• توضیحات رئیس سابق بورس درباره کشف ماینرها در شرکت بورس

  توضیحات رئیس سابق بورس درباره کشف ماینرها در شرکت بورس

  گروه اقتصادی الف،

  دکتر محمدعلی دهقان دهنوی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار به‌ منظور شفاف‌سازی و پاسخگویی در خصوص موضوع ماینر در گفت و گو با پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا) توضیحاتی ارائه کرد.

 • بورس تهران از طریق ماینرها ۳ بیت کوین استخراج کرد!

  بورس تهران از طریق ماینرها ۳ بیت کوین استخراج کرد!

  گروه اقتصادی الف،

  رئیس کمیته بازار سرمایه مجلس درباره نصب ماینر در بورس تهران و مقصران آن، گفت: ماینرها از خرداد ۱۳۹۹ به مدت چند ماه در بورس نصب و حدود ۳ بیت کوین نیز استخراج شده است.

 • کشف ۸۲ ماینر در ساختمان بورس تهران/ برخورد جدی طبق قوانین

  کشف ۸۲ ماینر در ساختمان بورس تهران/ برخورد جدی طبق قوانین

  گروه اقتصادی الف،

   شرکت توزیع برق تهران اعلام کرد: در مورد کشف تعدادی دستگاه غیرمجاز استخراج رمزارز در شرکت بورس اوراق بهادار تهران به اطلاع هموطنان گرامی می‌رساند صنعت برق با این مورد نیز بر اساس قوانین موجود، برخورد جدی به عمل خواهد آورد.

 • چیزی که هنوز از زیرزمین بورس تهران بیرون نیامده است

  چیزی که هنوز از زیرزمین بورس تهران بیرون نیامده است

  گروه اقتصادی الف،

  در حاشیه کشف عجیب دستگاه های ماینینگ در زیرزمین شرکت بورس تهران، آنچه بیش از همه چیز، باعث جلب توجه می شد، کشمکش های مدیریتی درون بازار سرمایه کشور و تلاش برای پنهان داشتن ماجرا بود. امری که استعفای مدیر جوان بورس تهران را نیز باید در راستای آن تحلیل کرد.

 • جزئیاتی از کشف ماینرها در بورس تهران

  جزئیاتی از کشف ماینرها در بورس تهران

  گروه اقتصادی الف،

  یک مقام آگاه از کشف تعداد معدودی ماینر در بورس تهران خبر داد که البته گفت، درواقع این ماینرها به عنوان سرور، استفاده دو منظوره داشته است.

 • ماجرای کشف ماینر در شرکت بورس تهران

  ماجرای کشف ماینر در شرکت بورس تهران

  گروه اقتصادی الف،

  درپی "مطرح شدن صحبت‌هایی مبنی بر کشف چند دستگاه ماینر در شرکت بورس"، مدیرعامل این شرکت این موضوع را رد کرد و معاون سازمان بورس نیز اعلام کرد که این دستگاه‌ها شخصی نبوده‌اند اما شرکت بورس تهران باید پاسخگو باشد چون چنین فعالیتی خارج از فعالیت‌های این شرکت محسوب می‌شود، از سوی دیگر این شرکت سهام‌دار دارد و سهام‌داران هم باید خواهان پاسخگویی باشند.

 • صرفه‌جویی ۲۳ مگاواتی با کشف ۷ هزار ماینر در اصفهان

  صرفه‌جویی ۲۳ مگاواتی با کشف ۷ هزار ماینر در اصفهان

  مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: از ابتدای سال تاکنون ۷ هزار و ۵۰۰ دستگاه ماینر در استان اصفهان در ۴۵۰ محل کشف شده است که ۲۳ مگاوات توان تولید برق داشته‌اند.

 • کشف ۲۴۸۰ دستگاه ماینر در یک شرکت صنعتی توسط سازمان اطلاعات سپاه آبیک

  کشف ۲۴۸۰ دستگاه ماینر در یک شرکت صنعتی توسط سازمان اطلاعات سپاه آبیک

  اقتصادی،

  با حضور ضابطین اطلاعات سپاه آبیک و کارشناسان اداره برق در یکی از شرکت‌های صنعتی این شهرستان، تعداد۲۴۸۰دستگاه ماینر رمز ارز که بدون مجوز قانونی فعالیت داشتند کشف گردید.