست کی‌روش و خیابانی داد  

 14. چرا پراید ۲۱ میلیون تومانی یک هفته‌ای ۳۶ میلیون تومان شد؟

 15. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 16. توکلی: سه قوه با تبانی برخورد با حقوق‌های نجومی را بر زمین گذاشتند

 17. فرشته نجات تنها سرنشین زنده مانده حادثه بوئینگ ۷۰۷

 18. اصلاح‌طلبان برای انتخابات ۹۸ چه خواهند کرد؟/ روحانی و بهره‌برداری سیاسی از هاشمی/ CFT به مجمع می‌رود

 19. عسگراولادی: بعد از ۶۴سال، دو ماه است صادراتم را متوقف کردم

 20. واکنش پزشکیان به حاشیه‌های پیش آمده برای یکی از نمایندگان مجلس/ اتهام نماینده ملکان آشکار شود، غیرقابل گذشت است

 21. رییس کل بانک مرکزی: مردم هشیار باشند/ آغاز دور جدیدی از جنگ روانی آمریکا علیه ایران/ تامین ارز از طریق هند، کره جنوبی و چین شتاب گرفته است

 22. یارانه نقدی ۳۳۰ هزار میلیارد تومان را بلعید!

 23. امام جمعه اسالم؛ تلگرام را رفع فیلتر کنید

 24. کور هستید؛ برجام را هنوز اجرا می‌کنیم؛ دم از مذاکره می‌زنید/ نه سانتریفوژ می‌چرخد و نه چرخ زندگی مردم/ خودروی که تماما در ایران تولیدمی‌شود، نیازی به ارز ندارد!/معنی موفقیت را نفهمیدیم

 25. آن‌گاه که مرگ فرا رسد...  

پربحث‌های اخیر

 1. در جلسه عراقچی با نمایندگان اروپایی چه گذشت؟/ مدافع تحریم‌ها در شورای شهر تهران/ فرزند کروبی یکی از دلایل تداوم حصر است

 2. توضیحات نماینده ماهشهر برای انتشار عکس سوار شدن بر ماشین برقی

 3. عصبانیت مردم در مواجهه با آقازاده‌ها بخاطر چیست؟

 4. مجید توکلی مجرم امنیتی در جلسه شورای شهر چه می‌کند!

 5. بیم ها و امیدهای SPV

 6. سرلشکر رحیم صفوی درگذشت احمد فضائلی را تسلیت گفت

 7. دادگاه بعدی مرضیه هاشمی چهارشنبه آینده برگزار می‌شود

 8. چرا فتنه ۸۸ عامل وضع مهم‌ترین تحریم‌های اقتصادی شد؟+ جدول

 9. ۳۰ دی ۱۳۵۷؛ شروط امام برای ملاقات با رئیس شورای سلطنت+ عکس

 10. گام‌هایی که برای تولید تانک در ایران برداشته شد+ عکس و فیلم

 11. حاجی دلیگانی: راه ورود مستضعفان به مجلس را نبندید

 12. اطلاعیه‌ وزارت کشور: دخالتی در تعیین محل اقامت اجباری محکومین نداریم

 13. جهانگیری: ایران خواهان روابط صمیمانه و دوستانه با همه کشور‌های همسایه است

 14. نوباوه: برخورد آمریکا با یک خبرنگار، نشانه موفقیت آرمان ماست

 15. تعطیلی بحث برانگیز ادارات دولتی در یک شهرستان

 16. نماینده مجلس: بعضی‌ها با استانی کردن انتخابات به دنبال حذف رقبای انتخاباتی‌شان هستند

 17. مراسم تشییع پیکر سردار احمد فضائلی صبح فردا برگزار می‌شود

 18. قاسمی: هرگونه مداخله خارجی در امور داخلی ونزوئلا غیرسازنده است

 19. تشکیل بیش از 100 پرونده زمین خواری در کمیسیون اصل 90 مجلس

 20. شورای عالی انقلاب فرهنگی نهادی فراقوه ای است

 21. عطریانفر: جهانگیری به اندازه دولت یازدهم اختیارات دارد

 22. برخی آتش به اختیارها، آتش به فرمان‌اند  

 23. کدخدایی: شایسته گزینی، شفافیت و نظارت بر عملکرد نمایندگان به ارتقا جایگاه مجلس می‌انجامد

 24. کمال خرازی: شکست برجام، امنیت اروپا را نیز تحت الشعاع قرار خواهد داد/ اگر اروپایی‌ها نفوذی بر شرکت‌هایشان ندارند چرا با ایران مذاکره کردند؟

 25. رئیس‌جمهور ۲ قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

پربحث‌های دیروز

 1. حضور رئیسی در جایگاه سران قوا در جلسه امروز مجمع تشخیص  

 2. نگذاریم «داعش» را بدزدند!

 3. در جلسه عراقچی با نمایندگان اروپایی چه گذشت؟/ مدافع تحریم‌ها در شورای شهر تهران/ فرزند کروبی یکی از دلایل تداوم حصر است

 4. توضیحات نماینده ماهشهر برای انتشار عکس سوار شدن بر ماشین برقی

 5. عصبانیت مردم در مواجهه با آقازاده‌ها بخاطر چیست؟

 6. سعید جلیلی: می‌خواهند «آلزایمر سیاسی» را به ملت تحمیل کنند تا حافظه تاریخی‌اش از بین برود

 7. خوش و بش احمدی‌نژاد و قالیباف در جلسه امروز مجمع تشخیص  

 8. سایه جنگ را توان دفاعی دور کرد نه برجام/ زیاد توییت کردن نشانه فقدان پشتوانه سیاسی است

 9. غایبان جشن ۴۰ سالگی انقلاب

 10. آیت‌الله نوری همدانی: کنوانسیون پالرمو برای کشور مفید نیست/ ما نمی‌توانیم سکوت کنیم

 11. سعید مرتضوی کجاست؟ نجف یا زندان؟

 12. واکنش مهدی چمران به اظهارات اخیر موسوی خوئینی‌ها علیه شهید چمران و امام موسی صدر

 13. مجید توکلی مجرم امنیتی در جلسه شورای شهر چه می‌کند!

 14. توضیحات رئیسی درباره وضعیت شرکت‌های زیان‌ده آستان قدس  

 15. ناگفته‌های میرسلیم از آخرین جلسه با مرحوم هاشمی در روز آخر حیات/ نامزدی جهانگیری ظاهرسازی بود

 16. آشنا: برجام نه ورسای است نه ویتنام

 17. بیم ها و امیدهای SPV

 18. سرلشکر رحیم صفوی درگذشت احمد فضائلی را تسلیت گفت

 19. احمد توکلی: برای بررسی «پالرمو» جلسه فوق‌العاده تشکیل خواهد شد

 20. حاجی دلیگانی: راه ورود مستضعفان به مجلس را نبندید

 21. اطلاعیه‌ وزارت کشور: دخالتی در تعیین محل اقامت اجباری محکومین نداریم

 22. جهانگیری: ایران خواهان روابط صمیمانه و دوستانه با همه کشور‌های همسایه است

 23. نوباوه: برخورد آمریکا با یک خبرنگار، نشانه موفقیت آرمان ماست

 24. تعطیلی بحث برانگیز ادارات دولتی در یک شهرستان

 25. نماینده مجلس: بعضی‌ها با استانی کردن انتخابات به دنبال حذف رقبای انتخاباتی‌شان هستند

پربحث‌های هفته

 1. درباره زائری‌ها و آقامیری‌ها

 2. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 3. موشک ماهواره‌بر حامل «پیام» نشد!

 4. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 5. توکلی: سه قوه با تبانی برخورد با حقوق‌های نجومی را بر زمین گذاشتند

 6. اصلاح‌طلبان برای انتخابات ۹۸ چه خواهند کرد؟/ روحانی و بهره‌برداری سیاسی از هاشمی/ CFT به مجمع می‌رود

 7. واکنش پزشکیان به حاشیه‌های پیش آمده برای یکی از نمایندگان مجلس/ اتهام نماینده ملکان آشکار شود، غیرقابل گذشت است

 8. کور هستید؛ برجام را هنوز اجرا می‌کنیم؛ دم از مذاکره می‌زنید/ نه سانتریفوژ می‌چرخد و نه چرخ زندگی مردم/ خودروی که تماما در ایران تولیدمی‌شود، نیازی به ارز ندارد!/معنی موفقیت را نفهمیدیم

 9. جدال دیپلماتیک ایران و آمریکا در عراق/ معنای سفر ظریف و پمپئو به بغداد چیست؟

 10. از خلع لباس تا خلع اعتماد

 11. روحانی: کشور در شرایط سخت قرار دارد/ نمی توان مشکلات را صفر کرد

 12. عارف: اگر مصمم باشیم تحریم‌ها اثری نخواهد داشت

 13. مفتح در نشست خبری: رشد ۲۰ درصدی حقوق و دستمزد‌ها در بودجه ۹۸

 14. اختلاف هاشمی و رهبری درباره مشارکت مردم در انتخابات/ پاسخ داماد روحانی به اصلاح‌طلبان/ تغییر شرایط حصر موسوی و کروبی

 15. عراقچی: برجام نشان داد آمریکا چقدر غیرقابل اطمینان است

 16. واکنش روزنامه شرق به افشاگری موسوی خویینی‌ها درباره هاشمی رفسنجانی؛ شما هم رادیکال بودید!

 17. اسماعیل کوثری: فساد برخی افراد و مسئولین به معنی فراگیری فساد در جامعه نیست

 18. روحانی: ملّت قدرشناس ایران در ۲۲ بهمن پاسخ قاطعی به دشمنان خواهد داد

 19. سفرهای ظریف و تغییر نگاه در دستگاه دیپلماسی/ همزیستی با همسایگان؛ خوب یا بد؟

 20. برجام سه ساله شد/ خروج آمریکا از توافق و تعلل بی پایان اروپایی‌ها/ احتمال ارائه یک پیشنهاد ضعیف به ایران وجود دارد

 21. چالش اصلاح‌طلبان با روحانی و فرصت طلبی برای انتخابات۹۸ و ۱۴۰۰

 22. افشاگری بی‌سابقه موسوی‌خویینی‌ها/رهبری به‌دنبال مشارکت بیشتر ولی هاشمی به‌دنبال مهندسی انتخابات بود

 23. چرا ظریف باید بماند؟

 24. ۴ وزیر و ۴۱ مشاور

 25. مهم‌ترین مصوبه مالیاتی کمیسیون تلفیق با لابی پزشکان حذف می‌شود؟

آخرین عناوین