اتهام‌زنی آمدنیوز به الف؛ قالیباف به الف سفارش خبر داد!

گروه سیاسی الف،   3970722141 ۳۳ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۳ تکراری یا غیرقابل انتشار
اتهام‌زنی آمدنیوز به الف؛ قالیباف به الف سفارش خبر داد!

هفته گذشته کانال ضدانقلاب و دروغ پرداز آمدنیوز مدعی خروج قالیباف از کشور شده بود اما با انتشار چند تصویر از حضور قالیباف در یک مراسم و انتشار گزارشی در پایگاه خبری الف، این کانال به جای پذیرش خبرسازی دروغ خود، همچون گذشته فرار رو به جلو کرده و مدعی شده «الف» برای قالیباف خبر کار کرده و ایشان به الف سفارش داده عکس‌های آرشیوی از وی را منتشر کند!

به گزارش الف، در روزهای گذشته شایعاتی از سوی معاندین و آمدنیوز مطرح شده که با چند دقیقه جست‌وجو میتوان به راحتی دروغ این کانال‌ها و کاربران را برملا کرد.

برای اثبات این شایعات و ادعاهای مضحک علیه پایگاه خبری الف این گزارش را حتما بخوانید.

در خبر کذبی که ضدانقلاب و برخی رسانه‌ها و کاربرانشان منتشر کرده بود شایعه دستور بازداشت محمدباقر قالیباف، شهردار اسبق تهران را مطرح کردند. شایعه‌کنندگان مدعی شدند که دستور بازداشت قالیباف روز چهارشنبه ۱۸ مهرماه صادر شده و وی قبل از بازداشت به هامبورگ آلمان فرار کرده است. این شایعه مرجع معتبری نداشته و در کانال‌ها، کاربران و رسانه‌های ضدانقلاب مطرح شد.

که در ادامه برخی از آنها را میبینید:

در حالی که این شایعه بین برخی کاربران مجازی و مردم نیز دست به دست میشد، یک خبر از محمدباقر قالیباف خط بطلانی کشید بر تمام ادعاهای کذب رسانه‌های ضد انقلاب. حضور قالیباف در سومین مراسم سالگرد شهادت سردار همدانی در غروب روز پنج شنبه ۱۹ مهر ماه.

حضور عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و سخنرانی در مراسم سالگرد شهادت شهید همدانی که در حسینیه حضرت امام (ره) همدان برگزار شد، رسانه‌ها و کاربران ضدانقلاب را در سکوت خبری فرو برد و آنها از کنار این شایعات و دروغ خود به راحتی گذشتند. و دیگر دنبال آن را نگرفتند که مبادا آبرویشان برود و برخی از آنها حتی پست خود را پاک کرده بودند!

سخرانی قالیباف در سالگرد شهادت شهید همدانی در همدان - ۱۹ مهر ۹۷

بعد از پخش عکس و فیلم قالیباف در همدان این شایعات و دروغ‌های بچگانه با واکنش طنر کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شد که برخی از آنها را میبینید.

در ادامه این شایعات آمدنیوز مانند اکثر خبرهای بی اساس خود پستی را منتشر کرد مبنی بر خروج قالیباف از کشور و حضور در استرالیا!

بعد از انتشار یک متن سراسر واهی آمدنیوز پستی از کانال یک رسانه به اسم تهران تایمز را در کانال خود به اشتراک گذاشت و این رسانه ضدانقلاب در ادامه ادعاهای خود نوشته است: قالیباف برای مدیریت اموال سرقتی یک میلیارد دلاری در استرالیا به سر می‌برد! 

در بخشی از ادعاهای بی اساس آمدنیوز که بدون هیچ سندی به قول خودشان مثلا افشا کرده است، آمده: 

سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری قالیباف در استرالیا! منزل صد میلیون دلاری «اسحاق» (فرزند وی) در قلب ملبورن!

خبرنگار «آمدنیوز» دریافت که «اسحاق قالیباف» یک LEVEl از برج لاکچری Vogue Plaza در خیابان Chapel ST واقع در ثروتمندترین منطقه‌ی ملبورن را خریداری کرده است.

در این ساختمان که یهودیان آن را ساخته‌اند، مغازه‌های بسیاری از مشهورترین برندهای تجاری دنیا وجود دارد.

منزل «اسحاق قالیباف» در یکی از طبقات فوقانی این برج قرار دارد که از «ریل استیت مارشال وایت» به مبلغ صد میلیون دلار خریداری شده و متراژ آن در حدود ۸۰۰ متر است.

این نوشته‌ها!‌ آنقدر بی اساس است که حتی کاربران شبکه های اجتماعی نیز با واکنش طنز با آن برخورد کرده و از کنار آن به راحتی عبور کردند.  روش این رسانه  انتشار یک خبر با بیان  جزئیاتی که وجود خارجی نداشته است و خنده دار انجاست که بعد از مدتی خودشان هم پیگیری نکرده و با یک دروغ دیگر دروغ قبلی را می پوشانند.  و هیچ وقت برای  اثبات ادعاهایشان خود را ملزم به ارایه سند نمی بینند.هر چند از  جعل سند هم ابایی ندارند .

وقتی تیر معاندین در قضیه حضور قالیباف در هامبورگ به سنگ خورد آنها برای لاپوشانی دروغ قبلی خود به یک خبر دروغ دیگر در مورد این شخص روی آورده و از خروج قالیباف از کشور خبر دادند!

اثبات این دروغ نیز کار چندان سختی نیست و با چند جست و جو میتوان پی به تکرار رفتار همیشگی آمدنیوز برد.

در پی این شایعه خبرآنلاین با حسین قربانزاده مشاور شهردار اسبق تهران مصاحبه کرده و وی گفت: برای قالیباف حکم بازداشت صادر می‌شود اما او بلند شود و به هامبورگ می‌رود؟ چنین چیزی قابل باور است؟ این نوع خبرهای کذب، نیاز به راستی آزمایی ندارد.

بعد از این مصاحبه برخی کانال‌ها اظهار کردند که حتی اگر قالیباف از کشور خارج شده باشد مشاور و دوست او نمی‌آید بگوید که وی از ایران رفته است!

شاید بتوان گفت این استدلال درست باشد اما آیا ضد انقلاب و از جمله  آمدنیوز که میتواند حضور قالیباف در مراسم ختم والده گرامی برادران اسماعیلی را منکر شود؟!

تصاویر پخش شده از مراسم والده محسن اسماعیلی، عضو حقوقدان شورای نگهبان و نماینده مجلس خبرگان رهبری و پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس‌جمهور ، که روز جمعه ۲۰ مهر در مسجد شهید بهشتی برگزار شد نشان از حضور قالیباف در این مراسم است و بازهم رو شدن دست دروغین آمدنیوز .

آیا انتشار این تصاویر برای اثبات دروغ فرار و خروج قالیباف از کشور کافی نیست؟!

باید از کسانی که به این شایعه دامن می‌زنند پرسید با کدام منطق و سند از این دروغ پیروی کرده و آن را انتشار میدهند؟! این کانال تلگرامی که در مورد اعضا و مسئول آن نیز برخی نقل قول ها، پشت پرده و دریافت مبالغ بحث برانگیزی وجود دارد کدام یک از ادعاهایش ثابت شده است؟

جالب آنجاست که بعد از انتشار خبری در پایگاه خبری الف مبنی بر اینکه آیا قالیباف از کشور خارج شده است؟ ، و نشان دادن دروغ آمدنیوز ، مدعی شدند الف به توصیه محمدباقر قالیباف این خبر را کار کرده است و این گزارش القا میکند وی در ایران است!!!

پیرامون این پست کانال تگرامی آمدنیوز چند نکته وجود دارد:

۱- الف اصلا در پی خبرسازی برای قالیباف نبوده و چنین قصدی نیز نداشته است. انتشار مطلب فوق تنها برای روشنگری و اثبات تکرار دروغ‌های آمدنیوز علیه مسئولین بوده است. ادعاهای بیان شده انقدر سطحی و کودکانه بود که با چند عکس به راحتی قابل بیان بود.

۲- در پست منتشر شده آمدنیوز آمده که الف و خبرآنلاین عکس‌های آرشیوی استفاده کردند! در مورد این ادعا نمیتوان فهمید مدیران آمدنیوز به چه فکر می‌کردند که عکس‌هایی که در رسانه‌ها و خبرگزاری‌های رسمی منتشر شده را آرشیو پنداشته و گفته‌اند: برای القا حضور قالیباف در ایران از تصاویر آرشیو استفاده شده است!

۳- در مطلبی که این کانال انتشار داده است گفته الف و خبرآنلاین از تصاویر آرشیوی استفاده کرده اند و برای اینکه ثابت کند دروغ نمی‌گوید لینک گزارش تصویری خبرگزاری تسنیم از مراسم ختم والده برادران اسماعیلی را گذاشته است. در اینجا تصاویر و گزارش مراسم دیگری که در روز شنبه بعدازظهر برای مرحومه گرفته شده است گذاشته شده است. یعنی آنطور القا کرده که تصاویر واقعی نبوده اگر بوده چرا در لینک گذاشته نیست.

نکته‌ای که اینجا مطرح است آمدنیوز بازهم خود و مخاطبانش را سرکار گذاشته! زیرا خود مدیرانشان میدانند که گزارش های تصویری درج شده در خبر الف مربوط به مراسم‌حضور قالیباف در همدان (پنجشنبه)و مراسم تشیع والده برادران اسماعیلی برای روز جمعه ۲۰ مهر ماه است .

اما امد نیوز برای گمراهی مخاطبانش از لینک یک گزارش تصویری مربوط به 21 مهرماه استفاده کرده که  قالیباف در آن مراسم حضور پیدا نکرده است یا از چشم عکاس دور مانده است .

 نگاهی کوتاه به عملکرد این کانال‌تلگرامی در چندماه گذشته نشان می‌دهد که آن‌ها از هر حربه‌ای برای ضربه زدن به نظام و صد البته اعتماد مردم استفاده می‌کنند و از هیچ نوع دروغپردازی ابا ندارند ...به این ترتیب داستان رسوایی های پی در پی آمد نیوز ادامه خواهد داشت .

 

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۹۳۷۵۰۱۸:۵۴:۵۰ ۱۳۹۷/۷/۲۲
جناب سردبیر و مدیر مسئول الف! اگرچه من سالهاست سایت الف را روزانه مطالعه کرده و به شما اعتماد دارم ولی آمدنیوز حرف بیراهی هم نزده! چون شما هم الحق و الانصاف، یکطرفه به قاضی رفتید و دروغ و فریب به خورد منِ مخاطب دادید.
عماد۵۹۳۸۳۹۲۰:۱۱:۳۱ ۱۳۹۷/۷/۲۲
میشه به ما هم بفرمایید در این خبر و کزارش الف چه مطلب خلافی به خورد شما داده !!!!!!!!!!!!!
تبریزی۵۹۳۸۸۴۲۰:۳۷:۲۸ ۱۳۹۷/۷/۲۲
آمدنیوز هم شد سایت خبری؟! اسمش رو باید بذارن رفت نیوز. الف هر چی هم که منتشر کنه چه درست و چه غلط خوبیش به اینه که می شه تو قسمت نظرات خیلی از خبرهاش رو تصحیح کرد البته ولی نسبت به سایت های رسمی دیگه خیلی بهتره
ناشناس۵۹۳۸۸۹۲۰:۴۳:۰۹ ۱۳۹۷/۷/۲۲
مثل امدنیوز بود استدلالش
ناشناس۵۹۳۸۶۷۲۰:۲۶:۱۲ ۱۳۹۷/۷/۲۲
شما بخش اول حرفت با بخش دوم حرفت تناقض داره..
ناشناس۵۹۴۰۳۵۲۳:۱۶:۲۰ ۱۳۹۷/۷/۲۲
این شخص هم بی شک یکی از مزدوران آمد نیوز است
ناشناس۵۹۳۷۵۳۱۸:۵۸:۵۱ ۱۳۹۷/۷/۲۲
خط فکری پایگاه الف و همچنین دکتر توکلی مشخص بوده و هست.
ناشناس۵۹۳۷۵۵۱۸:۵۹:۲۱ ۱۳۹۷/۷/۲۲
من به رسانه های اون طرف آب بیشتر از رسانه های داخلی اعتماد دارم.
ناشناس۵۹۳۸۴۱۲۰:۱۲:۳۱ ۱۳۹۷/۷/۲۲
کبوتر با کبوتر باز با باز کند همجنس با همجنس پرواز
ناشناس۵۹۳۸۴۸۲۰:۱۴:۱۰ ۱۳۹۷/۷/۲۲
اینم خودش یه مشکلیه . اونا هر چی هم دروغ بگن از نظر شما خوبن اما داخلی ها هر چقدر هم که راست بگن از نظر شما دروغکو هستند . یه کم بیشتر به فکر خودتون باشید لطفا
ناشناس۵۹۳۸۵۱۲۰:۱۵:۱۹ ۱۳۹۷/۷/۲۲
شما که از اونا حمایت میکنید میشه بفرمایید پول اونها در خارج از چه طریقی و کسانی تامین میشه؟<
ناشناس۵۹۴۰۴۰۲۳:۱۹:۴۵ ۱۳۹۷/۷/۲۲
باریکلا به شما برای این کوچولو دست بزنید
ناشناس۵۹۳۷۵۷۱۹:۰۰:۴۶ ۱۳۹۷/۷/۲۲
چرندیات میزنه دیگه!! قالیباف بگه الف اینو کار کنید! مگه میشه مگه داری؟!
جواد۵۹۳۷۷۳۱۹:۱۲:۵۴ ۱۳۹۷/۷/۲۲
اخبار آمد نیوز همینطور بی جهت نیست. احتمالا از داخل کشور دستوراتی دریافت کرده اند!!! باید کمی صبر کرد.
ناشناس۵۹۳۸۴۴۲۰:۱۲:۵۶ ۱۳۹۷/۷/۲۲
ایول ، خطر قالیباف ۱۴۰۰ خیلی جدیه از الان باید زدش
ناشناس۵۹۳۷۹۱۱۹:۳۴:۵۹ ۱۳۹۷/۷/۲۲
آمدنیوز آبروی هر چی رسانه رو برده زرد و دروغگو و شایعه ساز و وطن فروش
ناشناس۵۹۴۰۲۴۲۳:۰۰:۵۶ ۱۳۹۷/۷/۲۲
اسرائیل نیوزه دیگه. در دنیا رسانه مستقل وجود ندارد. منبع مالی رو پیدا کنید خط خبر مشخص میشه.
ناشناس۵۹۳۷۹۸۱۹:۳۸:۲۵ ۱۳۹۷/۷/۲۲
چرا قوه ی قضاییه این شایعه پرکن ها را باز داشت نمی کند؟ اگر کیهان یک تیتر می زدبه نفع ملت ، سریع علیه آن موضع می گرفتند،.
از سار کاشان۵۹۳۸۰۸۱۹:۴۳:۴۶ ۱۳۹۷/۷/۲۲
آمد نیوز محلی از اعراب ندارد
ناشناس۵۹۳۸۱۷۱۹:۵۳:۱۹ ۱۳۹۷/۷/۲۲
وسعت خریت جونورای ضد انقلاب بی انتهاست
ناشناس۵۹۳۸۲۵۱۹:۵۹:۴۷ ۱۳۹۷/۷/۲۲
بی ابروهایی مثل آمد نیوز اصلا ارزش نداره تیتر سایت وزین الف بشه....
ناشناس۵۹۳۸۹۲۲۰:۴۳:۵۷ ۱۳۹۷/۷/۲۲
بالاخره باید روشنگری و پاسخ داده بشه برای مردم
ناشناس۵۹۳۸۴۳۲۰:۱۲:۴۰ ۱۳۹۷/۷/۲۲
بی بی سی امد نیوز اصلاح طلبان همه با هم بر علیه قالیباف هستند علتش هم ترس از کار کردن خوب قالیباف است................
ناشناس۵۹۴۰۴۱۲۳:۲۰:۲۵ ۱۳۹۷/۷/۲۲
عجیب نیست چون جانوران آمدنیوز اسلاحتلبزاده هستن
ناشناس۵۹۳۸۹۴۲۰:۴۴:۳۲ ۱۳۹۷/۷/۲۲
درود به الف و مجموعه پر تلاشش
ناشناس۵۹۳۹۸۸۲۲:۳۴:۳۳ ۱۳۹۷/۷/۲۲
من به خبرهای رسانه های داخلی زیاد اطمینان ندارم.
ناشناس۵۹۳۹۹۹۲۲:۴۱:۱۷ ۱۳۹۷/۷/۲۲
خدایی الف خیلی خوب شده همه خبرای تولیدیش همه جا کار میکنن همه رسانه ای داخلی هم خارجی
ناشناس۵۹۴۰۵۳۲۳:۴۱:۲۵ ۱۳۹۷/۷/۲۲
عوض این صغری کبری چیدن ها صدا سیما یه مصاحبه زنده با قالیباف در یک مکان مشخص تهران بکنه وپخش کنه .
شاهرخ۵۹۴۰۹۱۰۰:۱۰:۴۰ ۱۳۹۷/۷/۲۳
چرا رسانه های داخلی یه مصاحبه با قالیباف نمیکنن اگه هنوز فرار نکرده؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس۵۹۴۰۹۴۰۰:۱۷:۲۷ ۱۳۹۷/۷/۲۳
وضعیت مملکت کاملا داره نشون میده که چه چیزایی دروغه و چه چیزایی راست !
ناشناس۵۹۴۱۵۲۰۵:۵۳:۴۵ ۱۳۹۷/۷/۲۳
ممکنه خروجش راست نباشه ولی بقیه مسایل هم قابل تکذیب است؟
عظیمی فر۵۹۴۲۷۴۰۸:۲۶:۱۲ ۱۳۹۷/۷/۲۳
یک باند تبهکاری در داخل کشور یکی پس از دیگری مدیران انقلابی و جهادی و شایسته را به شدت دارند تخریب می کنند و ابزار انها هم امد نیوز می باشد.ملت هم متاسفانه سریع تحت تاثیر قرار می گیرند.
ناشناس۵۹۴۶۸۲۱۲:۵۶:۵۴ ۱۳۹۷/۷/۲۳
تکلیف آمدنیوز مشخصه بارها دروغ پراکنی های آمد نیوز ثابت شده

پربحث‌های امروز

 1. کاهش ۳۰ درصدی هزینه قبوض برق برای کم‌مصرف‌ها

 2. جزئیات سفر مخفیانه ترامپ به عراق از زبان «محمد علی الحیکم»

 3. کتاب نویسنده ایرانی در آمریکا بار دیگر جنجال‌ساز شد

 4. علی کریمی در مراسم سالگرد ناصر حجازی/ عکس  

 5. احتمال رگبار بهاری در برخی استان‌ها/ افزایش دما در کشور

 6. شروط جدید صادرات محصولات کشاورزی/صادرات فقط با کارت بازرگانی 

 7. ظریف با وزیر خارجه پاکستان دیدار و گفتگو کرد

 8. نفت ایران، برگ برنده چین در مقابله با آمریکا

 9. مانع اصلی حضور تیام در استقلال چیست؟/ زمان انتخاب سرمربی خارجی مشخص شد

 10. افزایش نرخ کرایه تاکسی در ۶۰ خط پایتخت بین ۵ تا ۱۰ درصد

 11. همتی: ارز نیمایی حذف نمی‌شود/ فعالیت بازار متشکل ارزی در مرحله پایلوت قرار دارد

 12. علی شمخانی: ۴۰سال است جنگ اقتصادی را با فرهنگ خرمشهر به پیروزی تبدیل کرده‌ایم

 13. نامه اساتید دانشگاه به رئیس جمهور درباره عدم تشکیل جلسات شورا

 14. مارچلو لیپی دوباره سرمربی تیم ملی فوتبال چین شد

 15. ترامپ: شاید درباره هوآوی با چین توافق کردیم

 16. هانی‌زاده: آمریکایی‌ها فهمیدن تهدیدات نظامی علیه ایران کارساز نیست/ عربستان به دنبال ائتلاف ضدایرانی در منطقه است/ ترامپ می‌خواهد معادله قرن را تا ماه آینده عملیاتی کند

 17. خسارات طوفان در آمریکا  

 18. یورش وحشیانه صهیونیست‌ها به کرانه باختری

 19. اهتزار پرچم 20 متری ایران بر فراز آب‌های خلیج فارس

 20. پلوسی خواستار وساطت خانواده ترامپ در حل اختلاف با دموکرات‌ها شد

 21. چرا پس از فتح خرمشهر جنگ تمام نشد؟

 22. ساختمان های کره شمالی‎  

 23. زاکانی: هیچ رئیس‌جمهوری به اندازه روحانی اختیارات ویژه نداشته است

 24. ۶۰ ماهواره اینترنتی بالاخره به مدار زمین رفتند

 25. پیش‌بینی ۲۰۰ هزار میلیارد تومان برای تأمین کالای ضروری مردم در مجلس

پربحث‌های دیروز

 1. صدای خاموش تجرد قطعی

 2. ظریف: ما پای میز مذاکره هستیم؛ آمریکا میز مذاکره را ترک کرده

 3. مرگ غم انگیز مادر و پسر در شب چهلم

 4. کیهان به اروپا: 365 روز گذشته چه غلطی کردید که 120 روز دیگر مهلت می‌خواهید؟!

 5. بی‌توجهی به پیام‌های تصویری که می‌فرستیم

 6. سلیمی‌نمین: احمدی‌نژادی‌ها درمانده شده‌اند

 7. روزنامه دولت: ریزش قیمت خودرو آغاز شده است

 8. دستگیری 2 زورگیر که گوش طعمه‌هایشان را می‌بریدند

 9. گزینه‌های روحانی برای سخنگویی دولت

 10. ماجراهای تاسف بار و دردناک زن 48 ساله: شوهرم می خواهد طلاقم دهد

 11. اگر حسین هدایتی پرسپولیس را خریده بود، الان این تیم چه وضعی داشت؟

 12. نسخه عضو جبهه پایداری برای خروج از برجام

 13. راهکار مجلس برای مدیریت بازار مسکن

 14. ادعای وزیر دفاع موقت آمریکا درباره جنگ با ایران

 15. پمپئو هم از تندروی بولتون نگران شد

 16. بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به مناسبت سالروز فتح خرمشهر

 17. بشار رسن برای ماندن چه‌قدر می‌خواهد؟

 18. دستگیری سارق خیر نما

 19. پیشنهاد سه ساله باشگاه استقلال به سرمربی ایتالیایی سابق اینترمیلان

 20. واشنگتن: درباره وقوع حمله شیمیایی در سوریه به جمع‌بندی نرسیده‌ایم

 21. واکنش جواد زرینچه به سرمربی‌گری مجیدی در استقلال

 22. تردد ماشین‌های سنگین در شب‌های لیلالی قدر ممنوع شد

 23. استقبال «برنی سندرز» از ایده استیضاح ترامپ

 24. سقوط مرگبار ۴ کارگر در چاه

 25. کاهش نرخ رشد اقتصادی عربستان در سال جاری

پربحث‌های هفته

 1. کشتیم که کشتیم دیه‌شو میدیم! / نظر شما درباره‌ی این فیلم چیست؟!

 2. آیا دوچرخه سواری بانوان جرم است؟

 3. لفاظی تازه ترامپ علیه ایران: هرگز دوباره آمریکا را تهدید نکنید

 4. محکومیت «یاسین رامین» در پرونده شیرخشک‌های آلوده وارداتی به ۱۷ سال حبس

 5. برجام؛ ترامپ و توافق جدید

 6. عابربانک پرسپولیس و وزیر سابق کجا شلاق می‌خورند؟

 7. فرار از جنگ صلح به بار نمی‌‌آورد

 8. واکنش‌ها به درخواست روحانی برای اختیارات ویژه/ تاکتیک دو سر برد رئیس جمهور/ بگوید در چه مواردی محدودیت دارد/ خیری ندیده ایم از این اختیارها

 9. صدای خاموش تجرد قطعی

 10. توضیح نماینده خرمشهر درباره انتشار عکسی افطاری وی در فضای مجازی

 11. محسنی اژه‌ای: از بی‌عفتی فیلم بگیرید و برای ما بفرستید/ روحانی چه اختیار ویژه‌ای می‌خواهد؟/ رضایت اصحاب رسانه از جلسه با رئیسی

 12. تخریب ویلاهای خاص با قاطعیت دستگاه قضا/ از ویلای داماد شمخانی تا دختر وزیر سابق

 13. اوباما همزمان لبخند می‌زد و تحریم می‌کرد/ روحانی و جهانگیری چه وعده‌های به ملت دادند؛ جوابگو باشند/ اصلاح‌طلبان بعد از رای آوردن بجای پاسخگویی می‌گویند اختیار نداشتیم

 14. هشدار شديد دهقان به روسای قوا؛ دستورالعمل چپاول اموال مردم را لغو كنيد

 15. چراغ‌های روشن به هنگام سحر  

 16. پاسخ به چند شبهه پرتکرار در موضوع حجاب

 17. اژه‌ای:‌ دشمن به دنبال رواج بی‌عفتی و بی‌اخلاقی در جامعه است/ چرا فیلم قانون‌گریزی‌ها را برای مقامات قضایی نمی‌فرستید؟

 18. روحانی: قیمت ارز ۱۳ هزار تومان و حتی ۸ هزار تومان نیست / بنگاه‌های دولتی باید واگذار شود

 19. آموزش فریب دادن زنان متاهل در سریال نمایش خانگی!

 20. رفتار عجیب نمایندگان برای تعویق کنکور/ موافقت 81 نفر به رغم فریادی های 150 نماینده

 21. دولت فعّال يا قوّال

 22. آدرس را اشتباه نرویم!

 23. صالحی امیری: با هر دولتی به‌جز دولت روحانی، شرایط بدتر می‌شد/ قیمت خودرو در انتظار تصمیم شورای رقابت/ بعد از سرافراز، اصلاح ساختار صدا و سیما منتفی شد

 24. پوتین درباره ایران دقیقا چه گفت؟

 25. شریعتمداری: علیرغم تلاش دولت همچنان مردم در شرایط مطلوبی به سر نمی‌برند

پربحث‌های اخیر

 1. علی شمخانی: ۴۰سال است جنگ اقتصادی را با فرهنگ خرمشهر به پیروزی تبدیل کرده‌ایم

 2. نامه اساتید دانشگاه به رئیس جمهور درباره عدم تشکیل جلسات شورا

 3. اهتزار پرچم 20 متری ایران بر فراز آب‌های خلیج فارس

 4. چرا پس از فتح خرمشهر جنگ تمام نشد؟

 5. زاکانی: هیچ رئیس‌جمهوری به اندازه روحانی اختیارات ویژه نداشته است

 6. انتقاد مطهری از یک رویه غلط در برابر تذکرات رهبری

 7. نوای آزادی خرمشهر در گوش زمان ماندگار شد

 8. ظریف: منطقه شرایط بسیار دشواری را می‌گذراند

 9. فتح‌الفتوح امروز در «رونق توليد» است/ دولت از بی‌خيالی خارج شود

 10. سخنگوی شورای عالی امنیت ملی: به هیچ وجه مذاکره‌ با آمریکا در کار نخواهد بود

 11. بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به مناسبت سالروز فتح خرمشهر

 12. روحانی: ملت ایران بار دیگر دشمنان را در جنگ اقتصادی پشیمان خواهد کرد

 13. روحانی از برگزیدگان دوازدهمین کنگره ملی تجلیل از ایثار تقدیر کرد

 14. آیت الله جنتی: آمریکا دست به حماقت جنگ با ایران نمی‌زند

 15. بازخواني دفتر برجام

 16. حدادعادل: اول از همه دولت باید امر به معروف شود

پربحث‌های دیروز

 1. ظریف: ما پای میز مذاکره هستیم؛ آمریکا میز مذاکره را ترک کرده

 2. کیهان به اروپا: 365 روز گذشته چه غلطی کردید که 120 روز دیگر مهلت می‌خواهید؟!

 3. سلیمی‌نمین: احمدی‌نژادی‌ها درمانده شده‌اند

 4. گزینه‌های روحانی برای سخنگویی دولت

 5. نسخه عضو جبهه پایداری برای خروج از برجام

 6. بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به مناسبت سالروز فتح خرمشهر

 7. روحانی: ملت ایران بار دیگر دشمنان را در جنگ اقتصادی پشیمان خواهد کرد

 8. روحانی از برگزیدگان دوازدهمین کنگره ملی تجلیل از ایثار تقدیر کرد

 9. آیت الله جنتی: آمریکا دست به حماقت جنگ با ایران نمی‌زند

 10. بازخواني دفتر برجام

 11. حدادعادل: اول از همه دولت باید امر به معروف شود

 12. امام جمعه اصفهان: قضات بر روی یک شمشیر دولبه حرکت می‌کنند

 13. عارف: باید انگیزه های ارزشی را در جامعه پررنگ کنیم

 14. صوفی: اظهارات روحانی برای «اختیار ویژه» توجیه ضعف‌های خودش است

 15. ظریف: چابهار می تواند به امنیت و ثبات در افغانستان، پاکستان و ایران کمک زیادی کند

 16. دادگاه به متهمان پرونده شرکت پدیده مهلت داد

 17. چراغ طبقه هشتم ساختمان کوثر تا ۱۴۰۰ خاموش می‌ماند؟

 18. دلیل سفر غیرمنتظره دیپلمات‌ها به ایران

 19. حاشیه های افطاری رئیس جمهور با فعالان اقتصادی

 20. روزنامه اصلاح طلب: حکم شهردار برای استاندار معزول بی اعتبار کردن دولت بود

 21. زمان نشست خبری روحانی با اصحاب رسانه

 22. دریادار فدوی:‌ آمریکا با همه دشمنی‌اش، جرأت نکرده تیری به سوی ایران شلیک کند

 23. نظر عارف درباره رقابت با لاریجانی

 24. عمان: هرگونه نزاع میان آمریکا و ایران برای کل منطقه خطرناک است

 25. حماسه دوم خرداد

پربحث‌های هفته

 1. محکومیت «یاسین رامین» در پرونده شیرخشک‌های آلوده وارداتی به ۱۷ سال حبس

 2. برجام؛ ترامپ و توافق جدید

 3. فرار از جنگ صلح به بار نمی‌‌آورد

 4. واکنش‌ها به درخواست روحانی برای اختیارات ویژه/ تاکتیک دو سر برد رئیس جمهور/ بگوید در چه مواردی محدودیت دارد/ خیری ندیده ایم از این اختیارها

 5. توضیح نماینده خرمشهر درباره انتشار عکسی افطاری وی در فضای مجازی

 6. محسنی اژه‌ای: از بی‌عفتی فیلم بگیرید و برای ما بفرستید/ روحانی چه اختیار ویژه‌ای می‌خواهد؟/ رضایت اصحاب رسانه از جلسه با رئیسی

 7. تخریب ویلاهای خاص با قاطعیت دستگاه قضا/ از ویلای داماد شمخانی تا دختر وزیر سابق

 8. اوباما همزمان لبخند می‌زد و تحریم می‌کرد/ روحانی و جهانگیری چه وعده‌های به ملت دادند؛ جوابگو باشند/ اصلاح‌طلبان بعد از رای آوردن بجای پاسخگویی می‌گویند اختیار نداشتیم

 9. هشدار شديد دهقان به روسای قوا؛ دستورالعمل چپاول اموال مردم را لغو كنيد

 10. پاسخ به چند شبهه پرتکرار در موضوع حجاب

 11. اژه‌ای:‌ دشمن به دنبال رواج بی‌عفتی و بی‌اخلاقی در جامعه است/ چرا فیلم قانون‌گریزی‌ها را برای مقامات قضایی نمی‌فرستید؟

 12. رفتار عجیب نمایندگان برای تعویق کنکور/ موافقت 81 نفر به رغم فریادی های 150 نماینده

 13. دولت فعّال يا قوّال

 14. صالحی امیری: با هر دولتی به‌جز دولت روحانی، شرایط بدتر می‌شد/ قیمت خودرو در انتظار تصمیم شورای رقابت/ بعد از سرافراز، اصلاح ساختار صدا و سیما منتفی شد

 15. سفرهای عجیب و غریب اعضای شورای شهر به کشورهای اروپایی/ نظر عباس عبدی درباره خاطرات هاشمی رفسنجانی/ جزئیات ماجرای جنجالی تصادف پورشه با پراید در اصفهان

 16. دوچرخه‌سواری برای بانوان به موجب قانون منع نشده/ محکومیت حسین هدایتی به حبس و شلاق/ پرونده سیف به دادگاه ارسال شد

 17. حکم حسین هدایتی اعلام شد

 18. رهبر انقلاب: راجع به زبان فارسی نگرانم؛ نگذارید فرسوده و ویران شود/ از صداوسیما گله‌مندم؛ بجای زبان معیار گاهی تعابیر غلط و فرنگی را ترویج می‌کنند

 19. نظر زیباکلام درباره حمایت مردم از نظام/ اصولگرایان مجلس بر سر دوراهی: لاریجانی یا عارف؟/ انتقاد روزنامه اصلاح طلب از عباس عبدی

 20. آیت‌الله علم‌الهدی: افزایش قیمت خرما هم مربوط به آمریکاست؟

 21. شورای عالی انقلاب فرهنگی در بن بست

 22. ضرغامی: جلسات شورایعالی انقلاب فرهنگی به دلیل لج‌بازی برگزار نمی‌شود/ ماجرای تذکر به روحانی

 23. فتاح: حسرت تلفن زدن به دل ترامپ خواهد ماند/ ما تحت فشار هستیم اما آنها بیشتر تحت فشار هستند

 24. استیضاح زنگنه کلید خورد + متن طرح

 25. آقای روحانی، پست گرفتن آقازاده‌ها در دولت شما به راه افتاد

آخرین عناوین