اتهام‌زنی آمدنیوز به الف؛ قالیباف به الف سفارش خبر داد!

گروه سیاسی الف،   3970722141 ۳۳ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۳ تکراری یا غیرقابل انتشار
اتهام‌زنی آمدنیوز به الف؛ قالیباف به الف سفارش خبر داد!

هفته گذشته کانال ضدانقلاب و دروغ پرداز آمدنیوز مدعی خروج قالیباف از کشور شده بود اما با انتشار چند تصویر از حضور قالیباف در یک مراسم و انتشار گزارشی در پایگاه خبری الف، این کانال به جای پذیرش خبرسازی دروغ خود، همچون گذشته فرار رو به جلو کرده و مدعی شده «الف» برای قالیباف خبر کار کرده و ایشان به الف سفارش داده عکس‌های آرشیوی از وی را منتشر کند!

به گزارش الف، در روزهای گذشته شایعاتی از سوی معاندین و آمدنیوز مطرح شده که با چند دقیقه جست‌وجو میتوان به راحتی دروغ این کانال‌ها و کاربران را برملا کرد.

برای اثبات این شایعات و ادعاهای مضحک علیه پایگاه خبری الف این گزارش را حتما بخوانید.

در خبر کذبی که ضدانقلاب و برخی رسانه‌ها و کاربرانشان منتشر کرده بود شایعه دستور بازداشت محمدباقر قالیباف، شهردار اسبق تهران را مطرح کردند. شایعه‌کنندگان مدعی شدند که دستور بازداشت قالیباف روز چهارشنبه ۱۸ مهرماه صادر شده و وی قبل از بازداشت به هامبورگ آلمان فرار کرده است. این شایعه مرجع معتبری نداشته و در کانال‌ها، کاربران و رسانه‌های ضدانقلاب مطرح شد.

که در ادامه برخی از آنها را میبینید:

در حالی که این شایعه بین برخی کاربران مجازی و مردم نیز دست به دست میشد، یک خبر از محمدباقر قالیباف خط بطلانی کشید بر تمام ادعاهای کذب رسانه‌های ضد انقلاب. حضور قالیباف در سومین مراسم سالگرد شهادت سردار همدانی در غروب روز پنج شنبه ۱۹ مهر ماه.

حضور عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و سخنرانی در مراسم سالگرد شهادت شهید همدانی که در حسینیه حضرت امام (ره) همدان برگزار شد، رسانه‌ها و کاربران ضدانقلاب را در سکوت خبری فرو برد و آنها از کنار این شایعات و دروغ خود به راحتی گذشتند. و دیگر دنبال آن را نگرفتند که مبادا آبرویشان برود و برخی از آنها حتی پست خود را پاک کرده بودند!

سخرانی قالیباف در سالگرد شهادت شهید همدانی در همدان - ۱۹ مهر ۹۷

بعد از پخش عکس و فیلم قالیباف در همدان این شایعات و دروغ‌های بچگانه با واکنش طنر کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شد که برخی از آنها را میبینید.

در ادامه این شایعات آمدنیوز مانند اکثر خبرهای بی اساس خود پستی را منتشر کرد مبنی بر خروج قالیباف از کشور و حضور در استرالیا!

بعد از انتشار یک متن سراسر واهی آمدنیوز پستی از کانال یک رسانه به اسم تهران تایمز را در کانال خود به اشتراک گذاشت و این رسانه ضدانقلاب در ادامه ادعاهای خود نوشته است: قالیباف برای مدیریت اموال سرقتی یک میلیارد دلاری در استرالیا به سر می‌برد! 

در بخشی از ادعاهای بی اساس آمدنیوز که بدون هیچ سندی به قول خودشان مثلا افشا کرده است، آمده: 

سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری قالیباف در استرالیا! منزل صد میلیون دلاری «اسحاق» (فرزند وی) در قلب ملبورن!

خبرنگار «آمدنیوز» دریافت که «اسحاق قالیباف» یک LEVEl از برج لاکچری Vogue Plaza در خیابان Chapel ST واقع در ثروتمندترین منطقه‌ی ملبورن را خریداری کرده است.

در این ساختمان که یهودیان آن را ساخته‌اند، مغازه‌های بسیاری از مشهورترین برندهای تجاری دنیا وجود دارد.

منزل «اسحاق قالیباف» در یکی از طبقات فوقانی این برج قرار دارد که از «ریل استیت مارشال وایت» به مبلغ صد میلیون دلار خریداری شده و متراژ آن در حدود ۸۰۰ متر است.

این نوشته‌ها!‌ آنقدر بی اساس است که حتی کاربران شبکه های اجتماعی نیز با واکنش طنز با آن برخورد کرده و از کنار آن به راحتی عبور کردند.  روش این رسانه  انتشار یک خبر با بیان  جزئیاتی که وجود خارجی نداشته است و خنده دار انجاست که بعد از مدتی خودشان هم پیگیری نکرده و با یک دروغ دیگر دروغ قبلی را می پوشانند.  و هیچ وقت برای  اثبات ادعاهایشان خود را ملزم به ارایه سند نمی بینند.هر چند از  جعل سند هم ابایی ندارند .

وقتی تیر معاندین در قضیه حضور قالیباف در هامبورگ به سنگ خورد آنها برای لاپوشانی دروغ قبلی خود به یک خبر دروغ دیگر در مورد این شخص روی آورده و از خروج قالیباف از کشور خبر دادند!

اثبات این دروغ نیز کار چندان سختی نیست و با چند جست و جو میتوان پی به تکرار رفتار همیشگی آمدنیوز برد.

در پی این شایعه خبرآنلاین با حسین قربانزاده مشاور شهردار اسبق تهران مصاحبه کرده و وی گفت: برای قالیباف حکم بازداشت صادر می‌شود اما او بلند شود و به هامبورگ می‌رود؟ چنین چیزی قابل باور است؟ این نوع خبرهای کذب، نیاز به راستی آزمایی ندارد.

بعد از این مصاحبه برخی کانال‌ها اظهار کردند که حتی اگر قالیباف از کشور خارج شده باشد مشاور و دوست او نمی‌آید بگوید که وی از ایران رفته است!

شاید بتوان گفت این استدلال درست باشد اما آیا ضد انقلاب و از جمله  آمدنیوز که میتواند حضور قالیباف در مراسم ختم والده گرامی برادران اسماعیلی را منکر شود؟!

تصاویر پخش شده از مراسم والده محسن اسماعیلی، عضو حقوقدان شورای نگهبان و نماینده مجلس خبرگان رهبری و پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس‌جمهور ، که روز جمعه ۲۰ مهر در مسجد شهید بهشتی برگزار شد نشان از حضور قالیباف در این مراسم است و بازهم رو شدن دست دروغین آمدنیوز .

آیا انتشار این تصاویر برای اثبات دروغ فرار و خروج قالیباف از کشور کافی نیست؟!

باید از کسانی که به این شایعه دامن می‌زنند پرسید با کدام منطق و سند از این دروغ پیروی کرده و آن را انتشار میدهند؟! این کانال تلگرامی که در مورد اعضا و مسئول آن نیز برخی نقل قول ها، پشت پرده و دریافت مبالغ بحث برانگیزی وجود دارد کدام یک از ادعاهایش ثابت شده است؟

جالب آنجاست که بعد از انتشار خبری در پایگاه خبری الف مبنی بر اینکه آیا قالیباف از کشور خارج شده است؟ ، و نشان دادن دروغ آمدنیوز ، مدعی شدند الف به توصیه محمدباقر قالیباف این خبر را کار کرده است و این گزارش القا میکند وی در ایران است!!!

پیرامون این پست کانال تگرامی آمدنیوز چند نکته وجود دارد:

۱- الف اصلا در پی خبرسازی برای قالیباف نبوده و چنین قصدی نیز نداشته است. انتشار مطلب فوق تنها برای روشنگری و اثبات تکرار دروغ‌های آمدنیوز علیه مسئولین بوده است. ادعاهای بیان شده انقدر سطحی و کودکانه بود که با چند عکس به راحتی قابل بیان بود.

۲- در پست منتشر شده آمدنیوز آمده که الف و خبرآنلاین عکس‌های آرشیوی استفاده کردند! در مورد این ادعا نمیتوان فهمید مدیران آمدنیوز به چه فکر می‌کردند که عکس‌هایی که در رسانه‌ها و خبرگزاری‌های رسمی منتشر شده را آرشیو پنداشته و گفته‌اند: برای القا حضور قالیباف در ایران از تصاویر آرشیو استفاده شده است!

۳- در مطلبی که این کانال انتشار داده است گفته الف و خبرآنلاین از تصاویر آرشیوی استفاده کرده اند و برای اینکه ثابت کند دروغ نمی‌گوید لینک گزارش تصویری خبرگزاری تسنیم از مراسم ختم والده برادران اسماعیلی را گذاشته است. در اینجا تصاویر و گزارش مراسم دیگری که در روز شنبه بعدازظهر برای مرحومه گرفته شده است گذاشته شده است. یعنی آنطور القا کرده که تصاویر واقعی نبوده اگر بوده چرا در لینک گذاشته نیست.

نکته‌ای که اینجا مطرح است آمدنیوز بازهم خود و مخاطبانش را سرکار گذاشته! زیرا خود مدیرانشان میدانند که گزارش های تصویری درج شده در خبر الف مربوط به مراسم‌حضور قالیباف در همدان (پنجشنبه)و مراسم تشیع والده برادران اسماعیلی برای روز جمعه ۲۰ مهر ماه است .

اما امد نیوز برای گمراهی مخاطبانش از لینک یک گزارش تصویری مربوط به 21 مهرماه استفاده کرده که  قالیباف در آن مراسم حضور پیدا نکرده است یا از چشم عکاس دور مانده است .

 نگاهی کوتاه به عملکرد این کانال‌تلگرامی در چندماه گذشته نشان می‌دهد که آن‌ها از هر حربه‌ای برای ضربه زدن به نظام و صد البته اعتماد مردم استفاده می‌کنند و از هیچ نوع دروغپردازی ابا ندارند ...به این ترتیب داستان رسوایی های پی در پی آمد نیوز ادامه خواهد داشت .

 

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۹۳۷۵۰۱۸:۵۴:۵۰ ۱۳۹۷/۷/۲۲
جناب سردبیر و مدیر مسئول الف! اگرچه من سالهاست سایت الف را روزانه مطالعه کرده و به شما اعتماد دارم ولی آمدنیوز حرف بیراهی هم نزده! چون شما هم الحق و الانصاف، یکطرفه به قاضی رفتید و دروغ و فریب به خورد منِ مخاطب دادید.
عماد۵۹۳۸۳۹۲۰:۱۱:۳۱ ۱۳۹۷/۷/۲۲
میشه به ما هم بفرمایید در این خبر و کزارش الف چه مطلب خلافی به خورد شما داده !!!!!!!!!!!!!
تبریزی۵۹۳۸۸۴۲۰:۳۷:۲۸ ۱۳۹۷/۷/۲۲
آمدنیوز هم شد سایت خبری؟! اسمش رو باید بذارن رفت نیوز. الف هر چی هم که منتشر کنه چه درست و چه غلط خوبیش به اینه که می شه تو قسمت نظرات خیلی از خبرهاش رو تصحیح کرد البته ولی نسبت به سایت های رسمی دیگه خیلی بهتره
ناشناس۵۹۳۸۸۹۲۰:۴۳:۰۹ ۱۳۹۷/۷/۲۲
مثل امدنیوز بود استدلالش
ناشناس۵۹۳۸۶۷۲۰:۲۶:۱۲ ۱۳۹۷/۷/۲۲
شما بخش اول حرفت با بخش دوم حرفت تناقض داره..
ناشناس۵۹۴۰۳۵۲۳:۱۶:۲۰ ۱۳۹۷/۷/۲۲
این شخص هم بی شک یکی از مزدوران آمد نیوز است
ناشناس۵۹۳۷۵۳۱۸:۵۸:۵۱ ۱۳۹۷/۷/۲۲
خط فکری پایگاه الف و همچنین دکتر توکلی مشخص بوده و هست.
ناشناس۵۹۳۷۵۵۱۸:۵۹:۲۱ ۱۳۹۷/۷/۲۲
من به رسانه های اون طرف آب بیشتر از رسانه های داخلی اعتماد دارم.
ناشناس۵۹۳۸۴۱۲۰:۱۲:۳۱ ۱۳۹۷/۷/۲۲
کبوتر با کبوتر باز با باز کند همجنس با همجنس پرواز
ناشناس۵۹۳۸۴۸۲۰:۱۴:۱۰ ۱۳۹۷/۷/۲۲
اینم خودش یه مشکلیه . اونا هر چی هم دروغ بگن از نظر شما خوبن اما داخلی ها هر چقدر هم که راست بگن از نظر شما دروغکو هستند . یه کم بیشتر به فکر خودتون باشید لطفا
ناشناس۵۹۳۸۵۱۲۰:۱۵:۱۹ ۱۳۹۷/۷/۲۲
شما که از اونا حمایت میکنید میشه بفرمایید پول اونها در خارج از چه طریقی و کسانی تامین میشه؟<
ناشناس۵۹۴۰۴۰۲۳:۱۹:۴۵ ۱۳۹۷/۷/۲۲
باریکلا به شما برای این کوچولو دست بزنید
ناشناس۵۹۳۷۵۷۱۹:۰۰:۴۶ ۱۳۹۷/۷/۲۲
چرندیات میزنه دیگه!! قالیباف بگه الف اینو کار کنید! مگه میشه مگه داری؟!
جواد۵۹۳۷۷۳۱۹:۱۲:۵۴ ۱۳۹۷/۷/۲۲
اخبار آمد نیوز همینطور بی جهت نیست. احتمالا از داخل کشور دستوراتی دریافت کرده اند!!! باید کمی صبر کرد.
ناشناس۵۹۳۸۴۴۲۰:۱۲:۵۶ ۱۳۹۷/۷/۲۲
ایول ، خطر قالیباف ۱۴۰۰ خیلی جدیه از الان باید زدش
ناشناس۵۹۳۷۹۱۱۹:۳۴:۵۹ ۱۳۹۷/۷/۲۲
آمدنیوز آبروی هر چی رسانه رو برده زرد و دروغگو و شایعه ساز و وطن فروش
ناشناس۵۹۴۰۲۴۲۳:۰۰:۵۶ ۱۳۹۷/۷/۲۲
اسرائیل نیوزه دیگه. در دنیا رسانه مستقل وجود ندارد. منبع مالی رو پیدا کنید خط خبر مشخص میشه.
ناشناس۵۹۳۷۹۸۱۹:۳۸:۲۵ ۱۳۹۷/۷/۲۲
چرا قوه ی قضاییه این شایعه پرکن ها را باز داشت نمی کند؟ اگر کیهان یک تیتر می زدبه نفع ملت ، سریع علیه آن موضع می گرفتند،.
از سار کاشان۵۹۳۸۰۸۱۹:۴۳:۴۶ ۱۳۹۷/۷/۲۲
آمد نیوز محلی از اعراب ندارد
ناشناس۵۹۳۸۱۷۱۹:۵۳:۱۹ ۱۳۹۷/۷/۲۲
وسعت خریت جونورای ضد انقلاب بی انتهاست
ناشناس۵۹۳۸۲۵۱۹:۵۹:۴۷ ۱۳۹۷/۷/۲۲
بی ابروهایی مثل آمد نیوز اصلا ارزش نداره تیتر سایت وزین الف بشه....
ناشناس۵۹۳۸۹۲۲۰:۴۳:۵۷ ۱۳۹۷/۷/۲۲
بالاخره باید روشنگری و پاسخ داده بشه برای مردم
ناشناس۵۹۳۸۴۳۲۰:۱۲:۴۰ ۱۳۹۷/۷/۲۲
بی بی سی امد نیوز اصلاح طلبان همه با هم بر علیه قالیباف هستند علتش هم ترس از کار کردن خوب قالیباف است................
ناشناس۵۹۴۰۴۱۲۳:۲۰:۲۵ ۱۳۹۷/۷/۲۲
عجیب نیست چون جانوران آمدنیوز اسلاحتلبزاده هستن
ناشناس۵۹۳۸۹۴۲۰:۴۴:۳۲ ۱۳۹۷/۷/۲۲
درود به الف و مجموعه پر تلاشش
ناشناس۵۹۳۹۸۸۲۲:۳۴:۳۳ ۱۳۹۷/۷/۲۲
من به خبرهای رسانه های داخلی زیاد اطمینان ندارم.
ناشناس۵۹۳۹۹۹۲۲:۴۱:۱۷ ۱۳۹۷/۷/۲۲
خدایی الف خیلی خوب شده همه خبرای تولیدیش همه جا کار میکنن همه رسانه ای داخلی هم خارجی
ناشناس۵۹۴۰۵۳۲۳:۴۱:۲۵ ۱۳۹۷/۷/۲۲
عوض این صغری کبری چیدن ها صدا سیما یه مصاحبه زنده با قالیباف در یک مکان مشخص تهران بکنه وپخش کنه .
شاهرخ۵۹۴۰۹۱۰۰:۱۰:۴۰ ۱۳۹۷/۷/۲۳
چرا رسانه های داخلی یه مصاحبه با قالیباف نمیکنن اگه هنوز فرار نکرده؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس۵۹۴۰۹۴۰۰:۱۷:۲۷ ۱۳۹۷/۷/۲۳
وضعیت مملکت کاملا داره نشون میده که چه چیزایی دروغه و چه چیزایی راست !
ناشناس۵۹۴۱۵۲۰۵:۵۳:۴۵ ۱۳۹۷/۷/۲۳
ممکنه خروجش راست نباشه ولی بقیه مسایل هم قابل تکذیب است؟
عظیمی فر۵۹۴۲۷۴۰۸:۲۶:۱۲ ۱۳۹۷/۷/۲۳
یک باند تبهکاری در داخل کشور یکی پس از دیگری مدیران انقلابی و جهادی و شایسته را به شدت دارند تخریب می کنند و ابزار انها هم امد نیوز می باشد.ملت هم متاسفانه سریع تحت تاثیر قرار می گیرند.
ناشناس۵۹۴۶۸۲۱۲:۵۶:۵۴ ۱۳۹۷/۷/۲۳
تکلیف آمدنیوز مشخصه بارها دروغ پراکنی های آمد نیوز ثابت شده

پربحث‌های اخیر

 1. چرا دیپلماسی نفتی آمریکا شکست خورد؟/ ۳ شرط اصلی را برای معافیت از تحریم

 2. علت تصادف خودرو همراهان وزیر کار مشخص شد

 3. نظام انتخاباتی مطلوب برای انتخاب نمایندگان مجلس شورای اسلامی

 4. واگذاری معادن سودده به افراد خاص

 5. دیگر دلیلی برای پرداخت یارانه‌ به افراد پردرآمد وجود ندارد

 6. پوتین: از نفت ۷۰ دلاری راضی‌ام

 7. عرضه تخم‌مرغ تنظیم بازاری در تهران

 8. مراسم تشییع مدیرعامل و معاون سازمان تامین اجتماعی امروز برگزار می‌شود

 9. افراد "درون‌گرا" و "برون‌گرا" چه ویژگی‌هایی دارند؟

 10. کره شمالی یک "سلاح تاکتیکی فوق مدرن" آزمایش کرد

 11. بخشنامه بودجه سال ۱۳۹۸ ابلاغ شد + متن

 12. چرا بیکاری یک استان ۸ و استان همجوارش ۲۰ درصد است

 13. برای اطلاع از تعداد سیم کارت هایتان استعلام بگیرید

 14. نجات ۲۷ تن از برف و کولاک در شمال تهران

 15. سازمان ملل: به زودی مذاکرات یمن را در سوئد برگزار می‌کنیم

 16. همتی: برگشت ارز ناشی از صادرات سرعت خواهد گرفت/ برای امسال حداقل ۴۷ میلیارد دلار برآورد می‌شود+ عکس

 17. راه‌های ایران برای مقابله با تحریم نفتی/خاموشی رهیاب‌ ماهواره‌ای برخی نفتکش‌های ایران

 18. ربیع‌خواه: انتظار نداشتیم برای ما در این وضعیت بازی بگذارند/ شرایط برای پرسپولیس خوب نیست

 19. زمین‌لرزه ۵ ریشتری در مردهک کرمان/ ارسال تیم‌های ارزیاب به منطقه زلزله‌زده

 20. فرار لیبرال‌ها

 21. امروز پایان فعالیت بازنشسته ها/ تکلیف سه فدراسیون و دو مدیر مشخص نشد

 22. سازهای ناکوک

 23. اعدام مظلومین زنگ خطر را برای مقصران بزرگ عرضه سکه و دلار به صدا در آورد!

 24. سهام عدالت چقدر می‌ارزد؟/ از ۲.۲ میلیون تا ۱۴ میلیون تومان

 25. موگرینی: اروپا از مواضع عراق در قبال تحریم‌های ضد ایرانی آمریکا حمایت می‌کند

پربحث‌های دیروز

 1. چرا دیپلماسی نفتی آمریکا شکست خورد؟/ ۳ شرط اصلی را برای معافیت از تحریم

 2. علت تصادف خودرو همراهان وزیر کار مشخص شد

 3. نظام انتخاباتی مطلوب برای انتخاب نمایندگان مجلس شورای اسلامی

 4. واگذاری معادن سودده به افراد خاص

 5. دیگر دلیلی برای پرداخت یارانه‌ به افراد پردرآمد وجود ندارد

 6. پوتین: از نفت ۷۰ دلاری راضی‌ام

 7. عرضه تخم‌مرغ تنظیم بازاری در تهران

 8. مراسم تشییع مدیرعامل و معاون سازمان تامین اجتماعی امروز برگزار می‌شود

 9. افراد "درون‌گرا" و "برون‌گرا" چه ویژگی‌هایی دارند؟

 10. کره شمالی یک "سلاح تاکتیکی فوق مدرن" آزمایش کرد

 11. بخشنامه بودجه سال ۱۳۹۸ ابلاغ شد + متن

 12. چرا بیکاری یک استان ۸ و استان همجوارش ۲۰ درصد است

 13. برای اطلاع از تعداد سیم کارت هایتان استعلام بگیرید

 14. واکنش کره جنوبی به آزمایش یک سلاح جدید در کره شمالی

 15. برای ترمیم ورزشگاه آزادی ۲۰۰ میلیارد تومان نیاز است

 16. آبه و پوتین نسبت به حل مناقشات منطقه ای توافق کردند

 17. «نوبخت» در حزب اعتدال و توسعه ابقا شد

 18. اکبر میثاقیان سرمربی تیم فوتبال خونه‌به‌خونه شد

 19. رنو فرانسه از پیدا کردن بازار جایگزین ایران عاجز ماند

 20. پیشنهاد افزایش ۲۰درصدی حقوق کارگران در سال ۹۸

 21. سعد حریری از موضع عربستان درباره خاشاقچی حمایت کرد

 22. رئیسی: وارد کردن مردم در عرصه‌های اقتصادی و اجتماعی گره‌گشاه است

 23. ۵ استان ایران نیاز به خون دارند

 24. کره شمالی شهروند آمریکایی را دیپورت می‌کند

 25. پایان جنگ تجاری آمریکا و چین بعید است

پربحث‌های هفته

 1. سلطان سکه اعدام شد

 2. ادامه تخریب آیت‌الله یزدی با انتشار تصویری از نوه

 3. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 4. سوت و کف به افتخار ظریف

 5. روحانی: تحریم‌های ۱۳ آبان هیچ تاثیری در روند اقتصادی کشور نداشت/ اولین بسته حمایت غذایی آبان داده می‌شود/ برای حقوق پیش‌بینی‌هایی شده تا مشکلات اقتصادی تا حدی جبران شود

 6. تیتر روزنامه استقلال بعد از نایب قهرمانی پرسپولیس در آسیا  

 7. این فیلم را ببینید؛ از احمد شیرزاد تا محمدجواد ظریف

 8. آخوندی: کار درستی کردم که حتی ۱ واحد مسکن مهر افتتاح نکردم

 9. دولت بداند سال آینده تورم بیشتری در اقتصاد ایران بروز خواهد کرد/ دفاع از توزیع کوپن در واکنش به اتهامات کوپونیسم و کمونیسم/ ۱۷ سیاست و بسته پیشنهادی برای خروج از بحران

 10. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 11. جهانگیری: تصمیم گرفتیم تا کسی سرِ گرسنه بر زمین نگذارد/ ارزش روز سهام عدالت ۱۳ میلیون تومان شده است

 12. جزئیات جدید افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان سازمان مالیاتی + سند

 13. حضور دختران برانکو، علی پروین و محمود خوردبین در استادیوم آزادی + تصاویر  

 14. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 15. دفاع رئیس اتحادیه آجیل از قیمت ۲۰۰ هزار تومانی پسته

 16. پیروز حناچی شهردار تهران شد؛ صندلی بهشت به آخوندی نرسید + جزئیات

 17. فاتحه تهران را بخوانیم

 18. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 19. مردم بدانند این جماعت نسبتی با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ندارند

 20. آخوندی لواسان‌نشین است و خوی اشرافی‌گری دارد

 21. جریان اصلاح طلبی باید پاسخگوی ناکارآمدی دولت کنونی باشد/ اصلاح طلبی را در پای آنها که اصلاح طلب نبودند ذبح کردند/ دو جریان اصلی برای‌‌ نجات خود باید پوست اندازی کنند

 22. اندر حکایت شهرداری تهران / چرا مردم باید هزینه دعواهای سیاسی اصلاح‌طلبان را بدهند؟

 23. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 24. آقایان! عذرخواهی کنید

 25. افزایش حقوق کارمندان ۲ دستگاه دولتی مجدد به جریان افتاد +سند

پربحث‌های دیروز

 1. نظام انتخاباتی مطلوب برای انتخاب نمایندگان مجلس شورای اسلامی

 2. «نوبخت» در حزب اعتدال و توسعه ابقا شد

 3. عراقچی‌: تحریم ها مغایر با حاکمیت و اعتبار اروپا است

 4. عمار حکیم: آمریکا به دنبال شکستن اراده جمهوری اسلامی است

 5. امروز تمام دنیا با نگاه صدق و امانت به جمهوری اسلامی نگاه می کنند

 6. چهارمین کنگره حزب اتحاد برگزار شد

 7. پیام تسلیت وزیر کشور درپی درگذشت رئیس و معاون سازمان تامین اجتماعی

 8. پیام تسلیت جهانگیری درپی درگذشت رئیس و معاون سازمان تامین اجتماعی

 9. واکنش فراکسیون حقوق بشر مجلس به فعالیت ترویست‌های الاحوازیه در دانمارک

 10. نقوی‌حسینی: عربستان به نیابت از آمریکا به دنبال ایجاد ناامنی در ایران است

 11. اصلاح طلبان هیچ‌گاه نباید در انتخابات لیست حداقلی ارایه دهند

 12. 9 وزیر در صحن و کمیسیونهای مجلس/ سوال 28 نماینده از وزیر دفاع

 13. ۱۰ خبر پربازدید هفته/ از لزوم پاسخگویی اصلاح‌طلبان درباره عملکرد دولت و عذرخواهی بابت ادعای تقلب در سال ۸۸ تا اعدام سلطان سکه و انتخاب شهردار تهران

پربحث‌های هفته

 1. ادامه تخریب آیت‌الله یزدی با انتشار تصویری از نوه

 2. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 3. سوت و کف به افتخار ظریف

 4. روحانی: تحریم‌های ۱۳ آبان هیچ تاثیری در روند اقتصادی کشور نداشت/ اولین بسته حمایت غذایی آبان داده می‌شود/ برای حقوق پیش‌بینی‌هایی شده تا مشکلات اقتصادی تا حدی جبران شود

 5. این فیلم را ببینید؛ از احمد شیرزاد تا محمدجواد ظریف

 6. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 7. جهانگیری: تصمیم گرفتیم تا کسی سرِ گرسنه بر زمین نگذارد/ ارزش روز سهام عدالت ۱۳ میلیون تومان شده است

 8. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 9. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 10. مردم بدانند این جماعت نسبتی با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ندارند

 11. آخوندی لواسان‌نشین است و خوی اشرافی‌گری دارد

 12. جریان اصلاح طلبی باید پاسخگوی ناکارآمدی دولت کنونی باشد/ اصلاح طلبی را در پای آنها که اصلاح طلب نبودند ذبح کردند/ دو جریان اصلی برای‌‌ نجات خود باید پوست اندازی کنند

 13. اندر حکایت شهرداری تهران / چرا مردم باید هزینه دعواهای سیاسی اصلاح‌طلبان را بدهند؟

 14. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 15. آقایان! عذرخواهی کنید

 16. توکلی: حرف ظریف درباره پولشویی خطا بود

 17. واکنش کیهان به اعدام سلطان سکه  

 18. دوره آموزشی عراقچی برای دیپلمات‌های جوان افغانستانی+ عکس

 19. تاملی بر یک مصاحبه

 20. امیرآبادی: ادعای ظریف درباره پولشویی گسترده تهمتی بزرگ به نظام است

 21. برای برجام مدعی خزانه خالی بودند حالا برای CFT از پولشویی گسترده سخن می گویند

 22. ظریف به مجلس احضار شد

 23. جهانگیری: راهکارهایی برای کاهش فشار اقتصادی و آثار تحریم داریم

 24. پسر "علی مطهری" پُست گرفت

 25. چهار هزار و 500 زندانی مهریه در پی افزایش قیمت سکه/مجلس به دنبال کاهش آمار زندانیان

آخرین عناوین