• کدام کشورها بیشترین کاربران اینستاگرامی را دارند؟

  کدام کشورها بیشترین کاربران اینستاگرامی را دارند؟

  گروه فناوری الف، 

  تازه ترین آمارهای منتشر شده در آوریل ۲۰۲۰ فهرستی از ۲۰ کشور را که کاربران آن بیش‌ترین استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام را به نام خود ثبت کرده‌اند، نشان می‌دهد. 

 • حمله جدید به کاربران اینستاگرام

  حمله جدید به کاربران اینستاگرام

  گروه فناوری الف، 

  کاربران اینستاگرام اخیرا هدف حملات فیشینگ جدیدی واقع شده‌اند که در آن از احراز هویت دو عاملی (2FA) برای قابل باور کردن این کلاهبرداری استفاده شده است.

 • اینفوگرافی/ بازه سنی طرفدار اینستاگرام

  اینفوگرافی/ بازه سنی طرفدار اینستاگرام

  گروه عکس الف، 

  اینستاگرام بدون شک یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی است و توانسته تعداد زیادی از کاربران را به سمت خود جلب کند. بر اساس تازه‌ترین آمار و گزارش‌های منتشرشده از سوی مؤسسه تحقیقاتی statista در ژوئیه سال ۲۰۱۹، مردان در بازه سنی ۲۵ تا ۳۴ سال تقریباً استفاده برابری نسبت به زنان از اینستاگرام دارند؛ این در حالی است که در سایر گروه‌های سنی، این میزان در بین مردان و زنان متفاوت است.

 • اینستاگرام چطور باعث "احمق‌پروری" در جامعه شده است؟

  اینستاگرام چطور باعث "احمق‌پروری" در جامعه شده است؟

  گروه فرهنگی الف، 

  بستری مانند اینستاگرام پدیده‌ای "احمق‌پرور" است یعنی نه تنها باعث می‌شود افراد ساده‌لوح جامعه نمایان شوند بلکه پروژه‌ای بزرگ برای تبدیل کردن آدم‌ها به احمق‌های ساده‌انگاری است که مشخص نیست در آینده که ممکن است سر عقل بیایند، چگونه می‌خواهند با گذشته‌ای سیاه که برای خود ساخته‌اند و خود را انگشت‌نمای خاص و عام کرده‌اند، کنار بیایند!