سپینو-مگنت

مامور خاطی گشت ارشاد تعلیق از خدمت شد/ علی مطهری: اقتدار پلیس نباید آسیب ببیند/ ذوالنور: ناجا برای برخورد با ماموران متخلف حساسیت لازم را دارد

گروه سیاسی الف،   3970201221 ۳۶ نظر، ۱۳ در صف انتشار و ۴۳ تکراری یا غیرقابل انتشار
مامور خاطی گشت ارشاد تعلیق از خدمت شد/ علی مطهری: اقتدار پلیس نباید آسیب ببیند/ ذوالنور: ناجا برای برخورد با ماموران متخلف حساسیت لازم را دارد

ویدئوی درگیری مامور گشت ارشاد با چند زن در یکی از پارک‌های تهران در روزهای گذشته فضای مجازی را پرکرده است. یکی از نمایندگان مجلس حالا از تعلیق مامور خاطی خبر داده است.

به گزارش الف، در واکنش به ویدئوی منتشر شده عده زیادی از چهره های سیاسی و هنری  موضع گیری کردند. براساس فیلم منتشر شده ماموران تلاش می کنند این خانم را بازداشت کنند اما با مقاومت وی روبه رو می شوند و در ادامه برخورد تند و زد و خورد مامور ناجا با یکی از زنان بوجود می آید.

بیشتر در این باره بخوانید

یک خطا و صد فرصت طلبی

واکنش ناجا به فیلم برخورد نامناسب پلیس با یک دخترجوان

دستور وزیر کشور به پلیس برای برخورد با ماموران خاطی گشت ارشاد

به دنبال انتشار فیلم، وزیر کشور دستور بررسی جامع و ارائه گزارش آن تا روز شنبه را صادر کرد.

دستور وزیر در پی انتشار فیلمی از رفتار مامور گشت ارشاد

دیروز عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و جانشین فرمانده کل قوا در ناجا پس از وصول و ملاحظه گزارش نیروی انتظامی از اتفاقات صورت گرفته در یکی از پارک‌های تهران توسط ماموران گشت ارشاد، در یادداشتی خطاب به رئیس دفتر جانشینی فرماندهی کل قوا در امور ناجا نوشت: ضمن ارج گذاشتن به زحمات شبانه روزی و موثر نیروهای خدوم و زحمت کش ناجا که بر کسی پوشیده نیست و ضرورت برخورد با متخلفین به صورت قانونی، اقدامات معدود نیروها خارج از حوزه اختیارات و قانون موجب خدشه دار شدن تلاش و زحمات همه نیروها می شود.

 رحمانی فضلی در ادامه تاکید کرد: با توجه به گزارش، ضمن رسیدگی کامل به تخلفات انجام شده توسط خاطی، اقدام خلاف قانون فرد مامور هم با سرعت در حوزه تخلفات انتظامی مورد بررسی و اقدام قانونی لازم صورت گرفته و نتیجه گزارش شود.  او گفت: بدیهی است نحوه اقدام و نتیجه با توجه به طرح آن در افکار عمومی، برای عموم منتشر شود.  

جانشین فرمانده کل قوا در ناجا گفت: ضروری است تمهیداتی اندیشیده شود تا این نوع اقدامات صورت نگرفته و با متخلفان به سرعت برخورد شود.

دستور وزیر کشور به پلیس برای برخورد با ماموران خاطی گشت ارشاد

انتقادات نسبت به رفتار ماموران

لعیا جنیدی، معاون حقوقی رییس جمهور نیز در ارتباط با فیلم برخورد مامور گشت ارشاد با یک دختر جوان گفت: فیلمی در روز پنجشنبه 30 فروردین 1397 در شبکه های اجتماعی پخش شد که مربوط به برخورد تند ماموران گشت ارشاد با یک دختر جوان در یکی از پارکهای تهران بود. رفتار ماموران با توهین و برخورد فیزیکی همراه بود. پخش این فیلم موجب بروز واکنش های فراوانی از سوی مردم و مسئولان و نیز جریحه دار شدن احساسات عمومی شد. بررسی اصول قانون اساسی نشان می دهد که اقدام ماموران یادشده با اصول مختلف این قانون از جمله بند 14 اصل 3، اصل های 8، 20، 32، 37، 39 ، بند 4 اصل 156 و به ویژه نصوص اصول 22 و 36 مغایرت آشکار دارد.

واکنش‌ها به انتشار فیلمی از نحوه برخورد مامور زن گشت ارشاد با یک دختر/ دستور وزیر کشور/ پلیس: این رفتار مورد تایید ما نیست

وی ادامه داد: بی تردید همه شهروندان باید از امنیت حقوقی و حق زندگی توام با رعایت حق کرامت، حیثیت و احترام برخوردار باشند و هیچ شخص خصوصی یا دولت، حق تعرض به زندگی، کرامت، شرافت و حقوق شخص دیگر ندارد (اصل 20 و 22 قانون اساسی).

جنیدی گفت: ماموران گشت ارشاد مجاز نیستند که به طور همزمان هم نقش ضابط انتظامی و هم نقش قاضی را ایفا کنند و در همه حال باید اصل حاکمیت قانون، حق امنیت حقوقی شهروندان اعم از زن و مرد (بند 14 اصل 3 واصل 20 قانون اساسی)، و در نتیجه، شان و منزلت فرد رعایت گردد.

محمدرضا عارف، رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی نیز از کتک زدن یک زن از سوی گشت ارشاد انتقاد کرده و از پیگیری فراکسیون امید درباره این موضوع خبر داده است.

واکنش عارف به ویدئوی برخورد گشت ارشاد

واکنش علم الهدی به نحوه برخورد اخیر گشت ارشاد: ناجا نباید با خطای یک مامور زیر سوال برود؛ آن هم بابت مقابله با یک منکر شرعی/ واکنش به اتفاقات جنجالی در برج سلمان مشهد

واکنش کیهان به فیلم برخورد مامور زن گشت ارشاد با یک دختر

سیاوشی: مامور خاطی نیروی انتظامی در وضعیت انتظار خدمت قرار گرفت

طیبه سیاووشی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ویدئوی پخش شده درباره ضرب و شتم یک زن توسط مامور انتظامی گفت: در این قضیه عده ای ما را متهم به دفاع از بدحجابی می کنند اما بحث اصلا این نیست بلکه بحث بسیار مهم، امنیت زنان است که نباید در جامعه خدشه دار شود. سیاوشی ادامه داد: من با ناجا درباره قضیه پیش آمده صحبت کردم و آنها گفتند قرار نبوده چنین کاری صورت گیرد و رویه اینطور بوده که اگر شخصی پوشش خیلی خلاف عرفی داشت به او تذکر داده شود. ضمن اینکه مامور خاطی در وضعیت' انتظار خدمت' قرار گرفته است.

وی گفت: البته خوشبختانه اتفاقی هم در این رابطه افتاد که از دید مردم مغفول ماند. آن اینکه وزیر کشور تلویحا از جامعه عذرخواهی کرد و ناجا هم اعلام کرد که برخورد این مامور غلط بوده است.

ذوالنور: قطعا با خانمی که دوتار مویش بیرون است برخورد نمی شود

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور در واکنش به انتشار فیلمی از برخورد نامناسب نیروی انتظامی با یک خانم، گفت: قطعا نیروی انتظامی با خانمی که دو تار مویش بیرون آمده برخورد نمی‌کند بلکه با کسانی که حالت هنجارشکنی دارند و در مقابل قانون مقاومت می‌کنند، برخورد می‌نماید. از آن طرف اگر پلیس سر چهارراه به ماشینی برای عبور نکردن از چراغ اخطار داد و او به ایست پلیس توجه نکرد و بعد یقه پلیس را گرفت قطعا پلیس دیگر او را ناز نمی‌کند.

ذوالنور: نیروی انتظامی برای برخورد با ماموران متخلف حساسیت لازم را دارد

ذوالنور با اشاره به محتوای فیلم منتشر شده از برخورد نیروی انتظامی با یک فیلم، گفت: فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده حاوی بخش‌های گزینشی و تقطیع شده از اتفاقی است که رخ داده چون طرف مقابل برخورد و درگیری داشته به شکلی که انگشت مامور شکسته و صورتش با چنگ زدن خون می‌افتد. همچنین عده‌ای هم از این جریان دفاع می‌کنند.

 اقتدار پلیس نباید آسیب ببیند / هر دو طرف درگیری خطا داشتند

علی مطهری نیز در خصوص ویدیوی منتشره شده از برخورد مامور نیروی انتظامی با یک دختر جوان در یکی از پارک‌های تهران که بحث هایی را به دنبال داشته است، اظهار داشت: در این ویدیو چند نکته قابل توجه است. نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: مقاومت این دختر همراه با توهین و هجوم در مقابل فرمان پلیس و عکس العمل پلیس در مقابل این مقاومت که البته توام با تندی و توهین بوده از نکات قابل توجه است و درواقع از هر دو طرف خطا داشته اند.

واکنش مطهری به ویدئوی گشت ارشاد:اقتدار پلیس نباید آسیب ببیند/هر دو طرف درگیری خطا داشتند

وی با بیان اینکه به نظر من پلیس باید مراقب باشد در اینگونه دام‌هایی که برای او پهن می‌کنند، گرفتار نشود، گفت: ممکن است بسیاری از این مسائل دام‌هایی باشندکه برای پلیس می‌گسترانند تا فیلم‌هایی را تهیه و در فضای مجازی قرار دهند، بهتراست که پلیس در اینگونه موارد به تذکر، آن هم با لحن ملایم و نرم اکتفا کند.

مطهری با تاکید بر اهمیت حفظ اقتدار پلیس  ادامه داد: اقتدار پلیس نباید آسیب ببیند، وقتی پلیس به شهروندی دستوری می‌دهد-حال اینکه این دستور درست یا غلط باشد- آن شهروند باید اطاعت کرده و گوش کند و اگر تخلفی هم از پلیس می بیند، باید شکایت کند نه اینکه با توهین مقاومت کرده و احیانا حمله ور شود.

نمی‌گذارند طرح استیضاح وزیر کشور به صحن برسد

پروانه سلشحوری، نماینده تهران نیز از استیضاح رحمانی فضلی سخن گفت. سلحشوری درباره جمع‌آوری امضا و مطرح کردن استیضاح وزیر کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: نامه‌ای در خصوص استیضاح وزیر کشور از سوی نمایندگان امضا شده بوداما برخی از همکاران امضای خود را پس گرفتند و حتی به من هم اصرار کردند که امضایم را پس بگیرم که پس نگرفتم.

نماینده تهران در پاسخ به این سوال که طرح استیضاح وزیر قبل انتشار فیلم برخورد مامور گشت ارشاد بوده است،‌ گفت: بله،‌ این امضا جمع کردن قبل از قضیه انتشار فیلم بود و خیلی وقت است که این نامه را امضا کردیم.

سلشحوری خاطرنشان کرد: این سومین بار است که بحث استیضاح وزیر کشور مطرح می‌شود، اما هیچ کدام به صحن نمی‌رسد.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۱۶ اردی‌بهشت ۱۳۹۷توضیح پلیس درباره حادثه پارک طالقانی/ در فیلم مشخص است که آن دو خانم بدحجاب در جواب تذکر مامور ما با کلمات زشت و رکیک به آنها حمله می‌کنند/ کوتاه نمی‌آییم
۱۵ اردی‌بهشت ۱۳۹۷کیهان: سلبریتیهای بیسواد که به گشت ارشاد حمله کردند،چرا در برابر برخورد پلیس فرانسه با یک ایرانی ساکتند؟
۱۰ اردی‌بهشت ۱۳۹۷تقدیر فرمانده ناجا از مامور زن گشت ارشاد
۱۰ اردی‌بهشت ۱۳۹۷پلیس تهران: تعلیق مامور زن گشت ارشاد صحت ندارد
۵ اردی‌بهشت ۱۳۹۷آیت الله جنتی: تسلیم هجمه ها نشویم؛ باید از ماموران ناجا در برخورد با منکرات حمایت کنیم
۵ اردی‌بهشت ۱۳۹۷صدور حکم ارتداد در مجلس؟ / جدال لفظی دو نماینده در خانه ملت
۴ اردی‌بهشت ۱۳۹۷نقوی حسینی: مامور گشت ارشاد با یک سناریو از پیش تعیین شده روبرو شد
۲ اردی‌بهشت ۱۳۹۷کیهان: فرمانده نیروی انتظامی باید از مامور گشت ارشاد وظیفه‌ شناس تقدیری شایسته کند
۱ اردی‌بهشت ۱۳۹۷واکنش مطهری به ویدئوی گشت ارشاد:اقتدار پلیس نباید آسیب ببیند/هر دو طرف درگیری خطا داشتند
۱ اردی‌بهشت ۱۳۹۷ذوالنور: نیروی انتظامی برای برخورد با ماموران متخلف حساسیت لازم را دارد
۱ اردی‌بهشت ۱۳۹۷دستور وزیر کشور به پلیس درباره برخورد گشت ارشاد: نتیجه برای عموم منتشر شود
۱ اردی‌بهشت ۱۳۹۷دستور وزیر کشور به پلیس برای برخورد با ماموران خاطی گشت ارشاد

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۳۱۲۴۱۱۰۷:۳۶:۰۱ ۱۳۹۷/۲/۲
آقای مطهری شما دیگر نماینده من نیستی رایم را پس بده!
ناشناس۳۱۲۷۷۴۱۱:۵۳:۱۹ ۱۳۹۷/۲/۲
البته آقای مطهری تغییر نکردن،تا جایی ک من فهمیدم ایشون مواضع ثابتی دارن چ موضوع حصر چ موارد دیگه.میتونین درباره ی سخنان گذشته شون تحقیق کنید.متاسفانه مردم ما فقط یک جنبه رو میبینن و براساس همون تصمیم میگیرن و الگو میسازن
رحمت۳۱۳۰۱۵۱۴:۱۸:۳۸ ۱۳۹۷/۲/۲
خیل هم حرف درستی زده . دمت گرم اقای مطهری . با دوربین اماده میان به مامور توهین میکنن و طرف هک رفتار غلطی ازش سر میزنه . بعد هم فیلم رو منتشر میکنن و جنجال .....
ناشناس۳۱۳۴۴۹۲۰:۳۹:۱۹ ۱۳۹۷/۲/۲
دست از این شعار بی معنی و کودکانه رای منو پس بده برداید، واقعا حرف بی معنی هست. چیزی به نام پس دادن رای معنی نداره، شما میتونید دور بعد به ایشون رای ندید.
سیامک۳۱۳۴۶۳۲۰:۴۸:۳۸ ۱۳۹۷/۲/۲
خب اون مامور بیچاره بخاطر فضا سازی‌ها اخراج شد با اون دختر بی ادب و فحاش چه شد!؟؟!
ناشناس۳۱۲۴۳۱۰۸:۰۱:۵۴ ۱۳۹۷/۲/۲
حالا هرکی این وسط دنبال ماهی گیری خودشه اسم این گشتها هم اصلا منطقی نیست ارشاد وظیفه پلیس نیست اقدام قانونی باید انجام بدن منتهی بلد نیستن قوانینشون هم نابسامانه ۲ تا آمار بدن بگن چند درصد از کسانیکه این گشتها ارشاد کردند سربراه شدن در این چندسال؟ گمانم هیچ درصد! عملکردشون سرتاپا سلیقه ای شده عوارض این روش بیشتر از فوایدشه لجبازی را داره در جامعه نهادینه میکنه روش از اساس غلطه
ناشناس۳۱۲۴۳۴۰۸:۰۵:۳۱ ۱۳۹۷/۲/۲
اگه فیلم این حادثه در نمیومد هم به شکایت اون دخترها کسی رسیدگی میکرد؟ بعید میدونم متلسفانه ماموران نیروی انتظامی از نظر آموزش نحوه برخورد بسیار ضعیف هستند.
ناشناس۳۱۲۹۶۵۱۳:۴۵:۳۳ ۱۳۹۷/۲/۲
آموزش میبینن ولی چون خودشون رو بالاتر از هر قدرتی میدونن و از نظر قضائی و شکایت مصونیت کامل دارن بصورت ارباب و رعیتی با مردم برخورد میکنند .
ناشناس۳۱۲۴۷۵۰۸:۳۶:۴۵ ۱۳۹۷/۲/۲
طراحی و برنامه همه جانبه اصلاح طلبا برای افساد طلبی.
ناشناس۳۱۳۰۸۴۱۵:۱۹:۲۴ ۱۳۹۷/۲/۲
اصلا اون دو تا دختر و حتی مامور از اسرائیل آمده بودند تا فتنه ایجاد کنند
قدرتی۳۱۲۴۹۵۰۸:۵۰:۳۸ ۱۳۹۷/۲/۲
متاسفانه وزیر کشور و دیگران در دام نقشه های حساب شده دشمنان این ملت انقلابی افتادند!!! عنقریب خواهید دید که فساد و بی بند و باری خیابانهای تهران و دیگر شهر ها را در اشغال خود در خواهد اورد!!! با این همه هجمه های ناجوانمردانه چه توقعی از نیروی انتظامی و دیگر ارگانهای امنیتی خواهید داشت!!! الفاتحه
ناشناس۳۱۲۵۱۰۰۹:۰۱:۵۱ ۱۳۹۷/۲/۲
گفتمان اصلاح طلبی: هنجارشکنان! راحت باشید.. ما از هنجارشکنی شما حمایت سیاسی می کنیم .. در عوض شما هم به ما رای بدهید و به ژن خوبامون و حقوق های نجومی و رشت الکتریک ها و لیست ۲ میلیاردی کاری نداشته باشید. همه عناوین درشت مثل« شجاع » و « مبارز» مال شما.. رشت الکتریک ها مال ما !
پیما۳۱۳۳۹۰۱۹:۴۱:۱۴ ۱۳۹۷/۲/۲
متاسفانه دقیقا حقیقت غم انگیزی هست.
ناشناس۳۱۲۵۱۷۰۹:۰۵:۲۱ ۱۳۹۷/۲/۲
چرا تعلیق شد؟ مامور مظلوم وظیفشو انجام داد؟ با این روند دیگه اقتدار پلیس از بین می ره
ناشناس۳۱۲۸۷۲۱۲:۴۷:۰۲ ۱۳۹۷/۲/۲
دوست عزیز مامور باید هوشیار باشه. ممکنه نوع پوشش دختر خانم ، در یک شهر مذهبی و در نزدیکی اماکن مذهبی هنجار شکنانه باشه و لی در پارکی در تهران مثل طالقانی که 99 در صد خانمها با پوششی مشابه ایشون و یا حتی کمتر رفت و آمد می کنند چرا باید مامور به یک دختر کم سن گیر بده؟ و وارد درگیری لفظی و فیزیکی بشه؟ مگه شان پلیس درگیر شدن با مردمه؟ اینجوری برداشت مردم لجبازی و کینه توزی ماموران نسبت به خودشون تلقی میشه. شما می تونی برای اون دختری که کتک می خوره و در معرض دید مردم در ملا عام آسیب میبینه توضیح بدی که دخترم کتکی که خوردی به نفعت بوده؟
ناشناس۳۱۳۴۱۶۲۰:۱۱:۱۶ ۱۳۹۷/۲/۲
نمردیم و معنای مظلوم رو هم فهمیدیم.
ناشناس۳۱۳۴۲۹۲۰:۲۹:۵۰ ۱۳۹۷/۲/۲
وزیر کشور هم وظیفه اش رو انجام داد.
حجت۳۱۲۵۳۹۰۹:۲۱:۲۱ ۱۳۹۷/۲/۲
پس آن خانمی که اینهمه توهین می کرد چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه آدمای عجیب و غریبی در مملکت داریم ما که با دست خودشان دارند پلیس را تخریب می کنند انوقت انتظار امنیت هم دارند.خب فردا اگه یه اتفاقی بیفته پلیس از ترس تعلیق خودش رو کنار بکشه کی می خواد بیاد مسائل رو جمع کنه .انوقت آن سلبریتی بی سواد دوباره صدای اعتراضش درمیاد که های هوی ...پلیس انجا بود و هیچ کاری نکرد.بنظر من نظام دیگه نباید در مقابل این اراجیف کوتاه بیاد.توی کشور آمال و ارزوهای اینها یعنی امریکا که با پوتین می زنند دهن خانمها رو می شکنند.
ناشناس۳۱۲۹۲۹۱۳:۱۷:۱۷ ۱۳۹۷/۲/۲
پلیس باید خودرا از این داستان بگیر وببند بی نتیجه دور نگه دارد کسی منکر اقتدار پلیس دربرخورد با جرائم تعریف شده نیست...
ناشناس۳۱۳۴۱۷۲۰:۱۲:۵۲ ۱۳۹۷/۲/۲
امنیت توسط کسی تخریب میشه که دختر مردم رو تو خیابون کتک میزنه.
ناشناس۳۱۳۴۴۵۲۰:۳۸:۳۳ ۱۳۹۷/۲/۲
دختره بچه بود،می فهمی این رو؟!
ناشناس۳۱۳۶۹۱۰۴:۲۵:۲۲ ۱۳۹۷/۲/۳
تخلف معنیش با اقتدار فرق داره... طرف خلاف کرده و مجرم... اینجوری قاتل های زنجیره ای از فردا میرند پلیس میشند و هر تخلفی می کنتد.. توهین به پلیس هم جرمش چیه؟ جرمش کتک کاری؟ جرم توهین به افراد و کتک کاری فوقش یه جریمه است نه کتم زدن طرف...در ضمن کسی با پوتین بزنه فک کسی رو بشکنه تو امریکاش جرم و اون فرد می تونه شکایت کنه و شهر مجبور مبلغ زیادی به اون فرد تحویل بده... من امریکا هستم و خبر رو هم از همه جا می خونم بهتر اطلاع ندارید نظر ندیدی...
ناشناس۳۱۲۵۸۹۱۰:۰۰:۱۰ ۱۳۹۷/۲/۲
یک سئوال: اگر این مامور پلیس به جای یک خانم با یک مرد درگیر شده بود؛ بازهم واکنش جامعه به همین شکل بود؟ بله، امنیت و عزت تمام شهروندان مهم است؛ اگر مامور اشتباه کرده باید توبیخ شود. ولی کسی حق فریاد زدن بر سر این مامور را دارد، که اگر خودش در جای او بود، واکنش بهتری نشان می‌داد. خدا وکیلی چند درصد از ما در شرایط مشابه خودمان را کنترل می‌کنیم و در مقابل توهین و حمله‌ی طرف مقابل کنترل‌مان را از دست نمی‌دهیم؟
ناشناس۳۱۳۴۱۹۲۰:۱۴:۲۶ ۱۳۹۷/۲/۲
چه هنگامی اون دختر خانم فریاد زد؟ زمانی که داشت کتک میخورد؟ دقیقا بگو ثانیه چند ویدیو اون دختر به مامور حمله کرد؟
ناشناس۳۱۲۶۱۰۱۰:۱۶:۳۸ ۱۳۹۷/۲/۲
گشت ارشاد اسمش با خودش حق برخورد و حق بازداشت ندارد حکم جلب را قوه قضاییه و قاضی صادر می کند
ناشناس۳۱۲۷۰۷۱۱:۱۹:۴۷ ۱۳۹۷/۲/۲
یه بار تو پارک لاله 4-5 دختر 15- 16 ساله اومدن توو آلاچیق نشسته بودن داشتن با هم حرف میزدن ون گشت ارشاد اومد بردشون بنده خداها همشون شکه شده بودن تو همدان دور میدون آرامگاه خانمه رو که خواستن ببرن تو ون (همراه با توهین های مامور آقای همراه ون) خانمه از هوش رفت. مورد های دیگه هم دیدم مردم آزاری می کنن بعد میگن به حرف پلیس احترام بزارید . دختره بیچاره تو خیابون راه بره بیان دستگیرش کنن ببرند وزرا چند ساعت بازداشت باشه به خانواده طرف دم در وزرا توهین بشه که چی ؟؟؟
ناشناس۳۱۲۷۴۱۱۱:۳۶:۴۰ ۱۳۹۷/۲/۲
اقتداری که از کتک زدن مردم عادی بدست میاید، اقتدار پوشالی است
ناشناس۳۱۲۷۵۲۱۱:۴۲:۱۹ ۱۳۹۷/۲/۲
انسان در کشور خودش احساس بی پناهی میکند. نماینده مردم بجای اینکه طرفدار کتک خورده مظلوم باشد از ستمگر و مهاجم دفاع میکند!
ناشناس۳۱۲۷۸۱۱۱:۵۷:۰۳ ۱۳۹۷/۲/۲
با برخورد خشونت بار وغیر اخلاقی موقعیت اجتماعی تضعیف شده وخواهد شد نه با انتقاد از عملکرد غلط آن جناب مطهری
ناشناس۳۱۲۸۷۶۱۲:۵۰:۵۴ ۱۳۹۷/۲/۲
باید بحال این مسولین تاسف خورد مامور دولت مورد هجوم و توهین قرار می گیره و مجازات میشه کاش یکم از پلیس امریکا و انگلیس یاد می گرفتین که چطور با خاطی ها برخورد می کنند
ناشناس۳۱۳۵۶۷۲۳:۱۳:۱۵ ۱۳۹۷/۲/۲
پلیس آمریکا و انگلیس هرگز با یه خانم بی آزار کاری نداره
محمد تكريت11۳۱۳۰۶۶۱۵:۰۶:۲۱ ۱۳۹۷/۲/۲
این مامور وظیفه شناس لایق بهترین تقدیرهاست چنانکه مسوولین ذیربط جوگیر شده و تحت تاثیر عوامل ضدانقلاب قرارگرفته و مشارالیها را تعلیق نماید در واقع جزای سنمار داده است و دیگر هیچ ماموری از ترس مجازات با مجرمان مقابله نخواهد کرد و باعث هرج و مرج خواهد شد.
ناشناس۳۱۳۰۸۶۱۵:۲۰:۵۶ ۱۳۹۷/۲/۲
یعنی این همه سال برخورد جواب داده است که باز همان طور ادامه می دهیم؟
شیوا۳۱۳۳۷۶۱۹:۲۱:۰۵ ۱۳۹۷/۲/۲
برخورد پلیس با مردم در خیلی از موارد مورد تائید مردم نیست.
علی کریمی۳۱۳۴۶۰۲۰:۴۴:۵۵ ۱۳۹۷/۲/۲
تعلیق از خدمت این مامور گشت ارشاد اصلا عادلانه نیست زیرا ایشان مجری یک رویه در یک سیستم می باشند. ماموریت و رویه گشت ارشاد باید مورد بازنگری جدی قرار گیرد.
ناشناس۳۱۳۶۵۲۰۱:۲۱:۴۴ ۱۳۹۷/۲/۳
برخورد نه تنها در مورد عدم رعایت حجاب بلکه اساساً هر برخوردی مبتنی بر تحمیل احکام اسلامی در مسائل شخصی بر مردم مسلمان، سبب ساز تضاد بین مردم مسلمان و دین اسلام، تشیع، شعائر اسلامی، روحانیت و نظام اسلامی می شود. این فرایند با آغاز تحمیلات از نزدیک به چهل سال در برخی مسایل حتی جزیی اغاز شده لذا سال به سال بر میزان افراد معترض افزوده گردیده و اکنون شبیهه دیگ بخار عظیمی است که بخار در آن حبس شده و در طی زمان بر تراکم بخار همچنان افزوده می گردد. گفتن از ما، تجزیه و تحلیل اصالت و صداقت از شما !
همراه کارتبانک آیندهطاقچه

پربحث‌های امروز

 1. ابطحی: احمدی‌نژاد آسیب تاریخی به ایران زد

 2. مهرداد را یادتان هست؟ پولادی! دارد بر می‌گردد

 3. مصباحی مقدم: کرباسیان،سیف، نوبخت و نیلی از دولت بروند

 4. مهلت ۷۲ ساعته تظاهرکنندگان عراقی به دولت و ارائه ۱۲ خواسته به آیت‌الله سیستانی

 5. هاشمی تاکید کرد: لزوم جلوگیری از تبدیل مشکلات اجتماعی به بحران‌های امنیتی

 6. سیگنال اشتباه به بازار سکه

 7. یادداشت‌هایی که از سوختن نجات پیدا کردند!

 8. آخرین قیمت خودروهای وارداتی در بازار

 9. دزد فراموشکار خودش را در بانک زندانی کرد

 10. 10نفر از اراذل و اوباشی که برای آزادی یک شرور از زندان جشن گرفته بودند،دستگیر شدند

 11. مرگ مشکوک همسر دوم یک مرد/ او یک فرزند 50 روزه دارد/ شوهر بازداشت شد

 12. آذری جهرمی: همراهی مردم کلید پشت سر گذاشتن موانع است/ خدمت به مردم باید صادقانه باشد

 13. واکنش منوچهرمتکی و "ح.ص" به موضوع وام گرفتن از موسسه ثامن الحجج

 14. عارف: همه مشکلات کشور را می‌دانیم

 15. جوانی که دوستش را کشته بود در دادگاه اتهام را نپذیرفت/ او قبلا اعتراف کرده بود عاشق همسر دوستش بوده

 16. تجاوز مربی مشهور بدنسازی شیراز به پسر 9ساله

 17. حاشیه های فایل صوتی گفت وگوی یک نماینده مجلس با یک زن

 18. 10 شایعه برتر نقل و انتقالات فوتبال اروپا

 19. چالش عجیب ترامپ بعد از دیدار با پوتین

 20. تصمیم ۳ خریدار بزرگ درمورد ادامه خرید نفت از ایران چیست؟

 21. پمپئو: تحریم های کره شمالی ادامه می یابد

 22. ماجرای کش‌دار اعلام لیست دریافت‌کنندگان ارز دولتی/ مهلت ۴۸ ساعته روبه‌ اتمام است

 23. نمایندگان دمکرات خواستار ادای توضیحات مترجم ترامپ شدند

 24. مصرف غذاهای تند برای سلامت مفید است

 25. راهی برای کاهش ریسک سرطان های پروستات و سینه

پربحث‌های دیروز

 1. دریافت‌های میلیاردی دو مجری تلویزیون از موسسه ثامن‌الحجج

 2. آذری جهرمی در گفتگو با الف: وزارت ارتباطات هیچ امکانات رایگانی در اختیار تلگرام قرار نداده است/ این دعوا، دعوای سیاسی است/ به سردار جلالی اطلاعات غلط دادند

 3. راه‌ مقابله با فساد در بازار خودرو

 4. هزینه ۱.۶ میلیارد دلاری امسال ایرانی‌ها در ترکیه

 5. ذوالنور: بیش از ۸ میلیون بیکار در کشور داریم

 6. وزیر علوم: بازدید آژانس طبق تصمیم شورای عالی امنیت ملی بوده است

 7. واعظی خبر داد: 8 بار درخواست ترامپ برای دیدار با روحانی / تغییراتی در تیم اقتصادی دولت خواهیم داشت

 8. احمد توکلی: چرا شمشیر رسانه‌ها در مبارزه با فساد کند است؟

 9. پسته ایران، برنده جنگ تجاری آمریکا با چین

 10. آمریکا به شکایت ایران به دیوان بین‌المللی دادگستری واکنش نشان داد

 11. فریم به فریم از یک «جنایت خیابانی»

 12. راشاتودی: روسیه دلار را به چهار میخ کشید/ کشورهای دیگر همراه شدند

 13. بعد از 113 سال رخ داد؛ کشف لاشه کشتی روسی حامل 200 تُن طلا به ارزش صد میلیارد دلار

 14. خط و نشان رئیس دادگاه انقلاب برای اخلالگران بازار ارز و سکه

 15. یادداشت روزنامه کیهان/ آیا به روسیه می‌توان اعتماد کرد؟

 16. اولتیماتوم دادستان کل کشور به سیف: ظرف ۴۸ ساعت باید لیست کامل گیرندگان ارز دولتی تحویل داده شود/ ۱۴ هزار نفر ارز ۴۲۰۰ تومانی گرفته و چپه کردند/ بابک زنجانی اعدام خواهد شد

 17. ماجرای حذف سختی کار از احکام کارگزینی فرهنگیان

 18. بسته پیشنهادی ۵۵ محوری نمایندگان مجلس برای مشکلات اقتصادی

 19. آیا ماده ۲۹ برنامه ششم توسعه اجرایی شد؟

 20. فتاح: زکات هر منطقه در همانجا هزینه می‌شود

 21. انتقادات تند دالیچ، از دولت کرواسی

 22. بیرانوند بالاتر از مودریچ و ام‌باپه در جام‌جهانی

 23. دادستان کل کشور: حکم بابک زنجانی اعدام است و قطعا اعدام می‌شود

 24. زندگی به سبک ۲ هزار سال پیش در کنار کارون + عکس

 25. بازداشت شبانه مقام مرتبط با ثبت سفارش‌های جعلی خودرو/ گمرک و وزارت صنعت پاسخگو باشند

پربحث‌های هفته

 1. هیاهو موثر نیست

 2. مائده هژبری با تتلو به استانبول رفت/برگزاری کنسرت مشترک این دو نفر!  

 3. حاشیه ای بر سفر مهم ولایتی به روسیه و دیدار با پوتین

 4. اعتراضات مردم عراق و توطئه علیه ایران

 5. معلمان درباره حذفیات فیش حقوقی چه می‌گویند؟

 6. هر دم از این باغ بری می‌رسد

 7. «مریم رجوی» به دام کلاه سفیدها افتاد

 8. توکلی: «سیف» باید عزل شود/ تخصیص ارز به شرکت ۲۶ روزه، خیانت در امانت است

 9. دستور دریافت مالیات از خریداران عمده سکه و ارز و واردکنندگان خودرو صادر شد

 10. یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی دستگیر شد

 11. بازار نفت ایران و تاثیر سفر ولایتی به مسکو

 12. روحانی: شرایط امروز فرصتی برای تولیدکنندگان داخلی است/ افرادی داریم که دلالی کرده و به قانون بی‌توجهی می‌کنند/ در داخل خود آمریکا نیز مشکلاتی وجود دارد

 13. توکلی: اگر درباره مفسدان واضح صحبت شود باعث می‌شود هزینه تن دادن به فساد برای افراد زیاد شود/ از پیشنهاد آقای جهانگیری استقبال می‌کنم

 14. ۲ وارد کننده خودرو رسما درخواست «رانت» کرده‎اند + سند

 15. ریشه مشکلات اقتصادی از درون است، نه.../ نیازمند شفاف سازی و عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی

 16. آخوندی: در شرایط اقتصادی بسیار سختی هستیم

 17. واکنش فغانی به انتشار تصاویر خوش‌وبش او با داور زن  

 18. رائفی پور: بحران جنسی جامعه را فراگرفته/ مسئوان برای تسهیل ازدواج کاری نمی کنند

 19. دریافت‌های میلیاردی دو مجری تلویزیون از موسسه ثامن‌الحجج

 20. نظر علی مطهری در مورد پخش تصاویر رئیس‌جمهور کرواسی در فینال/ حس مادرانه بود

 21. گزارش رئیس جمهور به مردم درباره پرونده تخلف خودروهای وارداتی/ دولت فساد‌ستیزی را از خود آغاز می‌کند/درخواست از رئیس قوه قضاییه برای رسیدگی فوری و مجازات متخلفان و بازگشت سودهای نامشروع

 22. زندگی دوگانه «لاکچری‌»های انقلابی؛ حزب‌اللهی‌های «برندپوش»

 23. ولایتی: نگاه مقام معظم رهبری و پوتین به رابطه ایران و روسیه، راهبردی است/ پوتین به تهران می‌آید/سرمایه‌گذاری 50 میلیارد دلاری روسیه در ایران

 24. اعتراف تلخ برادر «روح‌الله داداشی»

 25. شامی‌های سوراخ‌دار و معصومیتی که از دست رفت پاسخ خواهر «مسیح علی‌نژاد» به آخرین پست وی

پربحث‌های دیروز

 1. واعظی خبر داد: 8 بار درخواست ترامپ برای دیدار با روحانی / تغییراتی در تیم اقتصادی دولت خواهیم داشت

 2. احمد توکلی: چرا شمشیر رسانه‌ها در مبارزه با فساد کند است؟

 3. ابطحی: اصلاح‌طلبان نیازی به دیدار با رئیس‌جمهور ندارند

 4. نقوی‌حسینی: دیدار پوتین و ترامپ باعث تقویت ایران می‌شود

 5. ولایتی: اگر یمن هم بخواهد، ایران به آن کمک می‌کند

 6. روایت "حسین یکتا" از چرایی امیدواری به آینده انقلاب

 7. رد پای سلبریتی‌ها در پرونده ثامن‌الحجج/ فاجعه در دولت روحانی به روایت رییس فراکسیون زنان مجلس/ پشت پرده نامه به رییس دولت اصلاحات/خاطره ای از نحوه برخورد هاشمی رفسنجانی با محسن رضایی

 8. مذاکره «ولایتی» با «پوتین» به درخواست روحانی از رهبر انقلاب انجام شد

 9. تولید ۸۰۰ تانک جدید برای تحویل به ارتش و سپاه + جزییات

 10. واکنش آمریکا به شکایت تهران از واشنگتن

 11. یادداشت شریعتمداری در کیهان: تک‌تابعیتی، نه دوتابعیتی!

 12. شب هسته‌ای "ثریا" امشب از شبکه یک سیما

 13. محسن هاشمی: حضورم در انتخابات ریاست جمهوری دوره بعد صحت ندارد/بدهی 14 هزار میلیاردی دولت به شهرداری تهران

 14. واکنش علاءالدین بروجردی به شایعه بازداشتش: دشمن به این گونه دروغ‌پردازی‌ها عادت دارد

 15. بازداشت علاءالدین بروجردی تکذیب شد

 16. دهمین گزارش سه ماهه وزارت خارجه درباره اجرای برجام تقدیم مجلس شد

 17. معاون هماهنگ کننده سپاه تغییر کرد/ سردار سلامی جایگزین سردار آبرومند شد

 18. چرخش ۱۸۰ درجه وزیر علوم در کمتر از ۲۴ ساعت

 19. زاکانی: اخبار منتشر شده درباره محتوای انتخاباتی نشست‌ها با رئیسی نادرست است

 20. صحبت‌های نهاوندیان در مورد دیدار هیات دولت با رهبر معظم انقلاب

 21. معاون رئیس‌جمهور: اطلاعی از تصمیم روحانی در زمینه ترمیم کابینه ندارم

 22. هفته آینده؛ گردهمایی سفرا و روسای نمایندگی‌های ایران در خارج از کشور در تهران

 23. ظریف: اکنون نیاز به اقدام عملی از سوی اروپا است

 24. فرمان رهبر انقلاب به سازمان انرژی اتمی به‌کجا رسید؟

پربحث‌های هفته

 1. توکلی: اگر درباره مفسدان واضح صحبت شود باعث می‌شود هزینه تن دادن به فساد برای افراد زیاد شود/ از پیشنهاد آقای جهانگیری استقبال می‌کنم

 2. ولایتی: نگاه مقام معظم رهبری و پوتین به رابطه ایران و روسیه، راهبردی است/ پوتین به تهران می‌آید/سرمایه‌گذاری 50 میلیارد دلاری روسیه در ایران

 3. نحوه زندگی روحانی در پاستور/ نظر ناطق نوری درباره مذاکره با ترامپ/ زمزمه تقویت پروژه عبور اصلاح طلبان/سوال کیهان از علی مطهری/ جهانگیری خواهان تغییر کدام اعضای کابینه است؟

 4. ظریف: همواره می دانستیم که به وعده های آمریکا نمی توان اعتماد کرد

 5. محمود صادقی : عملکرد دولت بخصوص در بخش اقتصادی قابل قبول نیست/ مجلس از ابزار خودش برای تغییر کابینه استفاده می‌کند

 6. جلسه مهم رهبر انقلاب با اعضای دولت 

 7. وزیر بهداشت: آماده طوفان تحریم‌ها باشیم

 8. دستور رهبر انقلاب درباره پارازیت ها/رونمایی از بازی سلطان واردات غذای دام/ اعلام جرم علیه سیف/ یلتسین، گورباچف و پوتینِ ایران به روایت جبهه پایداری/ تحلیل نوع نشستن پوتین مقابل ولایتی

 9. نماینده مجلس مطرح کرد؛ جزئیات پاداش ۳۰۰ میلیون تا ۱ میلیاردی دولت

 10. پزشکیان: باید اعلام «جنگ اقتصادی» شود

 11. توکلی: بلایی که سر ارز آمده تقصیر سیف است/ بهمنی در خصوص موسسات غیرمجاز مسئول است/ اتهام بقایی و مشایی مالی است نه سیاسی

 12. وزیر دولت اصلاحات: بهتر است دولت روحانی استعفا دهد

 13. با اعلام نوبخت؛ برجام ایرانی سرانجام تدوین شد/ 12 بسته اجرایی برای مقابله با تحریم ها

 14. حجت‌الاسلام رئیسی: امروز حربه و فتنه دشمن ناامید کردن مردم است

 15. توکلی: انتشار اطلاعات افرادی که ارز دولتی گرفتند، غیر شفاف است/ شفافیت جز در مسائل اطلاعاتی و امنیتی حدومرزی ندارد/ وقتی نماینده‌ای امضای خود را پس می‌گیرد، یعنی زد و بند شده است

 16. سرور تلگرام فارسی در طبقه ۹ مرکز امام خمینی نبود/بازدید خبرنگاران از این مرکز

 17. رئیس جمهور اسامی افراد متخلف در واردات خودرو را اعلام کند /60 تن ذخایر طلای کشور به تاراج رفت/ 11 میلیارد دلار ارز نصیب عده ای خاص شد

 18. هشدار رهبر انقلاب به وزیر اطلاعات

 19. قاسمی: فرزندان ظریف تابعیت خارجی ندارند/ خبر اخذ ۲۵۰۰ مجوز اقامت از آمریکا دروغ محض بود

 20. وزیری که مردم را از طوفان تحریم‌ها می‌ترساند+عکس

 21. دلیل سکوت جهانگیری/ واکنش به خبر تابعیت خارجی فرزندان ظریف/پیشنهاد وزیر دولت اصلاحات برای استعفای روحانی/ پدر و پسری که میلیون دلاری ارز می‌گرفتند/ وقتی وزیر پشت دولت را خالی می کند

 22. یادداشت حسین شریعتمداری/گشایش در این تنگه است!/پاسخ وزیر خارجه سابق فرانسه به پرسش یکی از تجار فرانسوی

 23. ظریف: از آمریکا به دیوان دادگستری بین‌المللی شکایت کردیم

 24. پیشنهاد ابوترابی فرد به رئیس‌جمهور برای استقلال بانک مرکزی/ حل چالش‌های اقتصادی تصمیمات شجاعانه می‌خواهد

 25. ترکان: «اَرِنج» تیم روحانی باید تغییر کند/ نمی‌دانم چرا دولت نمی‌تواند برای مشکلات تصمیم‌گیری کند

آخرین عناوین