در گفتگو با الف مطرح شد ادامه چالش دو تابعیتی‌ها/ پاسخ ابوترابی به واعظی: اگر نام افراد دوتابعیتی‌ اعلام شود موارد بسیاری روشن می‌شود/ عدم انتشار اسامی دوتابعیتی‌ها از سوی کمیسیون امنیت ملی خلاف آیین نامه است

گروه سیاسی الف،   3970621110 ۳۴ نظر، ۰ در صف انتشار و ۹ تکراری یا غیرقابل انتشار
ادامه چالش دو تابعیتی‌ها/ پاسخ ابوترابی به واعظی: اگر نام افراد دوتابعیتی‌ اعلام شود موارد بسیاری روشن می‌شود/ عدم انتشار اسامی دوتابعیتی‌ها از سوی کمیسیون امنیت ملی خلاف آیین نامه است

عضو کمیته تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی در گفتگو با الف، با بیان اینکه اعلام نکردن اسامی دوتابعیتی‌ها از سوی کمیسیون امنیت ملی خلاف آیین نامه مجلس است گفت: اگر نام افراد این لیست اعلام شود، موارد بسیاری مشخص میشود.

به گزارش الف، تحقیق و تفحص از مسئولان دو تابعیتی همچنان در دستور کار اعضای کمیته تحقیق و تفحص مجلس قرار دارد و همچنان اظهارات مختلفی از سوی برخی مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس مطرح می‌شود.

بر همین اساس ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در هفته‌های گذشته اعلام کرده بود که قرار است  لیست ۱۰۰ نفری افراد دوتابعیتی در مجلس قرائت شود اما با گذشت حدودا یک ماه از این اظهارات این گزارش در مجلس قرائت نشده است.

بر اساس گزارش‌های قرائت شده در مجلس شورای اسلامی، در وزارت راه و شهرسازی ۴ نفر؛ جمعیت هلال‌ احمر ۳ نفر؛ سازمان بهزیستی ۲ نفر و در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز ۴ نفر دو تابعیتی مشغول فعالیت هستند و سایر وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های دولتی عنوان کرده‌اند که مدیر دو تابعیتی در وزارتخانه مشغول به فعالیت نبوده و یا اینکه اطلاعاتی در این زمینه نداشته‌اند.

سایت الف در روز  ۳۰ مرداد گفتگویی با ابوالفضل ابوترابی عضو کمیته تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی انجام داد و وی با بیان اینکه برای دو تابعیتی‌ها سند و مدرک داریم گفت: از همه جناح‌های اصلاح‌طلب و اصولگرا در این لیست حضور دارند و هفته آینده اسامی آنها اعلام می‌شود.

از سوی دیگر، محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور در گفتگویی در واکنش به ادعای یک نماینده مبنی بر اینکه یکی از مسئولان بسیار مهم مملکتی تابعیت اسکاتلند را دارد، گفت: این اظهارات کذب محض است و مردم بدانند که دروغ از این بزرگتر نمی شود. او اگر شهامت داشت به جای آنکه این طور صحبت کند، اسم می آورد تا ما بتوانیم شکایت کنیم.

رئیس دفتر رئیس جمهور افزود: الان اگر شکایت کنیم می گویند «منظور ما رئیس جمهور نبود، ما گفتیم یک مقام عالی رتبه و این تعبیر تا فلان رده هم بیان می شود». او اگر شهامت دارد اسم بیاورد تا پاسخش داده شود.

در همین راستا خبرنگار الف،  با ابوالفضل ابوترابی عضو کمیته تحقیق و تفحص مجلس گفتگویی را انجام داد.

*آقای ابوترابی  قرار بود اسامی صد نفره افراد دوتابعیتی در مجلس شورای اسلامی قرائت شود اما هنوز این کار صورت نگرفته است، دلیل آن چیست؟

متاسفانه کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی باید این کار را انجام می‌داد که هنوز عملیاتی نشده است و اعلام نکردن اسامی این افراد، خلاف آیین نامه مجلس شورای اسلامی است.

* آقای واعظی ادعای دوتابعیتی بودن رییس جمهور را کذب دانستند، و اعلام کردند که اگر اعضای کمیته تحقیق و تفحص شهامت دارند، اسم بیاورند، پاسخ شما به صحبت‌های ایشان چیست؟

قرار بود هفته گذشته این موضوع در مجلس رسما اعلام شود اما چنین موضوعی اتفاق نیفتاد و عملا این کار را نکردند، ما همچنان پیگیر این موضوع هستیم و اگر این لیست اعلام شود خیلی از موضوعات پیش آمده روشن و پاسخ داده می‌ شود.

وی ادامه داد: این مسئله همچنان در حال پیگیری می‌باشد و اگر اسامی اعلام شود خیلی از مسایل مشخص می شود.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۴۵۴۰۴۱۵:۵۶:۵۳ ۱۳۹۷/۶/۲۱
دو تابعتی جرم نیست وقت مردم رو با این حرفا نگیرید
ناشناس۵۴۵۵۵۲۱۷:۱۷:۳۳ ۱۳۹۷/۶/۲۱
یکی مثل محمود خاوری که اختلاس کرده وراحت فرار میکند وبه کانادا میرود به خاطر همین دوتابعیتی بودن هست؟؟اتفاقا یکی از مسائلی که باعث این مشکلات امروز شده همین دوتابعیتی بودن بعضی از مسولان است
ناشناس۵۴۵۶۱۳۱۸:۰۱:۰۵ ۱۳۹۷/۶/۲۱
1 نفر از چند میلیون نفر دو تابعتی خطا کرده علتش مجرم بودن همه دو تابعتی ها نیست . شما دارید امنیت سرمایه گذاری ایرانی های خارج از کشور رو با مشکل رو بر رو میکنید . فقط باعث فرار سرمایه از کشور هستید خیلی مملکت گل و بلبل همه دوست دارن ایران سرمایه گذاری کنند ؟
ناشناس۵۴۵۸۴۹۲۱:۴۰:۴۹ ۱۳۹۷/۶/۲۱
فرار سرمایه از کشور خودش جرم است بیخود میکنند ارز و ثروت کشور را خارج میکنند یا میکنید ، دوست دارید از این کشور بروید ، خوب بروید اما ثروت و ارز کشور را نبرید ، در همان کانادا و یا امریکا نمیتوانید بدون مجوز بیش از ده هزار دلار خارج کنید ، اما در ایران ملیون ملیون میبرند و طلبکار هم هستند .
ناشناس۵۴۶۰۵۲۰۱:۰۰:۴۶ ۱۳۹۷/۶/۲۲
کی به سرمایه گذار کار داره!!!! این صحبتها مبنی بر قانون منع به کارگیری افراد دوتابعیتی در شغل های دولتی هست،وگرنه تعدادی از افراد بخش خصوصی دوتابعیتی هستند و حتی در بعضی از شرکتها اصلا سرمایه گذار خارجی هستند
ناشناس۵۴۶۱۳۸۰۶:۲۷:۱۰ ۱۳۹۷/۶/۲۲
سلام. وقتی کسی توی ایران ساکنه و دو تابیعتیه دیگه ربطی به سرمایه گذاری نداره چون کشور ثانی وقتی بهت تابعیت میده که در اون کشور سرمایه گذاری کنی یعنی سرمایه و پول داخلی در کشور دیگه ای خرج می شود
ناشناس۵۴۶۲۳۵۰۹:۰۳:۴۶ ۱۳۹۷/۶/۲۲
قربان کسی نگفته همه دو تابعیتیها مجرمند فقط میگن کسانی که دوتابعیتی هستند نباید در پستهای حساس مدیریتی قرار بگیرند زیرا اگه خلافی مرتکب شدند خیلی راحت میتونن از کشور خارج شوند و از چنگ قانون فرار کنند
ناشناس۵۴۵۸۶۷۲۱:۵۰:۵۵ ۱۳۹۷/۶/۲۱
دو تابعیتی بودن به خودی خود جرم نیست ؛ ولی کسی که دو تابعیتی بودن خودش را کتمان می کنه تا بتواند مسئولیت کلیدی بگیرد ، مرتکب جرم شده است.
ناشناس۵۴۵۸۷۲۲۱:۵۶:۳۴ ۱۳۹۷/۶/۲۱
اولا تو همه مردم نیستی از طرف خودت حرف بزن در ثانی یا چیزی نمیدانی یا اینکه از آقازاده های دوتابعیتی هستی آدم نا حسابی پدر مملکت را دوتابعیتیها در آوردند . شما اگر دقیق بررسی کنی می فهمی که نفوذی ها و مفسدین اقتصادی اکثرا دوتابعیتی هستند
ناشناس۵۴۶۱۸۸۰۸:۲۱:۴۰ ۱۳۹۷/۶/۲۲
یه مقدار مطالعه داشته باشید بعد حکم صادر کنید اصل چهل و یکم (41) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران: تابعیت کشور ایران حق مسلم هر فرد ایرانی و دولت نمی‌تواند از هیچ ایرانی سلب تابعیت کند، مگر به درخواست خود او یا در صورتی که به تابعیت کشور دیگری درآید.
ناشناس۵۴۶۶۹۴۱۴:۵۲:۴۸ ۱۳۹۷/۶/۲۲
الان این چه ربطی داشت
ناشناس۵۴۶۲۰۶۰۸:۳۷:۳۲ ۱۳۹۷/۶/۲۲
چرا موازی با دو تابعیتی ها به پرونده م.ج و ح.ف رسیدی نمی کنید مگر یک نفر چقدر می تواند با وثیقه آزاد باشد
ناشناس۵۴۶۹۰۳۱۸:۳۴:۳۶ ۱۳۹۷/۶/۲۲
هیچ کس توان اعلام اسامی دو تابعیتی ها را ندارد.
ناشناس۵۴۵۴۰۸۱۶:۰۰:۲۳ ۱۳۹۷/۶/۲۱
الان مشکل دو تابعتی ها حل بشه کل مشکلات تحریم و ... حل میشه نه /؟
ناشناس۵۴۶۳۷۳۱۱:۱۹:۱۶ ۱۳۹۷/۶/۲۲
بسیاری از اسلاحتلبا دو تابعیتی هستن
ناشناس۵۴۵۴۰۹۱۶:۰۰:۲۵ ۱۳۹۷/۶/۲۱
دو تابعیتی = خروج ثروت از کشور حتی اگر قانون در مورد دو تابعیتی ها ناقص باشد عقل سلیم و منطق سیاسی حکم میکند ، اولا به انها پست و مقام مالی چه در دولت و چه در بخش خصوصی مانند بانکهای خصوصی داده نشود . دوما ، وام های بانکی به انها داده نشود سوما ، تحت نظر در ارتباط با خروج ارز و ثروت از کشور باشند چهارما ، پستهایی در ارتباط با امور محرمانه و اسرار ملی به انها داده نشود پنجما ، بطور کلی تحت نظر باشند بسیاری از فتنه های سیاسی و اقتصادی ناشی از همین تابعیتهای مضاعف میباشد
ناشناس۵۴۵۶۱۹۱۸:۰۶:۲۷ ۱۳۹۷/۶/۲۱
مگه اسیر گرفتگی ؟ هر کس میتونه محل زندگی خودش رو مشخص کنه .
ناشناس۵۴۵۸۷۸۲۲:۰۰:۵۱ ۱۳۹۷/۶/۲۱
بله... هر کسی می تونه محل زندگیش را انتخاب کنه ؛ ولی مگه ما مستعمره هستیم ، کسیکه تابعیت یه کشور دیگه را گرفته تور کشور مسئولیت بالا بگیره ، بعدش هم از جیب مردم حقوق کلان دریافت کنه
ناشناس۵۴۶۰۸۷۰۱:۴۸:۲۵ ۱۳۹۷/۶/۲۲
با این داستان ها سر مردم رو گرم کردید مشکل مملکت این چیزها نیست
ناشناس۵۴۵۹۹۵۲۳:۴۹:۳۹ ۱۳۹۷/۶/۲۱
ثروت برای شخص نه کشور . هر کس زحمت کشیده کمتر خرج کرده و پس انداز کرده هر روز موبایل جدید نخریده . ثروت بیشتری داره و برای خودش
ناشناس۵۴۵۴۹۶۱۶:۳۸:۰۸ ۱۳۹۷/۶/۲۱
چرا تکلیف این موضوع را روشن نمیکنند یه بار برای همیشه
ناشناس۵۴۵۷۳۸۱۹:۴۶:۱۲ ۱۳۹۷/۶/۲۱
اگر روشن شود بازار دریافتی های مفتی تعطیل میشود چه کسی دوست دارد مغازه اش در پررونقترین زمان که دلار ثانیه ای درآمد می سازد تعطیل شود
ناشناس۵۴۵۶۱۴۱۸:۰۱:۳۷ ۱۳۹۷/۶/۲۱
فقط باعث فرار سرمایه از کشور هستید
ناشناس۵۴۵۶۴۰۱۸:۲۳:۱۶ ۱۳۹۷/۶/۲۱
تفاوت دوتابعیتی با اقامت داشتن چیه ؟
ناشناس۵۴۵۸۵۸۲۱:۴۴:۲۸ ۱۳۹۷/۶/۲۱
کسی که اقامت دارد به پرچم و ملکه و و و قسم نمیخورد و متعهد به دفاع از ان کشور نیست ، در انجا برای کار و یا تحصیل و یا ماموریت اقامت دارد .
ناشناس۵۴۵۶۹۸۱۸:۵۸:۲۲ ۱۳۹۷/۶/۲۱
عجب!!!
ناشناس۵۴۵۸۹۲۲۲:۲۲:۳۶ ۱۳۹۷/۶/۲۱
مگه می شه اسم این آقا زاده های دوتابعتی اعلام بشه؟!! خود افرادی که این اسامی دستشونه خودشون پاشون گیره.
ناشناس۵۴۵۹۷۷۲۳:۳۱:۵۸ ۱۳۹۷/۶/۲۱
بعید است بحث دوتابعیتی به نتیجه برسد.
استاد مقيم امريكا۵۴۶۱۲۵۰۴:۴۲:۲۰ ۱۳۹۷/۶/۲۲
خوب سرتون رو گرم کرده اند.فساد و چپاول ثروت یک کشور ربطی به تابعیت ندارد. با ارزوی توفیق و رفع مشکلات.
ناشناس۵۴۶۱۴۸۰۶:۵۹:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۲۲
آیا فقط تابعیت اروپا وآمریکا داشتن اشکال دارد ؟ چرا در مورد تابعیت عراقی بعضی مسئولین حرفی زده نمی شود ؟
ناشناس۵۴۶۷۴۰۱۵:۳۴:۰۰ ۱۳۹۷/۶/۲۲
اون اقایانی که تابعت عراق دارن باید برکنار شوند
ناشناس۵۴۶۲۷۹۰۹:۵۱:۱۸ ۱۳۹۷/۶/۲۲
وقتی تابعیت کشور آمریکا یا کانادا را بپذیرید باید به دفاع از آن کشور و ملکه قسم بخورید بنابراین دو تابعیتی نباید در مناسب اثرگذار باشد چون خدای ناکرده در لحظه ایی که باید تصمیم حساسی برای ایران بگیرد ممکن است منافع آمریکا یا کانادا را ارجح کند.
ناشناس۵۴۶۴۰۲۱۱:۳۷:۵۲ ۱۳۹۷/۶/۲۲
خود دفتر رییس جمهور توضیح دهد در حالیکه رییس جمهور خودش گفته نام خانوادگی را در سال 1360 به روحانی تغییر داده چگونه در سال 1377 مدرک دکتری به نام حسن فریدون صادر شده است؟ مگر پاسپورت بر اساس شناسنامه صادر نمی شود؟ یا برای ایشان استثنا قائل شده اند؟
مزدک بلوری۵۴۷۴۰۲۰۹:۴۰:۴۸ ۱۳۹۷/۶/۲۳
یکی از این مسوولین دوتابعیتی ، رییس دانشگاه آزاد است که دارای گرین کارت آمریکاست و همسر و فرزندش هم در آمریکا ساکن هستند و ایشان هر سال برای دیدن آنها به آمریکا سفر میکند.
بیمه azkiتجارت نیوزصبا باتری

پربحث‌های اخیر

 1. کرباسچی: روحانی استعفا بدهد

 2. پیام سفیر انگلیس در تهران در خصوص حمله تروریستی اهواز

 3. داعش مسئولیت «حمله تروریستی اهواز» را بر عهده گرفت

 4. نخستین اعترافات سخنگوی گروهک تروریستی الاحوازیه به انجام حمله تروریستی صبح امروز در رژه نیروهای مسلح در اهواز  

 5. جانباز ۷۵ درصدجنگ تحمیلی حاج حسین منجزی در حادثه تروریستی شهر اهواز به فیض شهادت نائل شد  

 6. فداکاری برای نجات در حمله تروریستی اهواز  

 7. حمله تروریستی اهواز تاکنون ۲۹ شهید و ۵۷ زخمی برجا گذاشته است

 8. سفیر ایران در انگلیس اقدام "ایران اینترنشنال" را محکوم کرد   

 9. دستور روحانی به دستگاه‌های امنیتی برای پیگیری حمله تروریستی اهواز

 10. هر ۴ تروریست‌ حادثه تروریستی اهواز به هلاکت رسیدند

 11. جانبازِ شهید حادثه تروریستی امروز چه کسی بود؟

 12. ماجرای حضور سعید مرتضوی در دسته عزاداری + عکس

 13. اظهارنظر وقیحانه مشاور ولیعهدابوظبی درباره حادثه اهواز

 14. فیلمی متفاوت از صحنه درگیری ماموران با تروریستها در اهواز   

 15. سکه ۴ میلیون و ۴۷۵ هزار تومان شد/ آخرین قیمت دلار و ارز در بازار

 16. وقتی حادثه تروریستی، حمله مسلحانه نام می‌گیرد + عکس

 17. معاون سیاسی سپاه: تروریست ها تاوان سنگینی پرداخت خواهند کرد

 18. سعید مرتضوی به زندان برگشت

 19. عدم افزایش قیمت ۲۷ قلم کالای اساسی با «کالا کارت»

 20. دادستان تهران خبر داد: کشف صد تن مواد پتروشیمی در انباری در شورآباد

 21. آخرین قیمت انواع خودروهای داخلی در بازار + جدول

 22. ۴ عامل بیکار شدن شاغلان/ ۱.۸ میلیون بیکار شاغل ۱۰ ساله و بیشتر بوده‌اند

 23. آدرس غلط ندهید! مافیای FATF ترور کنندگان دانشمندان هسته‌ای ما بودند

 24. حدادعادل:‌ آمریکا، عربستان و صهیونیست‌ها بدانند حادثه اهواز مردم ایران را متحدتر می‌کند

 25. گروهک «الاهوازیه»؛ از کپنهاگ تا به‌رگبار بستن مردم بی‌گناه

پربحث‌های دیروز

 1. وقوع حمله تروریستی در مراسم رژه اهواز/ تیراندازی به سوی مردم و نیروهای مسلح/ هلاکت ۴ تروریست/ آخرین آمار شهدا /زخمی شدن 65 تا 70 نفر +عکس و فیلم

 2. کرباسچی: روحانی استعفا بدهد

 3. تصویر عوامل تروریستی امروز رژه اهواز  

 4. سپاه پاسداران: عناصر مسلح حمله تروریستی اهواز وابسته به جریان "الاحوازیه" هستند

 5. الاحوازیه و رهبران آنها چه کسانی هستند؟

 6. فیلم واضح از تیراندازی شدید به رژه نیروهای مسلح در اهواز  

 7. لطفا ریز جزئیات مخارج زندگی ما رو بخونین

 8. اجاره قاتل ۳ میلیونی در تهران + عکس

 9. تحریم و جنگ تحمیلی، تهدیدهایی که به فرصت تبدیل شدند/ راز موفقیت صنعت دفاعی ایران چیست؟

 10. افزایش ۱۴.۷ درصدی دخل‌وخرج خانوار ایرانی در ۵ ماه + جزئیات

 11. لحظه مطلع کردن روحانی از حمله تروریستی اهواز هنگام سخنرانی امروز در مراسم رژه تهران  

 12. وزیر آموزش و پرورش: چشم‌های برخی کلاس اولی‌ها پف دارد و باید یواش یواش سحرخیزتر باشند

 13. پیام سفیر انگلیس در تهران در خصوص حمله تروریستی اهواز

 14. حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز  

 15. یادداشت روحانی در روزنامه واشنگتن پست/ پیشنهاد ترامپ برای مذاکره صادقانه نیست/ایران تسلیم تحریم نمی‌شود

 16. داعش مسئولیت «حمله تروریستی اهواز» را بر عهده گرفت

 17. نخستین اعترافات سخنگوی گروهک تروریستی الاحوازیه به انجام حمله تروریستی صبح امروز در رژه نیروهای مسلح در اهواز  

 18. جانباز ۷۵ درصدجنگ تحمیلی حاج حسین منجزی در حادثه تروریستی شهر اهواز به فیض شهادت نائل شد  

 19. نرخ سود برخی بانک‌ها ۲۳ درصد شد + جزئیات

 20. استاندارد دوگانه بی‌بی‌سی فارسی در استفاده از واژه «تروریستی»  

 21. فداکاری برای نجات در حمله تروریستی اهواز  

 22. حمله تروریستی اهواز تاکنون ۲۹ شهید و ۵۷ زخمی برجا گذاشته است

 23. جهانگیری: بخش خصوصی، سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند

 24. سفیر ایران در انگلیس اقدام "ایران اینترنشنال" را محکوم کرد   

 25. تصویر حفاظت از یک کودک در حمله تروریستی امروز اهواز  

پربحث‌های هفته

 1. راهپیمایی افراد برهنه در خیابان بعد از پیروزی!/ عبور از مرز‌های بی‌حیایی؛ عریان‌گری در فوتبال!+ عکس

 2. یک معلم آمریکایی: ۳ جا کار می‌کنم و پلاسمای خونم را می‌فروشم تا قبوض آب و برقم را بپردازم؛ معلمی در آمریکا یعنی این!/ به‌اندازه کاری که می‌کنیم به ما حقوق نمی‌دهند

 3. وقوع حمله تروریستی در مراسم رژه اهواز/ تیراندازی به سوی مردم و نیروهای مسلح/ هلاکت ۴ تروریست/ آخرین آمار شهدا /زخمی شدن 65 تا 70 نفر +عکس و فیلم

 4. سوءاستفاده میلیاردی شرکتهای بیمه از جیب مردم / وقتی چشم عدالت کور می‌شود!

 5. واقعا مالیات پزشکان چقدر است؟!

 6. نباید به «سید احمد خمینی» ایراد گرفت! مشکل جای دیگر است

 7. توهین طراح جلد همشهری جوان به مقدسات و امام حسین (ع)

 8. چگونه می‌توان ترامپ را در زمینه تحریم‌ها خلع سلاح کرد؟

 9. ۲۱ کشته در آتش‌سوزی تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در جاده نطنز/ اجساد ۱۹ نفر از اتوبوس خارج شده/ اعلام اسامی مجروحان + تصاویر و فیلم

 10. آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

 11. آدرس غلط برای گرانی‌ها و افشای مسئولیت گریزی‌های رندانه/ ریشه‌های اصلی بحران های کنونی اقتصاد ایران چیست؟

 12. چرا دولت قادر به کاهش قیمت دلار نیست؟

 13. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 14. با این میوه، ۳ روزه ۳ کیلو لاغر شوید!

 15. وزیر صنعت: یکی از عوامل افزایش قیمت خودرو این بود که بعضی فکر کردند خودرو یک کالای سرمایه‌ای است

 16. پیام روحانی برای جانباختگان حادثه تصادف کاشان: تکرار این حوادث جبران‌ناپذیر جاده‌ای، نشان از ضعف‌های مدیریتی دارد

 17. پیشنهاد بی‌شرمانه مرکز مشاوره به یک دختر!/ عمق فاجعه و عدم نظارت بر عملکرد مرکز مشاوره

 18. آقای سازور غلط می‌کند فقط مداحی کند/ جمله جالب محمود کریمی درباره حاج منصور

 19. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 20. توهین عضو اصلاح طلب شورای شهر نیشابور به عزاداران حسینی +عکس

 21. آخوندی: شرکت هواپیمایی ATR غرامت پرداخت نمی‌کند

 22. فیروزآبادی: اگر اینستاگرام همکاری نکند به سرنوشت تلگرام دچار می‌شود/ وزارت ارتباطات فیلترینگ را شُل کرده است

 23. واکنش ثبت احوال به تعویض نام خانوادگی توسط آقازاده‌ها

 24. استعلام برای حفظ امانت الهی!

 25. بازار مسکن در نیمه دوم امسال چگونه خواهد بود؟

پربحث‌های اخیر

 1. کرباسچی: روحانی استعفا بدهد

 2. حمله تروریستی اهواز تاکنون ۲۹ شهید و ۵۷ زخمی برجا گذاشته است

 3. دستور روحانی به دستگاه‌های امنیتی برای پیگیری حمله تروریستی اهواز

 4. هر ۴ تروریست‌ حادثه تروریستی اهواز به هلاکت رسیدند

 5. ماجرای حضور سعید مرتضوی در دسته عزاداری + عکس

 6. فیلمی متفاوت از صحنه درگیری ماموران با تروریستها در اهواز   

 7. سعید مرتضوی به زندان برگشت

 8. ولایتی: حمله تروریستی اهواز با پاسخ محکم جمهوری اسلامی ایران مواجه خواهد شد

 9. رژه ۲۱ بالستیک سپاه پس از سخنان روحانی/ قدر موشک‌های خود را بیش‌تر می‌دانیم + عکس

 10. کدخدایی: چه رمزی بین همزمانی حادثه تروریستی اهواز با سالروز حمله صدام وجود دارد؟

 11. واکنش معاون دفتر رئیس‌جمهور به حمله تروریستی اهواز

 12. 9 وزیر در راه مجلس/ استیضاح وزیر صنعت

 13. جلسه ویژه کمیسیون امنیت با وزرای اطلاعات، خارجه، کشور و اطلاعات سپاه/ احتمال سفر دسته جمعی به اهواز

 14. ۳ مهر؛ بررسی استیضاح «شریعتمداری» در کمیسیون صنایع

 15. حسین شریعتمداری: از سایه خود هم بترسید!

 16. سکوت دولت‌های عربی و شیطنت رسانه‌های غربی در قبال حادثه تروریستی اهواز

 17. پیام رئیس قوه قضاییه در پی حادثه تروریستی در اهواز

 18. شهدای حادثه تروریستی اهواز دوشنبه تشییع می‌شوند/ دوم مهر عزای عمومی اعلام شد

 19. آخرین وضعیت مجروحان حادثه تروریستی امروز اهواز

 20. هشدار محسن رضایی به عاملان و حامیان حمله تروریستی اهواز

 21. جزئیات حمله تروریستی به رژه اهواز؛ از سابقه گروهک الاحوازیه تا انتشار کاریکاتور توهین آمیز/ پشت پرده اعلام موجودیت تشکلی 40 نفره برای براندازی/ روایت کیهان از ماجرای تتلو

 22. دستور دادستان کل کشور به برخورد با گروهک محارب الاحوازی

 23. پیام رهبر معظم انقلاب در پی حادثه تروریستی در اهواز؛ دستگاههای مسئول دنباله جنایتکاران را تعقیب و به پنجه قضایی بسپارند

 24. انتقاد رئیس جمهور چک از تحریم‌ها علیه ایران

 25. سیدحسن خمینی: کیست که از اعماق دل بر دشمنان میهنمان نفرین نفرستد؟

پربحث‌های دیروز

 1. وقوع حمله تروریستی در مراسم رژه اهواز/ تیراندازی به سوی مردم و نیروهای مسلح/ هلاکت ۴ تروریست/ آخرین آمار شهدا /زخمی شدن 65 تا 70 نفر +عکس و فیلم

 2. کرباسچی: روحانی استعفا بدهد

 3. سپاه پاسداران: عناصر مسلح حمله تروریستی اهواز وابسته به جریان "الاحوازیه" هستند

 4. الاحوازیه و رهبران آنها چه کسانی هستند؟

 5. تحریم و جنگ تحمیلی، تهدیدهایی که به فرصت تبدیل شدند/ راز موفقیت صنعت دفاعی ایران چیست؟

 6. یادداشت روحانی در روزنامه واشنگتن پست/ پیشنهاد ترامپ برای مذاکره صادقانه نیست/ایران تسلیم تحریم نمی‌شود

 7. حمله تروریستی اهواز تاکنون ۲۹ شهید و ۵۷ زخمی برجا گذاشته است

 8. علیزاده: دخالت دادن BBC و من‌وتو در مسائل داخلی ایران، قاجاری‌کردن سیاست است

 9. دستور روحانی به دستگاه‌های امنیتی برای پیگیری حمله تروریستی اهواز

 10. هر ۴ تروریست‌ حادثه تروریستی اهواز به هلاکت رسیدند

 11. واکنش ظریف به حمله تروریستی اهواز: قاطعانه پاسخ خواهیم داد

 12. روحانی: با عصبانیت آمریکا "قدر موشک‌ها" را بیشتر می‌دانیم/ روز به روز بر قدرت دفاعی خودمان خواهیم افزود

 13. کدام نمایندگان هنوز به کمپین شفافیت آرا نپیوسته‌اند؟ جدول و گرایش سیاسی

 14. ماجرای حضور سعید مرتضوی در دسته عزاداری + عکس

 15. اولین آمار از شمار مجروحان حمله تروریستی به رژه اهواز/ شهادت تعدادی از نیروهای سپاه

 16. فیلمی متفاوت از صحنه درگیری ماموران با تروریستها در اهواز   

 17. دعوت از «محمود صادقی» به دانشگاه امام صادق (ع) برای مناظره درباره «FATF»

 18. سعید مرتضوی به زندان برگشت

 19. آدرس غلط ندهید! مافیای FATF ترور کنندگان دانشمندان هسته‌ای ما بودند

 20. فرمانده کل سپاه: برای دشمنان ثابت شده که فشارها بر‌ مردم ایران بی‌فایده است

 21. ولایتی: حمله تروریستی اهواز با پاسخ محکم جمهوری اسلامی ایران مواجه خواهد شد

 22. رژه ۲۱ بالستیک سپاه پس از سخنان روحانی/ قدر موشک‌های خود را بیش‌تر می‌دانیم + عکس

 23. کدخدایی: چه رمزی بین همزمانی حادثه تروریستی اهواز با سالروز حمله صدام وجود دارد؟

 24. واکنش معاون دفتر رئیس‌جمهور به حمله تروریستی اهواز

 25. 9 وزیر در راه مجلس/ استیضاح وزیر صنعت

پربحث‌های هفته

 1. وقوع حمله تروریستی در مراسم رژه اهواز/ تیراندازی به سوی مردم و نیروهای مسلح/ هلاکت ۴ تروریست/ آخرین آمار شهدا /زخمی شدن 65 تا 70 نفر +عکس و فیلم

 2. نباید به «سید احمد خمینی» ایراد گرفت! مشکل جای دیگر است

 3. آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

 4. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 5. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 6. فیروزآبادی: اگر اینستاگرام همکاری نکند به سرنوشت تلگرام دچار می‌شود/ وزارت ارتباطات فیلترینگ را شُل کرده است

 7. استعلام برای حفظ امانت الهی!

 8. کرباسچی: روحانی استعفا بدهد

 9. توئیت جدید ظریف درباره عاشورا+عکس

 10. ایران با استفاده از چه ابزاری تنگه هرمز را می بندد؟ + عکس

 11. تورنتو بار دیگر در عاشورای ۲۰۱۸ رنگ و بوی حسین(ع) را می گیرد/تلاش ضد انقلاب برای آشوب در عاشورای حسینی

 12. رسایی: تتلو مرتد و حکم مرتد، اعدام است

 13. ۷ معاون شریعتمداری که با ابلاغ قانون، باید از وزارت صنعت بروند + اسامی

 14. دیدارهای جان کری و ظریف و انتخابات ریاست جمهوری/ناگفته‌هایی از مذاکرات با آمریکا در دوره احمدی‌نژاد/ نامزدهای جدید سخنگویی دولت/ آیا قالیباف بدنبال جانشینی لاریجانی است؟

 15. سپاه پاسداران: عناصر مسلح حمله تروریستی اهواز وابسته به جریان "الاحوازیه" هستند

 16. ابراهیم رئیسی: راه حل مشکلات کشور اقتصادی است نه سیاسی

 17. الاحوازیه و رهبران آنها چه کسانی هستند؟

 18. کدام استانداران باید از قطار دولت پیاده شوند؟ + جدول

 19. استیضاح شریعتمداری و آخوندی به کجا رسید؟

 20. سفارت ایران در یونان مورد تعرض قرار گرفت + عکس

 21. حاجی دلیگانی: ناطق پیام داده که دیگر از آخوندی حمایت نمی‌کند

 22. نمایندگان خطاب به سران قوا: بازنشسته‌ها را بازنشسته کنید/ نگذارید مدیران از عنوان «جانباز» سوءاستفاده کنند

 23. ردپای یک اقدام «روحانی» برای مصونیت بخشی به «سیف»

 24. تحریم و جنگ تحمیلی، تهدیدهایی که به فرصت تبدیل شدند/ راز موفقیت صنعت دفاعی ایران چیست؟

 25. روایت «جان کری» از خواسته طرف ایرانی در «لوزان»/ظریف با انتشار توافق موافق نبود

آخرین عناوین