• ۵ مشکل فنی که موجب کاهش قیمت خودرو می‌شود

  ۵ مشکل فنی که موجب کاهش قیمت خودرو می‌شود

  گروه اقتصادی الف، 

  در این مطلب ۵ مشکل فنی اساسی که می‌توان گفت بیشترین تاثیر را در سالم بودن خودرو ایفا کرده و می‌توانند نقش بالایی در تعیین قیمت خودرو کارکرده داشته باشند را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 • سخنگوی سازمان تعزیرات: خودروسازها در روند کاهش قیمت خودرو خلل ایجاد کردند/ برخی دندانپزشکان به دلار هزینه از بیماران دریافت می‌کنند

  سخنگوی سازمان تعزیرات: خودروسازها در روند کاهش قیمت خودرو خلل ایجاد کردند/ برخی دندانپزشکان به دلار هزینه از بیماران دریافت می‌کنند

  گروه اقتصادی الف، 

  سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه قیمت ایمپلنت در تهران تا ۵۶ الی ۵۷ میلیون تومان است، گفت: تعرفه‌ها در تهران تا ٢۵٠ درصد اختلاف دارند و بخش زیادی از مردم نمی توانند از خدمات دندانپزشکی به دلیل قیمت های بالا بهره مند شوند. برخی دندانپزشکان به دلار هزینه از بیماران دریافت میکنند. وزارت بهداشت باید در این خصوص وارد شود.

 • کاهش قیمت در بازار خودرو

  کاهش قیمت در بازار خودرو

  گروه اقتصادی الف، 

  با عرضه خودرو توسط شرکت‌های خودرو سازی و رکود نسبی بازارخرید و فروش آن، قیمت خودروهای داخلی و خارجی کاهش یافت.

 • قیمت خودرو کاهش یافت + جدول

  قیمت خودرو کاهش یافت + جدول

  گروه اقتصادی الف، 

  امروز با تداوم ریزش دلار در بازار، قیمت خودرو نیز با کاهش بیشتر روبرو شد.

 • کاهش ۴ میلیون تومانی برخی خودروها در بازار

  کاهش ۴ میلیون تومانی برخی خودروها در بازار

  گروه اقتصادی الف، 

  ایسنا نوشت: بررسی‌ها نشان می‌دهد قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی در بازار نسبت به هفته گذشته تا چهار میلیون تومان کاهش یافته است. در جدول زیر قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی در روز جاری (سه‌شنبه) و در جدول بعدی قیمت همین خودروها در یک هفته قبل، درج شده است. منبع اعلام قیمت‌ها در بازار خودرو، اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران است.

 • عوامل کاهش قیمت خودرو در بازار

  عوامل کاهش قیمت خودرو در بازار

  گروه اقتصادی الف، 

  یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت که با استقبال از ورود قوه قضاییه به تخلفات خودرو سازی، آن را موجب امیدوار شدن مردم دانست.

 • کاهش قیمت خودروهای خارجی/هجوم مردم برای خرید، عامل گرانی هاست

  کاهش قیمت خودروهای خارجی/هجوم مردم برای خرید، عامل گرانی هاست

  گروه اقتصادی الف، 

  رئیس اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل در کرج با بیان اینکه قیمت خودروهای خارجی رو به کاهش است، گفت: هجوم مردم برای خرید موجب تشدید گرانی اجناس از جمله خودرو می شود.