• روزهای خشکی «کشکان» خروشان

  روزهای خشکی «کشکان» خروشان

  ویدئو، 

  پلدختر- کشکان که روزی لقب رودخانه خروشان جنوب لرستان را یدک می‌کشید حال از جوش و خروش افتاده و بر بستر خشکسالی جان می‌دهد. با شدت گرفتن خشکسالی‌ها و تغییرات اقلیمی بستر خروشان رودخانه کشکان روز به روز خشک‌تر می‌شود و دیگر آن رمق گذشته را ندارد.

 • زیر تیغ گرمای تابستان

  زیر تیغ گرمای تابستان

  عکس، 

  با وجود افزایش دمای هوا در پایتخت شهروندان تهرانی به هر طریقی سعی بر فرار از این گرما را دارند. مدیرکل هواشناسی استان تهران با اشاره به از راه رسیدن هوای گرم در استان گفت: گرمای هوا از دوشنبه ۱۴ تیرماه تا پایان هفته در استان تهران اوج می‌گیرد.

 • فرار از گرمای تابستان بوشهر

  فرار از گرمای تابستان بوشهر

  عکس، 

  تابستان بوشهر دارای دمای بالای چهل درجه و یسیار شرجی است، که در اصطلاح خرما پزان گفته می‌شود. کودکان و نوجوانان شهرستان آبپخش در استان بوشهر برای تفریح و رهایی از گرمای هوا در کانال‌های خنک آب، که ازسد رییسعلی دلواری برای آبیاری نخل‌ها سرازیر می‌شود، شنا کرده و اوقات خوشی را می‌گذرانند. در این بین از این آب برای مصارفی، چون شستشوی لباس و قالی هم استفاده می‌گردد./ باشگاه

 • چگونه خانه خود را بدون کولر خنک کنیم؟

  چگونه خانه خود را بدون کولر خنک کنیم؟

  اجتماعی، 

  در فصل تابستان برای رهایی از هوای گرم باید چاره‌ای اندیشید.

 • آب‌تنی در گرمای تابستان وسط میدان امام

  آب‌تنی در گرمای تابستان وسط میدان امام

  گروه عکس الف، 

  هرساله با گرم شدن هوا، کودکان اصفهانی از حوض میدان امام به عنوان محلی برای آب‌تنی و بازی استفاده می‌کنند؛ قیمت بالای استخرها و همچنین تعطیلی آن‌ها به علت شیوع کرونا عاملی شده تا امسال نیز بازار آب‌تنی میان میدان امام داغ باشد. طی سال‌های گذشته اظهارات مختلفی در این باره انجام گرفته و حتی موضوع حذف حوض از وسط میدان امام نیز مطرح شده بود.