قاصدک24

کریمی قدوسی در گفت‌وگو با الف مطرح کرد؛ شروط ایران برای سفر امانوئل ماکرون به تهران

گروه سیاسی الف،   3960913282 ۱۸ نظر، ۲ در صف انتشار و ۳۱ تکراری یا غیرقابل انتشار
شروط ایران برای سفر امانوئل ماکرون به تهران

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از شرط گذاری فرانسویها برای سفر رئیس جمهور این کشور به ایران خبر داد و گفت: این شروط طی نامه ای به ایران اعلام شده است .

جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار الف با اشاره به نامه  وزیر خارجه فرانسه به ظریف وزیر خارجه کشورمان، گفت: دیدار با رهبری و مذاکره با ایران درباره آینده منطقه و برنامه موشکی ایران از جمله این شروط است .

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه بر اساس سیاستهای اعلام شده هیچ کس در خصوص مسائل موشکی، مسائل دفاعی و تحولات منطقه که در جهت تضعیف جریان مقاومت است با اروپائیها و آمریکا صحبت و مذاکره نمی کند و موضوعی در دستور کار نخواهد بود، گفت: آنها بدنبال نشست مشترک سه جانبه آمریکا و رژیم آل سعود از یک طرف و ایران از طرف دیگر، در مورد مسائل یمن و منطقه هستند.


وی تاکید کرد: از سوی نظام نیز پاسخ لازم به آنها داده شده و شروطی نیز اعلام گشته است. بنابراین در صورت تحقق شروط ایران از سفر رئیس جمهور فرانسه استقبال می شود در غیر این صورت جمهوری اسلامی ایران تمایلی به این سفر نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه اخیرا رئیس جمهور فرانسه با ترامپ رئیس جمهور آمریکا جلسه داشته، افزود: ترامپ گفته اگر ایران به این خواسته ها و شروط تن ندهد، ما تمام تحریمها را بر می گردانیم و کار برجام را یکسره می کنیم.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به مواضع صریح مقام معظم رهبری در خصوص برجام و اروپائیها، گفت: مقام معظم رهبری در دیدارهای عمومی خود اعلام کردند که اروپائیها باید به آمریکا فشار بیاورند تا تمام اجزای برجام را اجرا کنند.

کریمی قدوسی تاکید کرد: همچنین ایشان بارها فرمودند که مطلقا اروپائیها حق ورود به مسائل و دخالت دراوضاع داخلی ایران را ندارند.


«امانوئل ماکرون» رئیس‌جمهوری فرانسه و «حسن روحانی» رئیس جمهور ایران عصر روز جمعه 21 مهر گفت‌وگوی تلفنی داشتند.

بعد از این گفتگوی تلفنی ریاست‌جمهوری فرانسه در بیانیه‌ای، اعلام کرد، ماکرون و روحانی «موضوع دعوت روحانی از همتای فرانسوی‌اش برای سفر به ایران» را بررسی کردند، تا این نخستین سفر رئیس‌جمهور فرانسه به ایران از سال 1971 شود.

رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد در سال آینده میلادی در قالب هیاتی عالی رتبه دیداری رسمی از جمهوری اسلامی ایران خواهد داشت.

عضویت در کانال تلگرام الف

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۵۸۸۱۳۰۷:۵۷:۱۲ ۱۳۹۶/۹/۱۴
چه عزتی؟؟!!!!!!!!!!!! یافته ایم در سایه دولت تدبیر و امید؟!!!! چاههای نفتی و گازیمان در اختیار شرکت توتال فرانسه قرداد داده شد با قراداد محرمانه، بازارهای خودرو کشورمان هم در اختیار شرکت های فرانسوی بازهم با قرادادهای محرمانه، صنایع هسته ای مان هم تحت کنترل و نظارت فرانسه و 5 کشور دیگر درامد انهم با قراداهای فوق محرمانه اونوقت فرانسه با پررویی صنایع دفاعی مان را نشانه می گیرد و برای امدن به ایران شرط می گذارد افرین اقای پرزیدنت روحانی
ناشناس۱۵۸۹۱۹۱۰:۳۶:۵۶ ۱۳۹۶/۹/۱۴
نه در دوران اخمدی نژاد وضع بهتر بود..... آنزمان حرف هایمان را فقط چاوز گوش می کرد!!! نه اینکه وقتی دوران خاتمی در اروپا مسابقه بود برای دعوت از رئیس جمهور ایران آنرا قدر دانستیم!!!!! نه وقتی خاتمی با آن ادب ذاتی و شخصیت والایش اروپا را تحت تاصیر قرار می داد ،آنقدر که ازنار نخست وزیر وقت اسپانیا در سازمان ملل گفته بود من شیفته شخصیت رییس جمهور ایران شدم،قدر دانستیم.... ته وقتی خاتمی به چند زبان دنیا مسلط بود و در مجامع دانشگاهی سخنرانی می کرد و مورد تحسین قدر دانستیم نه وقتی خاتمی کشور را با قیمت پایین نفت اداره و نه خود و نه دولتش فساد مالی نداشتند قدر دانستیم نه ادب و متانت او را قدر دانستیم!!!!!! آنقدر قدرش را دانستیم که خدا به یکی 180 درجه مافاوتتر از او مبتلایمان کرد..... الف نامرد و غیرمنصفی اگر این جواب را نگذاری
ناشناس۱۵۹۳۲۲۱۹:۴۵:۱۷ ۱۳۹۶/۹/۱۴
سلام - چطور تونستی این همه دروغ را در یک پست بزاری؟ - در زمان چه کسی محور شرارت شدیم؟ - در زمان چه کسی ایران توسط آمریکا محاصره شد؟ - در زمان چه کسی در ایران ننگنامه سعادت آباد امضا شد؟ - در زمان چه کسی ایران بهانه ی این همه تحریم هسته ای را داد؟ - الان در زمان صحبت روحانی در سازمان ملل با زمان احمدی نژاد چه فرقی کرده؟ - در زمان احمدی نژاد ایران میزبان چند ده کشور مختلف دنیا بود برای عدم تعهد. - درباره احمدی نژاد با اینکه با یک سری کارهاش مخالفم اما در دانشگاه آمریکا دانشگاهیانشون بنظر اومدن باهاش عکس انداختن. موفق باشید.
ناشناس۱۵۹۳۷۶۲۱:۲۳:۵۶ ۱۳۹۶/۹/۱۴
آقا وقتی دولت هیچی برای ارائه نداره مجبوری بری از اونور حرف بزنی؟!!! کی با گذشته حرف زد>؟ خاتمی کجا جند زبان بلد بود؟ چرا مفت حرف میزنی؟ فساد کرسنت و استات اویل زمان عمه بنده بود؟ ادب و متانت؟ کدام ادب که جلوی رای مردم بایستد و وقتی مردم به او رای دادن فقط بشود ادیب و متین؟ مگر خاتمی موافق دولت کنونی نیست؟! دولتی که یک زلزله ساده را عاججز است از رسیدگی و مردم و سپاه اگر نبودند زلزله زده ها می میردند بخدا قسم. زمان خاتمی بود بعد از اینهمه غش کردن به سمت غرب که بوش گفت ایران محور شرارت است... این بود منظورتان ؟
ناشناس۱۵۹۵۳۳۰۹:۲۴:۵۲ ۱۳۹۶/۹/۱۵
شیفته سطح استدلال و قوت ادبیات شما برای دفاع از ماکرون شدیم.
ناشناس۱۵۸۸۱۵۰۷:۵۹:۴۲ ۱۳۹۶/۹/۱۴
حالا بشنو شرط ما رو اقای مکرون پررو یک جفت عصا و یک تیم پزشکی هم باید با خودت بیاری چون ما مثل اقای روحانی نیستیم که توهین کنی و لبخند تحویل بگیری یک جفت عصا بیار که کلوخ انداز را پاداش سنگ است.
ناشناس۱۵۹۳۴۸۲۰:۱۷:۰۵ ۱۳۹۶/۹/۱۴
واقعا از الف ازرده هستم ! چرا نظریاتی را که مستقیم توهین می کنه به یک ریس جمهور منتخب مردم یک کشور بزرگ ....را منتشر می کنید ؟ایا احتمال ترجمه اینها برای فرانسوی ها نیست ؟
ناشناس۱۵۸۸۴۶۰۸:۴۵:۱۰ ۱۳۹۶/۹/۱۴
اینها که شروط فرانسه بود برای تشریف فرمایی ماکرون ! اینکه به ایران فشار بیاره برای باج دادن بیشتر ، در جهت تامین منافع عربستان و اسراییل ! و البته ابلاغ تهدیدهای جدید آمریکا ، و حتی انگلیس و آلمان علیه ایران !
ناشناس۱۵۸۹۰۹۱۰:۱۷:۳۴ ۱۳۹۶/۹/۱۴
هر روز آثار برجام رو ملموس تر احساس میکنم ! چی کار کردی که هر بی سر و پایی برای ما خط و نشون می کشه بدون هیچ ترس و واهمه ای حتی جیبوتی !!!!!! اونوقت اقای روحانن می خواد انتقاد کنه میگه برخی کشورهای منطقه... ای جانم که ....
ناشناس۱۵۸۹۲۵۱۰:۳۹:۰۵ ۱۳۹۶/۹/۱۴
اینکه کشورهای غربی دستوراتی آمرانه به ایران دیکته میکنند ناشی از ضعف دولت مردان ما هست.جواب آنها را قاطعانه نمیدهند . باید برای آمدن ماکرون ایران شروط تعیین کند نه انکه آنها وراجی خودرا بعنوان شروط بر ایران تحمیل کنند به جهنم که به ایران نیاید وجود انها جزء خسران هیچ نفعی ندارد
ناشناس۱۵۸۹۳۳۱۰:۴۵:۲۹ ۱۳۹۶/۹/۱۴
یه برجامچای دیگر؟
ناشناس۱۵۹۰۴۸۱۳:۰۶:۵۴ ۱۳۹۶/۹/۱۴
اقای قدوسی در سفر مقامات از قبل تمام جزعیات ملاقات ها و مطالب مورد گفتگو مشخص میشود . اگر در مورد موشک نگرانی در غرب است محل رفع نگرانی هم در این نوع ملاقات ها است .
ناشناس۱۵۹۲۰۳۱۶:۲۵:۲۱ ۱۳۹۶/۹/۱۴
برای تامین واشتغال فرانسویها وبستن قرادادهای یک طرفه مییاید دولت باید توجه داشته باشد که تمام امتیازهای استخراج وتولیدات منتاژی را به فرانسه ندهد وسایر کشورها را با مساعد کردن زمینه داخلی جهت واردکردن تکنولوژی مدرن دعوت به همکاری نماید البته این کارها ملزوماتی میخواهد که فراهم کردن انها دروضعیت کنونی کشور اگر نگویم غیر ممکن بسی سخت ودشوارست وتا حرکتهای اساسی صورت نگیرد هرروز شاهد افزوده شدن به خیل چندین میلیونی بیکاران هستیم
ناشناس۱۵۹۳۱۴۱۹:۳۷:۴۸ ۱۳۹۶/۹/۱۴
این جوان مرد با همتی است دلش می خواهد مشکلات منطقه را حل وفصل کند بسیاری از نظراتش درست ومنطقی است امید وارم برای حل بحران ها موفق شود من هم دعا می کنم.
ناشناس۱۵۹۳۷۴۲۱:۲۰:۴۲ ۱۳۹۶/۹/۱۴
فرانسه در طول تاریخ حتی از انگلیس خبیث بیشتر به ایران خیانت کرده الف جان امیدوارم منتشر کنی که اگه نکنی یهت شک میکنم تو هم
ناشناس۱۵۹۳۸۱۲۱:۲۷:۴۹ ۱۳۹۶/۹/۱۴
تمام ابهامات ناشی از عدم اعتماد مردم به مسئولان است قرار دادهائی که با فرانسویان بسته شده در مورد سواری مردم گمان میکنند که سایر سازندگان پشت درب در انتظار ایستاده اند . هیچ یک از سازندگان مطرح غربی حاضر به سرمایه گزاری و مشارکت در تولید داخل ایران نشدند . چینی ها و کره ای ها حاظر به فروش قطعات منفصله CKDمثل سابق هستند نه مشارکت در ساخت داخل . .
ناشناس۱۵۹۷۳۳۱۶:۲۴:۴۳ ۱۳۹۶/۹/۱۵
وقتی که ما نامه های فدایت شوم برای استعمار گران گستاخ قانون ستیز رسوا می فرستیم آنان برای جست گرفتن در مقابل نوکران خود در منطقه که بد ترین سوء نیتها را علیه ایران اسلامی دارند دیدار خود از ایران را ارزش جلوه می دهند و برای تحقق آن با کمال بی شرمی شرط و شروط تعیین مکنند.
تجارت نیوز

پربحث‌های امروز

 1. روایت متفاوت از حقوق نمایندگی/دلیگانی: افزایش حقوق به 7 میلیون تومان/ لارگانی: حقوق همان 5 میلیون 800 هزار تومان است/حاجی بابایی: افزایش 70 درصدی صحت ندارد

 2.  آیا کنکور حذف شدنی است؟

 3. خبر افزایش حقوق نمایندگان در شبکه‌های اجتماعی جنجال آفرید  

 4. «عبور از روحانی» و آینده دولت دوازدهم

 5. مدارس استان تهران فردا سه شنبه هم تعطیل شد

 6. جزییات بازداشت ابوبکر البغدادی به دست نیروهای آمریکایی

 7. واکنش حجتی به انتشار ویدئو برنجکار گیلانی

 8. چگونه از بحرانهای اقتصادی و فرهنگی عبور کنیم؟ خط شکن‌ها چه کسانی‌اند؟

 9. نکاتی در مورد حذف گسترده یارانه بگیران و افزایش قیمت‌ها/ سیاست‌ها به کام اغنیا

 10. سلبریتی ها و اسامی عجیب فرزاندانشان + عکس

 11. حمله با تبر به زن جوان در پارکینگ خانه‌اش!

 12. تابش: حقوق نمایندگان پایین‌تر از مصوبه قانون مدیریت خدمات کشوری است

 13. علت شکایت تپ‌ سی از اسنپ

 14. آخرین وضعیت هانیه و خانواده‌اش از زبان سخنگوی وزارت بهداشت

 15. توصیه‌ صندوق‌بین‌المللی پول به اقتصاد ایران

 16. چمران: شهرداری برنامه‌ای برای کاهش آلودگی هوای تهران ندارد

 17. وزیر علوم: ایران از نظر سرعت رشد علمی رتبه دوم جهان را دارد

 18. معاون وزیر راه: سهمی از افزایش قیمت بنزین نداریم / افزایش نرخ گازوئیل کرایه را گران نمی‌کند

 19. این گوشی‌ها، بالاترین دوام باتری را دارند +تصاویر

 20. آلوده ترین مناطق تهران

 21. اوباما در لباس بابانوئل، بچه ها را سورپرایز کرد  

 22. یاد بگیریم زود قضاوت نکنیم

 23. به من گفتند تنها بیا: اولین زنی که با یک فرماندۀ ارشد داعش مصاحبه کرد و زنده ماند

 24. تصویر قدیمی از مقام معظم رهبری در دوران تبعید

 25. جلسه شورای عالی فضای مجازی به ریاست روحانی

پربحث‌های دیروز

 1. افزایش ۷۰ درصدی حقوق نمایندگان/ ‏میانگین حقوق یک نماینده مجلس منهای پاداش، 32میلیون تومان در ماه

 2. واکنش دیبر ستاد تنظیم بازار به افزایش قیمت ها: مردم فعلاً گرانی را تحمل کنند/ ما امیدواریم که وضع بازار بدتر از این نشود

 3. یارانه ۳۱ میلیون نفر طی بودجه ۹۷ حذف می‌شود/ نوبخت: آماده‌ایم افزایش مالیات، قیمت بنزین و حذف یارانه در بودجه ۹۷ را متعادل‌تر کنیم

 4. سلبریتی علیه سلبریتی/ از ماست که برماست

 5. کواکبیان: آقای روحانی چرا به وعده‌هایی که به مردم داده‌اید عمل نمی‌کنید؟/ می دانید امروز چه ناسزاهایی به ما اصلاح‌طلبان بابت حمایت از شما سر داده می شود

 6. عصاره‌ ملت یا عصاره شورای‌نگهبان/ اصلاح طلبان باید عادت کنند

 7. جزئیات انیمیشن مضحک سعودی ها علیه ایران+ تصاویر

 8. انتظار مردم از بیت امام (ره)/ چه کسی چراغ اول را روشن خواهد کرد؟

 9. سوال از خودروسازان: چند سال مهلت بدهیم تا خودروی با کیفیت تولید کنید؟

 10. ولی‌عهد فسادستیز! مالک گران‌ترین خانه جهان است +عکس

 11. معضلی به نام کسری دخل و خرج دولت: اشکال از «دخل» است یا «خرج»؟

 12. از کنایه محمدعلی ابطحی به برخی اعضای کابینه تا ماجرای عذرخواهی حداد عادل از کاربران فضای مجازی و حرکت عجیب گردانندگان اینستاگرام روحانی  

 13. سال 97 می تواند سال زوال مافیای کنکور باشد

 14. وزیر نیرو: تاکنون تصمیمی برای گرانی آب و برق گرفته نشده است

 15. بنزین هزار و 500، یارانه چقدر؟

 16. جزییاتی از گشت‌های محلی در حال اجرای سپاه/ گشت‌زنی گروه‌های ۳ تا ۵ نفره از بسیجیان آموزش‌دیده به صورت پیاده و سواره از غروب تا طلوع آفتاب

 17. مقام ارشد دولتی: قیمت بنزین و گازوئیل افزایش می‌یابد/ دولت نرخ ۱۵۰۰ و ۴۰۰ تومان را تصویب کرد

 18. رییس سازمان بازرسی: افزایش قیمت خودرو تا ۱۴ میلیون تومان با چه مجوزی بوده / بی‌خود کردند گران می‌کنند

 19. نمودار/ کاهش ارزش ریال در برابر دلار از سال ۱۳۵۵ تا ۱۳۹۵

 20. خطر ایجاد شوک تورمی/ مجلس مخالف افزایش قیمت بنزین به۱۵۰۰ تومان است

 21. پرداخت یارانه ۷ ساله شد/ واریز287 هزار میلیارد تومان یارانه به حساب ایرانی ها

 22. معاون آب و فاضلاب: ۴۲ درصد قیمت تمام شده آب از مردم دریافت می‌شود

 23. پول‌های دولت در سال ۹۷ کجا می‌رود؟ + جدول

 24. روحانی: دستگاه های دولتی در رفع تبعیضات ناروا پیشگام باشند

 25. به دلیل آلودگی هوا/ تمامی مدارس تهران فردا تعطیل است/ اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل

پربحث‌های هفته

 1. مشاور رییس برنامه و بودجه در واکنش به انتقادات از افزایش ۳ برابری عوارض خروج از کشور: پول ندارید، سفر خارجی نروید

 2. افزایش ۷۰ درصدی حقوق نمایندگان/ ‏میانگین حقوق یک نماینده مجلس منهای پاداش، 32میلیون تومان در ماه

 3. نوبخت: با قیمت کنونی بنزین نمی توانیم به سقف برسیم/ قیمت بنزین می تواند به بالاتر از ۱۵۰۰ تومان هم برسد

 4. نوبخت: رییس جمهوری از افزایش نرخ ارز بسیار مکدر است/ قسم می خورم ماهی حدود هشت میلیون و 700 هزار تومان حقوق می گیرم/ قیمت کنونی بنزین 1200 ارزان تر از فوب خلیج فارس است

 5. آقای رئیسی شما خوش شانس بودید!

 6. جهانگیری: نباید رئیس‌جمهور جدید فکر کند هرچه رئیس‌جمهور قبلی کرده غلط است/ یک بازنشسته را نمی‌بینید که از حقوق خود راضی باشد/ قدرت خرید و درآمد آحاد جامعه کاهش پیدا کرده

 7. زمزمه بنزين 1500 توماني از دی ماه

 8. روایت نوبخت از سازوکار شناسایی سه گروه یارانه بگیر/یارانه کسانی که اعلام نیاز کنند حذف نمی‌شود/فعلاً افزایش قیمت حامل‌‌های انرژی قطعی نیست/ برگشت منابع حاصل از اصلاح قیمت‌ها به مردم

 9. واکنش واعظی به افزایش عوارض خروج از کشور: درآمد افزایش عوارض برای اقشار کم درآمد هزینه می‌شود

 10. درباره سه برابر شدن عوارض خروج از کشور؛ برای دریافت عوارض نوع سفر مدنظر قرار بگیرد/ دولت همه مسافران را به یک چشم نگاه نکند/ وعده احیای گردشگری شعار بود

 11. ادعاهای خطرناک و جدید نیکی هیلی علیه ایران/ موشک شلیک شده به ریاض موشک «قیام» بود و نشان ایرانی داشت/ این موشک، وحشتناک است وحشتناک است+واکنش ایران

 12. چرخش در سیاست یارانه‌ای دولت با عبور از انتخابات/ سال 95: درآمد 3 میلیون هم نمی‌تواند، ملاک حذف باشد/ آذر 96: فقط به افراد شناسایی شده یارانه می‌دهیم

 13. تاوانی که باید برای سفر بپردازیم/ حکایت ما و ثبت نام خودرو/ با نخبگان چنین نکنید

 14. چک سفید امضای دولت برای افزایش قیمت بنزین/ زنگنه گرانی را تکذیب نکرد: افزایش قیمت بنزین در بودجه دیده شده

 15. واکنش سید حسن خمینی به انتقادها از بودجه موسسه امام: نقدها پديده‌ای مبارک است/ امثال من را نيز از خطا و خطر مصون می‌دارد

 16. واکنش دیبر ستاد تنظیم بازار به افزایش قیمت ها: مردم فعلاً گرانی را تحمل کنند/ ما امیدواریم که وضع بازار بدتر از این نشود

 17. صادق زیباکلام: نارضایتی از روحانی در بین مردم خیلی پررنگ است/ رئیس‌جمهور بسیار متکبرانه عمل می‌کند

 18. عکس / مالیات یا عوارض خروج از کشور در برخی کشورها

 19. خداحافظی رضا صادقی با حسن روحانی  

 20. بلاتکلیفی ثبت سفارش و هدیه میلیاردی دولت به دلالان و واردکنندگان خودرو

 21. قیمت واقعی بنزین!

 22. یارانه ۳۱ میلیون نفر طی بودجه ۹۷ حذف می‌شود/ نوبخت: آماده‌ایم افزایش مالیات، قیمت بنزین و حذف یارانه در بودجه ۹۷ را متعادل‌تر کنیم

 23. مدیرعامل ایران خودرو: خودرو امروز نیازمند حمایت است

 24. حق‌شناس: مردم انتظار ساخت پل و بزرگراه نداشته باشند؛ پول نداریم

 25. وزیر راه: نباید بار دیگر طرحی مثل مسکن مهر داشته باشیم / ۹ تا ۱۰ میلیون نفر در بدترین وضعیت زندگی می‌کنند

پربحث‌های امروز

 1. خبر افزایش حقوق نمایندگان در شبکه‌های اجتماعی جنجال آفرید  

 2. «عبور از روحانی» و آینده دولت دوازدهم

 3. یاد بگیریم زود قضاوت نکنیم

 4. شورای نگهبان مصوبه مجلس درباره عضویت اقلیت‌های دینی در شورای شهر را رد کرد

 5. خوشرو: وتوی آمریکا علیه قطعنامه فلسطین، حمایت بارز از اشغالگری و تجاوز است

 6. شورای نگهبان طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها را رد کرد

 7. بیانیه پایانی نشست سه‌جانبه رؤسای مجالس اسلامی

 8. ترامپ امشب ایران را یک #تهدید معرفی می‌کند

 9. رضایی: برخی جنگ را تحریف می‌کنند تا بر شیوه رهبری امت خدشه وارد شود

 10. ظریف فردا عازم آذربایجان می شود

 11. ولایتی: مکرون حرف‌های ترامپ را تکرار نکند

 12. لاریجانی: اگر به یمن موشک داده بودیم می‌گفتیم، واهمه نداریم

 13. اعترافات احمد رضا جلالی به جاسوسی / اطلاعات ارایه شده توسط او باعث ترور دانشمندان هسته‌ای شد

 14. پنتاگون خبر دستگیری ابوبکر البغدادی را تکذیب کرد

 15. ولایتی: فرانسه با موضع‌گیری‌های بی منطق تضعیف می‌شود/ اظهارات مکرون مداخله در امور ایران است

 16. لاهوتی: حجتی با این کشاورز تنها یک مزاح کرد / در حق او ظلم شد

 17. رییس جمهور: نجات یک معتاد، احیای انسان و اقدامی ملی و انقلابی است

 18. رئیس کمیسیون برنامه‌ و بودجه مجلس: اقدام دولت در لایحه بودجه ۹۷ شجاعانه‌ بود

 19. ظریف و لاوروف بر پایبندی به برجام تاکید کردند

 20. دستگیری رئیس سابق بانک ملی کرمان ارتباطی به سپاه ندارد

 21. آملی لاریجانی: بهترین واکنش به حملات علیه دستگاه قضایی، خدمت رسانی بیشتر است/ باید به شبهات درباره عملکرد قوه قضاییه پاسخ داده شود

 22. سردار شاهچراغی فرمانده سپاه استان تهران شد

 23. شمخانی: زشت است برای ما که هنوز کُردی کولبر باشد

 24. عارف: مردم تورم تک‌رقمی را احساس نمی‌کنند/ رفع مشکلات مردم با شعار میسر نمی‌شود

 25. کواکبیان: کمتر از ربع قرن شاهد نابودی کامل رژیم صهیونیستی خواهیم بود

پربحث‌های دیروز

 1. افزایش ۷۰ درصدی حقوق نمایندگان/ ‏میانگین حقوق یک نماینده مجلس منهای پاداش، 32میلیون تومان در ماه

 2. کواکبیان: آقای روحانی چرا به وعده‌هایی که به مردم داده‌اید عمل نمی‌کنید؟/ می دانید امروز چه ناسزاهایی به ما اصلاح‌طلبان بابت حمایت از شما سر داده می شود

 3. عصاره‌ ملت یا عصاره شورای‌نگهبان/ اصلاح طلبان باید عادت کنند

 4. جزئیات انیمیشن مضحک سعودی ها علیه ایران+ تصاویر

 5. انتظار مردم از بیت امام (ره)/ چه کسی چراغ اول را روشن خواهد کرد؟

 6. جزییاتی از گشت‌های محلی در حال اجرای سپاه/ گشت‌زنی گروه‌های ۳ تا ۵ نفره از بسیجیان آموزش‌دیده به صورت پیاده و سواره از غروب تا طلوع آفتاب

 7. روحانی: دستگاه های دولتی در رفع تبعیضات ناروا پیشگام باشند

 8. محمد قوچانی: علی لاریجانی در حل مسأله حصر در حال کمک به روحانی است

 9. حال آیت‌الله حائری شیرازی وخیم شد

 10. ولایتی: کمک‌های ایران نبود، جای عبادی، بغدادی نشسته بود/ هدف اصلی داعش، ایران بود

 11. نقوی‌حسینی: تکالیف قانونی درباره بودجه بنیه دفاعی اجرایی نشده است

 12. ۹ پست برتر صفحه اینستاگرام رهبر انقلاب در سال ۲۰۱۷  

 13. لاریجانی: خزر بستر صلح و آرامش و همکاری‌ها باشد

 14. تلویزیون رژیم صهیونیستی مدعی سفر محمود عباس به تهران در روزهای آتی شد

 15. دکتر احمد توکلی میهمان برنامه امشب پیش رو

 16. روحانی به سمت اصولگرایان چرخش کرده است؟ /سلیمی‌نمین: دروغ است

 17. دادستان تهران: امروزه هجمه ها بیش‌تر معطوف به نهادهای مرتبط با حاکمیت است

 18. ولایتی: ایران به هیچ وجه موشکی به یمن نداده است/ فرانسه نوچه ترامپ در اروپا است

 19. ولایتی: برخی در خصوص وضعیت آب در کشور سیاه نمایی می کنند

 20. تجمع جمعی از سپرده گذاران «کاسپین» مقابل دادسرای تهران

 21. روایت تابش از تنش در جلسه علنی امروز مجلس

 22. حسین مرعشی: آی‌کیوی ما بیشتر از بقیه است!

 23. سردار شریف: یمن از روسیه و کره شمالی موشک گرفته است نه ایران/ ادعای موگرینی بهانه‌ای در دست آمریکا

 24. وزیر اطلاعات: اقتصادی مقاوم است که فاسد نباشد / برخورد قهری با تخلفات اقتصادی موجب فرار سرمایه می‌شود

 25. نماینده تهران: آقای کواکبیان خواهش می‌کنم موضوع انتخابات را تمام کنید

پربحث‌های هفته

 1. افزایش ۷۰ درصدی حقوق نمایندگان/ ‏میانگین حقوق یک نماینده مجلس منهای پاداش، 32میلیون تومان در ماه

 2. آقای رئیسی شما خوش شانس بودید!

 3. جهانگیری: نباید رئیس‌جمهور جدید فکر کند هرچه رئیس‌جمهور قبلی کرده غلط است/ یک بازنشسته را نمی‌بینید که از حقوق خود راضی باشد/ قدرت خرید و درآمد آحاد جامعه کاهش پیدا کرده

 4. واکنش واعظی به افزایش عوارض خروج از کشور: درآمد افزایش عوارض برای اقشار کم درآمد هزینه می‌شود

 5. ادعاهای خطرناک و جدید نیکی هیلی علیه ایران/ موشک شلیک شده به ریاض موشک «قیام» بود و نشان ایرانی داشت/ این موشک، وحشتناک است وحشتناک است+واکنش ایران

 6. صادق زیباکلام: نارضایتی از روحانی در بین مردم خیلی پررنگ است/ رئیس‌جمهور بسیار متکبرانه عمل می‌کند

 7. آقای رئیس جمهور! «مدیران آویزان» را برکنار کنید

 8. کواکبیان: آقای روحانی چرا به وعده‌هایی که به مردم داده‌اید عمل نمی‌کنید؟/ می دانید امروز چه ناسزاهایی به ما اصلاح‌طلبان بابت حمایت از شما سر داده می شود

 9. پس از ماجرای ژن خوب پسر عارف/ حسین مرعشی: مشکل ما و خانواده هاشمی آی کیوی بالای‌مان است

 10. مناظره زنبیلیون و سوت بلبلیون

 11. بازنشسته‌‌هایی که ۲۰ میلیون "مستمری نجومی" می‌گیرند + جزئیات

 12. خشت «دهباشی» خام بود یا تصمیم آنها؟!   

 13. استعفای جهانگیری از دولت روحانی؛ «داستان سرایی» اصول گرایان یا اصلاح طلبان؟

 14. حداد عادل: بودجه‌های مؤسساتی که من در آنها هستم کارشناسی شده است

 15. کیهان خطاب به هنرمندان: به عوارض خروج از کشور معترض شده اید که فقط 8درصد مردم با آن سروکار دارند؟

 16. نسبت اصلاح طلبان با اخلاق، عدالت و آزادي!

 17. عصاره‌ ملت یا عصاره شورای‌نگهبان/ اصلاح طلبان باید عادت کنند

 18. شمخانی: مسولان به میان مردم بروند/ باید بساط حفاظت از مسولان را جمع کرد/ هیچ تهدید امنیتی وجود ندارد  

 19. تعهد اجباری از سپرده گذاران موسسات برای نداشتن طلب و ندادن اصل پول و سود مردم

 20. جزئیات انیمیشن مضحک سعودی ها علیه ایران+ تصاویر

 21. انتظار مردم از بیت امام (ره)/ چه کسی چراغ اول را روشن خواهد کرد؟

 22. علم‌الهدی: وزیرخارجه انگلیس به بوریس زنباره معروف است /مرتیکه الدنگ آمده دو جاسوس را نجات دهد

 23. بهمنی: برداشت ۳۰ هزارمیلیارد با مجوز شورای امنیت بوده/ مدیریت تحریم کار من است

 24. شمخانی: رسانه‎ها با مصونیت قضایی تام، مفاسد را افشا کنند

 25. محسن رضایی: برخی به‌ اشتباه وارد حکومت شده‌اند

آخرین عناوین