نقشه امروز دشمن برای ایران چیست؟

گروه سیاسی الف،   3970317117 ۲۷ نظر، ۴ در صف انتشار و ۳۵ تکراری یا غیرقابل انتشار
نقشه امروز دشمن برای ایران چیست؟

رهبر معظم انقلاب گفتند: امروز نقشه‌ی دشمن این سه چیز است: فشار اقتصادی، فشار روانی، و فشار عملی؛ هدف هر سه نوع فشارهای دشمن هم سیطره‌ی بر کشور عزیز ما ایران است.

به گزارش الف؛ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر حکیم انقلاب روز دوشنبه هفته جاری و در بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام(ره) گفتند: نقشه دشمن را هم می‌شناسیم و کاملاً می‌دانیم چیست و برای مردم افشا می‌کنیم. البته مردم عزیز ما خودشان خیلی چیزها را می‌دانند و می‌فهمند و حس می‌کنند.

رهبر انقلاب با بیان اینکه امروز نقشه دشمن فشار اقتصادی، فشار روانی و فشار عملی است تصریح کردند: هدف هر سه نوع فشار دشمن هم سیطره بر کشور عزیز ما ایران است. همچنانی که بر برخی کشورهای بدبخت روسیاه منطقه سیطره دارد.

ایشان، فشار اقتصادی را تحریم و جلوگیری از همکاری کشورها در زمینه‌های اقتصادی با ایران دانستند و ادامه دادند: نتیجه‌ای که آن‌ها می‌خواهند از فشار اقتصادی بگیرند، زیر فشار قرار دادن صرفاً دستگاه دولت و حکومت نیست؛ می‌خواهند ملّت ایران را به خیال خودشان به ستوه بیاورند. می‌گویند ملّت ایران را به ستوه بیاوریم تا نظام اسلامی ناچار بشود تسلیم زورگویی‌های ما بشود. هدف‌شان این است. نه ملّت را شناخته‌اند نه نظام را شناخته‌اند. به توفیق الهی و به فضل الهی و با تلاش مسئولین و با همّت مردم، ان شاءالله هدف دشمن در فشار اقتصادی به کلی ناکام خواهد ماند.

متن کامل سخنان رهبر انقلاب در مراسم بیست‌و نهمین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب 

۱. فشار اقتصادی، تحریم است، جلوگیری از همکاری کشورها در زمینه‌های اقتصادی با ما است؛ این فشارها را وارد می‌کنند... مسئله‌ی آنها از فشار اقتصادی و تحریم، صرفاً زیر فشار قرار دادنِ دستگاه دولت و حکومت نیست؛ می‌خواهند ملّت ایران را به ستوه بیاورند به خیال خودشان... نه ملّت را شناختند، نه نظام را شناختند؛ این فشار اقتصادی است با این هدف.

۲. فشار روانی؛ این خیلی نکته‌ی حائز توجّه و مهمّی است. نقاط قوّت جمهوری اسلامی را، نقاط قوّتی که برای کشور و برای ملّت مایه‌ی اقتدار و مایه‌ی تقویت است نشان کرده‌اند و آنها را در تبلیغات و در برخوردها به‌عنوان نقاط چالش‌آفرین معرّفی می‌کنند؛ برای اینکه ملّت ایران را نسبت به آنها دلسرد کنند... دشمن درصدد آن است که ما از نقاط قوّت خودمان صرف‌نظر کنیم، از عناصر اقتدار ملّی خودمان دست برداریم تا راحت‌تر بتواند بر کشور ما، بر ملّت ما، بر سرنوشت ما و آینده‌ی ما مسلّط بشود.

۳. فشار عملی، فشار عملی‌شان عبارت است از اینکه در کشور آشوب ایجاد کنند... نقشه‌ی دشمن این است که از مطالبات مردمی سوءاستفاده کنند... مثلاً کارگرانی هستند، دنبال مطالبات کارگری‌اند... دشمن در یک چنین مواردی نقشه می‌کشد، عوامل نفوذی خود را، در واقع اشرار و انسان‌های خبیثی را به تعداد معدودی در این اجتماعات وارد می‌کنند تا اجتماعات آرام مردم را تبدیل کنند به حرکت ضدّ امنیتی و حرکت آشوبگرانه تا به این وسیله کشور را و ملّت را و نظام جمهوری اسلامی را بدنام کنند؛ این را مردم در سراسر کشور توجّه داشته باشند؛ این نقشه‌ی دشمن است، ... البتّه به گمان من بلکه به اعتقاد راسخ من، اینها کور خوانده‌اند و مردم عزیز ما در مقابل آنچه آنها برنامه‌ریزی کرده‌اند، با قدرت، با شهامت، با هوشیاری خواهند ایستاد.
 

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۲۸ خرداد ۱۳۹۷پاسخ «نایک» به اعتراض مردم ایران چیست؟
۲۸ خرداد ۱۳۹۷معاون اجتماعی قوه قضاییه: بخش اعظم فساد اداری ایران به خاطر تحریم‌ها است
۲۸ خرداد ۱۳۹۷چرا می توانند فروش نفت ایران تحریم کنند؟
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ضرورت تشکیل اتاق فرماندهی برای اقتصاد
۲۶ خرداد ۱۳۹۷جزئیاتی از برنامه دولت ترامپ برای اجرای تحریم‌های نفتی علیه ایران
۲۵ خرداد ۱۳۹۷بازتاب بیانات رهبر معظم انقلاب در رسانه های خارجی
۲۵ خرداد ۱۳۹۷واکنش کاربران به خطبه‌های نماز عید فطر
۲۵ خرداد ۱۳۹۷خطبه‌های نماز عید فطر به امامت رهبر انقلاب  
۲۵ خرداد ۱۳۹۷رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز عید سعید فطر: ملت ایران خسته و ناامید نیست/ مسئولان برای حل مسائل اقتصادی تصمیم‌های قاطع بگیرند و اجرا کنند
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ مراسم نماز عید فطر در دهه 60
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ناگفته‌هایی از جلسه نمایندگان نامزدهای انتخابات ۸۸ با رهبر انقلاب

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۳۷۵۵۲۹۱۱:۱۸:۵۳ ۱۳۹۷/۳/۱۷
دشمن یعنی بیکاری فقر نداری بی ارزشی ریال تبعیض و عدالت احتیاجی به دشمن دیگری نیست
ناشناس۳۷۵۵۳۲۱۱:۲۲:۴۹ ۱۳۹۷/۳/۱۷
امریکا از اصلاح طلبان ایرانی عبور کرد...( که البته امیدواریم این طیف عبرت بگیرند).. برنامه امریکا ، تحریم گسترده و نارضایتی مردم است تا در مرحله بعد ، اراذل و اوباش مثل منافقین و دلقک ری استارتی وارد صفوف مردم شده ، انها را به سمت اقدامات خشن سوق دهند...
ناشناس۳۷۵۶۷۱۱۳:۱۸:۳۴ ۱۳۹۷/۳/۱۷
نتانیاهو ضد برجام است ترامپ ضد برجام است .. داستان چیست؟
ناشناس۳۷۵۷۸۴۱۴:۳۹:۲۴ ۱۳۹۷/۳/۱۷
مخالفان سرسخت داخلی برجام رو فراموش کردی دوست عزیز!!!!
ناشناس۳۷۶۱۰۷۱۹:۱۰:۴۹ ۱۳۹۷/۳/۱۷
نتانیاهو ضد برجام نیست! ضد منافعیه که ایران از برجام میبره! میخواد ایران به تعهداتش طبق برجام عمل کنه ولی منفعتی این وسط نبره!
تبریزی۳۷۵۵۳۳۱۱:۲۳:۵۹ ۱۳۹۷/۳/۱۷
ببخشید ولی اگه مسئولین داخل ایران به مردم خیانت نکنن و با اجرای بی چون و چرای اعلامیه حقوق بشر رضایت مردم ایران رو از نظر اقتصادی و اجتماعی جلب کنن هیچ دشمنی نمی تونه هیچ غلطی بکنه. در حال حاضر خطر اصلی از جانب نادیده گرفتن خواسته های مردمه نه از طرف دشمنان و البته که یکی از خواسته های اصلی مردم در زمینه سیاست خارجی کاهش تنش ها با امریکاست.
ناشناس۳۷۶۰۵۸۱۸:۳۲:۲۴ ۱۳۹۷/۳/۱۷
چه ساده لوحی شما. کاهش تنش از نظر شما چیست؟ مذاکره و تعامل؟ ما که این کارها رو هم کردیم.یه نگاهی بکن به کشورهایی که تنشی با آمریکا ندارن ببینید چطوری در حال دوشیده شدن توسط آمریکا هستن.این آمریکا تا از ما بله قربان نشنوه با ما کنار نخواهد آمد
بهزاد۳۷۶۲۶۶۲۳:۰۲:۱۷ ۱۳۹۷/۳/۱۷
ما که خواستیم و برای تنش زدایی حتی برجام را امضا کردیم اما خودش نخواست یعنی آمریکا با وجود کشتار مردم ایران نه عذرخواهی میکند و نه میخواهد تنش زدایی شود
کمیل۳۷۵۵۶۳۱۲:۰۶:۴۴ ۱۳۹۷/۳/۱۷
حس خود باوری را (که غربگرایان به بهانه برجام، تضعیف کردند‌ الان که برجام توسط خود غربیها فروپاشید) باید تقویت کرد درود بر ایرانی با اراده و توانمند
ناشناس۳۷۵۶۵۶۱۳:۰۷:۵۴ ۱۳۹۷/۳/۱۷
اگر برجام بد بود و هست چرا از خروج امریکا از برجام ناراحتی؟
مصطفی۳۷۵۷۴۱۱۴:۰۴:۳۵ ۱۳۹۷/۳/۱۷
همه ی هستی هسته ای رو دادیم به بهای یک آب نبات چوبی !!! اون هم به مون ندادن !!همه داغدار اون آب نبات چوبی هستند که بهای سنگینی رو در راستای اون پرداخت کردیم در ازای هیچ !!! چه مخالف برجام و چه موافق آن !!! شما زیاد خورده نگیر دوست من !!!
ناشناس۳۷۵۸۳۲۱۵:۱۶:۰۵ ۱۳۹۷/۳/۱۷
مثل اینکه پول بدی و یه خونه بد و به درد نخور بخری.بعد طرف همون خونه ی ایراد دار هم بهت تحویل نداده. از این نارحتیم که ما سهم طرف رو نقد پرداخت کردیم ولی سهم خودمون ( که کمه و بابتش نارحتیم ) رو هم میخوان بالا بکشن.
ناشناس۳۷۶۶۶۶۱۱:۵۸:۳۱ ۱۳۹۷/۳/۱۸
نقش خودتان را در این موضوع چه میدانید؟
ناشناس۳۷۵۸۹۹۱۶:۲۴:۲۰ ۱۳۹۷/۳/۱۷
والا ما اگر می گفتیم بده ، بخاطر این بود که از همون اول معلوم بود به اینجا ختم میشه : ۱. از همون اول معلوم بود اکثر تحریم های ایران صرفا هسته ای نیست و با برجام لغو نخواند شد. ۲. از همون اول تضمین های لازم به درستی گرفته نشد که اون طرف هر طوری دلش خواست رفتار کنه و فقط ما مجبور باشیم همه تعهدات رو کامل انجام بدیم.
علی۳۷۶۱۷۱۲۰:۲۷:۵۷ ۱۳۹۷/۳/۱۷
با خروج آمریکا از برجام ما خوشحال هستیم اما آن کسانی که از کدخدا رودست خوردن باید بفهمند
ناشناس۳۷۵۶۵۲۱۳:۰۴:۴۹ ۱۳۹۷/۳/۱۷
... واقعا؟ با این همه فساد و رانت بی عرضگی داخلی واقعا دشمن خارجی کاری می تونه بکنه؟ همش از داخله
داریوش۳۷۵۷۷۳۱۴:۳۰:۲۹ ۱۳۹۷/۳/۱۷
بنظر من عملکرد روحانی تا اینجا خیلی خوب بوده و آمریکا هر چی می خواد باید بهش بدیم که یوقت بهمون حمله نکنند
نیما۳۷۶۴۴۰۰۳:۵۳:۴۵ ۱۳۹۷/۳/۱۸
مثبت اشتباه بود. داریوش جان کمی مطالعه کن و اخبار بخوان
ناشناس۳۷۷۹۴۷۰۸:۰۳:۳۵ ۱۳۹۷/۳/۱۹
یه ضرب المثل لاتین هست .که میگه اگر طالب صلح هستی اماده جنگ باش."Si vis pacem para bellum"
ناشناس۳۷۵۸۸۰۱۶:۰۳:۴۶ ۱۳۹۷/۳/۱۷
دشمن شما دوری از ملت وزندگی کاخ نشینی در مناطقی مانند زعفرانیه نیاوران وفرشته در مقابل دیدگان ملت گرسنه هست
ناشناس۳۷۵۸۸۶۱۶:۱۲:۱۵ ۱۳۹۷/۳/۱۷
دشمن همین جاست دشمن های در غالب دوست دوصد برابر خطرناکتر از دشمنان خارجیند
ناشناس۳۷۶۰۲۳۱۸:۱۰:۲۳ ۱۳۹۷/۳/۱۷
فساد داخل مارادونا را ول کنید غضنفر را بچسبید
رضا۳۷۶۰۷۰۱۸:۴۱:۳۵ ۱۳۹۷/۳/۱۷
خیلی ساده جلوی صادرات نفت مواد پتروشیمی و امثالهم را می گیرند جلوی واردات کالاهای مورد نیاز را هم می گیرند مردم دچار فقر و فلاکت می شوند و نظامات کشور فرو می پاشد این مزد اقتصاد و فن اوری قوی تر دشمن است که می تواند حرف خود را بر دیگران دیکته کند
ناشناس۳۷۶۱۰۲۱۹:۰۳:۳۲ ۱۳۹۷/۳/۱۷
امیدوارم این نظر سانسور نشه. واقعیت اینه که ایران در وضعیت خطرناکی قرار داره و متاسفانه عده ای خطر اصلی رو پیگیری نمیکنند. خطر اصلی هم نه فشارها و نه حمله خارجی بلکه نارضایتی داخلی است. نارضایتیها هم در سه گروه نارضایتی اقتصادی، نارضایتی از آزادی سیاسی و نارضایتی از آزادیهای فردی و اجتماعیه. مشکلات اقتصادی که به این سادگی در کوتاه مدت قابل حل نیستند. مهمتر آنکه بدون دلایل دیگه مردم مشکلات اقتصادی رو گردن کل حکومت نمیندازن. آزادی سیاسی و دمکراسی هم گرچه باید کمی بیشتر بشه اما دمکراسی و آزادی بیش از اندازه خودش خطرناکه و باعث هرج و مرج میشه. تنها یک راه میمونه. بیشتر کردن آزادیهای فردی و اجتماعی. خود این میتونه هم باعث بشه که مردم همدلی بیشتری نشون بدن و هم حتی تنشهای خارجی کمتر بشه و همینطور بشه اقتصاد رو بازتر کرد و یک عده به خاطر نگرانی از قدرت گیری غیرخودیها اقتصاد رو نبندند. اینجوری خارجیها هم مجبور میشن با ایران بیشتر کنار بیان. بعید نیست آمریکا و اسراییل بیش از هرچیز الان روی همین نارضایتیهای داخلی حساب کرده باشن و هدف اصلی از فشارهای خارجی هم همین باشه.
بختیاری۳۷۸۷۸۲۱۶:۴۳:۲۵ ۱۳۹۷/۳/۱۹
اول کار برجام همچین صحبت هایی بود. نمیگم چیزهایی که میگید بد هست. بلکه باید مواظب باشیم به دیگ برجامی دیگه نیوفتیم از هول حلیم
ناشناس۳۷۶۷۵۳۱۳:۱۶:۴۷ ۱۳۹۷/۳/۱۸
ایران اسلامی با توکل به خداوند توانا و دانای مطلق و با یاری او و با همت مردم دلیر و فهیم خدا جوی خود همه ی نقشه های دشمنان را نقش بر آب خواهد کرد.
ناشناس۳۷۷۴۲۵۲۰:۱۱:۲۲ ۱۳۹۷/۳/۱۸
اوضاع داخلی دهها برابر بدتر از تعاملات حارجی است.

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

طاقچهپارس نماد داده

پربحث‌های امروز

 1. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 2. بازار خودرو کاملا انحصاری است/ چرا شرکت های خودروساز به آشفتگی بازار دامن زدند؟

 3. روحانی: برنامه بدخواهان ایجاد بی ثباتی ذهنی و مصنوعی در اقتصاد ملی است/مردم تحت هر شرایطی نباید تحت فشار قرار گیرند/افزایش قیمت کالاها و خدمات نباید فراتر از نرخ تورم باشد

 4. اعلام جرم علیه مدیران ارشد پیشین و فعلی بانک مرکزی و مدیران موسسات/ بانک مرکزی به تقصیر متهم است/فرشتگان، آرمان، آرمان ایرانیان و کاسپین یکی هستند؛ حکمت تغییر نام‌ها باید معلوم شود

 5. شایعه برای بازی ایران - اسپانیا / جام جهانی داور زن ندارد

 6. پاداش پیروزی تیم ملی مقابل مراکش توسط سلطانی فر نقدا پرداخت شد /شام مشترک وزیر با کی‌روش و ملی‌پوشان

 7. چرا پیروزی ایران برابر مراکش «شانسی» نبود؟

 8. بحران اقتصادی و راهکارهای مادربزرگانه

 9. تاثیر افزایش تولید نفت عربستان و روسیه بر بازار ایران

 10. صعود فغانی به صدر جدول رده‌بندی داوران جام بیست‌ویکم+ عکس

 11. جنایت فجیع زنی علیه شوهرش در مرکز تهران

 12. پاسخ «نایک» به اعتراض مردم ایران چیست؟

 13. وقتی شادی فوتبال به فقیرترین مناطق ایران رسید

 14. محمد ثلاث قصاص شد

 15. پایانی تلخ برای یک نمایش خیابانی  

 16. بن بست دوباره در روابط ایران و کانادا/ نقش طرف ثالث در موضع گیری جدید اتاوا

 17. روزبه چشمی ادامه جام جهانی را از دست داد

 18. علی دایی روی سر مدافع تاریخ ساز مکزیک   

 19. موج انتخاباتی در ترکیه به کدام سمت می‌رود؟

 20. بیماری خطرناکی که مردان را نشانه گرفته است

 21. ماجرای ویلای لواسان/ تفریح آمریکایی ها در نیشابور/ مشکل دولت روحانی از نگاه تئوریسین های اصلاح طلب/ چرا در ایران مسئولی استعفا نمی‌دهد؟

 22. پیروزی سوئد مقابل کره‌جنوبی/ ایران همچنان تنها نماینده پیروز آسیا

 23. وزیر ارتباطات نتیجه پیگیری موضوع پیام جعلی اینترنت رایگان را اعلام کرد

 24. بقایای قدیمی‌ترین انسان ۱میلیون سال عمر دارد   

 25. خادم: مسئولان در قبال دستور رهبری سکوت کرده اند/ با سکوت، مسئولیت از گردنشان ساقط نمی‌شود

پربحث‌های دیروز

 1. وقتی عادل فردوسی پور احساساتی میشود !

 2. تصمیم گیری در خصوص بازار خودرو، مسکن، ارز و سکه در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی /۵۰ نفر، ۵ درصد سکه‌های ثبت‌نامی را خریده‌اند/ هک سایت وزارت صنعت و فروش ۴ هزار خودروی وارداتی قاچاق

 3. چگونه کُره فقیر ۵۰ ساله کشور "برند"ها شد؟/ ۱۸ امتیاز ویژه به تولید

 4. زور تورم به قدرت خرید مردم می‌چربد/ چه زمانی توانایی خرید مردم بالا می‌رود؟

 5. انتقاد مطهری از آیت‌الله علم‌الهدی

 6. ضرورت تشکیل اتاق فرماندهی برای اقتصاد

 7. پیکر خون‌آلود مامور وزارت اطلاعات (۱۶+)  

 8. نبرد در حدیده/ چرا این شهر یمنی اینقدر مهم است ؟

 9. افزایش قیمت مسکن متوقف شد

 10. دبیرکل بانک مرکزی: خریداران سکه نگران نباشند/ احتمال برگزاری حراج مجدد سکه

 11. واکنش ابتکار به انتقادهای اصلاح‌طلبان از دولت

 12. پیشنهاد فوتبالی حسین شریعتمداری/ واکنش ها به مداحی میثم مطیعی/ گل به خودی نمایندگان مجلس/ انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از روحانی/ جنجال پیامک‌ ها و اظهارنظر آیت الله علم الهدی و مطهری

 13. نسل نو اصلاحات علیه نسل کهنه

 14. مسئول گرانی خودرو کیست؟

 15. از محاصره مدافعان حرم توسط تکفیری‌ها تا قیچی کردن جبهه‌النصره و شکست آنها

 16. نشست خبری اعلام جرم دیده‌بان شفافیت و عدالت علیه مسئولان فعلی و سابق بانک مرکزی

 17. توصیه رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی به مردم

 18. اقتصاد نابسامان و خودزنی اصلاح‌طلبان

 19. رهایی از شر حشرات در تابستان + درمان جای نیش

 20. نتانیاهو: ایران باید به طور کامل از سوریه خارج شود

 21. امید ابراهیمی؛ سلحشور فوتبال ایران + عکس

 22. کی‌روش: بردمان را به فرگوسن تقدیم می‌کنیم

 23. محاکمه قاتل سریالی زنان گیلانی

 24. جنایت به ‌دنبال عشق ممنوع

 25. اسرائیل چگونه نابود می‌شود؟

پربحث‌های هفته

 1. سکه از ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان عبور کرد/ سکوت مسئولان در آشفته بازار سکه/ آقای سیف نظر شما چیست؟

 2. کیم جونگ اون و دونالد ترامپ دیدار کردند/ ترامپ: احساس فوق‌العاده‌ای دارم/ کیم: برای برگزاری این نشست موانع بسیاری وجود داشت+ فیلم و عکس

 3. توریست‌هایی که با پول بیت‌المال عازم روسیه میشوند + جدول اسامی

 4. روحانی: همه حاکمان آمریکا علیه ملت ما بوده اند و این یکی خبیث تر/ نقد را می پذیریم اما تخریب نه/ تلاطم بازار، دلیل اقتصادی ندارد

 5. از شعر امسال تا شعر پارسال/تریبون زبان مردم

 6. روحانی به گرانی‌ها واکنش نشان داد/ بررسی افزایش قیمت‌ها در هیات دولت

 7. کواکبیان: وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم مناسب نیست/شب می‌خوابیم و صبح بلند می‌شویم و می‌بینیم قیمت‌ها تغییر کرده است/ خجالت می‌کشم بگویم از این دولت حمایت کردم

 8. تولید کجا بود؟ این روزها همه منتظرند ارز بگیرند تا کود حیوانی را هم وارد کنند

 9. جمعه عید سعید فطر است

 10. بیش از یک سوم جوانان بیکار ایرانی، درتلاش و حتی کسب مهارت برای پیدا کردن شغل نیستند

 11. ایران 1 - مراکش 0؛ پیروزی یوزها در دقیقه 93 و پایان 20 سال انتظار

 12. احمد توکلی: اعتماد مردمی به سیاستمداران به حداقل خود رسیده/ سبد کالای مردم کوچک‌تر شده است

 13. نوبخت: با قاطعیت اعلام می‌کنم که در شرایط سخت تحریمی هم کشور قابل اداره است

 14. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 15. آخوندی: نوسانات بازار مسکن سیاسی است

 16. درباره دادگاه صادر کننده حکم فیلتر تلگرام/ لطفا نیمه پر لیوان را هم ببینید

 17. ادامه بی‎خیالی دولت به بلبوشو در بازار

 18. نگرانی از گروه ترس و ساکتین برجام

 19. به بهانه "شبی که ایران نخوابید" / فوتبال را ببینید آقای رئیس جمهور + فیلم

 20. اروپا می خواهد برجام را ادامه دهد، اما بدون آمریکا نمی تواند/ ایران نباید منتظر بماند

 21. سکه ۲/۵ میلیون تومان شد

 22. سیف: گران شدن سکه روانی است

 23. ۱۷ راهکار میرسلیم برای حمایت از تولید ایرانی/ بهره بانکی بالا، نظام پیچیده مالیاتی و... عامل موفق نبودن تولید ملی

 24. قراردادهایی که تلف شدند / حق فسخ و خسارت داریم یا نه؟

 25. وقتی عادل فردوسی پور احساساتی میشود !

پربحث‌های اخیر

 1. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 2. روحانی: برنامه بدخواهان ایجاد بی ثباتی ذهنی و مصنوعی در اقتصاد ملی است/مردم تحت هر شرایطی نباید تحت فشار قرار گیرند/افزایش قیمت کالاها و خدمات نباید فراتر از نرخ تورم باشد

 3. ماجرای ویلای لواسان/ تفریح آمریکایی ها در نیشابور/ مشکل دولت روحانی از نگاه تئوریسین های اصلاح طلب/ چرا در ایران مسئولی استعفا نمی‌دهد؟

 4. بی‌هنری بی بی سی /وقتی قاتل را بی گناه وقهرمان نشان می‌دهند

 5. ایرانیان خارج نشین در صورت بازگشت به کشور عفو می شوند

 6. توضیحات استاندار خراسان رضوی از تلاش نافرجام گروه‌های معاند برای اقدامات تروریستی

 7. هیچ نماینده ای به جام جهانی نمی رود

 8. دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی: آقای فیروزآبادی گفته بود اواخر اردیبهشت ویلای لواسان را تخلیه می‌کند، ولی نکرده است

 9. حجت الاسلام موسوی لارگانی در گفتگو با الف: وظیفه دولت در این آشفته بازار چیست؟

 10. سوال از شریعتمداری برای واردات بیش از اندازه کالاهای خارجی مشابه تولید داخل

 11. جزییات نامه‌ حاجی بابایی به رییس‌جمهور

 12. روحانی در گفت‌وگوی تلفنی‌ با امیر قطر: هیچ مانعی برای گسترش روابط نیست؛ تهران همچنان در کنار دوحه خواهد بود

 13. دادستان کل کشور: عامل انتشار خبر کذب تجاوز در ایرانشهر تحت تعقیب قرار می‌گیرد

 14. ثبت سفارش به‌منظور واردات «خاک برای خواب گربه»

 15. زاهدی: قوه قضائیه در احکام دانشجویان با رافت خاصی تجدیدنظر کند

 16. روحانی به سوئیس و اتریش سفر می کند

 17. نمایندگان مجلس چهارشنبه با رهبر انقلاب دیدار می کنند

 18. موسویان : امروز نفوذ نتانیاهو در کاخ سفید از وزیر خارجه و حتی کنگره آمریکا هم بیشتر است

 19. استیضاح ربیعی با ۵۰ امضا کلید خورد + محورهای طرح

 20. زاهدی:قوه قضائیه در احکام دانشجویان اغتشاش‌های دی‌ماه تجدیدنظر کند

پربحث‌های دیروز

 1. انتقاد مطهری از آیت‌الله علم‌الهدی

 2. پیکر خون‌آلود مامور وزارت اطلاعات (۱۶+)  

 3. واکنش ابتکار به انتقادهای اصلاح‌طلبان از دولت

 4. پیشنهاد فوتبالی حسین شریعتمداری/ واکنش ها به مداحی میثم مطیعی/ گل به خودی نمایندگان مجلس/ انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از روحانی/ جنجال پیامک‌ ها و اظهارنظر آیت الله علم الهدی و مطهری

 5. نسل نو اصلاحات علیه نسل کهنه

 6. از محاصره مدافعان حرم توسط تکفیری‌ها تا قیچی کردن جبهه‌النصره و شکست آنها

 7. اسرائیل چگونه نابود می‌شود؟

 8. امنیت ایران را تاجزاده حفظ کرد یا سردار سلیمانی؟

 9. احضار برخی سلبریتی‌ها به دادستانی و تحقیق برای پولهای جمع آوری شده/واریزیها همچنان ادامه دارد

 10. علت شکایت مدیرعامل سابق همشهری از عضو شورای شهر تهران

 11. با حکم فرمانده معظم کل قوا؛ حجت الاسلام ادیانی به ریاست سازمان عقیدتی سیاسی ناجا منصوب شد

 12. امیرعبداللهیان: آینده متعلق به همه یمنی‌ها و باتلاق متجاوزین است

 13. سردار وحیدی: روابط آمریکا و کره‌شمالی آینده مثبتی ندارد

 14. تعداد تذکرات کتبی به رییس جمهور در سال گذشته

 15. واعظی: مذاکره‌ای با کانادا نداشتیم که متوقف شود

 16. پاسخ رهبر انقلاب به درد و دل‌های خانواده شهدای هسته‌ای

 17. ایران گورستان خودروهای خارجی شده است/ خودرو یک میلیاردی به دلیل نداشتن قطعه بلا استفاده است

 18. کمبود سه میلیون مسکن در کشور/ نیاز سالانه به ساخت 800 هزار واحد

 19. محسنی اژه‌ای: مشکلات موسسات مالی میراث گذشته است/ ماجرای نامه انتقادی سیف/ وضعیت پرونده بابک زنجانی

 20. با کفش وارد نشوید!

پربحث‌های هفته

 1. روحانی: همه حاکمان آمریکا علیه ملت ما بوده اند و این یکی خبیث تر/ نقد را می پذیریم اما تخریب نه/ تلاطم بازار، دلیل اقتصادی ندارد

 2. از شعر امسال تا شعر پارسال/تریبون زبان مردم

 3. روحانی به گرانی‌ها واکنش نشان داد/ بررسی افزایش قیمت‌ها در هیات دولت

 4. کواکبیان: وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم مناسب نیست/شب می‌خوابیم و صبح بلند می‌شویم و می‌بینیم قیمت‌ها تغییر کرده است/ خجالت می‌کشم بگویم از این دولت حمایت کردم

 5. احمد توکلی: اعتماد مردمی به سیاستمداران به حداقل خود رسیده/ سبد کالای مردم کوچک‌تر شده است

 6. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 7. درباره دادگاه صادر کننده حکم فیلتر تلگرام/ لطفا نیمه پر لیوان را هم ببینید

 8. نگرانی از گروه ترس و ساکتین برجام

 9. اروپا می خواهد برجام را ادامه دهد، اما بدون آمریکا نمی تواند/ ایران نباید منتظر بماند

 10. قراردادهایی که تلف شدند / حق فسخ و خسارت داریم یا نه؟

 11. عبدالله ناصری: اصلاح‌طلبان بی‌شک از جهانگیری در ۱۴۰۰ حمایت خواهند کرد

 12. متن شعر مطیعی در نماز عید فطر

 13. هزینه های عجیب در پاستور و مجلس/ نامزد احتمالی مورد حمایت اصلاح طلبان در انتخابات/ انتقاد تند کواکبیان از دولت/ سخنان رئیسی درباره شرایط مردم/ بی توجهی به فضاسازی جدید احمدی نژادی ها

 14. انتقاد تند کیهان از علی مطهری/ کنایه های نماینده زن مجلس به همکارش/ پیش بینی اقتصادی جهانگیری/ دلیل عدم حضور روحانی در جلسات مجمع مشخص شد

 15. انتقاد مطهری از آیت‌الله علم‌الهدی

 16. پیکر خون‌آلود مامور وزارت اطلاعات (۱۶+)  

 17. روحانی: برنامه بدخواهان ایجاد بی ثباتی ذهنی و مصنوعی در اقتصاد ملی است/مردم تحت هر شرایطی نباید تحت فشار قرار گیرند/افزایش قیمت کالاها و خدمات نباید فراتر از نرخ تورم باشد

 18. روحانی: بچه‌ها مچکریم+عکس

 19. «سلاح ایرانی» در انتظار بازار جهانی/ «آرمیا»؛فرصتی برای جذب مشتری

 20. متن پیامک های ارسالی به نمایندگان درباره لوایحه چهار قلو بخصوص FATF / تهدیدی در کار نبود + عکس

 21. روحانی: امروز در برخی از بخش‌ها احساس عدالت در جامعه وجود دارد

 22. بیژن مقدم: انتظار از رئیس جمهور تصمیم قاطع به تغییر در کابینه با شاخص‌های کارآمدی، جوانگرایی و مردم‌داری است‌/ به منتقدین دولت اعم از اصول‌گرا و اصلاح‌طلب اعتنا کنید

 23. سفرهای خارجی سلحشوری/از طرف مجلس به جام جهانی روسیه می‌روم البته با هزینه خودم

 24. ذوالنور خطاب به روحانی: با فشار، تهدید کردن و انواع راه‌ها نمایندگان را وادار به انصراف از سوال کردید

 25. ابطحی: کسانی که به روحانی رای دادند حالشان خوب نیست

آخرین عناوین