• ویروس کرونا در کمین کودکان

  ویروس کرونا در کمین کودکان

  سلامت، 

  کرونا هنوز تمام نشده و حتی جهش‌های آن در ماه‌های اخیر منجر به سرایت پذیری بیشتر شده و از طرفی کودکان را بیشتر از گذشته درگیر می‌کند و این لجاجت ویروس تاج‌دار به قیمت جان فرزندان این سرزمین تمام شده است.

 • علایم کرونا در کودکان

  علایم کرونا در کودکان

  سلامت، 

  مهر نوشت: فوق تخصص روماتولوژی کودکان، به ارائه توضیحاتی از ویژگی های ویروس کرونا در کودکان پرداخت.

 • تاکید وزارت بهداشت بر لزوم استفاده از ماسک در کودکان

  تاکید وزارت بهداشت بر لزوم استفاده از ماسک در کودکان

  گروه اجتماعی الف، 

  سخنگوی وزارت بهداشت با تاکید بر لزوم استفاده از ماسک توسط تمام گروه‌های سنی، شرایط استفاده از ماسک توسط کودکان را توضیح داد.

 • ناقلان خاموش!

  ناقلان خاموش!

  گروه عکس الف، 

  برخی کارشناسان می‌گفتند کودکان در برابر کرونا ایمن هستند و بعد از گذشت مدتی این نظریه رد شد. حالا که عمر کرونا قریب به یک سال می‌رسد، از کودکان به عنوان ناقلان خاموش کرونا یاد می‌شوند؛ کودکانی که در ظاهر علائم ندارند اما به خوبی می‌توانند کرونا را منتقل نمایند. به نظر می‌رسد باید بیش از پیش مراقب کودکانمان باشیم؛ اول برای حفظ سلامت آنها و دوم برای سلامت اقشار پرخطر.

 • کرونا در کمین کودکان

  کرونا در کمین کودکان

  گروه عکس الف، 

  کرونا بر خلاف باور بخش زیادی از جامعه، نفس کودکان را هم به شماره انداخت؛ کودکانی که در حال دست و پنجه نرم کردن با این ویروس هزار چهره هستند. روزهای اول ورود، به ویروس مخصوص بزرگسالان معروف بود و بین عموم مردم این موضوع جا افتاده بود کرونا با کودکان رفیق است و به آنها کاری ندارد! اما در فاصله کمی یافته‌های تحقیقاتی و میدانی، روایت دیگری از ارتباط این ویروس با کودکان حکایت کرد.

 • خطر کرونا برای کودکان کمتر از بزرگسالان نیست

  محرز:خطر کرونا برای کودکان کمتر از بزرگسالان نیست

  گروه اجتماعی الف، 

  عضو کمیته کشوری بیماری‌های عفونی گفت: خطر کرونا برای کودکان کمتر از بزرگسالان نیست و تصور مصونیت کودکان از این ویروس اشتباه است.

 • کمک ۸.۸ میلیارد دلاری برای مقابله با کرونا و ایمن‌سازی کودکان

  کمک ۸.۸ میلیارد دلاری برای مقابله با کرونا و ایمن‌سازی کودکان

  گروه جهان الف، 

  ائتلاف جهانی واکسن موسوم به «گَوی» در سومین نشست خود که روز پنجشنبه به طور مجازی به میزبانی لندن برگزار شد، ۸.۸ میلیارد دلار کمک مالی از کشورها، سازمان‌های خصوصی و دولتی برای مقابله با ویروس کرونا (کووید-۱۹) و ایمن‌سازی کودکان جمع آوری کرده‌است.