محمدرضایی در گفتگو با الف: روحانی روند مذاکرات با اروپایی‌ها را از مجلس ششم و دهم پنهان کرد/موضوعی که مجلس ششم از آن غافل شد/چرا دبیر وقت شورای عالی امنیت ملی در مجلس حاضر نشد

گروه سیاسی الف،   3970317011 ۲۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۹ تکراری یا غیرقابل انتشار
روحانی روند مذاکرات با اروپایی‌ها را از مجلس ششم و دهم پنهان کرد/موضوعی که مجلس ششم از آن غافل شد/چرا دبیر وقت شورای عالی امنیت ملی در مجلس حاضر نشد

نماینده مجلس ششم با تاکید بر اینکه روحانی دبیر وقت شورای عالی امنیت ملی نمایندگان مجلس ششم را از اطلاع روند و محتوای مذاکرات با اروپائیها محروم کرد، گفت: متاسفانه این بار روحانی در کسوت رئیس جمهور این روند را برای مجلس دهم تکرار کرد.

محمد محمدرضایی نماینده بیجار در مجلس ششم در گفتگو با خبرنگار الف، با اشاره به اینکه حسن روحانی رئیس جمهور در زمان مجلس ششم دبیر شورای عالی امنیت ملی بود، گفت: در آن زمان برای فعالیت هسته ای مذاکرات با کشورهای اروپایی و امضای پرتکل الحاقی در جریان بود که نمایندگان مجلس هم از متن و محتوای آن بی خبر بودند.

وی با بیان اینکه متاسفانه همان زمان تندرویهایی از سوی فراکسیون اکثریت مجلس ششم در حال وقوع بود، تصریح کرد: در خواست ما از هیئت رئیسه مجلس ششم برای دعوت از آقای روحانی دبیر وقت شورای عالی امنیت ملی  جهت اخذ توضیحات پیرامون فعالیتهای هسته ای ایران و روند مذاکرات دبیر شورای عالی امنیت ملی با دول اروپایی، نتیجه نداد و روحانی در مجلس حاضر نشد.

این نماینده اصلاح طلب مجلس ششم افزود: مجلس ششم بجای رسیدگی به این امر مهم، دستور کارش رسیدگی به استعفای نماینده های معترض به رد صلاحیتها برای انتخابات مجلس هفتم بود.

محمدرضایی با تاکید بر اینکه یکی از موارد اختلافی ما با همکاران مشارکتی بی اعتنایی شان به موضوع مهم مذاکرات بود، تصریح کرد: متاسفانه تندرویهای اعضای مشارکت در مجلس ششم باعث شد تا نمایندگان ملت از نحوه  فعالیتها و مذاکرات هسته ای بی اطلاع ماندند این در حالی است که  برابر قانون اساسی تصویب نهایی تمامی مقاوله نامه ها و معاهدات بین المللی بر عهده مجلس می باشد.

وی به تذکر و اخطار رسمی خود در صحن مجلس اشاره کرد و افزود: اینجانب در حد توان تلاش کردم تا نمایندگان مجلس را به موضوع مذاکرات و فعالیتهای هسته ای و اولویت بخشی به این بحث حیاتی و بین اللملی در مقابل کشمکش های سیاسی داخلی، توجه دهم.

بازرس مجمع نمایندگان ادوار گفت: در شرایطی مجلس وقت، از روند مذاکرات غافل مانده بود که فرایند فعالیتهای هسته ای ایران در دستور کار و اولویت برنامه نمایندگان آمریکا قرار داشت.

محمدرضایی گفت: جالب بود نمایندگان کشور آمریکا در آن سوی دنیا، طالب آگاهی از چند و چون فعالیت هسته ای ایران بودند. اما نمایندگان مجلس ایران سرگرم کشمکشهای سیاسی داخلی شده و از سیاست خارجی غافل ماندند.

وی تاکید کرد: سوال این بود بحث هسته ای مهم و سرنوشت ساز بود برای کشور یا ماجرای استعفاهای جنجالی بلانتیجه؟.

این نماینده اصلاح طلب مجلس ششم گفت: از این رو جریانات سیاسی فعال در مجلس و دولت آنروز، محکوم به تقصیر هستند.

محمدرضایی با تاکید بر اینکه گوش‌های سیاسی سنگین تر از شنیدن هشدارهای ملی بود، تصریح کرد: چه بسا با ورود مجلس ششم به پروسه مذاکرات، سرنوشت دیگری برایمان رقم می خورد. سرنوشتی متفاوت از آنچه که در مجالس بعد رقم خورد. که حاصل آن  ارجاع پرونده به شورای امنیت و تشدید تحریمها شد.

وی با بیان اینکه نقد درون گفتمانی متاعی بود که متاسفانه در دولت و مجلس اصلاحات، تحت قیمومیت حزب مشارکت خریدار نداشت، افزود: در آن موقع برای احقاق حقوق ملت تذکراتی در صحن مجلس داده می شد که تنها در مشروح مذاکرات مجلس ثبت و در تاریخ سیاسی معاصر نقش بست، اما به آن  عمل نشد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با اشاره به محرمانه بودن برخی اقدامات دولت روحانی، تاکید کرد: روحانی روند مذاکرات با اروپائیان را هم از مجلس ششم و هم از مجلس دهم پنهان کرد.

به گفته محمدرضایی پنهان کاری از مجلس ششم بار سنگین تری در حال حاضر برای روحانی ایجاد می کند.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۳ تیر ۱۳۹۷یادداشت حسین شریعتمداری/ چون به گَردَش نمی‌رسی برگرد! / آیا اقتصاد را نجات داده‌اید یا ده‌ها مشکل به آن افزوده‌اید؟!
۱ تیر ۱۳۹۷روحانی درگذشت حجت الاسلام سید علی اکبر موسوی حسینی را تسلیت گفت
۲۹ خرداد ۱۳۹۷روحانی: موفقیت های ورزشی موجب تقویت غرور، انسجام ملی و نشاط اجتماعی است/هر چه متحدتر باشیم، راحت تر از مشکلات عبور می کنیم
۲۶ خرداد ۱۳۹۷پیام تبریک تلفنی روحانی به کی‌روش از طریق وزیر ورزش
۲۶ خرداد ۱۳۹۷روحانی: بچه‌ها مچکریم+عکس
۲۵ خرداد ۱۳۹۷روحانی: بیش از گذشته نیاز به وحدت، اعتماد و امید به آینده داریم
۲۵ خرداد ۱۳۹۷روحانی: عید فطر روز کمک به نیازمندان، صله ارحام و نشاط و طراوت معنوی مومنین است
۲۳ خرداد ۱۳۹۷روحانی به گرانی‌ها واکنش نشان داد/ بررسی افزایش قیمت‌ها در هیات دولت
۲۳ خرداد ۱۳۹۷روحانی انتخاب نخست‌وزیر جدید ایتالیا را تبریک گفت
۲۳ خرداد ۱۳۹۷«واقعیات» را فدای «احتمالات» نکنیم
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ذوالنور خطاب به روحانی: با فشار، تهدید کردن و انواع راه‌ها نمایندگان را وادار به انصراف از سوال کردید
۲۱ خرداد ۱۳۹۷رئیس جمهور وارد تهران شد

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۳۷۵۶۸۳۱۳:۲۶:۳۱ ۱۳۹۷/۳/۱۷
اگر ترامپ در انتخابات پیروز نمی شد و هیلاری کلینتون الآن رییس جمهور آمریکا بود، برجام به بنبست برخورد نمی کرد. باید گفت کمی هم بدشانسی آوردیم.
ناشناس۳۷۵۷۸۸۱۴:۴۱:۳۷ ۱۳۹۷/۳/۱۷
خیلی خوش خیالی هموطن! برو برنامه ها و سخنرانیها و وعده های انتخاباتی خانوم کیلنتون را بخون تا از این خوش خیالی خلاص بشی!!!!
ناشناس۳۷۵۷۸۹۱۴:۴۲:۰۷ ۱۳۹۷/۳/۱۷
کمی بدشانسی!!! منافع ملت را به شانس گره زدن بسیار نادانی است. چرا روحانی پاسخگوی ضررهایی که به کشور و ملت زده نیست؟ چندین سال قبل هم همین آدم موجب تعلیق هسته ای شد و کلی ضرر زد. باید محاکمه شود.
ناشناس۳۷۵۸۴۷۱۵:۳۴:۰۴ ۱۳۹۷/۳/۱۷
حالا یک مدتی هم باید اگر و مگرهای آنها رابشنویم بابا کشور را به فنا دادید دل بکنیداز برجام بی صاحب بچسبید به امورات مملکت هنوزهم دیر نشده جلوی ضرر را هرجا بگیریم منفعت است
امیر۳۷۵۸۷۰۱۵:۵۶:۳۲ ۱۳۹۷/۳/۱۷
اولا که هر کسی بود برجام به مشکل بر خورد میکرد دوما قراردادی که این بره اون بیاد بهم بخوره قرارداد نیست کشکه
نجیب۳۷۵۸۷۹۱۶:۰۲:۵۴ ۱۳۹۷/۳/۱۷
یعنی شما هنوز نفهمیدی که برنامه آمریکا در قبال ایران ثابت است و فقط مجریان آن عوض می شوند؟؟؟ چهل سال این برنامه ادامه داشته، داره و خواهد داشت.
ناشناس۳۷۵۸۹۳۱۶:۱۹:۴۹ ۱۳۹۷/۳/۱۷
روحانی سلطان پنهانکاریه. اما ضرب المثل قدیمی میگه : یه بار جستی ملخک ! دو بار جستی ملخک !! آخر توی دستی ملخک. خداوند هم در قرآن‌کریم میفرماید : وَ مَکَرو مَکَرَاللهُ وَاللهُ خَیْرُالْماکِرینْ
راه۳۷۵۹۱۷۱۶:۴۰:۲۴ ۱۳۹۷/۳/۱۷
فقط قمار بازها میتونن به شانس معتقد باشن. __________________ آدم عاقل متعهد و بصیر و باشرف و غیرتمند وباتقوا و میهن دوست ، هرگز بر روی سرنوشت خودشو ملتش قمار نمیکنه.
مشتاقی۳۷۶۰۶۸۱۸:۴۰:۰۹ ۱۳۹۷/۳/۱۷
اینها در استراتژی وحدت دارند مثل اصلاح طلبان نیستند که وقتی قدرت میگیرند استراتژی ملی مثل دفاعی و موشکی و... را زیر سوال میبرند.
ناشناس۳۷۶۱۹۶۲۰:۵۹:۴۰ ۱۳۹۷/۳/۱۷
مگه در زمان اقای اوباما گشایشی شده بود؟ اصلا مگه قانون داماتو و کلی تحریمهای جدید دیگه بعد از برجام در زمان اقای اوباما ایجاد یا تمدید نشده بود؟
ناشناس۳۷۶۲۰۸۲۱:۱۴:۲۵ ۱۳۹۷/۳/۱۷
اوباما که پدر تحریمها تصویب کرد ساده لوحی بسه
ناشناس۳۷۶۲۶۷۲۳:۰۳:۳۱ ۱۳۹۷/۳/۱۷
آمریکا آمریکاست چه با دموکرات چه جمهوریخواه پس دلخوش نباشیم
ناشناس۳۷۵۶۹۶۱۳:۳۹:۵۶ ۱۳۹۷/۳/۱۷
همین تیم فعلی ( روحانی و ظریف) سال ۸۳ هم سرشان کلاه رفت و نتیجه خروج از ان وضعیت خسارت بار ، شد تحریم فلج کننده... الان هم دوباره سرشان کلاه رفته و نتیجه خروج از این برجام یکطرفه ، اعمال تحریم شدید است... روحانی و ظریف ، مسبب اصلی اعمال تحریم ها هستند. تا کی ملت باید هزینه این خوش بینی های افراطی را بدهد؟!
ناشناس۳۷۵۷۰۴۱۳:۴۲:۴۲ ۱۳۹۷/۳/۱۷
اقای ریس جمهور چرا اجازه ندادی نمایندگان مجلس طرح سوال بکنتد و شان مجلس را از بین بردید
ناشناس۳۷۵۷۱۸۱۳:۴۵:۵۰ ۱۳۹۷/۳/۱۷
اصلاح طلبان رایی را که با گفتمان « بزن و برقص» جمع کرده اند را تایید برجام جا زده اند و کلیه فرایندهای قانونی را دور زده اند....
هوشیار۳۷۵۷۳۹۱۴:۰۴:۳۴ ۱۳۹۷/۳/۱۷
جماعت پر سر و صدا و پنهانکار
نادر۳۷۵۷۴۵۱۴:۰۹:۴۸ ۱۳۹۷/۳/۱۷
نتیجه این بی قانونیها را الان در وضع فضاحت بار برجام و معیشت مردم در دولت خودش میبینیم
علی طباطبایی۳۷۵۷۵۲۱۴:۱۶:۲۸ ۱۳۹۷/۳/۱۷
ببخشید ، ایشان چرا اکنون این مطلب را عیان میکنند؟؟ در همان زمان که از کمک مطبوعات نیز می توانستند استفاده کنند ویا حتی مراجع نظارتی بالاتر . چه حکمتی است که پس از گذر سالیان به فکر مسائل مهم در گذشته افتاده و همه نیز به نوعی خود را ناجی می دانند !!!!
ناشناس۳۷۵۸۵۵۱۵:۴۲:۱۰ ۱۳۹۷/۳/۱۷
درود بر دوستانی که میگویند سرمان کلاه رفت. واقعیت این است که کلاه سر صدام و عراقیها رفت که خودش اعدام و میلیونها عراقی کشته و سرزمینشان ویران شد. البته این را برای آنها که نمیدانند ایران تنها کشوری است که از ذیل فصل 7 سازمان ملل بدون حمله نظامی خارج شده گفتم. اما حالا هم دیر نشده میتوانیم همین حالا از برجام خارج شویم و دوستان خواهند دید تحریم و حمله نظامی یعنی چه. اینکه ما با دولت مشکل داریم و به آن نقد داریم نباید باعث شود منافع ملی خود را فراموش کنیم و گول یک عده که نانشان در غوغا و آشوب است بخوریم. موفق و پایدار باشید
ناشناس۳۷۶۶۹۹۱۲:۲۸:۴۴ ۱۳۹۷/۳/۱۸
بزودی درصورتیکه به همین منوال ادامه دهیم دوباره به همان بلا مبتلا میشویم این بار با تحمیل خسارتهای فراوان..
ناشناس۳۷۵۹۰۶۱۶:۳۰:۴۰ ۱۳۹۷/۳/۱۷
در نهایت باید یا مثل کره ی شمالی به دست و پای دولت آمریکا بیفتیم یا سرنوست ملت عراق و افغانستان را تجربه کنیم. با توجه به شکاف میان دولت و ملت غیر این دو راه هم راه دیگری نیست
ناشناس۳۷۶۰۳۸۱۸:۱۸:۳۱ ۱۳۹۷/۳/۱۷
ما پشیمانیم
ناشناس۳۷۶۴۱۴۰۲:۵۵:۴۳ ۱۳۹۷/۳/۱۸
هنوز هم برجام بهترین گزینه است ! این همه سال آرزو داشتید دنیا چهره واقعی آمریکا را بشناسد وبا هزار شعار و گفتمان نتوانستید اثبات کنید. اما امروز خروج آمریکا از برجام این واقعیت را مسجل کرده پس خوشحال باشید ! مخصوصا شما مخالفان برجام که معنویات را برتر از مادیات می دانید وتحریمها را کاغذ پاره پس مجددا می توانید خود را با کاغذ پاره ها سرگرم کنید !!
ناشناس۳۷۶۴۴۱۰۳:۵۶:۳۰ ۱۳۹۷/۳/۱۸
احسنت که تو هم دلواپس وطن شدی عزیزم
سید۳۷۶۴۵۲۰۴:۲۳:۱۳ ۱۳۹۷/۳/۱۸
امدی جانم بقربانت ولی حالا چرا
ناشناس۳۷۶۴۶۵۰۴:۵۶:۴۴ ۱۳۹۷/۳/۱۸
خوشم می اد هنوز کسانی میگن برجام برجام برجام... نعشش آنقدر بد بوست که دیگر صاحبش انداخته دور... اینا میگن برجام. قطعا یک بار هم این قرارداد استعماری که حتی حق شکایت به ایران نداده رو نخوندید وگرنه حداقل حداقل به نحوه امتیاز دهی اعتراض داشتید اخر عزیز دل برادر یکمی غیرت داشته باشید به جایی بر نمی خورد... روی هوا به دشمن خونی با لبخندیک متری اعتماد کردند و الان خودشان می گن اشتباه بود ولی شما هنوز ....
ناشناس۳۷۸۰۲۶۰۹:۰۴:۳۰ ۱۳۹۷/۳/۱۹
اما نمایندگان مجلس ایران سرگرم کشمکشهای سیاسی داخلی شده .... کار همیشگی اونها است.
تجارت نیوزطاقچهپارس نماد داده

پربحث‌های اخیر

 1. پاسخ نوبخت به سه ادعای عجیب/ نقش جهانگیری در چالش آتی دولت/پشت پرده مشکلات اقتصادی/ داستان خانه ولایتی/ چاپ کتابی مجازی علیه روحانی/ سیاسی‌ترین گل جام‌جهانی

 2. قاضی سراج: دست دلالان را از بازار خودرو قطع می‌کنیم

 3. سه ماه گذشته؛ حمایت از کالای ایرانی چه شد؟/فردا که گُل‌ها خشک شدن دیر است

 4. منتظرید که امریکا برای‌تان کار بکند!  

 5. قائم مقام بانک مرکزی: افزایش قیمت سکه متاثر از افزایش قیمت طلا و نرخ دلار است/ وعده کاهش قیمت سکه

 6. سخنان ضد ایرانی وزیر خارجه آمریکا

 7. جلوگیری از ورود آمریکایی‌ها به کاشمر

 8. بحرین ۱۶ فروند اِف- ۱۶ از آمریکا خریداری می‌کند

 9. وزیر انرژی روسیه: سیاست های نفتی با توئیت ترامپ تعیین نمی‌شود

 10. قرقاش از سر عجز خواستار توجه به راهکار دیپلماتیک در الحدیده شد

 11. فیسبوک و توئیتر صفحات حزب الله را مسدود کردند

 12. رسانه‌های چینی: جنگ تجاری آمریکا نشانه وجود «توهمات پارانوئیدی» در ترامپ است

 13. بحران در حوالی تشک/ گرگ‌های وارداتی در پوستین رژیم صهیونیستی

 14. ترامپ خروج از برجام را دستاورد دولتش عنوان کرد

 15. قد کشیدن کودکان کار پشت چراغ قرمز زندگی!

 16. اولین مصاحبه مشاور ترامپ با روزنامه فلسطینی و ارائه جزئیاتی درباره طرح صلح

 17. پیروزی آلمان 10 نفره مقابل سوئد در ثانیه‌های پایانی

 18. داعش، دولت عراق را تهدید کرد

 19. 24 نمایش هر سال در سالن انتظامی به صحنه می‌رود/ اولویت با کارهای خلاق است

 20. تقدیر از دولت / یک گام به جلو برای به رسمیت شناختن مطالبه گری مردم 

 21. لحظه به لحظه با گل تماشایی کروس و برد دراماتیک آلمان در دقیقه 5+90  

 22. سخنگوی کاخ سفید را از رستوران بیرون انداختند

 23. حمام آب گرم مانع «سکته مغزی» می‌شود

 24. ممنوعیت رانندگی بانوان عربستانی رسما لغو شد + فیلم

 25. تاریخ فوتبال در انتظار نبرد مردان/ ایران، کی‌روش، آزمون و دیگران

پربحث‌های دیروز

 1. نام ۲ نفری که ۵۹ هزار سکه خریدند چیست؟

 2. اولین اعتراضات به تلگرام طلایی / دست وزارت ارتباطات در کار است

 3. بیماری‌های اقتصاد ایران علاج دارند اما...

 4. تغییر شرکای راهبردی حکومت

 5. واکنش معاون شریعتمداری به گرانی‌ها: رسانه‌ها چرت و پرت نگویند

 6. دومین نامه نمایندگان به "روحانی" برای برکناری ۳ وزیر

 7. واردات بیش از ۱۴۰۰ قلم کالا ممنوع شد/ خودرو هم در لیست ممنوعه‌ها

 8. آشنایی با 10 خودرویی که بیشترین افت قیمت را دارند  

 9. توئیت ناشیانه وزیر خارجه آمریکا درباره ایران جنجالی شد+عکس

 10. پاسخ نوبخت به سه ادعای عجیب/ نقش جهانگیری در چالش آتی دولت/پشت پرده مشکلات اقتصادی/ داستان خانه ولایتی/ چاپ کتابی مجازی علیه روحانی/ سیاسی‌ترین گل جام‌جهانی

 11. ضرورت ترمیم کابینه/ تیم اقتصادی دولت ضعیف و ناکارآمد است

 12. قاضی سراج: دست دلالان را از بازار خودرو قطع می‌کنیم

 13. سه ماه گذشته؛ حمایت از کالای ایرانی چه شد؟/فردا که گُل‌ها خشک شدن دیر است

 14. ثبت سفارش خودرو ممنوع شد+سند

 15. مجوز صادر شد/ ایران و پرتغال در ورزشگاه آزادی پخش می شود

 16. منتظرید که امریکا برای‌تان کار بکند!  

 17. قائم مقام بانک مرکزی: افزایش قیمت سکه متاثر از افزایش قیمت طلا و نرخ دلار است/ وعده کاهش قیمت سکه

 18. قیمت سکه 2 میلیون و 650 هزار تومان/قیمت سکه آتی به بیش از ۳ میلیون تومان رسید

 19. معاون سیما: ممنوعیت حضور چهره‌های پرخرج خارجی ابلاغ شده بود

 20. اولویتی مضحک برای استیضاح/آیا ربیعی باید پاسخگوی افسار گسیختگی اقتصاد باشد؟

 21. واعظی:برخی هنوزفکر می‌کنند درشرایط قبل ازتحریم آمریکا هستیم

 22. ضرغامی:‌نامه اصلاح‌طلبان تکمیل سیاست ضدبشری ترامپ است/ این نامه دلسوزی برای ملت ایران نیست

 23. ۱۸ محصول ایران خودرو گران شد+ لیست قیمت

 24. علائم نامعلوم راهنمایی و رانندگی در شهر  

 25. مادر و فرزند مهاجری که تصویرشان در دنیا معروف شد  

پربحث‌های هفته

 1. چند نکته با افرادی که در دام ترامپ گرفتار شده‌اند

 2. توضیحات سرلشکر فیروزآبادی پیرامون ویلای لواسان+سند

 3. پزشکیان:در هیچ جای دنیا پزشکان به اندازه ایران درآمد ندارند

 4. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 5. نام ۲ نفری که ۵۹ هزار سکه خریدند چیست؟

 6. قرار بود حکومت‌مان، رنگ و بوی علی را داشته باشد  

 7. تصمیم گیری در خصوص بازار خودرو، مسکن، ارز و سکه در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی /۵۰ نفر، ۵ درصد سکه‌های ثبت‌نامی را خریده‌اند/ هک سایت وزارت صنعت و فروش ۴ هزار خودروی وارداتی قاچاق

 8. نهاوندیان: مردم باید از آرامش و امنیت اقتصادی خودشان حراست کنند/نیاز به تصمیم گیری‌های قوی داریم و با صبوری مشکلات حل می‌شود/اگر علت گرانی کالایی مشخص نیست، نباید آن را بخریم

 9. آزمون: اگر ناراضی هستند، بعد از جام جهانی دیگر برای تیم ملی بازی نمی‌کنم

 10. فیروزآبادی ویلای لواسان را تحویل داد

 11. زور تورم به قدرت خرید مردم می‌چربد/ چه زمانی توانایی خرید مردم بالا می‌رود؟

 12. اولین اعتراضات به تلگرام طلایی / دست وزارت ارتباطات در کار است

 13. اسپانیا به سختی برد/ یوزها جانانه جنگیدند/ویدئو چک گل ایران به ماتادورها مردود اعلام کرد/امیدها به بازی پرتغال زنده است

 14. بیماری‌های اقتصاد ایران علاج دارند اما...

 15. محمد ثلاث قصاص شد

 16. وقتی عادل فردوسی پور احساساتی میشود !

 17. سیف:کاهش تورم در ۴۰ سال اخیر بی‎سابقه است/ احتمال توقف پرداخت ازر به کالاهای غیرضرور

 18. اعلام جرم علیه مدیران ارشد پیشین و فعلی بانک مرکزی و مدیران موسسات/ بانک مرکزی به تقصیر متهم است/فرشتگان، آرمان، آرمان ایرانیان و کاسپین یکی هستند؛ حکمت تغییر نام‌ها باید معلوم شود

 19. بی‌هنری بی بی سی /وقتی قاتل را بی گناه وقهرمان نشان می‌دهند

 20. ماجرای ویلای لواسان/ تفریح آمریکایی ها در نیشابور/ مشکل دولت روحانی از نگاه تئوریسین های اصلاح طلب/ چرا در ایران مسئولی استعفا نمی‌دهد؟

 21. بازار خودرو کاملا انحصاری است/ چرا شرکت های خودروساز به آشفتگی بازار دامن زدند؟

 22. تغییر شرکای راهبردی حکومت

 23. ماجرای پرحاشیه ویلای لواسان سرلشکر فیروزآبادی

 24. ضرورت تشکیل اتاق فرماندهی برای اقتصاد

 25. چگونه کُره فقیر ۵۰ ساله کشور "برند"ها شد؟/ ۱۸ امتیاز ویژه به تولید

پربحث‌های اخیر

پربحث‌های دیروز

 1. دومین نامه نمایندگان به "روحانی" برای برکناری ۳ وزیر

 2. پاسخ نوبخت به سه ادعای عجیب/ نقش جهانگیری در چالش آتی دولت/پشت پرده مشکلات اقتصادی/ داستان خانه ولایتی/ چاپ کتابی مجازی علیه روحانی/ سیاسی‌ترین گل جام‌جهانی

 3. ضرورت ترمیم کابینه/ تیم اقتصادی دولت ضعیف و ناکارآمد است

 4. منتظرید که امریکا برای‌تان کار بکند!  

 5. اولویتی مضحک برای استیضاح/آیا ربیعی باید پاسخگوی افسار گسیختگی اقتصاد باشد؟

 6. واعظی:برخی هنوزفکر می‌کنند درشرایط قبل ازتحریم آمریکا هستیم

 7. ضرغامی:‌نامه اصلاح‌طلبان تکمیل سیاست ضدبشری ترامپ است/ این نامه دلسوزی برای ملت ایران نیست

 8. جلوگیری از ورود آمریکایی‌ها به کاشمر

 9. رایزنی با لاریجانی برای حضور نمایندگان در تیم مذاکرات هسته ای

 10. سردار دایی‌پور در سوریه به شهادت رسید  

 11. عراقچی تاکید کرد: روابط ایران و روسیه فراتر از برجام / مذاکرات خوبی با دوستان خود در مسکو داشتیم

 12. موسویان : شرایط برای گفت‌و‌گو با ترامپ مناسب نیست

 13. رئیس قوه قضاییه امشب به پرسشهای خبرنگاران پاسخ می‌دهد

 14. سفیر تام‌الاختیار ایران در ژاپن تعیین شد

 15. جزئیات جدید از حادثه کازرون/ بیش از 260 مامور ناجا مجروح شدند

 16. آملی لاریجانی:دولت ۳۰ هزار میلیارد تومان به مالباختگان موسسات مالی داد/دستگاه‌ها کار خودشان را انجام نمی‌دهند و از دستگاه قضایی انتظار دارند/شگرد یکی از موسسات و انتقال پول به پاکستان

 17. گفتگوی تلویزیونی رئیس قوه قضائیه آغاز شد

 18. واکنش قوه قضائیه: شرط آزادی حمید بقایی دروغ است

 19. واکنش نوبخت به حواشی اخیر در توئیتر

 20. اطلاعیه سازمان زندان‌ها راجع به اخبار کانال احمدی‌نژاد از بقایی

 21. هاشمی شاهرودی: رئیس جمهور آمریکا چهره‌ای نا متعادل و ترسو است

 22. شناسایی یک زن در ارسال پیامک‌‎های تهدیدآمیز به نمایندگان مجلس

 23. تحقیق و تفحص از قرارداد وزارت راه برای خرید هواپیما بوئینگ و ایرباس

 24. 2 طرح جداگانه برای استیضاح زنگنه در مجلس/ کرسنت، آی پی سی، توتال و از دست دادن بازارهای نفت و گاز

 25. چهار نکته کلیدی در کلام رهبری

پربحث‌های هفته

 1. چند نکته با افرادی که در دام ترامپ گرفتار شده‌اند

 2. توضیحات سرلشکر فیروزآبادی پیرامون ویلای لواسان+سند

 3. پزشکیان:در هیچ جای دنیا پزشکان به اندازه ایران درآمد ندارند

 4. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 5. فیروزآبادی ویلای لواسان را تحویل داد

 6. بی‌هنری بی بی سی /وقتی قاتل را بی گناه وقهرمان نشان می‌دهند

 7. ماجرای ویلای لواسان/ تفریح آمریکایی ها در نیشابور/ مشکل دولت روحانی از نگاه تئوریسین های اصلاح طلب/ چرا در ایران مسئولی استعفا نمی‌دهد؟

 8. ماجرای پرحاشیه ویلای لواسان سرلشکر فیروزآبادی

 9. توکلی: دیده بان شفافیت تا چند روز آینده در مورد ویلای فیروزآبادی موضع گیری خواهد کرد/ از اقدام عدالت طلبانه دانشجویان تشکر می‌کنم

 10. روحانی: برنامه بدخواهان ایجاد بی ثباتی ذهنی و مصنوعی در اقتصاد ملی است/مردم تحت هر شرایطی نباید تحت فشار قرار گیرند/افزایش قیمت کالاها و خدمات نباید فراتر از نرخ تورم باشد

 11. دستور روحانی برای توقف گرانی‌های غیرمتعارف

 12. انتقاد مطهری از آیت‌الله علم‌الهدی

 13. پیکر خون‌آلود مامور وزارت اطلاعات (۱۶+)  

 14. زینب طاهری بازداشت شد/ دروغ پردازی های خانم وکیل

 15. دومین نامه نمایندگان به "روحانی" برای برکناری ۳ وزیر

 16. سهمیه کنکور همسران و فرزندان ایثارگران تغییر کرد

 17. آدرسی برای ترامپ توسط دلالان تحریم و تجربه ای که ایران از کره‌شمالی آموخت

 18. واکنش‌های توئیتری به ویلای مصادره‌ای فیروزآبادی

 19. واعظی: دولت جوان می شود

 20. پاسخ نوبخت به سه ادعای عجیب/ نقش جهانگیری در چالش آتی دولت/پشت پرده مشکلات اقتصادی/ داستان خانه ولایتی/ چاپ کتابی مجازی علیه روحانی/ سیاسی‌ترین گل جام‌جهانی

 21. ضرورت ترمیم کابینه/ تیم اقتصادی دولت ضعیف و ناکارآمد است

 22. واکنش ابتکار به انتقادهای اصلاح‌طلبان از دولت

 23. احمد توکلی در پاسخ به درخواست یک روزنامه‌نگار: دیده‌بان شفافیت و عدالت به همه ایرانیان ضدفساد تعلق دارد/ اگر اسنادی در مورد بدهی میلیاردی ایران مال به دست آید، پیگیری می‌کنیم

 24. سلیمی: افشای رانت ۱۱۰ هزار میلیاردی در بازار ارز/ دلار 4200 تومانی باعث به وجود آ‌مدن ده‌ها بابک زنجانی شد

 25. سیف باید استعفاء می داد/ تعجب از روحانی برای برکنار نکردن مدیران بی انگیزه

آخرین عناوین